بهترین شرکت‌های حوزه «مخابرات» ایران برای استخدام

۳۱ شرکت

شرکت‌های مخابراتی ایران چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

شرکت‌های مخابراتی را می‌توان یکی از متنوع‌ترین و گسترده‌ترین حوزه‌های کاری در کشور دانست. این شرکت‌ها به واسطه دانش خود در حوزه‌های ارائه خدمات اینترنتی، ارائه زیر ساخت‌های اینترنتی، ارائه خدمات تلکام، فعالیت در بخش ICT، ارائه خدمات سخت افزاری در حوزه مخابرات و دیگر شاخته‌های مرتبط مشغول انجام وظیفه می‌باشند.

وظایف و خدمات برترین  شرکت‌های مخابراتی ایران چیست؟

شرکت مخابرات ایران و دیگر شرکت‌های مخابراتی فعال در کشور همگی دارای شرح وظایف متنوعی می‌باشند که به واسطه آن وظایف، خدماتی را در کشور ارائه می‌دهند. ارائه اشتراک اینترنت، راه اندازی شبکه‌های اینترانت در شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات و کارخانه‌های مختلف، ساخت رک و زیرساخت دیتاسنتر، ساخت سازه‌های فلزی مورد استفاده در صنعت مخابرات، ساخت انواع قطعات و سوئیچ‌های کنترل مخابرتی همگی بخشی از فعالیت‌های گسترده شرکت‌های مخابرتی در ایران می‌باشد.

چگونه در بهترین شرکت‌های مخابراتی ایران، استخدام شویم؟

شرکت‌های برتر مخابراتی ایران بر حسب نیاز خود از طیف گسترده نیروهای تخصصی و نیروهای عمومی استفاده می‌کنند. به همین دلیل با توحه به نیازهای ذکر شده در آگهی استخدامی این شرکت‌ها و بررسی شراط احراز رشته و شغلی آنها می‌توان به استخدام این شرکت‌ها درآمد. البته دارا بودن مهارت نیز به استخدام شدن در این شرکت‌ها کمک شایانی می‌کند.

تحصیلات مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های برتر مخابراتی چیست؟

شرکت‌های برتر مخابراتی از فارغ‌التحصیلان رشته‌های گوناگونی اقدام به استخدام نیرو می‌کنند. استخدام کارشناس برق، استخدام کارشناس برق قدرت، استخدام کارشناس مخابرت، استخدام کارشناس فناوری اطلاعات، استخدام کارشناس حسابداری، استخدام کارشناس سوئیچ و میکروسوئیچ، استخدام تکنسین جوشکاری و... همگی بخشی از نیروهای مورد نیاز این حوزه را تشکیل می‌دهند.

مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های مخابرتی چیست؟

شرکت‌های مخابرتی به واسطه حوزه کاری خود که ارتباط تنگاتنگی با شبکه جهانی اینترنت دارد، نیاز به نیروهایی بروز، مجرب و آگاه از شرایط حاکم روز دنیا بر حوزه IT و ICT دارند.

  • دانش و تسلط بر زبان انگلیسی
  • آشنایی با ساختار شبکه مخابراتی کشور
  • آشنایی با قوانین شرکت مخابرت ایران
  • توانایی کار در ساعات بالا بدون افت دقت
  • توانایی انجام پژوهش در حوزه مخابرات حهت آشنایی با تجهیزات مدرن جهانی

آینده شغلی شرکت‌های مخابرتی در ایران چیست؟

به واسطه گسترش شبکه زیر ساخت و همچنین زیر ساخت‌های مخابراتی ایران، می‌توان گفت آینده شغلی شرکت‌های مخابرتی تضمین شده است. این شرکت‌ها چه در بخش سخت افزاری و چه در بخش نرم افزاری هر روز بیش از پیش به تولیدات و کیفیت جهانی نزدیک می‌شوند و نیروهای باانگیزه و جوان به راحتی می‌توانند در این حوزه وارد و پیشرفت کنند.

بدون سابقه کار میتوان وارد کار در حوزه شرکت‌های مخابراتی شد؟

اکثر شرکت‌های مخابرتی با شناخت نیاز روز کشور توسط افراد باتجربه و مجرب ایجاد شده. این افراد به خوبی بر نیاز و انگیزه افراد جوان و کارآموز آشنا هستند و می‌داند رشد و پویایی شرکت‌های برتر مخابرتی در سطح جهان و شرکت‌های ارائه اینترت در کشور در گرو استخدام همین نیروهای بدون سابقه کاری و باانگیزه می‌باشد.

سوالات متداول