شرکت ایده گزین ارتباطات روماک، با نام تجاری اسنپ، در سال 1393 راه‌اندازی شد. اسنپ شرکتی پویا و مبتنی بر داده است که از ذهن پویا و خلاق جوانان ایران قدرت می‌گیرد. این شرکت به عنوان راهکاری اثربخش برای انجام سفرهای درون شهری، فعالیت خود را با یک تیم کوچک آغاز کرد و در کمتر از چند سال به بزرگ‌ترین سامانه هوشمند حمل‌ونقل در ایران تبدیل شد. دکتر ایاد الکسار و دکتر محمود فوز هم‌بنیان‌گذاران این شرکت هستند.

اسنپ، سامانه هوشمند حمل‌ونقل، پل ارتباطی میان کاربر مسافر و کاربر راننده است و راهکاری سریع و ساده برای درخواست خودرو و موتورسیکلت به شمار می‌رود. با درخواست خودرو یا موتورسیکلت در این اپلیکیشن، پس از مشخص کردن مبدا و مقصد، نزدیک‌ترین اسنپ به نشانی شما می‌آید. با اسنپ سفری ایمن، راحت و مقرون‌به‌صرفه را تجربه خواهید کرد.

اپلیکیشن اسنپ بعد از گذشت چهار سال از شروع فعالیتش به سوپراپ تبدیل شد و اکنون خدمات گروه اسنپ در آن ارائه می‌شود. امکان درخواست خودرو، موتور، وانت، سفارش غذا، رزرو هتل و اقامت‌گاه‌های ارزان، خرید بلیط هواپیما، اتوبوس و … در این اپلیکیشن جامع به صورت یک‌جا فراهم است.

اسنپ
تاکسی هوایی ، رویایی که دور نیست
نایب رییس هیئت مدیره
شهرام شاهکار

استفاده از اسنپ خیلی آسان و راحت است. فقط باید در اپلیکیشن مبدا و مقصد را مشخص کنید و منتظر کاربر راننده بمانید تا به شما مراجعه کند. قیمت‌گذاری توسط خود اسنپ انجام می‌شود و از بقیه روش‌های کرایه خودرو هم مقرون به‌صرفه‌تر خواهد بود. یکی دیگر از مزایای اسنپ این است که مسافر و راننده درگیر چانه‌زنی و مذاکره سر قیمت نمی‌شوند. الگوریتم نرم‌افزاری، بر اساس فاکتورهای مختلفی مثل مسافت، زمان، حجم ترافیک و… مبلغ را مشخص می‌کند. پرداخت آنلاین هم که مشکل همراه داشتن وجه نقد و پول خرد را حل کرده. این‌طوری هم مسافر و هم راننده خوشحال‌تر و راضی‌تر خواهند بود.

اسنپ
پشتیبانی اسنپ
مدیر منابع انسانی اسنپ
علی قاسم‌خانی

اسنپ در حال رشد است. ما در بازه‌های زمانی مختلف سرعت رشد متفاوتی را تجربه کردیم و در حال حاضر در بیش از 90 شهر و حومه فعالیت می‌کنیم و به تناوب این رشد در حال جذب نیرو هستیم. این برهه زمانی دوره مهمی برای ما به حساب می‌آید، به ‌هر حال امروز بیش از هزار نفر در اسنپ مشغول به کار هستند و ما در دوره گذار هستیم. به عبارتی از استارتاپ به یک سازمان بزرگ تبدیل شدیم و اکنون زمانی است که تخصص اهمیت زیادی دارد. در بخش‌های مختلف مثل فنی، عملیات، منابع انسانی، بازاریابی و همچنین تمامی دیگر واحدها در حال جذب نیروهای متخصص هستیم؛ نیروهای توانایی که به ما کمک کنند ساختارمان را هر چه بهتر شکل دهیم و در واقع این دوره را به بهترین نحو ممکن سپری کنیم

اسنپ
جشنواره اسنپ و آپ
اسنپ
جشن تولد 5 سالگی
اسنپ
برنامه موبایل