استخدام سازمان تامین اجتماعی (اعلام نتایج)

۳۱۱۱۱۳ نظر

استخدام تامین اجتماعی

متقاضیان محترم استخدام در سازمان تامین اجتماعی می‌توانند در این صفحه همه اطلاعات مورد نیاز برای استخدام در این سازمان، به همراه مشاهده و بررسی وضعیت استخدامی سازمان تامین اجتماعی را مورد بررسی قرار دهند.

 

گوش به زنگ باشید!

با فعال‌سازی این خدمت، دیگر نیازی به بررسی مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت!

 

خبر ۲۸ آبان ۱۴۰۱- اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی ۱۴۰۱

 به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی سراسری سازمان تامین اجتماعی که در صبح روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۵برگزار شد، می‌رساند که کارنامه نتایج متقاضیان آزمون در روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۸در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار گرفت. آن دسته از داوطلبانی که براساس کارنامه دارای نمره حدنصاب آزمون کتبی بوده و جزء سه برابر ظرفیت پذیرش معرفی می‌گردند به منظور ارائه مدارک و مستندات و تطبیق آن با اظهارات مندرج در فرم ثبت نام دعوت به عمل خواهد آورد، داوطلبان مذکور درصورت تطبیق و صحت مدارک، به مرحله مصاحبه راه یافته و در غیر این صورت یا عدم مراجعه، به عنوان مردود تلقی خواهند گردید.

مشاهده نتایج


لینک‌ها و صفحات

 •  آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی روز جمعه مورخ ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۱ برگزار  و نتایج آن روز شنبه مورخ ۲۸ آبان ۱۴۰۱ اعلام شد. برای مشاهده نتایج این آزمون، به «صفحه نتایج آزمون» تامین اجتماعی مراجعه کنید.
 • برای مشاهده منابع مورد نیاز و ایجاد آمادگی در جلسه مصاحبه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی، بخش «منابع مطالعاتی برای مصاحبه» موجود در این صفحه را ببینید.

 

شرایط عمومی و اختصاصی
آخرین اخبار آزمون

 

 

مزایای استخدام در تامین اجتماعی

متقاضیان محترم استخدام در آزمون استخدام تامین اجتماعی می‌توانند پس از بررسی شرایط استخدام تامین اجتماعی سال ۱۴۰۱ که در مطالب بالا به صورت کامل توضیح داده شده است، جهت ثبت نام در آزمون تامین اجتماعی اقدام نمایند. متقاضیان محترم آزمون تامین اجتماعی می‌توانند برای مشاهده جدول رشته های استخدامی تامین اجتماعی سال ۱۴۰۱ به این صفحه مراجعه نمایند.

اگر شما نیز از متقاضیان آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ هستید و در خصوص رشته های حاضر در آزمون و نحوه ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی ۱۴۰۱ سوالاتی را دارید توصیه ما این است ابتدا دفترچه آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ را دانلود کرده و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه را به دقت بررسی نمایید.

ثبت نام آزمون تامین اجتماعی ۱۴۰۱ از طریق سامانه سنجش انجام میشود اما تمام شرایط و ضوابط آزمون استخدامی تامین اجتماعی در دفترچه ثبت نام آزمون آمده است. شرایطی مانند رشته های مجاز به ثبت نام در آزمون، مدرک تحصیلی مجاز شرکت در آزمون و شرط تاهل و فرزند آوری نیز در دفترچه ثبت نام آزمون ذکر شده است.

سازمان تامین اجتماعی برای تامین رفاه مردم و حمایت از حقوق کلیه کارگران و کارکنان اداره ها و سازمان ها در خدمت به مردم به وجود آمده است . تامین اجتماعی با انجام بیمه همگانی تعهداتی در مقابل بیمه شدگان دارد.

داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در آزمون استخدام تامین اجتماعی ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در بخش دوم: شرایط اختصاصی در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد.

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی سازمان تامین اجتماعی
در این بخش، همه‌ی منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمون‌های استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روان‌شناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. با مراجعه به لینک مورد نظر، می‌توانید مطالب دلخواه‌تان را مطالعه کنید.

 

لینک‌های مفید و کاربردی برای استخدام سازمان تامین اجتماعی
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی فهرست شده‌اند. شما می‌توانید در صورت نیاز به هر صفحه، روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

 

آرشیو مطالب پیشین استخدامی سازمان تامین اجتماعی
آگهی‌های پیشین آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی، در این قسمت بایگانی شده‌اند. برای مطالعه‌ی آن‌ها روی لینک مورد نظر، کلیک کنید.

 

سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳۱۱٬۱۱۳ نظر برای استخدام سازمان تامین اجتماعی (اعلام نتایج)

 • ت
  تامین1402
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۳:۴۷
  کسی هست خصوصا شهرستان های اصفهان که طب کارش را تحویل داده باشه و هنوز شروع به کار نکرده؟
  • ا
   اصفهانی
   ۱۲ خرداد ۱۴۰۲، ۰۷:۵۲
   خودتون پیگیری کنید از اداره کل. شاید یکی از مدارکتون ناقص باشه. منم خیلی منتظر مونده بودم تماس گرفتم گفتند چون اعتبار مدرک موقتت تموم شده دانشگاه فقط توی نامه اعتبار مدرک رو درج کرده و عنوان رشته تحصیلی رو درج نکرده. دیگه پیگیری این کار خودش کلی زمان برد
  • ب
   به کاربر صادق
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۲:۴۵
   سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان؛آقا صادق عزیز ممنون بابت راهنماییای درست و دقیقت؛آقا صادق یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین،آقا صادق نحوه ی شکایت در دیوان عدالت اداری به چه شیوه ایه؟شهرستان هستم بدون مراجعه به تهران میشه این کارو انجام داد،؟نحوه شو ممنون میشم بفرمایید
   • ص
    صادق
    ۱۲ خرداد ۱۴۰۲، ۰۱:۵۲
    تا یه مدت پیش از سایت دیوان شکایت رو ثبت می کردید و هزینش رو پرداخت میکردید و کار جلو میرفت اما الان اگر به سایت مراجعه کنید میبینید نوشته شکایت اینترنتی در دسترس نیست موقتا. بنابراین باید به یک دفتر قضایی مراجعه کنید و شکایت رو اون ها براتون ثبت می کنن .همین دفاتر قضایی که استعلام سو پیشینه میگیرن و ثنا درست می کنن .نه نیازی به تهران اومدن نیست
   • ا
    اموربیمه .
    ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۹:۲۷
    سلام من خودم با کلی ذوق و شور اومدم تامین .ولی اِن ی ماهه و نیم تقریبا میشه افتادم درآمد کلا ناامید شدم هر صبح با استرس بیدار میشم از شهرستان اومدم تهران که چی .
    میگم کاش ازمونشو نمی‌دادم خیلی پر استرس و تنوع کاری کاملا بی انگیزه کار میکنم .به فرض مثالم کارو یاد بگیرم بعدش چی؟میشم سرپرست باز لا اون حجم کار و تنوع باز پیشرفت کنی بشی رئیس درآمد باز کارا حجمشون بیشتر ک چی تو این شلوغی کار و بار که هر روزم یه کار اضافه میدن بهمون پس زندگی چی میشه؟
    ب نظرم خیلی خیلی شغل مزخرفیه درآمد بخدا پشیمانم و از اون طرف راه برگشتی نیست منی ک 30 سالو رد کردم 😞
    با خودم میگم اگه لا اقل کارش راحت بود خوب بود استرس نداشتم .دورز از خانواده و غربت و سختی و اینارو تحمل میکردم .ولی اصلا برای یه زندگی اروم درآمد به درد نمیخوره به ولله نظر واقعیته میگم.کارمندای با سابقه.رو میدیدم ک خیلی با سختی بتونن ی روز مرخصی برن .و این همه ناامیدیشون واقعا که چی ماهم چند سال دیگه مثل اونایی.
    هر کار و شغلی از بیرون قشنگه .واقعا زندگی رو از آدم میگیره من الان تو فکر شنبه هستم که باید برم سر کار اونم کلی استرس دارم .این شد زندگی.کاش اینجا راستشو به بچه هایی ک استخدام شدن از اول میگفتن.
    • س
     سعید
     ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۴۳
     ببینید شغل کارمندی همینه هرجا برید سختی داره خیلی ها آرزوشون هست جای شما باشن حتی با نصف حقوق شما هم کارمیکنن ...پس به جای اینکه بذر ناامیدی برای خودتون بپاشید سعی کنید با ورزش روحیه خودتون رو خوب کنید و از کار لذت ببرید ...
     • د
      درامد
      ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۳:۰۱
      همه جا همین نیست
     • ز
      زینب
      ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۴۵
      من مستمری هستم شهر خودمم هستم تمام این حالاتی که شما گفتی رو هم دارم متاسفانه.
      استرس زیاد ،ارباب رجوع پرتوقع و عصبی و کم حوصله،کار متنوع و زیاد آدمو توی جوونی پیر میکنه.
      • ک
       کارشناس بیمه_درآمد
       ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۲:۱۲
       دقیقا حرف دل من رو زدی، هیچ کس به ما نگفت که حجم کار واحد درآمد اینقدر زیاد هست وگرنه من اصلا برای کارشناس بیمه امتحان نمی‌دادم بجاش برای کارشناس امور اداری امتحان میدادم🥲
       • و
        و خدا کافیست
        ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۳:۰۷
        سلام. داداش زندگی همینه هر برنامه ای داری ایشالا بعد از 120 سال بذا برا اون ور
        • ص
         صادق
         ۱۲ خرداد ۱۴۰۲، ۰۲:۰۱
         تا کمتر از 5 سال دیگه درامد هم کاملا به سمت اتوماسیون و غیر حضوری شدن پیش میره .همین الان اصناف اکثر کارهاشون اینترنتی انجام پذیره اما چون معمولا به کامپیوتر مسلط نیستن زیاد به شعبه سر میزنن .قراردادهای پیمان هم مدت هاست قراره توسط واگذارنده ها ارسال و ردیف ها اتوماتیک با تایید کارمند ایجاد بشن و نامه مبانی هم بارگذاری و محاسبه انجام بشه و مفاصا صادر و ابلاغ بشه .فرایند ادعای اشتغال هم ان شالله در اینده نه چندان دور کاملا اتوماتیک میشه و فقط وقتی که از نامنویسی بیاد درامد بتونه با کمترین میزان دخالت دست ، بدهی رو ایجاد و وصول کنه .برای مکاتبات پیمان ها که حجم وسیعی از کار همکار رو هم میگیره اتصال به سامانه دولت در دست راه اندازی هست.برای بالغ الکترونیک هم همین الان هرکسی اومد رو بفرستید کارگزاری .خیلی کارها در دست انجامه .قبلا ها صف ارباب رجوع مستمری ها بدون استثنا توی شعبه های بزرگ از شعبه میزد بیرون اما الان خیلی بهتر شده .برای مرخصی هم مثلا کارمندان بانک هم بسختی مرخصی میرن چون جایگزین ندارن همه جا سخته اما شرایط همه کشور به سمت غیر حضوری شدن پیش میره و اینده قطعا روشنه
        • ب
         به آقا صادق عزیز
         ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۸:۱۷
         آقا صادق بن کارت رفاه رو چطور میشه گرفت از بانک ؟ من اصلا نمیتونم از اداره برم بیرون و برم بانک چون مرخصی ندارم 😥
         • ص
          صادق
          ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۰:۲۸
          شعبه یه نامه بهتون میده باید ببرید بانک .اگر 5 شنبه هاتون تعطیله 5 شنبه برید اگرم نه که یه مرخصی ساعتی اول صبح بگیرید
          • س
           سعید
           ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۴۴
           پاس ساعتی بگیرید و برین بانک برای بن کارت
           • ب
            به آقا صادق عزیز
            ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۵۶
            دوستان من که این ماه مشغول شدم مناسبت های این ماه رو بهم میدن ؟
          • ه
           هادی
           ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۵:۴۶
           با سلام با مدرک دیپلم و 13 سال پرداخت بیمه استخدام میتوان شد با سن 42 سال با تشکر از شما.
           • مشاور «ای استخدام»
            ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۶:۴۳
            کاربرعزیز
            برای اطلاع از شرایط استخدام می بایست تا انتشار دفترچه آزمون بعدی منتظر بمانید ، برای آشنایی بیشتر می توانید دفترچه آزمون قبلی را از اینجا دانلود و شرایط استخدام آزمون قبلی را بررسی نمایید.
            • س
             سعید
             ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۴۵
             شرایط شرکت کاروتامین بخونید شاید بتونید شرکت کنید
            • ه
             هادی اسمعیلی
             ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۵:۳۳
             با مدرک دیپلم گرافیک ایا استخدام دارید باتشکر از شما
             • پشتیبان سه
              ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۵:۴۱
              با سلام
              کارجوی گرامی، جهت آغاز مسیر شغلی خود می‌توانید به سادگی و با چند کلیک در سایت «ای استخدام» ثبت نام نمایید. ابتدا برای ثبت نام اینجا کلیک کنید. سپس مراحل و بخش‌های خواسته شده را تکمیل کنید.پس از تکمیل ثبت نام در سایت، از طریق بخش جستجوی آگهی اقدام به آغاز جستجو در میان موقعیت‌های شغلی متنوع موجود در سایت کنید.
              در فرایند جستجو چندین فیلتر مختلف برای سهولت جستجوی شما قرار داده شده است. با استفاده از این فیلترها می‌توانید:
              - استان و شهر
              - رشته تحصیلی
              - موقعیت شغلی
              - نوع قرارداد
              و... را به راحتی انتخاب کرده و برای موقعیت شغلی خود رزومه ارسال کنید.
             • A
              Arash.kamangir به آقا صادق
              ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۵:۲۵
              سلام.لطفا میشه نظرتون بگید
              16 اردیبهشت جواب تاییدیه دانشگاه من اومده و تعیین واحد هم شده بودم
              قرار بود حکمم بزنن ک سر زدم گفتن ی نفر از ی استان دیگه میخواد بیاد اینجا
              باید منتظر باشی تا جواب جابجایی از تهران بیاد
              قرار بود منو از واحد درامد بدن ب واحد مستمری
              با وجود مخالفت رییس واحد درامد در اداره کل
              این تصمیم رو مدیر گرفتن که این جابجایی اتفاق بیفته
              الان نزدیک یک ماه میگذره
              الانم سوالم اینه من ک تازه استخدامم چرا باید الاف بمونم تا جواب جابجایی ی شخص دیگه بیاد
              بعدم اگر قراره من را بدن ب مستمری چرا من باید منتظر بمونم؟(خب من برم مستمری و ایشون جواب جابجایی اومد بیان همون واحد درامد ک قبلش قرار بود من برم)
              و اینکه شما نظرتون چیه در این مورد و چقدر زمان میبره همچین جابجایی جوابش بیاد
              یک ماهه همش میگن چند روز دیگه صبر کن
              • ب
               بیمه
               ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۵:۳۸
               با سلام منم دقیقا همینجوریم
               • A
                Arash.kamangir
                ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۶:۱۰
                سلام.شیراز هستید؟
                • ب
                 بیمه
                 ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۶:۵۷
                 نه شیراز نیستم
               • ص
                صادق
                ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۶:۳۶
                از نظر شخصی خودم مستمری بهتر از درامده چون کمی کارش سبک تره و شخصا در کار برای من راحتی به همه چیز ارجحیت داره .الخیر فی ما وقع این از این پس نگران نباش برادر من
                ببین ردیف درامد خالی بوده .کسی که داره منتقل میشه داره برای درامد میاد پس عملا در حال حاضر هیچ ردیفی برای شما خالی نیست .اون ها قطعا میخوان یک جابجایی دیگه هم انجام بدن که اون ردیف مستمری برای شما خالی بشه (توجه داشته باش که اون ردیف مستمری هم قطعا الان خالی نیست وگرنه از اول شمارو میدادن اونجا و اون بنده خدا هم انتقالی میگرفت به ردیف مستمری)
                یه چیز دیگه هم هست .ان شالله خودت که سر کار اومدی متوجه میشی که امید همکارانی که مشکل دارن و میخوان به هر دلیلی جابجا بشن آزمون های استخدامی هست که جدیدها بیان تا اون ها بتونن جابجا بشن .ان شالله خیره .هیچ استرسی نداشته باش
                • A
                 Arash.kamangir
                 ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۶:۵۳
                 اره ردیف درامد خالی بوده حتی چند بار از اداره واحد وصول با من تماس میگرفتن ک پیگیری کن زودتر جواب تاییدیه مدرکت بیاد شروع کنی.
                 البته اینم بگم ک یکبار نامه منو ب ی دانشگاه دیگه زدن و یک ماه وقتم هدر رفت ک گفتن اشتباه شده و مجدد ب دانشگاه خودم فرستادن هم تاخیر افتاد
                 به هر حال وقتی اون ردیف خالی بوده و منم سهمیه استخدام امسال بودم بنظر خودم بی انصافیه که من باید منتظر بشم تا یکی از ی استان دیگه بیاد بره جای من(واحد و شعبه من از یک ماه قبل تعیین شده بود و معارفه رفته بودم)
                 و من منتظر بشم تا یجا دیگه برا من باز بشه
                 ممنون از پاسختون
                 • و
                  وصول
                  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۷:۳۳
                  تا حکمتون نخورده صحبت کنید برید درآمد.درسته حجم کار بالاست ولی مستمری به شدت اعصاب خورد کن و فرسایشی هست.دیروز با همکار واحد مستمری صحبت میکردم میگفت خسته شدم دیگه هرکاری میکنم واحدمو تغییر بدم 10 سال سابقه داشتن.چالشش خیلی بیشتر از درآمد هست و نوع ارباب رجوعش!
                • س
                 سعید
                 ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۴۷
                 هر جا باشی بازم جابجا میشی فقط سعی کنید هر جا هستید خوب کار رو یاد بگیرید برای ارتقا انشاا...
                • م
                 میلاد
                 ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۳:۴۴
                 سلام بچه ها
                 کسی از آزمون های توجیهی بدو خدمت سر درمیاره؟؟؟
                 • ب
                  به خدایا فقط خودت
                  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۲:۰۸
                  سلام گلم
                  کارت درست شد؟
                  • ج
                   جدیدالاستخدام
                   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۱:۵۴
                   من بیشتر از دو ماهه که استخدام شدم. از اصلی ترین مطالبات کارکنان باسابقه اینجا اینه که مدیرعامل و هیات امنا و سایر ارکان سازمان از بین کارکنان خود سازمان انتخاب بشه. ورشکستگی سازمان رو هم با توجه به منابع مالی عظیم بعید میدونن
                   • ص
                    صادق
                    ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۶:۴۲
                    در این رابطه حرف بسیاره اما به طور مثال دکتر سالاری مدیرعامل قبلی سازمان در فرانسه تحصیل کرده بودن و فرد شایسته ای بودن .در حال حاضر دکتر موسوی هم مدیر توانمندی هستن .تمرکز ایشون روی صفر کردن بدهی های سازمان و تلاش برای با ثبات سازی منابع و پایدارسازی صندوق هست .مثل مدیرعامل تیم های سخرابی که میان سر کار و با بدهی جدید پستشون رو ترک نمی کنن و سعی می کنن با برخی صرفه جویی ها بدهی های قبلی باشگاه که منشا شکایت و تهدید هستن رو صفر کنن . اما فراموش هم نمیکنم که تحول اصلی سازمان با پروژه 3070 در زمان مدیریت مرحوم دکتر نوربخش اتفاق افتاد که ایشون از بدنه سازمان بودن .نمیشه گفت یکیش بر یکیش برتری قطعی داره .من هم از بدنه سازمان رو ترجیح میدم اما بقیه هم زحمت کشیدن و مدیران توانمندی بودن
                   • ج
                    جدید
                    ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۱:۴۹
                    خدا رو شکر دریافتی کارکنان تامین اجتماعی هنوز بهتر از جهاد کشاورزیه!!
                    • م
                     محمد
                     ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۳:۱۹
                     با این وضعیت چند وقت دیگه جهاد هم میزنه جلو از تامین . خیالت راحت 🤣🤣
                    • ب
                     به آقا صادق عزیز و بقیه دوستان
                     ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۰۸:۴۳
                     آقا صادق این ماه ماه اول شروع به کارمه به همین خاطر میگن مرخصی ت صفره از طرفی ناچارم چند روز مرخصی بگیرم برای مصاحبه دکتری نمی‌دونم چیکار کنم دوستان راهنمایی کنید😞
                     • م
                      مریم
                      ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۰۹:۰۶
                      دوستانه با مسئول واحدتون صحبت کنید.شما ی مقدار مشخصی مرخصی دارین در طول ماه که میتونین استفاده کنین و مهم نیست که تازه شروع بکار کردین ولی موافقت مسئول رو باید داشته باشین.
                      • ب
                       به آقا صادق عزیز و بقیه دوستان
                       ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۰:۲۰
                       ممنون
                       • ب
                        به آقا صادق عزیز و بقیه دوستان
                        ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۲:۴۵
                        پرسیدم میگن باید مرخصی استحقاقی داشته باشی😢
                        • ص
                         صادق
                         ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۴:۰۹
                         والا تا جایی که من میدونم سیستم مرخصی استحقاقی ماه رو در ابتدای ماه به حسابتون اضافه میکنه از امور اداریتون بپرسید.راهکارهای دیگه هم هست
                        • .
                         ...
                         ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۲۳:۰۰
                         ی چیزی هست به اسم مرخصی استعلاجی
                         میری درمونگاه دو سه روز دکتر استراحت مینویسه کارت راه میوفته😁
                         فقط همون دو سه روز بیشتر بخوای فکر کنم نیاز به تایید داره
                        • A
                         Arash.kamangir
                         ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۰۰:۴۸
                         دبل پرسپولیس رو هم جا داره به همه پرسپولیسی ها تبریک بگیم.❤️❤️❤️❤️❤️❤️
                         • م
                          مِستر درآمد 😎
                          ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۰:۴۹
                          ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
                          • ب
                           به ارش
                           ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۳:۵۶
                           سلام. شما رفتین سر کار؟
                           • A
                            Arash.kamangir
                            ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۱۵:۱۶
                            سلام.نمیدونم چه حسی هس که وقتی نمیدونم کی داره ازم سوال میکنه دوس ندارم جواب بدم😂
                            نه هنوز .یکی دیگه میخواد جابجا بشه از ی استان ب استان ما نمیدونم چ ربطیش ب من داره ک باید منتظر بمونم جواب تاییدش از تهران بیاد.
                          • د
                           درمان
                           ۱۰ خرداد ۱۴۰۲، ۲۲:۵۳
                           سلام از زمان تحویل مدارک تا شروع ب کار چقدر براتون زمان برد
                           • ن
                            نازنین
                            ۱۰ خرداد ۱۴۰۲، ۱۹:۰۶
                            دوستان من دیروز شروع به کار کردم هدیه تولد امام رضا بهم تعلق میگیره بن میاد همون تو کارت حقوق یا فرق می‌کنه
                            • پ
                             پرانرژی
                             ۱۰ خرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۲۶
                             به ما که چیزی ندادن فکر نکنم تولد امام رضا واریزی داشته باشه
                             • ص
                              صادق
                              ۱۰ خرداد ۱۴۰۲، ۲۳:۴۰
                              رفاهی امسال هنوز تصویب نشده
                            • ا
                             امید
                             ۱۰ خرداد ۱۴۰۲، ۱۸:۴۱
                             سلام دوستان برای شما هم stp, و erecord, کنده خیلی دیر بالا میاد ؟؟؟؟؟؟
                             • و
                              وصول
                              ۱۰ خرداد ۱۴۰۲، ۱۸:۵۰
                              دقیقا.سامانه هاشون واقعا کند و ضعیفه.ای ریکرود که چندین دقیقه طول میکشه باز بشه.نگم از ترینینگ که کلافه کرده منو.
                             • و
                              وصول به صادق
                              ۱۰ خرداد ۱۴۰۲، ۱۸:۱۱
                              صادق خان میگم این سیستم سبا واقعا منسوخ شده هست.یعنی ممکنه یه بازنگری کنن؟! اینجا جاش نیست ولی تو خیلی از موارد سامانه ضعف داره! مثلا وقتی فنی ریاضی رو باز میکنم نمیتونم همزمان برم بازرسی چک کنم حتما باید صفحه رو ببندم یا وقتی توی برگه پرداخت کارگر ساختمونی هستم نمیتونم خارج بشم برم جای دیگه مجبورم صفحه رو ببندم از اول اطلاعاتو وارد کنم و خیلی موارد دیگه‌.
                              • ص
                               صادق
                               ۱۱ خرداد ۱۴۰۲، ۰۰:۰۵
                               با متمرکز شدن هر چه بیشتر سیستم ها این سیستم هم کنار خواهد رفت
                              • 🌹
                               🌹🌹
                               ۱۰ خرداد ۱۴۰۲، ۱۷:۴۲
                               دوستان لطفا اگر کسی میدونه بگه ما که کاروتامینی هستیم انگیزشی بهمون تعلق میگیره یا نه
                               یکی از نیرو های خدماتی میگفت انگیزشی نمیدن ولی اینجا میگن از ماه سوم به بعد میدن کدوم درسته؟؟؟؟

                               لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

                               ثبت پاسخ