استخدام سازمان تامین اجتماعی

۳۱۹۴۸۶ نظر

استخدام تامین اجتماعی

متقاضیان محترم استخدام در سازمان تامین اجتماعی می‌توانند در این صفحه همه اطلاعات مورد نیاز برای استخدام در این سازمان، به همراه مشاهده و بررسی وضعیت استخدامی سازمان تامین اجتماعی را مورد بررسی قرار دهند.

 

 

خبر ۳۱ مرداد ۱۴۰۲- اعلام نتایج آزمون استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خوزستان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی - مدیریت درمان استان خوزستان به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خوزستان اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

لینک‌ها و صفحات

 •  ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی مدیریت درمان استان خوزستان تا ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ است . برای مشاهده شرایط استخدام این آزمون، به «بخش شرایط عمومی و اختصاصی» تامین اجتماعی مراجعه کنید.
 • برای مشاهده منابع مورد نیاز و ایجاد آمادگی در جلسه مصاحبه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی، بخش «منابع مطالعاتی برای مصاحبه» موجود در این صفحه را ببینید.

 

شرایط عمومی و اختصاصی
آخرین اخبار آزمون

 

 

مزایای استخدام در تامین اجتماعی

متقاضیان محترم استخدام در آزمون استخدام تامین اجتماعی می‌توانند پس از بررسی شرایط استخدام تامین اجتماعی سال ۱۴۰۱ که در مطالب بالا به صورت کامل توضیح داده شده است، جهت ثبت نام در آزمون تامین اجتماعی اقدام نمایند. متقاضیان محترم آزمون تامین اجتماعی می‌توانند برای مشاهده جدول رشته های استخدامی تامین اجتماعی سال ۱۴۰۱ به این صفحه مراجعه نمایند.

اگر شما نیز از متقاضیان آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ هستید و در خصوص رشته های حاضر در آزمون و نحوه ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی ۱۴۰۱ سوالاتی را دارید توصیه ما این است ابتدا دفترچه آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ را دانلود کرده و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه را به دقت بررسی نمایید.

ثبت نام آزمون تامین اجتماعی ۱۴۰۱ از طریق سامانه سنجش انجام میشود اما تمام شرایط و ضوابط آزمون استخدامی تامین اجتماعی در دفترچه ثبت نام آزمون آمده است. شرایطی مانند رشته های مجاز به ثبت نام در آزمون، مدرک تحصیلی مجاز شرکت در آزمون و شرط تاهل و فرزند آوری نیز در دفترچه ثبت نام آزمون ذکر شده است.

سازمان تامین اجتماعی برای تامین رفاه مردم و حمایت از حقوق کلیه کارگران و کارکنان اداره ها و سازمان ها در خدمت به مردم به وجود آمده است . تامین اجتماعی با انجام بیمه همگانی تعهداتی در مقابل بیمه شدگان دارد.

داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در آزمون استخدام تامین اجتماعی ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در بخش دوم: شرایط اختصاصی در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد.

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی سازمان تامین اجتماعی
در این بخش، همه‌ی منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمون‌های استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روان‌شناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. با مراجعه به لینک مورد نظر، می‌توانید مطالب دلخواه‌تان را مطالعه کنید.

 

لینک‌های مفید و کاربردی برای استخدام سازمان تامین اجتماعی
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی فهرست شده‌اند. شما می‌توانید در صورت نیاز به هر صفحه، روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

 

آرشیو مطالب پیشین استخدامی سازمان تامین اجتماعی
آگهی‌های پیشین آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی، در این قسمت بایگانی شده‌اند. برای مطالعه‌ی آن‌ها روی لینک مورد نظر، کلیک کنید.

 

گوش به زنگ باشید!

با فعال‌سازی این خدمت، دیگر نیازی به بررسی مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت!
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳۱۹٬۴۸۶ نظر برای استخدام سازمان تامین اجتماعی

 • م
  مالیاتی
  ۹ آذر ۱۴۰۲، ۰۰:۰۰
  دوستان من تجربیات بچه های آزمون 1401 تامین رو مطالعه کردم و ظاهرا بسیاری از دوستان در مرحله بررسی مدارک به علت مغایرت رشته با دفترچه دچار مشکل شده بودن رشته هایی مثل علوم اقتصادی، حسابداری، مدیریت و..... و دوندگی های زیادی داشتن و واقعا ناراحت شدم با وجود اینکه برا خودم اتفاق نیافتاده فقط با خوندن پیاما سردرد شدم که بچه هایی که با نمره عالی قبول شدن سر اثبات چه چیزهایی باید زجر بشکن ولی متاسفانه من هرچی گشتم نفهمیدم آخر دوندگی ها چیشد و به کجا رسید آیا قبول کردن یا نه
  لطفا و خواهشا از دوستان اگه خبری داره که نتیجه چیشد اعلام کنه چون من خودمم کارشناسی علوم اقتصادی دارم ولی تو تامین اقتصاد مینویسه و نمیدونم با این شرایط من میتونم آزمون پیش روی تامین رو شرکت کنم یا خیر
  دوستان خواهشا خواهرانه و برادرانه راهنمایی کنید
  • b
   babe
   ۹ آذر ۱۴۰۲، ۰۰:۴۳
   دوستان اگر کارشناسی و ارشد نیز کاملا مرتبط نباشه هم ب مشکل میخوریم؟
  • b
   babe
   ۸ آذر ۱۴۰۲، ۲۱:۰۴
   بچه هااا
   آزمون تامین اجتماعی هم امتیاز کرونا داره آیا؟
   • م
    مهندسی دارای کار به آقا صادق
    ۸ آذر ۱۴۰۲، ۲۰:۰۲
    سلام آقا صادق
    گویا شما بیشتر از همه در مورد تامین اطلاعات دارین.
    ی سوال داشتم ک خیلی برام مهمه.
    بنظرتون احتمالش هست توی ماه اخیر اطلاعیه یا دفترچه آزمون استخدامی تامین بیاد؟؟؟
    • ک
     کارشناس
     ۸ آذر ۱۴۰۲، ۱۹:۲۹
     سلام دوستان صندوق تامین خسارت بدنی نهاد عمومی غیر دولتی یعنی نصفش دولتی .مثل تامین اجتماعی ؟

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

     ثبت پاسخ