اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۸(کلیه اخبار)

۴ روز قبل ۵۵ نظر

اخبار جذب هیات علمی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جذب هیات علمی اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار جذب هیات علمی موجود در این صفحه :


۲۷ خرداد ۱۳۹۸
جذب هیات علمی در مرکز تحقیقات سیاست علمی
داوطلبان جذب هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور تا سوم تیر ماه برای شرکت در مصاحبه حضوری این مرکز مهلت دارند.
ادامه مطلب ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
فراخوان مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها در مردادماه
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که برگ آماده به خدمت دریافت کرده اند به مراکز آموزش اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۱۳۹۸
افزایش ۷ تا ۱۰ درصدی ردیف استخدامی اعضای هیئت علمی در سال جاری
رئیس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به افزایش ردیف استخدامی در بودجه سال ۹۸ گفت: افزایش ردیف استخدامی که هرساله در بودجه لحاظ می شود، حدود ۷ تا ۱۰ درصد اعتبارت بودجه است.
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
برنامه دانشگاه تهران برای جذب هیئت علمی خارجی
رئیس دانشگاه تهران از برنامه این دانشگاه برای جذب هیئت علمی خارجی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در حال حاضر قانون کار در ایران اجازه جذب هیئت علمی خارجی به صورت ثابت و رسمی را به ما نمی‌دهد اما تلاش می‌کنیم تعداد اعضای هیئت علمی به صورت پیمانی داشته باشیم.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
فراخوان جذب هیئت علمی وزارت بهداشت در انتظار صدور مجوز استخدام
رئیس مرکز جذب هیئت علمی وزارت بهداشت گفت: فراخوان جذب هیئت علمی وزارت بهداشت آماده شده است و در انتظار صدور مجوز استخدام از سوی سازمان امور اداری و استخدامی هستیم.
ادامه مطلب ...
۲۴ فروردین ۱۳۹۸
اصلاح آئین نامه استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه تهران
رییس دانشگاه تهران از بازنگری و اصلاح آئین نامه استخدامی اعضای هیات علمی خبر داد و گفت: بازنگری در مورد ادامه خدمت اعضای هیات علمی در وضعیت پیمانی به نحوی که تمدید قرارداد آنان در طول سنوات با کسب و احراز شرایط بدون محدودیت در ترفیع پایه و ارتقا ادامه یابد، تغییر ساختار ترفیع بر اساس مصوبه نظام یکپارچه ارزیابی عملکرد، اصلاح مقررات مربوط به انواع ماموریت‌ها، اصلاح مقررات مربوط به پایان خدمت و اصلاح آئین نامه انتخاب استاد ممتاز از مهم‌ترین این اصلاحات است.
ادامه مطلب ...
۱۰ فروردین ۱۳۹۸
جزئیات و زمان اعلام نتایج جذب هیات علمی اعلام شد
پرونده‌های مربوط به فراخوان بهمن ماه ۹۷ از ۲۱ خرداد تا ۳۱ تیر در هیات مرکزی جذب وزارت علوم بررسی و نتایج آن اعلام خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
فراخوان امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیئت علمی اعلام شد
مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم،از بین داوطلبان واجد شرایط ، به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز تابع استان‌ها و تهران در رشته‌های مورد نیاز دعوت به همکاری ‌کرد.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
الزام دوره مجازی آموزش پزشکی برای اعضای هیئت علمی جدید الاستخدام
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: بر اساس مصوبه هیئت ممیزه مرکزی وزارت بهداشت اعضای هیئت علمی جدید الاستخدام باید در دوره کارشناسی ارشد مجازی آموزش پزشکی شرکت کنند.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
شرایط جذب عضو هیئت علمی در غیرانتفاعی
رئیس اتحادیه دانشگاه‌های غیرانتفاعی با اعلام برخی شرایط جذب هیئت علمی در این دانشگاهها گفت: تعداد دانشجویان مراکز غیرانتفاعی کم بوده و نمی‌توانند عضو هیئت علمی زیادی جذب کنند.
ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۱۳۹۷
امکان جذب ۳ هزار نفر در هیئت علمی دانشگاه‌ها را داریم
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امسال بیش از ۱۰ هزار نفر متقاضی جذب هیئت علمی بودند اما ما امکان جذب حدود ۳ هزار نفر را داریم.
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۷
۲۸۰۰ فارغ‌التحصیل ایثارگر عضو هیئت علمی دانشگاه هستند
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در حال حاضر ۲۸۰۰ فارغ‌التحصیل خانواده ایثارگر کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها هستند.
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۷
فراخوان جذب هیات علمی برای دومین بار تمدید شد
شرکت در بیستمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی پیمانی و طرح سربازی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۹۷ برای دومین بار تمدید شد.
ادامه مطلب ...
۵ اسفند ۱۳۹۷
جذب ۹۰۰ عضو هیات علمی دانشگاه ها بر اساس فراخوان بهمن ماه
رئیس مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ۹۰۰ نفر در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه ها که از ۱۵ بهمن ماه تا یکشنبه آتی ادامه دارد، جذب می شوند.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
مهلت ثبت‌نام متقاضیان جذب هیات علمی تمدید شد
رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از تمدید مهلت شرکت در فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها تا ۵ اسفند ماه خبرداد.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
امکان تمدید مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی
رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم با تاکید بر اینکه برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از قوانین این مرکز در زمینه جذب هیات علمی سرپیچی می کنند،‌ گفت: فقط هیات‌های اجرایی دانشگاه‌ها می‌توانند در خصوص تایید یا عدم تایید فردی به عنوان هیات علمی پاسخ رد یا قبول بدهند و نظر کارگروه‌های علمی و عمومی در این زمینه صرفاً استشاره‌ای است و گروه‌ها و دانشکده‌ها هم جایگاهی در رسیدگی به فرایند جذب ندارند.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
جذب هیئت علمی در بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی
پژوهشکده علوم اسلامی وابسته به بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی اقدام به پذیرش عضو هیئت علمی پژوهشی می کند.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
۳۰ بهمن؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان
متقاضیان پذیرش در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان تا ۳۰ بهمن فرصت دارند در این فراخوان ثبت‌نام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۷
فراخوان جذب عضو هیات علمی‌پژوهشی در پژوهشکده قوه قضاییه
پژوهشکده قوه قضاییه در فراخوان بهمن ماه سال ۱۳۹۷ جهت تکمیل کادر هیات علمی پژوهشی از بین متقاضیان مقطع دکتری عضو هیات علمی‌پژوهشی جذب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی آغاز شد
فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از امروز ۱۵ بهمن ۹۷ آغاز شده و تا ۳۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت، متقاضیان جذب در این زمان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
اولویت استخدام اعضای هیئت علمی در شرایط مساوی با مردان متاهل
به گفته سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بر اساس رای استمزاجی این کمیسیون، اولویت استخدام اعضای هیئت علمی در شرایط مساوی با مردان متاهل است.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
بیستمین فراخوان جذب هیات علمی از فردا آغاز می شود
بر اساس برنامه زمان بندی بیستمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی پیمانی و طرح سربازی در سال ۹۷،ثبت نام متقاضیان جذب از ۱۵ بهمن آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
مشکل تبدیل وضعیت هیات علمی خانواده های ایثارگران و شهدا حل شد
دبیر هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت که این هیات مصوبه ای برای رسمی قطعی شدن قرارداد اعضای هیات علمی خانواده های ایثارگران و شهدا صادر کرد و بر این مبنا مشکلات تبدیل وضعیت آنها در دانشگاه ها برطرف شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
ضرورت جذب اعضای هیات علمی در مناطق آمایشی متناسب با نیاز منطقه
معاون آموزشی وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم همکاری دانشگاه‌های مستقر در کلان مناطق آمایشی کشور، گفت: انتظار این است که مناطق، سند برآورد نیروی انسانی خود را تدوین کنند و اعضای هیات علمی جدید خود را طبق این سند و با توجه به ماموریت‌های منطقه جذب کنند.
ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۱۳۹۷
جزئیات ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیئت علمی
مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم از بین دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی تا ۲۰ بهمن ۹۷ ثبت نام می‌کند.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
اعلام نتایج نهایی فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد تا پایان سال
مدیر مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد با تشریح برنامه های جذب هیات علمی در این دانشگاه گفت: تقویم زمانی توسط مرکز جذب اعلام می‌شود که در پایان اسفند و اوایل فروردین اسامی نهایی را اعلام می‌کنیم و متقاضیان از دانشگاه‌های معتبر دولتی، دانشگاه آزاد اسلامی و چند دانشگاه معتبر غیرانتفاعی جذب می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
جذب هزار عضو هیات علمی تا فروردین ۹۸
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نخستین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد و حداقل یک هزار عضو هیات علمی تا فروردین ۹۸ در این دانشگاه جذب می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
شیوه پرداخت حق التدریس اساتید در دانشگاه های بزرگ تغییر می کند
معاون آموزشی وزیر علوم از اصلاح پرداخت حق التدریس در دانشگاه ها خبر داد و گفت: براساس این طرح هم حضور اعضای هیئت علمی در دانشگاه ها بیشتر شده و هم پرداخت دانشگاه ها منصفانه تر می شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
فراخوان جذب هیئت علمی پزشکی بهمن ماه منتشر می شود
رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت از انتشار فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی در بهمن ماه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
نحوه تامین اعضای هیئت علمی طرح سربازی دانشگاه ها اعلام شد
دفتر نظارت و ارزیابی آموزش عالی وزارت علوم، نحوه تامین اعضای هیئت علمی (طرح سربازی ) توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
جذب ۲۵۰ عضو هیات علمی پیام‌نور در انتظار تایید وزارت علوم
رئیس دانشگاه پیام نور از تعیین تکلیف تعداد ۱۵۰ عضو هیات علمی پیمانی این دانشگاه در هفته گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر فقط ۲۵۰ نفر از این افراد وضعیتشان مشخص نشده است که البته پرونده آنها در هیات مرکزی جذب وزارت علوم در نوبت بررسی قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۷
بیستمین فراخوان جذب هیئت علمی اعلام شد
بیستمین فـراخـوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیئت علمی (پـیمانـی و طـرح سـربـازی) دانـشگاه‌ها و مـوسسات آمـوزش عـالی و پژوهشی کـشور مـربوط بـه فـراخـوان بـهمن ۱۳۹۷ اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۱۳۹۷
امسال ۹۰۰ هیات علمی جذب دانشگاهها و مراکز آموزش عالی می شوند
رئیس هیات عالی جذب اعضای هیات علمی گفت : در فراخوان اخیر جذب اعضای هیات علمی۹۰۰ نفر به عنوان عضو هیات علمی وارد دانشگاه‌ها و موسسات علمی و پژوهشی خواهند شد.
ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۱۳۹۷
جهت‌دهی فرآیند جذب اعضای هیات علمی در راستای توسعه کشور
رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی گفت: باید در موضوع جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، اهداف فراتری از آموزش عالی تدوین کرده و موضوع جذب استادان را در راستای اهداف توسعه کشور جهت‌دهی کنیم.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۷
مدارک مورد نیاز و زمان مراجعه متقاضیان جذب هیات علمی اعلام شد
دانشگاه فنی و حرفه ای، مدارک و زمان مراجعه متقاضیان جذب کارشناسی ارشد فراخوان شهریورماه سال ۹۷ این دانشگاه را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۷
اعضای هیات علمی برای استخدام در سال ۹۸ باید در بخش‌های صنعتی حضور داشته باشند
معاون پژوهش‌وفناوری وزیر علوم با تاکید بر اینکه آموزش‌های دانشگاهی آموزش‌های سنتی هستند، گفت: برای کاربردی کردن رساله‌های دانشگاهی نیاز به گرنت‌های فناوری است که با حمایت بخش فناوری تامین می‌شود.
ادامه مطلب ...
۴ دی ۱۳۹۷
تایید اولیه ۱۴۴متقاضی جذب هیات علمی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای
سرپرست دبیرخانه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: از کل فراخوان های ۹۴، ۹۵ و ۹۶ جذب اعضای هیات علمی دانشگاه تعداد ۹۲ نفر از مقطع کارشناسی ارشد و ۵۲ نفر از مقطع دکتری حائز شرایط اولیه شناخته شده و تایید شده اند که در مراحل مختلف جذب هستند.
ادامه مطلب ...
۱ دی ۱۳۹۷
افزایش سهمیه جذب سرباز هیئت علمی در دانشگاه‌های کم برخوردار مرزی
از سال آینده سهمیه جذب سرباز هیئت علمی برای دانشگاه های علوم پزشکی کم برخوردار و مستقر در استان های مرزی با هماهنگی ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران افزایش می یابد.
ادامه مطلب ...
۲۳ آذر ۱۳۹۷
جزئیات مصوبات هیات عالی جذب در حوزه علوم پزشکی
هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب کرد دانشگاه های بزرگ علوم پزشکی یکبار و دانشگاه های علوم پزشکی کم برخوردار دو بار در سال فراخوان جذب هیئت علمی اعلام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۷
ترسیم نقشه جذب هیئت علمی در دانشگاه
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از ترسیم نقشه جذب هیئت علمی در این دانشگاه و تمرکز بر آموزش برای ارتقاء اساتید خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ آذر ۱۳۹۷
ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیات علمی از ۱۵ آذر
مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد: ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از ۱۵ آذر آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۳ آذر ۱۳۹۷
امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌نام کنندگان در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از امروز اول آذر امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان در فراخوان جذب هیات علمی این دانشگاه فراهم شد.
ادامه مطلب ...
۳۰ آبان ۱۳۹۷
امروز آخرین مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد
مهلت ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیات علمی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی امروز چهارشنبه ۳۰ آبان پایان می یابد.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
آخرین خبرها از ثبت‌نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تاکنون ۳ هزار و ۳۳۹ نفر در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کرده‌اند.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
آخرین وضعیت جذب هیات علمی در دانشگاه‌های دولتی و آزاد
در جلسه ۲۱۶ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی به ریاست دکتر محمد علی کی‌نژاد آخرین وضعیت جذب هیات علمی در دانشگاه‌ها بررسی و اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۷
تعداد متقاضیان هیئت علمی چندین برابر ظرفیت جذب است
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که باید از آموزش عالی نخبه گرا به آموزش عالی گسترده تبدیل شویم گفت: تعداد متقاضیان عضویت هیئت علمی چندین برابر ظرفیت جذب است.
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۷
ثبت نام بیش از ۳هزار نفر در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد
براساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه آزاد تاکنون بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ نفر در فراخوان جذب هیات علمی این دانشگاه ثبت نام کرده اند.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، باتوجه به اهمیت و جایگاه اعضای هیات علمی در پیشرفت و ارتقا مراکز دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی در تلاش است در قالب فراخوان سال ۹۷ بیش از هزار عضو هیات علمی از میان افراد نخبه و مستعد برای مراکز آموزشی و پژوهشی خود جذب کند.
ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۱۳۹۷
مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تمدید شد
مهلت ثبت نام برای ثبت نام در فر اخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۳۰ آبان ماه تمدید شد.
ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۱۳۹۷
امروز آخرین مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد
مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۲۴ امروز یکشنبه ۲۰ آبان ماه پایان می یابد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
پرداخت معوقات پاداش پایان خدمت اعضای علمی و غیر هیات علمی
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: معوقات پاداش پایان خدمت دوسال گذشته اعضای علمی و غیر هیات علمی دانشگاه‌ها پرداخت شد.
ادامه مطلب ...

۵۵ نظر برای اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۸(کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید