استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در سال ۹۷

۳۵ روز قبل ۷۲ نظر

استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین  اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار آموزشیاران نهضت سوادآموزی موجود در این صفحه :


۲۶ اسفند ۹۶
قانون درباره وضعیت آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی شفاف است

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قانون استخدام نیروهای آموزش‌دهنده تجمیعی نهضت سوادآموزی قبل از سال ۱۳۹۱ را شفاف دانست.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۶
استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی در انتظار تصویب قانون

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه بر اساس سرشماری سال ۹۵، تعداد افراد بیسواد در کشور ۸ میلیون و ۷۹۰ هزار نفر است، گفت: فعلاً قانونی برای تعیین تکلیف و استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۶
وضعیت برگزاری آزمون استخدامی آموزش‌دهندگان نهضت و معلمان حق‌التدریس

عضو کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس گفت: طرح استخدام نیروهای نهضت سوادآموزی و پیش دبستانی آماده و یک فوریت آن تصویب و در کمیسیون آموزش هم مصوب شده و در نوبت طرح درصحن علنی است.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۶
آخرین وضعیت «استخدام» حق‌التدریس‌ها و نهضتی‌ها

پرونده استخدام مربیان حق‌التدریس و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی چند سالی‌است که روی میز مجلس شورای اسلامی و وزارت آموزش و پرورش باز است اما هنوز تصمیم نهایی برای استخدام این نیروها اتخاذ نشده است.

ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۹۶
تعیین تکلیف حق‌التدریس‌ها و نهضتی‌ها

بدون تعیین تکلیف حق‌التدریس‌ها و نهضتی‌ها موافق برگزاری آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش نیستیم

ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۹۶
پیگیری جدی مسئله اشتغال مربیان سوادآموزی استان کهگیلوی و بویراحمد

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به مسئله اشتغال مربیان سوادآموزی با جدیت پیگیری می شود.

ادامه مطلب ...
۹ دی ۹۶
۵۰۰ آموزشیار نهضت سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد شرایط استخدام دارند

خبرگزاری ایرنا :مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت:۵۰۰ آموزشیار نهضت سوادآموزی در این استان شرایط لازم برای استخدام را دارند.

ادامه مطلب ...
۷ دی ۹۶
استخدام آموزشیاران نهضت سواد آموزی لرستان

خبرگزاری صدا وسیما : در آیین تجلیل از سوادآموزان موفق لرستان اعلام شد که همه آموزشیاران نهضت سواد آموزی استخدام می شوند

ادامه مطلب ...
۲ دی ۹۶
استخدام آموزش‌دهندگان نهضت و حق‌التدریسی‌ها در دست تدوین

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه در گروه سنی ۱۰ تا ۱۹ سال درصد باسوادی به ۹۸.۲ درصد رسیده است گفت: این آمار نشان می‌دهد که ۱۹۰ هزار کودک خارج از مدرسه داریم.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶
جذب مربیان پیش‌دبستانی بومی و نهضتی در بازه زمانی سه‌ساله

خبرگزاری فارس:نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اذعان به اینکه مربیان پیش‌دبستانی و نهضتی‌ها در استان گیلان حدود ۲۷۰۰ نفر می‌باشند، تصریح کرد: آموزش‌وپرورش استان گیلان قدرت جذب یک‌ساله همه آن‌ها را به یک‌دفعه ندارد و قرار بر این است که آن‌ها در بازده سه‌ساله جذب شوند، زیرا استان گیلان از نیروی انسانی مازاد برخوردار است و ظرفیت یک‌باره را دارا نیست.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۶
مغایرت قانونی طرح استخدام حق التدریسی ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری صدا و سیما: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استخدام حق التدریسی ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی بار مالی مضاعفی را بر این دستگاه تحمیل خواهد کرد که توان آن را ندارد.­

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶
تصویب کلیات طرح استخدام معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز، کلیات طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را به تصویب رساندند.

ادامه مطلب ...
۴ مهر ۹۶
طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری ایلنا: نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.

ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۹۶
آموزش دهندگان نهضت بلاتکلیف نیستند

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به مخالفت کمیسیون آموزش با طرح استخدام نیروهای نهضتی و پیش دبستانی گفت: از ابتدا تاکید کرده‌ایم همکاری با نهضت منجر به استخدام نمی‌شود و یک فعالیت پاره وقت موقت است. از سوی دیگر این مسیر ورود نیروی انسانی به آموزش و پرورش مناسب نیست، اما چون مجلس قانونی را تصویب کرده بود موظف بودیم به نمایندگی از آموزش دهندگان آن را دنبال کنیم.

ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۹۶
آموزشیاران نهضت سوادآموزی مظلوم‌ترین قشر در نظام آموزشی کشور

خبرگزاری خانه ملت : نماینده مجلس دهم با انتقاد از بلاتکلیفی تعداد زیادی از معلمان حق التدریس در نظام آموزشی کشور، آموزشیاران نهضت سواد آموزی را از مظلوم ترین قشرهای فرهنگی کشور دانست.

ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۹۶
دولت اجازه استخدام نیروهای نهضتی، شرکتی و حق‌التدریس را دارد

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به رأی نیاوردن طرح تعیین تکلیف نیروهای نهضتی، شرکتی و حق‌التدریس در مجلس، گفت: دولت اجازه استخدام این افراد را دارد و موضوع مطرح شده مربوط به الزام دولت جهت استخدام بود.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶
رد کلیات طرح استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مخالفت اعضای این کمیسیون با کلیات طرح استخدام معلمان حق التدریسی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۶
برگزاری آزمون مربیگری ۵۹ هزار آموزش دهنده نهضت سوادآموزی در شهریور

خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان نهضت سوادآموزی از برگزاری آزمون پایانی دوره توانمندسازی آموزش دهندگان نهضت در شهریور ماه خبر داد و گفت: ادامه همکاری ما با آموزش دهندگان منوط به ارائه گواهی مربیگری است.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶
زمان برگزاری آزمون توانمندسازی آموزش‌دهندگان سوادآموزی

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به جزئیات برگزاری آزمون توانمندسازی آموزش دهندگان سوادآموزی، از برگزاری این آزمون در اواخر مرداد ماه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۹۶
لزوم تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: نباید در حق معلم حق‌التدریسی که مانند معلم رسمی در کلاس درس زحمت می‌کشد و کلاس‌داری می‌کند، اجحاف کرد و باید ابتدا افرادی که زحمت کشیده و ۱۰ سال در کلاس‌های درس بوده‌اند را تعیین تکلیف کرد.

ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۹۶
شرایط جذب معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران سوادآموزی در آموزش‌وپرورش

خبرگزاری تسنیم : رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ برای تامین معلمان تا سال ۱۴۰۰ نمی‌توانیم به دوره چهار ساله تربیت معلم تکیه کنیم و نیروهای حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی برای جذب باید در آزمون استخدامی شرکت کنند.

ادامه مطلب ...
۱۷ خرداد ۹۶
تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بررسی طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع بندی نرسید و مقرر شد دوشنبه هفته آینده در کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بررسی شود.

ادامه مطلب ...
۳ خرداد ۹۶
تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری خانه ملت : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اختلاف نظر درباره نحوه تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در بررسی طرحی با این محوریت خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۹۶
آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در پورتال جهاد دانشگاهی ثبت‌نام کنند

خبرگزاری فارس: جزئیات مربوط به آزمون و شیوه همکاری جهاد دانشگاهی با سازمان نهضت سوادآموزی اعلام شد و آموزش‌دهندگان سوادآموز می‌توانند در پورتال جهاد دانشگاهی ثبت‌نام کنند.

ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۹۶
تعیین تکلیف ۳۰ هزار نفر از آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی

خبرگزاری خانه ملت: عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی طرح استخدام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی بعد از انتخابات ریاست جمهوری خبرداد و گفت: حدود ۳۰ هزار نفر از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی از این طریق تعیین تکلیف می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۹۶
استخدام قطعی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در انتظار تصویب

خبرگزاری ایسنا : استخدام قطعی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی که طی دوسال گذشته در مصوباتی از سوی مجلس بر تعیین تکلیفشان تاکید شده بود اخیرا با تصویب یک فوریتی طرحی قوت گرفته است و ۶۰ هزار آموزش دهنده نهضت سوادآموزی را در برمی‌گیرد.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶
مجلس باز هم قانون استخدام حق‌التدریسی‌ها را اصلاح کرد

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی موافقت کردند.

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۶
دوره‌های توانمندسازی آموز‌شیاران ضما‌نتی برای استخدام نیست

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به تعداد آموز‌شیاران شرکت‌کننده در دوره‌های توانمندسازی گفت: شرکت در این دوره هیچ ارتباطی با الزام استخدام آن‌ها ندارد.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۶
ایجاد مهارت های شغلی ویژه افراد جامانده از تحصیل

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان نهضت سواد آموزی از حمایت های این سازمان برای ایجاد مهارت های شغلی در بین سواد آموزان خبرداد.

ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۹۵
ابلاغ قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی

خبرگزاری ایلنا : قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش در مورد احتساب سابقه خدمت ایام حق التدریس در سوابق خدمت و بازنشستگی، آماده ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۵
تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری فارس : طرح الحاقی قانون «تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی» فردا بررسی می شود

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۵
آغاز ثبت‌نام در سامانه آموزش و توانمندسازی آموزش دهندگان

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از آغاز ثبت‌نام در سامانه آموزش و توانمندسازی آموزش دهندگان از امروز خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ بهمن ۹۵
شرایط مشروط نهضت سوادآموزی برای به کارگیری آموزشیاران

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: اگر آموزشیاران گواهی صلاحیت از جهاد دانشگاهی را ارائه نکنند، امکان ادامه همکاری با ما را ندارند.

ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۹۵
۵۰هزار نفر آموزش‌دهنده نهضت سوادآموزی در انتظار تبدیل وضعیت استخدامی

خبرگزاری خانه ملت: معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه قانون تعیین تکلیف آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در سال آینده اجرایی خواهد شد، از در انتظار بودن ۵۰هزار نفر آموزش‌دهنده نهضت سوادآموزی برای اجرای این قانون خبر داد.

ادامه مطلب ...
۸ دی ۹۵
صادر نشدن مصوبه‌ برای استخدام معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران سوادآموزی

خبرگزاری خانه ملت: روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می‌گوید تا کنون مصوبه‌ای برای استخدام معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی صادر نشده است.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۵
آموزش دهندگان تجمیعی برابر قوانین مصوب تبدیل وضعیت می شوند

خبرگزاری پانا : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت:آموزش دهندگان تجمیعی برابر قوانین مصوب تبدیل وضعیت می شوند.

ادامه مطلب ...
۱ دی ۹۵
زمینه اشتغال۸۶۰ سواد آموز در استان بوشهر فراهم شد

خبرگزاری ایرنا : معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در راستای فعالیت های سواد آموزی با کارآفرینی انجام شده زمینه اشتغال ۸۶۰ نفر از سوادآموزان این استان فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
۳۰ آذر ۹۵
ایجاد ۷۳ هزار فرصت شغلی در رابطه با سوادآموزی

خبرگزاری مهر : معاون وزیر آموزش و پرورش تاکنون ۷۳ هزار فرصت شغلی با سیاست سوادآموزی برای تحصیلکرده های کشور ایجاد شده است که البته گلایه هایی در بحث استخدام وجود دارد.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۵
بخشنامه استخدام آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی اجرایی نشد

خبرگزاری ایلنا: آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی از عدم اجرای بخشنامه استخدام خود انتقاد دارند.

ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۹۵
تعیین وضعیت کلیه آموزشیاران نهضت تا سال ۹۲

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: کلیه آموزشیاران نهضت سواد آموزی تا سال ۹۲ تبدیل وضعیت شده و به استخدام آموزش و پرورش درآمده اند.

ادامه مطلب ...
۱۸ آبان ۹۵
تعیین تکلیف حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مازندران

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، گفت: حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش استان در اجرای قانون استخدامی تعیین تکلیف می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۵
قرار نیست آموزش‌دهنده‌های نهضت‌ سوادآموزی توسط وزارتخانه استخدام شوند

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سالانه حدود ۵۰ هزار آموزش دهنده با نهصت سوادآموزی همکاری می کنند گفت: آموزش دهنده‌ها هیچ گونه رابطه سازمانی و استخدامی با ما ندارند.

ادامه مطلب ...
۷ مهر ۹۵
ثبت نام ۲۴۷ هزار نفر در نهضت سواد آموزی

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: ۸۰ درصد ثبت نام کنندگان در نهضت سواد آموزی را امسال زنان تشکیل می دهند.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۵
جذب آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش

خبرگزاری تسنیم : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: براساس قانون، آموزش و پرورش موظف است نیروهای حق‌التدریس، پیش‌دبستانی و آموزش‌دهندگان نهضت را به تدریج به عنوان معلم حق‌التدریس در جایی که نیاز دارد تبدیل وضعیت کند.

ادامه مطلب ...
۲۸ شهریور ۹۵
مربیان نهضت سوادآموزی استان گلستان استخدام می‌شوند

خبرگزاری تسنیم: معاون نهضت سوادآموزی استان گلستان با اشاره به اینکه همه آموزش دهندهایی که قبل سال ۹۲ وارد نهضت سوادآموزی شدند استخدام می‌شوند، گفت: حجم ابلاغی برای باسواد کردن افراد در استان ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر است، که از این تعداد ۴ هزار و ۵۰۰ ثبت نام کردند.

ادامه مطلب ...
۲۶ مرداد ۹۵
لزوم ساماندهی آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی

خبرگزاری ایلنا: علی رستمیان می‌گوید: با توجه به این که حق آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در سالهای گذشته تضییع شده است، بایستی جذب آنها در دستور کار آموزش و پرورش قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۹۵
استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی قطعی و حتمی نیست

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در خصوص وضعیت استخدامی آموزش دهنده‌ها که به عنوان کنترل کننده‌ی کیفیت آموزشی سازمان هستند ولی وضعیت استخدامی آنها قطعی و حتمی نیست.

ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۹۵
ردیفی برای جذب نهضتی‌ها نیست

خبرگزاری ایلنا: وزیر آموزش و پرورش می‌گوید: آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی دارای قرارداد آموزش فرد به فرد هستند و آموزش و پرورش هیچ تعهدی در قبال وضعیت شغلی آنها ندارد.

ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۹۵
جزئیات وضعیت حقوق آموزشیاران

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: شرط پرداخت حقوق به آموزشیاران، قبولی افراد تحت پوشش است و مبلغ آن بین ۷۰ هزار تومان تا یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان است.

ادامه مطلب ...
۲۰ بهمن ۹۴
۲ هزار و ۸۰۰ نفرجذب مراکزسوادآموزی استان شده اند

به گزارش مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان بوشهر؛ ناصر کرمی در نشست خبری با شهروندان در مسجد قائم(عج) بوشهر اظهار کرد: در حوزه مسابقات قرآنی و پرورشی و فرهنگی از جایگاه ممتازی در کشور برخورداریم و در هفته گذشته بیش از ۱هزار نفر از دانش اموزان فعال در این حوزه تجلیل شدند.

ادامه مطلب ...
۵ شهریور ۹۴
قانونی برای تعیین تکلیف و استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی وجود ندارد

خبرگزاری ایرنا : معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: هیچ مصوبه و قانونی برای تعیین تکلیف و استخدام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی وجود ندارد.

ادامه مطلب ...

72 نظر برای «استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در سال ۹۷»


 1. کبری تشکر

  با عرض سلام مم تو ازمون توانمندسازی شرکت کردم و قبول شدم این قبولی تاثیری رو استخدامی اموزش پرورش داره اون کد ک بعد قبولی ازمون توانمند سازی ب ما دادن چ فایده ایی داره

  پاسخ
 2. فرشاد تقوی ایرندگان از استان سیستان و بلوچستان شهرستان خاش

  بادرودوعرض سلام وخسته نباشید خدمت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که یک صداازحقوق اموزشیاران نهضت سواداموزی وحق التدریس هاحمایت کردیدازخداوندمنان طلب علو درجات راخواهانیم وباسپاس ازریاست محترم نهضت سواد اموزی و نماینده محترم خاش

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.