استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

دیروز ۲۵۷۹۹۹ نظر

استخدام قوه قضاییه

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی تامین اجتماعی به همراه سوالات سالهای گذشته و آزمونهای سال ۹۷)
سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل سوالات آزمونهای سال ۹۷ جدیدترین آزمونهای برگزار شده توسط سنجش)
برای دانلود سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه اینجا کلیک کنید

استخدامهای مرتبط با قوه قضاییه

 • برای مشاهده صفحه استخدام وزارت دادگستری اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدام کانونهای وکلای دادگستری اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدام کارشناسان رسمی دادگستری اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدام آزمون تصدی امر قضا اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۷ مهر ۹۸ - ثبت اطلاعات پرسنلی باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال ۹۶

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه خبر داد: ثبت اطلاعات پرسنلی باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال ۹۶
مهدی ناصری دولت‌آبادی رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه خبر داد: دسترسی ثبت اطلاعات پرسنلی باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال ۹۶ از مورخ ۹۸/۰۷/۲۰ برای دادگستری استان‌ها ایجاد گردیده است.
مهدی ناصری دولت‌آبادی در ادامه عنوان کرد: اطلاعات پرسنلی پذیرفته شدگان پس از ورود ، جهت طی مراحل بعدی در این امور بررسی می‌گردد.

منبع : سایت قوه قضاییه

خبر ۹ مهر ۹۸ - تعیین تکلیف ۱۱۲۶ نفر از پذیرفته شدگان آزمون قوه قضاییه تا بهمن 

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف ۱۱۲۶ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه تا بهمن ماه امسال خبر داد.

حسن نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز کمیسیون در بررسی‌های فصل ششم لایحه قانون حمایت از حقوق مالکیت آثار ادبی و هنری و حقوق مرتبط با آن هشت ماده به تصویب رسید. این هشت ماده درباره قراردادهای واگذاری و اعطای اجازه بهره برداری بوده و مسائل مرتبط با این حوزه را مانند چگونگی واگذاری تشریح می‌کند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳ شهریور ۹۸ - رفع مشکل جذب پذیرفته‌شدگان در آزمون قوه قضائیه تا پایان سال

رئیس قوه قضائیه در نشست با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس عنوان کرد که جلساتی را با دستگاه‌های اجرایی مربوطه درباره حل مشکل جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه داشته‌ایم و این مشکل تا پایان سال جاری مرتفع خواهد شد.
عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به همراه اعضای کمیسیون ویژه مدیریت خدمات کشوری امروز با آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه دیدار و گفت‌وگو کردند.

منبع : خبرگزاری فارس

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۱ مرداد ۹۸ - کلیه پذیرفته شدگان کادر اداری سال ۹۶ ، در سال جاری جذب می‌شوند

در راستای حل مشکل پذیرفته شدگان کادر اداری قوه قضاییه ، غروب روز چهارشنبه جلسه‌ای در محضر ریاست محترم قوه قضائیه و با حضور دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کل کشور، دکتر انصاری رئیس محترم سازمان اداری و استخدامی کشور، دکتر آوایی وزیر محترم دادگستری و حجت الاسلام و المسلمین امینی معاون محترم منابع انسانی قوه قضائیه و مهندس فروزان‌مهر معاون محترم مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه برگزار گردید.

️️ در این جلسه توافق شد، بودجه لازم در این خصوص تامین شود و کلیه پذیرفته شدگان، در سال ۹۸ جذب دستگاه قضا شده و مشغول خدمت شوند.

منبع : کانال رسمی معاونت منابع انسانی قوه قضائیه

خبر ۱ مرداد ۹۸ - مهلت یک ماهه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

حجت‌الاسلام علیرضا امینی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه شنیده شده فقط ۴هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه تعیین و تکلیف خواهند شد و مابقی پذیرفته شدگان چه خواهند شد؟ گفت: در جلسه ای که ما با حضور رییس دادگستری و رییس حوزه ریاست و معاون اول رییس جمهور و وزیر دادگستری در سازمان امور استخدامی داشتیم مقرر شد که به میزانی که خود قوه قضائیه از اعتبارانش بتواند نیرو جذب کند نیرو را جذب کرده و رایزنی کند تا دولت بودجه آن قسمت را تامین کنند در کمیسیون قضایی مجلس هم در سه شنبه گذشته برگزار شد مقرر شد برای جذب افراد در یک ماه آینده پیگیری های لازم انجام شود.

منبع : خبرگزاری مهر

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۵ تیر ۹۸ - فرصت یک‌ماهه نمایندگان به آوایی برای حل مشکل پذیرفته‌‌شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه

نماینده شاهین‌شهر در مجلس از فرصت یک ماهه نمایندگان به وزیر دادگستری برای حل مشکل پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه در سال ۹۶ خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: موضوع جذب پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه در آذرماه سال ۹۶ با حضور علیرضا آوایی وزیر دادگستری، جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی، نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و معاون انسانی قوه قضاییه در کمیسیون قضایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ در نهایت پس از بحث و بررسی‌ها پیرامون این موضوع به وزیر دادگستری یک ماه فرصت داده شد تا مشکل ۶۴۰۰ هزار نفر پذیرفته شده در آزمون استخدامی قوه قضاییه در آذرماه سال ۹۶ را حل و فصل کند.

 منبع : خبرگزاری فارس

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۷ تیر ۹۸ - مجلس منابع لازم برای جذب پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه را در بودجه سنواتی لحاظ کند

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: اگر محدودیتی در تامین بودجه برای جذب پذیرفته شدگان وجود دارد مجلس باید منابع لازم را برای جذب این نیروها در بودجه سنواتی لحاظ کند.

محمدعلی پورمختار در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه مشکل بلاتکلیفی قبول‌شدگان به قوه قضائیه باز نمی‌گردد، گفت: سازمان برنامه و بودجه و اداری و استخدامی باید بودجه لازم را برای استخدام قبول شدگان تامین کنند.

 منبع : خبرگزاری خانه ملت 

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۵ تیر ۹۸ - توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۹۶ 

معاون منابع انسانی قوه قضائیه از توافق جدید با دولت در رابطه با جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی امور اداری قوه قضائیه در سال ۹۶ خبر داد و گفت: جذب این افراد با لحاظ اولویت آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه زمان برگزاری آزمون عمومی جذب قضات شهریوماه خواهد بود، افزود: توافق در زمینه برگزاری آزمون با سازمان سنجش صورت گرفته است و تاریخ دقیق آن اعلام خواهد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

منبع : خبرگزاری تسنیم

خبر ۹ تیر ۹۸ - مجلس ردیفی در بودجه ۹۹ برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه تعیین می‌کند

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس، بابیان‌اینکه قوه قضائیه باید باقی‌مانده بودجه لازم برای استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه سال ۹۶ را از منابع داخلی تامین کند، یادآورشد: مجلس در بودجه ۹۹ ردیفی برای استخدام این افراد تعیین خواهد کرد.

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد اعلام خبری از سوی رئیس قوه قضائیه مبنی بر اینکه کار جذب ۷۰۰۰ هزار نفری که در آزمون استخدامی سال ۹۶ پذیرفته شدند، آغاز می‌شود، اما یک مقدار زمان می‌برد، گفت: آقای رئیسی به این نکته اشاره کرده که تعدادی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه را فراخور بودجه‌ای که در اختیار دارند، جذب می‌کنند، اما به نظر می‌رسد شاید شناسایی افرادی که بیشتر به این کار نیاز دارند و اولویت‌بندی آنها اقدام سختی باشد

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

 منبع : خبرگزاری خانه ملت

خبر ۳ تیر ۹۸ - آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه سال ۹۶ (چکیده سخنان آیت‌الله رئیسی)

آیت‌الله رئیسی در پاسخ به این سوالات متعدد مردمی درباره وضعیت تعیین تکلیف آزمون استخدامی سال ۹۶ قوه قضاییه بیان کرد: من اولاً هم به شما و هم عزیزانی که این پیام‌ها را نوشته اند عرض کنم که بحث‌هایی که هست و کامنت‌هایی که می‌گذارند، همه را می‌بینم و موضوع تعیین تکلیف کسانی که آماده استخدام در سال ۹۶ شدند و در آزمون شرکت کردند، دغدغه بنده است و بدانند من از نکته مورد نظر آن‌ها غافل نیستم و از روز اول تلاشم این بوده که مشکل آن‌ها را حل کنم. دوستان ما جلساتی با سازمان برنامه و بودجه و سازمان استخدامی کشور داشتند و خود من هم چند بار از سازمان برنامه و بودجه دنبال کردم تا بتوانیم مشکل را حل کنیم، اما این جا نکته‌ای که می‌توانم عرض کنم که یک نوید برای کسانی است که پیام‌ها را داده اند، این است که ما قرار به میزانی که امکان جذب داریم یعنی از تعدادی که در قوه قضاییه بازنشسته شده و یا پایان کار آن‌ها اعلام شده، بتوانیم افرادی را جذب کنیم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

 منبع : خبرگزاری میزان

خبر ۲۸ خرداد ۹۸ - احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶ تا دو هفته آینده

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در بحث استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶ مشکل بودجه هست، گفت: احتمال دارد در یکی دو هفته آینده تعداد ۲۰۰۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶ جذب شوند.

به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه در نشست خبری ویژه بزرگداشت هفته قوه قضائیه در پاسخ به سوال خبرنگار قضایی فارس در مورد پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه در سال ۹۶ نیز گفت: مشکل بودجه است، بودجه‌ای برای این کار تخصیص داده نشده و ما می‌توانیم به جایی کارمندان بازنشسته نیروی جدید و جوان بگیریم و حتی می‌توانیم ۲-۳ نفر به جای هر فرد بازنشسته نفراتی را جذب کنیم.

وی ادامه داد: احتمالاً یک سوم از پذیرفته‌شدگان این آزمون در یک یا دو هفته آینده جذب خواهند شد.

 منبع : خبرگزاری فارس

خبر ۲۴ خرداد ۹۸ - آخرین وضعیت استخدام شدگان قوه قضاییه از زبان وزیر دادگستری 

وزیر دادگستری گفت: هفته آینده جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون استخدامی برگزار می شود.

کاش قبل از برگزاری آزمون استخدامی بین دولت و قوه قضاییه هماهنگی انجام می شد/ برگزاری جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه علیرضا آوایی وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوزه حقوقی و قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با پیگیری وضعیت استخدامی قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه در دولت اظهار کرد: واقعیت این است که در این رابطه هم دولت و هم قوه قضاییه حرف‌هایی برای گفتن دارند.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید 

خبر ۱۳ آبان ۹۷ - اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین کارکنان اداری قوه قضاییه

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه با ذکر اینکه افرادی که پس از شرکت در مصاحبه، حدنصاب لازم را جهت ادامه مراحل استخدامی کسب ننموده‌اند، فرصت مصاحبه مجدد دارند، اعلام می‌دارد: فرایند برگزاری مجدد مصاحبه تخصصیsapp.ir/qazahrm برای مردودین این مرحله آغاز شده است.

درخصوص بررسی نواقص پرونده و عدم انطباق با مدارک مورد نیاز، نتیجه بررسی به استان‌ها اعلام و بزودی افراد واجد شرایط جهت مصاحبه دعوت خواهند ‌شد. البته یکسری از نواقص مربوط به سهمیه ها و شرایط بومی بودن به منظور بررسی و اعلام نظر به سازمان سنجش و آموزش کشور ارجاع شده است. لازم به ذکر است پس از حصول نتیجه، مراتب از سوی دادگستری استان‌‌ها به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری از سوی این امور نمی‌باشد.

پذیرفته‌شدگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.qazahrm.ir اخبار مرتبط را پیگیری نمایند.

 منبع : کانال اطلاع رسانی قوه قضاییه

در صورتی که تمایل دارید از اطلاعیه های جدید قوه قضاییه خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید

اطلاعیه های زمان مراجعه و تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری دادگستری

ردیف معاونت منابع انسانی دادگستری استانها اطلاعیه های پذیرفته شدگان
۱ استان همدان مشاهده اطلاعیه
۲ استان چهار محال و بختیاری مشاهده اطلاعیه
۳ استان فارس مشاهده اطلاعیه
۴ استان آذربایجان شرقی مشاهده اطلاعیه
۵ استان قزوین مشاهده اطلاعیه
۶ استان چهارمحال و بختیاری مشاهده اطلاعیه
۷ استان مازندران مشاهده اطلاعیه
۸ استان کرمان مشاهده اطلاعیه
۹ استان خراسان شمالی مشاهده اطلاعیه
۱۰ استان اصفهان مشاهده اطلاعیه
۱۱ استان قزوین مشاهده اطلاعیه
۱۲ استان تهران مشاهده اطلاعیه

خبر ۳۱ اردیبهشت ۹۷ - اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه خبر داد؛ پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه برابر تاریخ‌های مقرر به واحد انتخابی مراجعه نمایند

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه بیان داشت: داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده‌اند، می‌بایست جهت بررسی مدارک اولیه از تاریخ ۹۷/۰۳/۰۱ لغایت ۹۷/۰۴/۰۱ با در دست داشتن مدارک مندرج به دادگستری استان انتخابی محل خدمت ( معاونت منابع انسانی) مراجعه نمایند.

مهدی ناصری دولت‌آبادی رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اظهار کرد: معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به منظور تکمیل پرسنل اداری دستگاه قضایی اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کارکنان اداری نمود که این آزمون در آذر ماه سال ۹۶ از طریق سازمان سنجش کشور برگزار گردید.

وی در ادامه گفت: مدارک اولیه مورد نیاز جهت ارائه به امور اداری دادگستری استان انتخابی محل خدمت: اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه، اصل و کپی کارت پایان خدمت برای آقایان، اصل و کپی مدرک تحصیلی و ارائه مدارک مستدل در صورت استفاده از سهمیه ایثارگران، شورای حل اختلاف، حافظین قرآن و معلولین می‌باشد.

ناصری دولت‌آبادی در پایان عنوان کرد: پس از بررسی و تطبیق مدارک ارائه شده با موارد اعلام شده و تایید نتایج قطعی، مراتب جهت برگزاری مصاحبه تخصصی و سپس معرفی قبول‌شدگان به هسته‎های گزینش متعاقباً اعلام خواهد شد.

کاربران عزیز اطلاعیه های تحویل مدارک در این جدول تعبیه شده است و سایر اطلاعیه های معاونت منابع انسانی دادگستری استانها نیز به محض اعلام در این جدول درج خواهد شد.

ردیف معاونت منابع انسانی دادگستری استانها اطلاعیه تحویل مدارک
۱ استان فارس مشاهده اطلاعیه
۲ استان قزوین مشاهده اطلاعیه
۳ استان کرمانشاه مشاهده اطلاعیه
۴ استان کرمان مشاهده اطلاعیه
۵ استان چهارمحال و بختیاری مشاهده اطلاعیه
۶ استان خراسان جنوبی مشاهده اطلاعیه
۷ استان اصفهان مشاهده اطلاعیه
۸ استان یزد مشاهده اطلاعیه

متن آگهی استخدام قوه قضاییه در سال ۹۶

برای مشاهده متن آگهی اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه فرم ثبت نام آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه سال ۱۳۹۶اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آگهی در وب سایت قوه قضاییه اینجا کلیک کنید

فهرست آخرین اطلاعیه ها و اخبار استخدامی قوه قضاییه موجود در این صفحه :


استخدام تصدی امر قضا سال ۹۸ (اطلاعیه جدید)

استخدام تصدی امر قضا برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصو...
انتشار در ۲۳ مهر ۹۸

ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه آغاز شد

بر اساس اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در ...
انتشار در ۲۲ مهر ۹۸

بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶قوه قضائیه

در حالی سال ۹۶ قوه قضائیه آزمون استخدام بیش از ۷ هزار نفر کادر اداری را برگزار کرد و بنا شد افرادی ک...
انتشار در ۱۵ مهر ۹۸

تعیین تکلیف تمامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه تا پایان فروردین ۹۹

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از تعیین تکلیف تمامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه تا پا...
انتشار در ۱۴ مهر ۹۸

تعیین تکلیف ۱۱۲۶ نفر از پذیرفته شدگان آزمون قوه قضاییه تا بهمن

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف ۱۱۲۶ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدا...
انتشار در ۰۹ مهر ۹۸

ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه؛ اعزامی دی ماه

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، در حال حاضر...
انتشار در ۰۱ مهر ۹۸

‌‌آخرین خبر از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از آخرین پیگیری‌ها برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون...
انتشار در ۲۰ شهریور ۹۸

دعوت آوایی به کمیسیون قضایی مجلس برای توضیح عدم استخدام پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از فراخواندن وزیر دادگستری به این کمیسیون برای توضیح چرایی عدم اجرای مصوبه...
انتشار در ۰۹ شهریور ۹۸

فراخوان جذب پژوهشگر در پژوهشگاه قوه قضاییه

پژوهشگاه قوه قضائیه در مرحله نخست از میان متخصصان رشته‌های فقه، حقوق و مدیریت به عنوان پژوهشگر دعوت ...
انتشار در ۰۵ شهریور ۹۸

رفع مشکل جذب پذیرفته‌شدگان در آزمون قوه قضائیه تا پایان سال

رئیس قوه قضائیه در نشست با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس عنوان کرد که جلساتی را با دستگاه‌های اجرایی مر...
انتشار در ۰۳ شهریور ۹۸

توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ...
انتشار در ۲۷ مرداد ۹۸

ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه؛ اعزامی آبان ماه

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، در حال حاضر...
انتشار در ۱۳ مرداد ۹۸

چگونگی روند جذب افراد در رابطه با آزمون استخدامی قوه قضاییه در سال ۹۶

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در برنامه نگ...
انتشار در ۱۳ مرداد ۹۸

وعده جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه سال ۹۶

مسئولان سه قوه وعده داده‌اند که تا یک ماه آینده تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول‌شده آزمون استخدامی سال ۹۶ دست...
انتشار در ۰۷ مرداد ۹۸

مهلت یک ماهه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

معاون رییس قوه قضاییه آخرین وضعیت تعیین و تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه را تشریح کرد...
انتشار در ۰۱ مرداد ۹۸

تعیین تکلیف ۶ هزار و ۴۰۰ کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه به زودی

نماینده مردم لنگرود گفت: وزیر دادگستری و رئیس سازمان امور استخدامی قول دادند که مشکل ۶ هزار ۴۰۰ نفری...
انتشار در ۲۶ تیر ۹۸

فرصت یک ماهه مجلس به دولت برای تعیین تکلیف استخدام کارمندان قوه‌قضائیه

حسینعلی حاجی‌د‌لیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبر...
انتشار در ۲۶ تیر ۹۸

فرصت یک‌ماهه نمایندگان به آوایی برای حل مشکل پذیرفته‌‌شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه

نماینده شاهین‌شهر در مجلس از فرصت یک ماهه نمایندگان به وزیر دادگستری برای حل مشکل پذیرفته‌ شدگان در ...
انتشار در ۲۵ تیر ۹۸

جذب ۷ هزار نیرو متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه

وزیر دادگستری گفت: متناسب با اعتباراتی که وجود دارد، استخدام در قوه قضائیه را انجام خواهیم داد. جلس...
انتشار در ۲۵ تیر ۹۸

متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه انجام می‌شود

وزیر دادگستری گفت: متناسب با اعتباراتی که وجود دارد، استخدام در قوه قضائیه را انجام خواهیم داد. متن...
انتشار در ۲۵ تیر ۹۸

مجلس منابع لازم برای جذب پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه را در بودجه سنواتی لحاظ کند

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: اگر محدودیتی در تامین بودجه برای جذب پذیرفته شدگان وجود دارد مجلس باید م...
انتشار در ۱۷ تیر ۹۸

توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۹۶

معاون منابع انسانی قوه قضائیه از توافق جدید با دولت در رابطه با جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی امو...
انتشار در ۱۵ تیر ۹۸

خبر خوش برای ۷ هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تمهیدات این سازمان را برای ۷ هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضا...
انتشار در ۱۵ تیر ۹۸

زمان نتایج پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی اعزام شهریور ماه

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، مدارک متقاض...
انتشار در ۱۵ تیر ۹۸

تشکیل هیاتی برای رفع موانع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه

سخنگوی قوه قضائیه در مورد تعیین تکلیف بیش از ۷ هزار پذیرفته‌شده آزمون قوه‌قضائیه، گفت: هیاتی از سوی ...
انتشار در ۱۴ تیر ۹۸

همه پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه جذب خواهند شد

اسماعیلی در ادامه در خصوص سوالی مبنی بر اینکه در آزمون استخدامی که قوه قضاییه برگزار کرده است، بیش ا...
انتشار در ۱۰ تیر ۹۸

مجلس ردیفی در بودجه ۹۹ برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه تعیین می‌کند

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس، بابیان‌اینکه قوه قضائیه باید باقی‌مانده بودجه لازم برای استخدام پذیرفت...
انتشار در ۰۹ تیر ۹۸

۷۰۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی جذب قوه قضاییه می‌شوند

همایش بزرگداشت هفته قوه قضاییه با حضور رئیس دستگاه قضا، مسئولان عالی قضایی، روسای کل دادگستری‌ها، دا...
انتشار در ۰۴ تیر ۹۸

سخنان آیت‌الله رئیسی در مورد استخدام قوه قضاییه سال ۹۶

آیت‌الله رئیسی با اشاره به نقش شهید بهشتی در شکل‌دهی نظام حقوقی و قضایی جمهوری اسلامی گفت: مرحوم آیت...
انتشار در ۰۳ تیر ۹۸

مشکل کمبود کارمند دستگاه قضایی خراسان رضوی

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: بیش از یک سوم پست‌های مدیریتی دستگاه قضایی در خراسان رضوی فاقد نیر...
انتشار در ۰۲ تیر ۹۸

احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶ تا دو هفته آینده

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در بحث استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶ مشکل بودجه هست...
انتشار در ۲۸ خرداد ۹۸

آخرین وضعیت استخدام شدگان قوه قضاییه از زبان وزیر دادگستری

وزیر دادگستری گفت: هفته آینده جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون ...
انتشار در ۲۴ خرداد ۹۸

دولت بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه را تامین کند

سخنگوی کمیسیون قضائی مجلس برگزاری آزمون استخدامی توسط قوه قضائیه را جزو اختیارات دستگاه قضائی دانست ...
انتشار در ۲۲ خرداد ۹۸

آزمون استخدامی قوه قضاییه به ما ارتباطی ندارد

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تاکنون درخواستی از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان آزمو...
انتشار در ۲۲ خرداد ۹۸

جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه

رئیس سازمان برنامه بودجه درباره ورود قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به این قوه و بودجه جذب آن‌...
انتشار در ۲۱ خرداد ۹۸

منابع محدود قوه قضائیه برای استخدام‌های جدید

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به برنامه‌های تدوین شده دولت جهت کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی ب...
انتشار در ۲۱ خرداد ۹۸

بررسی علل تعویق استخدام بیش از ۷۲۰۰ کارمند در قوه قضاییه

به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی و قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، هشتمین قسمت از فصل دوم برنام...
انتشار در ۲۰ خرداد ۹۸

درخواست ۷۵ نماینده مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه

نماینده شاهین‌شهر در مجلس از درخواست ۷۵ نفر از نمایندگان برای رسیدگی به عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون ...
انتشار در ۱۹ خرداد ۹۸

پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه؛ اعزامی شهریور ماه

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، در حال حاضر...
انتشار در ۱۹ خرداد ۹۸

راهکار مجلس برای رفع مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، بابیان‌اینکه در نشستی که با رئیس قوه قضائیه داشته‌اند موضوع جذب پذیر...
انتشار در ۱۵ خرداد ۹۸

دستگاه قضا از منابع در اختیار برای جذب پذیرفته‌شدگان استفاده کند

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر اینکه بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه بیش...
انتشار در ۰۳ خرداد ۹۸

تعیین تکلیف ۷ هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه

عضو فراکسیون امید مجلس خواستار صدور اجازه بازدید از زندان‌ها و ندامتگاه‌های شهرستان‌ها به نمایندگان ...
انتشار در ۲۳ اردیبهشت ۹۸

رایزنی برای تامین بودجه جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه‌قضائیه

معاون منابع انسانی قوه قضائیه از رایزنی رئیس قوه برای تامین بودجه جذب ۷۲۰۰ قبول شده آزمون استخدامی س...
انتشار در ۱۵ اردیبهشت ۹۸

اعلام زمان نتایج پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی قوه قضاییه اعزام تیرماه

به گزارش ایسنا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان ا...
انتشار در ۰۹ اردیبهشت ۹۸

قول مساعد حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌شدگان

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه در نشست اخیر کمیسیون با رئیس قوه قضائیه بلاتکلیفی قبول شد...
انتشار در ۰۳ اردیبهشت ۹۸

بلاتکلیفی قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه بعد از گذشت یک سال

قوه قضاییه در سال ۹۶ اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرد، اما قبول شدگان این آزمون بعد از گذشت بیش ا...
انتشار در ۰۳ اردیبهشت ۹۸

جذب سرباز امریه در قوه قضائیه سال ۹۸

بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، متقاضیان واجد شرایط اعزامی ۹۸/۰۴/۰۱ می‌ت...
انتشار در ۳۱ فروردین ۹۸

کوتاهی دستگاه‌های اجرایی مانع از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه شده است

نماینده مردم در مجلس دهم، بابیان‌اینکه برگزاری سالانه آزمون استخدامی قوه قضائیه بر اساس قانون برنامه...
انتشار در ۲۸ فروردین ۹۸

فراخوان تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (خبر جدید)

فراخوان تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی سال ۹۸ ...
انتشار در ۲۵ فروردین ۹۸

جزییات صدور ابلاغ انشائی پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه عنوان کرد: آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب ۶...
انتشار در ۲۰ فروردین ۹۸

لینکهای مفید برای استخدام در سازمانهای دولتی

آگهی های استخدامی منطقه ای

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۲۵۷٬۹۹۹ نظر برای استخدام قوه قضاییه (کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

 • 💛💛مصطفی💙💙
  بچه ها میشه خواهشا در مورد تحقیقات توضیح بدید؟از چند نفر میپرسند چندبار می آیند؟؟اگه یه عده خوب بگن یه عده بد بگن تکلیف چیه؟؟از دانشگاه و محل سربازی و... هم تحقیق میکنند؟؟؟؟
  پاسخ
  • بیدار
   همش الکیه میان از محلتون از چن نفر میپرسن تازه اگه همون اولی خوب بگه احتمالا دیگه نمیپرسن اگرم ازشون بد بگه اعمال نمیکنن چون خودم از مامور تحقیق پرسیدم گفتن اگرم بد بگن تو مرحله پیمانی که سه چهار ساله فرد آزمون خودشو پس میده. مگر فردی پرونده کیفری داشته باشه که اون دیگه بحث دیگس...
   پاسخ
  • علی منصور
   سلام دوستان
   من در ازمون تک ظرفیتی شهرمون نفر اول شدم از لحاظ امتیاز علمی ولی به مصاحبه دعوت نشدم خلاصه دلیلشو متوجه نشدم اعتراضم زدم نتیجه نگرفتم .ایا کسی هست هم چین مشکلی داشته باشه و ایا امیدی به ذخیره هست هر چند من کلا بیخیالش شدم اما میگم شاید امیدی باشه
   پاسخ
    • علی منصور به سحر_تهران
     بله از لحاظ نمره خام اولیه اول شدم ولی نهایی معلوم نبود چه امتیازهایی داده میشه نمره اولیه من دقیقا 2/5برابر حد نصاب بود اما نشد فقط دلیلشو خواستم بدونم هر چند خیلی خوندم و حیف شد اما شاید کس دیگه لیاقتشو داشته
     پاسخ
    • ام
     سهمیه های دیگه ای هم بود.
     من خودم تو یه شهر تک ظرفیتی قبول شدم ولی یکی از رقبام چون امتیاز شاهد داشت با یه نمره تقریبا نصف من چون نمره ش دو برابر شده بود نمره ش کمتر از ده دهم درصد با من فاصله داشت.
     نمره شورا هم بود.شما تو امتیاز کل کم آوردین.
     آرزوی موفقیت میکنم واسه تون.خودتونو ناراحت نکنین.ان شاءالله خدا هر چی صلاحه واسه تون پیش میاره
     پاسخ
         • سعید به mt
          سلام آره من هستم یه جایی خیلی تاپ قبول شده بودم حتی دوره هم رفتم به خاطر قوه انصراف دادم الان خیلی پشیمونم وگرنه یکسال حقوق میگرفتم و...
          پاسخ
          • سارا
           میشه بپرسم اگه خیلی تاپ بود چرا انصراف دادین؟
           چون خودمم وزارت نیرو قبول شدم ولی میگم محیط دادگستری بهتره. اما انصراف نمیدم تا وقتی خبری از شروع بکار قوه نشه
           پاسخ
           • به سارا
            خواهر اشتباه نکن
            وزارت نیرو با دادگستری مقایسه میکنی
            محیط و حقوق و مزایای این کجا و آن کجا
            هزاردرصد و قطعا و بلاشک نیرو بهتره
            از من که سه ماهه در دادگستری مشغول به کار شدم بشنو
            • گلسا
             اشتباه نکن محیط نیرو خیلی خیلی بهتره.یک روز وقت بزار برو اداره برق شهرتون و بعد برو دادگستری خودت متوجه میشی
             اینو خواهرانه بهت میگم واگرنه نه رقیب منی نه دشمنم
             • سارا
              ممنون دوستان عزیزم
              آبفا قبول شدم
              شهر خودم نیست. خانوادم یکم مشکل دارن باید تنها بذارم این هم برام سخته. آره میدونم حقوقای اونجا از بدو ورود پنج تومنه. نسبت به حقوق دادگستری خیلی بهتره
              ولی یطورایی محیط دادگستری رسمی تره پیشم، خوشم میاد. تصمیم سختیه برام. برام دعا کنید
            • reza
             سلام دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید برا ازمون فراگیر برای دروس عمومی زده حقوق اساسی ولی قبلا قانون اساسی بوده حالا کدوم روبخونم حقوق اساسی یاقانون اساسی
             پاسخ
             • احسان
              چیزی که در دفترچه نوشته ولی برای فراگیر که رشته های دیگه هم هستند حقوق اساسی درس سنگینی هست دوره های چند جلدی داره. کلیه روابط حقوقی دولت و شهروندان و ساختار دولت و حکومت زیر مجموعه حقوق اساسی هستند.
              پاسخ
              • 💛💛مصطفی💙💙
               بچه ها مصاحبه گزینش بعد از تحقیقاته؟؟ اگه تحقیقات بد گفته باشند گزینش بهم میگه؟؟فقط یکبار میرن تحقیقات یاممکنه چندبار برن تحقیقات؟؟؟از چه کسانی میپرسند؟؟مصاحبه گزینش چند نفرند مثل مصاحبه اوله؟؟خواهش میکنم جواب بدید😥
               پاسخ
               • خزایی تهران
                اگه توی تحقیقات مشکلی نداشته باشی مصاحبه ات هم با چند تا سوال دینی جمع میشه در غیر اینصورت سوالات پیچیده تر و از بابت مشکلات تحقیقات هم سوال میپرسند نوع سوالات مصاحبه گزینش هم کاملاً مشخصه اگر خواستی تا برات بگم
                پاسخ
                • مهرنوش متصدی از تهران
                 برای من با اینکه دو ساله چادر سر میکنم یکی از همسایه ها گفت بدحجابه و چادری نیست.. داستان شذ برام خیلی طول کشید و خیلی جاها راجب پوششم رفتن و سوال کردن تا قانع شدند.
                 پاسخ
                 • 💛💛مصطفی💙💙
                  یعنی آنقدر ریز میشن در مسائل؟؟؟من فکر کردم نیم ساعت میان از سه،چهار نفر میپرسند و میرن،،بعضی ها که می‌گفتن خیلی کلی پرسیدند و تموم شده،،ممکنه یه جوری تحقیق کنند خود شخص متوجه نشه؟؟
                  پاسخ
                  • ابلاغ
                   بله برای منم یک نفر فقط بد گفته بود خیلی حساس شدن و شاید 80 درصد مصاحبم وقتش سوالات راجب به اون قضیه بود که طرف دروغ گفته بود راجبم
                • متصدی خانم تبریز
                 سلام از تبریز برا گرفتن مدارک برای زدن کد پرسنلی خبری نیست?ایا خودشون خبر میدن یا مثل مدرک تایپ خودمون باید شانسی متوجه بشیم...
                 پاسخ
                    • ابلاغ...
                     سلام خدمت دوستان
                     کسی از خراسان رضوی هست تمایل به جابجایی با شهرستانهای اطراف تهران داشته باشند؟
                     اگه کسی هست لطفا اعلام کنه
                     پاسخ
                     • مریم
                      سلام خسته نباشید.بعدازاینکه متاسفانه قوه قبول نشدم بالاخره تواگهی هایه جاهم به من خوردکه تونستم شرکت کنم گاردزندانها.لطفایکی راهنماییم کنه چجوربخونم چی بخونم کدوم درس روبیشتربخونم که تاثیربیشتری داره.واقعا لازم دارم که قبول بشم خیلی سردرگمم لطفاکمکم کنید
                      پاسخ
                      • بیدار
                       سلام دوست گرامی ، تاکید بیشتر بر دروس تخصصی هست اونا که منابعشون مشخصه قشنگ بخون(تخصصی 60 درصد وزنی نسبت به عمومیا دارد) اما انچه همه را سردر گم میکنه دروس عمومی هست که کلی وقت میزارن اخر هم خراب میکنن. شما باید بهترین گزینه برای برنامت انتخاب کنی یعنی اگر زبان تا حالا نخوندی مطلقا نخون دوم اطلاعات عمومی هم روش حساب نکن بنابراین دروس عمومی باید این کتابها رو بخونی :
                       ادبیات: کتاب مهر و ماه
                       معارف اسلامی: کتاب مهرو و ماه و اندیشه اسلامی 1 و 2
                       قانون اساسی: خود قانون اساسی که میتونید پی دی افش هم بخونید کفایت میکنه
                       پاسخ
                        • بیدار
                         میتونی چند دور بخونیشون، عمومی هات که فقط معارف و ادبیات هست که منابع معرفی شده فقط یک هفته زمان میبره . آزمون قضاوت که نیست یادت باشه از این امتحان راحتتر فکر نکنم داشته باشیم. اگه قانون مجازات روزی بیست ماده بخونی یه هفته ای تمومه ایین دادرسی کیفری هم یک روز بیشتر وقت نمیخواد میمونه اون دو تا آیین نامه اگه هر کدوم پنج روز طول بکشه(تو دو سه روز راحت میخونیش) ده روز وقت میخواد. با یه حساب سر انگشتی اگه خیلی هم اهل مطالعه نباشی میتونی دو هفته ای تمومشون کنی.
                         پاسخ
                       • بیدار
                        منابع تخصصی:
                        قانون مجازات مواد مربوطه از کتاب محشای قانون مجازات ایرج گلدوزیان خوانده شود(مواد 1 تا 100)
                        آیین دادرسی کیفری مواد مربوطه از کتاب نکته های آیین دادرسی کیفری خالقی مطالعه شود(مواد 484 تا 559)
                        آییننامه اجرایی سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور و قانون به کارگیری سلاح توسط مامورین نیروهای مسلّح نیز از اینترنت تهیه و پرینت گرفته شود
                        خیالتون راحت این کاملترین منابع تخصصی هست که راحت میتونی بالای 90 بزنی
                        پاسخ

                        لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید