اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۸(کلیه اخبار)

۱۲ روز قبل ۵۵ نظر

اخبار جذب هیات علمی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جذب هیات علمی اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار جذب هیات علمی موجود در این صفحه :


۱۱ مهر ۱۳۹۸
مهلت جذب هیات علمی مجدد تمدید شد
به گزارش بازارکار به نقل از پانا، مهلت ثبت نام برای جذب هیات علمی دانشگاه‌ها مجدد برای رشته‌های کم متقاضی از سوی وزارت علوم تمدید شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۸
امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان جذب اعضای هیات علمی فراهم شد
مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان جذب هیات علمی را برای همه متقاضیان فراهم کرد.به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم، نظر به اینکه برخی از اعلام نیازهای دانشگاه‌های وابسته به دستگاه‌های اجرایی بدلیل عدم هماهنگی از سامانه جذب اعضای هیات علمی حذف شده بود، در فرصت تمدید مهلت ثبت نام مجددا این اعلام نیازها فعال شده است.
ادامه مطلب ...
۹ مهر ۱۳۹۸
فردا آخرین مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی
مهلت ثبت نام برای شرکت در فراخوان جذب هیات علمی فردا چهارشنبه ۱۰ مهرماه پایان می‌یابد.به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، پیش از این، شنبه ۶ مهرماه به عنوان آخرین مهلت ثبت نام در این فراخوان درنظر گرفته شده بود که این مهلت بنا به تقاضای جمع کثیری از متقاضیان که کارثبت نام خود را به روزهای آخر موکول نموده و موجب ترافیک سنگین در سامانه ثبت نام شده بودند، تا دهم مهرماه ساعت ۲۴ تمدید شد.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۸
۲ شرط جذب هیئت علمی با مرتبه مربی
قائم مقام وزیر علوم اعلام کرد: جذب هیئت علمی با مرتبه مربی به جز برخی از رشته های هنر که دوره تخصصی آن ارائه نمی شود، ممنوع است.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۸
جذب اعضای جدید هیئت علمی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی
سرپرست پژوهشکده علوم اسلامی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی از جذب نیروهای جدید هئیت علمی این مجموعه در جهت تقویت و ارتقاء تراز علمی خود و قابل رقابت بودن با دیگر مجموعه‌های علمی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ مهر ۱۳۹۸
مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی تمدید شد
رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از تمدید مهلت ثبت نام برای شرکت در فراخوان جذب هیات علمی تا دهم مهر ماه جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ مهر ۱۳۹۸
آخرین مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه ها اعلام شد
مهلت ثبت نام متقاضیان جذب هیات علمی براساس جدول زمانی فراخوان جذب هیات علمی مرداد ماه ۹۸، امروز شنبه ۶ مهر ۹۸ به اتمام می رسد.
ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
زمان ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی مشخص شد
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم به تشریح روند جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در سال جاری پرداخت و گفت: فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از امروز ۲۶ شهریور ماه اعلام می‌شود و تا ۶ مهر ادامه دارد.
ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
فراخوان جذب هیئت علمی وزارت علوم و ثبت نام متقاضیان ایثارگر
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای از آغاز فراخوان جذب هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شهریور ۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
جذب ۱۰۰ هیات علمی جدید در رشته های علوم پایه و بالینی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از جذب ۱۰۰ هیات علمی جدید در رشته های علوم پایه و بالینی سال تحصیلی جدید خبر داد.به گزارش بازارکار، به نقل از مهر محمد آقاجانی ، درباره آخرین وضعیت جذب هیات علمی در این دانشگاه اظهار کرد: در فراخوان امسال که چند روز گذشته اعلام شد، ۱۰۰ هیات علمی جدید جذب خواهند شد.
ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۸
آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی اصلاح شد
برخی از مواد آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه های سراسری اصلاح شد، براساس اصلاح یکی از تبصره ها، استخدام عضو هیئت علمی در مرتبه مربی به استثنای برخی از رشته های هنر ممنوع شد.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
جذب بیش از ۶۰ هزار عضو هیئت علمی طی ۱۰ سال گذشته
رئیس هیات عالی جذب اعضاء هیات علمی اعلام کرد: در ۱۰ سال اخیر حدود ۶۰ هزار عضو هیات علمی در دانشگاه‌های کشور جذب کرده ایم که حدود ۴/۸ درصد از آنان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها خارج از کشور و بیش از ۹۵ درصد آنان فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های داخل هستند.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۸
جذب ۲۰۰۰ هیات علمی تا پایان سال
معاون آموزشی وزیر بهداشت با تاکید بر این‌که دانشکده‌های علوم پزشکی تا پایان سال رتبه‌بندی آموزشی می‌شوند، گفت: ۲۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور نیز تا پایان سال رتبه‌بندی بین‌المللی خواهند شد.
ادامه مطلب ...
۵ شهریور ۱۳۹۸
زمان آغاز بررسی تخصیص ظرفیت‌های فراخوان ۹۸ جذب هیئت‌ علمی
براساس جدول زمانی فراخوان جذب هیئت علمی سال ۹۸، مرکز و نظارت و ارزیابی آموزش عالی از امروز پنجم شهریورماه تخصیص ظرفیت‌ها در جذب هیئت‌ علمی را بررسی می کند.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
اعلام زمان آموزش نظامی اعضای هیئت علمی طرح سربازی
جزئیات گذراندن دوره آموزش نظامی اعضای هیئت علمی مشمول قانون نحوه تامین هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی کشور مشخص شد.
ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۱۳۹۸
استخدام ۱۴۵ عضو هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای با بیان اینکه فراخوان جذب اعضای هیات علمی این دانشگاه در سال های ۹۴ تا ۹۶ معطل بود،گفت: ۱۴۵ عضو هیئت علمی این دانشگاه تعیین تکلیف شدند و جذب این افراد بدون کوچکترین شبهه‌ای انجام شده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۱۳۹۸
جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی اعلام شد
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم به تشریح روند جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در سال جاری پرداخت و گفت: فراخوان جذب اعضای هیئت علمی ۲۶ شهریور ماه اعلام و ثبت نام در این فراخوان تا ۶ مهر ادامه دارد.
ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۱۳۹۸
بررسی جذب اعضای هیات علمی و برنامه‌ توسعه زیرساخت های IT در دانشگاه‌ها
به منظور بررسی اقدامات انجام شده در راستای"بسته توسعه و ارتقای زیرساخت های آموزش علوم پزشکی" در کلان مناطق آمایشی و به اشتراک گذاری تجارب موفق و تبادل نظر برای ارائه راهکار جهت رفع موانع و چالش های اجرایی، نشست مجازی با حضور مسئولین ستادی بسته بسته توسعه و ارتقای زیرساخت های آموزش علوم پزشکی، معاونین آموزشی و مسئولین بسته توسعه و ارتقای زیرساختهای آموزش علوم پزشکی در ۱۰ کلان منطقه آمایشی برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۱۳۹۸
شرط رسمی شدن اعضای هیات علمی در دانشگاه‌ها از سال ۹۸
وزیر علوم از الزام اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها برای حضور شش ماهه در مراکز صنعتی خبر داد و گفت: بر اساس برنامه این وزارتخانه تمامی اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها که از سال ۹۸ به صورت پیمانی به استخدام این مراکز در می‌آیند، برای تبدیل وضعیت به قرارداد رسمی موظف هستند به مدت حداقل ۶ ماه در قالب فرصت مطالعاتی در مراکز صنعتی حضور یابند و در این مدت نیز وزارت علوم حقوق آنها را پرداخت خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۱۰ تیر ۱۳۹۸
اعلام زمان مراجعه مشمولین طرح سربازی اعضای هیئت علمی در سال ۹۸
مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم با صدور اطلاعیه‌ای زمان مراجعه برای گذراندن دوره آموزش نظامی اعضای هیئت علمی مشمول طرح سربازی در سال ۹۸ را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۸
جذب هزار عضو هیئت علمی در دانشگاه آزاد
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش هیئت جذب مرکزی به ۲ هیئت جذب خبر داد و گفت: طبق تاکید دکتر ولایتی، تا پیش از مهر ماه امسال، باید یکهزار عضو هیئت علمی جوان جذب دانشگاه آزاد شود.
ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۱۳۹۸
جذب هیات علمی در مرکز تحقیقات سیاست علمی
داوطلبان جذب هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور تا سوم تیر ماه برای شرکت در مصاحبه حضوری این مرکز مهلت دارند.
ادامه مطلب ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
فراخوان مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها در مردادماه
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که برگ آماده به خدمت دریافت کرده اند به مراکز آموزش اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۱۳۹۸
افزایش ۷ تا ۱۰ درصدی ردیف استخدامی اعضای هیئت علمی در سال جاری
رئیس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به افزایش ردیف استخدامی در بودجه سال ۹۸ گفت: افزایش ردیف استخدامی که هرساله در بودجه لحاظ می شود، حدود ۷ تا ۱۰ درصد اعتبارت بودجه است.
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
برنامه دانشگاه تهران برای جذب هیئت علمی خارجی
رئیس دانشگاه تهران از برنامه این دانشگاه برای جذب هیئت علمی خارجی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در حال حاضر قانون کار در ایران اجازه جذب هیئت علمی خارجی به صورت ثابت و رسمی را به ما نمی‌دهد اما تلاش می‌کنیم تعداد اعضای هیئت علمی به صورت پیمانی داشته باشیم.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
فراخوان جذب هیئت علمی وزارت بهداشت در انتظار صدور مجوز استخدام
رئیس مرکز جذب هیئت علمی وزارت بهداشت گفت: فراخوان جذب هیئت علمی وزارت بهداشت آماده شده است و در انتظار صدور مجوز استخدام از سوی سازمان امور اداری و استخدامی هستیم.
ادامه مطلب ...
۲۴ فروردین ۱۳۹۸
اصلاح آئین نامه استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه تهران
رییس دانشگاه تهران از بازنگری و اصلاح آئین نامه استخدامی اعضای هیات علمی خبر داد و گفت: بازنگری در مورد ادامه خدمت اعضای هیات علمی در وضعیت پیمانی به نحوی که تمدید قرارداد آنان در طول سنوات با کسب و احراز شرایط بدون محدودیت در ترفیع پایه و ارتقا ادامه یابد، تغییر ساختار ترفیع بر اساس مصوبه نظام یکپارچه ارزیابی عملکرد، اصلاح مقررات مربوط به انواع ماموریت‌ها، اصلاح مقررات مربوط به پایان خدمت و اصلاح آئین نامه انتخاب استاد ممتاز از مهم‌ترین این اصلاحات است.
ادامه مطلب ...
۱۰ فروردین ۱۳۹۸
جزئیات و زمان اعلام نتایج جذب هیات علمی اعلام شد
پرونده‌های مربوط به فراخوان بهمن ماه ۹۷ از ۲۱ خرداد تا ۳۱ تیر در هیات مرکزی جذب وزارت علوم بررسی و نتایج آن اعلام خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
فراخوان امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیئت علمی اعلام شد
مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم،از بین داوطلبان واجد شرایط ، به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز تابع استان‌ها و تهران در رشته‌های مورد نیاز دعوت به همکاری ‌کرد.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
الزام دوره مجازی آموزش پزشکی برای اعضای هیئت علمی جدید الاستخدام
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: بر اساس مصوبه هیئت ممیزه مرکزی وزارت بهداشت اعضای هیئت علمی جدید الاستخدام باید در دوره کارشناسی ارشد مجازی آموزش پزشکی شرکت کنند.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
شرایط جذب عضو هیئت علمی در غیرانتفاعی
رئیس اتحادیه دانشگاه‌های غیرانتفاعی با اعلام برخی شرایط جذب هیئت علمی در این دانشگاهها گفت: تعداد دانشجویان مراکز غیرانتفاعی کم بوده و نمی‌توانند عضو هیئت علمی زیادی جذب کنند.
ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۱۳۹۷
امکان جذب ۳ هزار نفر در هیئت علمی دانشگاه‌ها را داریم
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امسال بیش از ۱۰ هزار نفر متقاضی جذب هیئت علمی بودند اما ما امکان جذب حدود ۳ هزار نفر را داریم.
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۷
۲۸۰۰ فارغ‌التحصیل ایثارگر عضو هیئت علمی دانشگاه هستند
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در حال حاضر ۲۸۰۰ فارغ‌التحصیل خانواده ایثارگر کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها هستند.
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۷
فراخوان جذب هیات علمی برای دومین بار تمدید شد
شرکت در بیستمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی پیمانی و طرح سربازی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۹۷ برای دومین بار تمدید شد.
ادامه مطلب ...
۵ اسفند ۱۳۹۷
جذب ۹۰۰ عضو هیات علمی دانشگاه ها بر اساس فراخوان بهمن ماه
رئیس مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ۹۰۰ نفر در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ها که از ۱۵ بهمن ماه تا یکشنبه آتی ادامه دارد، جذب می شوند.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
مهلت ثبت‌نام متقاضیان جذب هیات علمی تمدید شد
رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از تمدید مهلت شرکت در فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها تا ۵ اسفند ماه خبرداد.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
امکان تمدید مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی
رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم با تاکید بر اینکه برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از قوانین این مرکز در زمینه جذب هیات علمی سرپیچی می کنند،‌ گفت: فقط هیات‌های اجرایی دانشگاه‌ها می‌توانند در خصوص تایید یا عدم تایید فردی به عنوان هیات علمی پاسخ رد یا قبول بدهند و نظر کارگروه‌های علمی و عمومی در این زمینه صرفاً استشاره‌ای است و گروه‌ها و دانشکده‌ها هم جایگاهی در رسیدگی به فرایند جذب ندارند.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
جذب هیئت علمی در بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی
پژوهشکده علوم اسلامی وابسته به بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی اقدام به پذیرش عضو هیئت علمی پژوهشی می کند.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
۳۰ بهمن؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان
متقاضیان پذیرش در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان تا ۳۰ بهمن فرصت دارند در این فراخوان ثبت‌نام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۷
فراخوان جذب عضو هیات علمی‌پژوهشی در پژوهشکده قوه قضاییه
پژوهشکده قوه قضاییه در فراخوان بهمن ماه سال ۱۳۹۷ جهت تکمیل کادر هیات علمی پژوهشی از بین متقاضیان مقطع دکتری عضو هیات علمی‌پژوهشی جذب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی آغاز شد
فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از امروز ۱۵ بهمن ۹۷ آغاز شده و تا ۳۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت، متقاضیان جذب در این زمان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
اولویت استخدام اعضای هیئت علمی در شرایط مساوی با مردان متاهل
به گفته سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بر اساس رای استمزاجی این کمیسیون، اولویت استخدام اعضای هیئت علمی در شرایط مساوی با مردان متاهل است.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
بیستمین فراخوان جذب هیات علمی از فردا آغاز می شود
بر اساس برنامه زمان بندی بیستمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی پیمانی و طرح سربازی در سال ۹۷،ثبت نام متقاضیان جذب از ۱۵ بهمن آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
مشکل تبدیل وضعیت هیات علمی خانواده های ایثارگران و شهدا حل شد
دبیر هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت که این هیات مصوبه ای برای رسمی قطعی شدن قرارداد اعضای هیات علمی خانواده های ایثارگران و شهدا صادر کرد و بر این مبنا مشکلات تبدیل وضعیت آنها در دانشگاه ها برطرف شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
ضرورت جذب اعضای هیات علمی در مناطق آمایشی متناسب با نیاز منطقه
معاون آموزشی وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم همکاری دانشگاه‌های مستقر در کلان مناطق آمایشی کشور، گفت: انتظار این است که مناطق، سند برآورد نیروی انسانی خود را تدوین کنند و اعضای هیات علمی جدید خود را طبق این سند و با توجه به ماموریت‌های منطقه جذب کنند.
ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۱۳۹۷
جزئیات ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیئت علمی
مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم از بین دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی تا ۲۰ بهمن ۹۷ ثبت نام می‌کند.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
اعلام نتایج نهایی فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد تا پایان سال
مدیر مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد با تشریح برنامه های جذب هیات علمی در این دانشگاه گفت: تقویم زمانی توسط مرکز جذب اعلام می‌شود که در پایان اسفند و اوایل فروردین اسامی نهایی را اعلام می‌کنیم و متقاضیان از دانشگاه‌های معتبر دولتی، دانشگاه آزاد اسلامی و چند دانشگاه معتبر غیرانتفاعی جذب می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
جذب هزار عضو هیات علمی تا فروردین ۹۸
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نخستین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد و حداقل یک هزار عضو هیات علمی تا فروردین ۹۸ در این دانشگاه جذب می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
شیوه پرداخت حق التدریس اساتید در دانشگاه های بزرگ تغییر می کند
معاون آموزشی وزیر علوم از اصلاح پرداخت حق التدریس در دانشگاه ها خبر داد و گفت: براساس این طرح هم حضور اعضای هیئت علمی در دانشگاه ها بیشتر شده و هم پرداخت دانشگاه ها منصفانه تر می شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
فراخوان جذب هیئت علمی پزشکی بهمن ماه منتشر می شود
رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت از انتشار فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی در بهمن ماه خبر داد.
ادامه مطلب ...

۵۵ نظر برای اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۸(کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید