اخبار حقوق بازنشستگان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)

۱۱ روز قبل ۲۶۵ نظر

اخبار حقوق بازنشستگان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه اخبار حقوق بازنشستگان اعلام میشود

فهرست اخبار حقوق بازنشستگان موجود در این صفحه :


۲۵ اردیبهشت ۹۷
پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان حداقل بگیر ۳۱ اردیبهشت

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: مابه‌التفاوت افزایش حقوق حداقل بگیران در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه و درباره سایر سطوح نیز در خرداد ماه پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۹۷
افزایش۱۹.۵درصدی حداقل حقوق بازنشستگان

معاون اول رئیس جهمور مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان را ابلاغ کرد که بر این اساس حداقل حقوق بازنشستگان در سال ۹۷ معادل ۱۹.۵ درصد و حقوق سایر سطوح مزدی نیز ۱۳ درصد افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۷
پرداخت اضافه‌حقوق بازنشستگان تا خردادماه سال جاری

مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز گفت: امیدوار هستیم اضافه‌حقوق بازنشستگان در خردادماه سال جاری پرداخت شود.

ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۹۷
اعمال نشدن افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین ۹۷

به‌دنبال عدم‌ابلاغ میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۹۷، افزایش حقوق بازنشستگان در فیش حقوقی فروردین ماه اعمال نشد. بازنشستگان بعد از ابلاغ این مصوبه، مابه‌التفاوت فروردین ماه را در ماه‌های بعدی دریافت خواهند کرد.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۷
افزایش ۱۹.۵ درصدی حقوق مستمری بگیران حداقل بگیر در سال ۹۷

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: حداقل بگیران مستمری، امسال ۱۹.۵ درصد افزایش حقوق دارند.

ادامه مطلب ...
۲ فروردین ۹۷
افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۹۷

مهمترین اخبار صندوق بازنشستگی کشوری در ۶ ماهه نخست سال ۹۶ را در این بسته خبری بخوانید.

ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۹۶
واریز «عیدی» بازنشستگان تامین اجتماعی

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی مطابق با برنامه ریزی انجام شده به حساب آنان واریز شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۹۶
پرداخت حقوق اسفندماه و عیدی بازنشستگان فولاد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: حقوق اسفندماه و عیدی بازنشستگان فولاد کشور طبق وعده داده شده، به حساب آنان پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۹۶
میانگین مبلغ مستمری ماهیانه بازنشستگان چقدر است؟

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: میانگین مبلغ مستمری ماهیانه بازنشستگان معادل یک میلیون و ٢٧١ هزار تومان، میانگین مستمری دریافتی ازکارافتادگان معادل ٧۵۶ هزار تومان و میانگین مستمری دریافتی بازماندگان بازنشستگان و بیمه شدگان متوفی ٨٩٨ هزار تومان است

ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۹۶
ربیعی زمان پرداخت حقوق بهمن و اسفند بازنشستگان فولاد را اعلام کرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت حقوق بهمن ماه همه بازنشستگان صندوق فولاد تا ظهر فردا (پنجشنبه) خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۹۶
آغاز پرداخت «عیدی» مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی از سه‌شنبه

بنابر اعلام سازمان تامین اجتماعی؛ عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان از ١۵ تا ٢٢ اسفند ماه براساس حروف الفبا پرداخت می شود. مجموع اعتبار اختصاص یافته برای پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان حدود ٢١٠٠ میلیارد تومان است.

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۶
همسان سازی حقوق بازنشستگان

از سال آینده حقوق بازنشستگان کمتر از ۲۰ میلیون ریال نخواهد بود.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۶
پرداخت اولین عیدی به بازنشستگان روستایی و عشایر

مدیرعامل صندوق روستاییان و عشایر گفت: برای نخستین بار در کشوراولین گروه از بازنشستگان تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به همراه دیگر مستمری بگیران، حقوق و عیدی دریافت کردند.

ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۹۶
آغاز پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی از آخر هفته

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی گفت: پرداخت عیدی به بازنشستگان تامین اجتماعی از اواخر هفته جاری آغاز می شود.

ادامه مطلب ...
۵ اسفند ۹۶
پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی

رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی: عیدی بازنشستگان بر اساس حروف الفبا به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶
تعیین حقوق بازنشستگی با زمان پرداخت بیمه و دستمزد دوره اشتغال

مدیرکل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: میزان دریافت حقوق بازنشستگی براساس مدت زمان بیمه پردازی، حقوق و دستمزد افراد در زمان اشتغال محاسبه و تعیین می شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از محورهای مهم بودجه سال ۹۷

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را از محورهای مهم در بودجه ۹۷ دانست و گفت: براساس بودجه سال آینده حقوق‌های بیش از ۵ میلیون افزایش نخواهند یافت بلکه حقوق‌های پایین ۵ میلیون تومان ۱۰ تا ۱۸ درصد افزایش می‌یابند.

ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۹۶
پیگیری افزایش حقوق بازنشستگان در بودجه ۹۷

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: درصدد هستیم تا در بودجه سال ۹۷ حقوق بازنشستگان را افزایش دهیم.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۶
پرداخت عیدی بازنشستگان بر اساس حروف الفبا

امکان مشاوره و پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی، اعلام نحوه پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی، تمدید صدور پروانه کار …

ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۹۶
حمایت دولت از افزایش حقوق بازنشستگان

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: کمیسیون تلفیق مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان را از ۱۰۰۰ به ۲۰۰۰ میلیارد تومان افزایش دادکه شنیدم پیشنهاداتی در مجلس وجود دارد که این افزایش به ۳۴۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد که دولت آمادگی اجرای آن را دارد.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۶
حقوق بازنشستگی حق کارمند و پرداخت آن تکلیفی برای دولت است

عضو هیئت موسس مجمع عالی کانون‌های بازنشستگان کشور اظهار کرد: به دلیل عدم توازن نرخ تورم سالانه با افزایش حقوق شاغلین از سال ۸۶ تا ۹۲ حدود ۶۸ درصد از بازنشسته‌های کشور با کاهش قدرت خرید مواجه شده‌اند.

ادامه مطلب ...
۷ آذر ۹۶
افزایش کف حقوق بازنشستگان درسال۹۷

خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از راه‌اندازی صندوق‌های فروش سهام در تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد و گفت: اخیرا در هیات امنای تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری مصوب شد تا صندوق هایی ایجاد کنیم که سهام‌های خوبمان را در آن قرار دهیم تا بازنشستگان داوطلب بتوانند سهام‌های سودآور بویژه در نفت و پتروشیمی را که ضمانت شده است، دریافت کنند.

ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۹۶
متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در بودجه ۹۷ نمایان باشد

خبرگزاری مهر: حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تصویب و لازم الاجرا بودن مصوبات برنامه ششم توسعه کشور به عنوان برنامه ای جامع گفت: قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان از قوانین دارای اولویت این برنامه است که تاکنون بعداز گذشت ۸ ماه از آغاز سال شروع برنامه ششم اجرایی نشده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۶
سن بازنشستگی ۳۰ درصد ایرانی ها کمتر از ۵۰ سال است

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: در اغلب کشورها سن بازنشستگی بالای ۶٠ سال است اما در ایران سن بازنشستگی ٣٠ درصد افراد کمتر از ۵٠ سال بوده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۶
۲۷ سال،میانگین مدت پرداخت حقوق به بازنشستگان کشوری

خبرگزاری ایسنا: میانگین مدت پرداخت حقوق به حقوق بگیران صندوق بازنشستگی کشوری از زمان بازنشستگی تا زمان قطع رابطه مالی، در سال ۱۳۹۵ به ۲۷ سال می رسد.

ادامه مطلب ...
۳ آبان ۹۶
زمان واقعی شدن حقوق بازنشستگان

خبرگزاری ایسنا : یک کارشناس بازار کار معتقد است حقوق بازنشستگان کافی نیست و باید واقعی شود. او می‌گوید بیشتر کارگران دو شیفت هم نمی‌توانند از عهده هزینه‌های زندگی برآیند و با داشتن شغل دوم فضای کار افراد دیگر را اشغال می‌کنند.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶
دستورالعمل پرداخت پاداش پیش از موعد بازنشستگان دانشگاه ها

خبرگزاری مهر: ضوابط پرداخت پیش از موعد پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات آموزشی زیر مجموعه وزارت علوم در بخشنامه ای به دانشگاه ها ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶
طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان مصوب شد

خبرگزاری مهر : نماینده مردم اهواز، در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست بازنشستگان کشوری مبنی بر اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری به دولت ارائه و مصوب شد.

ادامه مطلب ...
۲ مهر ۹۶
حقوق شهریورماه بازنشستگان کشوری امشب واریز می‌شود

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق شهریورماه بازنشستگان کشوری امشب (یکشنبه) به حساب این افراد واریز شده و قابل برداشت خواهد بود.

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۶
استراتژی ما افزایش حقوق بازنشستگان بیش از نرخ تورم است

خبرگزاری ایسنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گوید باید با اعمال مشوق‌های بیمه‌ای به سمت رسمی کردن نیروهای کار برویم. به گفته وی استراتژی دولت این است که هر سال حقوق بازنشستگان به شکلی افزایش یابد که از تورم بالا بزند.

ادامه مطلب ...
۲۲ شهریور ۹۶
حقوق بازنشستگان نباید کمتر از ۲ میلیون تومان باشد

خبرگزاری مهر : نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس گفت: حقوق بازنشستگان نباید کمتر از دو میلیون تومان باشد ولی فعلا حقوق پرداختی آنها کمتر از این مبلغ است.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۶
۶۷ درصد حقوق بازنشسته ها از تورم پایین تر افتاده است

خبرگزاری مهر: وزیر تعاون، کار و تامین اجتماعی از استراتژی دولت برای افزایش قدرت خرید کارگران و بازنشستگان سخن گفت و اعلام کرد که ۶۷ درصد حقوق بازنشسته ها از تورم پایین تر افتاده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۶
مجمع به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ایراد گرفت

خبرگزاری مهر : رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه تاکید کرد: ایراد به«همسان‌سازی حقوق بازنشستگان» از سوی مجمع تشخیص بود، نه شورای نگهبان؛ این مصوبه، الان قانون شده و لازم الاجراست.

ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۹۶
افزایش ۱۸.۵ درصدی «حقوق» بازنشستگانی که زیر دومیلیون دریافتی داشتند

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه در هشت سال دولت قبل افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با تورم نبوده است گفت: در آن هشت سال عقلانیت را در همه حوزه‌ها از دست دادیم و بازگرداندن آن بسیار سخت بود. خرسندیم که در دولت دکتر روحانی عقلانیت حاکم شده است.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۶
دولت توان افزایش یکباره حقوق بازنشستگان را ندارد

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بر ساماندهی تشکل‌ها و حرکت منسجم کانون‌های بازنشستگی برای پیگیری مطالبات موجود تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۹۶
میانگین حقوق کل خدمت ملاک تعیین حقوق بازنشستگی قرار گیرد

خبرگزاری تسنیم : نایب رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران درباره تعیین حقوق بازنشستگان گفت: محاسبه حقوق بازنشستگان بر اساس دو سال پایان خدمت در راستای تضعیف سازمان است. سازمان تأمین اجتماعی بر اساس ماده واحده ای با همکاری مجلس فرمول تعیین پرداخت حقوق را تدوین کند.

ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۹۶
اجرای بخشنامه افزودن سهم اضافه کار از حقوق به مستمری بازنشستگان الزامی است

خبرگزاری ایرنا : مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: اجرای بخشنامه افزودن سهم اضافه کار از حقوق به مستمری بازنشستگان،‌ الزامی است و شعب این سازمان موظف به اجرای این بخشنامه هستند.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶
چرا در پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان تعلل می‌شود

خبرگزاری ایلنا : حسن صادقی می‌گوید: عدم واریزی مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی این پرسش را ایجاد کرده که چرا این سازمان همواره در این موضوع که معیشت ۳ میلیون نفر به آن گره خورده است از خود تعلل نشان می‌دهد؟

ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۹۶
افزایش ۱۸.۷ درصدی حقوق بازنشستگان در سال جاری

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به معیشت بازنشستگان اشاره و عنوان کرد: امسال با بودجه ۲۴۰۰ میلیارد تومانی که دریافت کردیم حقوق بازنشستگان را به طور میانگین ۱۸.۷ درصد افزایش دادیم و امیدواریم روندی که دو سال است از سوی دولت برای ترمیم حقوق بازنشستگان شروع شده، ادامه یابد.

ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۹۶
اختصاص اعتبار برای افزایش حقوق بازنشستگان

خبرگزاری صدا و سیما: برای اجرای احکام افزایش حقوقی بازنشستگان سه هزار میلیارد تومان به صندوق بازنشستگان واریز شد

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶
پرداخت سهم اضافه کار از حقوق به مستمری بازنشستگان درحال اجرا است

خبرگزاری ایرنا : معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی، پرداخت سهم اضافه کار از حقوق فرد بازنشسته به مستمری آنان، در حال اجرا است.

ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۹۶
افزایش حقوق بازنشستگان

خبرگزاری ایرنا : سخنگوی دولت از افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی آن خبر داد و گفت: یارانه خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیز ۳.۴ برابر افزایش یافت و پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۹۶
حداقل حقوق مستمری‌بگیران تامین‌ اجتماعی ۱میلیون و۱۰۰ هزار تومان شد

خبرگزاری ایلنا: به دنبال اجرای سیاست‌های حمایتی دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از حداقل بگیران، برای دومین سال متوالی میزان دریافتی حداقل بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشور افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۹۶
تهیه جدول همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان در آموزش و پرورش

خبرگزاری فارس: رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش از تهیه جدولی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و کارمندان وزارت آموزش و پرورش با سایر دستگاه‌ها خبر داد و گفت: امسال بین ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر از فرهنگیان در سراسر کشور بازنشسته می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۹۶
مستمری بازنشستگان در سال ۹۶ افزایش می یابد

خبرگزاری مهر : سید تقی نوربخش، صبح جمعه در پیاده روی جامعه کارگری به مناسبت هفته کاروکارگر، اظهار کرد: درباره همسان سازی دو اتفاق خوب رخ داد. اولین اتفاق این است که مجلس تصویب کرد همه بدهی های سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود و اتفاق دوم هم این است که همسان سازی با تامین منابع انجام شود.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۶
افزایش حقوق یک میلیون و ۳۰۰ هزار بازنشسته کشوری

اقتصاد آنلاین : براساس قانون هر سال حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران متناسب با ضریب افزایش حقوق کارکنان شاغل افزایش می‌یابد و این ضریب افزایش حقوق باید متناسب با افزایش نرخ تورم و در حدود بودجه مصوب مجلس شورای اسلامی باشد اما دراین میان تعدد مقررات نظام پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان دستگاه‌های اجرایی دولتی و بخش عمومی تأثیر خود را بر ناهماهنگی حقوق بازنشستگان گذارده و به همین دلیل شاهد اختلافات حقوق میان بازنشستگان ادوار مختلف می‌باشیم

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۶
دریافتی بازنشستگان در سال ۹۶ نباید زیر ۲ میلیون تومان باشد

خبرگزاری مهر : عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از بی مسئولیتی نهادها درمقابل همسان سازی حقوق بازنشستگان، گفت: هیچ بازنشسته ای در سال ۹۶ نباید دریافتی زیر ۲ میلیون تومان داشته باشد.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۶
نرخ افزایش حقوق بازنشستگان اعلام شد

خبرگزاری فارس: به گزارش خبرگزاری فارس، علی ربیعی افزایش حداقل حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی را امسال ۱۴.۵ درصد اعلام کرد و گفت: برای اینکه دستمزدها ترمیم شود، برنامه ریزی می کنیم تا برای حداقل بگیرها تصمیم خوبی اتخاذ شود.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶
افزایش ۱۰ تا ۲۷ درصدی حقوق بازنشستگان در سال جاری

بازارکار: ‌مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: حقوق بازنشستگان در سالجاری افزایش ۱۰ تا ۲۷ درصدی خواهد داشت.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۶
میزان حقوق بازنشستگان و قهرمانان را افزایش خواهیم داد

خبرگزاری ایسنا: وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد در سال جاری میزان حقوق بازنشستگان و قهرمانان را افزایش خواهیم داد.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۶
مصوبه افزایش ۱۰درصدی حقوق بازنشستگان ابلاغ شد

خبرگزاری مهر : افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، امروز شنبه ۲۶ فروردین ۹۶ از سوی معاون اول رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه، سازمان اداری و استخدامی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزارت دفاع، پیشتیبانی نیروهای مسلح ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۶
میزان افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان چهارشنبه تعیین می شود

خبرگزاری ایرنا: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: میزان افزایش حقوق و مزایای سال ۱۳۹۶ کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری در جلسه روز چهارشنبه دولت تعیین می شود.

ادامه مطلب ...
۱۶ فروردین ۹۶
افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان تا ۲۰ درصد

خبرگزاری تسنیم: وزیر کار با اشاره به افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان گفت: برای این کار بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال از سوی دولت تامین اعتبار شد و سعی می کنیم ۲۰ درصد به حداقل ها افزوده شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۹۶
اعلام افزایش حداقل حقوق بازنشستگان

خبرگزاری ایسنا: خانواده بزرگ تأمین اجتماعی در ساعات اولیه سال ٩۶ میزبان رئیس جمهور بود تا از ۶٠ قلم داروی جدید شرکت داروسازی رازک (از شرکت‌های تابعه این سازمان) رونمایی شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ فروردین ۹۶
کاهش فاصله حقوق بانشستگان و شاغلان

خبرگزاری ایلنا: رییس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش با اشاره به پیش‌بینی کاهش فاصله حقوق بانشستگان و شاغلان در برنامه ششم توسعه بر لزوم رسیدگی به وضعیت اشتغال فرزندان بازنشسته تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۵ اسفند ۹۵
حقوق اسفند بازنشستگان کشوری واریز شد

خبرگزاری مهر : حقوق اسفند تمامی بازنشستگان کشوری، دقایقی قبل به حساب‌هایشان واریز شد و این عزیزان می‌توانند حقوق اسفندماه خود را از امشب دریافت کنند.

ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۹۵
نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان پیش از موعد بالاخره در مجلس به تصویب رسید

خبرگزاری ایرنا : نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان پیش از موعد پس از هفت سال تلاش بی‌وقفه حدود ۱۲هزار بازنشسته برای احقاق حقوق قانونی که مورد تعهد تأمین اجتماعی بود، سرانجام در مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان به تصویب رسید.

ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۹۵
دریافتی مستمری‌بگیران بهزیستی در سال آینده ۳ برابر می‌شود

خبرگزاری ایسنا: معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از وجود بالغ بر یک‌میلیون نوبت در صف دریافت خدمات معلولین در سطح کشور خبر داد .

ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۹۵
زمان پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی

باشگاه خبرنگاران جوان: عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از ١٧ لغایت ٢۵ اسفند به حساب آنان واریز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۹۵
پرداخت حقوق اسفند بازنشستگان بلافصله پس از عیدی

خبرگزاری تسنیم: معاون فنی و درآمدی سازمان تامین اجتماعی درباره عیدی پایان سال بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی گفت: هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار موردنیاز برای این منظور فراهم شد که پرداخت آن از سه شنبه هفته آینده هفدهم اسفند آغاز و در یک هفته پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۵
حقوق بازنشستگان همسان سازی می شود

خبرگزاری صدا و سیما: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶: مصوبه مجلس درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان صرفا شامل بازنشستگان کشوری و لشکری که ماهانه کمتر از دو میلیون تومان حقوق می گیرند، می شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۵
حقوق دولتی بازنشستگان چقدر زیاد می‌شود؟

خبرگزاری خبرآنلاین: موضوع افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی دریافتی این قشر با بقیه کارکنان دولت، بارها در سالهای اخیر از زبان مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس مطرح شده، هر بار هم پاسخی در این باره داده شده است. با این وجود به نظر می رسد سال ۹۶ قرار است خبرهای خوبی برای این بخش از جامعه به گوش برسد.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۵
عیدی و حقوق بازنشستگان به زودی پرداخت می‌شود

خبرگزاری مهر : مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به کسری اعتبار اکثر سازمانها برای پرداخت عیدی و حقوق بازنشستگان، از تامین اعتبار و پرداخت آن در آینده ای نزدیک خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۹ بهمن ۹۵
تامین اعتبار برای پرداخت «عیدی» بازنشستگان

خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی از تامین اعتبار لازم برای پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: مشکلی برای پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی نداریم.

ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۹۵
حقوق بازنشستگان یکسان‌سازی می‌شود

خبرگزاری میزان : عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس تحقق بانکداری اسلامی را مهم‌ترین دغدغه ۳۰ ساله کشور دانست و گفت: برنامه‌ریزی برای یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان در برنامه ششم توسعه انجام‌ شده است.

ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۹۵
افزایش مستمری بازنشستگان با حقوق کمتر از ۲ میلیون تومان در سال ۹۶

خبرگزاری مهر : سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۳۹۶، از بررسی افزایش مستمری بازنشستگان با حقوق کمتر از ۲ میلیون تومان برای سال ۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۹۵
افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش در سال آینده

خبرگزاری فارس: رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش از افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان در سال ۹۶ و به صورت پلکانی خبر داد و گفت: پیشنهاد به حداقل رساندن اختلاف حقوقی شاغلان و بازنشستگان آموزش و پرورش در برنامه ششم به دولت داده شده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۹۵
ضرورت توجه به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان

خبرگزاری مهر : رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت توجه به همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان گفت: تلاش خواهد شد به وضعیت مسائل درمانی بازنشستگان توجه شود.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۵
تکالیف جدید دولت برای استخدام،حقوق شاغلان،بازنشستگان وکاهش بیکاری

خبرگزاری مهر : بر اساس برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده تا علاوه بر ترمیم حداقل پرداختی بازنشستگان کمتر از ۳۰ روز، سالانه ۱۰۰هزار نفر را در مناطق آزاد استخدام کند.

ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۹۵
«میانگین حقوق دو سال آخر خدمت» مبنای مستمری بازنشستگی شد

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، «میانگین حقوق دو سال آخر خدمت» را به عنوان مبنای مستمری بازنشستگی تعیین کردند.

ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۹۵
حذف ماده مربوط به حقوق بازنشستگان پیش از موعد از برنامه ششم

خبرگزاری فارس : کمیسیون تلفیق به حذف ماده مربوط به حقوق بازنشستگان پیش از موعد از برنامه ششم رای داد …

ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۹۵
میزان پرداختی مستمری بگیران ۲ برابر افزایش یافت

خبرگزاری مهر: مدیرعامل هلدینگ انرژی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به رغم مشکلات در یکسال گذشته در پرداخت هزینه های جاری اما نسبت به سال های گذشته میزان پرداختی مستمری بگیران را تا ۲ برابر افزایش دادیم.

ادامه مطلب ...
۸ دی ۹۵
چگونگی پرداخت کسورات اضافه کار بازنشستگان اعلام شد

خبرگزاری مهر: دولت در مصوبه ای جدید سازمان تامین اجتماعی را موظف کرد کسورات از اضافه کار قبل از ۱۷ تیرماه ۹۳ حقوق بازنشستگی کارکنان دستگاه‌های اجرایی را محاسبه و پرداخت کند.

ادامه مطلب ...
۷ دی ۹۵
سهم اضافه کار از حقوق به مستمری و پاداش بازنشستگی افزوده می شود

خبرگزاری ایسنا : مشاور معاونت فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: براساس آیین نامه جدید هیات وزیران، درصد و سهم اضافه کار از حقوق کارکنان ‌براساس فرمولی محاسبه و به مستمری و پاداش پایان خدمت بازنشستگی آنان افزوده می شود.

ادامه مطلب ...
۷ دی ۹۵
مجلس به دنبال تحقق عدالت در حقوق کارکنان و بازنشستگان است

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش مجلس برای تحقق عدالت در حقوق دریافتی بازنشستگان و کارکنان گفت: کمیسیون تلفیق مجلس به شکل جدی به دنبال تحقق عدالت در بحث حقوق همه آحاد جامعه است.

ادامه مطلب ...
۶ دی ۹۵
حداقل حقوق بازنشستگان در سال ۹۶ یک میلیون تومان

خبرگزاری فارس : مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: برای سال آینده دولت ۱۰۰۰ میلیارد تومان علاوه بر بودجه مصوب به ما کمک کرده تا حقوق حداقل بگیران را به یک میلیون تومان برسانیم.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۵
پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال۹۴

خبرگزاری مهر : مدیرکل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش از پرداخت پاداش پایان خدمت تمامی فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ و تسویه بخشی از مطالبات نیروهای حق التدریس خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ دی ۹۵
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در دستور کار مجلس

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم گفت که موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فردا، شنبه(چهارم دی) در دستور کار مجلس قرار دارد.

ادامه مطلب ...
۳۰ آذر ۹۵
افزایش ۲۰ درصدی حقوق بازنشستگان حداقل‌بگیر در سال ۹۶

خبرگزاری ایسنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پیش بینی بودجه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی برای ترمیم حقوق بازنشستگان گفت: افزایش حقوق ۱۰ درصدی در سال آینده اعلام شده است و تصور می کنم برای حداقلی بگیران بازنشسته کشوری همانند امسال ۲۰ درصد افزایش حقوق داشته باشیم.

ادامه مطلب ...
۲۹ آذر ۹۵
تاکید بر توجه به همسان سازی حقوق بازنشستگان

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برنامه ششم باید قابلیت اجرایی شدن داشته باشد گفت: در برنامه ششم باید به مشکل اختلاف حقوق بازنشستگان سال های قبل با بازنشستگان جدید رسیدگی شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۵
پاداش فرهنگیان بازنشسته سال‌های ۹۳ و ۹۴ پرداخت می‌شود

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از پرداخت پاداش بازنشستگی مربوط به فرهنگیان سال‌های ۹۳ و ۹۴ خبر داد و گفت: برای پرداخت پاداش و مطالبات سال ۹۵ فرهنگیان نیز تلاش شده ولی قول قطعی نمی‌توان داد زیرا باید اعتبارش تأمین شود.

ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۹۵
«معوقات‌بازنشستگان» و «مطالبات فرهنگیان» به‌زودی پرداخت می‌شود

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش گفت: معوقات بازنشستگان فرهنگی و مطالبات فرهنگیان شاغل که شامل حق‌التدریس‌ها هم می‌شود، به‌زودی پرداخت خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۱۵ آذر ۹۵
محاسبه حقوق بازنشستگی کارمندان و کارگران براساس ۲ سال آخر خدمت

خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: حقوق تمامی کارمندان و کارگران به هنگام بازنشستگی براساس ۲ سال آخر خدمت محاسبه می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۹۵
پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۹۶

خبرگزاری ایسنا : معاون فنی صندوق بازنشستگی کشوری درباره میزان افزایش حقوق سال آینده بازنشستگان گفت: پیشنهاد ما همانند سال ۹۵ افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان است. در لایحه بودجه سال ۹۶ دولت که هنوز به مجلس تقدیم نشده نیز به همین موضوع و تلاش برای یکسان کردن حقوق بازنشستگان تاکید شده است.

ادامه مطلب ...
۳ آذر ۹۵
کف و سقف حقوق بازنشستگان

خبرگزاری فارس : معاون فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: کف حقوق بازنشستگان ۹۰۰ هزار تومان و سقف آن ۷ برابر این رقم یعنی حدود ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است، البته برخی از افراد هم از این شمول مستثنی هستند که تعدادشان بسیار کم است.

ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۹۵
زمان پرداخت مستمری برخی بازنشستگان تامین اجتماعی تغییر کرد

خبرگزاری مهر: معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از اجرای پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان خبر داد و گفت: زمان دریافت مستمری بخشی از بازنشستگان اصلاح می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۹۵
افزایش ۵۰ درصدی پرداخت وام به بازنشستگان

تابناک: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: امسال میزان اعتبار برای پرداخت وام به بازنشستگان ۵۰ درصد افزایش یافته است.

ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۹۵
جزییات پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات فرهنگیان با اشاره به مصوبه هیات دولت، ابراز امیدواری کرد؛ تمامی معوقات تا نیمه آذرماه امسال پرداخت شود.

ادامه مطلب ...
۱۰ آبان ۹۵
پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش و وزارت علوم تسویه می‌شود

خبرگزاری ایسنا: بر اساس مصوبه امروز هیات دولت؛ پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش و وزارت علوم تسویه می‌شود

ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۹۵
حقوق بازنشستگان فرهنگی قبل و بعد از سال ۸۸ تا یک میلیون تومان تفاوت دارد

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم سروستان در مجلس گفت: حقوق فرهنگیان بازنشسته با شرایط مشابه در قبل و بعد از سال ۸۸ چیزی حدود ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان تفاوت دارد.

ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۹۵
آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری

پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر : امسال وام ضروری بازنشستگان کشوری با افزایش یک میلیون تومانی بدون نیاز به وثیقه و ضامن قابل دریافت است.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۵
پایان اختلاف دستمزد بازنشستگان و شاغلان

خبرگزاری مهر: معاون سازمان برنامه و بودجه از تدوین لایحه حمایت از بازنشستگان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۵
پایان اختلاف دستمزد بازنشستگان وشاغلان

خبرگزاری مهر : معاون سازمان برنامه و بودجه از تدوین لایحه حمایت از بازنشستگان خبرداد و گفت:تلاش می‌شود علاوه بر اینکه اختلاف دریافتی بازنشستگان و شاغلان کاهش یابد، بازنشستگی پیش از موعد هم به صفر برسد.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۵
رشد ٨٠ درصدی مستمری بازنشستگان در دولت یازدهم

خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در طول سه سال دولت یازدهم میزان مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان حدود ٨٠ درصد افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۹۵
قول پیگیری اختلاف فاحش حقوق بازنشستگان و شاغلان

خبرگزاری مهر: پنجشنبه در باشگاه فرهنگیان سالن سعدی مراسم تکریم از بازنشستگان برگزار شد.

ادامه مطلب ...
۷ مهر ۹۵
فاصله ۶۷ درصدی بین حقوق بازنشستگان و تورم در ابتدای دولت یازدهم

خبرگزاری ایرنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در شروع به کار دولت یازدهم، فاصله بین حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران با نرخ تورم ۶٧ درصد بود که در سه سال گذشته حداقل دستمزد بازنشستگان به ترتیب ٢۵ ، ١٧ و ١۴ درصد افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۶ مهر ۹۵
سال آینده برای پرداخت حقوق بازنشستگان با بحران مواجهیم

خبرگزاری فارس: رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: با این روند اگر پیش برویم سال آینده برای پرداخت حقوق بازنشستگان که ماهانه ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان است با مشکل و بحران مواجه شویم.

ادامه مطلب ...
۶ مهر ۹۵
خبر خوب برای بازنشستگان آموزش و پرورش

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه ویژه این کمیسیون درباره پرداخت پاداش بازنشستگان آموزش‌ و پرورش در سال ۹۳ و ۹۴ تصمیم‌گیری شد.

ادامه مطلب ...
۵ مهر ۹۵
ماهانه ۳۷ میلیارد تومان به بازنشستگان گلستان حقوق پرداخت می‎شود

خبرگزاری فارس: مدیر صندوق بازنشستگی استان گلستان با بیان اینکه ۲۴ هزار و ۸۴۸ بازنشسته در این استان وجود دارد، گفت: ماهانه ۳۷ میلیارد تومان به بازنشستگان گلستان حقوق پرداخت می‎شود.

ادامه مطلب ...
۳۱ شهریور ۹۵
واریز سود صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به واریز سود سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ به حساب فرهنگیان بازنشسته عضو موسسه گفت: سود دوره ۲۱ موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با پایان سال مالی و برگزاری مجامع شرکت های تابعه و موسسه در بین فرهنگیان عضو توزیع شد و سهم اعضای خروجی پرداخت گردید.

ادامه مطلب ...

265 نظر برای «اخبار حقوق بازنشستگان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)»لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.