اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۷(کلیه اخبار)

۵ روز قبل ۵۳ نظر

اخبار جذب هیات علمی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جذب هیات علمی اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار جذب هیات علمی موجود در این صفحه :


۲۵ شهریور ۹۷
۹۵۰ ظرفیت جدید جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی ایجاد شد

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: سازمان امور اداری و استخدامی کشور با ۹۵۰ ظرفیت جدید جذب در دانشگاه های علوم پزشکی موافقت کرد.

ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۹۷
جذب یک هیئت‌علمی به ازای ۲۵دانشجو

معاون اداری و مالی وزارت علوم با اشاره به تحقق ۴۰ درصدی اعتبارات دانشگاه‌های کشور، از جذب یک هیئت‌علمی به ازای هر ۲۵ دانشجو خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدتقی نظرپور صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح ساختمان مرکزی دانشگاه لرستان اظهار داشت: سرانه فضای این دانشگاه رشد خیلی خوبی داشته است و شاهد گسترش دانشگاه و جذب هیئت علمی هستیم.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۷
آغاز فراخوان جذب هیات علمی از فردا

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها از فردا ۲۱ شهریور خبر داد و گفت: ثبت نام در این فراخوان به مدت یک ماه ادامه دارد.

ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۹۷
اعلام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد در هفته جاری

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فراخوان جذب هیات علمی جدید این دانشگاه در هفته جاری اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۹۷
پذیرش دانشجو کارشناسی ارشد ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی تا پایان شهریورماه

دانشگاه علوم پزشکی مجازی پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش پزشکی مجازی ویژه هیات‌علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال ۹۷-۹۸ را تا تاریخ پایان شهریور ماه تمدید کرد.

ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۹۷
آخرین وضعیت پرونده‌های جذب هیات علمی دانشگاه‌ها

استخدام هیات علمی در دانشگاه‌ها یکی از طلایی‌ترین و در عین حال حساس‌ترین رویداد دانشگاهی از دیدگاه هزاران تن از دانش آموختگانی است که هر ساله چشم انتظار هستند تا با استخدام در مراکز علمی و آموزشی کشور آینده شغلی بهتری برای خود رقم بزنند، در این راستا فراخوان جذب هیات علمی دو مرتبه در سال از سوی وزارت علوم اعلام می‌شود و هزاران داوطلب در این رقابت حساس و سرنوشت ساز شرکت می‌کنند.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۷
جذب ۵۰ نخبه به عنوان هیات علمی

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به آمار جذب نخبگان در سال گذشته گفت: امسال نیز حدود ۱۰۰ سهمیه برای جذب نخبگان در دانشگاه ها اختصاص داده ایم.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۷
تعیین تکلیف جذب هیات علمی گروه پزشکی کمتر از ۴ هفته

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت گفت: هیات مرکزی جذب وزارت بهداشت کمتر از چهار هفته و معمولا بین ۲ تا ۴ هفته پرونده ها را تعیین تکلیف می کند و پاسخ افراد را می دهد.

ادامه مطلب ...
۲۹ مرداد ۹۷
جذب هزار عضو هیات علمی در رشته های پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اعلام کرد: هزار و ۸۰۰ نفر در فراخوان جذب اعضای هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کرده اند که از این تعداد هزار نفر جذب خواهند شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ مرداد ۹۷
آغاز ثبت نام متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد از اوایل شهریور

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از ثبت نام متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از هفته اول شهریور ماه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۹۷
زمان اعلام نتایج نهایی جذب هیات علمی دانشگاه‌ها مشخص شد

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از اعلام نتایج نهایی فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تا پایان مرداد خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۷
جذب ۱۰۰ عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جذب ۱۰۰ عضو هیات علمی جدید در این دانشگاه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۹۷
جذب هیات علمی در قالب طرح سربازی در دانشگاه هنر تبریز

دانشگاه هنر تبریز به منظور تکمیل کادر هیات علمی خود از بین فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت، پاره وقت و حق التدریس در قالب طرح سربازی دعوت به همکاری می کند.

ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۹۷
افزایش یافتن ظرفیت جذب هیات علمی بانوان

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از افزایش ظرفیت جذب هیات علمی بانوان از ۱۲ به ۳۸ درصد خبر داد و گفت: افزایش جذب هیات علمی بانوان در دستور کار قرار دارد.

ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۹۷
اعلام فرآیند زمانی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها

براساس جدول زمانی فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، متقاضیان می توانند از تاریخ ۲۱ شهریور الی ۶ مهرماه نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۹۷
اعلام زمان مراجعه مشمولان طرح سربازی اعضای هیئت علمی در سال ۹۸-۱۳۹۷

مرکز نظارت وارزیابی آموزش عالی وزارت علوم با صدور اطلاعیه‌ای زمان دوره آموزش نظامی اعضای هیئت علمی در سال ۹۸-۱۳۹۷ را اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۳۰ تیر ۹۷
زمان فراخوان جذب هیت علمی مشخص شد

ثبت نام متقاضیان جذب هیات علمی در دانشگاه ها و موسسات تابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری از ۲۱ شهریور آغاز و تا ۶ مهر ۹۷ ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب ...
۲۵ تیر ۹۷
فرایند جذب اعضای هیات علمی استانی می‌شود

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به دلیل تسهیل در فرایند جذب اعضای هیات علمی، استانی شدن فرایند جذب در دستور کار وزارت علوم قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۷
جذب سالانه ۲ هزارنفر از فارغ التحصیلان دکتری در هیات علمی

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم گفت: سالانه ۱۵هزار فارغ‌التحصیل مقطع دکتری داریم و از این تعداد ۱۵۰۰ تا ۲ هزار نفر به عنوان عضو هیات علمی جذب می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۹۷
استانی شدن فرایند جذب اعضای هیات علمی

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به دلیل تسهیل در فرایند جذب اعضای هیات علمی استانی شدن فرایند جذب در دستور کار وزارت علوم قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۷
جزئیات اعلام فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: چارچوب فراخوان جذب اعضای هیات علمی به طور کامل آماده و تدوین شده است.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۷
تدوین چارچوب فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: چارچوب فراخوان جذب اعضای هیات علمی به طور کامل آماده و تدوین شده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۹۷
آیین نامه استخدام در هیات علمی ابلاغ شد

رئیس مرکز جذب وزارت علوم از بازنگری آیین نامه مقررات استخدامی توسط هیات امناء خبر داد و گفت: براساس آن شرط سنی برای جذب هیات علمی تغییر کرده و شانس بیشتری برای جذب جوانان به وجود آمد.

ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۹۷
آخرین جزئیات فراخوان جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد گفت: موضوع جذب جدید اعضای هیات علمی این دانشگاه در حال نیازسنجی است.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۷
جذب هیات علمی از تیرماه

از سال جاری واحدهای دانشگاهی باید با ارزیابی شرایط و ظرفیت‌ها اسامی اعضای هیات‌علمی خود را که امکان‌ پذیرش دانشجوی دکتری دارند، مشخص کنند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۷
اخذ مجوزِ بکارگیری۱۵۰ عضو هیات علمی

رییس دانشگاه فنی و حرفه ای از آمادگی برای تبدیل وضعیت ۱۳۰۰ نیروی حق التدریس این دانشگاه به قراردادی و همچنین اخذ مجوز برای جذب ۱۵۰ عضو هیات علمی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۷
جذب هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان از فارغ التحصیلان دانشگاهی

معاون آموزشی وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه فرهنگیان متناسب با وضعیت خود باید هیات علمی جدیدی از بین فارغ التحصیلان مقاطع مختلف تحصیلی کشور جذب کند.

ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۹۷
اعلام شرایط استخدام هیات علمی در دانشگاه فردوسی مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فردوسی مشهد، شرایط جذب هیات اعلام شرایط استخدام هیات علمی در دانشگاه فردوسی مشهدعلمی در این دانشگاه را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
استخدام ۴۵۰ عضو هیات علمی در دانشگاه شهید بهشتی

مدیر امور هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: طی فراخوان‌های سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ بیش از ۹ هزار نفر در فراخوان‌های استخدامی دانشگاه شرکت کرده اند که با استخدام بیش از ۴۵۰ نفر موافقت شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۹۷
تمدید فرصت شرکت در جذب هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی

فرصت ثبت نام اینترنتی در پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت برای دومین بار تمدید شد و متقاضیان تا جمعه ۲۴ فروردین ۹۷ می توانند در این فراخوان ثبت نام کنند.

ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۹۷
آغاز فرصت مجدد ثبت نام جذب هیات علمی وزارت بهداشت از امروز

فرصت ثبت نام اینترنتی در پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت از امروز آغاز شده و متقاضیان می توانند از امروز تا ۲۱ فروردین ۹۷ می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۱۶ فروردین ۹۷
استخدام اعضای هیات علمی تغییر می‌کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: روش استخدام اعضای هیأت علمی از این پس تغییر خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، فرهاد رهبر در جمع خبرنگاران در حاشیه افتتاح سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران افزود: این دانشگاه هم اکنون از آموزش محوری به سمت پژوهش محوری سوق پیدا خواهد کرد و افرادی که در دانشگاه استخدام می‌شوند، باید شایستگی لازم در عرصه تحقیق و توسعه را داشته باشند.

ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۹۷
تمدید فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت از ۱۸ فروردین

امکان ثبت نام اینترنتی در پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت از ۱۸ تا ۲۱ فروردین ۹۷ فراهم شد.

ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۹۷
جذب ۱۰۰۰ عضو هیات علمی امسال در وزارت بهداشت

رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت گفت: براساس فراخوان منتشر شده از سوی مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت ۱۰۰۰ عضو هیات علمی در سال جاری استخدام می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۹۷
جزئیات جذب اعضای هیات علمی جوان در دانشگاه آزاد

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: قطعا با اتمام ساماندهی رشته‌های تحصیلی و ساماندهی اعضای هیات علمی، با انجام مهندسیِ مجددی که صورت می‌گیرد، آماری حاصل خواهد شد که نشان دهنده میزان کمبود ما در حوزه هیات علمی است و این خود، فتح بابی خواهد بود برای جذب اعضای نخبه، فعال و جوانی که اکنون در کشور بدنبال فرصتِ کار و اشتغال هستند.

ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۹۶
آمار ثبت‌نام متقاضیان عضویت در هیأت علمی دانشگاه‌ها اعلام شد

خبرگزاری ایسنا : رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم از ثبت‌نام بیش از ۱۰ هزار متقاضی اعضای هیأت علمی در دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: نتایج نهایی این فراخوان شهریور ۹۷ اعلام می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۹۶
اعلام جزئیات جذب عضو هیأت علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، پانزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاههای علوم پزشکی را برگزار می‌کند.

ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۹۶
اعلام ظرفیت استخدام هیات علمی پزشکی

فراخوان استخدام عضو هیات علمی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وزارت بهداشت منتشر شد داوطلبان تا ۲۸ اسفند می توانند ثبت نام کنند.

ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۹۶
آگهی استخدام عضو هیات علمی پیمانی

با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی مرکز امور هیئت علمی …

ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۹۶
آغاز ثبت‌نام متقاضیان عضویت در هیات علمی وزارت بهداشت از فردا

رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اعلام کرد: ثبت نام از متقاضیان عضویت در هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی از فردا سه شنبه اول اسفند ماه آغاز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۹۶
جذب اعضای هیأت علمی جدید در دانشگاه آزاد

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه آزاد گفت: خوشبختانه از شورای اسلامی شدن دانشگاه ها مجوز ایجاد هیات جذب مستقل اخذ شده تا اعضای هیات علمی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی جذب شوند.

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۶
آغاز ثبت نام جذب اعضای هیات علمی از فردا

رئیس مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد: ثبت نام متقاضیان عضو هیات علمی فراخوان بهمن ماه ۹۶ از ساعت ۱۲ فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه آغاز می شود.

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۶
فراخوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی

دانشگاه علوم اسلامی رضوی برای پذیرش اعضای هیئت علمی جدید فراخوان داده است

ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۹۶
فراخوان بهمن ماه جذب هیات علمی به تعویق افتاد

ثبت نام نوزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، مربوط به بهمن ۹۶، با دستور وزیر علوم به تعویق افتاد.

ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۹۶
اخذ مجوز استخدام ۴۳ عضو هیات علمی در دانشگاه ایلام

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: مجوز استخدام ۴۳ عضو هیات علمی به صورت پیمانی مشروط در این دانشگاه اخذ شده است.

ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۹۶
آغاز ثبت‌نام متقاضیان هیات علمی وزارت بهداشت از اول اسفند

رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از آغاز ثبت نام از متقاضیان عضویت در هیات علمی از روز سه‌شنبه اول اسفند ماه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۹۶
فراخوان جذب اعضای هیات علمی به تعویق افتاد

حجت‌الاسلام رضوان‌طلب در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب، اظهار کرد: امسال فراخوان جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه‌ها در دو مرحله شهریور ماه و بهمن برگزار می‌شود که فراخوان شهریور ماه به پایان رسید و در طی آن ۸۰۰ نفر به عنوان هیات علمی جذب دانشگاه‌های کشور شدند.

ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۹۶
اعلام شرایط اختصاصی استخدام هیات علمی در دانشگاه تهران

معاون آموزشی دانشگاه تهران از استخدام سالانه ۸۰ تا ۱۰۰ عضو هیات علمی در این دانشگاه خبر داد و گفت: داشتن معدل ۱۵ برای دوره دیپلم و لیسانس، معدل ۱۶ برای دوره کارشناسی ارشد و معدل ۱۷ برای دوره دکتری از مهم‌ترین شرایط اختصاصی دانشگاه تهران برای استخدام اعضای هیات علمی در این دانشگاه است.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۶
اختصاص بودجه برای جذب هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان

رئیس دانشگاه فرهنگیان یزد خواستار اختصاص بودجه از سوی وزارت علوم برای جذب هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ دی ۹۶
جزئیات جذب اعضای هیات علمی در بهمن ماه ۹۶ اعلام شد

زمانبندی هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان بهمن ۱۳۹۶ اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۶
لزوم ضرورت بازنگری در آیین‌نامه استخدامی اعضای هیئت علمی

قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت‌های امنا و هیئت ممیزه مرکزی، بر لزوم ضرورت بازنگری در آیین‌نامه استخدامی اعضای هیئت علمی تأکید کرد و گفت: نیازمند بازنگری آیین‌نامه استخدامی برای اعضای هیئت علمی آموزشی که فقط به امر آموزش می‌پردازند، هستیم.

ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۹۶
کاهش اعضای هیئت علمی حق التدریس

جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی برگزار و بر کاهش اعضای هیئت علمی حق التدریس تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۹۶
جذب سرباز هیات علمی در وزارت بهداشت

با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح و براساس اولویت های دانشگاه های علوم پزشکی، افراد واجد شرایط سرباز هیات علمی انتخاب و برای تایید نهایی به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی شدند.

ادامه مطلب ...
۳ دی ۹۶
میزان جذب زنان در هیات علمی دانشگاه ها

خبرگزاری مهر : رئیس مرکز جذب وزارت علوم گفت: ۳۷ درصد هیات علمی دانشگاه ها را اساتید زن تشکیل می دهند و در حال حاضر ۶ هزار و ۵۰۰ زن به عنوان هیات علمی در دانشگاه ها مشغول فعالیت هستند.

ادامه مطلب ...
۲۷ آذر ۹۶
ضرورت هماهنگی سازمان استخدامی و برنامه و بودجه برای جذب هیات علمی

خبرگزاری مهر : در جلسه هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، بر هماهنگی لازم با سازمان اداری و استخدامی و برنامه و بودجه برای جذب هیات علمی تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۹۶
جذب ۱۳ هزار عضو هیات علمی طی ۴ سال

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز جذب وزارت علوم گفت: تعداد ۱۳ هزار و ۳۵۸ عضو هیات علمی در بازه زمانی یک شهریور ۹۲ تا ۱۰ مهر ۹۶ در دانشگاه ها جذب شده اند.

ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۹۶
اطلاعیه دانشگاه تهران درباره جذب اعضای هیات علمی

خبرگزاری آنا : دانشگاه تهران درباره جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که محل خدمت خود را دانشگاه تهران انتخاب کرده‌اند، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

ادامه مطلب ...
۴ آذر ۹۶
میزان امتیازات برای تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی اعلام شد

خبرگزاری مهر: میزان امتیازات لازم برای تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۹۶
وضعیت استخدام‌های وزارت بهداشت در سال ۹۶

خبرگزاری ایسنا : معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، وضعیت مجوزهای وزارت بهداشت برای استخدام نیرو در سال جاری را تشریح کرد و گفت: در سال گذشته مجوز استخدام ۱۶ هزار نیروی غیرهیات‌علمی و ۱۰۰۰ نیروی هیات علمی صادر شد و برای سال جاری هم مجوز استخدام ۱۱ هزار و ۵۰۰ نیرو را در برنامه داریم.

ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۹۶
اعلام آخرین تغییرات آیین‌نامه جذب هیات علمی

خبرگزاری ایسنا : دکتر محمدرضا رضوان‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در پاسخ به این سوال که نیاز سالیانه کشور برای جذب اعضای هیان علمی به چه میزان است، با تاکید بر اینکه نیاز کشور در این حوزه بسیار زیاد است، گفت: بر اساس آمارهای جهانی متوسط نسبت استاد به دانشجو یک به ۱۳ است و این میزان در کشور در خوش بینانه‌ترین وضعیت یک به ۲۳ است.

ادامه مطلب ...
۸ آبان ۹۶
اشتغال بیش از ۲۷ هزار عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد

خبرگزاری ایرنا: بر اساس آمار ارائه شده ازسوی دانشگاه آزاد اسلامی ۲۷ هزار و ۲۵۰ نفر عضو هیات علمی در این دانشگاه اشتغال دارند، که از این تعداد ۲۵ هزار و ۸۴۳ نفر به صورت تمام‌وقت و ۱۴۰۷ نفر به صورت نیمه وقت در دانشگاه مشغول به کار هستند.

ادامه مطلب ...
۷ آبان ۹۶
آخرین وضعیت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

خبرگزاری مهر : هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی آخرین وضعیت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۹۶
جذب ۱۳۲ نفر عضو هیات علمی توسط وزارت علوم

خبرگزاری ایسنا : رئیس هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی گفت: با مصوبه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به فراخوان جذب هیات علمی کرده‌اند.

ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۹۶
مهلت دوباره مرکز جذب به متقاضیان جذب هیات علمی فراخوان شهریور۹۶

خبرگزاری مهر : مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد: متقاضیان جذب هیات علمی فراخوان شهریورماه ۹۶ که موفق به ثبت نام و انتخاب اولویت نشده اند، روز پنج شنبه ۲۰ مهرماه فرصت ثبت نام و تعیین اولویت دارند.

ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۹۶
آغاز بررسی پرونده متقاضیان هجدهمین فراخوان جذب در دانشگاه ها

خبرگزاری مهر : بررسی پرونده افراد ثبت نام کرده درهجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، در دانشگاه ها آغاز شد.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶
اعلام جزئیات فراخوان سراسری جذب هیات علمی علوم پزشکی در بهمن ۹۶

خبرگزاری مهر :رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت از پیش بینی اعلام فراخوان جذب هیات علمی بالینی و علوم پایه در دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد و گفت: این فراخوان در بهمن ماه منتشر می شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶
نحوه فعالیت اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد اصلاح شد

خبرگزاری مهر: نحوه فعالیت اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد اسلامی از سوی فرهاد رهبر رئیس دانشگاه اصلاح شد.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶
تسهیل شرایط استخدام معلولین در هیات علمی دانشگاه‌ها

خبرگزاری ایسنا: در جلسه ۱۹۶ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست دکتر محمدعلی کی‌نژاد در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد،‌بر ضرورت تسهیل شرایط استخدام معلولین در هیات علمی دانشگاه‌ها تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۲ مهر ۹۶
فردا آخرین مهلت شرکت در فراخوان جذب هزار و ۲۰۰ نفر هیأت علمی

خبرگزاری مهر: متقاضیان شرکت در هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور تا فردا دوشنبه سوم مهرماه ۹۶ برای ثبت نام مهلت دارند.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶
فراخوان جذب ۲۰ عضو هیات علمی در دانشگاه صنعتی دزفول

خبرگزاری ایسنا : رییس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با اشاره به جذب ۲۰ عضو هیات علمی در دو فراخوان، گفت: در گذشته اختلاف حقوقی هیات علمی دانشگاه‌های خوزستان با استان‌های برخوردار بیشتر بود اما این اختلاف اکنون کم شده و نیاز است برای توسعه مناطق جنوبی، اختلاف حقوقی معقولی در نظر گرفته و شرایط رفاهی بهتری دیده شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۹۶
آغاز ثبت نام جذب هیات علمی در فراخوان شهریور ۹۶ از امروز

خبرگزاری مهر : ثبت نام متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت علوم از امروز ۲۵ شهریورماه در سامانه جذب هیات علمی مرکز جذب آغاز می شود.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۶
فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی پیمانی و طرح سربازی دانشگاه‌ها

خبرگزاری ایلنا: فرآیند هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی پیمانی و طرح سربازی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از چهارم شهریورماه آغاز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۶
جذب هیات علمی زنان در دانشگاهها افزایش می‌یابد

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم گفت:سعی ما این است که نسبت هیات علمی زنان به مردان را افزایش دهیم، برای همین پرونده های جذب هیات علمی زنان را راحت‌تر پذیرش می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۹۶
آغاز ثبت نیاز دانشگاه‌ها در فراخوان جذب هیات علمی از ۴ شهریور ۹۶

برنامه زمانبندی هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها، مربوط به فراخوان شهریورماه ۹۶ اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۹۶
فراخوان ثبت نام برای جذب هیأت علمی اعلام شد

خبرگزاری مهر : رئیس مرکز جذب وزارت علوم با اشاره به فراخوان جذب شهریور ماه گفت: از هفته دوم شهریورماه سایت مرکز جذب برای ثبت نام ، بر روی متقاضیان باز می شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶
نحوه ثبت نام متقاضیان جذب در هیات‌های علمی دانشگاه‌ها اعلام شد

خبرگزاری ایسنا : هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی طی فراخوانی نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات متقاضیان جذب در هیات‌های علمی دانشگاه‌ها را اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۲۱ تیر ۹۶
فرصت مجدد برای متقاضیان هیأت علمی که در دانشگاهها جذب نشدند

خبرگزاری مهر : متقاضیان جذب هیات علمی که دارای شرایط لازم بوده ولی توسط دانشگاه ها پذیرش نشده اند درخواست خود را در فرم سایت دبیرخانه هیات عالی جذب ثبت کنند تا مجدد تقاضای آنها بررسی شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۶
تصویب تعیین شرط سنی برای متقاضیان جذب در هیات‌های علمی

خبرگزاری ایرنا : تعیین شرط سنی برای متقاضیان جذب در هیات‌های علمی در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد.

ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۹۶
جذب ۵۸ هزار هیأت علمی در دانشگاه‌های کشور

خبرگزاری فارس : رئیس هیأت جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: طرح آمایش جذب هیأت علمی و نقشه جامع علمی کشور به تصویب شورای انقلاب فرهنگی رسید و مسیر حرکت را برای ارتقای آموزش کلان کشور و جذب نیروهای توانمند در عرصه آموزش فراهم کرده است.

ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۹۶
ثبت‌نام بیش از ۳۰۰۰ نفر در فراخوان جذب هیات علمی

خبرگزاری ایسنا : رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: از اسفند ماه ۹۵ همزمان با اعلام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، تاکنون حدود ۵۰۰۰ نفر با انتخاب حداکثر دو رشته در این فراخوان ثبت‌نام کرده‌اند.

ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۹۶
فراخوان جذب اعضای هیات علمی بورسیه

خبرگزاری ایسنا: در جلسه ۱۸۹ هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی، به ریاست دکتر محمد علی کی‌نژاد مقابله با تصمیم دولت آمریکا علیه نخبگان ایرانی تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۹۶
فردا آخرین فرصت ثبت‌نام در هجدهمین فراخوان جذب هیات علمی

خبرگزاری مهر : ثبت‌نام هجدهمین فراخوان نیمه‌متمرکز جذب اعضای هیات علمی (بورس) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور فردا ۶ خرداد به پایان می رسد.

ادامه مطلب ...
۲ خرداد ۹۶
جذب ۱۰۰ نفر هیئت علمی در دانشگاه محقق اردبیلی

خبرگزاری تسنیم : رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در سه سال گذشته ۱۰۰ نفر هیئت علمی در دانشگاه محقق اردبیلی جذب شده است.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۶
امروز آخرین مهلت ثبت نام برای فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

خبرگزاری مهر : مهلت ثبت نام برای فراخوان جذب هیات علمی غیر علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی امروز ۲۰ اردیبهشت بهشت ماه پایان می یابد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۶
جذب ۲ هزار عضو هیات علمی جدید در دانشگاه های علوم پزشکی

خبرگزاری مهر : معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: به منظور رفع بخشی از کمبودهای نظام سلامت در این زمینه، مجوز جذب ۲ هزار عضو هیات علمی در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور توزیع شد.

ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۹۶
جذب بیش از ۲ هزار هیات علمی در وزارت بهداشت طی امسال

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با فراخوانی که از اسفندماه سال گذشته آغاز شد که تا ماه‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت، امسال دو هزار نفر به اعضای هیات علمی وزارت بهداشت اضافه خواهند شد.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶
افزایش تعداد اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد از طریق آخرین فراخوان جذب

خبرگزاری فارس: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد با اشاره به افزایش اعضای هیات علمی این دانشگاه گفت: در مجموع بیش از ۱۰ هزار نفر جذب استخدام خواهیم داشت و بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ نفر هم در سه سال گذشته ارتقاء یافتند.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۶
استخدام هیئت علمی در سازمان پژوهش

خبرگزاری مهر: معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از تغییر کتاب‌های درسی پایه یازدهم خبر داد و گفت: تعداد ۲۰ عضو هیئت علمی جذب این سازمان می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۶
آخرین وضعیت آیین نامه استخدامی موسسات و دانشگاه های غیرانتفاعی

خبرگزاری مهر: مشاور وزیر علوم گفت: آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی در دستور کار قرار داشته ولی هنوز نهایی نشده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۶
تمدید مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی در رشته‌های غیر پزشکی دانشگاه آزاد

خبرگزاری فارس: به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه آزاد، مهلت ثبت‌نام برای ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی در رشته‌های غیر پزشکی دانشگاه آزاد تا ۲۰ اردیبهشت ماه تمدید شد.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۶
استخدام ۱۰ هزار عضو هیأت علمی در دانشگاه آزاد

خبرگزاری دانشجو: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: در مجموع بیش از ۱۰ هزار نفر عضو هیأت علمی استخدام می‌‌کنیم و بیش از ۴۵۰۰ نفر هم در سه سال گذشته ارتقا یافتند.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۶
فردا، آخرین مهلت ثبت نام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، فردا ( ۲۰فروردین) ماه را آخرین مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد عنوان کرد.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۶
جذب ۲۰۰۰ عضو هیات علمی وزارت بهداشت در سال ۹۶

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از برنامه های این مرکز برای جذب ۲۰۰۰ عضو هیات علمی جدید در سال ۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۸ فروردین ۹۶
آخرین مهلت ثبت نام جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد اعلام شد

خبرگزاری مهر:متقاضیان پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی فقط تا ۲۰ فروردین برای ثبت‌نام در فراخوان جدید جذب هیات علمی غیر علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی فرصت دارند.

ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۹۶
جذب دانشگاه تهران عضو هیئت علمی

باشگاه خبرنگاران جوان : دارندگان سوابق علمی برجسته و درخشان به عنوان هیأت علمی در دانشگاه تهران استخدام می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۵
تمدید ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تا ۲۰ فروردین

خبرگزاری مهر : مهلت ثبت نام برای فراخوان جذب هیات علمی در رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تا تاریخ ۲۰ فروردین ۹۶ تمدید شد.

ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۹۵
اعلام نتایج جذب هیات علمی وزارت بهداشت در نیمسال اول ۹۶

خبرگزاری ایسنا : رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت از اعلام نتایج فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه‌های زیر مجموعه این وزارتخانه در نیم سال اول ۹۶ خبرداد.

ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۹۵
رشدبیش از هزار درصدی هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی

خبرگزاری ایسنا: معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی گفت: تعداد اعضای هیات علمی تمام وقت دانشگاه طی سه سال گذشته ۱۰۸۱ درصد رشد داشته است .

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۵
۱۳ اسفند؛ آخرین مهلت ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

بازارکار: فرصت ثبت‌نام در چهاردهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور روز جمعه ۱۳ اسفند تمام می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۵
اولویت فرزندان شاهد و ایثارگر برای جذب در هیات علمی دانشگاه آزاد

خبرگزاری ایسنا : رییس دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار از اولویت فرزندان شاهد و ایثارگر برای جذب در هیات علمی این دانشگاه خبرداد.

ادامه مطلب ...

53 نظر برای «اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۷(کلیه اخبار)»


  1. حسنی

    باسلام .لطفا پیگیری نمایید ،نتیجه جذب هیات علمی غیر پزشکی دانشگاه آزاد را در سال ۹۶.با گذشت ۳ماه هنوز هیچ جوابی به ما داده نشده است.
    باتشکر

    پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.