استخدام سرباز معلم در سال ۹۷ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

۳ روز قبل ۸۹۲ نظر

جزییات استخدام سرباز معلم

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار سرباز معلم در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار سرباز معلم موجود در این صفحه :


۲۸ اسفند ۱۳۹۷
فراخوان امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیئت علمی اعلام شد
مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم،از بین داوطلبان واجد شرایط ، به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز تابع استان‌ها و تهران در رشته‌های مورد نیاز دعوت به همکاری ‌کرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
‌اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه
معاونت منابع انسانی قوه قضائیه ای در اطلاعیه ای از اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه خبرداد.به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اطلاعیه‌ای را در رابطه با مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه صادر کرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
جذب مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه
خبر ۲۶ اسفند ۹۷ - ‌اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه معاونت منابع انسانی قوه قضائیه ای در اطلاعیه ای از اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه خبرداد.به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اطلاعیه‌ای را در رابطه با مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه صادر کرد.  برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید خبر ۱ اسفند ۹۷ - جذب مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه  بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در سامانه ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه به نشانی www.amrie.qazahrm.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. شرایط احراز جهت ثبت نام در سامانه داشتن حداقل یکی از شرایط زیر الزامی می باشد: خانواده ایثارگران (فرزند یا برادر شهید وجاویدالاثر ها، فرزند جانبازان و آزادگان و فرزند رزمندگان با حداقل ۶ماه سابقه جبهه) افراد تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با معرفی نامه از کمیته امداد افراد تحت پوشش بهزیستی، با معرفی نامه از طرف بهزیستی مشمولین متاهل مشمولین معاف از رزم (قید عبارت معاف از رزم در برگه اعزام به خدمت) مشمولین متقاضی خدمت در مناطق محروم (صرفاً افراد بومی مجاز به ثبت نام می باشد) عضویت با حداقل ۶ ماه سابقه در پایگاه مقاومت بسیج به صورت فعال، به همراه معرفی نامه حافظان و یا قاریان ممتاز قرآن (اخذ تاییدیه از مراکز ذیربط) ایتام رشته های تحصیلی مورد نیاز علوم قضایی و حقوق حقوق فقه و مبانی حقوق اسلامی الهیات و معارف اسلامی مدیریت (دولتی ، اجرایی ، فرهنگی وهنری، اطلاعات وارتباطات) حسابداری کامپیوتر مقاطع تحصیلی مورد نیاز لیسانس فوق لیسانس دکتری نکات مهم به دلیل محدودیت سهمیه امریه قوه قضاییه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، با توجه به نیاز محاکم و مراجع ، تعداد محدودی از متقاضیان ثبت نام شده جذب خواهند شد. مدت خدمت در قوه قضاییه ۲۴ ماه می باشد. تاریخ های اعزام قوه قضاییه ابتدای ماههای زوج در طول سال می باشد. مهلت ثبت نام مشمولین۷۲ساعت می باشد که تاریخ شروع ثبت نام ۶۱روز قبل از اعزام و تاریخ پایان ۵۹ روز قبل از اعزام می باشد مثال برای اعزام ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ الی ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ می باشد. اولویت با مناطق محروم مورد نیاز محاکم می باشد. قوه قضاییه صرفا از سربازان بومی استفاده می نماید( محل سکونت با محل خدمت کمتر از ۳۵ کیلومتر باشد). مدارک مورد نیازتمام مدارک به صورت یک فایل pdf تهیه و در سامانه بارگذاری شود. اسکن برگه اعزام به خدمت اسکن برگه واکسیناسیون(تزریق واکسن منژیت) اسکن مدرک تحصیلی یا گواهی صادره از دانشگاه اسکن تمامی صفحات شناسنامه خود در صورت متاهل بودن اسکن تصویر شناسنامه همسر و فرزند اسکن پشت و روی کارت ملی تعهد نامه عدم وابستگی سببی و نسبی (اعم از پدر، مادر، برادر، خواهر، عمو، عمه، خواهرزاده، برادرزاده، عموزاده، عمه زاده) تعهد مبنی بر نداشتن اعتراض به عدم پذیرش امریه تعهد نامه تمایل به خدمت در قوه قضاییه و عدم ارائه کلیه کسورات خدمتی مصوب گذشته، حال، آینده اسکن مستندات مربوط به شرایط احراز فرم های مورد نیاز ردیف نام فایل دانلود ۱ تعهد نامه خدمت ۲۴ ماه دانلود ۲ تعهدنامه عدم وابستگی سببی و نسبی دانلود ۳ تقاضای امریه وتعهد نامه عدم اعتراض دانلود    برای ثبت نام اینجا کلیک کنید برای مشاهده صفحه قوه قضاییه اینجا کلیک کنید
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
شرایط جذب امریه سربازی در نیروی دریایی سپاه
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، دفتر امور نخبگان نیروی دریایی سپاه در نظر دارد در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه خود از بین نیرو‌های مومن، انقلابی و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های فنی که متقاضی دریافت پروژه کسر خدمت سربازی هستند، جذب کند؛ لذا آن دسته از متقاضیان که تمایل دارند به عنوان امریه در این مرکز، خدمت سربازی خود را سپری کنند، می‌توانند درخواست خود را به همراه رزومه، به آدرس Nokhbegan.nedsa@chmail.ir ایمیل کنند.
ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
جذب امریه سربازی در اداره کار و تعاون و امور اجتماعی
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، پرسنل امریه جذب می کند.به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، از بین فارغ التحصیلان واجد شرایط مقطع کارشناسی که زمان اعزام آنها به خدمت سربازی، یکم تیر سال آینده تعیین شده است، در شهرستان های بیرجند، قاین و بشرویه پرسنل امریه جذب می کند.
ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۱۳۹۷
جذب امریه سربازی در جهاد دانشگاهی
جهاد دانشگاهی در نظر دارد جهت تکمیل واحد it  خود از افراد واجد شرایط زیر به صورت امریه دعوت به همکاری نماید
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۷
دادگستری گلستان سرباز امریه می‌گیرد
مشمولان متقاضی امریه سربازی در دادگستری گلستان می‌توانند ثبت‌نام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
جذب امریه سربازی در دانشگاه تهران
مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران از میان مشمولان خدمت سربازی، امریه جذب می کند. به گزارش مهر، متقاضیان پذیرش در امریه سربازی برای مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران باید اعزامی اردیبهشت و تیرماه سال ۱۳۹۸ باشند.
ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۱۳۹۷
اعلام جذب خدمت سربازی(امریه) در صدا و سیمای استانهای کشور
صدا و سیمای مراکز استانهای کشور از دانش آموختگان دانشگاههای دولتی دارای سهمیه امریه نیرو می پذیرد.
ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۱۳۹۷
ثبت نام جذب امریه سربازی برای اعزام در اردیبهشت ماه آغاز شد
متقاضیان امریه سربازی در وزارت ارتباطات از ۶ بهمن تا ۱۳ بهمن ماه فرصت دارند تا برای اعزام به خدمت سربازی در اردیبهشت ماه سال آینده نام نویسی کنند. ​
ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۱۳۹۷
ثبت‌نام جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات آغاز شد
دبیر شورای سیاست‌گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات با اشاره به جذب امریه سربازی در این وزارتخانه گفت: متقاضیان از ۶ بهمن تا ۱۳ بهمن ماه فرصت دارند تا برای اعزام به خدمت سربازی در اردیبهشت ماه سال آینده نام‌نویسی کنند. ​
ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۱۳۹۷
سهمیه امریه سربازی سمن‌ها در سال ۹۷ مشخص شد
مشمولانی که در تشکل‌های کارآفرینی فعالیت می‌کنند، می‌توانند از امریه برای گذراندن دوره پایان خدمت در همان تشکل‌ها استفاده کنند.امکان استفاده افراد مشمول خدمت سربازی از تسهیلات سمن ها در سال ۹۷
ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۱۳۹۷
جزئیات ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیئت علمی
مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم از بین دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی تا ۲۰ بهمن ۹۷ ثبت نام می‌کند.
ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۱۳۹۷
وزارت علوم برای ۱۲ استان فراخوان امریه سربازی داد
فراخوان جذب امریه مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای ۱۲ استان کشور در رشته های کامپیوتر و حقوق اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
چگونه پس از فارغ التحصیلی سرباز امریه شویم؟
مشمولان سربازی پس از فارغ النحصیلی حداقل ۲ ماه برای امریه شدن فرصت دارند.
ادامه مطلب ...
۲۹ دی ۱۳۹۷
پذیرش امریه سربازی در اداره کل نوسازی مدارس گیلان
معاون اداری مالی اداره کل نوسازی مدارس گیلان شرایط پذیرش امریه سربازی در اداره کل نوسازی مدارس گیلان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
سربازان امریه در نقاط محروم‌تر از آموزش و پرورش خدمت می‌کنند
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: حقوق و مزایای سربازی در تمام نقاط کشور و همه سازمان‌های به کارگیرنده یکنواخت است و اینکه عنوان می‌کنید، سربازمعلمان در مناطق محروم خدمت می‌کنند باید بگویم سربازانی هستند در نقاط محروم‌تر از آموزش و پرورش مثل مرزها مشغول به خدمت هستند.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
پاسخ الهیار به سربازمعلمان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: گزینش و شرکت در دوره آموزشی که در مورد سرباز معلمان انجام می‌گیرد، قوانین و مقررات آموزش و پرورش است و منجر به تعهد استخدامی نمی‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۷
نتایج نهایی پذیرش جذب نیروهای امریه سربازی اعلام شد
وزارت ارتباطات نتایج نهایی پذیرش نخستین مرحله جذب نیروهای امریه سربازی این وزارتخانه را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۷
عدم وجود قانون و مقرراتی برای استخدام سربازمعلمان در آموزش و پرورش
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: قانون و مقرراتی در خصوص استخدام سربازمعلمان در آموزش و پرورش وجود ندارد.
ادامه مطلب ...
۴ دی ۱۳۹۷
نتایج دو برابر ظرفیت پذیرش نیروهای امریه سربازی مشخص شد
با اعلام نتایج دو برابر ظرفیت پذیرش نیروهای امریه سربازی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات ، متقاضیان دعوت شده باید برای انجام مصاحبه به دانشکده پست و مخابرات مراجعه کنند.
ادامه مطلب ...
۴ دی ۱۳۹۷
افزایش ظرفیت سربازان امریه در میراث فرهنگی
فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از افزایش سهمیه سربازان امریه در این سازمان خبر داد.به گزارش ایسنا، سردار امیر رحمت الهی در نشست تخصصی فرماندهان معاونین و مدیران یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی که پیش از ظهر امروز با حضور معاون رئیس جمهور در محل ستاد ناجا برگزار شد، اظهار کرد: بنابر آمارها بیش از ۳۲ هزار اثر تاریخی در کشور داریم، ۲۳ اثر غیرمنقول داشته و ۲۲۲ موزه در کشور ما فعال است که تامین امنیت این اماکن و فضاها بر عهده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی است.
ادامه مطلب ...
۴ دی ۱۳۹۷
پارک علم و فناوری دانشگاه شریف امریه سربازی پذیرش می‌کند
پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف از میان فارغ‌التحصیلان امریه سربازی پذیرش می‌کند.
ادامه مطلب ...
۲۴ آذر ۱۳۹۷
تمدید مهلت ثبت نام سرباز امریه در وزارت ارتباطات
دبیر شورای سیاستگذاری جذب امریه وزارت ارتباطات از تمدید مهلت ثبت نام سرباز امریه تا ظهر پنجشنبه ۲۹ آذرماه با هدف ایجاد فرصت های برابر برای همه، خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۳ آذر ۱۳۹۷
امروز آخرین فرصت ثبت نام جذب نیروی امریه سربازی
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از میان فارغ التّحصیلان واجد شرایط نیروی امریه سربازی جذب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۱۳۹۷
سربازمعلمان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند
معاون توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش گفت: سربازمعلمانی که علاقه‌مند هستند در آموزش و پرورش استخدام شوند، در آزمون استخدامی این وزارتخانه شرکت کنند و در صورتی که نمره کتبی را کسب کنند، در بخش مصاحبه برای آنها امتیاز درنظر گرفته می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
سقف پذیرش امریه خدمت دانشگاه صدا و سیما برداشته شد
 مدیرکل منابع انسانی سازمان صدا و سیما از برداشته شدن هرگونه محدودیت در پذیرش امریه سربازی برای دانش آموختگان دانشگاه صدا و سیما تا اول اسفند ۱۳۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ آذر ۱۳۹۷
ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیات علمی از ۱۵ آذر
مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد: ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از ۱۵ آذر آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۹ آذر ۱۳۹۷
حقوق سربازمعلمان ماهیانه پرداخت می‌شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: حقوق سربازمعلمان در حال حاضر به طور منظم هر ماه پرداخت می‌شود و سربازمعلمان هیچ مطالبه‌ای از آموزش و پرورش ندارند.
ادامه مطلب ...
۲۸ آبان ۱۳۹۷
پذیرش سرباز امریه در سازمان قضایی نیروهای مسلح
سازمان قضایی نیروهای مسلح از بین مشمولان واجد شرایط دارای حداقل مدرک کارشناسی در رشته های حقوق، حسابداری و رایانه تعدادی را جذب می‌نماید.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
پژوهشگاه هوافضا در قالب امریه سربازی نیرو می‌پذیرد
پژوهشگاه هوافضا در قالب امریه سربازی برای کار در آزمایشگاه‌های تخصصی از میان مشمولان نظام وظیفه فارغ‌التحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برخی رشته‌های تحصیلی نیرو می‌پذیرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
نحوه ثبت‌نام امریه سربازی در مرکز اسناد انقلاب اسلامی
مرکز اسناد انقلاب اسلامی جهت تامین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود، از بین واجدین شرایط، در رشته های حسابداری، رایانه، تاریخ، علوم سیاسی و کتابداری و در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، نیروی امریه جذب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۱۳۹۷
آگهی جذب امریه خدمت سربازی در سازمان بازرسی کل کشور
سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به منظور توسعه منابع انسانی و جذب متخصصان کارآمد در مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در رشته­‌ها و تخصص‌های«مالی، حسابداری، بانکداری، بیمه، امور مالیاتی، گمرک، فناوری اطلاعات و حقوق» از بین داوطلبان مرد واجد شرایط به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز استان‌ها و تهران دعوت به همکاری می‌نماید.
ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۱۳۹۷
پذیرش امریه سربازی در دانشگاه صنعتی شریف
اداره دانشجویان بین الملل دانشگاه صنعتی شریف امریه سربازی پذیرش می کند. به گزارش خبرنگار مهر، اداره دانشجویان بین المللی دانشگاه صنعتی شریف از میان فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری با تسلط کامل به زبان انگلیسی امریه سربازی پذیرش می کند.
ادامه مطلب ...
۱۸ آبان ۱۳۹۷
آخرین وضعیت طرح "امریه سربازی جوانان روستایی"
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اخرین وضعیت طرح امریه سربازی جوانان روستایی را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
فراخوان پذیرش امریه سربازی از بین دانش آموختگان رشته های فنی
پردیس منابع طبیعی دانشگاه تهران از بین دانش آموختگان کارشناسی ارشد واجد شرایط، امریه سربازی می پذیرد.
ادامه مطلب ...
۱۰ آبان ۱۳۹۷
دانشگاه شاهرود امریه سربازی جذب می کند
دانشگاه شاهرود از میان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری خود امریه سربازی جذب می کند.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
فراخوان جذب دانش آموختگان مشمول وظیفه در سازمان فضایی اعلام شد
به گزارش خبرنگار مهر ، در راستای اجرای برنامه های توسعه ای در حوزه سرمایه های انسانی، سازمان فضایی ایران جذب و پذیرش دانش آموختگان برتر از دانشگاههای معتبر دولتی مشمول وظیفه را در دستور کار قرار داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
جذب سرباز امریه در دانشگاه صنعتی اراک
 دانشگاه صنعتی اراک از بین داوطلبان واجد شرایط در رشته‌های حقوق و کامپیوتر سرباز امریه می‌پذیرد.به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ دانشگاه صنعتی اراک بر اساس مجوز‌های اخذ شده از وزارت علوم، از بین دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های حقوق و کامپیوتر سرباز امریه می‌پذیرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۷
سهمیه ویژه استخدام برای طلاب سرباز معلم
 وزیر آموزش و پرورش : با توجه به سابقه دو ساله طلاب سرباز، در صورت افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان، این افراد از سهمیه ویژه استفاده خواهند کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۱۳۹۷
جذب سرباز امریه در صدا و سیمای یزد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،صدا و سیمای مرکز یزد به منظور تامین بخشی از نیازهای نیروی انسانی خود در نظر دارد که از بین دانش آموختگان دانشگاه های دولتی استان در رشته‌های کارشناسی ارتباطات تصویری یا گرافیک، کارشناس سینما، فیلمسازی، کارگردانی، الکترونیک، مخابرات، فیزیک و کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) با معدل بالای ۱۵ طی انجام مراحل اداری به صورت طرح خدمت سربازی امریه تعداد معدودی از افراد واجد شرایط را جذب کند.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
وزارت علوم امریه سربازی جذب می کند
مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه خود از بین دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد واجد شرایط به‌ صورت امریه خدمت سربازی جذب می کند.
ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۱۳۹۷
فراخوان سرباز مربی برای آموزش فنی و حرفه ای در چهارمحال و بختیاری
به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکزچهارمحال وبختیاری،مدیرکل فنی وحرفه ای استان گفت:متقاضیان سرباز معلم فنی و حرفه ای از فردا بیستم مهرماه برای ثبت نام بایدبه نشانی اینترنتی www.portaltvto.com مراجعه کنند.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
جذب امریه تعاون یار در استان قزوین
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، مسعود بابایی روز دوشنبه با اعلام این خبر گفت: متقاضیان امریه می توانند تا ۲۵ مهرماه سال جاری برای ثبت نام به آدرس اینترنتی http://taavonyar.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.وی افزود: دارندگان مدرک تحصیلی مهندسی صنایع، حسابداری، مدیریت، عمران و رشته های مربوط به حوزه تعاون در مقطع کارشناسی می توانند در این طرح ثبت نام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
جذب سربازمربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
منصور جلیلوند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از برگزاری آزمون الکترونیکی جذب سربازمربی به صورت آنلاین همزمان با سراسر کشور در استان قزوین خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۱۳۹۷
آگهی جذب سرباز امریه در شرکت های تابعه نیروی برق حرارتی وزارت نیرو
اطلاعیه جذب مشمولین وظیفه امریه در شرکت های تابعه شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در استان ها از مشمولین وظیفه ای که تاریخ اعزام آنها ۱ دی ماه ۱۳۹۷ می باشد، دعوت می شود در صورت تمایل به طی دوران خدمت وظیفه به صورت امریه، در شرکتهای تابعه زیر مجموعه برق حرارتی در استانها (فایل پیوست) به سامانه امریه سربازی مراجعه و ثبت نام نمایند. در هنگام ثبت نام ، نام شرکت مورد نظر را قید شود​.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۷
شرایط دریافت امریه سربازی
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را در مورد امریه سربازی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
فراخوان طرح خدمت سربازی (امریه) صداوسیما
صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به منظور تامین نیروی متخصص مورد نیاز خود از بین متقاضیان خدمت وظیفه با شرایط خاص نیرو پذیرش می کند.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
قابل توجه دانش ­آموختگان دانشگاه صنعتی کرمانشاه
با عنایت به نامه شماره ۱۳۸۵۲۵/۳ مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ معاونت محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور استفاده بهینه و اصولی از توانمندی دانش­ آموختگان دانشگاهی، مقرر شده است که این افراد بتوانند در آزمایشگاه های تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی خود به عنوان امریه سربازی به ­کارگیری شده و همکاری نمایند. لذا دانشگاه صنعتی کرمانشاه از متقاضیان واجد شرایط دعوت می­ نماید رزومه آموزشی، پژوهشی و اجرایی خود را از طریق ایمیل به آدرس s.e.j@ kut.ac.ir ارسال نمایند.
ادامه مطلب ...
۸ مهر ۱۳۹۷
آگهی جذب سرباز امریه در ستاد اقامه نماز
ستاد اقامه نماز خراسان شمالی جهت تکمیل کادر اداری و استفاده از توان و تخصص نیروهای جوان، متعهد و علاقمند به انجام امور فرهنگی و نمازی اقدام به جذب سرباز امریه از میان فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی علوم انسانی و کامپیوتر می‌کند.
ادامه مطلب ...

۸۹۲ نظر برای استخدام سرباز معلم در سال ۹۷ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید