استخدام استانداری قم (خبر جدید)

۱۱ روز قبل ۶۵ نظر

استخدام استانداری قم

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدام استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ اسفند ۹۷ -ایجاد بیش از ۷ هزار و ۵۳۰ شغل در سال ۹۶ در قم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: با تلاش کارگروه اشتغال و همراهی مسئولان بیش از ۷ هزار و ۵۳۰ شغل در سال ۹۶ در قم ایجاد شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ اسفند ۹۶ – اشتغال ۵۳ هزار نفر در واحدهای صنعتی قم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: اکنون دو هزار و ۳۸۰ واحد صنعتی دارای پروانه در استان داریم که ۵۳ هزار و ۸۰۰ نفر در این واحدها شاغل هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ شهریور ۹۵ – ایجاد ۱۶۵۵ فرصت شغلی در استان قم

 خبرگزاری فارس: استاندار قم گفت: گفت: در مجموع هزار و ۶۵۵ فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ‌۳۵۵ میلیارد تومان با افتتاح طرح‌های هفته دولت در استان قم ایجاد شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ مرداد ۹۵ – ۸۶۰۰ فرصت شغلی تا پایان امسال در قم ایجاد می‌شود

 خبرگزاری تسنیم: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به اینکه در سال ۹۵ باید ۸۶۰۰ فرصت شغلی باید در استان ایجاد شود گفت: سال گذشته حدود ۱۲ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی و ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی در استان صورت گرفته است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اسفند ۹۴ – ایجاد اشتغال در استان قم مستلزم توجه به بخش صنعت و تولید است 

 خبرگزاری تسنیم : رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وضعیتی که شاهد آن هستیم ظرفیت‌های بخش کشاورزی در قم محدود است و نمی‌توان بیش از تعدادی مشخص جذب و اشتغالزایی داشت، به همین دلیل باید برای ایجاد اشتغال بر روی موضوع صنعت و تولید تمرکز شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، علی لاریجانی که ظهر امروز در دیدار با جمعی از معتمدان منطقه نیروگاه قم سخن می‌گفت اظهار داشت: منطقه ما دارای ظرفیت‌های گردشگری و صنعتی زیادی است که مسئولان استان قم باید به این مسئله توجه کنند.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وجود حرم مطهر حضرت معصومه (س) و گردشگری مذهبی در قم از ویژگی‌های مهم شهر است، افزود: توجه به این حوزه نیاز به ایجاد زیرساخت‌های مهمی دارد، هتل‌ها و مراکز رفاهی نمونه‌هایی از این ظرفیت‌ها است.
وی با اشاره به اینکه در ایجاد زیرساخت‌ها باید به مرکزیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) مطابق باشد، گفت: بیکاری یکی دیگر از مشکلاتی است که در کشور و استان قم با آن روبه‌رو هستیم و تنها راه مقابله با آن توسعه اقتصادی و رونق در تولید است.
لاریجانی با بیان اینکه در استان قم یکی دیگر از معضلات کم‌آبی است‌، خاطر‌نشان کرد: با توجه به وضعیتی که شاهد آن هستیم ظرفیت‌های بخش کشاورزی در قم محدود است و نمی‌توان بیش از تعدادی مشخص جذب و اشتغالزایی داشت، به‌همین دلیل باید بیشتر برای ایجاد اشتغال بر روی موضوع صنعت و تولید تمرکز شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌هایی برای استفاده از فضای پسابرجام در کشور و استان قم داریم گفت: می‌خواهیم با استفاده از صنایعی مانند اتومبیل‌سازی در منطقه به ایجاد اشتغال برای جوانان کمک کنیم.
وی با بیان اینکه کمبود مراکز درمانی و مسئله بهداشت از دیگر مسائلی است که در استان قم وجود دارد افزود: هم اکنون ۶ پروژه مهم ساخت بیمارستان در قم برای حل این مسئله در دستور کار قرار دارد.


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید


 خبر ۳ شهریور ۹۴ – اشتغال زایی ۵۵۰۰ نفر با صدور مجوز ۳۱۶ واحد صنعتی در قم
باشگاه خبرنگاران :
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در دولت تدبیر و امید پیش بینی صدور مجوز ۸۰۰ واحد صنعتی را داشته ایم که هم اکنون مجوز ۳۱۶ واحد صنعتی با اشتغالزایی پنج هزار و ۵۰۰ نفر صادر شده است.
به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ احمد ذاکری رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم در نشست خبری با اصحاب رسانه از صدور مجوز برای ۳۱۶ واحد صنعتی  و اشتغال زایی برای ۵۵۰۰ نفر در استان قم خبر داد.
وی با اشاره به تحریم های ظالمانه که بر جمهوری اسلامی ایران وارد آمده است گفت: با این وجود در بخش صنعت نه تنها پسرفت نداشته ایم بلکه در برخی از حوزه ها از پیشرفت های قابل توجهی نیز برخوردار شده ایم.
ذاکری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم را در کنار تولید کنندگان دانست و افزود: با بازرسی های موردی که از این واحدها انجام می دهیم، هم دلگرمی برای آنها ایجاد می کنیم و هم با ارزیابی آنها، آسیب شناسی واحدهای تولیدی صورت می پذیرد و برای رفع موانع آنها تلاش می کنیم.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم در ارتباط با حوزه تجارت و مبادلات تجاری گفت: کشتیرانی و بانک های ما تحریم بود و اگر می خواستیم در حوزه تجارت خارجی اقداماتی انجام دهیم باید هزینه های زیادی متقبل می شدیم از این رو تولید کنندگان ما برای واردات مواد اولیه و صادرات محصولات خود دچار مشکلات فراوانی بودند.
وی افزود : هرچند برخی از محدودیت ها ما را با مشکلاتی مواجه کرد اما تجربه خوبی در بحث تحریم ها بدست آمد و در صورتیکه مذاکرات هسته ای که با تدبیر دولتمردان در دولت یازدهم به خوبی انجام شد، به سرانجام برسد، این تجربه های خوب تولیدکنندگان و کسانی که در حوزه تجارت فعالیت می کنند در دوره پسا تحریم، باعث می شود حرکت های صنعتی و تجاری ما باعث رونق اقتصادی کشور شود و حرکت های خوبی خواهد بود.
ذاکری با اشاره به مشکلات پسا تحریم گفت: یکی از دغدغه ها و نگرانی های بخش تولید ما این است که بعد از پسا تحریم و اینکه دربهای کشور باز شود، واردات کالا زیاد شود که در همایشی که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور روسای سازمان ها در تبریز برگزار شد، شخص وزیر با تحلیل های درستی که ارائه داندن این دغدغه ها مرتفع کردند.a


خبر ۳ تیر ۹۴ – تحقق ۵۰ درصد تعهد دستگاه های قم برای اشتغال زایی

خبرگزاری ایرنا : قم- ایرنا – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم، گفت: سال گذشته ۵۰ درصد تعهد دستگاه های اجرایی برای اشتغالزایی در این استان محقق شده است.
به گزارش ایرنا، نصرالله بازوند روز چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری قم در سالن جواد الائمه (ع) استانداری، اظهار داشت: طبق ابلاغیه اداره کل تعادون استان در آغاز سال ۹۳ به همه دستگاه های اجرایی استان، همه دستگاه ها بر اساس سند توسعه اشتغال مکلف شدند، تا پایان سال بین ۱۵ تا ۱۶ هزار شغل ایجاد کنند.
وی با بیان اینکه در سال ۹۳ دستگاه ها به صورت مکتوب به دبیرخانه اعلام کردند، که بیش از ۱۰ هزار و ۳۰۰ شغل را ایجاد نخواهند کرد، افزود: در پایان سال دستگاه ها توانستند تنها ۷ هزار شغل را ایجاد کنند، که اطلاعات مربوط به این مشاغل در سامانه ثبت رصد شده است.
بازوند همچنین با بیان اینکه لیست بیمه ای که از تامین اجتماعی گرفته شده نیز این مساله را تایید می کند، افزود: دستگاه های اجرایی قم سال گذشته بیش از نیمی از تعهد خود نسبت به سند توسعه سند اشتغال را محقق کردند، لذا نیز امسال نیز دستگاه ها آمار دقیق مشاغلی که می توانند ایجاد کنند را باید اعلام کنند، تا اداره کل تعاون سند توسعه اشتغال را در بین ۱۵ تا ۱۶ هزار شغل تنظیم کند، و آن را به صورت ماهانه رصد نماید.
وی با بیان اینکه در استان قم تا پایان برنامه پنجم توسعه باید بیش از ۸۰ هزار شغل ایجاد می شد، افزود: متاسفانه این امر محقق نشد، لذا دستگاه ها برای جبران آن باید تلاش مضاعف و ویژه ای را به کار بگیرند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آخرین نرخ اعلام شده در خصوص بیکاری در استان، این نرخ را در پاییز سال ۹۳ ۸.۱ دهم درصد عنوان کرد، و افزود: میانگین ۹ ماهه بیکاری در استان در سال ۹۳ ۹.۷ دهم درصد بوده که نسبت به میانگین ۹ ماهه سال ۹۲ که ۸.۹ دهم درصد بوده حدود ۸ دهم درصد افزایش پیدا کرده است.
وی با بیان اینکه طبق این آمار نرخ بیکاری در کل کشور از ۱۰.۴ به ۱۰.۲ دهم درصد کاهش یافته است، افزود: نرخ مشارکت اقتصادی در استان نسبت به ۹ ماهه سال قبل از خود از ۵.۳۳ به ۵.۳۳
درصد کاهش پیدا کرده است.
بازوند افزود: در کل کشور نیز میزان مشارکت اقتصادی از ۳۸ درصد در ۹ ماهه سال ۹۲ به ۳۷ درصد در ۹ ماهه سال ۹۳ کاهش پیدا کرده است.
این مسوول با بیان اینکه بنا بر این آمار تعداد کل فارغ التحصیلان دوره آموزش عالی در سال ۹۲ ، ۷۷ هزار و ۶۲۱ نفر است، افزود: از این تعداد حدود ۹۰ درصد معادل ۶۹ هزار و ۸۹۹ نفر شاغل شده اند، و ۱۰ درصد آنها که ۷ هزار و ۷۲۲ نفر را در بر می گیرند، هنوز هیچ شغلی پیدا نکردند.


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۴- تسهیلات بانکی با اشتغال و کارآفرینی مدیریت شود
خبرگزاری ایرنا : قم – ایرنا – معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری قم گفت: تسهیلات بانکی با اشتغال و کارآفرینی مدیریت و بستر سازی شود تا شاهد کاهش بیکاری در استان باشیم.
معاون استاندار قم: تسهیلات بانکی با اشتغال و کارآفرینی مدیریت شود
به گزارش ایرنا، سید حسن رضوی روز چهارشنبه در کارگروه اشتغال قم با اشاره به اینکه با تعامل همه دستگاه ها و بانک ها برای بیکاری در استان باید راهکاری ارایه شود افزود: در این عرصه تسهیلات بانکی باید به سمت ایجاد اشتغال و کارآفرینی هدایت شود و همه در این زمینه باید تلاش کنند تا وضعیت اشتغال ساماندهی شود.
وی ادامه داد: ضمن قدردانی از خدمات و تسهیلاتی که بانک ها ارایه می کنند باید در راستای تصمیمات سفر رییس جمهوری به استان قم با موضوع سرمایه در گردش بنگاه ها تسهیلات ارایه شود.
وی ابراز امیدواری کرد: با اقداماتی که بانک های استان در ارایه تسهیلات انجام می دهند و تعامل و همدلی نهادهای مختلف در کارگروه تخصصی اشتغال، شاهد خروجی بهتر در بحث اشتغال امسال نسبت به سال گذشته باشیم.
معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری قم با بیان اینکه آموزش ها در این استان باید با نیاز بازار کار باشد گفت: آموزش های تخصصی جزء اولویت ها است که توسط اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل فنی و حرفه ای استان باید با شناخت به نیاز بازارهای کار در قم صورت گیرد.


آگهی استخدام مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری های استان قم

تعدادی ازشهرداریهای استان قم برای تامین نیروی انسانی موردنیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی ازمح مجوزهای استخدامی شماره ۵۲۷۲۰ مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۸ و شماره ۵۲۸۹۳ مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۹ سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور، تعداد ۱۰۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون های عملی، کتبی و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید:

برای مشاهده آگهی در سایت شهرداری قم اینجا کلیک نمایید

برای خرید کارت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای دریافت فایل pdf آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید


استخدام استانداری قم سال ۹۲

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۱۹ بهمن ۹۲ – اطلاعیه آزمون عملی آتش نشانی قم
۲۵ آبان ۹۲ – دعوت از قبول شدگان آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی شهرداری قم

۲۰ مهر ۹۲ – اشتغال ۱۲ هزار نفر در حوزه گردشگری قم

۱۱ مهر ۹۲ – ایجاد اشتغال برای بیش از ۴ هزار نفر در بخش صنعت

۱۹ بهمن ۹۲ -اطلاعیه آزمون عملی آتش نشانی قم

لطفا جهت مشاهده ی اطلاعیه ی آزمون عملی آتش نشانی اینجا کلیک کنید.

۲۵ آبان ۹۲ – دعوت از قبول شدگان آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی شهرداری قم

باعنایت به اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی شهرداری قم درمورخ ۲۰ آبان ۹۲ به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره آزمون مربوطه می رساند جهت تکمیل پرونده براساس حرف نام خانوادگی خود در تاریخ های مقرر و با در دست داشتن مدارک زیر به آدرس: قم – انتهای خیابان امام موسی صدر(خاکفرج) – کوچه شماره ۱۶- سالن ورزشی شهرداری قم – جنب آتش نشانی ناحیه مراجعه نمایند.

 1. از حرف الف تا ح شنبه ۲ آذر ۹۲ ازساعت ۸ تا ۱۲
 2. از حرف خ تا ش یکشنبه ۳ آذر ۹۲ ازساعت ۸ تا ۱۲
 3. از حرف ص تا گ دوشنبه ۴ آذر ۹۲ ازساعت ۸ تا ۱۲
 4. از حرف ل تا و سه شنبه ۵ آذر ۹۲ ازساعت ۸ تا ۱۲
 5. حرف ه ، ی و ( کارشناسان اداری و خانواده ایثارگران » چهارشنبه ۶ آذر ۹۲ از ساعت ۸ تا ۱۲
 6. جهت رفع نواقص پنج شنبه ۷ آذر ۹۲ از ساعت ۸ تا ۱۲

آیا میدانید در جلسات استخدامی چه جیزهایی مهم میباشد؟

نمونه سوالات مصاحبه استخدام سازمانها

مدارک لازم:

الف) اصل و تصویر شناسنامه(تمام صفحات)
ب) اصل و تصویر کارت ملی
ج) اصل و تصویر کارت پایان خدمت(کارت معافیت صرفاً برای خانواده ایثارگران بلامانع است)
د) اصل وتصویرمدرک تحصیلی
ه) اصل وتصویرگواهینامه رانندگی( آتش نشان پایه ۲-آتش نشان راننده پایه۱)
و) تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی
ز) گواهی مربوط به سوابق شغلی موردتایید بیمه
ح) گواهی ایثارگری موردتایید مراجع ذیربط مطابق ضوابط ثبت نام

آیا میدانید در جلسات استخدامی چه جیزهایی مهم میباشد؟

نمونه سوالات مصاحبه استخدام سازمانها

تذکرات مهم:

 1. زمان مراجعه و تکمیل پرونده غیرقابل تمدید می باشد و فقط در زمانهای مقرر مدارک قابل دریافت می باشد.
 2. حضور شخص پذیرفته شده در روز تکمیل پرونده الزامی می باشد.
 3. از مراجعه حضوری به استانداری، شهرداری وآتش نشانی اکیداً خوداری نمائید و موارد لازم صرفاً از طریق پیامک و سایت استانداری اطلاع رسانی می گردد.

درضمن یادآوری می گردد جهت رفع هرگونه ابهام با شماره تلفن ۳۷۱۱۷۳۷۳ تماس حاصل نمائید.

آیا میدانید در جلسات استخدامی چه جیزهایی مهم میباشد؟

نمونه سوالات مصاحبه استخدام سازمانها

۲۰ مهر ۹۲ – اشتغال ۱۲ هزار نفر در حوزه گردشگری قم

خبرگزاری مهر : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم با بیان اینکه در حال حاضر آمار شاغلان در حوزه گردشگری هفت هزار و ۴۵۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم است، گفت: این تعداد تا پایان سال ۹۴ به ۱۲ هزار نفر خواهد رسید.

عیسی رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در برنامه پنجم توسعه پیش بینی شده است که هفت هزار و ۳۴۳ تخت موجود در استان قم به ۱۲ هزار تخت افزایش پیدا کند که در این راستا از بخش خصوصی و سرمایه گذاران برای حضور در این حیطه دعوت می‌شود.

وی گفت: حمایت‌ها از بخش خصوصی در قالب تخفیف عوارض است و در صورت امکان اعطای تسهیلات بانکی نیز صورت خواهد گرفت.

از اخبار و استخدام استانداری قم جا نمانید


۱۱ مهر ۹۲ – ایجاد اشتغال برای بیش از ۴ هزار نفر در بخش صنعت

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در صورت تزریق سرمایه بیش از ۲ هزار و ۶۵۴ میلیارد ریال برای ۴ هزار و ۲۰۰ نفر در بخش صنعت در استان قم اشتغال ایجاد می‌شود.

یونس عالی‌پور امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در قم، با مثبت ارزیابی کردن رویکرد دولت به بخش صنعت اظهار داشت: آغاز به کار این دولت جوانه‌های فراوانی از امید را در لایه‌های مختلف جامعه از جمله بخش صنعت رویانیده است.

وی تصریح کرد: اکنون بستر مناسبی در بخش تولید و قرارگرفتن در مسیر رشد و توسعه ایجاد شده است که در این راستا صنعت‌گران نیز فرکانس‌های مثبتی از رویکردهای تیم اقتصادی دولت دریافت کرده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم ادامه داد: وضعیت موجود در دریافت سیگنال‌های مثبت صنعتگران موجب امیدواری در بهبود فضای کسب‌وکار شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خویش با بیان اینکه جلسات مستمری برای اشتغال افراد تحصیل کرده در قم تشکیل شده است گفت: در حال حاضر اشتغال تحصیل‌کردگان یک ضرورت است که در این راستا در تلاش هستیم برای صیانت از تولید و اشتغال در بخش صنعت، موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاران در این حوزه را برطرف کنیم.

عالی پور ابراز کرد: امیدواریم با حرکت‌های آغاز شده و با پیگیری حل مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان، تسهیلات ارزان قیمت و اعتلای نقدینگی، به بخش صنعت اختصاص یابد و در آینده به رشد فزاینده‌ای دست یابد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به پیشرفت طرح‌های صنعتی بالای ۶۰ درصد در استان قم اشاره و ابراز داشت: ۱۷۵ طرح در استان قم از پیشرفت بالای ۶۰ درصد برخوردار هستند.

وی تصریح کرد: در گروه‌های لاستیک و پلاستیک ۳۷ طرح، محصولات شیمیایی ۳۳ طرح، محصولات کانی غیر فلزی ۲۶ طرح و غذایی و آشامیدنی در ۱۵ طرح با تنوع مطلوب به بهره برداری می‌رسند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از سرمایه گذاری بیش از ۲ هزار و ۶۵۴ میلیارد ریال در طرح‌های تولیدی و صنعتی خبر داد و اذعان کرد: در صورت تامین نقدینگی طرح‌هایی که اکنون در حال اجرایی شدن است برای ۴ هزار و ۲۰۰ نفر در استان قم به طور مستقیم اشتغالزایی می‌شود.

وی تحریم‌ها و مشکلات موجود در کشور را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: به همین دلیل در وضعیت کنونی ایجاد واحدهای جدید تولیدی بسیار مشکل است.

عالی‌پور با اشاره به نام گذاری امسال با عنوان «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» از سوی رهبر معظم انقلاب بیان کرد: نخستین گام برای تحقق این حماسه، افزایش تولیدات و ایجاد اشتغال است.

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

65 نظر برای «استخدام استانداری قم (خبر جدید)»


 1. ali

  من لیسانس علو سیاسی هسستم وخدمتم را انجام داده وبه شدت جویای کارهستم سنم به 30 رسیده کی میخای بریم سر کار قتی از 30 بگذره مشکل زیادی سن میاد ما باید چی کار کنیم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.