استخدام نیروی هوایی ارتش

۳۴۴۳ نظر

استخدام نیروی هوایی ارتش

اخبار و استخدام‌های نیروی هوایی ارتش به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های نیروی هوایی ارتش، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام نیروی هوایی ارتش و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

استخدام‌های درجریان ارتش جمهوری اسلامی ایران

آخرین اخبار استخدام نیروی هوایی سال ۱۴۰۲
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی نیروی هوایی ارتش
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام نیروی هوایی ارتش
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین نیروی هوایی ارتش
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی نیروی هوایی ارتش در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید

استخدام در نیروی هوایی ارتش شامل چه بخش‌هایی است؟

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان نگهبانان همیشه بیدار آسمان‌های کشور، در طول سال و برای تخصص‌های مختلفی از بین جوانان اقدام به جذب نیرو می‌کنند. در این شیوه‌ها شرایط استخدامی کاملا مشابه استخدام در ساختار اصلی ارتش کشور بوده و تفاوتی با آن ندارد. اما به دلیل تنوع مشاغل استخدام نیروی هوایی ارتش از دیپلم تا کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند جهت استخدام در این نیرو اقدام نمایند. این نیرو به صورت کارمند علمی با مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی، افسر پیمانی از مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و در نهایت کارمند تجربی با مدرک دیپلم اقدام به جذب نیرو می‌کند.

دقت داشته باشید، استخدام در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران فقط مربوط به مشاغل خلبانی نیست و همانند استخدام در ارتش جمهوری اسلامی ایران افراد در رده‌های سازمانی مختلف جهت خدمت در این نیرو استخدام می‌شوند. به همین دلیل شرایط معاینات پزشکی استخدامی در نیروی هوایی ارتش برای رده‌های سازمانی مختلف متفاوت بوده و برای هر کدام صرفا نظر نهایی پزشک معتمد سازمانی ملاک عمل  گزینش افراد است.

سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳٬۴۴۳ نظر برای استخدام نیروی هوایی ارتش

 • م
  محمد
  ۱۲ آذر ۱۴۰۲، ۰۱:۳۲
  سلام
  اونایی که مشروط پزشکی شدن قرار شد آذر خبر بدن دوباره بریم تست بدیم، کسی اینجا هس رفته باشه دوباره تست بده؟ یا تاریخ داده باشن بهش کی مراجعه کنه؟ خودم واسه تحقیقات اومدن ولی واسه تست پزشکی که قرار شد خبر بدن هنوز خبری نیست.!
  • س
   سهیل جعفری
   ۸ آذر ۱۴۰۲، ۲۱:۵۵
   فقط ارتش
   • A
    Amir alinjad
    ۷ آذر ۱۴۰۲، ۱۵:۱۰
    سلام
    من کلاس یازده تجربی هستم
    میتونم تو آزمون ورودی شرکت کنم
    • پشتیبان
     ۹ آذر ۱۴۰۲، ۱۵:۴۶
     کاربر گرامی
     چند حالت مختلف جذب نیرو در حال حاضر در صفحه درج شده است. بر اساس مدرک تحصیلی و شرایط هر کدام می‌توانید اقدام فرمایید.

    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

    ثبت پاسخ