استخدام استانداری کردستان (خبر جدید)

۱۰۵ روز قبل ۱۰۸ نظر

استخدام استانداری کردستان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدام استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی استانداری کردستان سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۷ دی ۹۶ – اشتغال ۱۶۴ هزار کردستانی در بخش صنعت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تعداد واحدهای صنفی دارای پروانه کسب در استان را ۶۵ هزار و ۷۹۸ مورد عنوان کرد و گفت: اشتغال بخش تجارت در استان کردستان ۱۶۴ هزار و ۵۱۰ نفر است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ آذر ۹۶ – اختصاص یافتن ۳.۲ دهم درصد از اعتبارات اشتغالزایی به استان کردستان

خبرگزاری ایرنا: نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از اختصاص سه و ۲ دهم درصد از اعتبارات اشتغالزایی صندوق توسعه ملی برای روستاها و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر جمعیت استان کردستان خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ آبان ۹۶ -چگونگی توزیع اعتبارهای اشتغالزایی استان کردستان

باشگاه خبرنگاران جوان : استاندار کردستان چگونگی توزیع اعتبارهای اشتغالزایی استان متبوعش را تشریح کرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ آبان ۹۶ – ایجاد ۲ هزار و ۵۸۰ شغل توسط صندوق کارآفرینی در کردستان

خبرگزاری ایرنا: مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کردستان گفت: در نیمه نخست امسال با پرداخت تسهیلات در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات برای ۲ هزار و ۵۸۰ نفر اشتغالزایی کرده ایم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ تیر ۹۶ – تخصیص ۱۲۰۷ میلیارد ریال برای اشتغالزایی حمایتی در کردستان

خبرگزاری ایرنا : یک هزار و ۲۰۷ میلیارد ریال برای اشتغالزایی حمایتی در کردستان برای اجرای برنامه فراگیر اشتغال تخصیص یافته است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ آبان ۹۵ – اشتغال۳۵۰۰نفر در خبازی‌های سنندج

خبرگزاری مهر : رییس اتحادیه خبازان سنندج با بیان اینکه ۳ هزار و ۵۰۰ نفر درواحدهای خبازی این شهر مشغول به کار هستند، گفت: ساماندهی و مدیریت مناسب خبازی ها در سنندج یک امر لازم و ضروری است

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ آبان ۹۵ – سهم اشتغال استان کردستان در بخش صنعت ۸.۸ درصد است

خبرگزاری تسنیم : رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان با اشاره به رقم ۸.۸ درصد سهم اشتغال استان کردستان  در بخش صنعت، تصریح کرد:  سهم اشتغال در کشور ۱۷.۲ درصد است و سهم اشتغال مردم کردستان در بخش ساختمانی  حدود ۱۵ درصد و  در زمینه خدمات پررنگ‌تر بوده که این رقم ۴۸.۱ درصد را نشان می‌دهد.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ شهریور ۹۵ – تثبیت شغل برای بیش از ۳ هزار کردستانی

خبرگزاری فارس : دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کردستان گفت: به منظور احیا و حمایت از واحدهای تولیدی در کردستان تاکنون ۱۲ واحد با تزریق تسهیلات به چرخه تولید بازگشته‌اند.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ مرداد ۹۵ – ایجاد اشتغال برای شش هزار نفر در کردستان

باشگاه خبرنگاران جوان : استاندار کردستان گفت: سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی ظرف مدت دوسال صورت می گیرد و باعث ایجاد اشتغال مستقیم برای شش هزار نفر و ایجاد ۱۸ تا ۲۴ شغل غیر مستقیم در بخش های IT و ITC  خواهد شد.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ مرداد ۹۵ – اشتغال یک هزار و ۴۰ نیروی کار کردستان

خبرگزاری صدا و سیما: امسال یک هزار و ۴۰ نفر جویای کار در استان کردستان در فرصت های شغلی استخدام شدند.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ تیر ۹۵ – اعلام لیست نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری های کردستان

داوطلبان گرامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما بدینوسیله نتایج آزمون استخدامی مورخ ۹۴/۱۱/۰۲ اعلام می گردد
از داوطلبان پذیرفته شده اصلی دعوت به عمل می آید جهت انجام مراحل بعدی از روز شنبه مورخ ۹۵/۰۴/۰۵ به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری واقع در ساختمان معاونت عمرانی استانداری طبقه هفتم،(محل قبلی تحویل مدارک) مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ تیر ۹۵ – بخش تعاون بهترین ظرفیت برای ایجاد اشتغال در شهرستان سقز است

خبرگزاری مهر : فرماندار شهرستان سقز توجه به بخش تعاون را یکی از ظرفیت های مهم برای ایجاد اشتغال در این شهرستان عنوان کرد.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ خرداد ۹۵ – اعلام جدول زمانبندی مرحله دوم حسب رشته شغلی آزمون استخدامی شهرداری های کردستان

داوطلبین استخدامی آزمون دوم بهمن ماه سال ۹۴
با سلام، به استحضار میرساند برابر مصوبات کمیته نظارت در صورت امکان حضور مصاحبه گران، مرحله دوم آزمون فوق (مرحله مصاحبه) از سه شنبه هفته جاری به تاریخ ۹۵/۳/۱۱ شروع میگردد

برای مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده لیست اسامی افراد حذف شده اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ خرداد ۹۵ – اشتغال ۲ هزار نفر در صنعت شیلات استان کردستان

خبرگزاری تسنیم : مدیر شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی کردستان گفت: صنعت شیلات کردستان با تولید بیش از ۸ هزار و ۲۳۰ تن انواع ماهیان سردآبی و گرمابی برای ۲ هزار نفر در قالب تعاونی‌های صیادی و آبزی‌پروری اشتغال ایجاد کرده است.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ اسفند ۹۴ – آغاز فعالیت ۳۸ نیروی جدیدالورود در سازمان صنعت کردستان

خبرگزاری فارس: مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری کردستان از آغاز فعالیت ۳۸ نیروی جدیدالورود در سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، شهلا شالپوش ظهر امروز در مراسم تحلیف نیروهای جدید استخدامی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان اظهار کرد: آزمون استخدامی برای نیروهای جدید طی ۲ مرحله در سال ۱۳۹۱ انجام شد.
وی با اشاره به اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت، بیست و پنجمین دستگاهی است که در آن مراسم تحلیف نیروهای جدید انجام می‌گیرد، گفت: از سال ۱۳۸۹ در برنامه پنجم توسعه، مبحث سوگند نیروهای جدید افزوده شد.
مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان، حضور به موقع، نظم، احترام و استفاده از تجارب نیروهای قدیمی را از جمله وظایف و ماموریت‌های نیروهای جدید استخدامی عنوان کرد و گفت: به‌کارگیری این تجارب در کنار استفاده آنها از علم جدید خود، موجب تحول و توسعه در استان کردستان می‌شود.
شالپوش، تکریم ارباب رجوع، سلامت نظام اداری و خلاقیت و تسلط به قوانین را از جمله دیگر وظایف نیروهای جدید عنوان کرد و گفت: در این سازمان ۳۸ نفر مشغول به کار می‌شوند.
این مسئول با اشاره به شرکت ۱۵ هزار و ۱۲ نفر برای استخدام گفت: برای پیگیری طرح مهرآفرین که به شکل تعجیلی بود، یک هزار و ۵۰۰ سهمیه طبق برنامه پنجم بر اساس خواسته دستگاه‌ها توزیع شد.
وی تصریح کرد: انتظار داریم نیروهای تازه استخدام شده در نقشه راه اصلاح نظام اداری که در برنامه ششم توسعه تدوین می‌شود، تمامی همت و تلاش خود را برای انجام امورات به‌کار گیرند.
مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان با تاکید بر اینکه نیروهای جدید استخدامی باید صداقت و درستی را سرلوحه کار خود قرار دهند، ابراز امیدواری کرد که با حضور آنها در مجموعه سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان شاهد موفقیت‌های روزافزون این مجموعه باشیم.


خبر ۲۷ بهمن ۹۴ – اشتغال ۲ هزار نفر در هنرستان های کردستان

خبرگزاری شبستان: معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کردستان عنوان کرد: در حال حاضر بیش از ۲ هزار نفر در هنرستان های استان به تدریس اشتغال دارند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سنندج، مهدی نامداری، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کردستان امروز (۲۴ بهمن) در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که در سالن شهدای گمنام استانداری تشکیل شد، گفت: ارائه آموزش های فنی و حرفه ای در استان سابقه ای ۵۰ ساله دارد و در دو دهه اخیر گرایش های خاصی به طرف این نوع از آموزش ها ایجاد شده است.
وی با اشاره به اینکه کل دانش آموزان استان ۲۷۴ هزار و ۱۱۶ نفر است، عنوان کرد: از تعداد کل دانش آموزان استان هشت هزار و ۸۴۴ نفر در مراکز کار و دانش و پنج هزار و ۷۸۶ نفر هم در فنی و حرفه ای مشغول به تحصیل هستند.
وی اظهارداشت: از تعداد کل دانش آموزانی که در هنرستان های استان تحصیل می کنند تنها چهار هزار و ۳۳۰ نفر آنها دختر و ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر آنها پسر هستند.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به وجود سه هزار و ۷۳۸ باب مدرسه در سطح استان، بیان کرد: از کل مدارس استان ۱۷۸باب آن هنرستان است که از این تعداد هم ۱۴۹ باب آن شهری و مابقی روستایی است.
نامداری خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۲ هزار نفر در هنرستان های استان به تدریس اشتغال دارند.
وی به نسبت دانش آموزان به پرسنل در مراکز فنی و حرفه ای استان اشاره کرد و گفت: به ازای هر ۶ نفر دانش آموز یک نفر پرسنل در مراکز فنی و حرفه ای استان مشغول به کارند.
وی اظهارداشت: از نظر کمی استان وضعیت قابل قبولی دارد ولی از نظر کیفی با چالش ها و مشکلاتی مواجه است که برای برطرف کردن آنها نیازمند مساعدت و حمایت های بیشتر اعضای شورای آموزش و پرورش استان هستیم.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کردستان افزود: وجود تجهیزات و فضاهای فرسوده آموزشی و کارگاهی، رشته های اشباع شده به دلیل آموزش مداوم در طی سالیان متوالی و عدم توسعه دانشگاه های فنی و حرفه ای و رشته های متناسب با افزایش تعداد هنرجویان هنرستانی در سنوات اخیر از جمله چالش های پیش روی هنرستان های استان است.
نامداری، استقبال کم دختران به ادامه تحصیل در هنرستان ها به دلیل متنوع نبودن رشته های شاخه فنی و حرفه ای، هزینه بر بودن آموزش های هنرستانی و عدم پرداخت سرانه های دانش آموزی در سنوات اخیز و مازادنیرو در تعدادی از رشته ها و کمبود نیرو در برخی از رشته ها را از دیگر چالش های این حوزه ذکر کرد.


کاربران گرامی نتایج اولیه اعلام شد

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید


کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه : به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند پیرو لغو برگزاری آزمون در تاریخ یازدهم دی ماه، بدینوسیله اعلام می دارد آزمون در تاریخ ۹۴/۱۱/۰۲ (دوم بهمن ماه) به صورت سراسری و همزمان با کل کشور در شهر سنندج برگزار خواهد شد.
محل دقیق حوزه و زمان برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.
همچنین صدور کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه ۲۹ دی ماه فعال خواهد شد.


اطلاعیه : داوطلبان گرامی به اطلاع می رساند مهلت ثبت نام تا تاریخ ۹۴/۰۹/۲۵ (بیست و پنجم آذر) تمدید شد


اطلاعیه زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛با توجه به حسب دستور سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور زمان برگزاری آزمون متمرکز شهرداری های سراسر کشور در روز جمعه مورخ ۱۱ دی ماه ۹۴ لغو گردیده و به زمان دیگری موکول شده است که متعاقبا زمان برگزاری آزمون مذکور اعلام خواهد شد.


استخدام کارشناس در شهرداری سنندج

استانداری کردستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای سنندج، دیواندره، قروه، کانیسور، دزج و بابارشانی از محل مجوز استخدامی شماره ۱۱۱۱۶۱ مورخ ۱۹۳۱/۷۰/۱۶ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی، مصاحبه )صرفا در مشاغل غیر عملیاتی آتشنشانی ( ، عملی )صرفا در مشاغل عملیاتی آتشنشانی ( و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداریهای فوق الذکر را به شرح ذیل استخدام نماید.

برای مشاهده آگهی استخدام در سایت استانداری اینجا کلیک نمایید

برای ثبت نام اینجاکلیک نمایید


خبر ۵ مهر ۹۴ – آزمون استخدامی جذب نیرو برای شهرداری های استان کردستان برگزار می شود

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان گفت:با توجه به اعلام نیاز شهرداری های استان، آزمون جدید استخدامی جذب نیرو برای شهرداری ها در مهر و آبان امسال برگزار می شود و شهرداری دلبران هم در صورت اعلام نیاز می تواند از طریق این آزمون نیرو جذب نماید.
به گزارش خبرنگار ایرنا، آرتیکاس اقبال روز یکشنبه در مراسم معارفه شهردار دلبران از توابع شهرستان قروه افزود: شرط تامین کمبود نیروی انسانی در شهرداری ها تامین حقوق پرداختی به آنان است که با وضعیت سنجی و استعلام سالانه از سوی شهرداری ها، استخدام نیرو به صورت پیمانی برای آنان امکان پذیر خواهد بود.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه شهرهای کوچک درآمد پایدار آنچنانی ندارند، افزود: شهردار، شهرداری و شورای اسلامی این وظیفه را دارند که درآمدهای پایدار را برای شهرداری تعریف و از محل تسهیلات ارزان قیمت دولتی طرح هایی را اجرایی کنند.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان با اشاره به ازمون سال گذشته جذب نیرو برای ادارات آتش نشانی استان نیز گفت: ۶۷ نیروی آتش نشان که در مراحل آخر استخدامی قرار دارند سال جاری به صورت پیمانی جذب شهرداری ها می شوند.
به گفته وی جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی باید محور اصلی فعالیت اعضای شورا و شهرداری های سطح استان قرار گیرد.
اقبال با اشاره به اینکه همفکری شورا و شهرداری نشان دهنده تعامل دستگاه های مدیریت شهری است ادامه داد: این تعامل باید به صورت پیوسته و مداوم در راستای خدمت بهتر به مردم قرار گیرد.
وی اظهار کرد: شهرداری ها ویترین تفکرات شورا هستند، اگر شهردار عملکرد موفقی داشته باشد بیانگر تفکرات خوب و موفق و همدلی و همفکری شورا خواهد بود و عکس آن نیز صادق است.
مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری کردستان افزود: ارائه خدمت بهینه به مردم باید در راس امور باشد چرا که مردم دلبران مستحق خدمات بیشتر و مطلوب تری هستند.
وی کمبود اعتبار شهرداری ها و کاهش در آمد آن را از مهمترین معضلات شهرداری ها دانست و گفت: تحریم در سال های اخیر تاثیرات مخربی بر روی اعتبارات داشته است که حل شدن آن نیازمند زمان است و نباید منتظر معجزه بود.
اقبال تاکید کرد: بودجه سال ۹۴ شهرداری دلبران در مقایسه با سال گذشته بر اساس بودجه بندی شورای اسلامی این شهر رشد دو برابری داشته است که این رشد می تواند تاثیر مثبتی بر روند اجرایی شدن برنامه های این شهرداری در اداره امور شهری داشته باشد.
اقبال افزود: در پنج ماهه نخست سال جاری بیش از دو میلیارد ریال به شهرداری دلبران کمک شده است.
اقبال گفت: جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی می تواند برای درآمدزایی شهرداری های شهرهای کوچک کمک خوبی باشد.
در این مراسم از خدمات صفا زارعی شهردار سابق دلبران تجلیل و اکبر خادمی به عنوان شهردار جدید دلبران معرفی شد. قروه در ۹۰ کیلومتری شرق سنندج واقع شده است.


خبر ۱۷ شهریور ۹۴ –  ۴۰۰۰ نفر در استان کرمانشاه صاحب شغل می‌شوند

خبرگزاری مهر : مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود باجذب اعتبارات تاپایان امسال تعداد ۴ هزار نفر صاحب شغل شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود خاکسار در نشستی خبری با اصحاب رسانه که ظهر امروز یکشنبه در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید با رویکرد پرداخت تسهیلات بدون سود و تنها با اخذ کارمزد ۴ درصد در بخش ازدواج و اشتغال به جوانان جویای کار و با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای آنها فعالیت می‌کند.
خاکسار مشکل بزرگ استان کرمانشاه در زمینه اشتغال را بی‌رغبتی افراد به کار مشارکتی و گروهی دانست و افزود: در این رابطه محور پرداخت تسهیلات در صندوق امید در بحث گردشگری و کار مشارکتی منجر به اشتغال پایدار است و در این رابطه تفاهم نامه‌ای با میراث فرهنگی استان در بحث پرداخت تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال به افراد جویای کار در بخش بوم گردشی امضا شده است.
وی از پرداخت ۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در بخش گردشگری به افراد جویای کار در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: از مهم ترین کارهای ما پرداخت قرض‌الحسنه ازدواج به جوانان است که در این رابطه از ابتدای سال تاکنون مبلغ ۲۸ میلیارد و ۷۰ میلیون تسهیلات قرض‌الحسنه برای ۷۶۲ مورد ازدواج در استان پرداخت شده است.
خاکسار حداکثر زمان پرداخت تسهیلات ازدواج از مدت ثبت نام تا دریافت را یک هفته عنوان کرد و گفت: البته در صورتی که افراد تمام روند قانونی کار را رعایت کنند تسهیلات ظرف یک هفته در اختیارشان قرار می‌گیرد که به هر کدام از زوجین مبلغ ۳۰ میلیون ریال و در صورت بهره‌مندی از سهمیه شاهد و ایثارگر مبلغ ۶ میلیون تومان بر هرکدام از طرفین اعطا می‌شود.
کسی در صف انتظار دریافت وام ازدواج از صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه نیست
وی با بیان اینکه هم اکنون کسی در صف انتظار دریافت وام قرض‌الحسنه ازدواج از صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه نیست، افزود: در ۶ ماهه نخست سال گذشته به دلیل کمبود بودجه تنها ۳۹۰ میلیون ریال تسهیلات به ۱۰ فقره ازدواج در استان پرداخت شد و مجموع اعتبارات در حوزه تسهیلات ازدواج به در سال گذشته نیز ۴۲ میلیون تومان برای ۱۴ فقره ازدواج بود.
خاکسار از تلاش برای جذب اعتبارات بیشتر برای پرداخت تسهیلات ازدواج به جوانان در استان کرمانشاه تا پایان سال اشاره کرد و گفت: در گذشته مبلغ ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات برای ۷۴ زوج دانشجوی دانشگاه آزاد کرمانشاه پرداخت شد و هم اکنون نیز در تلاش هستیم تا امکان پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی برای زوج‌های دانشگاه آزاد استان فراهم شود.
رشد ۴ برابری اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی به استان کرمانشاه
وی از رشد ۴ برابری اعطای تسهیلات اشتغال به استان کرمانشاه خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون مبلغ ۹۱ میلیارد و ۲۶ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه برای اشتغال جوانان در استان پرداخت و در مجموع برای ۱۱۵۴ نفر اشتغال ایجاد شده در حالیکه در ۶ ماهه نخست سال گذشته تنها ۲۰ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال تسهیلات اعطا شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه در ادامه بیکاری را یکی از معضلات اصلی این استان دانست افزود: سال گذشته مبلغ ۲۱۳ میلارد و ۴۶۹ میلیون ریال تسهیلات برای اشتغالزایی ۲۱۳۳نفر در استان پرداخت شد و هم اکنون ۷ پله در کاهش بیکاری استان ارتقا یافتیم.
خاکسار بیشترین پرداختی تسهیلات اشتغالزایی در استان کرمانشاه را مربوط به حوزه اشتغال خانگی افراد بیان کرد و گفت: امسال در بحث حمایت از اشتغال خانگی و شرکت‌های دانش بنیان و پرداخت‌های زنجیره‌ای به ویژه در مناطق روستانشین استان اقدامات قابل توجهی انجام شده است.
وی مشارکت‌های مردمی در مناطق روستایی استان کرمانشاه را امری لازم در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه دانست و گفت: در طرح‌های مشارکتی استانداری، بنیاد توسعه و صندوق کارآفرینی امید استان متولی پرداخت تسهیلات و بررسی شرایط متقاضیان است.
مشکل بزرگ اشتغال کرمانشاه نداشتن بازار فروش است
خاکسار نداشتن بازار فروش را مشکل بزرگ اشتغال در استان کرمانشاه دانست و افزود: متاسفانه در زمینه فروش تولیدات با مشکل مواجه هستیم وامید داریم تا با اتخاذ تدابیر چرخه اقتصاد به حرکت درآید.
وی ابراز امیدواری کرد با اعطای تسهیلات قرض الحسنه صندوق کارآفرینی امید تا پایان امسال تعداد ۴ هزار جوان جویای کار در استان کرمانشاه صاحب شغل شوند و سعی ما برآن است تا ۱ ریال از تسهیلات تخصیص داده شده به استان برگشت داده نشود.
خاکسار ملاک پرداخت تسهیلات قرض الحسنه را ایجاد اشتغال پایدار دانست و گفت: بازرسان ما تمام فعالیت‌های متقاضیان دریافت وام در قبل و حین و بعد از دریافت تسهیلات را رصد کرده و در صورت مغایرت با قوانین، عدم اجرای طرح آنان ثبت و تسهیلات برگشت داده می‌شود.
وی همچنین به طرح امید اشاره کرد و گفت: در این طرح کسبه و دارندگان جواز کسب در صورت سپرده گذاری در صندوق کارآفرینی امید استان به میزان سپرده خود تسهیلات قرض‌الحسنه بدون سود و تنها با کارمزد ۴ درصد دریافت می‌کنند و امکان دریافت تسهیلات تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال وجود دارد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه وام‌های صندوق کارآفرینی امید به هیچ عنوان قابل انتقال نیست، گفت: حمایت از طرح‌های نوآورانه در دستور کار ما قرار دارد.


خبر ۲۲ تیر ۹۴- اطلاعیه معاونت نیروی انسانی استانداری کردستان در خصوص استخدامی های دستگاه های اجرایی

خبرگزاری ایرنا : معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان اطلاعیه ای در مورد نحوه جذب پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی سال ۹۱ دستگاه های اجرایی استان صادر کرد.
اطلاعیه معاونت نیروی انسانی استانداری کردستان در خصوص استخدامی های دستگاه های اجرایی
به گزارش ایرنا در این اطلاعیه آمده است: بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی استان در سال ۹۱ می رساند، اعتبار مورد نیاز جهت به کارگیری افراد جدیدالاستخدام، طی نامه شماره ۵۸۸۶۳ مورخ ۱۵/۴/۹۴ جناب آقای دکتر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام شده است.
لذا دستگاه های اجرایی موظفند سریعاً نسبت به صدور احکام کارگزینی پذیرفته شدگانی که شماره مستخدم آنان از طریق سامانه کارمند ایران دریافت شده است اقدام نمایند و در خصوص افرادی که به هر دلیل مراحل نهایی پذیرش آنان انجام نشده است تسریع کنند.


خبر ۹ تیر ۹۴ – اطلاعیه دفتر منابع انسانی استانداری کردستان در خصوص استخدامی های دستگاههای اجرایی

پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ در این اطلاعیه آمده است:
با توجه به برگزاری آزمون استخدام سال ۱۳۹۱ در ۲ مرحله بدینوسیله به اطلاع می رساند:
کلیه مراحل آزمون استخدام (به غیر از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران که در دست اقدام است) به پایان رسیده و همچنین در اجرای نامه رئیس امور اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعتبار مورد نیاز در جدول شماره (۹) قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور منظور گردیده است که پس از ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان از طریق دستگاه استخدام کننده و اخذ شماره مستخدم؛ دستگاههای اجرایی می توانند احکام پذیرفته شدگان را پس از سوگند نامه استخدام صادر نمایند.
به مدیران محترم دستگاههای اجرایی ذیربط تاکید می گردد در بکارگیری نیروی انسانی پذیرفته شده تسریع بعمل آورند.
سیده شهلا شالپوش
مدیر کل منابع
انسانی و تحول اداری استانداری


خبر ۳۱ خرداد ۹۴-دولت محدودیت مالی برای جذب پذیرفتگان در آزمون استخدامی ندارد /تا دو هفته آینده مستخدمین جدید جذب ادارات می‌شوند
حسین فیروزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در مورد تعیین تکلیف وضعیت استخدامی‌های استان کردستان، اظهار کرد: برخی از این افراد فرایند استخدام را در ادارات خود تکمیل کرده اند اما فرایند مصاحبه و شروع بکار آنان به تاخیر افتاده است.
وی خاطرنشان کرد: کدهای استخدامی این افراد در حال دریافت است و به محض دادن شناسه، جذب ادارات خواهند شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان افزود: بنده به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استاندار کردستان می‌گویم بستر جذب این افراد با توجه به تامین اعتبارات لازم از اول خرداد ماه امسال فراهم بوده است.
فیروزی با بیان اینکه البته لازمه جذب قبول شدگان در آزمون استخدامی، دریافت کد شناسه استخدامی توسط آنان است، افزود: این افراد باید با مراجعه به اداره‌کل مالی استانداری کردستان می‌توانند، وضعیت صدور و یا عدم صدور کد شناسه مستخدمی خود را پیگیری کنند.
وی در پاسخ به این سئوال که بازه زمانی برای صدور این کد چه مدت است، تصریح کرد: مهم‌ترین محدودیت دولت در بحث استخدام این افراد نبود منابع مالی بود و این مهم تامین شده و هیچ محدودیت دیگری وجود ندارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان خاطرنشان کرد: افرادی که تاکنون موفق به دریافت این کد استخدامی نشده‌اند نیز در بازه زمانی یک روز می‌توانند کد خود را دریافت کنند.
فیروزی با بیان اینکه آقای نوبخت نیز در مصاحبه مطبوعاتی خود طی چند روز اخیر نبود هیچ محدودیتی برای استخدام این افراد را رسانه‌ای کرده‌ است، گفت: امیدواریم ظرف ۲ هفته آینده فرایند گزینش و استخدام این افراد به پایان برسد.
وی تصریح کرد: تمام اعتبارات استخدامی‌های جدید در سال ۹۴ از اول خرداد ماه تامین اعتبار شده و دولت هیچ محدودیت مالی برای استخدام این افراد ندارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان افزود: لازمه شروع به کار این افراد طی فرایند استخدامی در دستگاه‌های ذیربط است که بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ظرف ۲ هفته آینده این مهم صورت می‌گیرد.


خبر  ۳۰ خرداد ۹۴ – اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌های کردستان
مدیکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان گفت: نتایج اولیه آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌های شهرداری‌های سنندج، کامیاران و سروآباد و شرایط پذیرش آن در سایت استانداری کردستان اعلام شد.
به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران از سنندج، آرتیکاس اقبال با بیان اینکه این آزمون روز جمعه هشتم خرداد ماه سال جاری برگزار شد، گفت: نتایج اولیه آزمون استخدامی یاد شده از تاریخ ۳۰ خرداد ماه ۹۴ در سایت استانداری کردستان قابل دریافت است.
وی افزود: افراد پذیرفته شده در مرحله اول از تاریخ ششم لغایت ۱۳ تیرماه مجاز به تحویل مدارک جهت تطبیق به دفتر امور شهری و شوراها واقع در استانداری کردستان می باشند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان بیان کرد: در صورتی که افراد پذیرفته شده در موعد مقرر نسبت به تحویل مدارک اقدام نکنند به منزله انصراف تلقی شده و از ادامه مراحل استخدام و جذب محروم خواهند شد.
اقبال از برگزاری آزمون عملی در مرداد ماه سال جاری خبر داد و گفت: آزمون عملی در ۹ بخش از قبیل دو، دراز و نشست، پرش جفت، بارفیکس، دوی ۵۴۰ متر، حمل دو لوله نواری، حمل نردبان ۳ متری و حمل خاموش کننده خواهد بود.
وی در پایان گفت: شرط اولیه قبولی در آزمون عملی جهت تعیین امتیاز نهایی داوطلب کسب حداقل ۴۰۰ امتیاز در ۹ بخش است.


خبر ۹ خرداد ۹۴ – نتیجه آزمون استخدامی آتش نشانی های کردستان ظرف ۲۰ روز آینده اعلام می شود

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان گفت: نتیجه آزمون استخدامی آتش نشانی های کردستان حداکثر ظرف ۲۰ روز آینده اعلام و از نفرات، براساس نمره کتبی جهت تطبیق مدارک با شرایط آگهی استخدام دعوت به عمل خواهد آمد.
آرتیکاس اقبال روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پس از تطبیق مدارک و حذف موارد احتمالی عدم تطبیق، لیست سه برابر ظرفیت استخدامی مجاز(۱۵۰ نفر) اعلام خواهد شد.
وی در تشریح روند برگزاری این آزمون اظهار داشت: در اجرای مجوز استخدام ۶۷ نیرو جهت واحدهای آتش نشانی شهرداری سنندج (۶۰ نفر) شهرداری کامیاران (۴ نفر) و شهرداری سروآباد (۳ نفر)، آزمون استخدامی مربوطه پس از کسر سهمیه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای جذب ۵۰ نفر برگزار شد.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان افزود: ثبت نام از تاریخ ۱/۲/۹۴ شروع و تا آخرین ساعات روز ۱۰/۲/۹۴ ادامه داشت و در این مدت تعداد ۸۱۵ نفر شامل ۱۰۸ نفر زن و ۷۰۷ نفر مرد موفق به ثبت نام شدند.
اقبال ادامه داد: آزمون کتبی در تاریخ ۸/۳/۹۴ در سایت اداری ـ آموزشی دانشگاه فرهنگیان با حضور ۷۱۳ نفر برگزار شد.
وی در پایان گفت: در صورت عدم بروز مشکلات و موانع خاص، آزمون عملی پس از ماه مبارک رمضان در مرداد ماه برگزار خواهد شد و نفرات اصلی براساس مجموع نمره مکتسبه از آزمون کتبی (با ضریب یک) و آزمون عملی (با ضریب دو) جهت ادامه مراحل استخدام به گزینش معرفی خواهند شد


خبر ۲۳ اردیبهشت ۹۴ – پرداخت ۲۸۷ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان اشتغال در کردستان

خبرگزاری بی باک : به گزارش بی باک، اصغر نورالله زاده ظهر امروز چهارشنبه در نشست با استاندار کردستان و امضای تفاهم نامه مشترک استانداری و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته و در راستای حمایت از بخش تولید در استان کردستان ۲۸۷ میلیارد ریال تسهیلات به افراد متقاضی پرداخت شده است.
وی با اشاره به نگاه ویژه صندوق کارآفرینی و امید به استان کردستان عنوان کرد: سال گذشته کردستان با اعتبار ۲۸۷ میلیارد ریالی مقام سوم کشور را در زمینه پرداخت تسهیلات به خود اختصاص داده است و این یکی از ظرفیت های بالا برای حمایت از بخش تولید در کردستان است.
مدیر عامل صندوق کارآفرینی و امید کشور با اشاره به نیاز کشور در حوزه ایجاد فرصت های جدید شغلی گفت: اشتغال یکی از نیازهای جدی در کشور است و در همین راستا صندوق کارآفرینی و امید تلاش دارد که زمینه را برای ایجاد فرصت های جدید شغلی در کشور فراهم کند.
وی به تغییر سیاست های صندوق اشاره کرد و افزود: سیاست جدید صندوق حمایت از کسب و کار خرد و همچنین تنوع در تولید است که در همین راستا حمایت از تاسیس و راه اندازی شرکت های تعاونی نیز قرار می گیرد.
نورالله زاده تدوین سیاست های منطقه ای و استانی برای حمایت از بخش تولید را از دیگر برنامه های صندوق عنوان کرد و یادآور شد: صندوق تلاش دارد تا بر اساس ظرفیت های هر استان و منطقه تسهیلات را به افراد متقاضی اشتغال پرداخت کند که این مهم فرصت های بهتری را برای ایجاد اشتغال فراهم می کند.
وی در پایان گفت: صندوق در برنامه جدید خود از تولید تا بازاریابی حمایت خواهد کرد و به همین دلیل باید در سراسر کشور از تمامی ظرفیت های در اختیار به بهترین شکل ممکن بهره برداری شود.


خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۴ – پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال ۹۱ کردستان به زودی به‌کارگیری می‌شوند

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان، حسین فیروزی ضمن اعلام خبر تامین اعتبار استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی سال ۹۱، اظهار داشت: سال ۹۱ در ۲ مرحله آزمون برگزار شد و بالغ بر ۱۸  هزار و ۲۰۰ نفر در آن شرکت کردند.وی افزود: مقرر شد از میان این شرکت‌کنندگان به ترتیب نمرات عمومی و تخصصی ۳ برابر ظرفیت استخدام برای مصاحبه معرفی شوند، به این ترتیب که افرادی که در آزمون عمومی از ۱۰۰ نمره ۶۰ را کسب کنند کارنامه آزمون تخصصی آنها مورد بررسی قرار گیرد سپس به ترتیب نمره فضلی آزمون تخصصی، برای مصاحبه معرفی شوند.فیروزی در ادامه خاطرنشان کرد: در نتیجه به ترتیب نمره حدود ۵ هزار نفر برای انجام مصاحبه تخصصی به دستگاه‌های اجرایی استان معرفی شدند که تاکنون غیر از بنیاد شهید و امور ایثارگران، در ۲۶ دستگاه مصاحبه‌ها انجام شده است.وی همچنین اظهار داشت: با لحاظ نمودن ۸۰ درصد نمره علمی و ۲۰ درصد نمره مصاحبه، ۱.۵ برابر ظرفیت استخدامی برای انجام مراحل گزینش معرفی شدند که با انجام این بخش عمده کار، اسامی پذیرفته شدگان نهایی مشخص شد.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان در ادامه یادآور شد: از تاریخ ۲۰ اسفندماه سال ۹۳ سامانه «کارمند ایران» برای دستگاه‌های اجرایی باز شده و دستگاه‌ها موظف شدند افراد جدیدالاستخدام را در آن ثبت‌نام کرده و برای آنها شناسه استخدام دریافت کنند.فیروزی در ادامه تاکید کرد: خوشبختانه بخش مهم کار یعنی تامین اعتبار برای استخدام این افراد از بودجه ۹۴ کل کشور تامین شده است که اعتبار مورد نیاز در جزء ۷۷ ردیف ۵۵۰ هزار شماره ۹ قانون بودجه ۹۴ کل کشور منظور شده است.وی ابراز امیدواری کرد به زودی و براساس پیشرفت کار در دستگاه‌های اجرایی در خصوص دریافت شناسه مستخدم برای افراد جدیدالاستخدام، این افراد شروع به کار خواهند کرد.فیروزی با اشاره به اینکه ۱۸ نفر از نیروهای جدیدالاستخدام سازمان تعاون روستایی استان از اول اسفندماه سال ۹۳ جذب آن دستگاه شده و شروع به کار کرده‌اند، یادآور شد: چنان که گفته شد در مورد سایر دستگاه‌ها نیز اعتبار مورد نیاز تامین شده و دستگاه‌های اجرایی می‌توانند به سرعت شروع به کار این افراد را کلید بزنند.


 

وبسایت: www.ostan-kr.ir
کارفرما

دانلود برنامه موبایل

108 نظر برای «استخدام استانداری کردستان (خبر جدید)»لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.