اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

امروز ۱۰۰۹۱ نظر

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

برای اطلاع از آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۸ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 در این صفحه آخرین اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مفید

فهرست اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش موجود در این صفحه :


۲۵ تیر ۱۳۹۸
استخدام بدون آزمون معلمان حق‌التدریس و شرکتی
استخدام بدون آزمون معلمان حق التدریس و شرکتی سید جواد حسینی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: آموزشیاران نهضت سواد آموزی برای جذب در آموزش و پرورش نیازمند شرکت در آزمون استخدامی هستند.
ادامه مطلب ...
۲۵ تیر ۱۳۹۸
امسال ۳۶۰ معلول در آموزش و پروش استخدام می شوند
در سومین روز از هفته گرامیداشت سی و نهمین سالگرد تاسیس سازمان بهزیستی و با دستور دکتر وحید قبادی دانا معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور۶۴ طرح و برنامه معاونت امور توانبخشی در ۲۴ استان صبح امروزبصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
ادامه مطلب ...
۲۵ تیر ۱۳۹۸
استخدام ۱۰۵ هزار مربی پیش‌دبستانی
سرپرست وزارت آموزش و پرورش خبر داد ۱۰۵ هزار مربی پیش‌دبستانی مشمول استخدام هستند و تاکید کرد کلاس‌های درس امسال بدون معلم نمی‌مانند.
ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۱۳۹۸
۱۹۱۰ نفر امسال جذب آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی می‌شوند
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت: با پیگیری های انجام شده، امسال یکهزار و ۹۱۰ نفر به استخدام این نهاد در می آیند.
ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۱۳۹۸
جذب ۴۴ هزار دانشجومعلم در سال‌جاری
رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه امسال ۴۴ هزار دانشجومعلم جذب این دانشگاه می‌شوند، گفت: پیگیر تغییر نام دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه «تربیت معلم» هستیم.
ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۱۳۹۸
جذب ۲۰ هزار دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان در آموزش پرورش
رییس دانشگاه فرهنگیان گفت: حدود ۲۰ هزار نفر از دانش آموختگان شامل دانشجویان پیوسته و مهارت آموز این دانشگاه امسال جذب آموزش پرورش می شوند.
ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۱۳۹۸
جبران کمبود ۲۵۰۰ نفر نیروی انسانی آموزش و پرورش استان بوشهر
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به جبران کمبود ۲۵۰۰ نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گفت: نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش جزیره خارگ تامین شد.
ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۱۳۹۸
استخدام ۳۴۱ نفر در آموزش و پرورش گیلان
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به جذب ۳۴۱ نفر در آزمون استخدامی ماه آینده، گفت: این تعداد پس از موفقیت در آزمون مرداد ماه امسال و گذراندن یک سال دوره های آموزشی، مهر ماه سال آینده به استخدام آموزش و پرورش در می آیند.
ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۱۳۹۸
خبر جذب ۴۵۲ نفر در آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد
 میانگین نسبت معلم به دانش آموز در کهگیلویه و بویراحمد ۸ واحد از میانگین کشور کمتر است.
ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۱۳۹۸
از تعیین زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا جزئیات تکمیل ظرفیت پایه هشتم مدارس سمپاد
آموزش وپرورش در هفته گذشته با اخباری چون تعیین زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش و جزئیات تکمیل ظرفیت پایه هشتم مدارس سمپاد گذشت.
ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۱۳۹۸
جذب ۵ هزار دانشجو معلم جدید در استان تهران
سرپرست مدیریت دانشگاه فرهنگیان استان تهران از جذب ۵ هزار دانشجو معلم از طریق کنکور و آزمون استخدامی در سال جاری خبر داد.پرویز انصاری راد سرپرست مدیریت پردیس های استان تهران در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه استان تهران ۹ مجموعه پردیس و مرکز آموزش عالی تریت معلم دارد، تصریح کرد: ۴ مجموعه دخترانه و ۵ مجموعه پسرانه به امر تربیت معلم در استان تهران مشغول هستند.
ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۱۳۹۸
تلاش برای برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا یک ماه آینده
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش می‌کنیم آزمون استخدامی آموزش و پرورش اواسط مرداد یا اول شهریور امسال برگزار شود.
ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۱۳۹۸
مهرماه امسال با کمبود معلم مواجه نخواهیم بود
‌رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در مهرماه امسال با کمبود معلم مواجه نخواهیم بود.
ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۱۳۹۸
آخرین خبر از استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۸
سرپرست آموزش و پرورش: سعی می‌کنیم آزمون استخدامی را در مرداد ماه آماده کنیم تا برای برگزاری آزمون اقدام کنیم. سید جواد حسینی سرپرست آموزش و پرورش در گفت‌وگویی، درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی اظهار کرد: امسال ۱۲ هزار مهارت آموزِ ماده ۲۸ جذب می‌کنیم که این مورد شامل بخشی از مجوز آزمون استخدامی است که پس از پذیرفته شدن در آزمون و مصاحبه، دوره ۹ ماهه تا یک ساله را در دانشگاه گذرانده و جذب آموزش و پرورش می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۸
طلاب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت می‌کنند
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه گفت: به منظور حضور حداکثری طلاب در عرصه تعلیم و تربیت، امکان حضور طلاب در هشت رشته آزمون استخدامی آموزش و پرورش فراهم شد.
ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۱۳۹۸
مهلت ثبت‌نام فرهنگیان در طرح «معلم تمام‌وقت» تا شهریور
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از تعیین مهلت ثبت نام و دریافت درخواست متقاضیان ورود به طرح معلم تمام وقت تا شهریور ماه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۸
کمبود ۱۰ هزار معلم در خوزستان
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان گفت: در حال حاضر حدود ۱۰ هزار نفر کمبود معلم در استان داریم که برای مهرماه امسال این کمبود همچنان وجود خواهد داشت.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۸
تکلیف ۵ ماه مطالبات حق‌التدریس معلمان چه می‌شود؟
معاون وزارت آموزش و پرورش با تشریح شیوه تامین اعتبار برای پرداخت مطالبات مربوط به حق‌التدریس معلمان شاغل، توضیحاتی درباره تعیین تکلیف ۵ ماه مطالبات حق‌التدریس معلمان ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۸
برگزاری آزمون استخدامی آموزش ‌و پرورش در شهریور ماه
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از برگزاری آزمون ماده ۲۸ برای استخدام ۱ هزار معلم خوزستانی در شهریورماه ۹۸، اختصاص ۱ هزار و ۸۴۰ سهمیه استخدامی دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری ۹۸ و پیگیری برای تصویب طرح استخدام سالیانه ۲ هزار معلم در خوزستان برای مدت ۵ سال توسط مجمع نمایندگان استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۱۳۹۸
برگزاری آزمون برای معلمان حق التدریسی
۱۰۵ هزار نفر از معلمان حق التدریسی، خدمات شرکتی و مهدکودک های فعالِ قبل از سال ۹۱، می توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند.
ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۱۳۹۸
صدور مجوز جذب ۲ هزار و ۸۴۰ معلم در خوزستان
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مجوز جذب ۲ هزار و ۸۴۰ معلم در خوزستان از سوی وزارت آموزش و پرورش به استان صادر شده است.
ادامه مطلب ...
۱۰ تیر ۱۳۹۸
کمبود حدود چهار هزار معلم در استان اصفهان
باوجود استفاده از همه ظرفیت ها, برای سال تحصیلی جدید , حدود چهار هزار معلم در استان اصفهان کمبود وجوددارد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان؛اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان امروز در مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه با کمبود بیش از ۱۵ هزارنیرو در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در استان روبرو بودیم گفت: با جذب ۵۴۸ نیروی جدید استخدامی,۲۱۹ دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان و خرید خدمات آموزشی و استفاده از بازنشستگان و معاونان در تدریس ,همچنان سه هزارو ۸۲۱ کسری نیروی معلم داریم .
ادامه مطلب ...
۱۰ تیر ۱۳۹۸
کمبود نیرو مهم‌ترین دغدغه آموزش‌وپرورش کاشمر
مدیر آموزش‌وپرورش کاشمر با اشاره به اینکه در حال حاضر میانگین سن خدمتی معلمان کاشمری ۲۴ سال است، گفت: با ت
ادامه مطلب ...
۹ تیر ۱۳۹۸
آیا شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش قابل تغییر است؟
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه تعیین کننده شروط استخدام نیست و آموزش و پرورش بر اساس قانون، نیروهای کیفی خود را جذب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۸ تیر ۱۳۹۸
احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش در مرداد
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از صدور مجوز استخدام نیرو در آموزش و پرورش خبر داد و گفت که به احتمال زیاد آزمون جامع استخدامی دولت در مرداد ماه برگزار و حدود ۲۰ هزار نفر برای آموزش و پرورش پذیرفته خواهند شد.
ادامه مطلب ...
۵ تیر ۱۳۹۸
استخدام ۱۲ هزار نفر از طریق ماده ۲۸ و صدور مجوز جذب ۵ هزار نیروی خدماتی
تهران (پانا) - اعضای شورای معاونان وزارت آموزش‌وپرورش در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌ها برنامه‌های خود را تشریح کردند و به برخی پرسش‌های مدیران کل پاسخ دادند.
ادامه مطلب ...
۴ تیر ۱۳۹۸
جذب ۲ هزار نفر در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان احمد علی موهبتی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان که در سالن شهید عالی این اداره کل برگزار شد اظهار داشت: تلاطمی که در حوزه آموزش و پرورش در ۶ ماه گذشته اتفاق افتاد سبب شد که به جلسه تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان بیایم، این جلسه بسیار با اهمیت است چرا که مدیرکل آموزش و پرورش استعفا داده بود و وزارتخانه به دنبال تعیین سرپرست برای این اداره کل بودند که این موضوع با مخالفت بنده روبرو شد به دلیل اینکه مدیرکل سابق آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با توجه به شرایط دولت رئیس جمهور نقش خوبی را ایفا کردند به همین دلیل به ماندن وی در این سمت اصرار داشتیم.
ادامه مطلب ...
۴ تیر ۱۳۹۸
رایزنی برای اشتغال فارغ‌التحصیلان تئاتر در وزارت آموزش و پرورش
رئیس مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری اعلام کرد طی جلسه‌ای با کمیسیون فرهنگی مجلس، مقرر شد این کمیسیون برای جذب و اشتغال‌زایی فارغ‌التحصیلان جوان تئاتر با وزارت آموزش و پرورش رایزنی کند.
ادامه مطلب ...
۴ تیر ۱۳۹۸
استخدام معلمان حق‌التدریس باید تعیین تکلیف شود
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به حسن روحانی قانون استخدام معلمان حق‌التدریس در قوه مقننه مصوب شده است اما ماه‌های زیادی از آن گذشته و باید در این خصوص تعیین تکلیف صورت گیرد.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۸
جذب ۲۵ هزار نفر را از طریق کنکور سراسری توسط دانشگاه فرهنگیان
رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: ردیف‌ها برای استخدام و جذب ۲۵ هزار دانشجو معلم به‌صورت پیوسته از طریق کنکور قطعی شده است.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۸
ابلاغ آیین نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی تا پایان تیرماه
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ابلاغ آیین نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس و نهضتی تا پایان تیرماه خبر داد و گفت: با این حساب تکلیف ۳۰ هزار معلم حق‌التدریس و نهضتی مشخص خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲ تیر ۱۳۹۸
جذب ۲ هزار نفر در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان
استاندار سیستان و بلوچستان از تحقق جذب ۲ هزار نفر در سال جاری در آموزش و پرورش استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان احمد علی موهبتی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان که در سالن شهید عالی این اداره کل برگزار شد اظهار داشت: تلاطمی که در حوزه آموزش و پرورش در ۶ ماه گذشته اتفاق افتاد سبب شد که به جلسه تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان بیایم، این جلسه بسیار با اهمیت است چرا که مدیرکل آموزش و پرورش استعفا داده بود و وزارتخانه به دنبال تعیین سرپرست برای این اداره کل بودند که این موضوع با مخالفت بنده روبرو شد به دلیل اینکه مدیرکل سابق آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با توجه به شرایط دولت رئیس جمهور نقش خوبی را ایفا کردند به همین دلیل به ماندن وی در این سمت اصرار داشتیم.
ادامه مطلب ...
۱ تیر ۱۳۹۸
کمبود ۱۷ هزار معلم در خوزستان
معاون پژوهش و برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: سال تحصیلی آینده در خوزستان با کمبود ۱۷ هزار معلم مواجه هستیم.
ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۱۳۹۸
لزوم استفاده از راه های جایگزین برای رفع مشکل کمبود معلم
سخنگوی کمیسیون آموزش و پرورش از عدم همسانی خروجی ها و ورودی ها در آموزش و پرورش در سال های اخیر انتقاد کرد.سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به امکان استفاده آموزش و پرورش از ظرفیت معلمانی که قابلیت اشتغال تا ۳۵ سال را دارند، گفت: کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش بسیار جدی است و اگر وزارت آموزش و پرورش برای خروجی های خود تدبیری نیندیشد و به دنبال ورودی های جدید نباشد، به طور قطع در سال های آینده با بحران مواجه خواهیم بود؛ بنابراین باید در سریع ترین زمان ممکن تدابیری عملی اتخاذ شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۱۳۹۸
صدور ۵۰ هزار مجوز استخدام در وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت و درمان
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: امسال برای وزارت آموزش و پرورش تا امروز حدود ۴۰ هزارمجوز صادر شده است و ما ده هزار مجوز استخدامی هم برای وزارت بهداشت و درمان در حال صدور داریم.
ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۱۳۹۸
اطلاع رسانی جزئیات آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش بعد از نهایی‌شدن
 معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش خبر داد جزئیات آزمون استخدامی و جذب نیرو از طریق ماده ۲۸ بعد از نهایی شدن از طریق این معاونت اطلاع‌رسانی خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۱۳۹۸
کمبود نیروی معلم مرد در شهربابک
رئیس اداره آموزش و پرورش شهربابک گفت: با توجه به اینکه فقط ۲۸ درصد نیروی آموزش و پرورش این شهرستان را نیروی مرد تشکیل می دهد، در ساماندهی ان دچار مشکل هستیم.
ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۱۳۹۸
پذیرش ۱۶۶ پرونده استخدام در آموزش و پرورش شادگان
مدیر آموزش و پرورش شهرستان شادگان از پذیرش ۱۶۶ پرونده استخدام در آموزش و پرورش شادگان خبر داد.به گزارش بازارکار عزیز مقدم امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا در شادگان با اعلام این خبر اظهار کرد: ۱۶۶ پرونده استخدام در آموزش و پرورش شادگان پذیرش شد که از این تعداد ۷۲ پرونده سرباز معلم و ۹۳ پرونده آموزش یار و آموزش دهنده سواد آموزی را شامل می شود.او گفت: با توجه به دستورالعملی که فروردین ماه سال جاری ابلاغ شد، تنها یک مربی از مربیان پیش دبستانی واجد شرایط جذب بوده و به غیر از آن، پرونده ای از طریق پیش دبستانی مورد پذیرش قرار نگرفت.
ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۱۳۹۸
دوره ابتدایی با ۷۸۰ نفر کمبود نیرو مواجه است
معاون آموزش ابتدایی اداره‌ کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دوره ابتدایی با ۷۸۰ نفر کمبود نیرو مواجه است. به گزارش ایسنا، اصغر بیات در جلسه قطبی معاونان و کارشناسان دوره ابتدایی در ابهر، با اشاره به دو روش مدیریتی با رویکرد ریاستی و راهبری، یکی از سبک‌های نوین مدیریتی که باعث ارتقای اثر بخشی اقدامات مختلف از تصمیم‌سازی تا اجرا می‌شود را استفاده از ساز و کار مدیریت مشارکت‌محور عنوان کرد و افزود: رویکرد مدیریتی مشارکت محور ارتقای اثربخشی فعالیت‌ها را در آموزش و پرورش به دنبال دارد.
ادامه مطلب ...
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
جذب ۵۰ هزار معلم برای سال تحصیلی جدید
 حسین خنیفر گفت: بر اساس آخرین مذاکرات صورت گرفته سازمان امور اداری و استخدامی با استخدام ۲۵ هزار نفری معلم از طریق کنکور و برای مهر سال ۹۸ موافقت خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۱۳۹۸
صدور مجوز ۲ هزار سهمیه استخدامی در قالب ماده ۲۸ ویژه استان سیستان و بلوچستان
معاون رییس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشورگفت: به موجب هیچ قانونی در کشور ما نیروی قراردادی قابل تبدیل به پیمانی نیست.نیروی قراردادی قابل تبدیل به پیمانی نیست
ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۱۳۹۸
صدور ۲۵ هزار مجوز جذب برای دانشگاه فرهنگیان
معاون رئیس جمهور گفت: ۲۵ هزار مجوز جذب برای دانشگاه فرهنگیان صادر شده که وزارت آموزش و پرورش می تواند هزار و ۵۰۰ سهمیه را به سیستان و بلوچستان اختصاص دهد.
ادامه مطلب ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
کمبود یک هزار و ۷۴ معلم در مدارس مازندران
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به افزایش بازنشستگان این مجموعه از کمبود یکهزار و ۷۴ معلم برای سال تحصیلی جدید خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۸
پیشنهاد تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و نهضت سواد آموزی
وزارت آموزش و پروزش آیین اجرایی بند (۳) قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی را به دولت پیشنهاد داده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
جزئیات شرایط بازنشستگی پیش از موعد در آموزش و پرورش
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، شرایط بازنشستگی پیش از موعد در این وزارتخانه را تشریح کرد.به گزارش بازارکار یارمحمد حسین‌بُر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه «آیا در وزارت آموزش و پرورش امکان بازنشستگی پیش از موعد و همچنین پرداخت سنوات و پاداش افرادی که تمایل دارند پیش از موعد بازنشسته شوند، وجود دارد؟»، گفت: بر اساس قوانین موجود اکنون امکان بازنشستگی پیش از موعد تنها برای بانوان با سنوات بالای ۲۵ سال وجود دارد ولی امکان بازنشستگی پیش از موعد برای آقایان ممکن نیست.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
جذب ۴۵ هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید
رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به جذب ۴۵ هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید، از اجرای طرح جامع دانشگاه فرهنگیان خبر داد و گفت: بر اساس این طرح، علاوه بر مراکز و پردیس‌های موجود، ۳۱ دانشگاه جامع در مراکز استان‌ها ایجاد خواهیم کرد.
ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۸
آموزش و پرورش نمی‌خواهد امسال حق التدریسی‌ها را استخدام کند
نماینده خمینی‌شهر در مجلس گفت: با آن که امسال آموزش و پرورش ملزم به استخدام حق‌التدریسی‌ها شده است، اما این وزارتخانه می‌خواهد این قانون را سال آینده اجرا کند.
ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۸
آیین‌نامه معرفی آموزش‌دهندگان به آزمون استخدامی در دست تایید
رییس سازمان نهضت سواد آموزی اعلام کرد نامه ارسال آیین‌نامه اجرایی آموزش‌دهندگان (با شرط داشتن سابقه یک دوره آموزشی به‌صورت تجمیعی از سال ۱۳۷۹ تا پایان ۱۳۹۱ و اکنون هم به‌عنوان آموزش‌دهنده فعال به حساب آیند می‌توانند به آزمون استخدامی معرفی شوند) از سوی وزیر امضا شده تا انشالله در اولین فرصت در هیات دولت مورد تایید و تصویب قرار گیرد.
ادامه مطلب ...
۱۲ خرداد ۱۳۹۸
ارائه درخواست ۵۵ هزار مجوز استخدامی به سازمان امور استخدامی
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: با بررسی‌های انجام‌شده برای مهرماه ۹۸، ۱۸ هزار ورودی دانشجو معلم و ماده ۲۸ و ۳۵۰۰ سرباز معلم خواهیم داشت.
ادامه مطلب ...
۱۱ خرداد ۱۳۹۸
جذب پنج هزار معلم در خوزستان
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: وزارت آموزش و پرورش با برگزاری آزمون جذب پنج هزار معلم در خوزستان موافقت کرد. به گزارش پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده بیان کرد: روند جذب پنج هزار معلم خرید خدمات و به کارگیری ۴۳۰ نیروی خدماتی در آموزش و پرورش استان آغاز شده است.
ادامه مطلب ...

۱۰٬۰۹۱ نظر برای اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید