استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار و اطلاعیه ها + اعلام نتایج)

دیروز ۲۵۳۸۱۲ نظر

استخدام قوه قضاییه

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی تامین اجتماعی به همراه سوالات سالهای گذشته و آزمونهای سال ۹۷)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل سوالات آزمونهای سال ۹۷ جدیدترین آزمونهای برگزار شده توسط سنجش)

برای دانلود سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه اینجا کلیک کنید

استخدامهای مرتبط با قوه قضاییه

  • برای مشاهده صفحه استخدام وزارت دادگستری اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه استخدام کانونهای وکلای دادگستری اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه استخدام کارشناسان رسمی دادگستری اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه استخدام آزمون تصدی امر قضا اینجا کلیک کنید.

 

برای نظر سنجی از داوطلبان معلول شرکت کننده درآزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه سال ۱۳۹۶ اینجا کلیک نمایید

برای نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده درآزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه سال ۱۳۹۶ اینجا کلیک نمایید

 

کاربران عزیز اطلاعیه های زمان مراجعه و تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری دادگستری در این جدول تعبیه شده است و سایر اطلاعیه های معاونت منابع انسانی دادگستری استانها نیز به محض اعلام در این جدول درج خواهد شد.

ردیف معاونت منابع انسانی دادگستری استانها اطلاعیه های پذیرفته شدگان
۱ استان همدان مشاهده اطلاعیه
۲ استان چهار محال و بختیاری مشاهده اطلاعیه
۳ استان فارس مشاهده اطلاعیه
۴ استان آذربایجان شرقی مشاهده اطلاعیه
۵ استان قزوین مشاهده اطلاعیه
۶ استان چهارمحال و بختیاری مشاهده اطلاعیه
۷ استان مازندران مشاهده اطلاعیه
۸ استان کرمان مشاهده اطلاعیه
۹ استان خراسان شمالی مشاهده اطلاعیه
۱۰ استان اصفهان مشاهده اطلاعیه
۱۱ استان قزوین مشاهده اطلاعیه
۱۲ استان تهران مشاهده اطلاعیه

خبر ۲۴ خرداد ۸ -

وزیر دادگستری گفت: هفته آینده جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون استخدامی برگزار می شود.

کاش قبل از برگزاری آزمون استخدامی بین دولت و قوه قضاییه هماهنگی انجام می شد/ برگزاری جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه علیرضا آوایی وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوزه حقوقی و قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با پیگیری وضعیت استخدامی قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه در دولت اظهار کرد: واقعیت این است که در این رابطه هم دولت و هم قوه قضاییه حرف‌هایی برای گفتن دارند.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید

خبر ۲۲ خرداد ۹۸ - دولت بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه را تامین کند

حسن نوروزی در گفتگو با خبرنگار حوزه قضائی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره بلاتکلیفی ۷ هزار و ۲۰۰ نیرویی که آزمون‌های استخدامی قوه قضائیه را پشت سر گذاشته و به دلیل نبود اعتبارات لازم هنوز وارد سیستم قضائی نشده‌اند اظهار کرد: طبق ماده ۱۱۳ قانون برنامه ششم توسعه، قوه قضائیه می‌تواند سالانه حداکثر ۸۰۰ قاضی و ۳ هزار و ۲۰۰ نیروی کارآمد و جدید را برای تکمیل پست‌های اداری خود از طریق آزمون استخدامی جذب کند و دستگاه قضائی نیز حدود دو سال پیش بود که آزمون مذکور را برگزار کرد و درحقیقت متولیان برگزاری این آزمون به قانون عمل کردند و بیش از ۷ هزار نیرویی که در این آزمون پذیرفته شدند باید هرچه سریع‌تر وارد سیستم قضائی شوند

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید

خبر ۲۲ خرداد ۹۸ - آزمون استخدامی قوه قضاییه به ما ارتباطی ندارد

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تاکنون درخواستی از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که دو سال پیش برگزار شد به ما ارسال نشده است.

جمشید انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: حدود دو سال پیش متولیان قوه قضائیه تصمیم گرفتند این آزمون را برگزار کنند بدون اینکه از ما درخواستی داشته باشند یا در مورد آزمون هماهنگی انجام دهند.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ خرداد ۹۸ - جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه

رئیس سازمان برنامه بودجه درباره ورود قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به این قوه و بودجه جذب آن‌ها توضیح داد: برای استخدام در شرایط جدید، دستگاه‌ها انتظاراتی دارند، ولی ما منابع محدودی داریم. زمانی که از صرفه‌جویی می‌گوییم، نمی‌توانیم همچنان تشکیلات را توسعه دهیم.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ خرداد ۹۸ - منابع محدود قوه قضائیه برای استخدام‌های جدید

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به بودجه مورد نیاز قوه قضائیه برای استخدام‌های جدید گفت: برای استخدام‌های جدید منابع ما محدود است اما قوه قضائیه برای توسعه تشکیلات خود استدلال‌هایی را آورده که برای دولت پرداخت این بودجه امکانپذیر خواهد بود.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید

خبر ۲۰ خرداد ۹۸ - بررسی علل تعویق استخدام بیش از ۷۲۰۰ کارمند در قوه قضاییه

به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی و قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، هشتمین قسمت از فصل دوم برنامه گفتگو محور «۱۰:۱۰ دقیقه» با حضور غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه و رئیس دادگستری استان تهران برگزار شد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ خرداد ۹۸ - درخواست ۷۵ نماینده مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه

نماینده شاهین‌شهر در مجلس از درخواست ۷۵ نفر از نمایندگان برای رسیدگی به عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در قالب ماده ۲۳۴ آئین نامه داخلی مجلس خبر داد.
حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تعداد ۷۵ نفر از نمایندگان در نامه‌ای به هیات رئیسه خواستار رسیدگی به موضوع عدم جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در قالب ماده ۲۳۴ آئین‌نامه داخلی مجلس شدند.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید

خبر ۱۵ خرداد ۹۸ - راهکار مجلس برای رفع مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، بابیان‌اینکه در نشستی که با رئیس قوه قضائیه داشته‌اند موضوع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه را مطرح کرده‌اند تاکیدکردکه اگر مشکل آنها رفع نشود از رئیس سازمان برنامه‌و‌بودجه برای حضور در نشست کمیسیون دعوت خواهند کرد.

محمدعلی پورمختار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تلاش کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس برای تعیین تکلیف وضعیت جذب ۷۲۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶ قوه قضائیه، گفت: آزمون‌هایی که برای استخدام در قوه قضائیه برگزار می‌شود بر مبنای مجوز قانونی بوده که به آن داده شده است، اما مشکلی که در جذب این افراد ایجاد شده به تامین بودجه لازم برای این بخش برمی‌گردد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید

خبر ۳ خرداد ۹۸ - دستگاه قضا از منابع در اختیار برای جذب پذیرفته‌شدگان استفاده کند

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر اینکه بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه بیش از این به مصحلت و صلاح نیست از دستگاه قضا خواستار جذب این افراد از طریق منابع در اختیار شد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید

 

خبر ۱۳ آبان ۹۷ - اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین کارکنان اداری قوه قضاییه

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه با ذکر اینکه افرادی که پس از شرکت در مصاحبه، حدنصاب لازم را جهت ادامه مراحل استخدامی کسب ننموده‌اند، فرصت مصاحبه مجدد دارند، اعلام می‌دارد: فرایند برگزاری مجدد مصاحبه تخصصیsapp.ir/qazahrm برای مردودین این مرحله آغاز شده است.

درخصوص بررسی نواقص پرونده و عدم انطباق با مدارک مورد نیاز، نتیجه بررسی به استان‌ها اعلام و بزودی افراد واجد شرایط جهت مصاحبه دعوت خواهند ‌شد. البته یکسری از نواقص مربوط به سهمیه ها و شرایط بومی بودن به منظور بررسی و اعلام نظر به سازمان سنجش و آموزش کشور ارجاع شده است. لازم به ذکر است پس از حصول نتیجه، مراتب از سوی دادگستری استان‌‌ها به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری از سوی این امور نمی‌باشد.

پذیرفته‌شدگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.qazahrm.ir اخبار مرتبط را پیگیری نمایند.

 منبع : کانال اطلاع رسانی قوه قضاییه

در صورتی که تمایل دارید از اطلاعیه های جدید قوه قضاییه خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید

خبر ۳۱ اردیبهشت ۹۷ - اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه خبر داد؛ پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه برابر تاریخ‌های مقرر به واحد انتخابی مراجعه نمایند

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه بیان داشت: داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده‌اند، می‌بایست جهت بررسی مدارک اولیه از تاریخ ۹۷/۰۳/۰۱ لغایت ۹۷/۰۴/۰۱ با در دست داشتن مدارک مندرج به دادگستری استان انتخابی محل خدمت ( معاونت منابع انسانی) مراجعه نمایند.

مهدی ناصری دولت‌آبادی رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اظهار کرد: معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به منظور تکمیل پرسنل اداری دستگاه قضایی اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کارکنان اداری نمود که این آزمون در آذر ماه سال ۹۶ از طریق سازمان سنجش کشور برگزار گردید.

وی در ادامه گفت: مدارک اولیه مورد نیاز جهت ارائه به امور اداری دادگستری استان انتخابی محل خدمت: اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه، اصل و کپی کارت پایان خدمت برای آقایان، اصل و کپی مدرک تحصیلی و ارائه مدارک مستدل در صورت استفاده از سهمیه ایثارگران، شورای حل اختلاف، حافظین قرآن و معلولین می‌باشد.

ناصری دولت‌آبادی در پایان عنوان کرد: پس از بررسی و تطبیق مدارک ارائه شده با موارد اعلام شده و تایید نتایج قطعی، مراتب جهت برگزاری مصاحبه تخصصی و سپس معرفی قبول‌شدگان به هسته‎های گزینش متعاقباً اعلام خواهد شد.

کاربران عزیز اطلاعیه های تحویل مدارک در این جدول تعبیه شده است و سایر اطلاعیه های معاونت منابع انسانی دادگستری استانها نیز به محض اعلام در این جدول درج خواهد شد.

ردیف معاونت منابع انسانی دادگستری استانها اطلاعیه تحویل مدارک
۱ استان فارس مشاهده اطلاعیه
۲ استان قزوین مشاهده اطلاعیه
۳ استان کرمانشاه مشاهده اطلاعیه
۴ استان کرمان مشاهده اطلاعیه
۵ استان چهارمحال و بختیاری مشاهده اطلاعیه
۶ استان خراسان جنوبی مشاهده اطلاعیه
۷ استان اصفهان مشاهده اطلاعیه
۸ استان یزد مشاهده اطلاعیه

متن آگهی استخدام قوه قضاییه در سال ۹۶

برای مشاهده متن آگهی اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه فرم ثبت نام آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه سال ۱۳۹۶اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آگهی در وب سایت قوه قضاییه اینجا کلیک کنید

فهرست آخرین اطلاعیه ها و اخبار استخدامی قوه قضاییه موجود در این صفحه :


۲۴ خرداد ۱۳۹۸
آخرین وضعیت استخدام شدگان قوه قضاییه از زبان وزیر دادگستری
وزیر دادگستری گفت: هفته آینده جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون استخدامی برگزار می شود. کاش قبل از برگزاری آزمون استخدامی بین دولت و قوه قضاییه هماهنگی انجام می شد/ برگزاری جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون قوه قضاییهعلیرضا آوایی وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوزه حقوقی و قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با پیگیری وضعیت استخدامی قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه در دولت اظهار کرد: واقعیت این است که در این رابطه هم دولت و هم قوه قضاییه حرف‌هایی برای گفتن دارند.
ادامه مطلب ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
دولت بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه را تامین کند
سخنگوی کمیسیون قضائی مجلس برگزاری آزمون استخدامی توسط قوه قضائیه را جزو اختیارات دستگاه قضائی دانست و گفت: دولت موظف به تامین اعتبارات لازم در این خصوص است.
ادامه مطلب ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
آزمون استخدامی قوه قضاییه به ما ارتباطی ندارد
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تاکنون درخواستی از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که دو سال پیش برگزار شد به ما ارسال نشده است.
ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۸
جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه
رئیس سازمان برنامه بودجه درباره ورود قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به این قوه و بودجه جذب آن‌ها توضیح داد: برای استخدام در شرایط جدید، دستگاه‌ها انتظاراتی دارند، ولی ما منابع محدودی داریم. زمانی که از صرفه‌جویی می‌گوییم، نمی‌توانیم همچنان تشکیلات را توسعه دهیم.
ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۸
منابع محدود قوه قضائیه برای استخدام‌های جدید
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به برنامه‌های تدوین شده دولت جهت کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب گفت: طی امسال و سال آینده وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی به ۱۰ درصد کاهش می‌یابد.
ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۸
استخدام تصدی امر قضا سال ۹۸ (اطلاعیه جدید)
استخدام تصدی امر قضا برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.
ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۸
بررسی علل تعویق استخدام بیش از ۷۲۰۰ کارمند در قوه قضاییه
به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی و قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، هشتمین قسمت از فصل دوم برنامه گفتگو محور «۱۰:۱۰ دقیقه» با حضور غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه و رئیس دادگستری استان تهران برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
درخواست ۷۵ نماینده مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه
نماینده شاهین‌شهر در مجلس از درخواست ۷۵ نفر از نمایندگان برای رسیدگی به عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در قالب ماده ۲۳۴ آئین نامه داخلی مجلس خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه؛ اعزامی شهریور ماه
بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، در حال حاضر فقط مشمولین متقاضی امریه اعزامی شهریور ماه (۱۳۹۸/۰۶/۰۱) مجاز به ثبت نام هستند و زمان ثبت نام مشمولین از مورخ ۹۸/۰۳/۳۰ آغاز و در مورخ ۹۸/۰۴/۰۳ به پایان می‌رسد.
ادامه مطلب ...
۱۵ خرداد ۱۳۹۸
راهکار مجلس برای رفع مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، بابیان‌اینکه در نشستی که با رئیس قوه قضائیه داشته‌اند موضوع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه را مطرح کرده‌اند تاکیدکردکه اگر مشکل آنها رفع نشود از رئیس سازمان برنامه‌و‌بودجه برای حضور در نشست کمیسیون دعوت خواهند کرد.
ادامه مطلب ...
۳ خرداد ۱۳۹۸
دستگاه قضا از منابع در اختیار برای جذب پذیرفته‌شدگان استفاده کند
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر اینکه بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه بیش از این به مصحلت و صلاح نیست از دستگاه قضا خواستار جذب این افراد از طریق منابع در اختیار شد.
ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
تعیین تکلیف ۷ هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه
عضو فراکسیون امید مجلس خواستار صدور اجازه بازدید از زندان‌ها و ندامتگاه‌های شهرستان‌ها به نمایندگان مجلس شد و گفت: نتیجه این بازدیدها به کاهش شایعات علیه قوه قضاییه کمک می‌کند.
ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
رایزنی برای تامین بودجه جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه‌قضائیه
معاون منابع انسانی قوه قضائیه از رایزنی رئیس قوه برای تامین بودجه جذب ۷۲۰۰ قبول شده آزمون استخدامی سال ۹۶ خبر داد و گفت: برای این کار مشکلی به غیر بودجه وجود ندارد.
ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
اعلام زمان نتایج پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی قوه قضاییه اعزام تیرماه
به گزارش ایسنا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، مدارک متقاضیان اعزام ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ (تیرماه) در حال بررسی می‌باشد و نتایج پذیرش مشمولین اعزام مذکور از طریق تماس تلفنی تا مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ به متقاضیان اعلام می‌گردد.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
قول مساعد حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌شدگان
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه در نشست اخیر کمیسیون با رئیس قوه قضائیه بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه را پیگیری کردیم، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی بیان کرد در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص بودجه مورد نیاز هستند.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
بلاتکلیفی قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه بعد از گذشت یک سال
قوه قضاییه در سال ۹۶ اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرد، اما قبول شدگان این آزمون بعد از گذشت بیش از یک سال بلاتکلیف هستند.
ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
جذب سرباز امریه در قوه قضائیه سال ۹۸
بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، متقاضیان واجد شرایط اعزامی ۹۸/۰۴/۰۱ می‌توانند در سامانه ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
کوتاهی دستگاه‌های اجرایی مانع از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه شده است
نماینده مردم در مجلس دهم، بابیان‌اینکه برگزاری سالانه آزمون استخدامی قوه قضائیه بر اساس قانون برنامه ششم صورت می‌گیرد، کوتاهی سازمان‌های برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی کشوری در تخصیص بودجه و ردیف و شماره استخدامی را مانع جذب پذیرفته‌شدگان دانست.
ادامه مطلب ...
۲۵ فروردین ۱۳۹۸
فراخوان تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (خبر جدید)
فراخوان تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی سال ۹۸
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۸
جزییات صدور ابلاغ انشائی پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه
رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه عنوان کرد: آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب ۶۴۰۰ سهمیه استخدامی در مورخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار شد و تعداد ۷۲۲۸ نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند.
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۸
پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه؛ اعزامی تیرماه
بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، در حال حاضر فقط مشمولین اعزامی تیرماه مجاز به ثبت نام هستند و زمان ثبت نام مشمولین متقاضی امریه اعزامی ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ از تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ لغایت ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ می‌باشد
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
‌اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه
معاونت منابع انسانی قوه قضائیه ای در اطلاعیه ای از اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه خبرداد.به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اطلاعیه‌ای را در رابطه با مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه صادر کرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
جذب مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه
خبر ۲۶ اسفند ۹۷ - ‌اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه معاونت منابع انسانی قوه قضائیه ای در اطلاعیه ای از اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه خبرداد.به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اطلاعیه‌ای را در رابطه با مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه صادر کرد.  برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید خبر ۱ اسفند ۹۷ - جذب مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه  بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در سامانه ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه به نشانی www.amrie.qazahrm.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. شرایط احراز جهت ثبت نام در سامانه داشتن حداقل یکی از شرایط زیر الزامی می باشد: خانواده ایثارگران (فرزند یا برادر شهید وجاویدالاثر ها، فرزند جانبازان و آزادگان و فرزند رزمندگان با حداقل ۶ماه سابقه جبهه) افراد تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با معرفی نامه از کمیته امداد افراد تحت پوشش بهزیستی، با معرفی نامه از طرف بهزیستی مشمولین متاهل مشمولین معاف از رزم (قید عبارت معاف از رزم در برگه اعزام به خدمت) مشمولین متقاضی خدمت در مناطق محروم (صرفاً افراد بومی مجاز به ثبت نام می باشد) عضویت با حداقل ۶ ماه سابقه در پایگاه مقاومت بسیج به صورت فعال، به همراه معرفی نامه حافظان و یا قاریان ممتاز قرآن (اخذ تاییدیه از مراکز ذیربط) ایتام رشته های تحصیلی مورد نیاز علوم قضایی و حقوق حقوق فقه و مبانی حقوق اسلامی الهیات و معارف اسلامی مدیریت (دولتی ، اجرایی ، فرهنگی وهنری، اطلاعات وارتباطات) حسابداری کامپیوتر مقاطع تحصیلی مورد نیاز لیسانس فوق لیسانس دکتری نکات مهم به دلیل محدودیت سهمیه امریه قوه قضاییه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، با توجه به نیاز محاکم و مراجع ، تعداد محدودی از متقاضیان ثبت نام شده جذب خواهند شد. مدت خدمت در قوه قضاییه ۲۴ ماه می باشد. تاریخ های اعزام قوه قضاییه ابتدای ماههای زوج در طول سال می باشد. مهلت ثبت نام مشمولین۷۲ساعت می باشد که تاریخ شروع ثبت نام ۶۱روز قبل از اعزام و تاریخ پایان ۵۹ روز قبل از اعزام می باشد مثال برای اعزام ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ الی ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ می باشد. اولویت با مناطق محروم مورد نیاز محاکم می باشد. قوه قضاییه صرفا از سربازان بومی استفاده می نماید( محل سکونت با محل خدمت کمتر از ۳۵ کیلومتر باشد). مدارک مورد نیازتمام مدارک به صورت یک فایل pdf تهیه و در سامانه بارگذاری شود. اسکن برگه اعزام به خدمت اسکن برگه واکسیناسیون(تزریق واکسن منژیت) اسکن مدرک تحصیلی یا گواهی صادره از دانشگاه اسکن تمامی صفحات شناسنامه خود در صورت متاهل بودن اسکن تصویر شناسنامه همسر و فرزند اسکن پشت و روی کارت ملی تعهد نامه عدم وابستگی سببی و نسبی (اعم از پدر، مادر، برادر، خواهر، عمو، عمه، خواهرزاده، برادرزاده، عموزاده، عمه زاده) تعهد مبنی بر نداشتن اعتراض به عدم پذیرش امریه تعهد نامه تمایل به خدمت در قوه قضاییه و عدم ارائه کلیه کسورات خدمتی مصوب گذشته، حال، آینده اسکن مستندات مربوط به شرایط احراز فرم های مورد نیاز ردیف نام فایل دانلود ۱ تعهد نامه خدمت ۲۴ ماه دانلود ۲ تعهدنامه عدم وابستگی سببی و نسبی دانلود ۳ تقاضای امریه وتعهد نامه عدم اعتراض دانلود    برای ثبت نام اینجا کلیک کنید برای مشاهده صفحه قوه قضاییه اینجا کلیک کنید
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۶
فراخوان توسعه دفاترخدمات الکترونیک قضایی در کلیه حوزه های کشور سال۹۶
مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه جهت گسترش خدمات الکترونیک قضایی در راستای تکمیل ظرفیت این دفاتر از کلیه متقاضیان واجد شرایط در تمامی حوزه های قضایی کشور( غیر از مراکز استان) دعوت به همکاری می نماید.
ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۱۳۹۶
ابهام در اعلام زمان نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: قوه قضاییه زمان خاصی را برای مشخص شدن نتایج آزمون استخدامی کارکنان اعلام نکرده اند.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۶
استخدام حدود ۱۶۰۰ ایثارگر از طریق آزمون استخدامی قوه قضائیه
خبرگزاری ارینا : مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام اجرای سهمیه استخدامی حداقل ۲۵ درصد ویژه ایثارگران در قوه قضائیه گفت: باتوجه به ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران حدود هزار و ۶۰۰ ایثارگر در آزمون استخدامی قوه قضائیه پذیرفته خواهند شد.
ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۱۳۹۶
جذب ۵۴۰۰ نیروی قضایی در ۶ سال گذشته
خبرگزاری فارس : معاون منابع انسانی قوه قضائیه با بیان اینکه ۵۴۰۰ نفر از آغاز سال ۹۰ تا سال ۹۶ جذب قوه قضائیه شده‌اند، گفت: قبل از برنامه پنجم، بیش از ۷ هزار همکار قضایی داشتیم که اکنون به ۱۱ هزار نفر افزایش یافته است.
ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۱۳۹۶
تا پایان سال ۹۶، ۹۰۸ نفر به دستگاه قضایی می‌پیوندند
خبرگزاری ایسنا : معاون منابع انسانی قوه قضائیه گفت: در سال ۹۶ با مجموعه افرادی که از محل آزمون‌های قبلی به مجموعه قضات پیوستند، تا پایان سال با جمع کسانی که از ابتدای سال ۹۶ تا الان داشتیم، ۹۰۸ نفر ابلاغ قضایی گرفته‌اند و به مجموعه دستگاه قضا وارد می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۶
توضیح رییس مرکز وکلا و کارشناسان قوه‌ قضائیه درباره جذب وکیل
خبرگزاری ایسنا : رییس مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه‌ قضاییه گفت: یک ماده قانونی نیست که تایید می کند ما می توانیم آزمون وکالت را برگزار کنیم. مرکز وکلا و کارشناسان قوه‌ قضائیه کارش این است که وکیل و کارشناس بپذیرد و به همین منظور تاسیس شده است.
ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۱۳۹۶
فراخوان شناسایی نخبگان قضایی شورا‌های حل اختلاف استان تهران
خبرگزاری میزان : اداره آموزش، تحقیق وپژوهش شورای حل اختلاف استان تهران به منظور شناسایی و تکریم نخبگان قضایی شورا‌های حل اختلاف فراخوانی در قالب " شناسایی نخبگان قضایی شورا‌ها " با رعایت معیار‌های ذیل تدوین و از این طریق و با مسئولیت سرپرستان مجتمع‌ها ابلاغ می‌کند.
ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۱۳۹۶
جذب ۳هزار نیرو در دستگاه قضا/اختصاص یک ششم سهمیه به استان تهران
خبرگزاری مهر : معاون قضایی دادگستری تهران از جذب نیروهای جدید درسال جاری خبرداد و گفت: با برگزاری آزمون جدید استخدامی وجذب حداقل ۳هزار نفر نیرو، یک ششم از سهمیه برای استان تهران در نظرگرفته شده است.
ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۱۳۹۶
مرکز مشاوران قوه‌قضاییه و کانون وکلا امسال جذب وکیل دارند
خبرگزاری ایلنا: وزیر دادگستری از جذب وکیل در سالجاری توسط مرکز مشاوران حقوقی قوه قضاییه و کانون وکلای دادگستری خبرداد.
ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۱۳۹۶
تا پایان تیرماه دو آزمون جذب قضات برگزار خواهد شد
خبرگزاری فارس: قائم مقام معاون نیروی انسانی قوه قضاییه از آماده سازی منابع درسی دوره کارآموزی قضایی تا پایان سال ۹۶ خبر داد و گفت: تا پایان تیرماه دو آزمون جذب قضات برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۱۳۹۶
استخدام ۵ هزار نیروی انسانی در قوه قضائیه تا سال ۱۴۰۰
خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه بر اساس قانون، قوه قضائیه مجاز به جذب ۵ هزارقاضی و نیروی انسانی در این بخش است،گفت: شرایط افزایش جذب نیرو درسایر دستگاه ها به دلیل جلوگیری از عریض شدن دولت وجود ندارد.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۶
قوه قضاییه با کمبود نیروی متخصص قضایی روبروست
خبرگزاری ایسنا: سرپرست دادگاه‌های تجدیدنظر استان تهران، اظهار کرد: در قوه قضاییه با کمبود نیروهای متخصص قضایی روبرو هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
ضرورت افزایش قاضی و نیروی اداری در سیستم قضایی
خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با تاکید بر توسعه زیرساخت های الکترونیکی در سیستم قضایی کشور، گفت: استفاده از بسترهای IT و ICT در قوه قضاییه می تواند مشکلات موجود در بررسی پرونده های قضایی را حل کند.
ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
اطلاعیه جزئیات برگزاری مصاحبه علمی داوطلبان حوزوی جذب اختصاصی
پیرو ثبت نام به عمل آمده از داوطلبان حوزوی جذب اختصاصی تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۵، جزئیات برگزاری مصاحبه علمی این دسته از داوطلبان به شرح زیر اعلام می­گردد:
ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۱۳۹۶
لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت ارسال شد
خبرگزاری میزان : لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه با تایید و امضای ریاست دستگاه قضایی کشور، به دولت ارسال شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۵
سهمیه ۲۰ درصدی اعضای شورای حل اختلاف در آزمون استخدامی قوه قضاییه
خبرگزاری میزان : حجت الاسلام و المسلمین احمدی میانجی به اجرایی شدن قانون سهمیه ی ۲۰ درصدی اعضای شورای حل اختلاف در استخدامی‌های قوه قضاییه از سال آینده خبر داد و گفت: سال آینده قوه قضاییه ۳۲۰۰ کارمند استخدام می‌کند که پیش بینی می‌کنیم دست کم ۶۰۰ نفر از آن‌ها از اعضای شورای حل اختلاف باشند.
ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۱۳۹۵
قوه‌قضائیه ۴ هزار نفر را استخدام می‌کند
خبرگزاری فارس: سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: بدون شک با افزایش بودجه دستگاه قضایی در سال ۹۶ شاهد عملکرد بهتر قوه قضائیه خواهیم بود.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۵
لزوم تامین اعتبارات استخدام‌ سالانه۸۰۰ قاضی
خبرگزاری خانه‌ملت : کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: بودجه قوه قضاییه برای سال ۹۶ ۲۰درصد افزایش خواهد یافت.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۵
۲۰ درصد سهمیه استخدامی دستگاه قضایی در اختیار شوراهای حل اختلاف
خبرگزاری مهر: ایلام - رئیس کل دادگستری استان ایلام از واگذاری ۲۰ درصد سهمیه استخدامی دستگاه قضایی به اعضای شوراهای حل اختلاف خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۵
آزمون کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران (شروع ثبت نام)
آزمون پذیرش کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۵
تقاضا از دولت برای برگزاری آزمون استخدامی در قوه قضائیه
خبرگزاری مهر : معاون رئیس قوه قضائیه گفت: برای برگزاری آزمون استخدامی دیگری به دولت تقاضا داده‌ایم تا بتوانیم ۵ هزار نیروی اداری جذب دستگاه قضا شوند.
ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۵
کمبود بیش از ۲۰۰ قاضی در دادگاه‌های تهران
خبرگزاری صدا و سیما: رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب تهران از کمبود بیش از ۲۰۰ قاضی در محاکم تهران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۵
قوه قضائیه در تأمین نیروی انسانی با کمبود بودجه مواجه است
خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس گفت: کمبود قاضی و کارمندان اداری و نیاز ساختمانی از مشکلات ناشی از کمبود بودجه در قوه قضائیه است که مجلس آماده همراهی با این مجموعه است.
ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۱۳۹۵
جذب ۱۰۰ قاضی بومی در استان کرمان
خبرگزاری تسنیم : رئیس کل دادگستری استان کرمان از کمبود کادر قضایی در استان کرمان به علت افزایش واحدهای قضایی و رشد مراجعه به دستگاه قضایی در این استان خبرداد و گفت: ۱۰۰ قاضی بومی در استان کرمان جذب می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۵
کمبود قضات مشاور در محاکم خانواده
خبرگزاری میزان: پوریانی گفت: تاکنون موجبات حضور قاضی مشاور در اکثریت قریب به اتفاق شعب دادگاه‌ها فراهم نشده و توجه به این موضوع بطور قطع می‌تواند در کیفیت رسیدگی و سوق دادن زوجین به صلح و سازش موثر باشد.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۵
کمبود قاضی اجرای صحیح آیین دادرسی جدید را با مشکل مواجه کرده است
خبرگزاری فارس: نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه اشکالات موجود در حدی نیست که شاکله قانون را تغییر دهد، گفت: البته من اصلاح قانون را نیاز می‌دانم.
ادامه مطلب ...
۲۵ مرداد ۱۳۹۵
اعلام شرایط و نحوه جذب داوطلبان حوزوی برای تصدی منصب قضاء
کلیه داوطلبان حوزوی تصدی منصب قضاء از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ لغایت جمعه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۲ می توانند با مراجعه به پرتال معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.qazahrm.ir  از طریق سامانه آزمون داوطلبان حوزوی اقدام به ثبت نام نمایند.
ادامه مطلب ...

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۲۵۳٬۸۱۲ نظر برای استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار و اطلاعیه ها + اعلام نتایج)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید