اخبار اشتغال روستاییان در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

۴ روز قبل ۴ نظر

اخبار اشتغال روستاییان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار و استخدامهای مربوط به اشتغال روستاییان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار اشتغال روستاییان موجود در این صفحه :


۲۵ خرداد ۱۳۹۸
بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در کمیجان پرداخت شد
یجان با اشاره به عملکرد اشتغال پایدار روستایی از ابتدای طرح تا تاریخ ۱۸ خردادماه امسال در شهرستان کمیجان گفت: بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در کمیجان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
پرداخت ۷۰۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری
آبیلی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان خراسان رضوی در مصاحبه ای با ماهنامه اجتماعی-فرهنگی آفتاب توس از پرداخت مبلغ ۷۰۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری توسط صندوق کارآفرینی امید استان خراسان رضوی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ خرداد ۱۳۹۸
تسهیلات اشتغال‌زایی برای روستاییان افزایش یابد
جعفرزاده با بیان اینکه تسهیلات اشتغال‌زایی باید برای روستاییان افزایش یابد گفت: شیوه‌نامه نظارتی، با آئین نامه کارمتفاوت است و باید به این خلاء ها رسیدگی شود.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۸
بررسی لایحه اصلاح قانون حمایت از ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی در دولت
بررسی لایحه اصلاح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از توسعه ملی در کمیسیون اقتصاد هیئت دولت آغاز شده است.
ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۱۳۹۸
تخصیص ۲۸۰۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به استان مرکزی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: دو هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبارات تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به استان مرکزی اختصاص یافته است.
ادامه مطلب ...
۱ خرداد ۱۳۹۸
پرداخت۷۳ هزار میلیارد ریال برای اشتغال روستایی کشور
اردبیل- ایرنا- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اعلام کرد: تاکنون ۷۳ هزار میلیارد ریال در قالب تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی در کشور به متقاضیان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
ایجاد ۳۰۰ طرح اشتغال زایی در روستاهای محروم کهگیلویه
تسهیل گر برگزیده‌ بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان امام(ره) توانسته است در مدت کوتاه سه ماهه نزدیک به ۳۰۰ طرح اشتغال زایی در روستاهای محروم کهگیلویه ایجاد کند.
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
توسعه اشتغال در مناطق روستایی اولویت بنیاد مستضعفان است
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: محرومیت‌زدایی از مناطق محروم کشور اولویت این بنیاد بوده و شهرستان سروآباد به عنوان دهمین نقطه کشور با محوریت توسعه اشتغال روستایی از امروز به صورت رسمی وارد این پروسه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرداخت ۱۶۵ میلیارد تومان تسهیلات توسعه مشاغل روستایی در ایلام
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام از پرداخت ۱۶۵ میلیارد تومان تسهیلات توسعه مشاغل روستایی در ایلام طی یک سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
اشتغال ۱۸۲۰ نفر روستایی توسط بنیاد برکت در چهارمحال و بختیاری
مجری طرح های اشتغالزایی و اجتماع محور بنیاد برکت در چهارمحال و بختیاری گفت : با همت این بنیاد ، تاکنون زمینه اشتغال یکهزار و ۸۲۰ نفر از روستاییان این استان با دریافت تسهیلات ارزان قیمت فراهم شد.
ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرداخت ۲۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان وام اشتغال روستایی در تویسرکان
فرماندار تویسرکان گفت: درسال ۹۷ در راستای ایجاد اشتغال روستایی و توسعه کارگاهای صنعتی و کشاورزی و رونق اقتصاد و اشتغال روستاها ۲۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت پرداخت شده است .
ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرداخت ۲۵۰ میلیارد ریال وام اشتغال روستایی
مهدی صمیمیان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طرح های اقتصادی اشتغال آفرین و اولویت دار روستایی استان سمنان با همکاری بانک های عامل برای سال جاری تخصیص یابد.
ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
اعتبار ۱۸ هزار میلیارد تومانی برای ایجاد اشتغال روستایی
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با بیان اینکه ۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستایی در نظر گرفته شده است گفت: ۱۵۰ هزار اشتغال با تسهیلات ۱۰ هزار میلیارد تومان در روستاها و مناطق محروم ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
افزایش ۳۰ درصدی اشتغال روستاییان در سال ۹۷
محسنی بندپی از افزایش ۳۰ درصدی اشتغال روستاییان در سال ۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
ایجاد ۲۸ هزار فرصت شغلی در مناطق محروم روستایی
با امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری میان بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و صندوق کارآفرینی امید، ۲۸ هزار فرصت شغلی در مناطق محروم روستایی ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
ایجاد ۱۱۰۰۰ اشتغال روستایی جدید در خراسان رضوی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: از طریق اختصاص اعتبارات ۱۱۰۰۰ اشتغال روستایی جدید در خراسان رضوی ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
جزئیات تسهیلات اشتغال روستایی
طی سال گذشته ۶ هزار و ۶۶۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به متقاضیان پرداخت شد.به گزارش خبرنگار مهر، برنامه اشتغال روستایی و عشایری پس از اخذ مجوز از رهبر انقلاب مبنی بر برداشت معادل ریالی ۱.۵ میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی، از اواخر سال ۱۳۹۶ پس از تصویب در هیات وزیران و مجلس شورای اسلامی، در قالب «قانون قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری» کلید خورد.
ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
۲۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار به اشتغال روستایی اختصاص یافت
نماینده مردم گرمسار و آرادان بابیان اینکه رونق تولید و ایجاد اشتغال روستایی مانع بزرگ برای جنگ اقتصادی دشمنان است، گفت: دو هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستایی اختصاص یافت.
ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
اختصاص ۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی در اختیار استان ها قرار می گیرد.
ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرداخت ۳۲۰۰ میلیارد ریال برای اشتغال پایدار روستاییان آذربایجان غربی
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: از محل صندوق توسعه ملّی در قالب اشتغال پایدار روستایی و عشایری ۳۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
ایجاد تسهیلات اشتغال روستایی ۷۵۸ فرصت شغلی در رشت
مومنی‌زاده با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی طی سال گذشته اظهارداشت: ۷۵۸ فرصت شغلی با پرداخت ۵۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان رشت ایجاد شد.
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
جذب ۱۵۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: ۱۵۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام تاکنون جذب شده است.شکرالله شیرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بحث تسهیلات اشتغال در بین نهادهای حمایتی بنیاد شهید، کمیته امداد و بهزیستی مورد بررسی قرار گرفته است.
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرداخت ۲۷۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در خراسان شمالی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: ۲۷۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به متقاضیان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
جذب ۵۲ درصد اعتبارات اشتغال روستایی مرکزی در بخش کشاورزی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: یک هزار و ۱۸۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در بخش های مختلف کشاورزی این استان جذب شد.
ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۸
ایجاد ۱۲۰ هزار شغل با تداوم طرح اشتغال پایدار روستایی
مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد: بر پایه پیش بینی ها، با اجرای کامل طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری در ماه های آینده، شمار شغل های جدید ایجاد شده از مرز ۱۲۰ هزار مورد عبور کند.
ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
۷۴۷ طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات دریافت کردند
ناصر شفیع آبادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آمار پرداختی در شهرستان ها اضافه کرد: در آبیک ۳۶ طرح به مبلغ ۱۷۶ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال برای اشتغال ۳۲۳ نفر، در بویین زهرا ۲۰۶ طرح به مبلغ ۴۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای اشتغال ۷۹۸ نفر، در البرز ۴۰ طرح به مبلغ ۸۳ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال برای اشتغال ۱۷۸ نفر، در تاکستان ۱۱۲ طرح به مبلغ ۳۰۴ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال برای اشتغال ۶۸۰ نفر، در شهرستان قزوین ۱۷۲ طرح به مبلغ ۴۳۲ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال برای اشتغال ۷۳۶ نفر و در آوج مبلغ ۶۵ میلیارد ریال برای اشتغال ۲۸۱ نفر در سال ۹۷ پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۱۳۹۸
تخصیص ۴۹۶ میلیارد ریال اعتبار به اشتغال روستایی خراسان شمالی
 با پیگیری استاندار، اعتبارات سال ۹۸ زودتر از موعد ابلاغ شد و تا ۲۸ اسفند، ۱۰ درصد تسهیلات پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۸
تسهیلات اشتغال پایدار ۵۱۲۸ شغل در کردستان ایجاد کرد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سال گذشته پنج هزار و ۱۲۸ فرصت شغلی جدید با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این استان ایجاد شد.
ادامه مطلب ...
۱۷ فروردین ۱۳۹۸
اختصاص ۹۰۰ میلیارد تومان به استان گیلان برای توسعه اشتغال روستایی
نایب رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص ۹۰۰ میلیارد تومان به استان گیلان برای توسعه اشتغال روستایی گفت: با توجه به افزایش ۲۰ درصدی مبلغ اختصاص‌یافته به استان گیلان از صندوق توسعه، مسوولان اجرایی استان با محوریت استاندار باید برای ایجاد اشتغال روستایی تلاش کنند تا این امر مانع مهاجرت روستانشینان به شهر شود‌.
ادامه مطلب ...
۱۱ فروردین ۱۳۹۸
ایجاد ۵۵ هزار اشتغال روستایی در بخش صنایع دستی
محمودیان از ایجاد ۵۴ هزار و ۹۴۴ نفر اشتغال در حوزه اشتغال روستایی در بخش صنایع دستی خبر داد و گفت: بخش صنایع دستی ۱۱ هزار و ۴۸۸ شغل برای بانوان ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۷ فروردین ۱۳۹۸
پرداخت ۲۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در دلیجان
سرپرست جهادکشاورزی دلیجان گفت: ۲۶ میلیارد و ۶۶۵ میلیون ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پارسال در بخش کشاورزی این شهرستان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۱۳۹۸
جذب تسهیلات ۱۸۰ میلیاردی اشتغال پایدار روستایی و فراگیر در ابرکوه
فرماندار ابرکوه گفت: در سال ۹۷ مبلغ ۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و فراگیر از طریق طرح‌های سرمایه‌گذاری و تولیدی در ابرکوه جذب شد.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
اختصاص ۱.۵میلیارد دلار برای اشتغال روستاییان و عشایر کشور
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: امسال ۱.۵میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستاییان و عشایر اختصاص یافته است.
ادامه مطلب ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
۲۲۰ طرح اشتغال‌زایی روستایی در ابرکوه تصویب شد
فرماندار ابرکوه از تصویب ۲۲۰ طرح اشتغالزایی روستایی در این شهرستان و اجرای بیش از ۲۰۰ مورد از این طرح ها در امسال خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
۱۸۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: ۱۸۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری امسال طی ۲ مرحله در کشور پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
اجرای مدل اشتغال روستایی بدون وام
معاون اشتغال و معیشت قرارگاه پیشرفت و آبادانی گفت: طرح رستا در سال اول دوره آزمایشی خود در تمام استان‌ها، ۱۱۰ دهستان و ۴۰۰ روستا اجرا شده است.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
۴۲ درصد تسهیلات مشاغل روستایی را زنان دریافت کرده اند
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: امسال ۴۲ درصد از تسهیلات ۱۸۰ هزار میلیارد ریالی طرح فراگیر مشاغل روستایی و عشایر در کشور را زنان دریافت کرده اند.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
۹۳۰ طرح اشتغال روستایی یزد وام دریافت کردند
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی یزد می‌گوید: از ابتدای سال تا پایان بهمن‌ماه ۱۳۹۷، یک هزار و ۳۴۹ میلیارد ریال تسهیلات در اجرای ۹۳۰ طرح اشتغال روستایی و عشایری به متقاضیان واجد شرایط استان پرداخت‌ شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
اختصاص ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به همدان
مدیرکل بنیاد شهید همدان گفت: امسال در بخش اشتغال روستایی ویژه ایثارگران ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات برای استان در نظر گرفته شد که تا امروز سه برابر این سهمیه ثبت نام شده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
اختصاص ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستایی
مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد که طی ۱۰ ماه گذشته از طریق طرح اشتغال روستایی ۷۰ هزار شغل ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
افتتاح ۱۱۰ طرح اشتغال روستایی استان سمنان
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۱۰ طرح اشتغال‌زایی ویژه روستاییان و عشایر استان سمنان بااعتبار ۱۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
۳۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، اعتبارات مرحله سوم اشتغال روستایی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان با اعلام این خبر گفت: این اعتبارات ۳۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، اعتبارات مرحله سوم اشتغال روستاییقرض الحسنه برای اشتغال پایدار روستایی و عشایری از محل منابع مشترک صندوق توسعه ملی در مرحله سوم به صندوق کارآفرینی امید استان ابلاغ شده است.
ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۷
اعطای ۴۷۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال روستایی اسفراین
فرماندار اسفراین از اعطای ۴۷۰ میلیارد ریال وام اشتغال روستایی و عشایری طی امسال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
۶۵۰میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی در چهارمحال و بختیاری
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تاکنون بالغ بر ۶۵۰ میلیارد تومان در زمینه اشتغالزایی و در قالب طرح‌های مختلف اشتغال روستایی و سایر طرح‌ها از محل منابع توسعه صندوق ملی و سایر منابعی که به نوعی به تحرک در توسعه عمرانی کمک می‌کند در استان اختصاص پیدا کرده است.
ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۷
۷۰۴ طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات دریافت کردند
ناصر شفیع آبادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به طرح های اشتغال روستایی به تفکیک دستگاه های اجرایی، افزود: جهاد کشاورزی مبلغ هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال برای اشتغال هزار و ۶۰۲ نفر با ۳۰۴ طرح ، میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان ۹۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای اشتغال ۲۴۶ نفر با ۱۱۰ طرح ، حوزه صنعت، معدن و تجارت استان ۱۸۱ میلیارد ریال برای اشتغال ۶۴۱ نفر با ۲۳۶ طرح، حوزه ورزش و جوانان یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برای اشتغال پنج نفر با ۲ طرح و حوزه فناوری و اطلاعات ۱۴ میلیارد ریال برای اشتغال ۴۳ نفر با ۵۲ طرح دریافت کرده اند.
ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۷
تخصیص ۷۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار جدید برای تسهیلات اشتغال روستایی
سرپرست دفتر توسعه اشتغال و سیاست‌گذاری بازار کار، از تخصیص ۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان منابع جدید برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۱۳۹۷
پرداخت ۳۸۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در مهاباد
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد گفت: ۳۸۷ میلیارد ریال اعتبار تسهیلات اشتغال فراگیر روستایی در این شهرستان به صاحبان ۳۰۷ طرح پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۷
۵۰۰ هزار فرصت شغلی در روستاها ایجاد می‌شود
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به اینکه یک و نیم میلیارد دلار تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی در راستای تولید اشتغال روستائیان پرداخت شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود ۵۰۰ هزار فرصت شغلی در روستاها ایجاد شود.
ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۱۳۹۷
تخصیص ۳۱میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در زنجان
به گزارش ایرنا، هادی بابایی مهر روز دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه افزود: صندوق کارآفرینی امید، به عنوان نهاد حمایتی و تنها موسسه مالی تخصصی است که در حوزه اشتغال بویژه کسب و کارهای خرد فعالیت می کند.
ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۱۳۹۷
۳۰۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا در آران و بیدگل اعطا شد
فرماندار آران و بیدگل گفت: ۳۰۷ میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح های اشتغال پایدار روستایی و فراگیر از آذر ۹۶ تا کنون در این شهرستان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...

۴ نظر برای اخبار اشتغال روستاییان در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید