اعلام نتایج آزمون استخدام وزارت بهداشت

۱۸۶۷۷۸ نظر

اعلام نتایج آزمون استخدام وزارت بهداشت

متقاضیان محترم، در این صفحه اخبار زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت اطلاع‌رسانی می‌شود. اگر شما هم از شرکت‌کنندگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۲ هستید می‌توانید همه‌ی خبرها را در این صفحه پیگیری نمایید.

 

خبر ۲۶ بهمن ۱۴۰۲- اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام وزارت بهداشت

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام به اطلاع می رسانیم،نتایج نهایی آزمون استخدامی مهرماه وزارت بهداشت در دانشگاه های علوم پزشکی باقی مانده اعلام شده و از طریق سایت جهاد دانشگاهی قابل رویت است.

مشاهده نتایج نهایی

خبر ۹ بهمن ۱۴۰۲-اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام وزارت بهداشت

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام به اطلاع می رسانیم،نتایج نهایی آزمون استخدامی مهرماه وزارت بهداشت در اکثریت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور اعلام شده و از طریق سایت جهاد دانشگاهی قابل رویت است.

 نتایج مابقی دانشگاه ها نیز به زودی اعلام خواهد شد.

مشاهده نتایج نهایی

اطلاعیه‌های استانی تحویل مدارک دانشگاه های علوم پزشکی
به منظور مشاهده اطلاعیه دعوت به مصاحبه و ارزیابی و دیگر مراحل استخدامی آزمون دانشگاه علوم پزشکی روی نام استان خود کلیک نمایید:

 نحوه پذیرش داوطلبان و اعلام نتیجه


الف) تعیین حدنصاب

کسب حداقل پنجاه درصد (۵۰) میانگین نمره مکتسبه سه نفر اول با ارزش وزنی چهل درصد (۴۰) برای حیطه عمومی آزمون کتبی و شصت درصد (۶۰) برای حیطه تخصصی و اختصاصی آزمون کتبی در هر سهمیه استخدامی - شغل - شهرستان در هر یک از موسسات.
تذکر: داوطلبان فاقد حد نصاب، از ادامه سایر مراحل استخدامی حذف و صرفا کارنامه آزمون کتبی از طریق درگاه الکترونیکی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir/ جهت اطلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد

 

حدنصاب= ۵۰ درصد میانگین نمره اولیه سه نفر دارای بالاترین امتیاز در هر سهمیه و شغل در هر شهرستان و هر موسسه

 

تبصره - کاهش حد نصاب نمره آزمون در صورت عدم تامین نیروهای مورد نیاز در هر رشته شغلی به پیشنهاد کارگروه آزمون موسسه و با تایید سازمان اداری و استخدامی کشور امکانپذیر خواهد بود.

ب) انتخاب و اعلام لیست چند برابر ظرفیت

جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حدنصاب موسسات مکلفند نسبت به انجام ارزیابی تکمیلی از پذیرفته شدگان امتحان مشترک اقدام نمایند. شرط لازم برای انتخاب افراد جهت انجام ارزیابی تکمیلی، کسب حد نصاب می‌باشد و انتخاب افراد بر اساس مجموع نمره فضلی آنان (با وزن چهل درصد (۴۰) برای حیطه عمومی و شصت درصد (۶۰) برای حیطه تخصصی و اختصاصی) به تعداد سه (۳) برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل مورد تقاضا صورت می‌پذیرد.
تبصره ۱: در صورتی که تعداد افراد دارای حد نصاب در شغل محلهای مورد تقاضا کمتر از ظرفیت پذیرش باشد، همه افراد واجد حد نصاب برای انجام سایر مراحل مربوط معرفی خواهند شد.
- موسسه موظف است، اسامی داوطلبین را به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش به مرحله ارزیابی تکمیلی و گزینش به صورت همزمان براساس مجموع نمره فضلی افراد با وزن شصت درصد(۶۰) برای حیطه های تخصصی و اختصاصی آزمون کتبی و چهل درصد(۴۰) برای حیطه عمومی آزمون کتبی معرفی نماید. نحوه محاسبه نمره نهایی داوطلبان براساس ۶۰ نمره امتحان کتبی و ۴۰ نمره ارزیابی تکمیلی است.
تبصره ۲: پس از اعلام نظر گزینش، در صورت مساوی بودن مجموع نمرات مکتسبه داوطلبان در آزمون کتبی مشترک و ارزیابی تکمیلی، اولویت انتخاب با داوطلبانی خواهد بود که نمره مکتسبه آنان در آزمون کتبی مشترک بالاتر باشد .
تبصره ۳: موسسه مکلف است نسبت به انجام ارزیابی تکمیلی تمامی داوطلبان معرفی شده واجد شرایط و ثبت نمره مربوطه در سامانه امتحانات جهاد دانشگاهی اقدام نما ید .
- موسسه موظف است پس از وصول نظر گزینش و انتخاب پذیرفته شدگان به ترتیب مجموع نمره فضلی، نسبت به اطلاع رسانی به پذیرفته شدگان نهایی اقدام نماید. پذیرفته شدگان نیز باید حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز پس از اعلام موسسه جهت ادامه مراحل جذب و استخدام به موسسه مربوط مراجعه نمایند. عدم مراجعه در مهلت مقرر، به منزله انصراف از استخدام در موسسه می‌باشد. 

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی وزارت بهداشت
در این بخش، همه‌ی منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمون‌های استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روان‌شناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. با مراجعه به لینک مورد نظر، می‌توانید مطالب دلخواه‌تان را مطالعه کنید.

 

 

گوش به زنگ باشید!

با فعال‌سازی این خدمت، دیگر نیازی به بررسی مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت!
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۸۶٬۷۷۸ نظر برای استخدام وزارت بهداشت (اعلام نتایج)

 • ح
  حمید
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲، ۰۰:۵۹
  سلام دوستان وقتی من رفتم مصاحبه برای کارپرداز خرید بیمارستان المهدی 12 نفر بودیم که نزدیک به نصفمون قرار دادی و بیمارستان های دیگه بودن که قبول شده بودن . همون لحظه فهمیدم سرکاریم کسی که بدون آزمون استخدامی شده قرار دادی و شرکتی به نظرتون با دعوت به مصاحبه رد میشن من با اون دوستان قرار دادی یه شرکتی مشکلی ندارم از این ناراحتم که چرا برای رسمی کردنشون آزمون استخدامی برگذار می کنند و مردمو سرکار میذارن من مثلا امیدی به قبول شدن ندارم وقتی اونارو دیدم
  • ا
   امیر
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۲، ۰۱:۴۹
   به نظرم توی حداقل تهران کمتر از این اتفاق ها میفته. اینجوری نیست که با اغماض به شما نمره پایین بدن تا نیروهای خودشون رو جذب کنن
   شما اگر نمره کتبی بالاتری داشته باشین نسبت به اون دوستان ، شما پذیرفته میشین . بد به دلتون راه ندید . ضمنا در زمان مصاحبه هیچوقت نمیشه به صحبت های رقبا برای صحت حرفاشون استناد کرد
   هیچکس اونجا نمی‌خواد کم بیاره ..
   • آ
    آنادل
    ۱۰ اسفند ۱۴۰۲، ۰۱:۵۲
    سلام نگران نباشین توکلتون به خدا باشه.منم مثل شما جو دانشگاه رو دیدم با توجه به صمیمیتی که بین داوطلبین و پرسنل دانشگاه بود متوجه شدم نیروهای قراردادی و شرکتی هستن گفتم امیدی نیست یکی از دوستانمم در یکی از استانها میگفت اکثرا نیروهای قراردادی دعوت به مصاحبه شده بودن اما الانکه نتایج نهایی اعلام شده هم من قبول شدم و هم دوستم.منکه سهمیه نداشتم اما دوستم سهمیه بومی،تاهل و فرزند رو داشت.امیدتون به خدا باشه.شما تلاشتون رو کردین بقیه رو بسپارید به خدا.
   • خ
    خدایا هرکدوم صلاحم هست(آ پ یا بهداشت)
    ۱۰ اسفند ۱۴۰۲، ۰۰:۱۷
    به زهرا
    عزیزم شما ابلاغیتون اومد.کادردرمان بودید یا اداری؟یه هفته بعداز اینکه گزینش شدید اومد؟
    • ا
     الهه
     ۹ اسفند ۱۴۰۲، ۲۳:۳۲
     وای دانشگاه تهران چرا خبری نیست ازش،بالاخره زدیم یا قبول؟؟
     • آ
      آیدا
      ۹ اسفند ۱۴۰۲، ۲۲:۵۳
      محمد آنلاینی؟میگم شما آزمایش طب کار و سوپیشینه هم دادی؟
      • ن
       نون برنجی
       ۹ اسفند ۱۴۰۲، ۲۲:۳۰
       دوستان میشه خواهشا اگه میدونید سوالمو جواب بدید
       شغل‌هایی که یکی دو نفر ظرفیت داشتند هم ممکنه بعدا برای تکمیل ظرفیت دعوت بشن؟
       من رقیبم که قبول شد شرکتی همون درمونگاه بود مطمئنم انصراف نمیده ولی میخوام بدونم ممکنه مثلا بازم نیرو احتیاج پیدا کنند یا بگن بیا برو جای دیگه؟
       • ر
        رخ
        ۹ اسفند ۱۴۰۲، ۲۲:۴۹
        از امور استخدامی دانشگاه بپرس بهتره.
        • م
         م
         ۹ اسفند ۱۴۰۲، ۲۲:۴۹
         فعلا هیچ بخشنامه ایی ندادن. باید منتظر آزمون بعدی باشید.
        • س
         ساغر
         ۹ اسفند ۱۴۰۲، ۲۱:۴۶
         سلام. منم پرستار هرمزگان هستم.
         ولی خبری بهم ندادن

         لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

         ثبت پاسخ