اخبار اشتغال روستاییان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)

دیروز

اخبار اشتغال روستاییان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار و استخدامهای مربوط به اشتغال روستاییان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار اشتغال روستاییان موجود در این صفحه :


۲۶ تیر ۹۷
پرداخت ۲۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قزوین

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از مجموع ۷۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی تاکنون ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۵ تیر ۹۷
۱۷۴۶ طرح اشتغالزایی روستایی به بانک ها ارسال شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به پیش پذیرش یک هزار و 804 طرح اشتغالزایی روستایی در استان، گفت: از این تعداد یک هزار و 746 طرح به بانک ها ارسال شده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۷
پرداخت ۱۵۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی تا پایان تیرماه

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون از پرداخت ۱۵۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی تا پایان تیرماه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۷
ایجاد بیش از چهار هزار شغل در روستاهای اردبیل

استاندار اردبیل گفت: تکلیف استان در اشتغال روستایی برای سال جاری 2 هزار شغل تعریف شده اما با توجه به تاکید ریاست جمهوری در خصوص اهمیت ایجاد شغل پایدار برای روستاییان و عشایر، امسال بیش از دوبرابر این فرصت شغلی در استان ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۹۷
۶ هزار میلیارد از منابع اشتغال روستایی تخصیص یافت

معاون وزیر کار با اشاره به تخصیص ۵۰درصد منابع ۱.۵ میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی به بانک‌های عامل، از انقعاد قرارداد ۲هزار میلیارد تومان طرح اشتغال‌زا با بانک‌ها خبرداد.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۷
اختصاص ۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به استان یزد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد با اشاره به فعالیت‌های دولت درزمینه اشتغال روستایی در کشور، گفت: در این زمینه 230 تسهیلات به استان یزد اختصاص داده شده است.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۷
تسهیلات اشتغال باید منجربه ایجاد شغل برای روستاییان شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: هدف از اجرای طرح تسهیلات اشتغال پایدار، فقط ایجاد شغل برای روستاییان است و این موضوع از طریق استانداری رصد می شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۹۷
ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغلی جدید

پس از گذشت ۵ ماه از اجرای برنامه ملی اشتغال روستایی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از اشتغالزایی ۲۰ هزار نفر از محل اجرای این طرح خبر می‌دهد.

ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۹۷
متوسط وام برای اشتغال روستایی ۲۵ میلیون تومان است

رئیس کمیته امداد از پیگیری پرداخت ۱۰۰ هزار فقره وام برای اشتغال روستایی مددجویان این نهاد حمایتی خبرداد.
پرویز فتاح درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه بخشی کوچکی از اجرای تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۷ درخصوص هدفمندی یارانه ها به کمیته امداد امام ( ره) ارتباط دارد، گفت: ردیفی در بودجه از محل درآمد هدفمندی یارانه ها به میزان ۷ هزار میلیارد تومان برای جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی با هدف پرداخت مستمری در نظر گرفته شد، البته سال گذشته تصویب آیین نامه این بند تا آذرماه به طول کشید؛ خوشبختانه هفته گذشته معاون اول رییس جمهور اجرای این مصوبه را ابلاغ کرده است، البته برای ۳ ماه ابتدایی سال متاسفانه این قانون اجرایی نشد.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۷
مدیریت صحیح منابع در توزیع وام اشتغال روستایی

به اعتقاد یک کارشناس حوزه کار تا زمانی که بسترهای طرح اشتغال روستایی در استانها فراهم نشده نباید طرح‌های اشتغال را اجرا کرد.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۷
ایجاد ۱۶۰۰ فرصت شغلی جدید در مناطق روستایی و عشایری اردبیل

استاندار اردبیل گفت: هدفگذاری شده تا ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره برای اشتغال یک هزار و ۶۰۰ نفر از قشر روستایی و عشایر استان پرداخت شود.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۷
دهیاران با فراهم کردن زمینه اشتغال مردم را در روستاها ماندگار کنند

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی گفت: دهیاران با ایجاد شرایط لازم برای اشتغال کاری کنند مردم در روستا ها ماندگار شوند.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۷
پرداخت۱۱۰میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون که یکی از بانکهای عامل اجرای طرح ملی اشتغال روستایی است، گفت: تاکنون ۱۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ۱۰۲۷ طرح پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۷
پرداخت ۶ هزار میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی تا پایان شهریور

وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : ۶ هزار میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال روستایی تا پایان شهریور پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۹۷
توسعه مشاغل با اعطای تسهیلات

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی گفت:۸۰۰ میلیاردتومان تسهیلات برای بخش‌های مشاغل خانگی، اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی به استان ابلاغ شده است.

ادامه مطلب ...
۹ تیر ۹۷
۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در استان مرکزی پرداخت شد

مدیر شعب پست بانک استان مرکزی گفت: 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزای روستایی در بهار امسال توسط این بخش به 29 متقاضی واجد شرایط پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۶ تیر ۹۷
فرصت ایجاد اشتغال طرح پایدار روستایی نباید از دست برود

استاندار کردستان گفت: با توجه به شرایط اشتغال و تولید در این استان، نباید بگذاریم فرصت بهره مندی از تسهیلات اشتغال در قالب طرح پایدار روستایی از دست برود.

ادامه مطلب ...
۴ تیر ۹۷
آخرین وضعیت اجرای برنامه اشتغال روستایی

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری با اشاره به تضمین تسهیلات اشتغال روستایی تا سقف ۳۰۰ میلیون توسط صندوقهای ضمانت،از متقاضیان خواست وثیقه و آورده اولیه خود را تامین کنند.

ادامه مطلب ...
۴ تیر ۹۷
جذب تسهیلات اشتغال روستایی

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جذب تسهیلات اشتغال روستایی با هدفگذاری ایجاد اشتغال پایدار در استان ضروری است.

ادامه مطلب ...
۳ تیر ۹۷
طرح جدید برای تحول اشتغال در روستاها

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر توسعه اشتغال روستایی گفت: دولت برای تحول در روستاها و پویایی فضای کسب و کار طرح «روستای کانونی» را در دستور کار قرار داده است.

ادامه مطلب ...
۳ تیر ۹۷
پرداخت ۶۵۰ میلیارد تسهیلات به طرح های اشتغال روستایی در هرمزگان

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از زمان ابلاغ اعتبارات اشتغالزایی به طرح های اشتغال فراگیر و روستایی استان، تاکنون بیش از ۶۵۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲ تیر ۹۷
متقاضیان وام اشتغال که چک برگشتی دارند بخوانند

معاون وزیر کار درباره آن دسته متقاضیان وام اشتغال روستایی که به دلیل داشتن چک‌های برگشتی و بدهی سررسید شده، موفق به دریافت وام اشتغال نشدند، توضیحاتی ارائه کرد.

ادامه مطلب ...
۲ تیر ۹۷
واگذاری پنج میلیارد تومان اعتبارات مشاغل روستایی به شهرستان شهرضا

رییس تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرضا گفت:پنج میلیارد تومان اعتبارات مشاغل روستایی به شهرستان واگذار شده است که تاکنون طرح‌هایی به ارزش ۱۳ میلیارد تومان برای این منظور به کارگروه اشتغال استان معرفی شده است.

ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۹۷
دریافت متقاضیان اشتغال در مناطق مرزی وام 4 درصدی

مدیرسرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، از پرداخت تسهیلات ارزان قیمت اشتغال پایدار روستایی با سود چهار درصد در مناطق مرزی و 6 درصد برای سایر مناطق استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۹۷
تصویب ۲۱۶ طرح اشتغال روستایی در استان یزد

معاون برنامه ریزی استاندار یزد از تصویب ۲۱۶ طرح اشتغال روستایی در این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۹۷
اشتغال زایی برای بیش از هزار نفر در شهرستان رشت

امسال برای بیش از هزار نفر در شهرستان رشت شغل ایجاد می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۷
پرداخت ۲۷۰ میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی در ۵ ماه

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به سهم ۲ هزار میلیارد تومانی این بانک از مجموع تسهیلات اشتغال روستایی، از پرداخت ۲۷۰ میلیارد تومان از این تسهیلات به طرح های مصوب اشتغالزایی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۷
پرداخت تسهیلات 1200میلیارد تومان برای توسعه اشتغال روستایی و عشایری

عیسی منصوری گفت: برای تثبیت اشتغال در مناطق روستایی و عشایری دو نکته قرار شد لحاظ شود؛ دسترسی به منابع وام تسهیل شود؛ و اینکه کمک به توسعه اشتغال صورت گیرد. در همین راستا، تاکنون از طریق موسسات عامل 1200 میلیارد تومان پرداخت تسهیلات صورت گرفته است.

ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۹۷
ایجاد ۳۰۰ شغل جدید از محل تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی در قم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: پیش‌بینی می‌شود از محل ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات ایجاد اشتغال پایدار روستایی ۳۰۰ شغل مستقیم در استان قم ایجاد شود.

ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۹۷
اشتغال در مناطق روستایی کشور رونق می گیرد

معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال با اختصاص و صرف 120 هزار میلیارد ریال تسهیلات ، اشتغال در مناطق محروم و روستایی کشور رونق خواهد گرفت.

ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۹۷
روستائیان ۳ ماهه تا ۳۰۰ میلیون تومان وام می‎گیرند

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: بروکراسی مسیر اشتغال روستایی بسیار کاهش یافته و فرد متقاضی ظرف ۲.۵ تا ۳ ماه می تواند برای اشتغال پایدار تسهیلات لازم دریافت کند.

ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۹۷
پرداخت تاکنون ۳ هزار میلیارد تومان برای برنامه اشتغال روستایی

رئیس کل بانک مرکزی گفت: براساس مصوبه سال گذشته مجلس مقرر شد معادل ریالی 12 هزار میلیارد تومان از طریق صندوق توسعه ملی و بانک های عامل در اختیار متقاضیان روستایی و عشایری قرار گیرد که تاکنون 3 هزار میلیارد تومان توسط صندوق توسعه ملی در اختیار بانک های عامل قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
۲۲ خرداد ۹۷
اختصاص ۱۶۲ میلیارد تومان به اشتغال روستایی گلستان

مدیرکارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: امسال ۱۶۲ میلیارد تومان به بانک‌ها برای اشتغال روستایی گلستان ابلاغ‌شد.

ادامه مطلب ...
۱۲ خرداد ۹۷
تایید ۱۷۰۰ طرح اشتغال روستایی در چهارمحال و بختیاری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و ۷۰۰ طرح اشتغال روستایی در چهارمحال و بختیاری توسط دستگاه های اجرایی تایید شد.

ادامه مطلب ...
۵ خرداد ۹۷
۳۰۰۰ نفر متقاضی ایجاد شغل در روستاهای چهارمحال و بختیاری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از سه هزار نفر متقاضی ایجاد شغل در روستاهای چهارمحال و بختیاری هستند.

ادامه مطلب ...
۵ خرداد ۹۷
توسعه اشتغال فراگیر در هزار روستا درحال اجراست

معاون توسعه کار افرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فاز اول برنامه توسعه اشتغال روستاهای کانونی در یک هزار روستا در حال اجرا است.

ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۹۷
ضرورت توجه ویژه به اشتغال زنان روستایی در چهارمحال و بختیاری

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال برای زنان روستایی، گفت: باید همه مسئولان نگاه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند تا از آسیب‌های اجتماعی چون مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری شود.

ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۹۷
پرداخت ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی

مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید گفت: امسال و در مرحله نخست پرداخت مبلغ ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات با کارمزد پایین برای توسعه اشتغال پایدار در روستاهای کشور پیش بینی شده است.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۷
مهاجرت معکوس دلیل ایجاد اشتغال پایدار در روستاها

فرماندار دشتی بر ضرورت تعیین تکلیف زمین‌های روستای میانخره تاکید کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای رفع مشکلات مردم به صورت شبانه روزی تلاش کنند.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۷
تهیه شدن ۱۷۰۰ طرح اشتغال روستایی در کشور

رئیس بنیاد مستضعفان کشور، اشتغال خرد را از نیازهای اساسی کشور برشمرد و گفت: تاکنون هزار و ۷۰۰ طرح اشتغال روستایی به بانک عامل معرفی و هزار و ۱۵۰ طرح منجر به عقد قرارداد شد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۷
پرداخت تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی برای ایجاد اشتغال روستایی

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری با اشاره به این که هنرهای بومی مازندران قابلیت توسعه فراملی و درآمدزایی داشته گفت:بانک ها تا سقف ۳۰۰میلیون تومان برای ایجاد اشتغال روستایی تسهیلات پرداخت می کنند.

ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۹۷
اختصاص ۲۶۳۰میلیارد ریال به اشتغال روستاهای خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری خراسان شمالی گفت: امسال، ۲ هزار و ۶۳۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای ایجاد فرصت های شغلی در روستاهای این استان از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۹۷
پرداخت ۱۵۰میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از امکان پرداخت ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزیی روستایی، با مشارکت بنیاد برکت خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۹۷
اجرا شدن ۴۶۹ طرح اشتغال پایدار و روستایی در قروه

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قروه از اجرای ۴۶۹ طرح مربوط به اشتغال پایدار و روستایی مرحله اول با اعتبار ۱۱۵ میلیارد تومان در شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۹۷
پرداخت ۱۵۰میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از امکان پرداخت ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزیی روستایی، با مشارکت بنیاد برکت خبر داد.

ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۹۷
تهیه ۳۰ طرح اشتغال روستایی در بهشهر

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت بهشهر گفت: ۳۰ طرح اشتغال روستایی به استان ارائه شده که ۱۹ طرح مورد تایید بوده است.

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
اجرا شدن طرح اشتغال زایی در ۵۰ روستای قزوین

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: طرح توسعه اقتصادی و اشتغالزایی برنامه ششم توسعه امسال در ۵۰ روستای استان اجرا می شود.

ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۹۷
اختصاص ۳۵ میلیارد ریال برای اشتغال روستاییان تایباد

فرماندار تایباد گفت: به منظور ایجاد اشتغال پایدار برای روستاییان، امسال ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به توسعه اشتغال در مناطق روستایی و عشایری این شهرستان اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۷
اشتغال روستایی در سال ۹۷ مورد توجه ویژه دولت است

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور گفت: در سال ۱۳۹۷ برنامه های اشتغال فراگیر، توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر ۲۰هزار نفر جمعیت و توسعه اشتغال حمایتی مورد توجه ویژه قرار می گیرد.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۷
تشریح شرایط و چگونگی پرداخت وام های اشتغال زایی روستایی

معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری شرایط و چگونگی پرداخت وام های اشتغال زایی روستایی را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۷
پراخت ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار در خراسان جنوبی

مدیر صندوق کارآفرینی امیدخراسان جنوبی از پرداخت ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار برای مناطق روستایی و عشایری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۷
ایجاد هزار شغل با اجرای طرح‌های اشتغال روستایی در اراک

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: با اجرای طرح‌های اشتغال روستایی در شهرستان اراک هزار فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۹۷
تحقق ۹۲درصدی اشتغال زایی روستایی در استان کرمان

معاون هماهنگی امور اقتصادی کرمان گفت: ۶۱۸ میلیارد تومان ازمیزان اعتبارات طرح فراگیر استان ظرف دو ماه پایانی سال به بانک‌ها معرفی شده‌اند .

ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۹۷
ایجاد ۲۶۰۰شغل با پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در استان مرکزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: دو هزار و ۶۵۰ شغل از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به طرح های مصوب در استان مرکزی ایجاد خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۵ فروردین ۹۷
اعتبار ۱۲ هزار میلیاردی برای شغل روستایی

وزیر کار از تبدیل ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار به شغل در روستا‌های کشور در نیمه اول سال ۹۷ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۶
اختصاص ١٢٠٠ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال معدنی در روستاها

معاون وزیر صنعت از اختصاص ١٢٠٠ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی در معادن مناطق روستایی و محروم خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۶
اعطای وام۸میلیاردی به روستاییان و عشایرمناطق مرزی

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از پرداخت وام با کارمزد ۴ درصد به روستاییان و عشایر مناطق مرزی تا سقف ۸ میلیارد تومان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۹۶
شناسایی متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه فناوری اطلاعات

کمیته اشتغال روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف شناسایی افراد حقوقی حائز صلاحیت برای ایجاد و تثبیت اشتغال روستایی، فراخوانی منتشر کرد.

ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۹۶
پیش بینی ایجاد ۲۰۰ هزار شغل در روستاها طی امسال

سید ابوالفضل رضوی با حضور در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما افزود: از سال ۱۳۹۳ متوجه شدیم باوجود انجام کارهای زیرساختی مانند جاده، آب لوله کشی و فضای آموزشی و گازرسانی به روستاها، روستاییان برای ماندن در روستاها اقناع نیستند.

ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۹۶
تایید ۲۶۱ طرح اشتغال روستایی در استان مرکزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۲۶۱ طرح اشتغال روستایی در کمیته فنی این استان تایید شده است.

ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۹۶
ثبت نام ۱۳ هزار و ۴۲۵ متقاضی اشتغال روستایی در زنجان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاکنون ۱۳ هزار و ۴۲۵ نفر در سامانه های مربوط به اشتغال روستایی و فراگیر این استان ثبت نام کرده اند.

ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۹۶
پرداخت بیش از ۵۹ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در همدان

استاندار همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی در این استان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۹۶
پرداخت نخستین تسهیلات طرح فراگیر اشتغال روستایی

نخستین تسهیلات طرح فراگیر اشتغال پایدار روستایی با حضور وزیر کار و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بندرعباس پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۹ اسفند ۹۶
اعتبارات ویژه دولت و حرکت جهادی برای اشتغالزایی در روستاها

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز گفت که اعتبارات خوبی برای اشتغالزایی روستایی درالبرز داریم که حرکت جهادی را دراین امر مهم می طلبد.

ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۹۶
پیش‌بینی تخصیص ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌‌زایی روستاها و عشایر

مهدیان بابیان اینکه بانک توسعه تعاون محدودیتی برای پرداخت وام بانکی به متقاضیان فعال در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی، خدمات، بازرگانی و مسکن ندارد، گفت: اعتبار پیش‌بینی‌شده برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی ۲۰ هزار میلیارد تومان است.

ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۹۶
اختصاص ۱۱۰ هزار میلیارد ریال به اشتغال مناطق روستایی

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت گفت: ۱۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در بودجه سال آینده به اشتغال مناطق روستایی و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر کشور اختصاص یافته است.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۶
کارمزد تسهیلات اشتغالزایی روستایی ۱۲ درصد است

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه واحدهای کارآفرین روستایی تا پنج سال از پرداخت مالیات معاف هستند، گفت: تلاش می‌کنیم با مشارکت مجلس بتوانیم برای بیمه نیروهای این واحدها نیز چاره‌اندیشی کنیم.

ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۹۶
اختصاص ۱۰۸ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی در ایلام

استاندار ایلام گفت: بیش از ۱۰۸ میلیارد تومان در بخش اشتغال روستایی به استان ایلام اختصاص یافته است.

ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۹۶
پرداخت بیش از ۳۰میلیارد اعتبار برای اشتغال روستایی

مدیرکل امور روستایی استانداری از پرداخت ۳۰میلیارد و ۵۴۰میلیون ریال برای ایجاد اشتغال مستقیم و پایدار در روستا‌های استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۵ اسفند ۹۶
اختصاص ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات طرح اشتغال روستایی به لرستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از اختصاص ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات طرح اشتغال روستایی به این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۹۶
آغاز پرداخت تسهیلات اشتغال روستائیان و عشایر از ۱۰ اسفند ماه

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: نخستین پرداخت ها در حوزه اشتغال روستائیان و عشایر در برخی از استان ها از دهم اسفند ماه جاری آغاز می شود.

ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۹۶
تدبیر دولت و ایجاد ۸ هزار شغل در روستاهای استان مرکزی

توسعه اقتصادی و افزایش نرخ اشتغال به عنوان یکی از کلیدی ترین برنامه های دولت تدبیر و امید به ایجاد هشت هزار فرصت شغلی جدید در نقاط محروم و کم برخوردار استان مرکزی منجر شد.

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۶
ثبت‌نام ۲۰ هزار پروژه اشتغال روستایى براى دریافت تسهیلات

معاون امور توسعه روستایی رئیس جمهور گفت: تسهیلات ویژه‌ای برای رفاه روستائیان و مرزنشینان اختصاص می‌یابد.

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۶
شرایط استفاده از وام اشتغالزایی برای روستاییان دشوار است

نماینده مردم نیشابور در مجلس از شرایط پرداخت وام اشتغال روستاییان انتقاد کرد.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶
اختصاص تسهیلات ارزان‌قیمت برای اشتغال در روستاها

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تسهیلات ارزان قیمت در بحث روستایی با بهره ۴، ۶ و ۸ درصد و در اشتغال فراگیر ۲، ۶ و ۸ درصد تخفیف ارائه می‌شود، اظهار کرد: یارانه را ابتدا به تسهیلات نمی‌دهیم و بنا به تجارب گذشته کار می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۹۶
آغاز اعطای تسهیلات ۱.۵میلیارد دلاری اشتغال روستایی در سمنان

مدیریت شعب بانک کشاورزی استان سمنان از اعطای بیش از ۲۲ هزار فقره تسهیلات از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۶
پرداخت ۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در تنگستان

بوشهر – فرماندار شهرستان تنگستان گفت: ۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در تنگستان پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۶
ایجاد ۸ هزار شغل در بخش اشتغال فراگیر و روستایی

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: با پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر و بخش روستایی بیش از ۸ هزار فرصت شغلی جدید در استان قزوین ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۹۶
اولویت اشتغالزایی روستایی برمحور گردشگری وکشاورزی

استاندار گیلان گفت: اولویت استان برای اشتغال در روستاها بر محور توسعه گردشگری و کشاورزی باشد.

ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۹۶
اختصاص ۱۴۰۰میلیارد ریال وام به اشتغال روستاییان گلستان

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان از اختصاص یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال وام به حوزه مشاغل روستایی استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۹۶
توسعه اشتغال روستایی و شهری با استفاده از دستاوردهای علمی

استاندار البرز توسعه اشتغال روستایی و شهری را منوط به استفاده از دستاوردهای علمی دانست.

ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۹۶
فراهم شدن زمینه جذب تسهیلات ۱۱۰۰ میلیاردی برای اشتغال روستاییان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: ۱۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال روستاییان اختصاص یافت و باید زمینه‌های جذب حداکثری این تسهیلات فراهم شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۹۶
اهتمام جدی در جذب اعتبارات اشتغال پایدار روستایی

استاندار مرکزی گفت: مجموعه مدیران استان برای جذب اعتبارات اشتغال پایدار روستایی جدیت داشته باشند و از این فرصت برای افزایش فرصت شغلی هدفمند، نهایت بهره را ببرند.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۶
ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی روستایی تا پایان سال آینده در آذربایجان غربی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: طبق برنامه ریزی ها با اعطای تسهیلات اشتغال زا برای طرح های تولیدی، کشاورزی و خدماتی تا پایان سال آینده ۱۰ هزار فرصت شغلی در بخش روستایی و عشایری این استان ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۹۶
اختصاص ۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستائیان کهگیلویه و بویراحمد

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: چهار هزار میلیارد ریال برای وام خود اشتغالی روستائیان استان از سوی دولت پیشنهاد شده بود که مجلس با آن موافقت کرده است.

ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۹۶
آغاز پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در استان کرمان

بخشدار مرکزی رفسنجان از آغاز پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در استان کرمان از امروز هفتم بهمن ماه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۹۶
پرداخت ۱۰۰میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در زنجان

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی زنجان از پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به میزان ۱۰۰ میلیارد تومان در زنجان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۹۶
پرداخت۱۴میلیارد ریال به طرحهای اشتغالزایی روستاهای منطقه آزاد انزلی

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد انزلی از پرداخت ۱۴ میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اشتغالزایی روستاهای منطقه آزاد انزلی خبرداد.

ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۹۶
۲۵ میلیارد ریال سهم اشتغال روستایی تفرش

مدیر کل امور روستایی و شورا‌های استانداری مرکزی سهم اشتغال روستایی تفرش را ۲۵ میلیارد ریال عنوان کرد.

ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۹۶
اشتغال در روستاهای شهرستان دشتی توسعه یابد

فرماندار دشتی با بیان اینکه اشتغال در روستاهای شهرستان دشتی توسعه یابد، گفت: دولت برای ایجاد اشتغال و توسعه فضای کسب و کار جوانان بویژه در روستاها برنامه خوبی تدوین کرده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۹۶
اختصاص ۴۴ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه ۴۴ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی استان در نظر گرفته شده، گفت: تمامی دستگاه های اجرایی موظف هستند که پرونده های شامل خلاصه طرح را تا ظهر یکشنبه ارائه دهند.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۶
پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به روستاییان

روستاییان و عشایربرای اخذ تسهیلات اشتغال زایی هر چه سریعتر به سامانه کارا مراجعه کنید .

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۶
پرداخت ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی در هرمزگان

استاندار هرمزگان با تاکید بر تلاش همه دستگاه ها به منظور بهبود وضعیت اشتغال در روستاها، گفت: در همین راستا ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی از محل منابع بانک سینا دراستان پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۶
شرایط دریافت تسهیلات مشاغل روستایی تشریح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، روند و شرایط دریافت تسهیلات مشاغل روستایی در این استان را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۹۶
آغاز ثبت نام تسهیلات اشتغال روستایی

ثبت نام برای دریافت تسهیلات توسعه اشتغال روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی با امضای تفاهمنامه همکاری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، پست بانک و شرکت توسن، آغاز شد.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۶
اختصاص ۲۳۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی به شهرستان خمین

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۲۳۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از محل اعتبارات قانون حمایت از اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایر به خمین اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۶
اختصاص ۵۶۰ میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال فراگیر در خلخال

فرماندار خلخال از تخصیص ۵۶۰ میلیارد ریال اعتبار تسهیلاتی برای ایجاد اشتغال فراگیر در سال جاری به این شهرستان در مسیر تحقق اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی دولت خبرداد.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۶
سهم استان مرکزی از اعتبارات اشتغال روستایی ۲۹۴ میلیارد تومان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با بیان اینکه مشاغل خانگی در استان مرکزی رشدی شش تا هفت برابری داشته است گفت: سهم استان مرکزی از اعتبارات اشتغال روستایی معادل ۲۹۴ میلیارد تومان است.

ادامه مطلب ...
۲۳ دی ۹۶
طرح اشتغال روستایی درصدد ایجاد درآمد پایدار

مدیر کل سرمایه گذاری و اشتغال معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت:بحث اشتغال روستایی به دنبال تکمیل زنجیره ارزش و طرح های دانش بنیان است و در این طرح خواهان ایجاد درآمد پایدار برای روستاییان هستیم.

ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۹۶
آغاز ثبت‌نام متقاضیان وام اشتغال روستایی از امروز

معاون توسعه کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام متقاضیان وام اشتغال روستایی در سامانه کارا خبر داد و گفت : همه کارآفرینان و سرمایه گذاران روستایی ازامروز (دوشنبه ) می‌توانند برای معرفی طرح‌های خود در سامانه کارا ثبت نام کنند و وارد روند دریافت تسهیلات شوند.

ادامه مطلب ...

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.