استخدام دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۸ (دعوت به همکاری)

امروز ۵۶ نظر

استخدام دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۸

خبر ۳ بهمن ۹۸ - دعوت به همکاری دانشگاه جامعه علمی کاربردی واحد خراسان شمالی

دانشگاه جامعه علمی کاربردی واحد خراسان شمالی در نظر دارد از طریق مصاحبه و بررسی مدارک، تعداد ۶ نفر از میان دانش آموختگان کارشناسی ارشد و بالاتر رشته های روانشناسی، مشاور و کارآفرینی را به صورت قرارداد پاره وقت حجمی دعوت به همکاری نماید.

واجدین شرایط زیر می توانند رزومه و سوابق کاری خود را به انضمام مدارک مشروحه زیر حداکثر تا تاریخ ۹۸/۱۱/۰۹ به نشانی: بجنورد، کیلومتر ۴ جاده اسفراین، ابتدای جاده ارکان، دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان شمالی از طریق پست ارسال نمایند.

مدارک مورد نیاز: تصویر آخرین مدرک تحصیلی – رزومه و سوابق کاری دارای شماره تلفن همراه و ثابت و آدرس ایمیل
تصویر کارت پایان خدمت برای آقایان
تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه یک سری

ارسال مدارک و انجام مصاحبه با متقاضیان هیچ گونی تعهد استخدامی ایجاد نخواهد کرد و مدارک ارسالی مسترد نخواهد شد

خبر ۲۲ دی ۹۸ - ثبت‌نام متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

دانشگاه علم کاربردی اعلام کرد که مهلت ثبت نام از متقاضیان تدریس در این دانشگاه که از ۸ دی ماه آغاز شده بود تمدید شده است.

به گزارش ایسنا، دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: نظر به درخواست مکرر جمعی از متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام در فراخوان تدریس این دانشگاه نشده اند به اطلاع میرساند کلیه متقاضیان می توانند تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۹۸/۱۰/۲۴ به سامانه ثبت نام به آدرسuast.ac.ir مراجعه نمایند.

پیش از این دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه علمی کاربردی اعلام کرده بود: وضعیت پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی امسال با رشد خوبی همراه بوده است به طوری که در مهر، آبان و آذر پذیرش دانشجو در دانشگاه نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

به گفته رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، در حال حاضر این دانشگاه نیازمند هزار و ۷۱۳ مدرس است که در قالب نیروی حق التدریس فعالیت کنند. از طرفی باید بگویم این دانشگاه به هیچ عنوان استخدام ندارد و تنها این نیروها بعد از ارزیابی مجوز تدریس می گیرند البته در این دوره از فراخوان شرط معدل ۱۶ و حداقل سن ۲۸ را در نظر گرفته ایم که در مجموع متقاضیان باید ۲۰ امتیاز در یافت کنند.

وی افزود: اگر متقاضیان این دوره از فراخوان کمتر از نیاز ما باشند همه آنها بعد از ارزیابی مجوز، تدریس می گیرند اما اگر بیشتر از نیاز ثبت نام کنند توسط سامانه دانشگاه جامع علمی کاربردی پالایش خواهند شد به این معنی که یک کارگروه تخصصی به ارزیابی متقاضیان می پردازند این در حالی است که نتایج این دوره از فراخوان مدرسان ظرف ۳۲ هفته اعلام می شود به طوری که برای مهرماه سال آینده از مدرسان که مجوز تدریس گرفته اند دعوت به همکاری می شود.

خبر ۱۱ دی ۹۸ - فراخوان ثبت نام و دعوت به همکاری متقاضیان حق‌التدریس مراکز آموزش عالی غیردولتی

دانشگاه جامع علمی کاربردی از واجدان شرایط تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی زیر نظر این دانشگاه دعوت به ثبت نام و همکاری می نماید. متقاضیان محترم می­توانند مدارک خود را جهت ثبت نام از طریق سامانه جامع جذب و مدرسان دانشگاه به آدرس https://jam.uast.ac.ir ارائه نمایند. افراد واجد شرایط مندرج در متن فراخوان از روز یکشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۸ به مدت دو هفته تمامی مدارک و مستندات را مطابق با راهنمای سامانه بارگذاری نمایند و نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و اخذ کد رهگیری از سامانه فوق الذکر اقدام نمایند.

برای مشاهده شرایط فراخوان اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده جدول شماره ۱ (مدارک لازم جهت تشکیل پرونده الکترونیکی) اینجا کلیک نمایید

برای ثبت نام و ورود به سامانه جامع جذب و مدرسان اینجا کلیک کنید

خبر ۱۱ تیر ۹۸ - فراخوان جذب مدرس در دانشگاه جامع علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی بر برگزاری فراخوان جذب مدرسان تاکید کرد و گفت: فراخوان جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال ۹۸ شهریور و یا دی ماه برگزار می شود.

  برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ خرداد ۹۸ - استخدام دانشگاه علمی کاربردی شیروان

دانشگاه علمی کاربردی شیروان به منظور تکمیل کادر علمی خود از علاقه مندان با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید

  برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ دی ۹۷ - زمان تکمیل ظرفیت مجدد برای کاردانی های «علمی کاربردی» مشخص شد

پذیرش دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی - کاربردی برای بهمن ماه ۹۷ تمدید شد و داوطلبان از فردا اول بهمن می توانند در این پذیرش ثبت نام کنند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۸ آذر ۹۷ - نقش بسزای دانشگاه جامع علمی کاربردی در حوزه کارآفرینی و اشتغال‌زایی

رئیس مرکز علمی کاربردی صنایع‌دستی تبریز با تاکید بر نقش بسزای دانشگاه جامع علمی کاربردی در حوزه کارآفرینی، گفت: آموزش‌های ارائه شده در دانشگاه جامع علمی کاربردی دانشجویان را مهارت‌محور کرده و در راستای توسعه اشتغال و کارآفرینی در جامعه نقش موثری دارد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۰ مهر ۹۷ - جزئیات آزمون تعیین صلاحیت مدرسان دروس معارف اسلامی دانشگاه جامع

جزئیات آزمون تعیین صلاحیت مدرسان دروس معارف اسلامی دارای مجوز موقت تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی( موسوم به طرح ۴۰۰۰) سال ۱۳۹۷ اعلام شد.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

خبر ۲۶ شهریور ۹۷ - آگهی جذب مدرس در دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان شمالی

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان شمالی به منظور شناسائی و تامین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­مند جهت تدریس در رشته­ های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
از این رو علاقه ­مندان واجد شرایط می­توانند جهت اطلاع از عناوین رشته­ های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان از تاریخ ۱۳۹۷/۶/۱۰ به پرتال اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان شمالی، به آدرس http://ks.uast.ac.ir/fa مراجعه نمایند. بدیهی است؛ شرکت در این فراخوان هیچگونه تعهد استخدامی و یا جذب را برای این دانشگاه نخواهد داشت و متقاضیانی که صلاحیت مدرسی ایشان به تایید نهایی دانشگاه می­رسد؛ مجاز به همکاری با مراکز آموزش علمی کاربردی استان در قالب قرارداد حق التدریس خواهند بود.

شرایط عمومی:

الف- تابعیت ایرانی.

ب- انجام خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی.

ج- عدم محرومیت از تمام یا بعضی از حقوق اجتماعی که مستلزم محرومیت از تدریس باشد.

د- عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل به مناهی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی.

هـ- تقوای دینی و التزام عملی به احکام اسلام(انجام واجبات پرهیز از محرمات).

و- عدم وابستگی به رژیم گذشته، عدم عضویت در ساواک، فراماسونری و احزاب وابسته رژیم گذشته و عدم عضویت در احزاب و سازمانها و فرقه های وابسته به بیگانه و نداشتن سابقه تبلیغ موثر به نفع دولت های بیگانه یا مکاتب ضد اسلامی.

ز- تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

تبصره۱: اقلیت های دینی رسمی مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران داوطلب مدرسان علمی – کاربردی دانشگاه از بند (هـ ) مستثنی بوده ولی باید عملاً متدین به ادیان خود باشد و به لحاظ جامعه اسلامی در مقام تجاهر به فسق بر نیاید.

شرایط سنی:
دارا بودن شرایط سنی حداقل ۲۸ و حداکثر ۷۰ سال تا ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
تبصره۲: متولدین قبل از ۱۳۹۷/۱۰/۰۱و بعد از ۱۳۶۹/۱۰/۰۱مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.

شرایط اختصاصی:

– دارا بودن مدرک دکتری مرتبط با حداقل ۲ سال سابقه تدریس در آموزش عالی و یا تجربه کاری در حوزه تخصصی ذیربط.

– دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با معدل کل بالاتر از ۱۶ و حداقل ۳ سال سابقه تدریس در آموزش عالی و یا تجربه کاری در حوزه تخصصی ذیربط.

تبصره۳:مدارک تحصیلی معادل جهت شرکت در این فراخوان معتبر نمی­باشد.

زمان ثبت نام:

متقاضیان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی استان در صورت دارا بودن شرایط اولیه و با اطلاع از عناوین گروه درس­های مورد نیاز استان ذیربط می­توانند از تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۷لغایت ۱۳۹۷/۶/۳۱با مراجعه به سامانه سجاد به آدرس eduold.uast.ac.ir، نسبت به ثبت تقاضای تدریس خود اقدام نمایند.

مراحل پذیرش:

مراجعه به پرتال واحد استانی خراسان شمالی دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت اطلاع از شرایط، ضوابط،گروه درس­ها و تخصص­های مورد نیاز
اسکن مدارک مورد نیاز اعلام شده در سامانه برای ثبت درخواست الکترونیکی
ثبت درخواست در سامانه سجاد به آدرس eduold.uast.ac.ir در یکی از گروه درس­های اعلام شده و دریافت کد رهگیری (لیست رشته های اعلام نیاز)
تبصره۴: متقاضیان تدریس پیش از انتخاب گروه درس آموزشی خود از بین گروه درس­های مندرج در فراخوان آن واحد استانی، می­بایست نسبت به مطالعه سرفصل دروس برنامه­ های درسی علمی کاربردی ذیربط و تطبیق شرایط مجاز برای مدرس آن درس با مدارک تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایند.

تبصره۵: سرفصل برنامه­ های درسی مصوب علمی کاربردی از طریق آدرس www.uast.ac.irدر دسترس می­باشد(منوی آموزش—گزینه سرفصل برنامه­های مصوب).

دریافت فرم تقاضای ثبت نام از پرتال واحد استانی، تکمیل و ارسال آن به همراه کلیه مستندات لازم به واحد استانی، پس از تایید اولیه درخواست تدریس توسط واحد استانی در سامانه سجاد.
تبصره ۶:نتیجه بررسی شرایط اولیه متقاضیان تدریس از طریق پیامک و ایمیل به ایشان اعلام می­گردد.

واریز وجه ثبت نام به میزان تعیین شده قبل از هرگونه اقدام و بررسی درکمیته­های استانی (زمان واریز وجه از طریق پیامک به اطلاع متقاضی می­رسد.
تذکر۱: بر اساس مصوبه هیات امناء دانشگاه مبلغ قابل پرداخت جهت بررسی پرونده متقاضیان تدریس به عنوان مدرس آموزشی ۷۰۰۰۰۰ (هفتصد هزار) ریال می­باشد.

شرکت در مصاحبه علمی و عمومی در زمان مقرر اعلام شده از سوی واحد استانی.
تبصره ۷: در صورتیکه تعداد متقاضیان تدریس در هر گروه درس بیش از سه برابر ظرفیت اعلام شده باشد، کلیه متقاضیان آن گروه درس می بایست در آزمون کتبی مربوط شرکت نمایند و پذیرفته شدگان آزمون برای مصاحبه علمی و عمومی دعوت خواهند گردید.

تبصره ۸: در صورتیکه تعداد متقاضیان تدریس در هر گروه درس به میزان سه برابر ظرفیت اعلام شده و یا کمتر باشد، کلیه متقاضیان آن گروه درس برای مصاحبه علمی و عمومی دعوت خواهند گردید.

تذکر ۲: بارگذاری تصاویر اسکن شده مدارک مورد نیاز اعلام شده در سامانه برای ثبت درخواست الکترونیکی ضروری است.

تذکر ۳: هرگونه مغایرت اطلاعات وارد شده با مستندات ارسالی منجر به لغو درخواست متقاضی در هر مرحله از بررسی خواهد شد.

تذکر ۴: کلیه متقاضیان می توانند مراحل بررسی پرونده خود را از طریق کد رهگیری پیگیری نمایند.

برای مشاهده لیست رشته های اعلام نیاز اینجا کلیک کنید

خبر ۱۷ شهریور ۹۷ - فراخوان دعوت به همکاری مدرس حق التدریس برای تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان یزد

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان یزد به منظور شناسائی و تامین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­مند جهت تدریس در رشته­های علمی کاربردی دعوت به همکاری می نماید.

شرکت در این فراخوان هیچگونه تعهد استخدامی و یا جذب را برای این دانشگاه نخواهد داشت و متقاضیانی که صلاحیت مدرسی ایشان به تایید نهایی دانشگاه می­رسد؛ مجاز به همکاری با مراکز آموزش علمی کاربردی استان در قالب قرارداد حق التدریس خواهند بود.

شرایط عمومی:

الف- تابعیت ایرانی.

ب- انجام خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی.

ج- عدم محرومیت از تمام یا بعضی از حقوق اجتماعی که مستلزم محرومیت از تدریس باشد.

د- عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل به مناهی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی.

هـ- تقوای دینی و التزام عملی به احکام اسلام(انجام واجبات پرهیز از محرمات).

و- عدم وابستگی به رژیم گذشته، عدم عضویت در ساواک، فراماسونری و احزاب وابسته رژیم گذشته و عدم عضویت در احزاب و سازمانها و فرقه های وابسته به بیگانه و نداشتن سابقه تبلیغ موثر به نفع دولت های بیگانه یا مکاتب ضد اسلامی.

ز- تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

تبصره۱: اقلیت های دینی رسمی مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران داوطلب مدرسان علمی – کاربردی دانشگاه از بند (هـ ) مستثنی بوده ولی باید عملاً متدین به ادیان خود باشد و به لحاظ جامعه اسلامی در مقام تجاهر به فسق بر نیاید.

شرایط سنی:

دارا بودن شرایط سنی حداقل ۲۸ و حداکثر ۷۰ سال تا ۰۱/۱۰/۱۳۹۷

تبصره۲: متولدین قبل از ۱۳۲۷/۱۰/۰۱و بعد از ۱۳۶۹/۱۰/۰۱مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.

شرایط اختصاصی:

- دارا بودن مدرک دکتری مرتبط با حداقل ۲ سال سابقه تدریس در آموزش عالی و یا تجربه کاری در حوزه تخصصی ذیربط.

- دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با معدل کل بالاتر از ۱۶ و حداقل ۳ سال سابقه تدریس در آموزش عالی و یا تجربه کاری در حوزه تخصصی ذیربط.

تبصره۳: مدارک تحصیلی معادل جهت شرکت در این فراخوان معتبر نمی­باشد.

زمان ثبت نام:

متقاضیان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی استان در صورت دارا بودن شرایط اولیه و با اطلاع از عناوین گروه درس­های مورد نیاز استان ذیربط می­توانند از تاریخ ۱۳۹۷/۶/۱۷لغایت ۱۳۹۷/۶/۳۱با مراجعه به سامانه سجاد به آدرس eduold.uast.ac.ir، نسبت به ثبت تقاضای تدریس خود اقدام نمایند.

اسکن مدارک مورد نیاز اعلام شده در سامانه برای ثبت درخواست الکترونیکی

ثبت درخواست در سامانه سجاد به آدرس eduold.uast.ac.ir در یکی از گروه درس­های اعلام شده و دریافت کد رهگیری

تبصره۴: متقاضیان تدریس پیش از انتخاب گروه درس آموزشی خود از بین گروه درس­های مندرج در فراخوان آن واحد استانی، می­بایست نسبت به مطالعه سرفصل دروس برنامه­های درسی علمی کاربردی ذیربط و تطبیق شرایط مجاز برای مدرس آن درس با مدارک تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایند.

تبصره۵: سرفصل برنامه­های درسی مصوب علمی کاربردی از طریق آدرس www.uast.ac.irدر دسترس می­باشد(منوی آموزش—گزینه سرفصل برنامه­ های مصوب).

دریافت فرم تقاضای ثبت نام از پرتال واحد استانی، تکمیل و ارسال آن به همراه کلیه مستندات لازم به واحد استانی، پس از تایید اولیه درخواست تدریس توسط واحد استانی در سامانه سجاد.

تبصره ۶: نتیجه بررسی شرایط اولیه متقاضیان تدریس از طریق پیامک و ایمیل به ایشان اعلام می­گردد.

واریز وجه ثبت نام به میزان تعیین شده قبل از هرگونه اقدام و بررسی درکمیته­های استانی (زمان واریز وجه از طریق پیامک به اطلاع متقاضی می­رسد.

تذکر۱: بر اساس مصوبه هیات امناء دانشگاه مبلغ قابل پرداخت جهت بررسی پرونده متقاضیان تدریس به عنوان مدرس آموزشی ۷۰۰۰۰۰ (هفتصد هزار) ریال می­باشد.

شرکت در مصاحبه علمی و عمومی در زمان مقرر اعلام شده از سوی واحد استانی.

تبصره ۷: در صورتیکه تعداد متقاضیان تدریس در هر گروه درس بیش از سه برابر ظرفیت اعلام شده باشد، کلیه متقاضیان آن گروه درس می بایست در آزمون کتبی مربوط شرکت نمایند و پذیرفته شدگان آزمون برای مصاحبه علمی و عمومی دعوت خواهند گردید.

تبصره ۸: در صورتیکه تعداد متقاضیان تدریس در هر گروه درس به میزان سه برابر ظرفیت اعلام شده و یا کمتر باشد، کلیه متقاضیان آن گروه درس برای مصاحبه علمی و عمومی دعوت خواهند گردید.

تذکر ۲: بارگذاری تصاویر اسکن شده مدارک مورد نیاز اعلام شده در سامانه برای ثبت درخواست الکترونیکی ضروری است.

تذکر ۳: هرگونه مغایرت اطلاعات وارد شده با مستندات ارسالی منجر به لغو درخواست متقاضی در هر مرحله از بررسی خواهد شد.

تذکر ۴: کلیه متقاضیان می توانند مراحل بررسی پرونده خود را از طریق کد رهگیری پیگیری نمایند.

 برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ شهریور ۹۷ - فراخوان دعوت به همکاری مدرس حق التدریس برای تدریس در رشته های علمی-کاربردی

 دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان جنوبی به منظور شناسائی و تامین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­مند جهت تدریس در رشته­ های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

از این رو علاقه ­مندان واجد شرایط می­توانند جهت اطلاع از عناوین رشته­ های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان از تاریخ ۱۳۹۷/۶/۱۰به پرتال اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان جنوبی، به آدرس http://kj.uast.ac.ir/fa مراجعه نمایند. بدیهی است؛ شرکت در این فراخوان هیچگونه تعهد استخدامی و یا جذب را برای این دانشگاه نخواهد داشت و متقاضیانی که صلاحیت مدرسی ایشان به تایید نهایی دانشگاه می­رسد؛ مجاز به همکاری با مراکز آموزش علمی کاربردی استان در قالب قرارداد حق التدریس خواهند بود.

شرایط عمومی:

الف- تابعیت ایرانی.

ب- انجام خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی.

ج- عدم محرومیت از تمام یا بعضی از حقوق اجتماعی که مستلزم محرومیت از تدریس باشد.

د- عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل به مناهی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی.

هـ- تقوای دینی و التزام عملی به احکام اسلام(انجام واجبات پرهیز از محرمات).

و- عدم وابستگی به رژیم گذشته، عدم عضویت در ساواک، فراماسونری و احزاب وابسته رژیم گذشته و عدم عضویت در احزاب و سازمانها و فرقه های وابسته به بیگانه و نداشتن سابقه تبلیغ موثر به نفع دولت های بیگانه یا مکاتب ضد اسلامی.

ز- تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

تبصره۱: اقلیت های دینی رسمی مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران داوطلب مدرسان علمی – کاربردی دانشگاه از بند (هـ ) مستثنی بوده ولی باید عملاً متدین به ادیان خود باشد و به لحاظ جامعه اسلامی در مقام تجاهر به فسق بر نیاید.

شرایط سنی:

دارا بودن شرایط سنی حداقل ۲۸ و حداکثر ۷۰ سال تا ۱۳۹۷/۱۰/۰۱

تبصره۲: متولدین قبل از ۱۳۹۷/۱۰/۰۱و بعد از ۱۳۶۹/۱۰/۰۱مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.

شرایط اختصاصی:

- دارا بودن مدرک دکتری مرتبط با حداقل ۲ سال سابقه تدریس در آموزش عالی و یا تجربه کاری در حوزه تخصصی ذیربط.

- دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با معدل کل بالاتر از ۱۶ و حداقل ۳ سال سابقه تدریس در آموزش عالی و یا تجربه کاری در حوزه تخصصی ذیربط.

تبصره۳: مدارک تحصیلی معادل جهت شرکت در این فراخوان معتبر نمی­باشد.

زمان ثبت نام:

متقاضیان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی استان در صورت دارا بودن شرایط اولیه و با اطلاع از عناوین گروه درس­های مورد نیاز استان ذیربط می­توانند از تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۷لغایت ۱۳۹۷/۶/۳۱با مراجعه به سامانه سجاد به آدرس eduold.uast.ac.ir، نسبت به ثبت تقاضای تدریس خود اقدام نمایند.

مراحل پذیرش

مراجعه به پرتال واحد استانی خراسان جنوبی دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت اطلاع از شرایط، ضوابط،گروه درس­ها و تخصص­های مورد نیاز
اسکن مدارک مورد نیاز اعلام شده در سامانه برای ثبت درخواست الکترونیکی
ثبت درخواست در سامانه سجاد به آدرس eduold.uast.ac.ir در یکی از گروه درس­های اعلام شده و دریافت کد رهگیری

تبصره۴: متقاضیان تدریس پیش از انتخاب گروه درس آموزشی خود از بین گروه درس­های مندرج در فراخوان آن واحد استانی، می­بایست نسبت به مطالعه سرفصل دروس برنامه­ های درسی علمی کاربردی ذیربط و تطبیق شرایط مجاز برای مدرس آن درس با مدارک تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایند.

تبصره۵: سرفصل برنامه­ های درسی مصوب علمی کاربردی از طریق آدرس www.uast.ac.irدر دسترس می­باشد(منوی آموزش—گزینه سرفصل برنامه­های مصوب).

دریافت فرم تقاضای ثبت نام از پرتال واحد استانی، تکمیل و ارسال آن به همراه کلیه مستندات لازم به واحد استانی، پس از تایید اولیه درخواست تدریس توسط واحد استانی در سامانه سجاد.

تبصره ۶: نتیجه بررسی شرایط اولیه متقاضیان تدریس از طریق پیامک و ایمیل به ایشان اعلام می­گردد.

واریز وجه ثبت نام به میزان تعیین شده قبل از هرگونه اقدام و بررسی درکمیته­های استانی (زمان واریز وجه از طریق پیامک به اطلاع متقاضی می­رسد.

تذکر۱: بر اساس مصوبه هیات امناء دانشگاه مبلغ قابل پرداخت جهت بررسی پرونده متقاضیان تدریس به عنوان مدرس آموزشی ۷۰۰۰۰۰ (هفتصد هزار) ریال می­باشد.

شرکت در مصاحبه علمی و عمومی در زمان مقرر اعلام شده از سوی واحد استانی.

تبصره ۷: در صورتیکه تعداد متقاضیان تدریس در هر گروه درس بیش از سه برابر ظرفیت اعلام شده باشد، کلیه متقاضیان آن گروه درس می بایست در آزمون کتبی مربوط شرکت نمایند و پذیرفته شدگان آزمون برای مصاحبه علمی و عمومی دعوت خواهند گردید.

تبصره ۸: در صورتیکه تعداد متقاضیان تدریس در هر گروه درس به میزان سه برابر ظرفیت اعلام شده و یا کمتر باشد، کلیه متقاضیان آن گروه درس برای مصاحبه علمی و عمومی دعوت خواهند گردید.

تذکر ۲: بارگذاری تصاویر اسکن شده مدارک مورد نیاز اعلام شده در سامانه برای ثبت درخواست الکترونیکی ضروری است.

تذکر ۳: هرگونه مغایرت اطلاعات وارد شده با مستندات ارسالی منجر به لغو درخواست متقاضی در هر مرحله از بررسی خواهد شد.

تذکر ۴: کلیه متقاضیان می توانند مراحل بررسی پرونده خود را از طریق کد رهگیری پیگیری نمایند.

خبر ۳ تیر ۹۷ - استخدام دانشگاه علمی کاربردی شیروان

دانشگاه علمی کاربردی شیروان به منظور تکمیل کادر علمی خود از علاقمندان با شرایط ذیل دعوت به همکاری مینماید.

ردیف عنوان شغلی مقطع تحصیلی رشته تحصیلی
۱ مشاور کارشناسی / کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره

متقاضیان میتوانند مدارک خود را حداکثر تا تاریخ ۹۷/۴/۱۰ به آدرس: شیروان، انتهای خیابان کاشانی، خیابان اترک غربی، مرکز علمی کاربردی شیروان به کدپستی ۹۴۶۱۳۳۹۳۳۳ ارسال نمایند.

خبر ۲۳ بهمن ۹۶ - اعلام فراخوان جدید جذب مدرس در دانشگاه علمی کاربردی در اسفند ماه 

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی در پاسخ به سوال بازارکار در زمینه فراخوان جدید جذب مدرس گفت: تا پایان امسال فراخوان جدید برای جذب مدرس در مراکز این دانشگاه اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار بازارکار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: در حال نیازسنجی هستیم و هر استانی که نیازمند جذب مدرس باشد، در این فراخوان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
امید اضافه کرد: در این فراخوان اگر تعداد متقاضیان بیش از نیاز باشد، آزمون کتبی برگزار می‌شود؛ در غیر این صورت متقاضیان بر اساس مصاحبه، ارزیابی خواهند شد.
وی گفت: در اولین فراخوان این دانشگاه، تعداد ۴۵ هزار نفر شرکت کرده‌ که حدود ۳۰ هزار نفر در آزمون کتبی حاضر شده‌اند و در نهایت ۸ هزار نفر پذیرفته شدند که تا پایان بهمن ماه مراحل ارزیابی این افراد پایان می‌یابد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: تعداد کمی از افراد حاضر در مصاحبه به روند مصاحبه اعتراض داشتند که به تمامی اعتراضات این افراد رسیدگی شد.
دکتر امید خاطرنشان کرد: با توجه به رشته های متنوع در حوزه علمی و کاربردی و تحول در آموزش های مهارتی و نیازهای جدید بازارکار آزمون های جذب مدرس هر سال توسط این دانشگاه برگزار می شود.

منبع:بازارکار

۲۰ آذر ۹۶ - اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس تا بهمن‌ماه 

بازارکار : رئیس دانشگاه علمی کاربردی از اعلام نتایج جذب مدرس در واحدهای این دانشگاه تا پایان بهمن ماه جاری خبر داد و گفت: براساس فراخوان اعلام شده ۱۰۰۰ نفر در تهران و ۹۰۰۰ نفر در سراسر کشور به عنوان مدرس جذب مراکز علمی کاربردی خواهند شد.
به گزارش بازارکار، دکتر محمدحسین امید در نشست خبری که امروز در سازمان مرکزی دانشگاه علمی کاربردی برگزار شد، توجه به فناوری و پژوهش در کنار آموزش را یکی از رویکردهای اصلی دانشگاه عنوان کرد و گفت: ما در سطح کشور حدود ۹۰۰ مرکز فعال آموزشی علمی کاربردی داریم که بیش از ۵۰۰ هزار دانشجو و ۵۰ هزار مربی در این مراکز مشغول به فعالیت هستند.
وی با تاکید بر لزوم توجه به آموزش نیروهای مهارتی در کشور، گفت: دانشگاه‌ها می‌توانند نقش و سهم بسیار مهمی در تامین نیروهای مهارتی کشور ایفا کنند، چرا که بزرگ‌ترین مشکل فعلی کشور اشتغال است که این موضوع برای دولت هزینه‌های سنگینی را ایجاد کرده و دولت تلاش می‌کند بخشی از اهداف کمی در این حوزه برآورده سازد.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی خاطر نشان کرد: این دانشگاه به دلیل داشتن دانش آموختگان مهارتی و رویکرد مهارتی در اهداف آموزشی خود می تواند بخش بزرگی از نیازهای اشتغال بازار را جذب کند. وزیر کار اخیرا اشاره کردند که برای ایجاد شغل برای هر متقاضی حدود ۳۰۰ میلیون تومان هزینه لازم است، اما با توجه به رویکرد مهارتی بودن دانشگاه علمی کاربردی این میزان هزینه برای فارغ التحصیلان این دانشگاه به حدود ۱۰ درصد کاهش می‌یابد.
به گفته امید، آموزش عالی مکلف است تا پایان برنامه ششم توسعه، ۳۰ درصد از دانشجویان را به صورت دانشجویان مهارتی تربیت کند، این در حالی است که در حال حاضر کمتر از ۱۵ درصد دانشجویان کشور مهارتی هستند.
رئیس دانشگاه علمی – کاربردی خاطر نشان کرد: آموزش‌های کاربردی در کشورهای توسعه یافته بسیار جدی گرفته می‌شود بطوری که در کشور آلمان بیش از ۷۰ درصد دانشجویان مهارتی و کمتر از ۳۰ درصد آنها دانشجویان نظری هستند. در واقع ظرفیت دانشجویان مهارتی در ایران بیش از ۳۰ درصد است اما مشکلی که در این زمینه وجود دارد این است که دوره‌های مهارتی در کشور ما از طرف مسئولان، مردم و حتی خانواده‌ها جدی گرفته نمی‌شود.
وی با تاکید بر اینکه بیش از ۵۵۰ ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد، گفت: متاسفانه برای سال جاری کمتر از ۱۵۰ هزار دانشجو در این دانشگاه جذب شدند و ۴۰۰ هزار ظرفیت خالی برای آموزش‌های مهارتی در کشور ایجاد شده است.
کاهش ۳۰ درصدی کد رشته‌ محل‌های دانشگاه علمی کاربردی در سال جاری
رئیس دانشگاه علمی کاربردی از کاهش ۳۰ درصدی تعداد کد رشته‌ محل های این دانشگاه در سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به دو هدف مهم دانشگاه یعنی کیفیت آموزش و ماموریت‌گرایی مراکز علمی – کاربردی برای سال جاری حدود ۳۰ درصد از کد رشته محل‌های این دانشگاه کاهش پیدا کرده است.
دکتر امید با تاکید بر اینکه سال گذشته ۱۲ موسسه آموزش عالی در هفته پژوهش به عنوان موسسه برتر انتخاب شدند،‌ افزود: دانشگاه علمی کاربردی یکی از ۱۲ موسسه‌ای بود که از بین ۲۰۰ موسسه فعال توانست رتبه برتر خود در حوزه پژوهش را از آن خود کند.
وی خاطر نشان کرد: در نمایشگاه هفته پژوهش امسال تعداد ۲۱۷ دستاورد پژوهشی از سوی مراکز علمی کاربردی عرضه می‌شود که این نشان دهنده ورود دانشگاه به عرصه فناوری و پژوهش است. در واقع باید اذعان کرد که دانشگاه علمی کاربردی دیگر تکلیفی برای پژوهش‌های نظری ندارد و رویکرد مهارتی و کارآفرینی از مهم‌ترین اهداف دانشگاه به شمار می‌رود.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی تاکید کرد: خوشبختانه تمامی فعالیت‌های پژوهشی این دانشگاه در راستای تامین نیازهای جامعه صورت می‌گیرد بطوری که تاکنون از محل دستاوردهایی که در نمایشگاه پژوهش از آن خود کردیم، توانستیم ۱ مدال طلا و ۶۱ مدال نقره کسب کنیم و در این مسیر نیز برای هفته پژوهش امسال ۴ طرح پژوهشی در مجموعه طرح‌های قابل رونمایی در کشور از دانشگاه علمی کاربردی انتخاب شده است.
دکتر امید با تاکید بر اینکه مجوز راه اندازی ۹ مرکز نوآوری جدید در دانشگاه علمی کاربردی صادر شده است، گفت: سال گذشته مجوز ایجاد مراکز نوآوری و رشد را از وزارت علوم دریافت کردیم و بنای ما این است که هیچ مرکزی برای دریافت مجوز بیش از ۲ ماه معطل نشوند و در حال حاضر بیش از ۲۵ مرکز رشد نوآوری در دانشگاه علمی کاربردی فعالیت می‌کنند که امیدواریم این آمار در سال آینده به ۱۰۰ مرکز افزایش یابد.
وی در خصوص سطح بندی مراکز علمی کاربردی نیز گفت: در حال حاضر سطح بندی و رتبه بندی مراکز علمی کاربردی در دانشگاه انجام می‌شود. البته نتایج سطح بندی دور اول به دلیل برخی اشکالاتی که وجود داشت اعلام نشد، اما سعی می‌کنیم تا پایان سال نتایج سطح بندی جدید به مراکز اعلام شود. البته در حال راه اندازی سامانه EI (هوش سازمانی) هستیم که این سامانه برای جمع آوری اطلاعات مراکز علمی – کاربردی کمک زیادی می‌کند.
وی همچنین در خصوص بودجه دانشگاه‌ها برای سال آینده نیز گفت: با توجه به اظهارات سخنگوی دولت، بودجه‌ریزی دانشگاه‌ها و سایر سازمان‌ها برای سال ۹۷ بر مبنای عملکردی طراحی شده است، اما دانشگاه جامع علمی کاربردی به بودجه‌های دولتی و عمومی وابستگی ندارد و عموما مراکز خودشان بودجه‌های خود را تامین می‌کنند. اگرچه قرار است برای سال ۹۶ مبلغی را در قالب وام به عنوان تسهیلات به مراکز اختصاص بدهیم تا بتوانند خودشان را تقویت کنند، ولی تاکنون این وام ارائه نشده است.
دکتر امید همچنین عدم وجود اقتصاد رقابتی در کشور را یکی از دلایل عدم شکل گیری ارتباط دانشگاه و صنعت عنوان کرد و گفت: تا زمانی که در اقتصاد کشور رقابت نباشد، صنایع احساس نیازی به پژوهش و دانشگاه نخواهند کرد. بنابراین باید اقتصاد انحصاری از بین برود تا دانشگاه‌ها و صنعت با یکدیگر ارتباط داشته باشد.
اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس در دانشگاه علمی کاربردی تا بهمن ماه
رئیس دانشگاه علمی کاربردی با تاکید بر اینکه نتایج فراخوان جذب مدرس در این دانشگاه تا بهمن ماه اعلام می‌شود، گفت: در حال حاضر استان‌ها بسیاری از نیروهای خود را جذب کرده‌اند اما با توجه به اینکه میزان متقاضی تدریس در مراکز علمی کاربردی استان تهران ۱۴ هزار نفر بود و از این تعداد ۳ هزار نفر برای جذب هزار مدرس به مصاحبه دعوت شده بودند در نتیجه فرآیند آن طول کشید، اما بطور کلی تا پایان بهمن ماه نتایج جذب این متقاضیان اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: بطور کلی ۱۰۷۰ مرکز علمی کاربردی در کشور وجود دارد که برای مهر ماه سال ۹۶ فقط در ۸۴۰ مرکز پذیرش دانشجو صورت گرفت و قرار است برای بهمن ماه سال جاری نیز تعدادی از این مراکز موجود غیر فعال شود.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از دو سوم مراکز علمی کاربردی غیر دولتی این دانشگاه دارای اساسنامه تنظیم و تصویب شده هستند و مراکز دولتی علمی کاربردی نیز نیازی به اساسنامه ندارند.

۲۶ شهریور ۹۶ - تشریح جزئیات پذیرش متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی‌کاربردی

خبرگزاری فارس : رئیس دانشگاه علمی‌کاربردی با تشریح جزئیات پذیرش متقاضیان تدریس در این دانشگاه گفت: پس از انجام مصاحبه‌ها، پذیرفته‌شدگان از بهمن‌ماه می‌توانند تدریس را آغاز کنند.
به گزارش بازارکار محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: بیش از ۴۴ هزار نفر برای تعیین صلاحیت‌های عمومی تدریس در دانشگاه علمی‌کاربردی متقاضی شدند که در برخی رشته‌های کم ظرفیت آزمون برگزار نکردیم بلکه متقاضیان به مصاحبه دعوت شدند.
وی افزود: بیش از ۱۴ هزار نفر هم در رشته‌های پرمتقاضی در آزمون شرکت کردند که تعداد ۳ هزار نفر برای مصاحبه پذیرفته شدند. این افراد در مصاحبه‌ها شرکت می‌کنند و نتایج نهایی بهمن‌ماه اعلام می‌شود.
رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی اظهار داشت: پذیرفته‌شدگان نهایی از بهمن‌ماه می‌توانند تدریس در کلاس‌های دانشگاه علمی‌کاربردی را آغاز کنند.

۱۱ شهریور ۹۶ - مهلت ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تا پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه سال جاری خبر داد.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد:‌ بر اساس اعلام دانشگاه جامع علمی کاربردی، برخی اصلاحات در دفترچه راهنمای ثبت نام و اعلام ظرفیت‌های جدید علاوه بر ظرفیت های اعلام شده قبلی و به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دست از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام برای شرکت در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی برای مهرماه ۹۶ اقدام ننموده‌اند، مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز پنجشبه ۱۶ شهرویور ماه ۹۶ تمدید شد.
وی در ادامه تصریح کرد: به کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزشی مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی که تاکنون نسبت به ثبت نام خود اقدام ننموده اند توصیه می شود در این مهلت تمدید شده نسبت به ثبت نام در این دوره ها اقدام کنند و همچنین تمامی داوطلبانی که در دوره های فوق ثبت نام کرده‌اند نیز می توانند نسبت به ویرایش کد رشته محل انتخابی خود اقدام کنند.
دکتر توکلی تاکید کرد:‌ظرفیت پذیرش در دوره های مذکور تعداد ۱۸۱ هزار ۷۲۵ نفر می‌باشد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطر نشان کرد: تا ساعت ۱۳ امروز شنبه ۱۱ شهریور ماه سال جاری تعداد ۶۰ هزار ۴۴۷ داوطلب نسب به ثبت نام برای شرکت در گزینش رشته‌های مذکور اقدام کردند.

۴ شهریور ۹۶ -اطلاعیه دانشگاه جامع علمی - کاربردی درخصوص اعلام نتایج آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه مذکور - سال ۱۳۹۶

با عنایت به برگزاری آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی - کاربردی سال ۱۳۹۶، پیرو اطلاعیه­های مورخ ۲۹/۳/۹۶، ۴/۴/۹۶ و ۱/۵/۹۶ به اطلاع داوطلبان محترم می‌رساند نتایج در قالب کارنامه برای کلیه شرکت کنندگان و همچنین برای داوطلبان مجاز به شرکت در مرحله مصاحبه اعلام می­گردد.
لازم به ذکر است داوطلبانی که اسامی آنان در این مرحله با عنوان مجاز به شرکت در مرحله مصاحبه مشخص شده است می‌بایست برای اطلاع از زمان مصاحبه و مراحل بعدی، به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع علمی - کاربردی و یا پایگاه اطلاع‌رسانی واحد استان تهران مراجعه نمایند.
لازم به توضیح است بازه زمانی انجام مصاحبه از کلیه معرفی‌شدگان از تاریخ ۶/۶/۹۶ لغایت ۹/۶/۹۶ خواهد بود.

۳ مرداد ۹۶ - کارت شرکت در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس دردانشگاه جامع علمی-کاربردی سال ۱۳۹۶

کاربران گرامی برای مشاهده کارت شرکت در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس دردانشگاه جامع علمی-کاربردی سال ۱۳۹۶  روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

۱ مرداد ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی – کاربردی سال ۱۳۹۶

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی – کاربردی در سال ۱۳۹۶ می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۵/۶ در شهر تهران برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند برگزاری آزمون بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۵/۳ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند بر اساس توضیحات ذیل کارت اقدام نمایند. ضمناً داوطلبانی که موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌باشند می‌توانند در روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۵/۵ از ساعت۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی۱۸:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس ۴×۳ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: تهران- خیابان انقلاب- میدان فردوسی (به سمت میدان انقلاب)- بن بست شاهرود مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

۴ تیر ۹۶ - اطلاعیه دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص اضافه شدن برخی از رشته ها و گرایش های جدید به جدول رشته‌های مورد تقاضا و همچنین تمدید مهلت ثبت نام در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی – کاربردی سال ۱۳۹۶

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۶/۳/۲۹ و ضمن قبولی طاعات و عبادات شما روزه داران عزیز و تبریک عید سعید فطر، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی – کاربردی سال ۱۳۹۶می‌رساند، با عنایت به درخواست مکرر متقاضیان ثبت‌نام و مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی- کاربردی مبنی بر اضافه نمودن برخی از رشته‌ها تحصیلی و گرایش های جدید در آزمون مذکور، لذا رشته های تحصیلی مورد تقاضا برای تدریس به شرح جدول ذیل اصلاح می‌گردد. ضمناً به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۶/۴/۴) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که تا روز یکشنبه مورخ ۹۶/۴/۱۱ بتوانند نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند؛
لذا کلیهمتقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیقاطلاعیه ثبت‌نام وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزشکشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند. هم‌چنین داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند با در نظر گرفتن توضیحات ذیل در صورت علاقه‌مندی می‌توانند تا تاریخ فوق با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
تذکرمهم: شرکت در این آزمون و ثبت نام تکمیلی و قبولی در آن هیچگونه تعهد استخدامی و یا جذب را برای این دانشگاه نخواهد داشت. لذا افرادی که حدنصاب لازم را در آزمون کتبی کسب نمایند، برای مراحل انجام مصاحبه و بررسی مدارک به تعداد مورد نیاز واجدین شرایط معرفی می‌شوند. این افراد با درخواست مراکز تحت پوشش دانشگاه جامع علمی-کاربردی می‌توانند به صورت حق‌التدریس، تدریس نمایند.

ضمناً یادآورمی شود که تاریخ برگزاری آزمون فوق در روز جمعه مورخ ۹۶/۵/۶ منحصراً در شهر تهران می‌باشد.

دریافت  جدول رشته های مورد تقاضا در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی- کاربردی

۲۹ خرداد ۹۶ - اطلاعیه‌ دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص شرایط وضوابط ، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی - کاربردی سال ۱۳۹۶

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی–کاربردی استان تهران (موضوع فراخوان متقاضیان جذب تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال ۱۳۹۵ و قبل از آن) می‌رساند، جهت ادامه روند ثبت‌نام و شرکت در آزمون از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۳/۲۹ لغایت روز یکشنبه ۹۶/۴/۴ منحصراً به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه نمایند؛ و در صورتی که رشته تحصیلی آن ها متناسب با رشته های مورد نیاز اعلام شده در جدول ذیل می‌باشد، نسبت به تکمیل فرایند ثبت‌نام اقدام نمایند.
لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
داوطلبان می‌بایست با توجه به مندرجات جدول ذیل همین اطلاعیه و با عنایت به نوع مدرک و رشته تحصیلی نسبت به انتخاب یک عنوان رشته تحصیلی اقدام نماید.
شرایط عمومی
۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۲- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت در زمان ثبت نام. کارت یا برگ معافیت موقت و هرگونه گواهی صادره به صورت موقت قابل قبول نمی باشد. (ملاک محاسبه تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ می‌باشد)
۵- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
۶- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
۷- نداشتن منع استخدام به موجب آراء مراجع قضایی
شرایط اختصاصی
۱- سن متقاضیان شرکت کننده در این فراخوان تا تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳۱ حداقل ۲۸ سال و حداکثر۷۰ سال تمام تعیین می‌گردد.
۲-دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر
۳- مطابقت داشتن رشته فارغ‌التحصیلی متقاضیان با عناوین رشته‌های تخصصی مورد نیاز دانشگاه مندرج در جدول ذیل این اطلاعیه.
۴-ثبت‌نام متقاضیان دارای معلولیت های جسمی-حرکتی، نابینا و کم بینا در این آزمون بلامانع می‌باشد.

تذکر مهم: این فراخوان فقط مختص متقاضیان استان تهران می‌باشد.
لازم به تاکید است آن دسته از متقاضیانی که فاقد شرایط عمومی و اختصاصی مذکور باشند حق شرکت در آزمون را ندارند و بدیهی است حتی درصورت کسب نمره علمی لازم از ادامه مراحل جذب و صدورگواهی تدریس آنها جلوگیری بعمل خواهد آمد.
مراحل ثبت‌نام
مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی فوق و تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی.
ارسال عکس: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی با مشخصات ذیل اسکن نموده و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
عکس اسکن شده باید با فرمت jpg  باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارت‌های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و...) قابل قبول نمی‌باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق،اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲: عکس خواهران باید باحجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳: درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
تذکر ۱: به داوطلبان تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه عواقب آن به عهده شخص وی خواهد بود.
تذکر ۲: داوطلبان توجه داشته باشند اسکن عکس و ارائه اطلاعات صحیح تضمینی خواهد بود که داوطلب بدون هیچ مشکلی نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در زمان مقر راقدام نماید.
 پرداخت وجه ثبت نام
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت‌نام در این آزمون می‌بایست از روز دو‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۳/۲۹ لغایت روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۴/۴ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:  www.sanjesh.org مبلغ ۷۰۰.۰۰۰ (هفتصد هزار) ریال را به عنوان هزینه ثبت‌نام به صورت الکترونیکی و باکارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب پرداخت، ونسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت‌نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح ۲: ثبت‌نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و کدپیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل نزد خود نگهداری نمایند.)
توضیح ۳: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه جامع علمی - کاربردی نخواهد بود و وجوه پرداختی افراد فاقد شرایط، عودت داده نخواهد شد.
تذکرمهم: شرکت در این آزمون و ثبت نام تکمیلی و قبولی در آن هیچگونه تعهد استخدامی و یا جذب را برای این دانشگاه نخواهد داشت. لذا افرادی که حدنصاب لازم را در آزمون کتبی کسب نمایند، برای مراحل انجام مصاحبه و بررسی مدارک به تعداد مورد نیاز واجدین شرایط معرفی می‌شوند. این افراد با درخواست مراکز تحت پوشش دانشگاه جامع علمی-کاربردی می‌توانند به صورت حق‌التدریس، تدریس نمایند.بدیهی است در صورتی که اطلاعات اعلام شده از سوی داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد،در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف شده و حق هیچ‌ گونه اعتراضی ندارد.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون
کارت شرکت در آزمون از روز چهار‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۵/۴ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی فوق  قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۵/۶ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در جلسه آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

مواد آزمون  (کتبی) عبارتند از

ردیف
نام درس
منابع امتحانی
۱
تکنولوژی آموزشی
مبانی نظری تکنولوژی آموزشی-هاشم فردانش-انتشارات سمت۱۳۸۷
۲
سنجش و ارزشیابی تحصیلی
اندازه گیری سنجش و ارزشیابی-علی اکبرسیف-نشردوران۱۳۸۳
۳
روشها و فنون تدریس
مهارت های آموزشی پرورشی (جلد اول)-حسن شعبانی-انتشارات سمت۱۳۹۴

تذکرات
۱- پس از برگزاری آزمون کتبی و استخراج نتایج اولیه، از بین دارندگان نمره حدنصاب اسامی چندبرابر ظرفیت استخراج و برای مرحله مصاحبه معرفی خواهند شد.
۲- قبل از ثبت‌نام مندرجات اطلاعیه موجود در سایت با دقت مطالعه شود.
۳- این آزمون مربوط به متقاضیان استان تهران می‌باشد.
۴- انتخاب نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینشی، مصاحبه و بررسی مدارک میسر بوده و اسامی پذیرفته‌شدگان از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع علمی-کاربردی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۵- لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و حقی جهت داوطلب ایجاد ننموده و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

جدول رشته های مورد تقاضا در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی

کد رشته
عنوان رشته مدرس (رشته تحصیلی مورد تقاضا برای تدریس)
تعداد
۱۱۱
اطلاعات و حفاظت اطلاعات
۲
۱۱۲
ایران شناسی-کلیه گرایشها
۵
۱۱۳
ایمنی صنعتی-ایمنی، بهداشت و محیط زیست
۳
۱۱۴
پدافند غیرعامل
۸
۱۱۵
پیراپزشکی-آناتومی
۱
۱۱۶
پیراپزشکی-ژنتیک
۱
۱۱۷
پیراپزشکی-فیزیوتراپی
۳
۱۱۸
پیراپزشکی-فیزیولوژی
۲
۱۱۹
پیراپزشکی-کاردرمانی
۱
۱۲۰
پیراپزشکی-گفتاردرمانی
۱
۱۲۱
تربیت بدنی و علوم ورزشی-کلیه گرایشها
۲۶
۱۲۲
تغذیه
۳
۱۲۳
حقوق-کلیه گرایشها
۴۵
۱۲۴
خدمات بهداشتی و درمانی
۳
۱۲۵
داروسازی
۱۰
۱۲۶
شهرسازی
۲۰
۱۲۷
طراحی پارچه و لباس
۱۰
۱۲۸
طراحی شهری-طراحی شهری
۱۰
۱۲۹
طراحی صنعتی
۲
۱۳۰
علوم زمین-زمین شناسی
۱
۱۳۱
علوم سیاسی و روابط بین الملل-روابط بین الملل
۱۶
۱۳۲
علوم سیاسی و روابط بین الملل-علوم سیاسی
۱
۱۳۳
علوم مدیریت بهداشت و سلامت در بلایا
۴
۱۳۴
علوم و صنایع غذایی
۱۰
۱۳۵
علوم و مهندسی محیط زیست-کلیه گرایشها
۳
۱۳۶
برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری-برنامه ریزی شهری
۱
۱۳۷
برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری-مدیریت شهری
۵
۱۳۸
حسابداری – کلیه گرایشها
۳۰
۱۳۹
روانشناسی-روانشناسی بالینی
۷
۱۴۰
روانشناسی-روانشناسی تربیتی
۳
۱۴۱
روانشناسی-روانشناسی صنعتی و سازمانی
۲
۱۴۲
روانشناسی-روانشناسی عمومی
۷
۱۴۳
روانشناسی-روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی
۷
۱۴۴
زیست شناسی کلیه گرایشها
۱۵
۱۴۵
علم اطلاعات و دانش شناسی-علوم کتابداری و اطلاع رسانی
۳
۱۴۶
علم اطلاعات و دانش شناسی-مدیریت اطلاعات
۱
۱۴۷
علوم اجتماعی کلیه گرایشها
۳۰
۱۴۸
علوم ارتباطات اجتماعی- کلیه گرایشها
۴۱
۱۴۹
علوم تربیتی-آموزش و پرورش ابتدایی
۲
۱۵۰
علوم تربیتی-برنامه ریزی آموزشی
۴
۱۵۱
علوم تربیتی-برنامه ریزی درسی
۴
۱۵۲
 علوم تربیتی-تکنولوژی آموزشی
۳
۱۵۳
 علوم تربیتی-مدیریت آموزشی
۶
۱۵۴
 علوم تربیتی-مدیریت و برنامه ریزی  آموزش عالی
۳
۱۵۵
 علوم جغرافیایی-جغرافیا و برنامه ریزی روستایی
۲
۱۵۶
 علوم جغرافیایی-جغرافیا و برنامه ریزی شهری
۱۱
۱۵۷
 علوم جغرافیایی-جغرافیا و برنامه ریزی گردشگری
۲۰
۱۵۸
 علوم جغرافیایی-جغرافیای سیاسی
۲
۱۶۰
 مدیریت-مدیریت اجرایی-MBA
۲۲
۱۶۱
 مدیریت-مدیریت بازرگانی-بازاریابی
۲۰
۱۶۲
 مدیریت-مدیریت بازرگانی-کارآفرینی
۲۵
۱۶۳
 مدیریت-مدیریت بحران
۲۰
۱۶۴
 مدیریت-مدیریت تکنولوژی-سیاستهای تحقیق و توسعه
۱
۱۶۵
 مدیریت-مدیریت در سوانح
۱۵
۱۶۶
 مدیریت-مدیریت دولتی-مدیریت تحول
۷
۱۶۷
 مدیریت-مدیریت دولتی-مدیریت رفتار سازمانی
۵
۱۶۸
 مدیریت-مدیریت صنعتی
۱۵
۱۶۹
 مدیریت-مدیریت مالی
۱۰
۱۷۰
 مدیریت-مدیریت مالی-بیمه
۱۱
۱۷۱
 مدیریت-مدیریت هتلداری
۲۰
۱۷۲
 مدیریت کسب و کار و امور شهری-مدیریت کسب و کار-بازاریابی
۱۰
۱۷۳
 مدیریت کسب و کار و امور شهری-مدیریت کسب و کار-مدیریت کسب و کار
۱۰
۱۷۴
 معماری-معماری داخلی
۶
۱۷۵
 معماری-مهندسی معماری
۲۳
۱۷۶
 معماری-مهندسی معماری منظر
۳
۱۷۷
 مهندسی برق-مهندسی پزشکی-بیومکانیک
۳
۱۷۸
 مهندسی برق-مهندسی پزشکی-کلیه گرایشها
۱۳
۱۷۹
 مهندسی برق-مهندسی راه آهن برقی
۵
۱۸۰
 مهندسی عمران-حمل و نقل
۷
۱۸۱
 مهندسی عمران-مهندسی عمران-آب
۱
۱۸۲
 مهندسی عمران-مهندسی عمران-راه و ترابری
۳
۱۸۳
مهندسی عمران-نقشه برداری-سیستمهای اطلاعات جغرافیایی
۲
۱۸۴
 مهندسی عمران-مهندسی عمران-سازه
۵
۱۸۵
 مهندسی عمران-مهندسی عمران-مدیریت ساخت
۱
۱۸۶
 مهندسی عمران-مهندسی نقشه برداری-سنجش از دور
۱
۱۸۷
 مهندسی مکانیک-مهندسی پزشکی-بیومکانیک
۳
۱۸۸
 مهندسی مکانیک-مهندسی پزشکی-کلیه گرایشها
۴
۱۸۹
 مهندسی مکانیک-مهندسی مکانیک-تبدیل انرژی
۴
۱۹۰
 مهندسی مکانیک-مهندسی مکانیک-خودرو
۱
۱۹۱
مهندسی مکانیک خودرو-طراحی سیستم های تعلیق ترمز و فرمان خودرو
۳
۱۹۲
 مهندسی مکانیک-مهندسی مکانیک-ساخت و تولید
۱۰
۱۹۳
 مهندسی مکانیک-مهندسی مکانیک-سیستم محرکه خودرو
۳
۱۹۴
 مهندسی مکانیک-مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی
۴
۱۹۵
 مهندسی مکانیک-مهندسی مکانیک-کلیه گرایشهای خودرو
۲
۱۹۶
 مهندسی مواد و متالورژی-کلیه گرایشها
۸
۱۹۷
 مهندسی هوافضا-کلیه گرایشها
۳
۱۹۸
 هنرهای پژوهشی و صنایع دستی-پژوهش هنر
۲۰
۱۹۹
 هنرهای پژوهشی و صنایع دستی-هنر اسلامی
۸
۲۰۰
 هنرهای تصویری و طراحی-ارتباط تصویری
۱۵
۲۰۱
 هنرهای تصویری و طراحی-تصویرسازی
۲۰
۲۰۲
 هنرهای تصویری و طراحی-عکاسی
۱۰
۲۰۳
 هنرهای تصویری و طراحی-نقاشی
۱۰
۲۰۴
 هنرهای موسیقی-کلیه گرایشها
۲۰
۲۰۵
 هنرهای نمایشی و سینما-ادبیات نمایشی
۵
۲۰۶
 هنرهای نمایشی و سینما-بازیگری
۳
۲۰۷
 هنرهای نمایشی و سینما-تولید سیما
۲
۲۰۸
 هنرهای نمایشی و سینما-کارگردانی نمایش
۵
۲۰۹
محیط زیست-کلیه گرایشها
۵
۲۱۰
مددکاری اجتماعی
۶
۲۱۱
مدیریت جهانگردی
۱۰
۲۱۲
مدیریت دفاعی
۱۶
۲۱۳
مرمت و احیای ابنیه و بافتهای تاریخی-کلیه گرایشها
۳
۲۱۴
مشاوره-توانبخشی
۵
۲۱۵
منابع طبیعی-چوب-صنایع خمیر و کاغذ
۳
۲۱۶
مهندسی برق-الکترونیک
۲۰
۲۱۷
مهندسی برق-قدرت
۱۰
۲۱۸
مهندسی برق-مخابرات
۱۰
۲۱۹
مهندسی بهداشت حرفه ای
۵
۲۲۰
مهندسی پلیمر-کلیه گرایشها
۳
۲۲۱
بهداشت،ایمنی و محیط زیست(HSE)
۵
۲۲۲
مهندسی شیمی-کلیه گرایشها
۵
۲۲۳
مهندسی صنایع-بهینه سازی سیستمها
۷
۲۲۴
مهندسی صنایع-سیستمهای کلان اقتصادی اجتماعی
۷
۲۲۵
مهندسی صنایع-کیفیت و بهره وری
۷
۲۲۶
مهندسی صنایع-مدیریت سیستم و بهره وری
۷
۲۲۷
مهندسی صنایع-مهندسی سیستمهای اقتصادی اجتماعی
۷
۲۲۸
مهندسی طراحی محیط زیست-کلیه گرایشها
۲
۲۲۹
مهندسی کامپیوتر-کلیه گرایشها
۲۰
۲۳۰
مهندسی نساجی-کلیه گرایشها
۱۰
مجموع
۱۰۰۰

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

۲۵ اردیبشهت ۹۶ - امکان تحصیل حین خدمت مشمولان در دانشگاه علمی کاربردی


خبرگزاری ایسنا : رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از امکان تحصیل حین خدمت مشمولان سربازی در این دانشگاه خبر داد و گفت: مذاکراتی با مسئولان ذیربط برای تحصیل حین خدمت سربازان در دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام شده و این موضوع در دست پیگیری است.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

۹ اردیبهشت ۹۶ - فراخوان جدید جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در شهریور ماه

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از فراخوان جدید جذب مدرس در شهریورماه سال جاری خبرداد.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

۲۳ فررودین ۹۶ - پذیرش ۹ هزار مدرس جدید در دانشگاه علمی‌کاربردی تا مهر ماه

خبرگزاری ایسنا : رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: در فراخوان مدرسین دانشگاه، حدود ۴۰ هزار نفر متقاضی تدریس در مراکز دانشگاه ثبت‌نام کرده‌اند که تا مهرماه امسال نزدیک به ۹ هزار نفر آنها پس از ارزیابی‌های عمومی و تخصصی برای تدریس در مراکز علمی کاربردی این دانشگاه پذیرفته می‌شوند.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

۱۸ بهمن ۹۵ - فراخوان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان

به اطلاع متقاضیان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی استان اصفهان می‌رساند با توجه به برنامه های هیات اجرایی جذب استان، فراخوان شماره ۸ پذیرش مدرس از روز شنبه مورخ ۹۵/۱۱/۲۳ شروع و تا روز پنج‌شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۰۵ ادامه دارد.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

۱۷ بهمن ۹۵ - فراخوان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل


دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل به منظور شناسائی و تامین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­ مند جهت تدریس دروس تخصصی در رشته­های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

۱۶ بهمن ۹۵ - فراخوان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر


دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر به منظور شناسائی و تامین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­مند جهت تدریس دروس تخصصی در رشته­ های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

۱۶ بهمن ۹۵ - فراخوان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان


دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان به منظور شناسائی و تامین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­مند جهت تدریس دروس تخصصی در رشته­های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

۱۳ بهمن ۹۵ - فراخوان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان به منظور شناسائی و تامین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­مند جهت تدریس دروس تخصصی در رشته­های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

۱۲ بهمن ۹۵ -فراخوان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم به منظور شناسائی و تامین مدرسان دوره­ های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­ مند جهت تدریس دروس تخصصی در رشته ­های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

۱۲ بهمن ۹۵ -فراخوان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان به منظور شناسائی و تامین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­مند جهت تدریس دروس تخصصی در رشته­های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

۱۲ بهمن ۹۵ -فراخوان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری

دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان چهارمحال و بختیاری در نظر دارد به منظور تامین مدرسان در رشته های مورد نیاز مراکز، از بین متقاضیان تدریس پس از انجام مراحل جذب، نسبت به بکارگیری مدرس به صورت حق التدریس اقدام نماید :

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

 

۵۶ نظر برای استخدام دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۸ (دعوت به همکاری)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید