با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ارتقای تلفن‌های همراه هوشمند در سطح جهانی، داریا به عنوان یکی از فعالان در این زمینه و علاقمند به حرکت به سمت قله‌های تکنولوژی، با طراحی و مدیریت تولید گوشی هوشمند bond با همکاری شرکای خارجی خود، وارد این عرصه شده ‌است. در سال‌های اخیر داریا توسط سامانه جامع گارانتی به عنوان برترین شرکت خدمات پس از فروش تلفن‌های همراه هوشمند برگزیده شده و اکنون اولین قدم‌های خود در این مسیر را به پشتوانه‌ی سال‌ها تحقیقات در این زمینه، تیم متخصص و تجربه‌های پیشین خود برداشته ‌است.
تعهدات اخلاقی و مشتری مداری، همواره در راس اهداف و ارزش های داریا همراه بوده و همین امر در کنار دانش، مهارت و تجربه موجب ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی شده است. ما متعهد به ارائه خدمات به گونه ای هستیم تا تجربه ای لذت بخش، متمایز و منحصر به فرد برای مشتریان ایجاد گردد و به این مهم باور قلبی داشته و در این مسیر، همدلانه با مشتریان همگام خواهیم بود.

داریا همراه پایتخت
سعی کرده ایم با رعایت ارزش های بنیادین داریا، محیطی مناسب برای شکوفایی توانمندی همکاران خود فراهم آوریم.
داریا همراه پایتخت
ما نیروی انسانی خود را سرمایه می‌دانیم و در تلاشیم محیطی آرام و خلاق برای رشد آن‌ها فراهم کنیم.
داریا همراه پایتخت
هدف ما در داریا همراه این است که با انتقال دانش و یادگیری مستمر برای ارتقا و کسب مهارت تمامی افراد سازمان تلاش کنیم.
داریا همراه پایتخت
ما معتقدیم نواوری در سایه چالش‌ها متولد می‌شود و رشد می‌کند. پس با انگیزه به استقبال چالش‌ها می‌رویم و با کارتیمی نواوری را خلق می‌کنیم.
داریا همراه پایتخت
موفقیت و سودآوری یک سازمان همواره در گرو نیروی انسانی مستعد و مسئولیت پذیر آن مجموعه است.
داریا همراه پایتخت
ما در داریا، بر این باوریم که نیروی انسانی بزرگترین و با ارزش ترین سرمایه ی ماست.

فرهنگ کاری شرکت داریا همراه پایتخت
ارزش های اخلاقی ما هر روزه الهام بخش ما می باشند. ما معتقدیم که همه افراد آرزوی زندگی بهتر دارند از این رو سعی بر بهبود کیفیت زندگی همکاران، مشتریان، مصرف کنندگان و به صورت کلی جامعه را داریم.
تاکید بر «صداقت»، «احترام» و «شفافیت» در گفتار و رفتار، ارج‌نهادن بر «تلاش» همکاران و پیشبرد امور بر پایه «کار تیمی» با رعایت «نظم» و «عدالت» در کلیه اجزای سازمان از جمله ارزش‌های بنیادین مهم خانواده داریا همراه پایتخت است. ما با رعایت این ارزش‌های بنیادین، محیطی ایمن را برای شکوفایی توانمندی‌های همکاران خود فراهم آورده‌ایم. ما نیروی انسانی خود را سرمایه می‌دانیم و در تلاشیم محیطی آرام و خلاق برای رشد آن‌ها فراهم کنیم. ما معتقدیم نواوری در سایه چالش‌ها متولد می‌شود و رشد می‌کند. پس با انگیزه به استقبال چالش‌ها می‌رویم و با کارتیمی نواوری را خلق می‌کنیم.
ما در داریا نگرش و اخلاق را استخدام می کنیم و باور داریم افرادی با نگرش مثبت، ضمن افزایش هم افزایی در سطح تیم، باعث بروز فرصت های رشد و یادگیری در سطح فرد، تیم و شرکت خواهند شد. در این مسیر پنج ویژگی بارز مدنظر است:
1. پرشور و علاقه مند به رشد و یادگیری فردی
2. جاه طلب و بلندپرواز
3. خودانگیخته و پیشرو
4. پذیرش و احترام نسبت به تفاوت‌های رفتاری، شخصیتی و فردی
5. تلاش درجهت توسعه چشم انداز مشترک (رویکرد برنده-برنده)

مزایای همکاری با شرکت داریا همراه پایتخت
داریا همراه پایتخت توسعه خود را در گرو ارتقای سرمایه انسانی خود می‌داند و با هدف قرار دادن انگیزه به عنوان محرک رشد در تلاش است انگیزه را در نیروی انسانی خود بالا ببرد. سعی کرده ایم در جهت بهبود و ارتقای شرایط کار، موارد زیر را برای خانواده داریا همراه در نظر بگیریم:
پاداش عملکردی
بیمه تکمیلی
بن‌های مناسبتی
آموزش رایگان بدو استخدام
معاینات ادواری
مشارکت در برنامه های مدیریت دانش
برنامه های آموزشی و توسعه‌ای
امکان رشد وارتقا شغلی