استخدام سرباز معلم در سال ۹۷ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)

۸ روز قبل ۸۳۹ نظر

جزییات استخدام سرباز معلم

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار سرباز معلم در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط


فهرست اخبار سرباز معلم موجود در این صفحه :


۲ خرداد ۹۷
اعلام نتایج مرحله مصاحبه طرح جذب سرباز معلم سال ۱۳۹۷

باطلاع آن دسته از متقاضیان طرج جذب سرباز معلم سال ۱۳۹۷استان اصفهان می رساند : نتایج مرحله مصاحبه در همین سامانه و از منوی دریافت نتیجه قابل دسترسی می باشد .

ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۹۷
ضرورت افزایش جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه سرباز معلمان بخشی از بار آموزشی کشور را به دوش می‌‎کشند، خواستار افزایش تعداد آنها شد.

ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۹۷
اخذ مجوز فعالیت ۵ هزار سرباز معلم

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: مجوز جذب ۱۵ هزار نفر را از طریق برگزاری آزمون استخدامی گرفتیم و مجوز جذب سه هزار نفر را نیز از محل مجوزهای سال قبل داریم که با به کارگیری ۵ هزار سرباز معلم تقریباً عدد خوبی است.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
ابلاغ دستورالعمل جذب و سازماندهی معلمان وظیفه استان همدان

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان همدان از ابلاغ دستورالعمل جذب و سازماندهی معلمان وظیفه در سال تحصیلی ۹۸-۹۷خبر داد.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
آغاز ثبت نام سرباز معلمین وظیفه استان هرمزگان

معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز فرایند ثبت نام سرباز معلمان از چهارم اردیبهشت ماه جاری تا پایان وقت اداری یازدهم اردیبهشت ماه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
آگهی جذب سرباز معلم آموزش و پرورش استان مرکزی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی ، به استناد مجوز شماره ۰۴/۷۱۰ – ۰۲/۰۲/۱۳۹۷وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش) معلم وظیفه جذب نماید.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
ابلاغ بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم استان گلستان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان بخشنامه سرباز معلم استان گلستانبرای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ ابلاغ گردید که به شرح زیر است:

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
ضوابط و شرایط جذب و سازماندهی معلمان وظیفه استان قم

بر اساس بخشنامه ۴/۷۱۰ مورخ ۰۲/۲/۱۳۹۷ وزارت محترم متبوع، اداره کل آموزش و پرورش استان قم برای سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ صرفاً از دارندگان مدرک تحصیلی (لیسانس) علاقه مند به تدریس در مقطع ابتدایی مدارس روستایی، با شرایط ذیل اقدام به ثبت نام افراد متقاضی واجد شرائط در برنامه جذب و سازماندهی معلم وظیفه می نماید.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
اعلام جزییات وزمان جذب سرباز معلم در آموزش وپرورش فارس

رییس اداره برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش وپرورش فارس از آغاز فرایند جذب سرباز معلم دراستان فارس خبرداد

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
اطلاعیه پذیرش سرباز معلم آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری در سال ۱۳۹۷

اطلاعیه پذیرش سرباز معلم آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری در سال ۱۳۹۷ با توجه به سهمیه تخصیص یافته در رشته ها و شهرها انتشار یافت.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) استان البرز در سال۹۷

بنابه گزارش گروه خبری معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز : بخشنامه جذب و ساماندهی سربازمعلم سال ۹۷ تنظیم و ارسال گردید

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

براساس بخشنامه شماره ۷۱۰/۴ مورخ ۹۷/۰۲/۰۲ وزارتی متقاضیان، واجد شرایط که فقط دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مورد نیازآموزش و پرورش (جداول ذیل) می توانند با توجه به داشتن شرایط ذیل و سهمیه شهرستان ها و مناطق، پس از ثبت نام در سامانه با اصل مدارک اعلام شده به امور اداری و تشکیلات اداره مورد تقاضا مراجعه نمایند.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
اطلاعیه ثبت نام سرباز معلمان استان سمنان سال ۹۷

پیرو بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ لازم است متقاضیان موارد ذیل را مورد توجه قرار دهند

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
جذب بیش از ۴۰۰ سرباز معلم در آموزش و پرورش خوزستان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: بیش از ۴۰۰ نفر از دارندگان مدرک کارشناسی به صورت سرباز معلم در آموزش و پرورش خوزستان جذب می شوند.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
جذب ۷۰ نفر سرباز معلم استان خراسان شمالی برای سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷

معاون پژوهش ، برنامه ریزی ومنابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: ۷۰نفر سرباز معلم برای سال ۹۸-۹۷ جذب خواهند شد

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
شرایط جذب سربازمعلمان در آموزش و پرورش برای سال تحصیلی جدید

وزارت آموزش و پرورش شرایط جذب سربازمعلمان برای سال تحصیلی ۹۸‌ــ‌۹۷ را اعلام کرد و بر این اساس داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آنها تیر و شهریور باشد، ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۷
ابلاغ بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم اردبیل

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را ابلاغ کرد. …

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
شرایط جذب سربازمعلمان در آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

در راستای اعلام اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموز

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش زنجان

بنا بر اعلام رئیس اداره امور اداری وتشکیلات آموزش و پرورش استان: ثبت نام معلم وظیفه (سرباز معلم)در سال ۱۳۹۷ آغاز شدبنا بر اعلام سید فتاح موسوی رئیس اداره امور اداری وتشکیلات آموزش و پرورش استان، ثبت نام معلم وظیفه (سرباز معلم)در سال ۱۳۹۷ آغاز شد.

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش کرمانشاه

اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در نظر دارد، به منظور تامین کادر واحدهای آموزشی کمتر توسعه یافته از بین فارغ التحصیلان لیسانس در رشته های مورد نیاز، تعدادی از مشمولین وظیفه را برای اعزام به مناطق مذکور به عنوان معلم وظیفه گزینش کند.

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش بوشهر

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: شرایط جذب سربازمعلمان در آموزش و پرورش بوشهر برای سال ۹۷ اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان

به اطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ ۰۴ / ۰۲ / ۱۳۹۷ لغایت ۱۱ / ۰۲ / ۱۳۹۷ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و ارائه مدارک و مستندات به آموزش و پرورش محل سکونت و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند .

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش ایلام

شرایط جذب و به کارگیری معلمان وظیفه در سال ۹۸/۹۷ اعلام شد.به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، در اجرای شیوه نامه شماره ۴/۷۱۰ – ۹۷/۰۲/۲معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی وزارت متبوع از واجدین شرایط دارای برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها تیر وشهریورماه۱۳۹۷ می باشد ثبت نام به عمل آید .

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش کرمان

بنا بر اعلام رئیس اداره امور اداری وتشکیلات آموزش و پرورش استان: ثبت نام معلم وظیفه (سرباز معلم)در سال ۱۳۹۷ آغاز شد

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش گیلان

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان با صدور اطلاعیه ای از شرایط جذب سرباز معلمان در سال تحصیلی آینده خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، براین اساس، در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ آموزش و پرورش گیلان در نظر دارد از دارندگان مدرک کارشناسی که دارای برگه اعزام به خدمت به تاریخ های اول تیر تا اول شهریور ۹۷ می باشند، به صورت سرباز معلم ثبت نام می کند . متقاضیان تا تاریخ ۸ اردیبهشت ۹۷ با رعایت شرایط و در دست داشتن مدارک شرح ذیل به مناطق مورد نیاز جهت ثبت نام مراجعه نماید.

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش مازندران

اطلاعیه بکارگیری و سازماندهی سرباز معلم آموزش و پرورش مازندران با توجه به سهمیه تخصیص یافته در رشته ها و شهرها انتشار یافت.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
آموزش و پرورش شرایط جذب سرباز معلمان برای سال تحصیلی جدید را اعلام کرد

وزارت آموزش و پرورش شرایط جذب سرباز معلمان برای سال تحصیلی ۹۷ – ۹۸ را اعلام کرد و بر این اساس داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آنها تیر و شهریور باشد ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان جنوبی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی؛ آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی جهت سال تحصیلی ۹۸ – ۱۳۹۷ سرباز معلم جذب می کند. باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ سوم اردیبهشت ماه آغاز و تا تاریخ ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد.

ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۹۷
جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش آذربایجان غربی

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در خصوص ثبت نام برای سربازمعلم اطلاعیه ای صادر کرد.

ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۹۷
فراخوان جذب نیروی انسانی در قالب خدمت سربازی ( امریه)

مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران جهت تامین نیروی انسانی متخصص، اقدام به جذب نیروی امریه با مدرک کارشناسی …

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۷
بکارگیری سرباز معلمان رشته‌های فنی در هنرستان‌ها

مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش با بیان اینکه بر اساس برنامه ششم توسعه باید ۵۰ درصد دانش‌آموزان متوسطه در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش تحصیل کنند، گفت: سرباز معلمان رشته‌های فنی در هنرستان‌ها به کار گرفته می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۷
استخدام ستاد اقامه نماز

مدیریت روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در نظر دارد از میان مشمولان خدمت مقدس سربازی تعدادی از افراد واجد شرایط امریه را به شرح ذیل جذب نماید.

ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۹۷
آخرین اخبار از رتبه بندی و حقوق معلمان و سربازمعلمان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سال گذشته ۳۱۵۰ میلیارد تومان پاداش پایان خدمت پرداخت کردیم که باید از محل بند ج تبصره ۱۹ سود شرکت‌ها تامین اعتبار می‌شد که تحقق نیافت گفت: بدلیل اینکه این رقم تامین اعتبار نشد به صورت تنخواه در اختیار ما قرار گرفت که همان بلای جان آموزش و پرورش شد.

ادامه مطلب ...
۵ فروردین ۹۷
تمام حقوق سربازمعلمان پرداخت شد

مهرداد خان‌ماکو مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص «پرداخت مطالبات سربازمعلمان و اینکه عده‌ای از سربازمعلمان عنوان کردند هنوز حقوق‌شان پرداخت نشده است»، اظهار داشت: در ۲۹ اسفند ماه، اعتبار مربوط به تمام حقوق سرباز معلمان تخصیص یافت و به بانک استان‌ها واریز شد.

ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۹۶
جذب ۶ هزار سرباز معلم

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به جذب ۶ هزار سرباز معلم توضیحاتی را درباره استفاده از معلمان خرید خدمات آموزشی در هنرستان‌ها ارائه کرد

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۶
جذب سرباز امریه در جهاد دانشگاهی استان فارس

جهاد دانشگاهی فارس جهت تکمیل کادر پژوهشی و آموزشی خود در شیراز از میان مشمولین دارای مدرک کارشناسی ارشد در …

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۶
اخذ مجوز فعالیت ۶ هزار سربازمعلم

اون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مجوز حضور ۶ هزار سرباز معلم را در این وزارتخانه گرفته‌ایم، گفت: مطالبات کل سال سربازمعلمان در اسفندماه تسویه می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶
استخدام اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، این اداره کل در نظر دارد جهت تامین …

ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۹۶
برگزاری سومین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس

سومین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس اسفندماه در خرم آباد برگزار میشود.

ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۹۶
معلمان بومی جایگزین سرباز معلم ها می شوند

سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایر کشور گفت: به کار گیری ۱۵ هزار معلم برای آموزش ۱۸۲ هزار دانش آموز عشایر غیر منطقی است و این امر پرداخت سرانه وزارت آموزش و پرورش را دچار مشکل کرده است.

ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۹۶
درخواست جذب ۷ هزار سرباز معلم برای سال تحصیلی آینده

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از درخواست جذب ۷ هزار سرباز معلم در سال تحصیلی آینده خبر …

ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۹۶
جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، پس از برگزاری آزمون های تخصصی (کتبی و علمی) و همچنین …

ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۹۶
الزام در حذف طرح سرباز معلم از مدارس عشایر

سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایر کشور گفت: حذف سرباز معلم از سیستم آموزش و پرورش منجر به افزایش کیفیت آموزش در مدارش عشایر می شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ دی ۹۶
استخدام معلمان در آموزش و پرورش برای خدمت تحت نظارت نیروهای مسلح

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از به کارگیری سرباز معلمان در آموزش وپرورش با هدف خدمت در مناطق محروم وروستایی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۹۶
انتظار ۶ ماهه سرباز معلمان برای دریافت حقوق

سرباز معلمان مناطق مختلف با گذشت ۶ ماه از تدریس خود در مناطق روستایی هنوز هیچ حقوقی دریافت نکرده و دفترچه درمانی ندارند.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۶
تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان طرح سرباز معلم سال ۹۷

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای مشمولان طرح سرباز معلم سال ۹۷ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ دی ۹۶
درخواست حذف «سرباز معلم» از آموزش و پرورش عشایر

خبرگزاری ایسنا : سرپرست آموزش و پرورش عشایر وزارت آموزش و پرورش حذف «سرباز معلم» جهت آموزش دانش آموزان عشایر و راه‌اندازی دوباره «تربیت معلم عشایر» را از جمله راهکارهای برون رفت از شرایط فعلی آموزش و پرورش عشایر دانست و گفت: به‌کارگیری معلمان چندمهارتی در مناطق عشایری می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند. این معلمان تصویری از طرح چندپیشگان اوایل انقلاب هستند که مهارت‌های مختلفی در زمینه بهداشت، ورزش، کتابداری، مهارت‌های فنی و مشاوره را همزمان دارا بودند.

ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۹۶
فعالیت ۶۰۰ سربازمعلم در مدارس عشایری

خبرگزاری فارس : سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایر کشور گفت: حدود ۲۰۰ مدرسه خشت و گلی عشایری در کشور داریم که باید تبدیل به مدارس کانکسی شوند و برای تثبیت شرایط آموزشی موجود نیاز به ۸۰۰ کانکس و ۵۰۰ چادر داریم.

ادامه مطلب ...
۲۳ آذر ۹۶
جزئیات آزمون سرباز مربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه وبویراحمد

خبرگزاری تابناک : فرج اله راد گفت:هفتمین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی از مشمولین واجد شرایط سربازی به منظور تامین نیروی انسانی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان در دی ماه به صورت همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶
جذب سرباز مربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: ششمین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی برای این دستگاه در مهرماه جاری می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۹۶
جذب ۱۰۴ سرباز معلم در آموزش و پرورش البرز

خبرگزاری ایرنا: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل اموزش و پرورش البرز گفت: با توجه به کمبود معلم در این استان ، ۱۰۴ سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در مدارس البرز جذب شدند.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶
مشمولان سرباز معلم به تاریخ اول تیرماه فراخوانده شدند

خبرگزاری ایلنا : سازمان وظیفه عمومی ناجا تمام مشمولان سرباز معلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۶ را به خدمت سربازی فراخواند.

ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۹۶
جزئیات حقوق و مزایای سربازمعلمان اعلام شد

خبرگزاری فارس: حقوق، بیمه خدمات درمانی و مکمل، هزینه خوراک(ماهانه) و پوشاک(سالیانه) کارکنان وظیفه مأمور به آموزش و پرورش اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۲۶ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان قم

بر اساس بخشنامه ۷۱۰/۲ مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۸ وزارت محترم متبوع، اداره کل آموزش و پرورش استان قم برای سال تحصیلی ۱۳۹۶-۹۷ از دارندگان مدرک تحصیلی (لیسانس و فوف لیسانس)علاقمند به تدریس ف با شرایط ذیل اقدام به ثبت نام افراد متقاضی واجد شرایط در برنامه جذب و سازماندهی معلم وظیفه می نماید

ادامه مطلب ...
۲۶ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان قزوین

مرتضی سمیعی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به جذب سرباز معلم گفت: دستورالعمل جذب و بکارگیری سرباز معلمان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ ابلاغ شد و داوطلبان باید با مدارک تا ۳۰ اردیبهشت ماه به امور اداری مراجعه نمایند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶
دستورالعمل آموزش و پرورش درباره جذب و سازماندهی معلمان وظیفه+بخشنامه

خبرگزاری فارس: در بخشنامه آموزش و پرورش درباره جذب و سازماندهی معلمان وظیفه آمده است: ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف، ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش و پرورش، هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی‌کند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان یزد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش از اعلام شرایط پذیرش معلمان وظیفه برای سال تحصیلی۹۷-۹۶ در آموزش و پرورش خبرداد و گفت : ثبت نام از داوطلبان از فردا ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز و تا بیست وهفتم این ماه ادامه دارد .

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان همدان

معاون توسعه‌ی مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان همدان از ابلاغ دستورالعمل جذب و سازماندهی معلمان وظیفه در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان مازندران

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان کهگیلویه وبویراحمد

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش وپرورش استان گفت:دارندگان مدرک فوق دیپلم به بالا جهت خدمت در۲بخش آموزش ابتدایی وفنی وحرفه ای وکاردانش به اموراداری آموزش وپرورش لوداب-مارگون-دیشموک-چاروسا-عشایر-گچساران وباشت مراجعه نمایند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان فارس

شیوه نامه ثبت نام و به کار گیری سرباز معلمان برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۹۶
پذیرش ۳۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری

خبرگزاری ایرنا: کارشناس مسئول استخدام آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری از آغاز پذیرش ۳۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در مدارس خراسان‌ شمالی

خبرگزاری ایسنا: معاون پژوهش،برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌ شمالی از به کارگیری سرباز معلم طی سال جاری در استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۹۶
جزئیات به‌کارگیری سربازمعلم/ عدم جذب معلم وظیفه در تهران

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: تاریخ اعزام سربازمعلمان اول تیرماه هر سال است که دو ماه آموزش نظامی طی می‌کنند و از اول شهریور تا اول مهرماه، دوره یک ماهه آمادگی تدریس را می‌بینند و محل خدمت‌شان مشخص می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان لرستان

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از ابلاغ دستورالعمل جذب سرباز معلم در سال تحصیلی ۹۷-۹۶خبر داد و گفت : ثبت نام متقاضیان از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا ۲۶ اردیبهشت ماه صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار انجام می پذیرد .

ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان گلستان

اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان جهت تامین بخشی از نیازهای آموزشی در نقاط محروم و مورد نیاز خود با توجه به سهمیه زیر معلم وظیفه جذب می نماید .

ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در شهرستان های استان تهران

اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران: بدینوسیله به اطلاع میرساند متقاضیان استفاده از امریه معلمان وظیفه سال ۹۶ میتوانند پس از دانلود و تکمیل فرم های ذیل و مطالعه بخشنامه و جدول سهمیه بندی به مناطق تابعه این اداره کل مراجعه کنند.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان کرمانشاه

اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در نظر دارد، به منظور تأمین کادر واحدهای آموزشی از بین فارغ التحصیلان لیسانس و فوق لیسانس در رشته های مورد نیاز، تعدادی از مشمولین وظیفه را برای اعزام به مناطق مورد نیاز و محروم به عنوان معلم وظیفه گزینش نماید. بنابراین داوطلبان می توانند با ارایه دفترچه آماده به خدمت (برگه اعزام بدون مهر غیبت) که اعتبار آن از اول تیر ۱۳۹۶ تا اول شهریور ۱۳۹۶ باشد، از تاریخ ۲۰ / ۲ / ۹۶ تا تاریخ ۲۴ / ۲ / ۱۳۹۶ جهت ثبت نام به آموزش و پرورش منطقه مربوط به رشته مورد نیاز مراجعه نمایند.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان کرمان

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان از جذب معلم وظیفه در سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان سمنان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ به اطلاع متقاضیان جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد می رساند در صورت داشتن شرایط با در دست داشتن برگه اعزام و مدارک ذیل از روز شنبه ۲۳ اردیبهشت۹۶ تا شنبه۳۰ اردیبهشت ۹۶ به اداره طرح وبرنامه آموزش و پرورش استان سمنان مراجعه نمایند.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان خراسان جنوبی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی برای سال تحصیلی آینده سرباز معلم جذب می کند.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان بوشهر

در اجرای بخشنامه شماره ۲/۷۱۰ مورخ ۱۸/۰۲/۱۳۹۶ معاونت توسعه و پشتیبانی وزارت متبوع ، سهمیه معلمان وظیفه آن شهرستان/ منطقه به شرح ذیل اعلام می گردد. شایسته است بر حسن اجرای بخشنامه مذکور نظارت نموده و نسبت به ثبت نام متقاضیان دارای شرایط براساس سهمیه تخصیص یافته در جدول ذیل اقدام نمایید. تصویر بخشنامه یاد شده، جدول مشخصات پذیرفته شدگان، فرم تعهد، فرم امتیاز بندی و فرم مصاحبه نیز جهت استفاده­ی بهینه پیوست می باشد. همکاران محترم نسبت به اجرای نکات ذیل دقت لازم را داشته باشند :

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان آذربایجان غربی

اداره امور اداری آموزش و پرورش استان در خصوص ثبت‌نام سرباز معلمان برای سالتحصیلی ۹۶-۹۷ اطلاعیه ای صادر کرد.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان البرز

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز به نقل از معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل البرز به اطلاع متقاضیان جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد می رساند در صورت داشتن شرایط با در دست داشتن برگه اعزام و مدارک ذیل از روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت۹۶ تا یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ به اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان البرز مراجعه نمایند .

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان زنجان

با استناد به بخشنامه شماره ۲/۷۱۰مورخه ۱۸/۲/۹۶معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش وسهمیه اختصاصی ، فرایند جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس وفوق لیسانس ،که دارای برگه اعزام به خدمت (بدون مهر غیبت واضافه خدمت ویا کسر خدمت )به تاریخ های ۱/۴/۹۶ و ۱/۶/۹۶ می باشند،از تاریخ ۱۹/۲/۹۶شروع وتاپایان وقت اداری ۲۵/۲/۹۶ ادامه خواهد داشت ومهلت تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶
جذب سرباز معلم در استان هرمزگان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از آغاز ثبت نام سرباز معلمین سال ۹۷-۹۶ خبرداد و گفت: زمان شروع ثبت نام سرباز معلمان از ۱۸ اردیبهشت تا ۲۴ اردیبهشت می باشد .

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶
جذب نیروی آموزش و پرورش به صورت سرباز معلم در اصفهان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ؛ آموزش و پرورش استان اصفهان جهت سال تحصیلی ۹۷ – ۱۳۹۶ سرباز معلم جذب می کند . باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ ۲۰/ ۰۲ / ۱۳۹۶ لغایت ۲۵ / ۰۲ / ۱۳۹۶ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و ارائه مدارک و مستندات به آموزش و پرورش محل سکونت و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند .

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۶
اطلاعیه جذب سرباز معلم در استان گیلان

معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان گیلان درباره جذب سرباز معلمان اطلاعیه ای

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۶
ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان مرکزی

اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی: به استناد مجوز شماره ۰۱۲/۲۰مورخ ۱۹۹۶/۲۰/۱۱وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش ) معلم وظیفه جذب نماید.

ادامه مطلب ...
۱۷ اردیبهشت ۹۶
ثبت نام جذب سرباز معلم در آموش و پرورش آذربایجان شرقی از فردا

اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی: در راستای اعلام اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برای طرح جذب معلم وظیفه ثبت نام می نماید .

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۶
واریز متمرکز حقوق سرباز معلمان، حق‌التدریسی‌ها و نیروهای قراردادی

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از الحاق حقوق نیروهای قراردادی، حق التدریسی‌ها و سرباز معلمان به بند “و” بودجه خبر داد و گفت: بدین ترتیب پرداخت متمرکز حقوق این افراد از فروردین یا اردیبهشت انجام می شود.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۵
پرداخت حق‌التدریس معلمان آزاد و حقوق سرباز معلمان

خبرگزاری فارس : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم بتوانیم در دو، سه روز آینده همه حق‌التدریس معلمان آزاد، حقوق سرباز معلمان و نیروهای قراردادی و همچنین بخشی از حق‌التدریس نیروهای آزاد را پرداخت کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵
میزان حقوق و فوق العاده سرباز معلمان

خبرگزاری تسنیم: به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بخشنامه اصلاح حقوق و فوق العاده های کارکنان وظیفه ( سرباز معلم ) در سال ۱۳۹۵ از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۹۵
سربازی در کسوت معلمی

خبر آنلاین : روزنامه همشهری زنجان نوشت؛ کمبود معلم در برخی از روستاهای دورافتاده و کم‌خانوار باعث شده آموزش و پرورش این کمبودها را با جایگزینی سربازهای معلم در روستاها جبران کند. با این روش ۲ سال از سواد افراد تحصیلکرده استفاده می‌شود و دانش‌آموزان نیز به دلیل دور ماندن از شهر بی‌سواد نمی‌مانند و تحصیلات خود را در محل تولدشان می‌گذرانند.

ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۹۵
جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس جهت تامین نیروی های موردنیاز خود (سرباز مربی و سرباز کارشناس) از …

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۵
آغاز بکار ۸۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش آذربایجان غربی

باشگاه خبرنگاران جوان: دوره آموزشی فنون و روش تدریس معلمان وظیفه در اداره کل آموزش‌ و پرورش آذربایجان غربی به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه یک ارومیه به پایان رسید.

ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۹۵
ورود ۴ هزار سرباز معلم به کلاس‌های درس از مهرماه امسال

خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از ورود ۴ هزار سرباز معلم از مهرماه امسال به مدارس مناطق محروم خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ تیر ۹۵
فعالیت چهارهزار سرباز معلم از مهر ۹۵

خبرگزاری ایرنا : بطحایی در قسمت دیگری از مطالب خود با اشاره به توافق وزارت آموزش و پرورش با سازمان نظام وظیفه و ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: بر اساس این توافق، چهار هزار نفر سرباز معلم با مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد از مهر ۹۵ برای امر آموزش به دانش آموزان مناطق کم برخوردار و محروم به کار گرفته می شوند.

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۵
اعزام چهار هزار سرباز معلم به خدمت سربازی

خبرگزاری میزان: جانشین رئیس سازمان نظام وظیفه ناجا از اعزام چهار هزار سرباز معلم به خدمت سربازی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۵
۹۲ سرباز معلم در سال تحصیلی جدید جذب آموزش و پرورش می‌شوند

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برای سال تحصیلی جدید ۹۲ سرباز معلم جذب آموزش و پرورش استان بوشهر می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۵
۵۰۰ سهمیه برای طلاب سرباز معلم در نظر گرفته شده است

خبرگزاری پانا: مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت : امسال حدود ۵۰۰ سهمیه سربازمعلمی برای طلاب در نظر گرفته شده است که در صورت تامین اعتبارات و فراهم شدن مقدمات انجام خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۵
جزئیات نحوه اعزام سرباز معلم در کرمانشاه

خبرگزاری فارس: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از چگونگی نحوه اعزام سربازان معلم خبر داد و گفت: به تمامی مشمولان سرباز معلم ابلاغ می‌شود که خود را در تاریخ ۱۹ تیرماه به معاونت وظیفه عمومی استان معرفی کنند.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۵
اعزام مشمولان طرح سرباز معلم درچهارمحال و بختیاری

خبرآنلاین: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از اعزام مشمولان طرح سرباز معلم در روز شنبه ۱۹ تیرماه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۹۵
آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرفته شده صادر می گردد

برابر اطلاعیه شماره ۱۹ مورخ ۹۵/۴/۱۳ اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، به اطلاع آن تعداد از معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵ می رساند اعزام پذیرفته شدگان برنامه سربازمعلم سال ۱۳۹۵ به مراکز آموزش نظامی ( المهدی بابل ، شهدای کرمانشاه و شهید قاضی طباطبایی تبریز ) در تاریخ ۹۵/۴/۱۹ انجام خواهد گرفت .

ادامه مطلب ...
۱۴ تیر ۹۵
فراخوان مشمولان طرح سرباز معلم، دیپلم و زیردیپلم در تیر ماه سال جاری

پایگاه خبری نیروی انتظامی: گروه ناجا- سازمان وظیفه عمومی ناجا ، در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه ۱۳۹۵ و مشمولان سرباز معلم را به خدمت سربازی فراخواند.

ادامه مطلب ...
۱۴ تیر ۹۵
تمدید جدب سرباز معلم در آذربایجان غربی

معاون نظام وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی آخرین تغییرات خدمت سربازی را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۵
جزئیات طرح خدمت سربازی طلاب و روحانیون تشریح شد

خبرگزاری شبستان: طلاب و روحانیون واجد شرایط می‌توانند از طریق انجام مأموریت‌های فرهنگی، تبلیغی و تدریسی طبق شرایط خاص، خدمت سربازی خود را طی کرده و کارت پایان خدمت دریافت کنند.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۵
اعزام پذیرفته شدگان برنامه سرباز معلم سال جاری به مراکز آموزش نظامی

اعزام پذیرفته شدگان برنامه سرباز معلم سال جاری به مراکز آموزش نظامی

ادامه مطلب ...
۵ تیر ۹۵
مجوزی برای استخدام سربازمعلمان و روحانیون نگرفته ایم

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر مجوزی برای استخدام سربازمعلمان و روحانیون وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
۱ تیر ۹۵
سرباز معلم حذف نشده است +‌جزئیات و پاسخ به ابهامات

خبرگزاری ایسنا : سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اخبار منتشر شده پیرامون حذف سرباز معلم و تغییر تاریخ اعزام سرباز معلم‌ها به دوران آموزشی اظهار کرد:‌ چنین اخباری صحیح و مورد تایید ستادکل نیروها مسلح نیست. همه ساله تعدادی از مشمولان وظیفه عمومی به عنوان سرباز معلم به وزارت آموزش و پرورش معرفی می‌شوند و دوران سربازی خود را در آنجا سپری می‌کنند.

ادامه مطلب ...

839 نظر برای «استخدام سرباز معلم در سال ۹۷ (کلیه اخبار + شرایط پذیرش)»


 1. فرشید

  سلام به فارق تحصیلان زرنگ وباهوش،میخواستم بگم که الکی خودتون وخسته نکنید،اونی که میخوادبره سربازمعلم بشه بایدهمه امتیازات داشته باشه اونی که امتیازات نداره بایدپارتی داشته باشه و اونی که پارتی نداره بره سربازی بهتره خودشوعلاف نکنه که منتظرسربازمعلم بشه.درضمن حتی اگه سربازمعلم شدپدرشودرمیارن یه جای دورافتاده میندازنش که هیچ بعدهرچندماه یک باربهش حقوق میدن.
  مواظب وقت گرامبهاتون باشید،بدرود.

  پاسخ
 2. امین

  سلام. کارشناس ارشد خاکشناسی هستم. تاریخ اعزامم یک تیر ۹۷ هست. یه ریال هم برای پیگیری امریه و سرباز معلم ندارم. به نظر شما چکار کنم؟ منم امریه میخوام

  پاسخ
  • پاسخ دهنده

   شما میتونید برای سرباز معلمی اقدام کنی البته اگر امسال ارشد هم بگیرند پارسال که هم ارشد قبول بود هم لیسانس. امریه گرفتن هزینه بر نیست دو ماه آموزشی رفتنش فقط هزینه بره.

   پاسخ
 3. افشین

  سلام. کارشناس ارشد خاکشناسی هستم. تاریخ اعزامم یک تیر ۹۷ هست. یه ریال هم برای پیگیری امریه و سرباز معلم ندارم. به نظر شما چکار کنم؟ منم امریه میخوام

  پاسخ
 4. محسن

  سلام
  یک اردیبهشت اعزامم، امروز رفتم پلیس+10 تا تاریخ اعزم رو یه دوره عقب بندازم تا بتونم امریه بگیرم توی سازمان ها یا سرباز معلم بشم ولی گفت نمیشه، محل اعزامت مشخص شده، قرارگاه پدافند خاتم الانبیا آجا سمنان افتادم. هیچ جوره نمیشه یه دوره عقب انداخت؟!!

  پاسخ
 5. مسعود

  سلام. بابا تازه گفتن اونایی ک اعزامشون برج 12/1 96 هست یا اونایی ک 2/1. 97میتونن بادر دست داشتن فرم اعلام نیاز از آموزش و پرورش سهرستان یا استان خدمتشونو تمدید کنن ب برج 4/1. 97 حالا من هر جایی میرم و از هر کسی میپرسم میگن خبر نداریم . اصلا میگن کی همچین حرفی زده. خود متن خبر هم الان توسایت سازمان وظیفه عمومی نا جا هستش . حالا ما از کی ی جواب بگیریم؟؟؟؟

  پاسخ
 6. حامد

  سلام دوستان من لیسانس عمران دارم بعد میخام برم سربازی خواستم بدونم سرباز معلم برم خوبه یا اینکه تو سپاه خاتم برم ثبت نام کنم و اونجا خدمت کنمظ؟کدومش فک میکنید بهتره؟

  پاسخ
 7. فریبرزغلامی

  بخدا حتی پول کرایه برا رفتن به مدرسه هم ندارم…آخه حرفمونو به کی بگیبیییییییییییییم….۱۲۰کیلومتر باید برم ۱۲۰کیلومتر باید برگردم…تازه بچمم هفته پیش بدنیا اومد…تازه بیممونم قطع کردن میگن آموزش پرورش حق بیمه پرداخت نکرده……

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.