اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

۶ روز قبل ۴۸۹۷ نظر

اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

برای اطلاع از آگهی استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۸ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 در این صفحه آخرین اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مفید

فهرست اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش موجود در این صفحه :


۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
کمبود ۸ هزار معلم در مدارس استان تهران برای مهر ۹۸
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران گفت: برای مهر امسال با کمبود ۸ هزار معلم در مدارس شهرستان‌های استان تهران مواجه هستیم.
ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کمبود ۱۸۰۰ معلم در گلستان
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان از کمبود هزار و ۸۰۰ نیروی فرهنگی برای سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: ۸۵ درصد سیل زدگان در مدارس اسکان یافتند.
ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
کمبود ۴۰۰ هزار نفری نیرو در آموزش و پرورش
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: طبق بیان رهبری در جمع معلمان، تا سال ۱۴۰۰، هزار و چهارصد معلم کم داریم.
ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام ۷۰۰ نفر در آموزش و پرورش سمنان
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: درآمد اختصاصی آموزش و پرورش استان با مدیریت مالی، شفافیت و برنامه ریزی ۴۰ درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
جای خالی ۳۳۰۰ نیروی معلم در استان مرکزی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: هم اکنون استان مرکزی با کمبود بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ نیروی معلم مواجه است که باید برای رفع این معضل در سطح ملی و استانی تصمیمات لازم اتخاذ شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش خراسان جنوبی
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: کمبود نیروی انسانی یکی از معضلات آموزش و پرورش است و از سویی دیگر خراسان جنوبی در زمینه فضای آموزشی نیز به ۴۲۶ کلاس درس نیاز دارد که بخش عمده این نیاز در مرکز استان احساس می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
فراخوان استخدام ۵۵ هزار نفر به‌زودی اعلام می‌شود
وزیر آموزش و پرورش در نشست خبری به مناسبت هفته معلم اعلام کرد: آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای ۵۵ هزار نفر بزودی منتشر می شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
جذب بیش از ۲۰ هزار معلم جدید در سال ۹۸
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ۲۰هزار معلم جدید را دانشگاه فرهنگیان در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد داد و همچنین از طریق آزمون استخدامی نیز تعدادی دیگر را جذب می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام ۱۰۰۰ نفر در آموزش و پرورش سمنان
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه امسال ۲۵ هزار نفر از طریق آزمون‌های ورودی در سراسر کشور جذب آموزش و پرورش می‌شوند، گفت: استان سمنان یک هزار نفر را استخدام می‌کند.
ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
جزئیات جذب نیرو در آموزش و پرورش سال ۹۸
معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: با تمهیدات انجام شده برای تامین نیرو برای سال تحصیلی آینده کمبود معلم نداریم.
ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
جبران کمبود معلم در مدارس همدان
مدیرکل آموزش و پرورش همدان گفت: امسال ۹۰۰ معلم در استان بازنشسته و نزدیک به ۴۰۰ نفر استخدام می‌شوند و هرچند با کمبود معلم روبرو هستیم، اما با اجرای روش‌های مختلف این کمبود جبران شده است.
ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
درخواست صدور مجوز استخدام ۵۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: درخواست ۵۵ هزار استخدام در این وزارتخانه برای سال جاری به سازمان اداری و استخدامی ارسال شده که اکنون در مرحله پایانی بررسی و تصویب قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
نیاز به جذب ۳۰۰ هزار معلم تا سال ۹۹
رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به سونامی بازنشستگی معلمان گفت: از امسال تا سال ۱۳۹۹، ۳۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش بازنشسته خواهند شد و براین اساس به ۳۰۰ هزار معلم نیاز خواهیم داشت.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
درخواست مجوز استخدام برای جذب ۵۵ هزار "دانشجو‌معلم" جدید
رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به درخواست مجوز استخدام برای جذب ۵۰ تا ۵۵ هزار دانشجو معلم گفت: از فضای خالی دانشگاه آزاد و پیام نور برای جذب دانشجو معلم بیشتر استفاده می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
خبر استخدام ۱۸۵ هزار نفر در آموزش و پرورش از طریق آزمون
حسین خنیفر؛ رئیس دانشگاه فرهنگیان با تایید اینکه یک سوم و به تعبیری ۳۰۰ هزار معلم و پرسنل وزارت آموزش و پرورش کشور تا دو سال آینده بازنشسته می‌شوند در پاسخ به قدس می‌گوید: ما برای جبران یا جایگزینی این نیروها تا همین مدت زمان داریم. در واقع دانشگاه فرهنگیان نیز هر سال دانشجو تحویل می‌گیرد و معلم به آموزش و پرورش تحویل می‌دهد.
ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
جذب ۲۸۶ معلم در خراسان شمالی در مهر ماه
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی عباس سعیدی اظهار کرد: مدرسه محوری ملاک اصلی در سازماندهی است.
ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
کمبود ۱۰۰ هزار مربی پرورشی در مدارس
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تعداد مربیان پرورشی فعال در مدارس از کمبود ۱۰۰ هزار مربی دیگر خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۱۳۹۸
سرانجام آزمون استخدامی جدید و جذب نیرو در آموزش و پرورش
معاون توسعه، مدیرت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به پیگیری برگزاری آزمون استخدامی از توافق اولیه برای جذب ۵۵ هزار نیرو جدید خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۸
کمبود ۱۲ هزار و ۵۰۰ معلم درخراسان رضوی
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت:با توجه به آمار موجود در شرایط فعلی ۱۲ هزار و ۵۰۰ معلم در استان کمبود داریم.
ادامه مطلب ...
۱۱ فروردین ۱۳۹۸
جذب ۵۵۰ نیرو در سازمان آموزش و پرورش استثنایی
قدمی با اشاره به نیرو‌های سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: باید حدود ۵۵۰ نفر را از آزمون استخدامی جذب این سازمان کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۷ اسفند ۱۳۹۷
آزمون جذب هزار مدرس آموزش خانواده در وزارت آموزش‌وپرورش ۱۲ اردیبهشت برگزار می‌شود
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان اظهار کرد: سال گذشته ۱۴۰۰ نفر مدرس آموزش خانواده را جذب کردیم، امسال هم از طریق آزمون هزار نفر جذب خواهند شد.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
ایجاد ۵۵ هزار ردیف شغلی برای معلمان در مهر ماه سال آینده
رییس دانشگاه فرهنگیان از ایجاد ۵۵ هزار ردیف شغلی برای معلمان در مهر ماه سال آینده و تایید تمام مصوبه‌های این دانشگاه از سوی رییس‌جمهور خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
کمبود نیرو در آموزش و پرورش استان ایلام
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام از کمبود نیروی آموزشی در استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
مجوز برگزاری آزمون استخدامی برای جذب نیروی جدید در سال تحصیلی آینده
سرپرست مرکز برنامه‌ریزی آموزش و پرورش از ساماندهی نیرو‌های انسانی برای فعالیت در مهر ۹۸ تا پیش از پایان سال جاری خبر دارد.
ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۷
کمبود ۱۶ هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: آموزش و پرورش استان در حال حاضربا کمبود ۱۶ هزار نیروی انسانی مواجه است چرا که در سال‌های اخیر خروجی نیرو شدت گرفته و از طرفی ورودی نیروی متخصص مورد نیاز را هم نداشته ایم.
ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
مهلت ثبت‌نام آزمون جذب مدرس آموزش خانواده تمدید شد
تهران (پانا) - دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای از تمدید و تغییر زمان برگزاری آزمون جذب مدرس آموزش خانواده از میان فرهنگیان و اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۱۳۹۷
حدود یک سوم نیروهای آموزش و پرورش در سن بازنشستگی قرار دارند
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: حدود یک سوم نیروهای آموزش و پرورش در سن بازنشستگی قرار دارند.
ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۱۳۹۷
اطلاعیه دانشگاه شهید رجایی سال ۹۷
سوالات مناسب برای این آزمون برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید. برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …) برای دانلود دفترچه سوالات آموزش و پرورش سال ۹۵ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید. برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید. برای دانلود رایگان جزوه ها و فایلهای مصاحبه گزینش آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید. برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید. اطلاعیه دانشگاه شهید رجایی سال ۹۷
ادامه مطلب ...
۹ اسفند ۱۳۹۷
برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اوایل سال ۹۸
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی الله‌یار ترکمن با اشاره به نیاز آموزش و پرورش به استخدام ۵۵ هزار نیروی جدید اظهار کرد: موافقت اولیه برای جذب این تعداد انجام شده است و سعی می‌کنیم در ابتدای سال ۹۸ آزمون استخدامی را برگزار کنیم.
ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۱۳۹۷
آموزش و پرورش با کمبود ۱۰۰ هزار مربی امور تربیتی روبروست
مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش می‌گوید: در حال حاضر نظام آموزشی کشور با کمبود ۱۰۰ هزار نیرو در حوزه امور تربیتی روبروست.
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۷
افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان آموزش و پرورش در سال ۹۸
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: حقوق کارکنان آموزش و پرورش طبق سال‌های گذشته ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
اشتغال بیش از ۱۵ هزار معلم در مدارس استان قم
مدیر کل آموزش و پرورش استان قم گفت: ۱۵ هزار معلم در مدارس استان قم مشغول تدریس هستند.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۷
اعلام رشته‌های مورد نیاز برای جذب نیرو آموزش و پرورش خوزستان
ایسنا نوشت: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه در آموزش و پرورش استان سالانه چهار هزار نفر بازنشسته می‌شوند، گفت: در خوزستان با کمبود ۱۵ هزار نیرو مواجه هستیم. برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
آموزش و پرورش بروجرد با کمبود ۱۰۰ نیروی خدماتی مواجه است
بروجرد- ایرنا - مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: برای نظافت مدارس مدارس این شهرستان با کمبود ۱۰۰ نیروی خدماتی مواجه هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۷
اخذ مجوز استخدامی آموزش و پرورش در مسیر مراحل اداری
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش درباره اخذ مجوز استخدامی این وزارتخانه، گفت: کارهای اولیه و کارشناسی آن انجام شده است و باید سایر مراحل اداری‌اش طی شده و به ما ابلاغ شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۷
کمبود ۱۳ هزار نیرو در آموزش و پرورش استان اصفهان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: ۳۴ هزار و ۵۴۰ نفر نیرو در آموزش و پرورش استان اصفهان نیاز است اما تنها ۲۸ هزار نفر نیرو وجود دارد.
ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
کمبود ۱۲۵ هزار مربی و مشاور در مدارس
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش درباره میزان کمبود مشاوره در مدارس گفت: به ازای هر ۱۲ دانش آموز به یک مشاور نیاز داریم و اکنون با کمبود ۳۵ هزار مشاور و حدود ۹۰ هزار مربی پرورشی مواجه هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
جذب ۳۰ تا ۵۰ هزار نفر در آموزش و پرورش در سال آینده
رئیس دانشگاه فرهنگیان در خصوص رایزنی برای جذب دانشجومعلم در سال تحصیلی آینده در این دانشگاه گفت: پیشنهاد ما ۱۵هزار نفر از طریق کنکور و ۱۵ هزار نفر از طریق ماده ۲۸ بود که خبرها حاکیست رایزنی‌ها برای ۳۰ هزار نفر از طریق کنکور و ۲۵ هزار نفر از طریق ماده ۲۸ است؛ به عبارت دیگر جذب نیرو بین ۳۰ تا ۵۰ هزار نفر مد نظر است.
ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
جذب ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش خوزستان
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از آغاز فرآیند جذب پنج هزار نفر طی روزهای آینده در آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
کمبود ۱۴ هزار معلم در سیستان و بلوچستان
سرپرست امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان با کمبود ۱۴ هزار معلم رو به روست که در صورت جذب بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش استان رفع می‌شود.
ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۱۳۹۷
درخواست استخدام ۵۵ هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از درخواست برای جذب ۵۵ هزار نیروی جدید در این وزارتخانه خبر داد و گفت: موافقت کلی سازمان امور اداری و استخدامی را برای جذب نیروی جدید در آموزش و پرورش گرفتیم.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۷
رایزنی با سازمان اداری و استخدامی برای اخذ سهمیه استخدام
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از رایزنی با سازمان امور اداری و استخدامی برای دریافت سهمیه استخدام نیرو در این وزارتخانه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۷
وزارت آموزش و پرورش به جای استفاده از معلمان بازنشسته جوانان تحصیل کرده را استخدام کند
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش به جای استفاده از معلمان بازنشسته جوانان تحصیل کرده را استخدام کند تا کیفیت ارتقا یابد.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۷
زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا+خبر آزمون استخدامی جدید
خبر ۳۰ دی ۹۷ - رایزنی با سازمان اداری و استخدامی برای اخذ سهمیه استخدام  حسین‌بُر در واکنش به این جمله که برخی از پذیرفته‌نشدگان آزمون استخدامی عنوان کردند که «آموزش و پرورش سهمیه خالی داشت اما ما را جذب نکرد»، بیان کرد: سهمیه خالی مانده داریم اما در آن رشته شغلی که این عزیزان شرکت کردند، سهمیه تکمیل شده است و در جای دیگری سهمیه خالی داریم؛ به عنوان مثال فردی در کرج رشته شغل آموزگاری شرکت کرده است که ۳ نفر تکمیل شده است اما در همین رشته شغل در خوزستان ظرفیت خالی داریم یعنی امکان ندارد در جایی دعوت به مصاحبه وجود داشته باشد و ظرفیت خالی مانده باشد. وی ادامه داد: در حال حاضر ۴۰۶۶ سهمیه مانده از آزمون‌های گذشته داریم که این سهمیه‌ها از بین نمی‌رود بلکه به آزمون جدید منتقل خواهد شد.  برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید خبر ۲۴ دی ۹۷ - سهمیه جذب نشده آزمون استخدامی تیرماه امسال به سهمیه سال آینده اضافه می‌شود معاون آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: میزانی از سهمیه آزمون استخدامی آزاد آموزش و پرورش این استان که تیرماه امسال به هر دلیل جذب نشده به آمار سهمیه سال آینده آزمون استخدامی اضافه می‌شود.  برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید خبر ۲۲ آبان ۹۷ - زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا+خبر آزمون استخدامی جدید بطحایی با اشاره به آغاز تکلیف ظرفیت آزمن استخدامی آموزش و پرورش گفت: این طرح برای افرادی که حدنصاب لازم را داشته باشند، اجرایی است. به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امسال و بعد، اما و اگر‌های بسیار، وزارت آموزش و پرورش ظرفیت استخدامی حدود ۱۸ هزار نفر را برای پذیرش در مدارس اعلام کرد تا پس از گذران دوره یکساله مهارت آموزی از سال آینده وارد بازار کار شوند، اما به دلیل کمبود نیروی انسانی، آزمون مسیر نسبتا میانبری برای جبران این خلا مطرح می‌شود. هرچند زمان و چگونگی برگزاری آزمون استخدامی حرف و حدیث های بسیاری به دنبال داشت اما برای جبران نیروی انسانی مسیری تسهیل شده است تا به طور مقطعی مسکنی برای درد آموزش و پرورش ایجاد شود همچنین فرصتی دوباره به شرکت کنندگان آزمون استخدامی امسال داه شد تا در قالب تکمیل ظرفیت برخی پذیرفته شدگان را به خدمت گیرد.مشمولان طرح، حدنصاب نمره آزمون را کسب کرده باشند سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره تعیین تکلیف آزمون استخدامی که تابستان امسال برگزار شد و فعالیت نیرو‌های جدید بیان کرد: فرصت مجددی برای افرادی که در آزمون استخدامی امسال شرکت کرده بودند فراهم شد تا طی فرآیند تکمیل ظرفیت به کار گرفته شوند. وی ادامه داد: براساس این تصمیم افرادی که حدنصاب لازم در آزمون استخدامی را کسب کرده بودند، اما به دلیل محدویت ظرفیت امکان به خدمت گیری آن‌ها وجود نداشت، مشمول این تکمیل ظرفیت می‌شوند. وزیر آموزش و پروش تصریح کرد: هنوز تعداد افرادی که در تکمیل ظرفیت شرکت می‌کنند مشخص نیست، اما سامانه طی امروز یا فردا فعالیت خود را آغاز می‌کند و افراد مشمول امکان شرکت در این طرح را دارند. بطحایی در پاسخ به پرسشی مبنی بر برنامه ریزی برای آزمون استخدامی جدید اظهار کرد: فعلا برای آزمون استخدامی سال آینده برنامه‌ای نداریم، اما قطعا این آزمون برگزار خواهد شد. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش برای مشاهده اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید برای مشاهده آخرین اخبار استخدام دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش) سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۷) راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی) برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه) اینجا کلیک کنید    
ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۱۳۹۷
تشریح جزئیات آزمون استخدامی و ظرفیت جذب آموزش و پرورش
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، جزئیات برگزاری مجدد آزمون استخدامی آموزش‌و‌پرورش برای جذب نیرو را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
استخدام در آموزش و پرورش باید به صورت بومی گزینی باشد
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: استخدام نیروهای غیر بومی برای شهرستان ها بخصوص در آموزش و پرورش مشکل ایجاد می کند لذا جذب ها باید از میان نیروهای تحصیل کرده بومی انجام شود و بومی گزینی به صورت شهرستانی در استخدام ها رعایت شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
سهمیه جذب نشده آزمون استخدامی تیرماه امسال به سهمیه سال آینده اضافه می‌شود
معاون آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: میزانی از سهمیه آزمون استخدامی آزاد آموزش و پرورش این استان که تیرماه امسال به هر دلیل جذب نشده به آمار سهمیه سال آینده آزمون استخدامی اضافه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
آموزش و پرورش سالانه ۷۰ هزار معلم نیاز دارد
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان گفت: آموزش و پرورش سالانه ۷۰ هزار معلم برای تعلیم و تربیت دانش آموزان در تمامی مقاطع نیاز دارد.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
ارسال نامه با امضای وزیر آموزش و پرورش به سازمان اداری و استخدامی برای جذب نیرو
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از ارسال نامه با امضای وزیر آموزش و پرورش به سازمان اداری و استخدامی برای جذب نیرو خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۷
خصوصی‌سازی در دستور کار آموزش و پرورش نیست
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه خصوصی‌سازی در دستور کار این وزارتخانه نیست، گفت: حدود ۶۰ درصد استخدام‌ها نباید در آموزش و پرورش انجام می‌شد.
ادامه مطلب ...

۴٬۸۹۷ نظر برای اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید