بهترین شرکت‌های حوزه «حمل و نقل» ایران برای استخدام

۵۰ شرکت

شرکت‌های حمل و نقل چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

شرکت‌های حمل و نقل به دو شکل مشغول خدمت رسانی هستند. خدمات حمل و نقل کالا، مرسولات و بسته‌های پستی و شرکت‌های حمل و نقل مسافر. هر کدام از این دو دسته نیز خود شامل شرکت‌های خمل و نقل هوایی، شرکت‌های حمل و نقل دریایی، شرکت‌های حمل و نقل ریلی و شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای است. نیاز به صادرات و واردات قطعات مصرفی و صنعتی نیز در کشور بسیار بالا می‌باشد از این رو می‌توان گفت یکی از مهمترین بخش خدمات شرکت‌های حمل و نقل، حمل و نقل محموله‌ها و بسته‌های مختلف از سراسر دنیا به کشور از مبادی توزیع به مقاصد مصرف است.

مزایای استفاده از هر کدام از شرکت‌های حمل و نقل ایران چیست؟

برترین شرکت‌های حمل و نقل مختلف در سطح کشور، هر کدام دارای مزایا و معایب مخصوص خود هستند که بحث هزینه و زمان ارسال کالا رو می‌توان مهمترین بخش رقابت میان این شرکت‌ها دانست. شرکت‌های حمل و نقل هوایی در ازای ارسال کالای مورد نظر به مقصد در اسرع زمان ممکن، هزینه ویژه‌ای برای مشتریان خود به همراه دارند. اما شرکت‌های حمل و نقل دریایی با آنکه سرعت نسبتاً پایینی در ارسال کالاها دارند، اما از لحاظ هزینه جز بهترین انتخاب‌ها در بیان انواع شیوه‌های حمل و نقل است.

چگونه در بهترین شرکت‌های حمل و نقل ایران، استخدام شویم؟

میتوان بسته به نوع تخصص و علاقه در زمینه حمل و نقل جاده‌ای، حمل و نقل هوایی، حمل و نقل ریلی و حمل و نقل دریایی، پس از مشاهده انواع اگهی‌های استخدامی شرکت‌های برتر حمل و نقل ایران، با ارسال رزومه در آنها استخدام شد. به همین منظور با کنکاش در لیست برترین شرکت‌های حمل و نقل ایران در این صفحه می‌توان با نمونه‌های آگهی‌های برترین شرکت‌های فعال در این حوزه آشنا شد.

تحصیلات مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های حمل و نقل چیست؟

شرکت‌های مختلف حمل و نقل در مقاطع مختلف از بخش خدمات تا بخش کارشناسی اقدام به استخدام نیروکار می‌کنند. این شرکت‌ها در بخش راننده، ملوان، خلبان و راهبر برای اصلی‌ترین بخش کار خود که همان ارائه خدمات نقل و انتقال است تا استخدام بازاریاب، استخدام کارشناس فروش، استخدام حسابدار، استخدام متخصص کامپیوتر و نرم افزار، استخدام مدیر فنی، استخدام کارشناس ارتباط با مشتری و... اقدام به استخدام نیروی کاری متخصص خود می‌کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های حمل ونقل چیست؟

مهارت‌هایی که برای استخدام در مشاغل حوزه حمل و نقل کالا نیاز دارید عبارتند از:

  • فنون مذاکره و مهارت در برقراری ارتباط با مشتری
  • فن بیان بالا
  • توان کار در شرایط سخت و پر فشار
  • آشنایی با بازارهای نوین حمل و نقل
  • آشنایی با فرایند صادرات و واردات

آینده شغلی شرکت‌های حمل و نقل در ایران چیست؟

به دلیل نیاز روزمره شرکت‌های ارائه کننده انواع خدمات، و انسان‌ها به وسایل نقلیه و حمل و نقل عمومی، می‌توان گفت مشاغل این حوزه از پایداری خوبی برخوردار هستند. در آینده نیز با ورود انواع دیگر حمل و نقل کالا، احتمالا بر تخصص‌های مورد نیاز در بخش مشاغل حوزه حمل و نقل افزوده خواهد شد.

بدون سابقه کار میتوان وارد کار در حوزه شرکت‌های حمل و نقل شد؟

شرکت‌های حمل و نقل در خیلی از بخش‌‌های خود از جمله بخش اداری و بازاریابی پذیرای افراد بدون سابقه کار هستند. همچنین شرکت‌های حمل و نقل اینترنتی نیز بدون نیاز به سابقه کار، اقدام به استخدام افراد در حوزه مشاغل رانندگی و دیگر بخش‌ها می‌کنند.

سوالات متداول