استخدام سرباز معلم در سال ۹۷ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

۲ روز قبل ۸۵۵ نظر

جزییات استخدام سرباز معلم

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار سرباز معلم در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار سرباز معلم موجود در این صفحه :


۲۶ مهر ۱۳۹۷
سهمیه ویژه استخدام برای طلاب سرباز معلم
 وزیر آموزش و پرورش : با توجه به سابقه دو ساله طلاب سرباز، در صورت افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان، این افراد از سهمیه ویژه استفاده خواهند کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۱۳۹۷
جذب سرباز امریه در صدا و سیمای یزد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،صدا و سیمای مرکز یزد به منظور تامین بخشی از نیازهای نیروی انسانی خود در نظر دارد که از بین دانش آموختگان دانشگاه های دولتی استان در رشته‌های کارشناسی ارتباطات تصویری یا گرافیک، کارشناس سینما، فیلمسازی، کارگردانی، الکترونیک، مخابرات، فیزیک و کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) با معدل بالای ۱۵ طی انجام مراحل اداری به صورت طرح خدمت سربازی امریه تعداد معدودی از افراد واجد شرایط را جذب کند.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
وزارت علوم امریه سربازی جذب می کند
مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه خود از بین دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد واجد شرایط به‌ صورت امریه خدمت سربازی جذب می کند.
ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۱۳۹۷
فراخوان سرباز مربی برای آموزش فنی و حرفه ای در چهارمحال و بختیاری
به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکزچهارمحال وبختیاری،مدیرکل فنی وحرفه ای استان گفت:متقاضیان سرباز معلم فنی و حرفه ای از فردا بیستم مهرماه برای ثبت نام بایدبه نشانی اینترنتی www.portaltvto.com مراجعه کنند.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
جذب امریه تعاون یار در استان قزوین
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، مسعود بابایی روز دوشنبه با اعلام این خبر گفت: متقاضیان امریه می توانند تا ۲۵ مهرماه سال جاری برای ثبت نام به آدرس اینترنتی http://taavonyar.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.وی افزود: دارندگان مدرک تحصیلی مهندسی صنایع، حسابداری، مدیریت، عمران و رشته های مربوط به حوزه تعاون در مقطع کارشناسی می توانند در این طرح ثبت نام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
جذب سربازمربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
منصور جلیلوند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از برگزاری آزمون الکترونیکی جذب سربازمربی به صورت آنلاین همزمان با سراسر کشور در استان قزوین خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۱۳۹۷
آگهی جذب سرباز امریه در شرکت های تابعه نیروی برق حرارتی وزارت نیرو
اطلاعیه جذب مشمولین وظیفه امریه در شرکت های تابعه شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در استان ها از مشمولین وظیفه ای که تاریخ اعزام آنها ۱ دی ماه ۱۳۹۷ می باشد، دعوت می شود در صورت تمایل به طی دوران خدمت وظیفه به صورت امریه، در شرکتهای تابعه زیر مجموعه برق حرارتی در استانها (فایل پیوست) به سامانه امریه سربازی مراجعه و ثبت نام نمایند. در هنگام ثبت نام ، نام شرکت مورد نظر را قید شود​.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۷
شرایط دریافت امریه سربازی
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را در مورد امریه سربازی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
فراخوان طرح خدمت سربازی (امریه) صداوسیما
صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به منظور تامین نیروی متخصص مورد نیاز خود از بین متقاضیان خدمت وظیفه با شرایط خاص نیرو پذیرش می کند.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
قابل توجه دانش ­آموختگان دانشگاه صنعتی کرمانشاه
با عنایت به نامه شماره ۱۳۸۵۲۵/۳ مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ معاونت محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور استفاده بهینه و اصولی از توانمندی دانش­ آموختگان دانشگاهی، مقرر شده است که این افراد بتوانند در آزمایشگاه های تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی خود به عنوان امریه سربازی به ­کارگیری شده و همکاری نمایند. لذا دانشگاه صنعتی کرمانشاه از متقاضیان واجد شرایط دعوت می­ نماید رزومه آموزشی، پژوهشی و اجرایی خود را از طریق ایمیل به آدرس s.e.j@ kut.ac.ir ارسال نمایند.
ادامه مطلب ...
۸ مهر ۱۳۹۷
آگهی جذب سرباز امریه در ستاد اقامه نماز
ستاد اقامه نماز خراسان شمالی جهت تکمیل کادر اداری و استفاده از توان و تخصص نیروهای جوان، متعهد و علاقمند به انجام امور فرهنگی و نمازی اقدام به جذب سرباز امریه از میان فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی علوم انسانی و کامپیوتر می‌کند.
ادامه مطلب ...
۸ مهر ۱۳۹۷
ثبت نام طرح امریه وزارت نفت مجددا فعال شد
ثبت نام طرح امریه وزارت نفت مجددا فعال شدسهمیه مشمولان وظیفه طرح نظام/امریه وزارت نفت پس از ۱۸ ماه توسط ستاد کل نیروهای مسلح دوباره برقرار شد.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
جوانان فعال در تشکل‌های اجتماعی ۶ ماه امریه سربازی می‌گیرند
سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: قرار است جوانانی که در تشکل‌های مردم نهاد فعال هستند، از طریق وزارت ورزش و جوانان به ستادکل نیرو‌های مسلح معرفی شوند تا بتوانند ۶ ماه آخر دوره خدمت سربازی خود را امریه بگیرند. جوانان معرفی شده می‌توانند این مدت را در همان تشکلی که بودند، فعالیت کنند.
ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۷
دانشگاه شریف امریه سربازی پذیرش می کند
دانشگاه شریف با مساعدت ستاد فرماندهی کل قوا تعداد ۱۵ فارغ التحصیل نخبه را به صورت امریه سربازی پذیرش می کند.
ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
جذب نیرو-طرح خدمت سربازی(امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس
صداوسیمای مرکزقم و اداره کل نوسازی مدارس استان به منظور تامین بخشی از نیازهای واحدهای خود به نیروی انسانی از دانش آموختگان برای انجام طرح خدمت سربازی(امریه) دعوت کرده اند.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
آموزش بدو خدمت ۲۷۰ سرباز معلم استان کرمان
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان از آموزش بدو خدمت ۲۷۰ سرباز معلم استان کرمان از دهم شهریور ماه ۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
ارائه امریه سربازی به بیش از ۱۵۰ مجموعه دولتی
رئیس قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از ارائه امریه سربازی به بیش از ۱۵۰ مجموعه دولتی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۱۳۹۷
۹۰۰ سرباز امریه در وزارت نیرو جذب می شود
وزیر نیرو اعلام کرد: ۹۰۰ دانش آموخته مشمول خدمت سربازی، در سه سال آینده از طریق فراخوان در قالب «سرباز امریه» در وزارت نیرو جذب می شوند.
ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۱۳۹۷
جذب هیات علمی در قالب طرح سربازی در دانشگاه هنر تبریز
دانشگاه هنر تبریز به منظور تکمیل کادر هیات علمی خود از بین فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت، پاره وقت و حق التدریس در قالب طرح سربازی دعوت به همکاری می کند.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۷
جزییات طرح امریه سربازی جوانان روستایی
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از امکان اعطای امریه به جوانان روستایی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۱۳۹۷
پذیرش امریه سربازی در دانشگاه اراک
دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه اراک با همکاری موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی از میان فارغ التحصیلان ممتاز مقاطع تحصیلات تکمیلی امریه سربازی پذیرش می کند.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۷
کمبود ۱۰ درصدی معلم در مناطق جنوبی فارس
رئیس اداره برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس گفت: با جذب معلم در مناطق جنوب فارس کمبود ۱۰ درصدی سرباز معلم جبران می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲ تیر ۱۳۹۷
مشمولان سرباز معلم به خدمت فراخوانده شدند
سازمان وظیفه عمومی ناجا، همه مشمولان سرباز معلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۷ را به انجام خدمت سربازی فراخواند.
ادامه مطلب ...
۱۷ خرداد ۱۳۹۷
جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در اداره فنی و حرفه‌ ای استان فارس
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از شیراز؛ کوشکی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان فارس بیان کرد: این اداره به منظور جذب نیرو‌ی مورد نیاز خود از سربازان مشمول واجد شرایط اعزام شده در اول شهریور ۹۷ ثبت نام می‌کند.
ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۱۳۹۷
اعلام نتایج نهایی داوطلبان طرح جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش آذربایجان شرقی
خبر 6 خرداد 97 -اعلام نتایج نهایی داوطلبان طرح جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش آذربایجان شرقی سال 1397 بهروز اصغری اردلانی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان اعلام کرد : نتایج نهایی داوطلبان طرح جذب معلم وظیفه سال 1397 به شرح ذیل اعلام می گردد.
ادامه مطلب ...
۲ خرداد ۱۳۹۷
اعلام نتایج مرحله مصاحبه طرح جذب سرباز معلم سال ۱۳۹۷
باطلاع آن دسته از متقاضیان طرج جذب سرباز معلم سال ۱۳۹۷استان اصفهان می رساند : نتایج مرحله مصاحبه در همین سامانه و از منوی دریافت نتیجه قابل دسترسی می باشد .
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
ضرورت افزایش جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه سرباز معلمان بخشی از بار آموزشی کشور را به دوش می‌‎کشند، خواستار افزایش تعداد آنها شد.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
ابلاغ دستورالعمل جذب و سازماندهی معلمان وظیفه استان همدان
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان همدان از ابلاغ دستورالعمل جذب و سازماندهی معلمان وظیفه در سال تحصیلی ۹۸-۹۷خبر داد.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
آغاز ثبت نام سرباز معلمین وظیفه استان هرمزگان
معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز فرایند ثبت نام سرباز معلمان از چهارم اردیبهشت ماه جاری تا پایان وقت اداری یازدهم اردیبهشت ماه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
آگهی جذب سرباز معلم آموزش و پرورش استان مرکزی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی ، به استناد مجوز شماره ۰۴/۷۱۰ - ۰۲/۰۲/۱۳۹۷وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش) معلم وظیفه جذب نماید.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
ابلاغ بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم استان گلستان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان بخشنامه سرباز معلم استان گلستانبرای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ ابلاغ گردید که به شرح زیر است:
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
ضوابط و شرایط جذب و سازماندهی معلمان وظیفه استان قم
بر اساس بخشنامه ۴/۷۱۰ مورخ ۰۲/۲/۱۳۹۷ وزارت محترم متبوع، اداره کل آموزش و پرورش استان قم برای سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ صرفاً از دارندگان مدرک تحصیلی (لیسانس) علاقه مند به تدریس در مقطع ابتدایی مدارس روستایی، با شرایط ذیل اقدام به ثبت نام افراد متقاضی واجد شرائط در برنامه جذب و سازماندهی معلم وظیفه می نماید.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
اعلام جزییات وزمان جذب سرباز معلم در آموزش وپرورش فارس
رییس اداره برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس از آغاز فرایند جذب سرباز معلم دراستان فارس خبرداد
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
اطلاعیه پذیرش سرباز معلم آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری در سال ۱۳۹۷
اطلاعیه پذیرش سرباز معلم آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری در سال ۱۳۹۷ با توجه به سهمیه تخصیص یافته در رشته ها و شهرها انتشار یافت.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) استان البرز در سال۹۷
بنابه گزارش گروه خبری معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز : بخشنامه جذب و ساماندهی سربازمعلم سال ۹۷ تنظیم و ارسال گردید
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان خراسان رضوی
براساس بخشنامه شماره ۷۱۰/۴ مورخ ۹۷/۰۲/۰۲ وزارتی متقاضیان، واجد شرایط که فقط دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مورد نیازآموزش و پرورش (جداول ذیل) می توانند با توجه به داشتن شرایط ذیل و سهمیه شهرستان ها و مناطق، پس از ثبت نام در سامانه با اصل مدارک اعلام شده به امور اداری و تشکیلات اداره مورد تقاضا مراجعه نمایند.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
اطلاعیه ثبت نام سرباز معلمان استان سمنان سال ۹۷
پیرو بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ لازم است متقاضیان موارد ذیل را مورد توجه قرار دهند
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب بیش از ۴۰۰ سرباز معلم در آموزش و پرورش خوزستان
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: بیش از ۴۰۰ نفر از دارندگان مدرک کارشناسی به صورت سرباز معلم در آموزش و پرورش خوزستان جذب می شوند.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب ۷۰ نفر سرباز معلم استان خراسان شمالی برای سال تحصیلی ۹۸ - ۹۷
معاون پژوهش ، برنامه ریزی ومنابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: ۷۰نفر سرباز معلم برای سال ۹۸-۹۷ جذب خواهند شد
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
ابلاغ بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم اردبیل
معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را ابلاغ کرد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را ابلاغ کرد.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش زنجان
بنا بر اعلام رئیس اداره امور اداری وتشکیلات آموزش و پرورش استان: ثبت نام معلم وظیفه (سرباز معلم)در سال ۱۳۹۷ آغاز شدبنا بر اعلام سید فتاح موسوی رئیس اداره امور اداری وتشکیلات آموزش و پرورش استان، ثبت نام معلم وظیفه (سرباز معلم)در سال ۱۳۹۷ آغاز شد.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش کرمانشاه
اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در نظر دارد، به منظور تامین کادر واحدهای آموزشی کمتر توسعه یافته از بین فارغ التحصیلان لیسانس در رشته های مورد نیاز، تعدادی از مشمولین وظیفه را برای اعزام به مناطق مذکور به عنوان معلم وظیفه گزینش کند.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش بوشهر
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: شرایط جذب سربازمعلمان در آموزش و پرورش بوشهر برای سال ۹۷ اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان
به اطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ ۰۴ / ۰۲ / ۱۳۹۷ لغایت ۱۱ / ۰۲ / ۱۳۹۷ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و ارائه مدارک و مستندات به آموزش و پرورش محل سکونت و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند .
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش ایلام
شرایط جذب و به کارگیری معلمان وظیفه در سال ۹۸/۹۷ اعلام شد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، در اجرای شیوه نامه شماره ۴/۷۱۰ – 97/02/2معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی وزارت متبوع از واجدین شرایط دارای برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها تیر وشهریورماه۱۳۹۷ می باشد ثبت نام به عمل آید .
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش کرمان
بنا بر اعلام رئیس اداره امور اداری وتشکیلات آموزش و پرورش استان: ثبت نام معلم وظیفه (سرباز معلم)در سال ۱۳۹۷ آغاز شد
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش گیلان
معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان با صدور اطلاعیه ای از شرایط جذب سرباز معلمان در سال تحصیلی آینده خبر داد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، براین اساس، در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ آموزش و پرورش گیلان در نظر دارد از دارندگان مدرک کارشناسی که دارای برگه اعزام به خدمت به تاریخ های اول تیر تا اول شهریور ۹۷ می باشند، به صورت سرباز معلم ثبت نام می کند . متقاضیان تا تاریخ ۸ اردیبهشت ۹۷ با رعایت شرایط و در دست داشتن مدارک شرح ذیل به مناطق مورد نیاز جهت ثبت نام مراجعه نماید.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش مازندران
اطلاعیه بکارگیری و سازماندهی سرباز معلم آموزش و پرورش مازندران با توجه به سهمیه تخصیص یافته در رشته ها و شهرها انتشار یافت.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
آموزش و پرورش شرایط جذب سرباز معلمان برای سال تحصیلی جدید را اعلام کرد
وزارت آموزش و پرورش شرایط جذب سرباز معلمان برای سال تحصیلی ۹۷ - ۹۸ را اعلام کرد و بر این اساس داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آنها تیر و شهریور باشد ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان جنوبی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی؛ آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی جهت سال تحصیلی ۹۸ – 1397 سرباز معلم جذب می کند. باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ سوم اردیبهشت ماه آغاز و تا تاریخ ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد.
ادامه مطلب ...

۸۵۵ نظر برای استخدام سرباز معلم در سال ۹۷ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید