استخدام سرباز معلم در سال ۹۷ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

۸ روز قبل ۸۵۶ نظر

جزییات استخدام سرباز معلم

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار سرباز معلم در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار سرباز معلم موجود در این صفحه :


۱۲ آذر ۱۳۹۷
سقف پذیرش امریه خدمت دانشگاه صدا و سیما برداشته شد
 مدیرکل منابع انسانی سازمان صدا و سیما از برداشته شدن هرگونه محدودیت در پذیرش امریه سربازی برای دانش آموختگان دانشگاه صدا و سیما تا اول اسفند ۱۳۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ آذر ۱۳۹۷
ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیات علمی از ۱۵ آذر
مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد: ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از ۱۵ آذر آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۹ آذر ۱۳۹۷
حقوق سربازمعلمان ماهیانه پرداخت می‌شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: حقوق سربازمعلمان در حال حاضر به طور منظم هر ماه پرداخت می‌شود و سربازمعلمان هیچ مطالبه‌ای از آموزش و پرورش ندارند.
ادامه مطلب ...
۲۸ آبان ۱۳۹۷
پذیرش سرباز امریه در سازمان قضایی نیروهای مسلح
سازمان قضایی نیروهای مسلح از بین مشمولان واجد شرایط دارای حداقل مدرک کارشناسی در رشته های حقوق، حسابداری و رایانه تعدادی را جذب می‌نماید.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
پژوهشگاه هوافضا در قالب امریه سربازی نیرو می‌پذیرد
پژوهشگاه هوافضا در قالب امریه سربازی برای کار در آزمایشگاه‌های تخصصی از میان مشمولان نظام وظیفه فارغ‌التحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برخی رشته‌های تحصیلی نیرو می‌پذیرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
نحوه ثبت‌نام امریه سربازی در مرکز اسناد انقلاب اسلامی
مرکز اسناد انقلاب اسلامی جهت تامین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود، از بین واجدین شرایط، در رشته های حسابداری، رایانه، تاریخ، علوم سیاسی و کتابداری و در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، نیروی امریه جذب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۱۳۹۷
آگهی جذب امریه خدمت سربازی در سازمان بازرسی کل کشور
سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به منظور توسعه منابع انسانی و جذب متخصصان کارآمد در مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در رشته­‌ها و تخصص‌های«مالی، حسابداری، بانکداری، بیمه، امور مالیاتی، گمرک، فناوری اطلاعات و حقوق» از بین داوطلبان مرد واجد شرایط به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز استان‌ها و تهران دعوت به همکاری می‌نماید.
ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۱۳۹۷
پذیرش امریه سربازی در دانشگاه صنعتی شریف
اداره دانشجویان بین الملل دانشگاه صنعتی شریف امریه سربازی پذیرش می کند. به گزارش خبرنگار مهر، اداره دانشجویان بین المللی دانشگاه صنعتی شریف از میان فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری با تسلط کامل به زبان انگلیسی امریه سربازی پذیرش می کند.
ادامه مطلب ...
۱۸ آبان ۱۳۹۷
آخرین وضعیت طرح "امریه سربازی جوانان روستایی"
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اخرین وضعیت طرح امریه سربازی جوانان روستایی را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
فراخوان پذیرش امریه سربازی از بین دانش آموختگان رشته های فنی
پردیس منابع طبیعی دانشگاه تهران از بین دانش آموختگان کارشناسی ارشد واجد شرایط، امریه سربازی می پذیرد.
ادامه مطلب ...
۱۰ آبان ۱۳۹۷
دانشگاه شاهرود امریه سربازی جذب می کند
دانشگاه شاهرود از میان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری خود امریه سربازی جذب می کند.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
فراخوان جذب دانش آموختگان مشمول وظیفه در سازمان فضایی اعلام شد
به گزارش خبرنگار مهر ، در راستای اجرای برنامه های توسعه ای در حوزه سرمایه های انسانی، سازمان فضایی ایران جذب و پذیرش دانش آموختگان برتر از دانشگاههای معتبر دولتی مشمول وظیفه را در دستور کار قرار داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
جذب سرباز امریه در دانشگاه صنعتی اراک
 دانشگاه صنعتی اراک از بین داوطلبان واجد شرایط در رشته‌های حقوق و کامپیوتر سرباز امریه می‌پذیرد.به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ دانشگاه صنعتی اراک بر اساس مجوز‌های اخذ شده از وزارت علوم، از بین دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های حقوق و کامپیوتر سرباز امریه می‌پذیرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۷
سهمیه ویژه استخدام برای طلاب سرباز معلم
 وزیر آموزش و پرورش : با توجه به سابقه دو ساله طلاب سرباز، در صورت افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان، این افراد از سهمیه ویژه استفاده خواهند کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۱۳۹۷
جذب سرباز امریه در صدا و سیمای یزد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،صدا و سیمای مرکز یزد به منظور تامین بخشی از نیازهای نیروی انسانی خود در نظر دارد که از بین دانش آموختگان دانشگاه های دولتی استان در رشته‌های کارشناسی ارتباطات تصویری یا گرافیک، کارشناس سینما، فیلمسازی، کارگردانی، الکترونیک، مخابرات، فیزیک و کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) با معدل بالای ۱۵ طی انجام مراحل اداری به صورت طرح خدمت سربازی امریه تعداد معدودی از افراد واجد شرایط را جذب کند.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
وزارت علوم امریه سربازی جذب می کند
مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه خود از بین دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد واجد شرایط به‌ صورت امریه خدمت سربازی جذب می کند.
ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۱۳۹۷
فراخوان سرباز مربی برای آموزش فنی و حرفه ای در چهارمحال و بختیاری
به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکزچهارمحال وبختیاری،مدیرکل فنی وحرفه ای استان گفت:متقاضیان سرباز معلم فنی و حرفه ای از فردا بیستم مهرماه برای ثبت نام بایدبه نشانی اینترنتی www.portaltvto.com مراجعه کنند.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
جذب امریه تعاون یار در استان قزوین
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، مسعود بابایی روز دوشنبه با اعلام این خبر گفت: متقاضیان امریه می توانند تا ۲۵ مهرماه سال جاری برای ثبت نام به آدرس اینترنتی http://taavonyar.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.وی افزود: دارندگان مدرک تحصیلی مهندسی صنایع، حسابداری، مدیریت، عمران و رشته های مربوط به حوزه تعاون در مقطع کارشناسی می توانند در این طرح ثبت نام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
جذب سربازمربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین
منصور جلیلوند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از برگزاری آزمون الکترونیکی جذب سربازمربی به صورت آنلاین همزمان با سراسر کشور در استان قزوین خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۱۳۹۷
آگهی جذب سرباز امریه در شرکت های تابعه نیروی برق حرارتی وزارت نیرو
اطلاعیه جذب مشمولین وظیفه امریه در شرکت های تابعه شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در استان ها از مشمولین وظیفه ای که تاریخ اعزام آنها ۱ دی ماه ۱۳۹۷ می باشد، دعوت می شود در صورت تمایل به طی دوران خدمت وظیفه به صورت امریه، در شرکتهای تابعه زیر مجموعه برق حرارتی در استانها (فایل پیوست) به سامانه امریه سربازی مراجعه و ثبت نام نمایند. در هنگام ثبت نام ، نام شرکت مورد نظر را قید شود​.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۷
شرایط دریافت امریه سربازی
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را در مورد امریه سربازی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
فراخوان طرح خدمت سربازی (امریه) صداوسیما
صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به منظور تامین نیروی متخصص مورد نیاز خود از بین متقاضیان خدمت وظیفه با شرایط خاص نیرو پذیرش می کند.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
قابل توجه دانش ­آموختگان دانشگاه صنعتی کرمانشاه
با عنایت به نامه شماره ۱۳۸۵۲۵/۳ مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ معاونت محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور استفاده بهینه و اصولی از توانمندی دانش­ آموختگان دانشگاهی، مقرر شده است که این افراد بتوانند در آزمایشگاه های تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی خود به عنوان امریه سربازی به ­کارگیری شده و همکاری نمایند. لذا دانشگاه صنعتی کرمانشاه از متقاضیان واجد شرایط دعوت می­ نماید رزومه آموزشی، پژوهشی و اجرایی خود را از طریق ایمیل به آدرس s.e.j@ kut.ac.ir ارسال نمایند.
ادامه مطلب ...
۸ مهر ۱۳۹۷
آگهی جذب سرباز امریه در ستاد اقامه نماز
ستاد اقامه نماز خراسان شمالی جهت تکمیل کادر اداری و استفاده از توان و تخصص نیروهای جوان، متعهد و علاقمند به انجام امور فرهنگی و نمازی اقدام به جذب سرباز امریه از میان فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی علوم انسانی و کامپیوتر می‌کند.
ادامه مطلب ...
۸ مهر ۱۳۹۷
ثبت نام طرح امریه وزارت نفت مجددا فعال شد
ثبت نام طرح امریه وزارت نفت مجددا فعال شدسهمیه مشمولان وظیفه طرح نظام/امریه وزارت نفت پس از ۱۸ ماه توسط ستاد کل نیروهای مسلح دوباره برقرار شد.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
جوانان فعال در تشکل‌های اجتماعی ۶ ماه امریه سربازی می‌گیرند
سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: قرار است جوانانی که در تشکل‌های مردم نهاد فعال هستند، از طریق وزارت ورزش و جوانان به ستادکل نیرو‌های مسلح معرفی شوند تا بتوانند ۶ ماه آخر دوره خدمت سربازی خود را امریه بگیرند. جوانان معرفی شده می‌توانند این مدت را در همان تشکلی که بودند، فعالیت کنند.
ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۷
دانشگاه شریف امریه سربازی پذیرش می کند
دانشگاه شریف با مساعدت ستاد فرماندهی کل قوا تعداد ۱۵ فارغ التحصیل نخبه را به صورت امریه سربازی پذیرش می کند.
ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
جذب نیرو-طرح خدمت سربازی(امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس
صداوسیمای مرکزقم و اداره کل نوسازی مدارس استان به منظور تامین بخشی از نیازهای واحدهای خود به نیروی انسانی از دانش آموختگان برای انجام طرح خدمت سربازی(امریه) دعوت کرده اند.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
آموزش بدو خدمت ۲۷۰ سرباز معلم استان کرمان
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کرمان از آموزش بدو خدمت ۲۷۰ سرباز معلم استان کرمان از دهم شهریور ماه ۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
ارائه امریه سربازی به بیش از ۱۵۰ مجموعه دولتی
رئیس قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از ارائه امریه سربازی به بیش از ۱۵۰ مجموعه دولتی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۱۳۹۷
۹۰۰ سرباز امریه در وزارت نیرو جذب می شود
وزیر نیرو اعلام کرد: ۹۰۰ دانش آموخته مشمول خدمت سربازی، در سه سال آینده از طریق فراخوان در قالب «سرباز امریه» در وزارت نیرو جذب می شوند.
ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۱۳۹۷
جذب هیات علمی در قالب طرح سربازی در دانشگاه هنر تبریز
دانشگاه هنر تبریز به منظور تکمیل کادر هیات علمی خود از بین فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت، پاره وقت و حق التدریس در قالب طرح سربازی دعوت به همکاری می کند.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۷
جزییات طرح امریه سربازی جوانان روستایی
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از امکان اعطای امریه به جوانان روستایی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۱۳۹۷
پذیرش امریه سربازی در دانشگاه اراک
دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه اراک با همکاری موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی از میان فارغ التحصیلان ممتاز مقاطع تحصیلات تکمیلی امریه سربازی پذیرش می کند.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۷
کمبود ۱۰ درصدی معلم در مناطق جنوبی فارس
رئیس اداره برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس گفت: با جذب معلم در مناطق جنوب فارس کمبود ۱۰ درصدی سرباز معلم جبران می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲ تیر ۱۳۹۷
مشمولان سرباز معلم به خدمت فراخوانده شدند
سازمان وظیفه عمومی ناجا، همه مشمولان سرباز معلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۷ را به انجام خدمت سربازی فراخواند.
ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۷
جذب نیرو به صورت امریه سربازی در دانشگاه دولتی شهرضا
مرکز آموزش عالی شهرضا از بین دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد به شرح جدول ذیل، اقدام به جذب نیرو به صورت امریه سربازی می نماید. ردیف رشته های تحصیلی 1 مهندسی کامپیوتر 2 حقوق متقاضیان الزاماً باید دارای شرایط زیر باشند: دارای برگ سبز اعزام به خدمت در تاریخ شهریور ماه 1397 بومی شهرستان شهرضا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مسئول امور اداری مرکز، آقای مهندس صالح با شماره تلفن 03153238379 داخلی 102 تماس حاصل فرمایید. برای  تکمیل فرم درخواست اینجا کلیک کنید. برای مشاهده آخرین اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک نمایید
ادامه مطلب ...
۱۷ خرداد ۱۳۹۷
جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در اداره فنی و حرفه‌ ای استان فارس
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از شیراز؛ کوشکی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان فارس بیان کرد: این اداره به منظور جذب نیرو‌ی مورد نیاز خود از سربازان مشمول واجد شرایط اعزام شده در اول شهریور ۹۷ ثبت نام می‌کند.
ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۱۳۹۷
اعلام نتایج نهایی داوطلبان طرح جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش آذربایجان شرقی
خبر 6 خرداد 97 -اعلام نتایج نهایی داوطلبان طرح جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش آذربایجان شرقی سال 1397 بهروز اصغری اردلانی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان اعلام کرد : نتایج نهایی داوطلبان طرح جذب معلم وظیفه سال 1397 به شرح ذیل اعلام می گردد.
ادامه مطلب ...
۲ خرداد ۱۳۹۷
اعلام نتایج مرحله مصاحبه طرح جذب سرباز معلم سال ۱۳۹۷
باطلاع آن دسته از متقاضیان طرج جذب سرباز معلم سال ۱۳۹۷استان اصفهان می رساند : نتایج مرحله مصاحبه در همین سامانه و از منوی دریافت نتیجه قابل دسترسی می باشد .
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
ضرورت افزایش جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه سرباز معلمان بخشی از بار آموزشی کشور را به دوش می‌‎کشند، خواستار افزایش تعداد آنها شد.
ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخذ مجوز فعالیت ۵ هزار سرباز معلم
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: مجوز جذب ۱۵ هزار نفر را از طریق برگزاری آزمون استخدامی گرفتیم و مجوز جذب سه هزار نفر را نیز از محل مجوزهای سال قبل داریم که با به کارگیری ۵ هزار سرباز معلم تقریباً عدد خوبی است.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
ابلاغ دستورالعمل جذب و سازماندهی معلمان وظیفه استان همدان
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان همدان از ابلاغ دستورالعمل جذب و سازماندهی معلمان وظیفه در سال تحصیلی ۹۸-۹۷خبر داد.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
آغاز ثبت نام سرباز معلمین وظیفه استان هرمزگان
معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز فرایند ثبت نام سرباز معلمان از چهارم اردیبهشت ماه جاری تا پایان وقت اداری یازدهم اردیبهشت ماه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
آگهی جذب سرباز معلم آموزش و پرورش استان مرکزی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی ، به استناد مجوز شماره ۰۴/۷۱۰ - ۰۲/۰۲/۱۳۹۷وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش) معلم وظیفه جذب نماید.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
ابلاغ بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم استان گلستان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان بخشنامه سرباز معلم استان گلستانبرای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ ابلاغ گردید که به شرح زیر است:
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
ضوابط و شرایط جذب و سازماندهی معلمان وظیفه استان قم
بر اساس بخشنامه ۴/۷۱۰ مورخ ۰۲/۲/۱۳۹۷ وزارت محترم متبوع، اداره کل آموزش و پرورش استان قم برای سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ صرفاً از دارندگان مدرک تحصیلی (لیسانس) علاقه مند به تدریس در مقطع ابتدایی مدارس روستایی، با شرایط ذیل اقدام به ثبت نام افراد متقاضی واجد شرائط در برنامه جذب و سازماندهی معلم وظیفه می نماید.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
اعلام جزییات وزمان جذب سرباز معلم در آموزش وپرورش فارس
رییس اداره برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس از آغاز فرایند جذب سرباز معلم دراستان فارس خبرداد
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
اطلاعیه پذیرش سرباز معلم آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری در سال ۱۳۹۷
اطلاعیه پذیرش سرباز معلم آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری در سال ۱۳۹۷ با توجه به سهمیه تخصیص یافته در رشته ها و شهرها انتشار یافت.
ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) استان البرز در سال۹۷
بنابه گزارش گروه خبری معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز : بخشنامه جذب و ساماندهی سربازمعلم سال ۹۷ تنظیم و ارسال گردید
ادامه مطلب ...

۸۵۶ نظر برای استخدام سرباز معلم در سال ۹۷ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید