استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

امروز ۵۶ نظر

جزئیات استخدام مربیان حق التدریس

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام مربیان حق التدریس اعلام میشود

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار استخدام مربیان حق التدریس در این صفحه :


۲۵ تیر ۱۳۹۸
استخدام بدون آزمون معلمان حق‌التدریس و شرکتی
استخدام بدون آزمون معلمان حق التدریس و شرکتی سید جواد حسینی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: آموزشیاران نهضت سواد آموزی برای جذب در آموزش و پرورش نیازمند شرکت در آزمون استخدامی هستند.
ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۱۳۹۸
ضرورت ابلاغ آیین نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس پیش از سال تحصیلی
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس بر ضرورت نهایی شدن آیین‌نامه تبدیل وضعیت معلمان حق التدریسی تا پیش از شروع سال تحصیلی تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۸
قرارگیری آئین‌نامه استخدام حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران در دستور کار دولت
رئیس نهضت سواد آموزی گفت: آئین نامه قانون استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در دستور کار دولت قرار گرفت.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۸
تکلیف ۵ ماه مطالبات حق‌التدریس معلمان چه می‌شود؟
معاون وزارت آموزش و پرورش با تشریح شیوه تامین اعتبار برای پرداخت مطالبات مربوط به حق‌التدریس معلمان شاغل، توضیحاتی درباره تعیین تکلیف ۵ ماه مطالبات حق‌التدریس معلمان ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۱۳۹۸
برگزاری آزمون برای معلمان حق التدریسی
۱۰۵ هزار نفر از معلمان حق التدریسی، خدمات شرکتی و مهدکودک های فعالِ قبل از سال ۹۱، می توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند.
ادامه مطلب ...
۴ تیر ۱۳۹۸
استخدام معلمان حق‌التدریس باید تعیین تکلیف شود
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به حسن روحانی قانون استخدام معلمان حق‌التدریس در قوه مقننه مصوب شده است اما ماه‌های زیادی از آن گذشته و باید در این خصوص تعیین تکلیف صورت گیرد.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۸
دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس حق‌التدریس جذب می‌کند
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس اعلام کرد که برای سال جدید تحصیلی، تعدادی حق التدریس توسط این دانشگاه جذب خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۸
ابلاغ آیین نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی تا پایان تیرماه
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ابلاغ آیین نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی تا پایان تیرماه خبر داد و گفت: با این حساب تکلیف ۳۰ هزار معلم حق‌التدریس و نهضتی مشخص خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۸
پیشنهاد تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و نهضت سواد آموزی
وزارت آموزش و پروزش آیین اجرایی بند (۳) قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی را به دولت پیشنهاد داده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
آئین‌نامه اجرایی استخدام حق‌التدریسی‌ها به‌زودی تقدیم هیات وزیران می‌شود
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: آئین‌نامه اجرایی استخدام نیروهای حق‌التدریس در آموزش و پرورش نهایی شده و امیدواریم به زودی به هیات وزیران تقدیم شود.
ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۸
نیروهای حق التدریس و پیش‌دبستانی استخدام رسمی می شوند
نماینده آبادان در مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش مکلف شده تا کلیه نیروهای حق التدریس و پیش دبستانی و آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی را طبق شرایط و ضوابط تا پابان برنامه ششم توسعه، به استخدام رسمی درآورد.
ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۸
آموزش و پرورش نمی‌خواهد امسال حق التدریسی‌ها را استخدام کند
نماینده خمینی‌شهر در مجلس گفت: با آن که امسال آموزش و پرورش ملزم به استخدام حق‌التدریسی‌ها شده است، اما این وزارتخانه می‌خواهد این قانون را سال آینده اجرا کند.
ادامه مطلب ...
۸ خرداد ۱۳۹۸
آموزش‌دهندگان نهضت می‌توانند حق‌التدریسی ادامه دهند
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طبق قانون ۹۵ گفته شده که آموزش‌دهندگان نهضت می‌توانند به صورت حق‌التدریسی به کار خود ادامه دهند اما آموزش و پرورش این موضوع را قبول ندارد و اجرا نکرد و این دغدغه جدید آموزش‌دهندگان نهضت است.
ادامه مطلب ...
۸ خرداد ۱۳۹۸
ممنوعیت جذب حق‌التدریس آزاد
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حدود ۴۲ تا ۴۳ هزار بازنشسته در سال ۹۸ داریم، درباره جذب حق‌التدریس آزاد در سال ۹۸ گفت: طبق ضوابط اجرایی بودجه، مجاز نیستیم حق‌التدریس آزاد بگیریم. از ظرفیت موجود حق‌التدریسی که داریم تعدادی بر اساس قانون مجلس، جذب آموزش و پرورش می‌شوند و گروه دیگر کماکان به خدمت ادامه می‌دهند.
ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۱۳۹۸
نهایی شدن آیین نامه استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی‌‌ها
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین آیین نامه استخدام معلمان حق‌التدریس و نهضتی‌‌ها نهایی شد و اگر در این حوزه وزیر آموزش و پرورش کم کاری کند او را استیضاح می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام حق‌التدریس‌ها در انتظار تایید دولت
رئیس فراکسیون ولایی مجلس با اشاه به جلسه امروز با وزیر آموزش‌وپرورش گفت: نمایندگان از وزیر گله‌مند بودند که چرا تاریخ پرداخت مطالبات فرهنگیان اعلام می‌شود اما اقدام موثری صورت نمی‌پذیرد؟ آئین‌نامه تبدیل وضعیت حق‌التدریس‌ها به دولت اعلام شده است.
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
معلمان حق‌التدریس خواستار نهایی شدن آیین‌نامه هستند
معلمان حق‌التدریس استان قم در اعتراض به نهایی نشدن آیین‌نامه استخدام به دفتر نماینده قم در مجلس شورای اسلامی مراجعه کردند.به گزارش خبرنگار ایلنا، معلمان حق‌التدریس استان قم می‌گویند: منتظر نهایی شدن آیین‌نامه استخدام و جذب در آموزش و پرورش براساس ضوابط مصوب مجلس شورای اسلامی هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرداختی معلمان حق التدریسی‌ و خرید خدماتی به روز می‌شود
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش از رایزنی با مجلس برای پرداخت به موقع حقوق معلمان حق التدریس آزاد و طرح خرید خدمات آموزشی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
برخی معلمان حق التدریسی کهگیلویه و بویراحمد جذب می شوند
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعدادی از معلمان حق التدریسی شاغل در مدارس این استان جذب و استخدام می شوند.
ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
شرایط ثبت نام متقاضیان حق التدریسی درآموزش و پرورش بوشهر اعلام شد
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش بوشهر با اشاره به شرایط ثبت نام متقاضیان حق التدریسی درآموزش و پرورش گفت: افراد دارای شرایط می‌توانند جهت تشکیل و تکمیل پرونده خود به امور اداری ادارات آموزش و پرورش محل خدمت قبلی خود که فعالیت داشته‌اند، مراجعه کنند.
ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام۶۷ هزار حق‌التدریسی‌ در مهر‌ماه ۹۸
نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای از استخدام ۶۷ هزار حق‌التدریسی‌ها در مهر‌ماه ۱۳۹۸ در آموزش و پروش خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
ارسال آیین‌نامه استخدام حق‌التدریسی‌ها و نهضتی‌ها به دولت تا هفته آتی
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از نهایی شدن آیین نامه جذب و استخدام معلمان حق التدریس، نیروهای نهضتی و پیش دبستانی و ارسال آن به دولت تا هفته آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین وضعیت آیین‌نامه استخدام حق‌التدریس‌ها
نایب رئیس کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با اشاره به آخرین وضعیت تدوین آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس گفت:دولت باید تکلیف خود را با بدهی‌های انباشته آموزش‌وپرورش مشخص کند و یکبار برای همیشه مبلغی را برای صفر شدن مطالبات این وزارتخانه اختصاص دهد.
ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام مربیان حق التدریسی و پرداخت مطالبات فرهنگیان تسریع شود
نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر آموزش بر تسریع استخدام مربیان حق التدریسی و پرداخت مطالبان فرهنگیان تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
۵گروه مشمول قانون استخدام آموزش و پرورش
وزارت آموزش‌ و پرورش در اجرای قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی بخشنامه‌ صادر کرد.
ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
آخرین خبر از استخدام معلمان حق‌التدریس
نایب رییس کمیسیون آموزش و‌تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه زمان برگزاری آزمون کارشناسی ۹۸, تغییری نمی‌کند، وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس را توضیح داد.
ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس در حال نهایی شدن
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش گفت: آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس در حال نهایی شدن است و احتمالاً این آزمون تیر یا مرداد امسال برگزار شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین وضعیت جذب نیروهای حق‌التدریسی فنی و حرفه‌ای
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای به آخرین وضعیت نیروهای حق‌التدریسی دانشگاه اشاره کرد و گفت: تاکنون اسامی ۹۹۴ نفر جهت استعلام به گزینش ارسال شده که از این تعداد اسامی ۷۵۰ نفر تایید و برای صدور حکم کارگزینی به مراکز اعلام شده است.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
اظهارات وزیر آموزش و پرورش درباره استخدام حق التدریسی ها
بطحایی از تدوین آیین نامه استخدام معلمان حق التدریس خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان سال بخشی از حق الزحمه نیرو های خریدخدمات آموزشی و حق التدریس هاپرداخت شود.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
ابلاغ آیین نامه استخدام حق التدریسی ها به زودی
وزیر آموزش و پرورش از ابلاغ آیین نامه استخدام حق التدریسی ها به زودی و طی هفته های آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
پرداخت حق‌التدریسی‌ها ماهانه انجام می‌شود
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند پرداختی‌هایی چون حق التدریس و حق‌الزحمه به صورت یک دوازدهم ماهانه پرداخت شود.
ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۱۳۹۷
استخدام ۳۵ هزار نیروی حق التدریس آموزش و پرورش
 سال آینده ۳۵ هزار نیروی حق التدریس سال آینده استخدام می شوند.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
جذب ۲۵۰۰۰ معلم حق‌التدریسی و پیش‌دبستانی در آموزش و پرورش
عضو هیئت رئیسه مجلس ‌با بیان اینکه سال آینده بیش از ۲۵ هزار نفر معلم حق‌التدریسی و پیش‌دبستانی جذب آموزش و پرورش می‌شوند گفت: ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای این کار در نظر گرفته شد.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
معلمان حق التدریس باید استخدام شوند
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: ما هم با منتقدان کنکور همسو هستیم و معتقد به حذف کنکوریم اما امروز هیچ زیرساخت و ابزاری نداریم که جایگزین کنکور کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۱۳۹۷
قرارداد حق‌التدریس معلمان بازنشسته مشمول قانون مالیات است
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: قراردادها مشمول قانون مالیات هستند و قرارداد حق‌التدریس معلمان بازنشسته نیز مشمول قانون مالیات است.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
شیوه پرداخت حق التدریس اساتید در دانشگاه های بزرگ تغییر می کند
معاون آموزشی وزیر علوم از اصلاح پرداخت حق التدریس در دانشگاه ها خبر داد و گفت: براساس این طرح هم حضور اعضای هیئت علمی در دانشگاه ها بیشتر شده و هم پرداخت دانشگاه ها منصفانه تر می شود.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
تشکیل کارگروه استخدام نیرو‌های حق التدریس
مدیرکل اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش گفت: امسال بیش از ۱۸۰۰ ساعت درسی با نیرو‌های غیر رسمی پوشش داده شده است.
ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۱۳۹۷
انتخاب اعضای کمیته تدوین آیین‌نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از انتخاب بیرانوندی و محمدی به عنوان اعضای کمیته تدوین آیین‌نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۱۳۹۷
پیشنهاد کمیسیون آموزش مجلس برای استخدام ۲۰ هزار معلم حق‌التدریس در سال ۹۸
عضو کمیسیون آموزش در کمیسیون تلفیق بودجه از پیشنهادی برای تعیین بودجه لازم به منظور استخدام ۲۰ هزار معلم حق‌التدریس در سال ۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۱۳۹۷
استخدام نیروهای پیش دبستانی و حق‌التدریسی و پاره وقت‌ها را عملیاتی نمایید
نماینده مردم خدابنده در مجلس با انتقاد از قیمت‌گذاری خودرو در کشور تصریح کرد: گویی ایران‌خودرو و سایپا جزو شرکت‌های آمریکایی شده و قوانین تحریم را نسبت به ملت ایران اجرایی کرده‌اند.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
موافقت رئیس‌جمهور با تهیه آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس
به گزارش خبرنگار اجتماعی تسنیم، سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌وپرورش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطلبی را درباره تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس منتشر کرد.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
تهیه آیین‌نامه قانون استخدام معلمان حق التدریس
وزیر آموزش و پرورش که معتقد است فعلا اعتبار ۲ هزار میلیارد تومانی برای اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان کافی است، افزود: نمی‌توان در شرایط کنونی توقع بودجه ۱۵ هزار میلیارد تومانی از دولت داشت.
ادامه مطلب ...
۹ دی ۱۳۹۷
عدم تدوین آیین نامه اجرایی استخدام معلمان حق التدریس
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از قصور آموزش و پرورش در تدوین آیین نامه اجرایی استخدام معلمان حق التدریس، گفت: قوانین حمایتی از ایثارگران، حقوق مختصری برای آنها به شمار می آید، لذا نباید آنها را از این قوانین حمایتی محروم کنیم.
ادامه مطلب ...
۷ دی ۱۳۹۷
سازمان استخدامی برای کسری واقعی معلم مجوز جذب می‌دهد
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور می‌گوید صرفا برای کسری واقعی نیروی انسانی در آموزش و پرورش که مورد تایید این سازمان باشد، مجوز جذب نیرو می‌دهد
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۷
دو شرط برای استخدام معلمان حق‌التدریس
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش درباره سرانجام استخدام نیروهای حق‌التدریس گفت: به محض اعلام سهمیه توسط سازمان امور اداری و استخدامی و پیش‌بینی منابع مالی در بودجه سنواتی می‌توانیم فرایند استخدام را اجرا کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۸ درصد فوق‌العاده ویژه در طرح معلم تمام وقت بین ۲۸۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است
معاون اداره‌کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: در طرح معلم تمام وقت، حق‌التدریس به صورت ۱۸ درصد فوق‌العاده ویژه در حقوق محاسبه می‌شود که با توجه به سابقه معلمان بین ۲۸۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
شرایط تبدیل وضعیت و جذب معلمان حق التدریس فراهم شد
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: برمبنای مصوبه مجلس و پیگیری های انجام شده، شرایط تبدیل وضعیت و جذب معلمان حق التدریس به آموزش و پرورش فراهم شد.
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۷
۲ میلیون ساعت حق التدریس توسط معلمان انجام می‌شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر ۲ میلیون ساعت حق التدریس توسط معلمان انجام می‌شود که یک میلیون و ۲۰۰ ساعت آن متعلق به معلمان رسمی است.
ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۱۳۹۷
معلمان حق‌التدریسی تا سال آینده جذب آموزش و پرورش می‌شوند
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:‌ با خروج نیروهای بازنشسته و جایگزینی نیروهای جدید،‌ تا سال آینده تمامی معلمان حق‌التدریسی کشور جذب آموزش و پرورش می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
اقدام دانشگاه فنی حرفه ای برای تبدیل وضعیت حق التدریسها تشریح شد
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای درجهت شفاف سازی فرایند و پاسخگویی به متقاضیان نامه ای خطاب به وزیر علوم و رییس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس درباره تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس قبل از سال۹۰ نوشت.
ادامه مطلب ...

۵۶ نظر برای استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید