اخبار اشتغال روستاییان در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

دیروز ۳ نظر

اخبار اشتغال روستاییان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار و استخدامهای مربوط به اشتغال روستاییان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار اشتغال روستاییان موجود در این صفحه :


۳۱ فروردین ۱۳۹۸
جذب ۵۲ درصد اعتبارات اشتغال روستایی مرکزی در بخش کشاورزی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: یک هزار و ۱۸۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در بخش های مختلف کشاورزی این استان جذب شد.
ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۸
ایجاد ۱۲۰ هزار شغل با تداوم طرح اشتغال پایدار روستایی
مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد: بر پایه پیش بینی ها، با اجرای کامل طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری در ماه های آینده، شمار شغل های جدید ایجاد شده از مرز ۱۲۰ هزار مورد عبور کند.
ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
۷۴۷ طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات دریافت کردند
ناصر شفیع آبادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آمار پرداختی در شهرستان ها اضافه کرد: در آبیک ۳۶ طرح به مبلغ ۱۷۶ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال برای اشتغال ۳۲۳ نفر، در بویین زهرا ۲۰۶ طرح به مبلغ ۴۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای اشتغال ۷۹۸ نفر، در البرز ۴۰ طرح به مبلغ ۸۳ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال برای اشتغال ۱۷۸ نفر، در تاکستان ۱۱۲ طرح به مبلغ ۳۰۴ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال برای اشتغال ۶۸۰ نفر، در شهرستان قزوین ۱۷۲ طرح به مبلغ ۴۳۲ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال برای اشتغال ۷۳۶ نفر و در آوج مبلغ ۶۵ میلیارد ریال برای اشتغال ۲۸۱ نفر در سال ۹۷ پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۱۳۹۸
تخصیص ۴۹۶ میلیارد ریال اعتبار به اشتغال روستایی خراسان شمالی
 با پیگیری استاندار، اعتبارات سال ۹۸ زودتر از موعد ابلاغ شد و تا ۲۸ اسفند، ۱۰ درصد تسهیلات پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۸
تسهیلات اشتغال پایدار ۵۱۲۸ شغل در کردستان ایجاد کرد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سال گذشته پنج هزار و ۱۲۸ فرصت شغلی جدید با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این استان ایجاد شد.
ادامه مطلب ...
۱۷ فروردین ۱۳۹۸
اختصاص ۹۰۰ میلیارد تومان به استان گیلان برای توسعه اشتغال روستایی
نایب رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص ۹۰۰ میلیارد تومان به استان گیلان برای توسعه اشتغال روستایی گفت: با توجه به افزایش ۲۰ درصدی مبلغ اختصاص‌یافته به استان گیلان از صندوق توسعه، مسوولان اجرایی استان با محوریت استاندار باید برای ایجاد اشتغال روستایی تلاش کنند تا این امر مانع مهاجرت روستانشینان به شهر شود‌.
ادامه مطلب ...
۱۱ فروردین ۱۳۹۸
ایجاد ۵۵ هزار اشتغال روستایی در بخش صنایع دستی
محمودیان از ایجاد ۵۴ هزار و ۹۴۴ نفر اشتغال در حوزه اشتغال روستایی در بخش صنایع دستی خبر داد و گفت: بخش صنایع دستی ۱۱ هزار و ۴۸۸ شغل برای بانوان ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۷ فروردین ۱۳۹۸
پرداخت ۲۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در دلیجان
سرپرست جهادکشاورزی دلیجان گفت: ۲۶ میلیارد و ۶۶۵ میلیون ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پارسال در بخش کشاورزی این شهرستان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۱۳۹۸
جذب تسهیلات ۱۸۰ میلیاردی اشتغال پایدار روستایی و فراگیر در ابرکوه
فرماندار ابرکوه گفت: در سال ۹۷ مبلغ ۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و فراگیر از طریق طرح‌های سرمایه‌گذاری و تولیدی در ابرکوه جذب شد.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
اختصاص ۱.۵میلیارد دلار برای اشتغال روستاییان و عشایر کشور
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: امسال ۱.۵میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستاییان و عشایر اختصاص یافته است.
ادامه مطلب ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
۲۲۰ طرح اشتغال‌زایی روستایی در ابرکوه تصویب شد
فرماندار ابرکوه از تصویب ۲۲۰ طرح اشتغالزایی روستایی در این شهرستان و اجرای بیش از ۲۰۰ مورد از این طرح ها در امسال خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
۱۸۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: ۱۸۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری امسال طی ۲ مرحله در کشور پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
اجرای مدل اشتغال روستایی بدون وام
معاون اشتغال و معیشت قرارگاه پیشرفت و آبادانی گفت: طرح رستا در سال اول دوره آزمایشی خود در تمام استان‌ها، ۱۱۰ دهستان و ۴۰۰ روستا اجرا شده است.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
۴۲ درصد تسهیلات مشاغل روستایی را زنان دریافت کرده اند
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: امسال ۴۲ درصد از تسهیلات ۱۸۰ هزار میلیارد ریالی طرح فراگیر مشاغل روستایی و عشایر در کشور را زنان دریافت کرده اند.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
۹۳۰ طرح اشتغال روستایی یزد وام دریافت کردند
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی یزد می‌گوید: از ابتدای سال تا پایان بهمن‌ماه ۱۳۹۷، یک هزار و ۳۴۹ میلیارد ریال تسهیلات در اجرای ۹۳۰ طرح اشتغال روستایی و عشایری به متقاضیان واجد شرایط استان پرداخت‌ شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
اختصاص ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به همدان
مدیرکل بنیاد شهید همدان گفت: امسال در بخش اشتغال روستایی ویژه ایثارگران ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات برای استان در نظر گرفته شد که تا امروز سه برابر این سهمیه ثبت نام شده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
اختصاص ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستایی
مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد که طی ۱۰ ماه گذشته از طریق طرح اشتغال روستایی ۷۰ هزار شغل ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
افتتاح ۱۱۰ طرح اشتغال روستایی استان سمنان
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۱۰ طرح اشتغال‌زایی ویژه روستاییان و عشایر استان سمنان بااعتبار ۱۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
۳۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، اعتبارات مرحله سوم اشتغال روستایی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان با اعلام این خبر گفت: این اعتبارات ۳۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، اعتبارات مرحله سوم اشتغال روستاییقرض الحسنه برای اشتغال پایدار روستایی و عشایری از محل منابع مشترک صندوق توسعه ملی در مرحله سوم به صندوق کارآفرینی امید استان ابلاغ شده است.
ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۷
اعطای ۴۷۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال روستایی اسفراین
فرماندار اسفراین از اعطای ۴۷۰ میلیارد ریال وام اشتغال روستایی و عشایری طی امسال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
۶۵۰میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی در چهارمحال و بختیاری
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تاکنون بالغ بر ۶۵۰ میلیارد تومان در زمینه اشتغالزایی و در قالب طرح‌های مختلف اشتغال روستایی و سایر طرح‌ها از محل منابع توسعه صندوق ملی و سایر منابعی که به نوعی به تحرک در توسعه عمرانی کمک می‌کند در استان اختصاص پیدا کرده است.
ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۷
۷۰۴ طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات دریافت کردند
ناصر شفیع آبادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به طرح های اشتغال روستایی به تفکیک دستگاه های اجرایی، افزود: جهاد کشاورزی مبلغ هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال برای اشتغال هزار و ۶۰۲ نفر با ۳۰۴ طرح ، میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان ۹۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای اشتغال ۲۴۶ نفر با ۱۱۰ طرح ، حوزه صنعت، معدن و تجارت استان ۱۸۱ میلیارد ریال برای اشتغال ۶۴۱ نفر با ۲۳۶ طرح، حوزه ورزش و جوانان یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برای اشتغال پنج نفر با ۲ طرح و حوزه فناوری و اطلاعات ۱۴ میلیارد ریال برای اشتغال ۴۳ نفر با ۵۲ طرح دریافت کرده اند.
ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۷
تخصیص ۷۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار جدید برای تسهیلات اشتغال روستایی
سرپرست دفتر توسعه اشتغال و سیاست‌گذاری بازار کار، از تخصیص ۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان منابع جدید برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۱۳۹۷
پرداخت ۳۸۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در مهاباد
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد گفت: ۳۸۷ میلیارد ریال اعتبار تسهیلات اشتغال فراگیر روستایی در این شهرستان به صاحبان ۳۰۷ طرح پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۷
۵۰۰ هزار فرصت شغلی در روستاها ایجاد می‌شود
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به اینکه یک و نیم میلیارد دلار تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی در راستای تولید اشتغال روستائیان پرداخت شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود ۵۰۰ هزار فرصت شغلی در روستاها ایجاد شود.
ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۱۳۹۷
تخصیص ۳۱میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در زنجان
به گزارش ایرنا، هادی بابایی مهر روز دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه افزود: صندوق کارآفرینی امید، به عنوان نهاد حمایتی و تنها موسسه مالی تخصصی است که در حوزه اشتغال بویژه کسب و کارهای خرد فعالیت می کند.
ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۱۳۹۷
۳۰۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا در آران و بیدگل اعطا شد
فرماندار آران و بیدگل گفت: ۳۰۷ میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح های اشتغال پایدار روستایی و فراگیر از آذر ۹۶ تا کنون در این شهرستان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۱۳۹۷
اعطای تسهیلات به ۲۱ هزار طرح اشتغالزایی روستایی در سال جاری
صندوق کارآفرینی امید یکی از چهار موسسه عامل برای تحقق برنامه ملی اشتغال روستایی است و بر این اساس از سوی این صندوق ۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به ۲۱ هزار طرح اشتغالزای روستایی و عشایری در سال ۹۷ پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
۶۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی مصرف شد
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از مصرف ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در کشور خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
ابلاغ اعتبار ۷ هزار میلیارد تومانی اشتغال روستائی به استان‌ها
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: بیش از ۷ هزار میلیارد تومان اعتبار اشتغال روستائی برای اجرای طرح‌های گردشگری، کشاورزی، صنایع دستی و صنعت در اختیار استان‌ها قرار گرفته است.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
۴۷۰ میلیارد ریال برای اشتغال روستایی اسفراین پرداخت شد
فرماندار اسفراین گفت: ۴۷۰ میلیارد ریال وام در قالب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری امسال در این شهرستان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
جذب ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی روستایی درسلسله
فرماندار سلسله گفت: بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی روستایی و عشایری در این شهرستان جذب شد که این مقدار معادل چهار برابرسهمیه اختصاص یافته است.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت ۷۵ درصد تسهیلات اشتغال روستایی ومشاغل خانگی استان مرکزی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: ۷۵ درصد از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، مشاغال خانگی و بند ب تبصره ۱۶در سال جاری، پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت ۲۲۱ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال روستاییان
مدیرشعب بانک تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از پرداخت ۲۲۱ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال روستاییان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۷
تخصیص ۷۵۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال‌زایی روستایی
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که تاکنون ۵۰ درصد از سپرده‌گذاری منابع صندوق توسعه ملی نزد موسسه‌های عامل در قالب تسهیلات به طرح‌های تایید شده و مصوب اشتغال زایی روستایی پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۷
اجرای ۱۱۰۰ طرح اشتغالزای روستایی در استان مرکزی
استاندار مرکزی گفت: ۱۱۰۰ طرح اشتغالزای روستایی با اعتباری بالغ بر ۲۰۰میلیارد تومان در استان مرکزی در حال اجرا است.
ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۷
اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی برای توسعه اشتغال روستایی کشور
معاون امور پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی برای توسعه اشتغال روستایی کشور خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۷
افتتاح ۲۷۴ طرح اشتغال فراگیر و روستایی در سیاهکل
استاندار گیلان در چهارمین روز از دهه فجر، ۲۷۴ طرح اشتغال فراگیر و روستایی را به طور همزمان در شهرستان سیاهکل افتتاح کرد.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
جذب ۲۴۰ میلیاردی تسهیلات اشتغال در بابل
۲۴۹ میلیارد و ۲۶۳ میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی، ۱۰ ماه امسال در شهرستان بابل جذب شد.
ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۱۳۹۷
۲۲میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی عشایری دامغان پرداخت شد
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دامغان بابیان اینکه۲۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی عشایری در این شهرستان پرداخت شد، گفت: این طرح‌ها برای ۲۱۷ نفر اشتغال ایجاد کرده است.
ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۱۳۹۷
‌ایجاد ۳۰۰۰ شغل در فاز اول توسعه اشتغال روستایی و فراگیر در ایلام
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از ایجاد ۳۰۰۰ شغل در فاز اول توسعه اشتغال روستایی و فراگیر در ایلام خبر داد.
ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال روستایی
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال روستاییان خبر داد
ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۱۳۹۷
۱۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال برای روستائیان
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: تاکنون حدود ۶ هزار میلیارد تومان از تسهیلات اشتغالزایی برای روستا‌ها پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۱۳۹۷
۱۸۰ هزار میلیارد ریال به اشتغال روستایی اختصاص یافت
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: برای اجرای طرح های اشتغالزا و پایدار در روستاها ۱۸۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات اختصاص یافته که بخشی از آن ابلاغ و پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت ۹۷ درصدی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان سمنان
استاندار سمنان گفت: حوزه گردشگری ظرفیت بالایی در ایجاد اشتغال دارد و از این قابلیت در استان سمنان باید بهره برد.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در کرمان
رئیس صندوق کارآفرینی امید استان کرمان از پرداخت ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب ۵۴۵ طرح اشتغال روستایی طی سال جاری خبر داد و گفت: در این طرح برای ۹۳۸ نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
اختصاص ۳۲ درصد تسهیلات اشتغال روستایی استان بوشهر به دشتستان
فرماندار دشتستان گفت: در سال جاری از محل اعتبارات تسهیلات روستایی و عشایری ۷۱۲ شغل جدید در روستاهای دشتستان ایجاد شد.به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع عصر سه‌شنبه در نشست کارگروه اشتغال شهرستان دشتستان اظهار داشت: دشتستان با ۲۵۳ هزار نفر جمعیت، دومین شهرستان پرجمعیت استان و همچنین پهناورترین شهرستان است و جایگاه رفیعی در تولید ناخالص ملی دارد.
ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۱۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات برای مشاغل روستایی و عشایری در اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: استان اردبیل در مرحله نخست پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری با پرداخت یک هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات توانست کارنامه موفقی از خود به جا بگذارد.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در آق قلا
فرماندار آق قلا از پرداخت ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در آق قلا در سال ۱۳۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۴۴۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در دشتستان
استاندار بوشهر گفت: ۴۴۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در دشتستان پرداخت شد.به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند یکشنبه‌شب در نشست جمع‌بندی سفر به شهرستان دشتستان با تاکید بر لزوم خدمات‌رسانی به مردم اظهار داشت: گره گشایی از مشکلات مردم و رفع دغدغه‌های مردمی مهم‌ترین وظیفه مسئولان است و باید در حد توان و ظرفیت موجود در این مسیر گام برداریم.
ادامه مطلب ...

۳ نظر برای اخبار اشتغال روستاییان در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید