استخدام نیروهای مسلح

استخدام نیروهای مسلح

وب سایت «ای-استخدام» تمامی‌ اخبار استخدامی و استخدام های مربوط به نیروهای مسلح را در این صفحه به اطلاع شما کاربران عزیز می‌رساند. در ادامه تمام صفحات مربوط به نیروهای مسلح به همراه توضیحات تکمیلی مورد نیاز آورده شده است. لطفا صفحه را تا انتها مطالعه نمایید.

استخدام های در جریان نیروهای مسلح

 

آخرین وضعیت استخدام ارتش، نیروی انتظامی و نیروهای مسلح

ارتش و نیروی انتظامی ایران مسئول دفاع از تمامیت ارضی کشور هستند. از این رو هرساله جوانان پرشور کشور در زمان آغاز فرایند ثبت نام استخدام ارتش و استخدام نیروی انتظامی و همچنین استخدام دانشکده افسری به سرعت اقدام به ثبت نام می‌کنند. استخدام در هر کدام از این دو نیرو به صورت ثبت نام و ثبت مشخصات فردی و تشکیل پرونده بوده و پس از این مرحله جهت استخدام در ارتش و استخدام در نیروی انتظامی، از سوی متولیان امر با متقاضیان تماس برقرار می‌شود.

در شیوه استخدام درجه داری ارتش و استخدام درجه داری نیروی انتظامی، عمدتا مدرک تحصیلی مورد نظر به صورت استخدام ارتش با مدرک دیپلم و استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم است. اما برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس نیز جا نگرانی نیست. در طول سال این دو نیرو به صورت ثبت نام دانشکده‌های افسری جهت ثبت نام مشتاقان اعلامیه‌هایی را منتشر می‌کنند. استخدام ارتش با مدرک لیسانس و استخدام نیروی انتظامی با مدرک لیسانس قدری با دیگر سازمان‌ها تفاوت دارد.

در استخدام افسری ارتش و استخدامی افسری نیروی انتظامی، افراد باید ابتدا برای آزمون سراسری دانشکده افسری ثبت نام کرده و سپس در صورت موفقیت در آزمون اقدام به ادامه دادن مراحل استخدامی از جمله گزینش نمایند.

شرایط استخدام درجه داری هر سال در بندهایی ممکن است تغییر کند. از این رو توصیه می‌شود با آغاز هر دور از اعلانات استخدامی نیروی زمینی ارتش، نیروی هوایی ارتش، نیروی پدافند ارتش، نیروی دریایی ارتش و نیروی انتظامی به صورت کامل اقدام به مطالعه اطلاعیه‌ها کرده و سپس در صورت دارا بودن تمام شرایط ذکر شده اقدام به ثبت نام نمایید.

 • استخدام دانشگاه افسری ارتش

دانشگاه افسری ارتش، یا همان آجا محلی برای تربیت افسران آینده ارتش جمهوری اسلامی ایران است. این دانشگاه به از آن به عنوان دانشگاه جنگ نیز یاد می‌شود از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های آموزش نظامی در کشور است. دانشگاه افسری ارتش، هر ساله از طریق ثبت نام افراد و با برگزاری آزمون استخدامی نیاز خود به نیروی انسانی و دانشجوی جدید را برطرف می‌کند.

افرادی که متقاضی استخدام خلبانی ارتش هستند نیز باید مراحل استخدام شدن خود به عنوان خلبان را از طریق استخدام دانشگاه های افسری ارتش پیگیری نمایند. به این منظور مشتاقان خلبانی کافی است در زمان شروع ثبت نام دانشگاه های افسری ضمن رعایت شیوه‌نامه‌های ثبت نام، پس از تمکیل فرم‌ها و ثبت‌نام در آزمون دوره‌های تکمیلی را در دانشگاه افسری ارتش طی نمایند.

شرایط استخدام در دانشگاه افسری ارتش به صورت زیر است:

 • متدین به دین مبین اسلام
 • تابعیت ایرانی
 • دارابودن حداقل سن ۱۶ سال تمام و حداکثر ۲۲ سال، و در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت ضرورت به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود(فرزندان شاهد، جانبازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل معاف می باشند)
 • حداکثر سن برای رشته خلبانی هواپیما ۲۰ سال است.
 • فقدان محکومیت موثر کیفری و محکومیت ناشی از اقدام علیه امنیت کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران.
 • داشتن حداقل معدل کل دیپلم برای فارغ التحصیلان رشته‌های علوم تجربی و ریاضی‌فیزیک ۱۴ و برای دیپلم علوم انسانی ۱۶ و حداقل معدل کتبی برای رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی ۱۰ و برای دیپلم علوم انسانی ۱۴ می باشد

اینها تنها بخشی از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام برای آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش است. برای استخدام در دانشگاه افسری ارتش دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم کافی است. همچنین سایر شرایط استخدام ارتش نیز در صفحه استخدام دانشگاه های افسری ارتش به صورت جامع و کامل آورده شده است.

 • استخدام در ارتش جمهوری اسلامی ایران

ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای کادر افسری نیروهای زمینی، پدافند هوایی، هوایی، دریایی و سازمان های تابعه مختلفی است که در طول سال به اشکال مختلفی اقدام به جذب نیرو و استخدام جوانان با مدارک تحصیلی مختلف مثل دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌کند.

افرادی که متقاضی استخدام ارتش با مدرک لیسانس هستند نیز با رعایت شرایط زیر می‌توانند برای ثبت نام در گزینش ارتش اقدام نمایند:

 • داشتن حداقل معدل ۱۴برای رشته های فنی/مهندسی و حداقل معدل ۱۵ برای رشته های غیرفنی ومهندسی
 • حداکثر سن برای داوطلبان ۲۸ سال می باشد. (مدت زمان دوره خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه می‌شود.)
 • موفقیت در انجام معاینات پزشکی، مصاحبه مکتبی وامنیتی وعلمی و آزمون مقاومت جسمانی.

سایر شرایط استخدام دارندگان مدرک لیسانس و فوق لیسانس در ارتش نیز متغیر بوده و با هر بار اطلاعیه ارتش باید بررسی شوند. همچنین استخدام زنان در ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز برای برخی مشاغل کادر درمانی و دیگر حوزه‌های تخصصی میسر بوده و در برخی اطلاعیه‌های ارتش که مختص استخدام زنان در ارتش است مورد تبیین قرار می‌گیرد. همچنین سایر شرایط استخدام در ارتش نیز به تفصیل در صفحه اختصاصی استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران آورده شده است.

 • استخدام در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان نگهبانان همیشه بیدار آسمان‌های کشور، در طول سال و برای تخصص‌های مختلفی از بین جوانان اقدام به جذب نیرو می‌کنند. در این شیوه‌ها شرایط استخدامی کاملا مشابه استخدام در ساختار اصلی ارتش کشور بوده و تفاوتی با آن ندارد. اما به دلیل تنوع مشاغل استخدام نیروی هوایی ارتش از دیپلم تا کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند جهت استخدام در این نیرو اقدام نمایند. این نیرو به صورت کارمند علمی با مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی، افسر پیمانی از مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و در نهایت کارمند تجربی با مدرک دیپلم اقدام به جذب نیرو می‌کند. متقاضیان محترم استخدام در نیروی هوایی ارتش می‌توانند شرایط استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی را در صفحه اختصاصی استخدامی نیروی هوایی ارتش مطالعه نمایند.

 • استخدام در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بخش دیگری از ساختار نظامی کشور است که وظیفه آن پاسداشت مرزهای آبی ایران است. البته انجام خدمت در نیروی دریایی صرفا بر روی ناوهای نیروی دریایی ارتش و در نزدیکی دریاها نیست و دیگر مراکز و سازمان‌های نیروی دریایی ارتش کشور نیز اقدام به جذب نیروهای متخصص خود می‌کنند.

برای جذب شدن در نیروی دریایی ارتش علاوه بر دارا بودن شرایط ذکر شده در خصوص کلیت شرایط استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ممکن است شرایط اختصاصی دیگری نیز حکم‌فرما باشد. در این خصوص پس از هر بار انتشار یک آگهی استخدامی از سوی نیروی دریایی ارتش در صفحه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در «ای استخدام» شرایط اختصاصی نیز اعلام می‌شود. همچنین رشته‌های تحصیلی مورد پذیرش از هر مقطع تحصیلی نیز با هر بار به روز شدن آگهی استخدامی ممکن است دستخوش تغییراتی شود.

 • استخدام در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران وظایف گوناگونی از جمله دفاع از کشور در زمان تهاجم خارجی دارد. همچنین این نیرو با در دست داشتن یگان‌های مختلف زرهی و توپخانه‌ای آماده دفاع از مرزهای کشور است. اما یکی از سوالات همیشگی افراد چگونگی استخدام در نیروی زمینی ارتش است. نیروی زمینی ارتش همانطور که در صفحه اختصاصی استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در «ای استخدام» ذکر شده است، برای استخدام شرایط مختلفی دارد.

عمده این شرایط در بخش شرایط عمومی استخدام نیروی زمینی ارتش، با شرایط اصلی استخدام در ارتش یکی است. اما در برخی شرایط اختصاصی مانند رشته‌های تحصیلی مورد پذیرش، نیروی زمینی دارای شرایط اختصاصی مخصوص به خود است که متقاضیان استخدام در نیروی زمینی ارشد لازم است ابتدا تمام شرایط استخدام در نیروی زمینی ارتش را به دقت بررسی کرده و سپس اقدام به ثبت نام برای استخدامی نیروی زمینی ارتش نمایند.

 • استخدام در نیروی پدافند هوایی ارتش

نیروی پدافند هوایی ارتش به عنیوان یکی از چهار نیروی نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران، پس از تفیکیک از قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا معرفی شد. این قرارگاه به منظور انجام عملیات‌های دفاع زمین به هوا ارتش تشکیل شده است اما همچنان جهت انجام امور هماهنگی خود با قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا تعامل می‌کند. قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا مسئول ایجاد هماهنگی میان نیروی پدافند هوایی ارتش و دیگر نیروها است.

قرارگاه پدافند هوایی ارتش نیز برای استخدام نیروهای مد نظر خود که شرح استخدام در نیروی پدافند هوایی ارتش به طور کامل و مفصل در صفحه اختصاصی استخدام نیروی پدافند هوایی ارتش آمده است، شرایط و ضوابطی را دار است.

 • استخدام در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یا همان فراجا (ناجای سابق)، بخشی از نیروهای مسلح کشور بوده که وظیفه آن تامین امنیت کشور است. فرماندهی ناجا از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که استخدام آنها به صورت‌های مختلفی انجام می‌شود.

شرایط استخدام نیروی انتظامی به صورت زیر است:

 • اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام.
 • اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
 • عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی در زمان تقاضای استخدام.
 • نداشتن سوء پیشینه کیفری.
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر.
 • داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر.
 • داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.
 • حداقل سن ۱۸ سال و حداکثر ۲۵ سال می باشد. این شرط مختص داوطلبان با مدرک دیپلم بوده و متقاضیان استخدام نیروی انتظامی با مدرک لیسانس ۱۴۰۰ و سال جاری شرایط سنی مختص خود را دارا هستند. بدین منظور توصیه می شود در زمان انتشار هر آگهی جدید به دقت شرایط اختصاصی آن آگهی را مطالعه نمایید.

این شرایط استخدام نیروی انتظامی به صورت کلی است و در صورتی که دستخوش تغییراتی شود، ما آنها را مورد بررسی و تغییر قرار می‌دهیم. تمرکز اصلی در جذب نیروهای استخدام نیروی انتظامی بر متقاضیان دیپلمه است، اما در مواردی استخدام نیروی انتظامی با مدرک لیسانس نیز رخ میدهد. همچنین برای متقاضیان خانم نیز استخدام نیروی انتظامی زن در برخی اطلاعیه‌های استانی صورت می‌گیرد. به این منظور متقاضیان زن استخدام در نیروی انتظامی می‌توانند با مراجعه به شرایط اختصاصی هر آگهی استخدامی این نیرو که در صفحه اختصاصی استخدام نیروی انتظامی «ای استخدام» وجود دارد، در صورت دارا بودن شرایط لازم اقدام به ثبت نام نمایند.

سوالات متداول استخدام در ارتش و نیروی انتظامی

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۶۲۰ نظر برای استخدام نیروهای مسلح

 • ا
  احمد بالغ
  ۴ دی ۱۴۰۲، ۱۹:۴۷
  باسلام واحترام آیا امکان دارد بنده 39 سال سن دارم برای رانندگی یا کارهای جوشکاری وساختمانی یا خدماتی در خدمت شما باشم
  • مشاور «ای استخدام»
   ۴ دی ۱۴۰۲، ۲۳:۳۳
   کاربرعزیز
   ابتدا توجه داشته باشید که سایت ای استخدام صرفا منتشر کننده آگهی می باشد ،
   همچنین به اطلاع می رسد که تمامی آگهی های استخدامی نیروهای مسلح در همین صفحه بارگذاری شده است ، بر روی هر کدام که تمایل دارید کلیک نموده و شرایط استخدام را با شرایط خودتان مطابقت دهید ، چنانچه تمامی شرایط استخدام را داشتید ، از طریق راه های اعلام شده برای ثبت نام اقدام نمایید و یا با سازمان مربوطه در تماس باشید .
  • ا
   امیر علی
   ۴ دی ۱۴۰۲، ۱۵:۴۸
   سلام کلاس دهم هستم دانشکده افسار میخوام برم چکار کنم
   • ر
    رضا
    ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۰۹
    سلام مدرک دیپلم برای عضویابی دانشگاه افسری لازمه
    • ا
     احسان
     ۱۳ دی ۱۴۰۲، ۰۲:۰۶
     شرایط ورود داشتن دیپلم در رشته های تجربی یا ریاضی
    • ع
     عارف
     ۲ دی ۱۴۰۲، ۱۵:۲۶
     چجوری باید نیرو انتظامی ثبت نام کنم
     • ر
      رضا
      ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۱۰
      سلام از طریق سایت استخدامی پلیس یا به دفتر فرماندهی انتظامی محل سکونت خودتون مراجعه کنید.
     • ک
      کربلایی محمدرضا
      ۲۷ آذر ۱۴۰۲، ۲۰:۳۶
      سلام،وقت بخیر.کارت پایان خدمت دارم تو ارتش خدمت کردم،متولد78هستم و مدرک تحصیلیم نقشه کشی ساختمان(معماری) هست،میتونم استخدام بشم یا نه؟؟؟؟
      • ر
       رضا
       ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۱۲
       سلام برای درجه داری میتونید اقدام کنید مقطع افسری اعم از رشته های فنی پذیرش ندارند
      • ق
       قربان
       ۲۷ آذر ۱۴۰۲، ۱۶:۱۵
       سلام اعزام دانش آموخته فراجا کی هست
       • م
        مهدی
        ۲۶ آذر ۱۴۰۲، ۲۰:۵۱
        سلام سپاه و فراجا با مدرک پیام نور استخدام دارند؟
        • پشتیبان سه
         ۲۶ آذر ۱۴۰۲، ۲۲:۴۰
         کاربرعزیز
         تمامی اخبار مربوط به استخدام نیروهای مسلح در همین صفحه بارگذاری شده است ، بر روی آگهی مورد نظر کلیک نموده و شرایط ذکر شده در متن آگهی را مطالعه نمایید .
        • ا
         امیدایزدی همت آبادی
         ۲۴ آذر ۱۴۰۲، ۱۵:۳۲
         باسلام متولد68هستم خدمت سربازی انجام دادم اون موقع سیکل لودم ولی الان پول دادم به مدرسه دیپلم نهال کاری وجنگل کاری بهگ دادن میتونم نیروی انتظامی استخدام بشم خیلی علاقه شدیددارم وآرزوم هست زیرپرچم مقدس خدمت کنم برای وطنم باتشکرازآدمین سایت🙏
         • ر
          رضا
          ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۱۳
          سلام متاسفانه سن شما برای استخدامی نهاد نظامی گذشته است
          • ا
           امیدایزدی همت آبادی
           ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۳۱
           الان تا35سال اعلام کردن اوکی هست مشکلی نداره مرد35وخانم30اعلام کردن
           • ر
            رضا
            ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۵۷
            مقطع مدرک شما پایین میباشد برای دارندگان مدرک دیپلم برای پذیرش استخدامی نیروی انتظامی از سن 17 تا 23 قابل پذیرش است ، شما نهایتا باید مدرک شما بالای فوق دیپلم باشه که بتونید برای دانشگاه پلیس اقدام کنید
            • ا
             امیدایزدی همت آبادی
             ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۲:۳۵
             من برای راننده بیل مکانیکی و لودرمیخواستم ثبت نام کنم
          • م
           مهدی حسنی
           ۱۹ آذر ۱۴۰۲، ۲۰:۴۹
           باسلام
           پسرم در دبیرستان رشته تربیت بدنی خونده، آیا میتونه در درجه داری ارتش ثبت نام نماید؟
           • پشتیبان سه
            ۱۹ آذر ۱۴۰۲، ۲۳:۱۷
            کاربرعزیز
            تمامی آگهی های مربوط به استخدام نیروهای مسلح در همین صفحه گردآوری شده است ، بر روی آگهی موردنظر کلیک نموده و شرایط استخدام سازمان مربوطه را مطالعه و بررسی نمایید .
            • ر
             رضا
             ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۱۴
             سلام بله شرایط استخدامی درجه داری اعم از رشته های فنی و نظری قابل پذیرش است
            • ا
             اردونی
             ۱۹ آذر ۱۴۰۲، ۰۵:۴۳
             بامعدل کل 16ومعدل کتبی 10 میشه ثبت نام کرد ،لطفا راهنمایی کنید 🙏
             • مشاور «ای استخدام»
              ۱۹ آذر ۱۴۰۲، ۲۲:۱۷
              کاربرعزیز
              شرط معدل در این استخدامی به شرح زیر می باشد :
              داشتن حداقل معدل کل دیپلم برای فارغ التحصیلان رشته‌های علوم تجربی و ریاضی‌فیزیک 14 و برای دیپلم علوم انسانی 16 و حداقل معدل کتبی برای رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی 10 و برای دیپلم علوم انسانی 14 می باشد.
             • ه
              هادی
              ۱۴ آذر ۱۴۰۲، ۰۹:۴۷
              سلام نمونه سوالات ازمون افسری دانش اموخته رو کجا تهیه کنم؟
              • مشاور «ای استخدام»
               ۱۴ آذر ۱۴۰۲، ۱۷:۱۳
               کاربرعزیز
               برای مشاهده منابع مطالعاتی این آزمون ، در ابتدای همین صفحه بر روی گزینه «منابع و سوالات» کلیک نمایید.
              • م
               محمد
               ۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۲۰:۴۸
               سلام حقوق در بدو ورود با مزایا چند هستش؟ و این که از لحاظ سختی کار و حجم کاری و نوع فعالیت به چه صورتیه؟
               • ا
                امیر
                ۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۱۲:۱۴
                سلام من 32 سالمه می‌خوام وارد نیرو انتظامی بشم شرایط این نیروی نظامی برای من هم ممکن است یا نیست
                • پشتیبان سه
                 ۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۱۴:۵۴
                 کاربرعزیز
                 تمامی آگهی‌های مربوط به استخدام در نیروی انتظامی در همین صفحه بارگذاری شده است ، بر روی هر یک کلیک نموده و شرایط عمومی و اختصاصی جهت ثبت نام را مطالعه و با شرایط خودتان مطابقت دهید . توجه داشته باشید که برای ثبت نام می بایست تمامی شرایطی که در آگهی ذکر شده است ، داشته باشید .
                 • ر
                  رضا
                  ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۱۵
                  سلام خیر متاسفانه سن شما از پذیرش نهاد نظامی گذشته است
                 • م
                  محمد
                  ۳ آذر ۱۴۰۲، ۱۵:۰۹
                  سلام و عرض ادب
                  بنده لیسانس مهندسی پزشکی گرفتم سال 1402 حال برای سربازی میخواستم بدونم میتونم بجای وظیفه قرار داد پیمانی 5 ساله ببندم دانشگاه نیروی انتظامی امین ؟
                  مزایا و معایب این کار چیه ؟
                  • ر
                   رضا
                   ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۱۹
                   سلام برای ثبت نام دانشگاه پلیس به سایت مربوطه مراجعه کنید و ثبت نام کنید معمولا بعد از پذیرش استخدامی و قبولی در دانشگاه پلیس امکان رسمی کردن قرارداد را با شما دارند ، مزایا دانشگاه پلیس این است که شرایط محیطی نسبت به سرباز وظیفه خیلی بهتر است
                  • م
                   مهدیه
                   ۲ آذر ۱۴۰۲، ۱۹:۳۸
                   من شنیدم بعضی از کلانتری ها مشاوره رایگان حقوقی و روانشناختی میدن سوالم اینه با لیسانس رشته حقوق هم میشه جزو مشاوران نیروی انتظامی شد و مشاوره داد یا فقط لیسانس روان شناسی جذب میکنن و ایا شرایط سنی و جسمانی یرای مشاور شدن هم وجود داره ؟
                   • ر
                    رضا
                    ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۲۲
                    با سلام جهت استخدام مددجویان و روان شناختی باید از طریق دانشگاه پلیس اقدام کنید یا ستاد فرماندهی محل سکونت مراجعه کنید بعد از قبولی میتوانید گرایش زمینه ای خود انتخاب کنید اما نظرم این هست زیاد نسبت به این موارد خوش بین نباشید
                   • ح
                    حمید
                    ۲۱ آبان ۱۴۰۲، ۰۰:۲۱
                    سلام مرحوم پدر بنده بازنشسته نظامی بود و سابقه حضور در جبهه را داشت آیا در گزینش و استخدام شرط سن برای بنده لحاظ میشود در ضمن نامه از بنیاد شهید هم دارم
                    • ب
                     بینام
                     ۲۰ آبان ۱۴۰۲، ۱۹:۰۹
                     درود
                     من 17 سالمه دوازدهم تجربی
                     موندم نیروی هوایی ارتش خوبه یا نیروی انتظامی
                     لطفا بگید میتونم به هر کدام برم ولی نمی‌دونم شرایط کدوم (حقوق، درجه و...) خوبه رهنمایی کنید
                     • ا
                      امین
                      ۲۷ آبان ۱۴۰۲، ۱۲:۲۲
                      دوست عزیز تا جاییکه میدونم پرسنل نیروی انتظامی به لحاظ حقوق خیلی وضع بدی دارند.
                      • ر
                       رضا
                       ۱ آذر ۱۴۰۲، ۱۹:۴۸
                       سلام، بسته به روحیه خودت داره، ولی پیشنهاد میکنم بری انتظامی
                       • ع
                        علی سمرقندی کرج
                        ۷ آذر ۱۴۰۲، ۱۷:۱۹
                        صدرصد نیرو هوایی ده پله بالاتر است و بهتر
                       • م
                        مهدی خزایی
                        ۱۹ آبان ۱۴۰۲، ۱۹:۱۶
                        ازنیروانتظامی خیلی خوشم میاد عالی
                        • ن
                         ناصر ددست محمدی
                         ۱۴ آبان ۱۴۰۲، ۲۰:۰۵
                         سلام من متولد 73 ام بنا به دلایلی اون موقع نتونستم دیپلم بگیرم فوق العاده علاقه دارم به ارتش باهمه دستگاه الات راه سازی هم میتونم کار کنم خدمت رفتم دوره تکاوری هم رفتم بدنم فوق العاده اماده است قدم 188 راهنمایی کنید چطوری جذب بشم
                         • پشتیبان سه
                          ۱۴ آبان ۱۴۰۲، ۲۲:۲۱
                          کاربرعزیز
                          کلیه استخدام های نیروهای مسلح در همین صفحه بارگذاری شده است ، بر روی هر کدام که تمایل دارید کلیک نموده و شرایط استخدام را مطالعه نمایید .
                          • م
                           مهدی خزایی
                           ۱۹ آبان ۱۴۰۲، ۱۹:۱۸
                           خیلی علاقه ب نیروانتظامی دارم خواهش میکنم راهنمایم کنیدچطوری بایدجذب بشم
                           • مشاور «ای استخدام»
                            ۱۹ آبان ۱۴۰۲، ۲۲:۵۱
                            کاربرعزیز
                            آگهی های مربوط به استخدام نیروی انتظامی ، در همین صفحه بارگذاری شده است ، بر روی آگهی مورد نظر خودتان کلیک نموده و شرایط استخدام را با شرایط خودتان بررسی نمایید .
                            • ا
                             امین
                             ۲۷ آبان ۱۴۰۲، ۱۲:۲۳
                             با این ویژگیها برید جذب ارتش بشید نه نیروی انتظامی.
                             • م
                              مهسا
                              ۷ آذر ۱۴۰۲، ۱۳:۴۱
                              برو ولی بعدا با باتوم نیوفتی به جون مردم🤣
                             • ر
                              رضا
                              ۱۲ دی ۱۴۰۲، ۱۱:۲۳
                              سلام برای استخدامی نهاد نظامی حداقل مدرک دیپلم لازم است در غیر اینصورت پذیرش نخواهید شد
                             • ف
                              فرزانه رستگار
                              ۶ آبان ۱۴۰۲، ۱۹:۲۲
                              12 سال در پادگان نیروهای مسلح کار کردم. با تغییر شخص فرمانده که نظر ایشون این بود که خانم نباید اینجا کار کند بیکار شدیم. میخواستم بپرسم میشه بعنوان کارمند اداری، پیمانی، خرید خدمت یا هر عنوان دیگه مجددا بازگشت بکار بشم؟
                              من سرپرست خانواده ام و نیاز شدیدی به کار دارم. ولی بخاطر سوابق شغلی و افکار عوام با دیدن رزومه ام درخواستم ناعادلانه رد میشه.
                              خیلی تلاش کردم در آن سالها که رسمی یا پیمانی جذب بشم از نظر گزینش هم هیچ منعی برای جذب شدن نداشتم. ولی تمام 12 سال بعنوان خرید خدمت کار کردم.
                              • ر
                               رضا
                               ۱۵ آبان ۱۴۰۲، ۱۲:۴۴
                               سلام منم پنج سال زحمت کشیدم بعدم منفک شدم اصلا ایناهیچ رحمی ندارن به کسی که بیکارمیشه جوانیشوگذاشته برااین شغل اصلا هیچی حالیشون نیست
                              • ع
                               علیرضا
                               ۵ آبان ۱۴۰۲، ۰۳:۵۲
                               تتو دارم بعد لیرز کردم ولی دنبالش مونده،یعنی احتمالش هس رد بشم؟!
                               • ر
                                رضا
                                ۱۵ آبان ۱۴۰۲، ۱۲:۴۴
                                سلام ردمیکنن نروالکی وقتتم حدرنده
                                • ا
                                 امین
                                 ۲۷ آبان ۱۴۰۲، ۱۲:۲۵
                                 برو پیش متخصص پوست روشهای جدیدتری هست برای حذف کامل جای تتو

                                لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

                                ثبت پاسخ