استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

۲ روز قبل ۵۲ نظر

جزئیات استخدام مربیان حق التدریس

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام مربیان حق التدریس اعلام میشود

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار استخدام مربیان حق التدریس در این صفحه :


۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام حق‌التدریس‌ها در انتظار تایید دولت
رئیس فراکسیون ولایی مجلس با اشاه به جلسه امروز با وزیر آموزش‌وپرورش گفت: نمایندگان از وزیر گله‌مند بودند که چرا تاریخ پرداخت مطالبات فرهنگیان اعلام می‌شود اما اقدام موثری صورت نمی‌پذیرد؟ آئین‌نامه تبدیل وضعیت حق‌التدریس‌ها به دولت اعلام شده است.
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
معلمان حق‌التدریس خواستار نهایی شدن آیین‌نامه هستند
معلمان حق‌التدریس استان قم در اعتراض به نهایی نشدن آیین‌نامه استخدام به دفتر نماینده قم در مجلس شورای اسلامی مراجعه کردند.به گزارش خبرنگار ایلنا، معلمان حق‌التدریس استان قم می‌گویند: منتظر نهایی شدن آیین‌نامه استخدام و جذب در آموزش و پرورش براساس ضوابط مصوب مجلس شورای اسلامی هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرداختی معلمان حق التدریسی‌ و خرید خدماتی به روز می‌شود
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش از رایزنی با مجلس برای پرداخت به موقع حقوق معلمان حق التدریس آزاد و طرح خرید خدمات آموزشی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
برخی معلمان حق التدریسی کهگیلویه و بویراحمد جذب می شوند
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعدادی از معلمان حق التدریسی شاغل در مدارس این استان جذب و استخدام می شوند.
ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
شرایط ثبت نام متقاضیان حق التدریسی درآموزش و پرورش بوشهر اعلام شد
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش بوشهر با اشاره به شرایط ثبت نام متقاضیان حق التدریسی درآموزش و پرورش گفت: افراد دارای شرایط می‌توانند جهت تشکیل و تکمیل پرونده خود به امور اداری ادارات آموزش و پرورش محل خدمت قبلی خود که فعالیت داشته‌اند، مراجعه کنند.
ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام۶۷ هزار حق‌التدریسی‌ در مهر‌ماه ۹۸
نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای از استخدام ۶۷ هزار حق‌التدریسی‌ها در مهر‌ماه ۱۳۹۸ در آموزش و پروش خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
ارسال آیین‌نامه استخدام حق‌التدریسی‌ها و نهضتی‌ها به دولت تا هفته آتی
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از نهایی شدن آیین نامه جذب و استخدام معلمان حق التدریس، نیروهای نهضتی و پیش دبستانی و ارسال آن به دولت تا هفته آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین وضعیت آیین‌نامه استخدام حق‌التدریس‌ها
نایب رئیس کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با اشاره به آخرین وضعیت تدوین آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس گفت:دولت باید تکلیف خود را با بدهی‌های انباشته آموزش‌وپرورش مشخص کند و یکبار برای همیشه مبلغی را برای صفر شدن مطالبات این وزارتخانه اختصاص دهد.
ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام مربیان حق التدریسی و پرداخت مطالبات فرهنگیان تسریع شود
نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر آموزش بر تسریع استخدام مربیان حق التدریسی و پرداخت مطالبان فرهنگیان تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
۵گروه مشمول قانون استخدام آموزش و پرورش
وزارت آموزش‌ و پرورش در اجرای قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی بخشنامه‌ صادر کرد.
ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
آخرین خبر از استخدام معلمان حق‌التدریس
نایب رییس کمیسیون آموزش و‌تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه زمان برگزاری آزمون کارشناسی ۹۸, تغییری نمی‌کند، وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس را توضیح داد.
ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس در حال نهایی شدن
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش گفت: آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس در حال نهایی شدن است و احتمالاً این آزمون تیر یا مرداد امسال برگزار شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین وضعیت جذب نیروهای حق‌التدریسی فنی و حرفه‌ای
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای به آخرین وضعیت نیروهای حق‌التدریسی دانشگاه اشاره کرد و گفت: تاکنون اسامی ۹۹۴ نفر جهت استعلام به گزینش ارسال شده که از این تعداد اسامی ۷۵۰ نفر تایید و برای صدور حکم کارگزینی به مراکز اعلام شده است.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
اظهارات وزیر آموزش و پرورش درباره استخدام حق التدریسی ها
بطحایی از تدوین آیین نامه استخدام معلمان حق التدریس خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان سال بخشی از حق الزحمه نیرو های خریدخدمات آموزشی و حق التدریس هاپرداخت شود.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
ابلاغ آیین نامه استخدام حق التدریسی ها به زودی
وزیر آموزش و پرورش از ابلاغ آیین نامه استخدام حق التدریسی ها به زودی و طی هفته های آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
پرداخت حق‌التدریسی‌ها ماهانه انجام می‌شود
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند پرداختی‌هایی چون حق التدریس و حق‌الزحمه به صورت یک دوازدهم ماهانه پرداخت شود.
ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۱۳۹۷
استخدام ۳۵ هزار نیروی حق التدریس آموزش و پرورش
 سال آینده ۳۵ هزار نیروی حق التدریس سال آینده استخدام می شوند.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
جذب ۲۵۰۰۰ معلم حق‌التدریسی و پیش‌دبستانی در آموزش و پرورش
عضو هیئت رئیسه مجلس ‌با بیان اینکه سال آینده بیش از ۲۵ هزار نفر معلم حق‌التدریسی و پیش‌دبستانی جذب آموزش و پرورش می‌شوند گفت: ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای این کار در نظر گرفته شد.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
معلمان حق التدریس باید استخدام شوند
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: ما هم با منتقدان کنکور همسو هستیم و معتقد به حذف کنکوریم اما امروز هیچ زیرساخت و ابزاری نداریم که جایگزین کنکور کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۱۳۹۷
قرارداد حق‌التدریس معلمان بازنشسته مشمول قانون مالیات است
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: قراردادها مشمول قانون مالیات هستند و قرارداد حق‌التدریس معلمان بازنشسته نیز مشمول قانون مالیات است.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
شیوه پرداخت حق التدریس اساتید در دانشگاه های بزرگ تغییر می کند
معاون آموزشی وزیر علوم از اصلاح پرداخت حق التدریس در دانشگاه ها خبر داد و گفت: براساس این طرح هم حضور اعضای هیئت علمی در دانشگاه ها بیشتر شده و هم پرداخت دانشگاه ها منصفانه تر می شود.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
تشکیل کارگروه استخدام نیرو‌های حق التدریس
مدیرکل اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش گفت: امسال بیش از ۱۸۰۰ ساعت درسی با نیرو‌های غیر رسمی پوشش داده شده است.
ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۱۳۹۷
انتخاب اعضای کمیته تدوین آیین‌نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از انتخاب بیرانوندی و محمدی به عنوان اعضای کمیته تدوین آیین‌نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۱۳۹۷
پیشنهاد کمیسیون آموزش مجلس برای استخدام ۲۰ هزار معلم حق‌التدریس در سال ۹۸
عضو کمیسیون آموزش در کمیسیون تلفیق بودجه از پیشنهادی برای تعیین بودجه لازم به منظور استخدام ۲۰ هزار معلم حق‌التدریس در سال ۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۱۳۹۷
استخدام نیروهای پیش دبستانی و حق‌التدریسی و پاره وقت‌ها را عملیاتی نمایید
نماینده مردم خدابنده در مجلس با انتقاد از قیمت‌گذاری خودرو در کشور تصریح کرد: گویی ایران‌خودرو و سایپا جزو شرکت‌های آمریکایی شده و قوانین تحریم را نسبت به ملت ایران اجرایی کرده‌اند.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
موافقت رئیس‌جمهور با تهیه آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس
به گزارش خبرنگار اجتماعی تسنیم، سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌وپرورش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطلبی را درباره تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس منتشر کرد.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
تهیه آیین‌نامه قانون استخدام معلمان حق التدریس
وزیر آموزش و پرورش که معتقد است فعلا اعتبار ۲ هزار میلیارد تومانی برای اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان کافی است، افزود: نمی‌توان در شرایط کنونی توقع بودجه ۱۵ هزار میلیارد تومانی از دولت داشت.
ادامه مطلب ...
۹ دی ۱۳۹۷
عدم تدوین آیین نامه اجرایی استخدام معلمان حق التدریس
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از قصور آموزش و پرورش در تدوین آیین نامه اجرایی استخدام معلمان حق التدریس، گفت: قوانین حمایتی از ایثارگران، حقوق مختصری برای آنها به شمار می آید، لذا نباید آنها را از این قوانین حمایتی محروم کنیم.
ادامه مطلب ...
۷ دی ۱۳۹۷
سازمان استخدامی برای کسری واقعی معلم مجوز جذب می‌دهد
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور می‌گوید صرفا برای کسری واقعی نیروی انسانی در آموزش و پرورش که مورد تایید این سازمان باشد، مجوز جذب نیرو می‌دهد
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۷
دو شرط برای استخدام معلمان حق‌التدریس
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش درباره سرانجام استخدام نیروهای حق‌التدریس گفت: به محض اعلام سهمیه توسط سازمان امور اداری و استخدامی و پیش‌بینی منابع مالی در بودجه سنواتی می‌توانیم فرایند استخدام را اجرا کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۸ درصد فوق‌العاده ویژه در طرح معلم تمام وقت بین ۲۸۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است
معاون اداره‌کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: در طرح معلم تمام وقت، حق‌التدریس به صورت ۱۸ درصد فوق‌العاده ویژه در حقوق محاسبه می‌شود که با توجه به سابقه معلمان بین ۲۸۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
شرایط تبدیل وضعیت و جذب معلمان حق التدریس فراهم شد
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: برمبنای مصوبه مجلس و پیگیری های انجام شده، شرایط تبدیل وضعیت و جذب معلمان حق التدریس به آموزش و پرورش فراهم شد.
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۷
۲ میلیون ساعت حق التدریس توسط معلمان انجام می‌شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر ۲ میلیون ساعت حق التدریس توسط معلمان انجام می‌شود که یک میلیون و ۲۰۰ ساعت آن متعلق به معلمان رسمی است.
ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۱۳۹۷
معلمان حق‌التدریسی تا سال آینده جذب آموزش و پرورش می‌شوند
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:‌ با خروج نیروهای بازنشسته و جایگزینی نیروهای جدید،‌ تا سال آینده تمامی معلمان حق‌التدریسی کشور جذب آموزش و پرورش می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
اقدام دانشگاه فنی حرفه ای برای تبدیل وضعیت حق التدریسها تشریح شد
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای درجهت شفاف سازی فرایند و پاسخگویی به متقاضیان نامه ای خطاب به وزیر علوم و رییس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس درباره تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس قبل از سال۹۰ نوشت.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
فراخوان جذب دانش آموختگان مشمول وظیفه در سازمان فضایی اعلام شد
به گزارش خبرنگار مهر ، در راستای اجرای برنامه های توسعه ای در حوزه سرمایه های انسانی، سازمان فضایی ایران جذب و پذیرش دانش آموختگان برتر از دانشگاههای معتبر دولتی مشمول وظیفه را در دستور کار قرار داد.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
مجوز استخدام نیروهای حق‌التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای صادر شد
صالحی عمران گفت: برای تدوین برنامه‌های درسی از سوی خود دانشگاه، ابلاغیه‌ای جدید از سوی وزیر علوم صادر شده است.به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای در نشست خبری این دانشگاه که امروز در سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد، با اشاره به اهمیت آموزش‌های مهارتی گفت: دانشگاه فنی و حرفه‌ای جایگاهی مهم در آموزش‌های مهارتی دارد و در برنامه‌های وزارت علوم و برنامه ششم توسعه به کیفیت ارتقای آموزش‌های مهارتی توجهی ویژه شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
وضعیت استخدامی مدرسین حق‌التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: وضعیت استخدامی مدرسین حق‌التدریس که از آموزش و پرورش به دانشگاه فنی و حرفه‌ای آمده اند هنوز بلاتکلیف است و وزیر علوم باید درباره آن پاسخ دهد.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
جزئیات طرح «معلم تمام‌ وقت»
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش به تشریح جزئیات طرح «معلم تمام‌وقت» پرداخت و گفت: این طرح نهایتاً اوایل آبان ماه به استان‌ها ابلاغ می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
حل مشکل استخدام حق‌التدریسان طبق گفته وزیر علوم و رئیس دانشگاه فنی وحرفه‌ای
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مجوز ۱۳۰۰نفر از واجدین شرایط برای استخدام در دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای صادر شده، از قول وزیر علوم و رئیس دانشگاه فنی وحرفه‌ای نیز برای حل مشکل استخدام حق‌التدریسان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۴ مهر ۱۳۹۷
لزوم صدور مجوز جذب حق التدریسی ها برای جبران کمبود معلم
رفع موقتی مشکل کمبود معلمبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آبادان، رییس اداره آموزش و پرورش آبادان با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده گفت: کمبود کادر آموزشی تحصیلی همچنان وجود دارد اما با بکارگیری سربازمعلم ها و سپردن کلاسِ اضافه به نیروهای رسمی اجازه ندادیم کلاسی بدون معلم بماند.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
آخرین وضعیت نیروهای حق التدریسی ماقبل ۱۳۹۰ دانشگاه فنی و حرفه ای
سخنگوی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: تاکنون پرونده ۳۷۰ نفر از نیروهای حق التدریسی ماقبل ۱۳۹۰ دانشگاه فنی و حرفه ای برای جذب بررسی شده است.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
مرحله دوم پرداخت حق الزحمه اساتید حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای اجرا شد
مرحله دوم پرداخت حق الزحمه اساتید حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای اجرا شد
ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
بکارگیری معلمان بازنشسته به صورت حق‌التدریسی به علت کمبود نیرو
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مسئولان و مدیران بازنشسته آموزش عالی و آموزش و پرورش حداکثر تا دو ماه دیگر باید معرفی و نیروی جدید جایگزین آنها شود.
ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
استخدام معلمان حق التدریس و پیش دبستانی در مجلس دنبال می شود
نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث استخدام معلمان حق التدریس و پیش دبستانی در مجلس پیگیری شده و تاکنون نیز نتایج خوبی بدنبال داشته است.
ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
سیزدهمین ردیف بودجه در میان دیگر وزارتخانه‌ها به آموزش و پرورش رسیده
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه "معلمان خرید خدمات آموزشی" در جریان تصویب طرح استخدام حق‌التدریسی‌ها توقع استخدام داشتند، گفت: اصل ماجرای همکاری با این نیروها صرفا مبنی بر عدم استخدام و استفاده صرف به صورت خرید خدماتی است.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۷
قانون تعیین تکلیف حق‌التدریس‌ها و نهضتی‌ها در قوانین بودجه سالیانه
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌گوید در صورت تایید شورای نگهبان، دولت موظف است بار مالی ناشی از تعیین تکلیف حق‌التدریس‌ها و نهضتی‌ها را در قوانین سالیانه بودجه پیش‌بینی و نسبت به جذب آنها اقدام کند.
ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۷
حق‌التدریسی‌های جامانده از استخدام به‌زودی تعیین تکلیف می‌شوند
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: حق‌التدریسی‌های جامانده از استخدام به‌زودی تعیین تکلیف می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد آموزی اصلاح شد
با موافقت نمایندگان قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد آموزی اصلاح شد.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۷
رد شدن طرح جذب حق‌التدریسی‌ها در شورای نگهبان
در روزهای گذشته طرح جذب معلمان حق‌التدریس در شورای نگهبان رد شد. این معلمان خواستار اصلاح طرح در مجلس و تسریع روند کار هستند.
ادامه مطلب ...

۵۲ نظر برای استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید