استخدام نیروی زمینی ارتش

۳۱۱۹ نظر

استخدام نیروی زمینی ارتش

اخبار و استخدام‌های نیروی زمینی ارتش به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه میتوانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های نیروی زمینی ارتش ، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام نیروی زمینی ارتش و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

استخدام‌های درجریان ارتش جمهوری اسلامی ایران

آخرین اخبار استخدام نیروی زمینی ارتش
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی نیروی زمینی ارتش
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام نیروی زمینی ارتش
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

چگونه استخدام نیروی زمینی ارتش شویم؟

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران وظایف گوناگونی از جمله دفاع از کشور در زمان تهاجم خارجی دارد. همچنین این نیرو با در دست داشتن یگان‌های مختلف زرهی و توپخانه‌ای آماده دفاع از مرزهای کشور است. اما یکی از سوالات همیشگی افراد چگونگی استخدام در نیروی زمینی ارتش است.عمده این شرایط در بخش شرایط عمومی استخدام نیروی زمینی ارتش، با شرایط اصلی استخدام در ارتش یکی است. اما در برخی شرایط اختصاصی مانند رشته‌های تحصیلی مورد پذیرش، نیروی زمینی دارای شرایط اختصاصی مخصوص به خود است که متقاضیان استخدام در نیروی زمینی ارشد لازم است ابتدا تمام شرایط استخدام در نیروی زمینی ارتش را به دقت بررسی کرده و سپس اقدام به ثبت نام برای استخدامی نیروی زمینی ارتش نمایند.

استخدام در نیروی زمینی ارتش به صورت درجه‌داری، پیمانی، درجه‌دار پیمانی صورت می‌گیرد. متقاضیان استخدام در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در هر یک از حالت‌های فوق می‌توانند به شرط رعایت شرایط اختصاصی و عمومی مندرج در بخش اطلاعیه‌های استخدام نیروی زمینی ارتش جهت ثبت نام و استخدام در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدامات لازم را انجام داده و مراحل گزینش را طی کنند.

سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳٬۱۱۹ نظر برای استخدام نیروی زمینی ارتش

 • م
  مهدی
  ۱ فروردین ۱۴۰۲، ۲۰:۰۸
  سلام، امکان اینکه استخدام بشی و دوسال سربازی رو بعدش خدمت کنی وجود داره؟
  • م
   محمد
   ۱ فروردین ۱۴۰۲، ۱۶:۲۶
   سلام لطفا پاسخ بدید خیلی مهمه برام . قد من160 هست و من 5 سانت کم دارم برای ارتش هیچ راهی نداره حالا تو هر نهاد نظامی که بشه ایرادی نداره راهی نداره من بتونم استخدام بشم من خیلی دوست دارم نظامی بشم تا از کشورم دفاع کنم اگ راهی داره بگین لطفا . مکانیکی هم بلدم بسیجی هم هستم حدود 2 ساله
   • ی
    یونس
    ۲۱ اسفند ۱۴۰۱، ۰۰:۲۳
    سلام با مدرک سیکل استخدام میشم ؟
    • مشاور «ای استخدام»
     ۲۱ اسفند ۱۴۰۱، ۱۳:۲۶
     کاربرعزیز
     برای ثبت نام صرفا مدرک دیپلم احراز شده است .
    • ح
     حمید
     ۳ اسفند ۱۴۰۱، ۰۰:۴۸
     سلام
     بنده پایه یک دارم با مدرک دیپلم میشه تو ارتش استخدام بشم ؟

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

     ثبت پاسخ