استخدام سرباز معلم در سال ۹۸ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

۲ روز قبل ۹۹۷ نظر

جزییات استخدام سرباز معلم

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار سرباز معلم در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار سرباز معلم موجود در این صفحه :


۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای
متقاضیان امریه سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان برای شهریور ماه، تا سوم خرداد می‌توانند در پورتال آموزش فنی و حرفه‌ای ثبت نام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
شرایط امریه سربازی چیست؟
افرادی که متقاضی خدمت در سازمانها در قالب امریه سربازی هستند، باید از چه طریقی اقدام نمایند؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که متقاضی خدمت در سازمان‌ها در قالب امریه هستند، درباره نحوه اقدام سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
شرایط جذب نیروی امریه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران
شرایط جذب نیروی امریه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
فراخوان جذب امریه سربازی در سازمان بازرسی کل کشور
سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به منظور توسعه منابع انسانی و جذب متخصصان کارآمد در مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در رشته­‌ها و تخصص‌های«مالی، حسابداری، بانکداری، بیمه، امور مالیاتی، گمرک، فناوری اطلاعات و حقوق» از بین داوطلبان مرد واجد شرایط به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز استان‌ها و تهران دعوت به همکاری می‌نماید.
ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
آگهی جذب سرباز امریه در ستاد اقامه نماز
ستاد اقامه نماز کشور در نظر دارد از میان مشمولان خدمت مقدس سربازی (اعزامی یک شهریورماه ۱۳۹۸)، تعدادی از افراد واجد شرایط امریه را به شرح ذیل جذب نماید.
ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
اعلام زمان نتایج پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی قوه قضاییه اعزام تیرماه
به گزارش ایسنا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، مدارک متقاضیان اعزام ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ (تیرماه) در حال بررسی می‌باشد و نتایج پذیرش مشمولین اعزام مذکور از طریق تماس تلفنی تا مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ به متقاضیان اعلام می‌گردد.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
امریه جایگزین سربازی نخبگان مهارتی می‌شود
وزیر کار با بیان اینکه تجربه تحریم به ما نشان داد تحریم کالا، تکنولوژی، نفت و خیلی چیزها ممکن است اما ورود و خروج آدم‌ها از کشور و مهارت تحریم‌پذیر نیست، گفت: تلاش می‌کنیم برای نخبگان مهارتی به جای سربازی امریه را جایگزین کنیم.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
اختصاص وام و امریه سربازی به مدال آوران مسابقات جهانی مهارت
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای مدال آوران مسابقات جهانی مهارت وام کارآفرینی و امریه سربازی در نظر گرفته می‌شود.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
ضوابط و مقررات سربازان امریه سازمان‌های دولتی
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، ضوابط و مقررات جذب سرباز امریه در سازمان‌های دولتی را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
زمان مصاحبه پذیرفته شدگان امریه سربازی وزارت ارتباطات ۱۰ اردیبهشت شد
نتایج دو برابر ظرفیت پذیرش نیرو‌های امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرحله سوّم جذب) برای دعوت به مصاحبه ۱۰ اردیبهشت ماه اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
جذب سرباز امریه در بنیاد شهید و امور ایثارگران
بنیاد شهید و امور ایثارگران در نظر دارد از بین مشمولان واجد شرایط، اقدام به جذب سرباز امریه نماید.
ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
ثبت نام جذب سهمیه امریه وزارت نفت
تعریف : طرح نظام به طرحی اطلاق می گردد که از طریق آن برخی فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته های مورد نیاز صنعت نفت و در مقاطع تحصیلی کارشناسی وکارشناسی ارشد جهت گذرانیدن خدمت نظام وظیفه در این وزارتخانه به کارگرفته می شوند.
ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
آگهی جذب امریه در مرکز کلینیک صنعت سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف
مرکز کلینیک صنعت سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف نیز در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های مکانیک جامدات و متالورژی نیروی امریه جذب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
جذب سرباز امریه در قوه قضائیه سال ۹۸
بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، متقاضیان واجد شرایط اعزامی ۹۸/۰۴/۰۱ می‌توانند در سامانه ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
شرایط جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش استان زنجان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، با استناد به بخشنامه شماره ۲/۷۱۰ مورخه ۲۱/۱/۹۷ معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش و سهمیه اختصاصی ، فرایند جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس وفوق لیسانس که دارای برگه اعزام به خدمت (بدون مهر غیبت و اضافه خدمت و یا کسر خدمت ) به تاریخ های ۹۸/۰۴/۰۱ و ۹۸/۰۶/۰۱ می باشند، از تاریخ ۹۸/۰۱/۲۷ شروع و تا پایان وقت اداری ۹۸/۰۲/۰۷ ادامه خواهد داشت ومهلت تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
شرایط جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش استان گیلان
بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ ۲۷ فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
اطلاعیه بکارگیری و سازماندهی سرباز معلم آموزش و پرورش مازندران
اطلاعیه بکارگیری و سازماندهی سرباز معلم آموزش و پرورش مازندران با توجه به سهمیه تخصیص یافته در رشته ها و شهرها انتشار یافت.
ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
اطلاعیه جذب سربازمعلم برای سالتحصیلی ۹۹-۹۸ استان اردبیل
در اجرای بخشنامه شماره ۰۲/۷۱۰ – ۲/۰۱/۹۸ معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع ، اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مناطق محروم وکمترتوسعه یافته خود در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ تعدادی از برادران مشمول وظیفه با مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس دارای برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت و بدون کسر خدمت که تاریخ اعزام آنها اول تیر یا اول شهریور ۱۳۹۸ می باشد، با عنوان معلم وظیفه جذب نماید. لذا متقاضیان محترم تا تاریخ ۰۶/۰۲/۹۸جهت ثبت نام به مناطق مربوطه مراجعه نمایند.
ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
ابلاغ شیوه‌نامه جذب سرباز معلم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ استان ایلام
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: شیوه‌نامه جذب سرباز معلم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان ارسال گردید.
ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
شرایط جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش استان البرز
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز از تدوین و ارسال دستورالعمل جذب سرباز معلمان برای سال تحصیلی جدید خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
شرایط جذب سرباز معلمان استان قم در سال ۹۸
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، سیدمصطفی حسینی فاضل رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی استان از ابلاغ شیوه نامه جذب و ثبت نام سرباز معلمان برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
شرایط جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش استان سمنان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، حمیدرضا صالحی نژاد، رییس گروه طرح و برنامه استان از ابلاغ شیوه نامه جذب و ثبت نام سرباز معلمان برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
جذب سرباز معلم آموزش و پرورش خراسان جنوبی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی؛ آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی جهت سال تحصیلی ۹۹ – ۱۳۹۸ سرباز معلم جذب می کند . باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ ۳۱ فروردین ماه آغاز و تا تاریخ ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند .
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
اعلام شرایط جذب سربازمعلمان برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، بخشنامه سرباز معلم به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد. بر این اساس این بخشنامه داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور باشد ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان مرکزی
به استناد مجوز شماره ۰۲/۷۱۰ - ۲۱/۰۱/۱۳۹۸وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش) معلم وظیفه جذب نماید.
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
شرایط جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش استان کرمانشاه
بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ ۲۷ فرودین‌ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است؛ جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
اعلام شرایط و رشته ها ی مورد نیاز در جذب سرباز معلم آذربایجان غربی
بدینوسیله به اطلاع می رساند به استناد بخشنامه ۲/۷۱۰ مورخه ۹۸/۰۱/۲۱وزارت متبوع ، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پیرانشهر از بین دارندگان مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از متقاضیانی که دارای برگه آماده به خدمت که تاریخ اعزام آنها ۱۳۹۸/۰۴/۰۱و ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ باشد در رشته های تحصیلی ذیل ثبت نام بعمل می آورد.
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
اطلاعیه جذب سربازمعلم آموزش و پرورش استان گلستان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، این اداره کل جهت تامین بخشی از نیازهای آموزشی در نقاط محروم و مورد نیاز خود با توجه به سهمیه زیر معلم وظیفه جذب می نماید :
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
آگهی جذب سرباز امریه در وزارت نیرو
با عنایت به نامه شماره ۹۸/۱۹۱/۱۸۷ مورخ ۹۸/۱/۱۸ شرکت مدیریت منابع آب ایران، داوطلبان واجد شرایط امریه سربازی برای نوبت اعزام ۹۸/۴/۱ می توانند از تاریخ ۹۸/۱/۱ لغایت ۹۸/۱/۳۱ به سامانه ثبت نام امریه سربازی مراجعه و ثبت نام نمایند.
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
شرایط جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش استان اصفهان
به اطلاع متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ ۲۸ / ۰۱ / ۱۳۹۸ لغایت ۰۲ / ۰۲ / ۱۳۹۸ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد .
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
شرایط جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش استان خراسان شمالی
بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ ۲۷ فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
اطلاعیه جذب سرباز معلم آموزش و پرورش استان چهار محال و بختیاری
رئیس اداره امور ادار ی و تشکیلات از جذب سرباز معلم خبر داد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان دستورالعمل جذب سرباز معلم در سال تحصیلی ۹۸/۹۹ تا پایان وقت اداری دوشنبه ۲۶ فروردین ماه ۹۸ در پرتال اداره کل آموزش و پرورش استان به نشانی www.chb.medu.ir بارگذاری خواهد شد .
ادامه مطلب ...
۲۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین جزئیات از پذیرش امریه سربازی در وزارت بهداشت
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، جمعی از فارغ التحصیلان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی مشمول خدمت سربازی به علت لحاظ نشدن سهمیه فرزندان رزمندگان شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه در امریه وزارت بهداشت (پیام آوران بهداشت) اعتراض دارند، چراکه این افراد خواستار آن هستند که سهمیه مذکور برای اعزامی‌های تیر ماه لحاظ شود.
ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۱۳۹۸
جذب سرباز امریه در بخشداری‌های مناطق محروم قزوین
مدیر کل امور روستایی و شورا‌های استانداری قزوین از جذب و بکارگیری سربازان امریه در بخشداری‌های مناطق محروم استان به صورت آنلاین همزمان با سراسر کشور خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
اعلام سومین مرحله فراخوان جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات
سومین مرحله فراخوان جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات آغاز شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۱۳۹۸
جذب نیروی امریه در جهاد دانشگاهی
به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز، تعداد محدودی از متقاضیان مرد جهت گذراندن دوره خدمت مقدس سربازی در جهاد دانشگاهی پذیرش می شوند. بر این اساس برای درخواست امریه سربازی با توجه به موارد زیر نسبت به وارد کردن اطلاعات در این بخش اقدام فرمایید.
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۸
شرایط جذب امریه سربازی مرکز تحقیقات نخبگان دانشگاه جامع امام حسین (ع)
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مرکز تحقیقات نخبگان دانشگاه جامع امام حسین (ع) در اجرای طرح جایگزین خدمت سربازی طرح‌های تحقیقاتی خود را به دانشجویان و دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی با هدف: ۱- اعطای تسهیلات (جایگزینی یا کسر خدمت) به افراد تحصیل کرده مشمول خدمت سربازی ۲- بهره مندی از توان علمی پژوهشی دانشجویان و دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی با شرایط دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به بالا و با معدل حداقل ۱۶ واگذار می‌کند.
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۸
پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه؛ اعزامی تیرماه
بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، در حال حاضر فقط مشمولین اعزامی تیرماه مجاز به ثبت نام هستند و زمان ثبت نام مشمولین متقاضی امریه اعزامی ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ از تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ لغایت ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ می‌باشد
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۸
جذب سرباز امریه در استانداری تهران، خوزستان و کردستان
استانداری تهران، خوزستان و کردستان در سال ۹۸ سرباز امریه جذب می‌کند. به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، استانداری تهران، خوزستان، کردستان در سال ۹۸ سرباز امریه جدب می‌کند، لذا متقضایان می توانند رزومه خود را به آدرس سایت استانداری این استان‌ها ارسال کنند.
ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۱۳۹۸
شرایط جذب امریه سربازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)
رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از جذب امریه سربازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۱۳۹۸
آگهی جذب سرباز امریه در استانداری قزوین
استانداری قزوین در راستای تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی « مد ظلّه العالی » و به استناد اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ماده ۳۳ قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و فصل هشتم قانون خدمت وظیفه عمومی و در اجرای دستورالعمل اجرایی نحوه بکارگیری کارکنان وظیفه مامور به دستگاه ها و مراکز غیر نظامی ابلاغی از دفتر سیاستگذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح و به منظور بهره گیری از توانمندی های علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در جهت افزایش بهره وری آنان و ارتقاء شاخص های اقتصادی، تولیدی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و صرفه جویی در اعتبارات و هزینه ها و ضابطه مند کردن فرآیند بکارگیری نیروی امریه، در نظر دارد از محل سهمیه امریه تخصیص یافته از وزارت کشور و از طریق فراخوان عمومی، تعدادی از مشمولین وظیفه (بدون غیبت) اعزامی سال ۱۳۹۸ را براساس بند « الف » و « ب » تبصره ماده ۶۶ قانون خدمت وظیفه عمومی پس از گذراندن دوره آموزش نظامی بصورت امریه دعوت به همکاری نماید.
ادامه مطلب ...
۱۱ فروردین ۱۳۹۸
آیا سربازان امریه می‌توانند ادامه تحصیل دهند؟
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از سربازان امریه که در نیروهای مسلح مشغول به خدمت هستند، سوالاتی در رابطه با امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دارند، که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ فروردین ۱۳۹۸
موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران برای سال ۹۸ نیروی امریه سربازی جذب می‌کند
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران برای سال ۹۸ نیروی امریه سربازی جذب می‌کند
ادامه مطلب ...
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
فراخوان امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیئت علمی اعلام شد
مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم،از بین داوطلبان واجد شرایط ، به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز تابع استان‌ها و تهران در رشته‌های مورد نیاز دعوت به همکاری ‌کرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
‌اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه
معاونت منابع انسانی قوه قضائیه ای در اطلاعیه ای از اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه خبرداد.به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اطلاعیه‌ای را در رابطه با مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه صادر کرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
جذب مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه
خبر ۲۶ اسفند ۹۷ - ‌اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه معاونت منابع انسانی قوه قضائیه ای در اطلاعیه ای از اتمام بررسی مدارک مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه خبرداد.به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اطلاعیه‌ای را در رابطه با مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه صادر کرد.  برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید خبر ۱ اسفند ۹۷ - جذب مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه  بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در سامانه ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه به نشانی www.amrie.qazahrm.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. شرایط احراز جهت ثبت نام در سامانه داشتن حداقل یکی از شرایط زیر الزامی می باشد: خانواده ایثارگران (فرزند یا برادر شهید وجاویدالاثر ها، فرزند جانبازان و آزادگان و فرزند رزمندگان با حداقل ۶ماه سابقه جبهه) افراد تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با معرفی نامه از کمیته امداد افراد تحت پوشش بهزیستی، با معرفی نامه از طرف بهزیستی مشمولین متاهل مشمولین معاف از رزم (قید عبارت معاف از رزم در برگه اعزام به خدمت) مشمولین متقاضی خدمت در مناطق محروم (صرفاً افراد بومی مجاز به ثبت نام می باشد) عضویت با حداقل ۶ ماه سابقه در پایگاه مقاومت بسیج به صورت فعال، به همراه معرفی نامه حافظان و یا قاریان ممتاز قرآن (اخذ تاییدیه از مراکز ذیربط) ایتام رشته های تحصیلی مورد نیاز علوم قضایی و حقوق حقوق فقه و مبانی حقوق اسلامی الهیات و معارف اسلامی مدیریت (دولتی ، اجرایی ، فرهنگی وهنری، اطلاعات وارتباطات) حسابداری کامپیوتر مقاطع تحصیلی مورد نیاز لیسانس فوق لیسانس دکتری نکات مهم به دلیل محدودیت سهمیه امریه قوه قضاییه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، با توجه به نیاز محاکم و مراجع ، تعداد محدودی از متقاضیان ثبت نام شده جذب خواهند شد. مدت خدمت در قوه قضاییه ۲۴ ماه می باشد. تاریخ های اعزام قوه قضاییه ابتدای ماههای زوج در طول سال می باشد. مهلت ثبت نام مشمولین۷۲ساعت می باشد که تاریخ شروع ثبت نام ۶۱روز قبل از اعزام و تاریخ پایان ۵۹ روز قبل از اعزام می باشد مثال برای اعزام ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ الی ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ می باشد. اولویت با مناطق محروم مورد نیاز محاکم می باشد. قوه قضاییه صرفا از سربازان بومی استفاده می نماید( محل سکونت با محل خدمت کمتر از ۳۵ کیلومتر باشد). مدارک مورد نیازتمام مدارک به صورت یک فایل pdf تهیه و در سامانه بارگذاری شود. اسکن برگه اعزام به خدمت اسکن برگه واکسیناسیون(تزریق واکسن منژیت) اسکن مدرک تحصیلی یا گواهی صادره از دانشگاه اسکن تمامی صفحات شناسنامه خود در صورت متاهل بودن اسکن تصویر شناسنامه همسر و فرزند اسکن پشت و روی کارت ملی تعهد نامه عدم وابستگی سببی و نسبی (اعم از پدر، مادر، برادر، خواهر، عمو، عمه، خواهرزاده، برادرزاده، عموزاده، عمه زاده) تعهد مبنی بر نداشتن اعتراض به عدم پذیرش امریه تعهد نامه تمایل به خدمت در قوه قضاییه و عدم ارائه کلیه کسورات خدمتی مصوب گذشته، حال، آینده اسکن مستندات مربوط به شرایط احراز فرم های مورد نیاز ردیف نام فایل دانلود ۱ تعهد نامه خدمت ۲۴ ماه دانلود ۲ تعهدنامه عدم وابستگی سببی و نسبی دانلود ۳ تقاضای امریه وتعهد نامه عدم اعتراض دانلود    برای ثبت نام اینجا کلیک کنید برای مشاهده صفحه قوه قضاییه اینجا کلیک کنید
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
شرایط جذب امریه سربازی در نیروی دریایی سپاه
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، دفتر امور نخبگان نیروی دریایی سپاه در نظر دارد در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه خود از بین نیرو‌های مومن، انقلابی و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های فنی که متقاضی دریافت پروژه کسر خدمت سربازی هستند، جذب کند؛ لذا آن دسته از متقاضیان که تمایل دارند به عنوان امریه در این مرکز، خدمت سربازی خود را سپری کنند، می‌توانند درخواست خود را به همراه رزومه، به آدرس Nokhbegan.nedsa@chmail.ir ایمیل کنند.
ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
جذب امریه سربازی در اداره کار و تعاون و امور اجتماعی
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، پرسنل امریه جذب می کند.به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، از بین فارغ التحصیلان واجد شرایط مقطع کارشناسی که زمان اعزام آنها به خدمت سربازی، یکم تیر سال آینده تعیین شده است، در شهرستان های بیرجند، قاین و بشرویه پرسنل امریه جذب می کند.
ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۱۳۹۷
جذب امریه سربازی در جهاد دانشگاهی
جهاد دانشگاهی در نظر دارد جهت تکمیل واحد it  خود از افراد واجد شرایط زیر به صورت امریه دعوت به همکاری نماید
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۷
دادگستری گلستان سرباز امریه می‌گیرد
مشمولان متقاضی امریه سربازی در دادگستری گلستان می‌توانند ثبت‌نام کنند.
ادامه مطلب ...

۹۹۷ نظر برای استخدام سرباز معلم در سال ۹۸ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید