اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

امروز ۳۵۸۴ نظر

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

برای اطلاع از آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال 97 در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 در این صفحه آخرین اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مفید

فهرست اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش موجود در این صفحه :


۲۷ تیر ۹۷
دانشگاه فرهنگیان امسال ۹۵۰۰ نو معلم تحویل آموزش و پرورش می‌دهد

رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: این دانشگاه امسال 9500 نو معلم تحویل آموزش و پرورش خواهد داد، که علاوه بر گذراندن دروس تخصصی با دانش موضوعی تربیتی از جمله مفاهیم، اصول معلمی، فنون تدریس، برنامه ریزی، ارزشیابی درسی و … آشنا هستند.

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۷
جذب ۱۴۰۰ معلم امسال در آموزش و پرورش تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: امسال یک هزار معلم جدید از طریق حق التدریس و 400 معلم از طریق پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در این نهاد جذب خواهند شد.

ادامه مطلب ...
۲۵ تیر ۹۷
صدور مجوز جذب ۲۵ هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران مطرح کرد اخذ مجوز جذب ۲۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش از …

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۷
اعلام نتایج آزمون استخدامی در هفته اول مرداد

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه طبق وعده سازمان سنجش نتایح آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا هفته اول مرداد اعلام می‌شود گفت: مصر هستیم تا شهریور گزینش را انجام دهیم و پذیرفته شدگان از مهر وارد دوره حرفه آموزی یکساله در دانشگاه فرهنگیان شوند.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۷
خبر زمان اعلام نتایج پنجمین آزمون فراگیر و آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سهمیه این استان از پنجمین استخدامی فراگیر را ۳۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: …

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۷
کمبود ۷ هزار معلم در خوزستان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان از کمبود هفت هزار معلم در استان، اختصاص ۳۵۲ هزار ساعت حق التدریس هفتگی و وجود حدود چهار هزار متقاضی انتقال به خارج از استان در آموزش و پرورش استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۹۷
کمبود ۴۶۰ معلم در گچساران

مدیر اداره آموزش و پرورش گچساران گفت: آموزش و پرورش این شهرستان 460 نفر معلم کمبود دارد که بیشتر در مقاطع ابتدایی است.
به گزارش ایسنا، سید ظهیرالدین پورالحسینی در نشست شورای آموزش و پرورش گچساران افزود: آموزش و پرورش گچساران با تلاش پرسنل خود توانسته تاکنون افتخارات بسیار خوبی را کسب کند.

ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۹۷
کمبود ۱۰۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال کمتر از ۱۰۰هزار کمبود نیرو داریم. بخشنامه ای برای ساماندهی طراحی و اولویت را تامین معلم در کلاس قراردادیم.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۷
کمبود ۱۲ هزار نیروی انسانی برای سال جدید

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران با بیان اینکه امسال نظام آموزشی جدید تکمیل می‌شود و با استقرار پایه دوازدهم، دوره پیش دانشگاهی حذف خواهد شد گفت: تا سال قبل برای دوره پیش دانشگاهی ۲۴ ساعت برنامه در هفته داشتیم که با استقرار پایه دوازدهم ۳۵ ساعته، در واقع ۱۱ ساعت به برنامه درسی هر کلاس اضافه می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۹۷
آموزش و پرورش با کمبود کادر آموزشی روبروست

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش و پرورش در آستانه مهرماه امسال با کسری کادر آموزشی مواجه است،گفت: آموزش و پرورش اول مهرماه 190 هزار معلم کم دارد.

ادامه مطلب ...
۶ تیر ۹۷
دانش آموزان ابتدایی مهرماه با کمبود ۵۴ هزار معلم مواجه هستند

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت:اکنون تعداد معلمان دوره ابتدایی 223 هزار و 454 نفر است و بر اساس برآوردها سال تحصیلی 98-97 با کمبود 54 هزار و 178 معلم مواجه خواهیم بود.

ادامه مطلب ...
۵ تیر ۹۷
آموزش و پرورش بیشترین سهم را در پنجمین آزمون استخدامی دارد

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: وزارت آموزش و پرورش با 17 هزار و 368 ظرفیت بیشترین سهمیه را در پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور دارد.

ادامه مطلب ...
۴ تیر ۹۷
دانش آموزان ابتدایی مهرماه با کمبود ۵۴ هزار معلم مواجه هستند

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت:اکنون تعداد معلمان دوره ابتدایی 223 هزار و 454 نفر است و بر اساس برآوردها سال تحصیلی 98-97 با کمبود 54 هزار و 178 معلم مواجه خواهیم بود.

ادامه مطلب ...
۳ تیر ۹۷
شهرستان‌های مرزی خراسان جنوبی کمبود معلم دارند

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با اشاره به مشکلات کمبود نیرو در شهرستان‌های استان، گفت: درخواست داریم برای شهرستان‌هایی مانند نهبندان و سایر شهرهای مرزی که کمبود نیرو داریم مجوزهای موردی حق التدریس صادر شود.

ادامه مطلب ...
۲ تیر ۹۷
تدوین پیش نویس قانون مستقل استخدامی در آموزش و پرورش

معاون حقوقی آموزش و پرورش از تهیه پیش نویس نظام جدید پرداختی معلمان و پیشنهاد اجرای آن از اول مهر ۹۷ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۹۷
زمینه استخدام نیروهای جوان در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری فراهم شود

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در آموزش و پرورش استان نیروهای جوان تحصیل کرده با رشته مرتبط استخدام شود نه اینکه از نیروهای بازنشسته به صورت حق‌التدریس استفاده شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۹۷
کمبود ۲۵۸ کلاس درس در هنرستان های مازندران

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: در حال حاضر ۲۵۸ کلاس درس، ۲۰ هزار کارگاه و نیروی ماهر در رشته های هنرستان کمبود داریم.

ادامه مطلب ...
۱۷ خرداد ۹۷
چگونگی برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی برای پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی

رئیس مرکز منابع انسانی آموزش و پرورش با تشریح روند برگزاری دوره مهارت آموزی برای پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آتی همچنان از مشکل کمبود نیرو خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۲ خرداد ۹۷
تایید صدور مجوز جذب ۲۵ هزار نیرو برای آموزش و پرورش

مدیرکل امور آموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه صدور 25 هزار مجوز جذب نیرو را برای امسال تایید کردیم، گفت: طبق فایل پرداخت حقوق اردیبهشت ماه، شمار حقوق بگیران آموزش و پرورش 928 هزار نفر است.

ادامه مطلب ...
۱۲ خرداد ۹۷
۳۰۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش تا سال ۱۴۰۰ نیاز داریم

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اگر بخواهیم استانداردها را در آموزش و پرورش رعایت کنیم حداقل بالغ بر ۳۰۰ هزار نیرو تا سال ۱۴۰۰ نیاز داریم.

ادامه مطلب ...
۹ خرداد ۹۷
صدور مجوز استخدام برای 1200 معلم در سیستان و بلوچستان

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: مهر امسال700 نیروی جدید به جمع معلمان استان اضافه می شود و مجوز استخدام هزار و200 معلم جدید هم برای استان صادر شده است که این تعداد در آزمون استخدامی پیش رو پذیرفته می شوند.

ادامه مطلب ...
۱ خرداد ۹۷
آموزش و پرورش امسال با احتساب ۶۰هزار بازنشسته به ۱۱۷هزار نیرو نیاز دارد

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس می‌گوید اگر امسال تمامی ۶۰هزار نفر نیروهای در حال بازنشستگی آموزش و پرورش را ترک کنند، ۱۱۷هزار نیرو نیاز خواهیم داشت.

ادامه مطلب ...
۱ خرداد ۹۷
آخرین جزئیات ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تعداد ۴۲۲ هزار و ۶۴۰ داوطلب در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت‌نام کردند.

ادامه مطلب ...
۲۹ اردیبهشت ۹۷
استخدام ۱۴۴۴ معلم جدید در آموزش و پرورش البرز

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز با اشاره به کمبود نیروی آموزشی در استان گفت: یک هزار و ۴۴۴ معلم جدید به زودی در این البرز استخدام می شوند.

ادامه مطلب ...
۲۹ اردیبهشت ۹۷
آموزش و پرورش به ۳۰هزار ردیف استخدامی نیاز دارد

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به اینکه آموزش و پرورش به ۳۰هزار ردیف استخدامی نیاز دارد، خواستار آن شد که سازمان امور استخدامی با این افزایش موافقت کند.

ادامه مطلب ...
۲۹ اردیبهشت ۹۷
افزایش ۲ برابری سهمیه استخدامی استان سیستان و بلوچستان در سالجاری

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: سهمیه سیستان و بلوچستان در آزمون استخدامی سال‌جاری نسبت به سال گذشته افزایش ۲ برابری داشته است.

ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۹۷
استخدام ۳۲۰۰ هنرآموز و استادکار امسال در آموزش و پرورش

مدیرکل دفتر آموزش‌های کار و دانش وزارت آموزش و پرورش گفت: برای جبران بخشی از کمبود نیروی آموزشی، از طریق آزمون استخدامی امسال، ۳۲۰۰ هنرآموز و استادکار در آموزش و پرورش استخدام می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۹۷
اطلاعیه مهم و فوری اداره امور اداری و تشکیلات استان مرکزی

توضیحات اداره امور اداری آموزش و پرورش استان مرکزی در خصوص برخی موارد مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال۱۳۹۷

ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۹۷
درخواست آموزش و پرورش برای اخذ ۲۵هزار ردیف استخدامی

سیدمحمد بطحایی با بیان اینکه آموزش و پرورش درخواست ۲۵هزار ردیف استخدامی دارد، گفت: شیب خروج نیروهای انسانی آموزش و پرورش تا ۳ سال آینده تند است.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۷
کمبود ۱۲۰۰۰ معلم برای سال تحصیلی جدید در استان خراسان رضوی

مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی، کمبود نیرو و بودجه ۲ مشکل مهم را این سازمان دانست و گفت: با کمبود ۱۲ هزار معلم برای سال تحصیلی۹۷-۹۸ در این استان مواجه هستیم.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۷
استخدام ۲۵ دبیر تربیت بدنی در آموزش و پرورش استان بوشهر

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ۲۵ دبیر تربیت بدنی در آموزش و پرورش استخدام می شوند. حسن قلندری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به استخدام نیروهای جدید در آموزش و پرورش استان، اظهار داشت: در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش که در تیرماه برگزار می شود ۲۵ دبیر تربیت بدنی جذب آموزش و پرورش استان بوشهر خواهند شد.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۷
امسال ۶۰ هزار معلم بازنشسته می شوند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقان مجلس با اشاره به اینکه امسال ۶۰ هزار معلم بازنشسته می‌شوند، به راهکارهای حل این معضل اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۹۷
اعلام شرایط پنجمین آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش

به حول و قوه الهی در اجرای ماده (۴۴)قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده (۶ )دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی …

ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۹۷
سهمیه ۷۶۰نفری استان هرمزگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب ۷۶۰نفر در نیمه تیرماه امسال برگزار می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۹۷
تغییر شرط سنی متقاضیان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: برای شرط سنی شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با توجه به دوره رکود در استخدام‌ها، یک بازه سنی ۵ ساله ارفاق، اعمال شده است.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۷
طرح جدید آموزش و پرورش برای جبران کمبود معلم

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش از پیشنهاد طرح بکارگیری نیروی طرحی برای جبران کمبود معلم خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۷
پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان امروز و فردا

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش با اعلام این خبر گفت: این مطالبات شامل حق التدریس معلمان تا پایان اسفند ، ۳ ماه حقوق معوق معلمان خرید خدمات آموزشی، حقوق سرباز معلمان و حق الزحمه تصحیح اوراق امتحانی سال ۹۵ و ۹۶ است.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۷
اعلام شرایط سنی و مدرک تحصیلی جهت شرکت در آزمون استخدام آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ اردیبهشت ۹۷
استان بوشهر سال آینده با کمبود ۱۴۰۰ معلم

مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: استان بوشهر سال آینده با کمبود هزار و ۴۰۰ معلم روبرو می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ اردیبهشت ۹۷
اخذ مجوز استخدام ۲۴۴ نفر در دوره متوسطه آموزش و پرروش زنجان

معاون آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه برای سال تحصیلی آینده به ۷۱۵ نفر نیروی جدید در دوره متوسطه نیازمندیم گفت: مجوز استخدام ۲۴۴ نفر اخذ شده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۹۷
جذب ۲۱۳ نیرو در آموزش و پرورش همدان

مدیرکل آموزش و پرورش همدان گفت: بزودی ۲۱۳ نیرو از طریق ماده ۲۸ در آموزش و پرورش این استان جذب می شوند.

ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۹۷
انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته جاری

معاون وزیر آموزش و پرورش : مجوز استخدام ۱۵ هزار نفر نیروی جدید در وزارت آموزش و پرورش اخذ شد.

ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۹۷
معلمان حق‌التدریس در اولویت استخدام وزارت آموزش و پرورش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به آزمون استخدام ۱۷ هزار معلم گفت: اولویت استخدام وزارت آموزش و پرورش، فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و معلمان حق‌التدریس باشد.

ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۹۷
کمبود ۹۸۰ نیروی انسانی در آموزش و پرورش خراسان جنوبی

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به کمبود نیروی انسانی، گفت: در سال تحصیلی آینده تعداد ۹۸۰ نفر نیروی انسانی نیاز خواهیم داشت.

ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۹۷
انتشار دفترچه آزمون استخدامی بعد از تعطیلات

بطحایی درباره زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی گفت:امیدارم بعد از تعطیلات دفترچه پخش و زمان آزمون مشخص شود. اما کار برای سازمان سنجش دشوار و زمانبر است.

ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۹۷
استخدام ۴۰۰ نیروی جدید در آموزش و پرورش سمنان

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به بازنشسته شدن ۴۰۰ معلم و فرهنگی این اداره کل در سال ۹۶ از جذب ۴۰۰ نیروی جدید در سال ۹۷ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۹۷
۵۰ درصد استخدام‌های جدید برای مدارس ابتدایی

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در آزمون استخدامی جدید، مجوز بکارگیری ۵۳۷ نفر به استان بوشهر داده شده که قریب به ۵۰ درصد این میزان برای مدارس ابتدایی است و امیدواریم با حضور داوطلبان شایسته سهمیه استان به شکل کامل جذب شود.

ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۹۷
تیرماه زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد

سرپرست امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش آخرین جزئیات آزمون استخدامی ۱۷ هزار نفری این وزارتخانه را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۹۷
اعلام شرط سنی شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که شرط سنی شرکت در آزمون …

ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۹۷
۵۰ درصد استخدام‌های جدید برای مدارس ابتدایی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در آزمون استخدامی جدید، مجوز بکارگیری ۵۳۷ نفر به استان بوشهر داده شده که قریب به ۵۰ درصد این میزان برای مدارس ابتدایی است و امیدواریم با حضور داوطلبان شایسته سهمیه استان به شکل کامل جذب شود.

ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۹۷
کمبود ۷ هزار معلم در سال تحصیلی آینده

مدیرکل آموزش و پرورش تهران از کمبود حدود ۷ هزار نیروی انسانی در تمامی مقاطع تحصیلی طی مهرماه سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۹۷
وضعیت کمبود معلم پایتخت برای مهر۹۷

مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران با اشاره به بازنشستگی حدود ۵ هزار معلم و کمبود معلم برای مهر ۹۷ گفت: برای جبران کمبود معلم باید سهمیه‌های استخدامی افزایش یابد

ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۹۷
کمبود ۳۰۰ هزار معلم در مهر ۹۷

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش جزئیات برنامه‌های این وزارتخانه برای هفته معلم را تشریح کرد و گفت: در مهر سال ۹۷ به میزان ۳۰۰ هزار نفر معلم کم داریم.

ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۹۷
انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا هفته آینده

رئیس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش از انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا هفته آینده خبر داد.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
کمبود ۶ هزار مربی بهداشت در مدارس کشور

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش از کمبود ۶ هزار مربی بهداشت در مدارس کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
زمان انتشار دفترچه استخدامی آموزش‌وپرورش سال ۹۷

سرپرست امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به رایزنی‌های انجام شده برای انتشار دفترچه آزمون استخدامی تا هفته آینده گفت: …

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۷
کمبود کادر خدماتی در مدارس کردستان

مدیرکل آموزش‌وپرورش کردستان گفت: در حال حاضر با کمبود ۸۰۰ نیرو در کادر خدماتی مدارس استان مواجه هستیم.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۷
انتشار دفترچه آزمون استخدامی تا ۳ روز آینده

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌ و پرورش در جمع خبرنگاران در پاسخ …

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
کمبود ۱۰ هزار معلم در خراسان‌رضوی

در خراسان رضوی با کمبود ۱۰ هزار معلم روبرو هستیم.

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۷
اعلام جزئیات ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدامی چندین دستگاه اجرایی طی چند روز آینده

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: طی چند روز آینده جزئیات ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدامی چندین دستگاه اجرایی از جمله آموزش‌وپرورش اعلام می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۹۷
چرا دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش هنوز منتشر نشده است؟

از نیمه دوم اسفند ماه سال‌گذشته علاقه‌مندان زیادی پیگیر ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند اما هنوز دفترچه آزمون استخدامی منتشر نشده است و این در حالیست که آموزش و پرورش درگیر اخذ مجوزهای آزمون است.

ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۹۷
تعیین تکلیف زمان‌بندی آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش به زودی

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش‌ و پرورش با بیان اینکه مجوزهای استخدام اخذ شده و دفترچه آماده تحویل …

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۷
جذب ۴۰۰ آموزگار در آموزش و پرورش ساوه

فرماندار ساوه گفت: امسال ۴۰۰ آموزگار جذب آموزش و پرورش ساوه می‌شود که بخش قابل توجهی از کمبود نیروی انسانی را جبران می‌کند.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۷
ریاضی؛ درصد بالایی از رشته‌های موردنیاز آزمون استخدام آموزش و پرورش

مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور بازنشستگان گفت: درصد بالایی از رشته‌های موردنیاز آزمون استخدام آموزش و پرورش، ریاضی است.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۷
سهمیه استخدام آموزش و پرورش استان اردبیل ۳۳۰ نفر است

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: سهمیه تعیین شده برای استخدام در آموزش و پرورش استان اردبیل ۳۳۰ نفر است.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۷
کمبود ۸۴ هزار معلم برای مهر ۹۷

وزیر آموزش و پرورش در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهوری به کمبودنیروی انسانی اشاره کرد و خواستار بررسی آن شد.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۷
آموزش و پرورش گچساران ۴۷۲ نیروی انسانی نیاز دارد

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: آموزش و پرورش این شهرستان هم اکنون به ۴۷۲ نیرو انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی نیاز دارد.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۷
سهمیه۸۵۰ نفری تهران در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از تخصیص سهمیه ۸۵۰ نفری برای تهران در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش خبر داد و گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال ۴۸۰۰ نفر از همکاران ما بازنشسته شوند. امیدواریم سهمیه بیشتری به تهران بدهند.

ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۹۷
استخدام ۳ هزار و ۲۰۰ استادکار و هنرآموز در سال ۹۷

علی زرافشان در پاسخ به سوالی درباره وضعیت نیروی انسانی در پایه دوازدهم گفت: ما در پایه دوازدهم به ۱۶ هزار هنر آموز و ۱۴ هزار معلم برای دروس عمومی نیاز داریم، اما شرایط در مناطق مختلف متفاوت است به طوری که ممکن است در یک منطقه مازاد و در منطقه ای دیگر کمبود نیرو داشته باشیم.

ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۹۷
کمبود ۱۳ هزار نیرو در آموزش و پرورش خوزستان

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان، گفت: امسال هزار و ۷۰ نفر از طریق آزمون استخدامی جذب آموزش و پرورش خوزستان خواهند شد.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۷
مجوزهای استخدام نیرو در آموزش‌ و پرورش صادر شد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش‌ و پرورش از صدور مجوزهای استخدام نیرو در این وزارتخانه خبر داد و …

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۷
کمبود ۵۰۰۰ مربی سلامت در مدارس کشور

مدیرکل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کمبود مربی بهداشت در مدارس، گفت: هم‌اکنون ۵۰۰۰ مربی سلامت در مدارس کمبود داریم که لازم است در آزمون‌های استخدامی برای این بخش نیز ردیفی در نظر گرفته شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۷
استخدام ۵۳۷ نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر

مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر با اشاره به اینکه ثبت نام از متقاضیان استخدام در اواخر فروردین آغاز می‌شود، از سهمیه استخدامی ۵۳۷ نفر در آموزش و پرورش استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۷
سهمیه استخدام آموزش و پرورش آذربایجان غربی ۶۶۸ نفر است

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: از سهم استخدام کشوری در سالجاری که ۱۷ هزار نفر است سهم آذربایجان غربی ۶۶۸ نفر است که نسبت به نرخ کمبود سایر استانها سهمیه این استان افزایش دارد و شامل ۱۲۰ نفر نیروی بیشتر است.

ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۹۷
جذب ۱۰۰ مربی تربیت‌بدنی در تهران از طریق آزمون استخدامی

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش تهران گفت: در آزمون استخدامی آینده وزارت آموزش و پرورش، مجوز جذب ۱۰۰ مربی تربیت‌بدنی به شهر تهران داده شده است که البته با توجه به کمبود نیرو، این میزان ناکافی است.

ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۹۷
انتشار آگهی استخدام آموزش و پرورش در انتظار موافقت سازمان اداری و استخدامی

سرپرست اداره کل امور اداری آموزش و پرورش با بیان اینکه سازمان اداری و استخدامی سر اعتبار استخدام آموزش و …

ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۹۷
استخدام نیروی طرحی توسط اداره کل آموزش و پرورش استثنایی استان البرز

اداره کل آموزش و پرورش استثنایی استان البرز از بین فارغ‌التحصیلان رشته‌های کاردرمانی، فیزیوتراپی، گفتاردرمانی و ارتوپدی فنی نیروی طرحی جذب می‌کند.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۷
افزایش ۱.۵ درصد جذب نیرو در آموزش و پرورش استان قزوین

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به اینکه در سنوات گذشته ۴۰۰ نیروی پیمانی توسط آزمون استخدامی جذب آموزش و پرورش شده‌اند، گفت: در سال جاری با افزایش ۱.۵ درصدی این تعداد به ۶۰۰ نفر نیرو رسیده است.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۷
اعلام شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا ۲۵ فروردین

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی از اعلام رشته ها و شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش نهایتا تا ۲۵ فروردین ماه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۷
جذب ۵۳۷ نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در نوروز امسال ۱۶۸هزار فرهنگی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش اسکان یافتند.

ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۹۷
آخرین خبر از استخدام آموزش وپرورش در سال۱۳۹۷

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از جذب ۱۷ هزار و ۳۰۰ نیرو در آموزش و …

ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۹۷
استخدام ۲۳۵ معلم در آموزش و پرورش خراسان‌شمالی

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: ۲۳۵ نفر در آموزش و پرورش خراسان جذب و استخدام می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۷ فروردین ۹۷
اعلام جزئیات جدید استخدامی های ۹۷ در نیمه دوم فروردین

سهمیه خراسان شمالی از آزمون استخدامی اردیبهشت ماه ۹۷، نیمه دوم فروردین اعلام می شود.

ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۹۷
جذب ۱۸۵ هزار نفر نیرو تا پایان سال ۹۹ از طریق آزمون در آموزش و پرورش

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه سونامی کمبود معلم در چند سال آینده در کشور به وجود می‌آید، گفت: ۱۸۵ هزار نفر نیرو تا پایان سال ۹۹ از طریق آزمون در آموزش و پرورش جذب می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۵ فروردین ۹۷
اعلام تاریخ ثبت نام شرکت در آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش در سال۱۳۹۷

رییس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزات آموزش و پرورش از تاریخ ثبت نام وشرایط وضوابط شرکت در آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش در سال۱۳۹۷ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۵ فروردین ۹۷
استخدام ۵۹۷ نفر نیروی جدید در آموزش‌وپرورش خراسان رضوی

مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی در سال ۹۷ گفت: برای آموزش‌وپرورش خراسان رضوی ۵۵۰ نفر سهمیه توسط سازمان امور اداری و استخدامی اعلام شد که با مکاتبه‌ای که با وزارت خانه شد، سهمیه جذب از ۵۵۰ نفر به ۵۹۷ نفر افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۴ فروردین ۹۷
اما و اگر‌های اعلام سهمیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

خبر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در حالی مطرح می شود که پیش از اعلام دقیق شرایط ثبت‌نام بازار شایعات داغ شده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ اسفند ۹۶
پیش بینی استخدام هزار و ۳۶ نفر در آموزش و پرورش استان مرکزی

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: استخدام هزار و ۳۶ نفر در سال آینده در مجموعه آمورش و پرورش این استان پیش بینی شده است.

ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۹۶
استخدام ۴۰۰ معلم در آموزش و پرورش ساوه

معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه گفت: ۴۰۰ معلم از طریق آزمون استخدامی برای فعالیت در آموزش و پرورش این شهرستان جذب می شوند.

ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۹۶
جذب ۲۷۲نفر در آموزش و پرورش استان لرستان

خبرآنلاین : معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش لرستان از جذب ۲۷۲نفر در آزمون استخدامی سال آینده خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۹۶
استخدام ۱۸ هزار نفر در مهر ۹۷

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش همچنین از استخدام ۱۸ هزار نفر در آموزش و پرورش در مهر ۹۷ خبر داد و گفت: اخیرا از سازمان اداری-استخدامی ۱۵ هزار مجوز جذب معلم به استناد ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان گرفته‌ایم و ۳ هزار سهمیه استخدامی مصرف نشده از دوره قبل باقی مانده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۶
تشکیل شدن ۶۰ درصد نیروهای آموزش و پرورش از زنان

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ۶۰ درصد نیروهای آموزش و پرورش زنان هستند،گفت: از حیث کیفی فرصت‌های آموزشی، با نابرابری بین دانش‌آموزان دختر و پسر مواجه هستیم.

ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۹۶
اعلام تاریخ ثبت نام وشرایط آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش در سال ۹۷

مهندس چهاربند رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات در خصوص جذب و استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی،آموزش …

ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۹۶
ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش،به فروردین ماه سال ۱۳۹۷موکول شد.

کیانوش عطائی رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:

ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۹۶
کمبود ۴۰۰ هزار معلم در سال ۱۴۰۰

رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ ایران با کمبود حدود ۴۰۰ هزار معلم روبرو می شود، گفت:در این شرایط یکی از دغدغه های اساسی، جذب درست و تامین نیروی انسانی متخصص و توانمند در حوزه تعلیم و تربیت است.

ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۹۶
کمبود اعتبار و معلم مشکلات بزرگ آموزش و پرورش فارس

مدیرکل آموزش و پرورش فارس کمبود شدید اعتبار و نیروی انسانی (معلم) را ۲ چالش بزرگ فراروی این سازمان دانست که سال آینده تحصیلی را با دشواری‌هایی همراه خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۹۶
نیاز آموزش و پرورش استثنایی به ۷۰۰ نیروی جدید برای سال تحصیلی جدید

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: برای سال تحصیلی جدید به ۷۰۰ نیرو نیازمند هستیم.

ادامه مطلب ...
۹ اسفند ۹۶
جبران کمبود معلم در تهران را از طریق انتقال نیرو از دیگر شهرها

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه آموزش و پرورش می‌تواند از طریق انتقال نیرو کمبود معلم در تهران را تامین کند، گفت: دانشجو در دانشگاه فرهنگیان متناسب با تعداد دانش‌آموزان جذب شود.

ادامه مطلب ...
۹ اسفند ۹۶
احتمال برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش در ۲۰ فروردین ۹۷

سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران برابر یک برنامه اعلان‌شده از قبل، در مرکز سامد استان(سامانه ارتباط مردمی دولت) حاضر شد و به سوالات و ابهامات شهروندان در حوزه آموزش و پرورش استان پاسخ داد.

ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۹۶
به کار گیری حدود ۱۸۰۰ معلم پرورشی در مدارس استان آذربایجان غربی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، معاون پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در مهاباد درمراسم روز امور تربیتی گفت: آموزش در مدارس بایدتوام با تربیت صحیح باشد .

ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۹۶
کمبود ۱۵۰۰ معلم در مدارس قم

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: در حال حاضر مدارس این استان با کمبود یک هزار و ۵۰۰ معلم مواجه است که با مدیریت نیروی انسانی این کمبودها تاکنون خللی در روند آموزشی ایجاد نکرده است.

ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۹۶
بیشترین جذب نیرو در مقطع ابتدایی خواهد بود

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال مجدداً از طریق ماده ۲۸ ،۱۸ هزار معلم جدید جذب می‌شوند که بیشتر در دوره ابتدایی هستند.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۶
کمبود معلم در مقطع ابتدایی نگران کننده است

رضوان حکیم زاده در نشست خبری خود واقع در دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: شورای آموزش عالی به اتفاق آرا تصمیم بر حذف مدارس سمپاد گرفتند و دلیل آن نیز این بود که دانش آموزان به مدرسه می‌روند تا مهارت‌های زندگی را آموزش ببینند.

ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۹۶
سهمیه ۵۰۰ تا ۸۰۰ نفری استان تهران در استخدام جدید آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه سنوات خدمتی بسیاری از نیروهای ما بین ۲۵ و ۳۰ سال است گفت: در تهران در سال جاری ۳۵۰۰نفر بازنشسته و از سیستم خارج شدند و برآورد ما این است که تا سال ۱۴۰۰، حدود ۲۰هزار نفر به آمار بازنشستگان ما افزوده شود.

ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۹۶
کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ‌

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: مهم ترین مشکل آموزش و پرورش استان کمبود نیروی انسانی است.

ادامه مطلب ...
۵ اسفند ۹۶
چهارمحال و بختیاری با کمبود معلم مواجه است

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری با کمبود معلم مواجه است.

ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۹۶
بیشترین پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دوره ابتدایی خواهد بود

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جذب ۱۸ هزار معلم در قالب آزمون استخدامی در سال آینده، گفت: اکثر این جذب مربوط به آموزش ابتدایی است.

ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۹۶
اختصاص ۷۶۰ ردیف استخدامی به آموزش و پرورش هرمزگان

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: طبق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، ۷۶۰ ردیف استخدامی برای سال تحصیلی (۹۷-۹۸ ) به آموزش و پرورش این استان اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۹۶
جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۵ و ۹۶ لینکهای مفید برای مشاهده اطلاعیه …

ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۹۶
هزار و ۲۴۴ نفر سهیه پیش بینی شده استخدام در سیستان و بلوچستان

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: هزار و ۲۴۴ نفر در استخدام جدید آموزش و پرورش برای این استان در نظر گرفته شده است که بزودی اطلاعیه آن از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۹۶
پیش بینی کمبود ۷۰۰ معلم در چهارمحال و بختیاری

باشگاه خبرنگاران جوان : استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با اضافه شدن پایه دوازدهم به دوره‌های تحصیلی، این استان با کمبود ۷۰۰ معلم مواجه خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۹۶
افزایش ۱۲۰۰ سهمیه استخدام به آموزش و پرورش سیستان بلوچستان

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: وزیر آموزش و پرورش در سفر اخیر خود به استان دستور داد تا سهمیه آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از استخدام آزاد افزایش یابد که پیرو آن ۱۲۰۰ سهمیه جدید به استان اضافه شد.

ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۹۶
برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در فرودین ماه سال ۹۷

وزیر آموزش و پرورش گفت: احتمالا ظرف دو هفته آینده سهمیه جدیدی را برای آزمون اعلام خواهیم کرد. بر روی تعداد اختلاف نظر وجود دارد اما حول و حوش ۱۸ هزار نفر خواهد بود و در فروردین ماه ۹۷ امیدوارم آزمون برگزار شود.

ادامه مطلب ...
۲۶ بهمن ۹۶
خبر رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۶

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: با ۶۶ نفر افزایش سهمیه در آزمون استخدامی، ۶۰۰ نفر نیروی جدید به صورت پیمانی جذب آموزش و پرورش استان می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۶
کمبود یک هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش اصفهان

فرماندار اصفهان گفت: در آموزش و پرورش اصفهان، کمبود یک هزار نیروی انسانی برای سال آینده وجود دارد.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۶
جذب ۶۰۰ نفر در آموزش و پرورش هرمزگان

با برگزاری آزمون استخدامی که تا پایان سال از سوی سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود ۶۰۰ نفر جذب آموزش و پرورش هرمزگان می شوند.

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۶
ثبت نام در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش از نیمه اول اسفند ماه جاری

معاون پژوهش و منابع انسانی اداره کل آموزش وپرورش استان گفت : برای سال آینده ۲۳۰ نیرو از طریق آزمون سراسری در اداره کل آموزش وپرورش استان خراسان شمالی جذب خواهند شد .

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶
سهم ۴۳۱ نفری بوشهر از استخدام آموزش و پرورش

خبرگزاری صداوسیما : معاون پژوهش برنامه ریزی ومنابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از ۱۵ هزار نیرویی که قرار است در آموزش و پرورش استخدام شوند، سهم استان بوشهر ۴۳۱ نفر است.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۶
کمبود ۱۲ هزار معلم در سیستان و بلوچستان

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان ۱۲ هزار معلم کم دارد که از طریق مختلف به ویژه خرید خدمت، تلاش می‌کنیم مشکل نیروی انسانی را برطرف کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۶
استخدام ۱۵ هزار نفر در آموزش و پرورش

معاون توسعه و مدیریت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به نیاز آموزش و پرورش , سازمان امور اداری و استخدامی کشور ،مجوز جذب ۱۵هزار نفر را در این نهاد داده است.

ادامه مطلب ...

3,584 نظر برای «اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش»


 1. الهام

  سلام، چرا وقت اختصاصی ها ایقد کم بود؟
  من رشته دبیری ریاضی شرکت کردم دو ماه شبانه روز خونده بودم، با آنکه اختصاصی ها سخت بودن ولی میتونستم حل کنم، دو تا کتابایی که خیلی خوب خونده بودم ، نرسیدیم به سوالاشون حتی نگاه کنم
  دارم دیونه میشم😢

  پاسخ
 2. M.M

  با سلام
  من برا دبیری زبان انگلیسی ثبت نام کردم.میشه راهنمایی کنین برا دروس روش تحقیق؛ روش تدریس؛ آزمون سازی و زبانشناسی چه کتابایی بخونم. ممنون

  پاسخ
 3. بهناز

  سلام
  دوستان عزیز خواهش میکنم کمکم کنید
  برای دروس تخصصی هنرآموز حسابداری چی بخونم
  دانشگاه اصلا حسابداری شرکتها نداشتیم
  خواهش میکنم کمک کنید

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.