همه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد بدون شغل به استخدام دولت درمی‌آیند

۱ نظر

ایسنا/مازندران معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به اینکه همه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد بدون شغل به استخدام دولت درمی‌آیند، گفت: برای نخستین بار در طول تاریخ انقلاب، این شرایط در دولت سیزدهم فراهم شده است و حتی افراد زیر دیپلم هم استخدام می‌شوند.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امروز (۱۲ اردیبهشت ماه) در مراسم تجلیل از معلمان، جانبازان، خانواده شهدا و ایثارگران بابل، اظهار کرد: برای اینکه این افراد فرصت شرکت در آزمون را داشته باشند، این آزمون دو بار تمدید شد که این مهم در طول تاریخ انقلاب بی‌نظیر بود.

وی همچنین گفت: شهدا، معلم و استاد واقعی و به‌عنوان راهنمای انسان‌ها هستند. کار معلم تربیت نفوس است که انسان‌های جاهل را عالم می‌کند، ولی شهدا جاهلان را بصیرت می‌بخشند و زندگی کردن و مرگ درست را به بشریت می‌آموزند.

معاون رئیس جمهوری با اشاره به اینکه کمال و قله نهایی معلمی، شهادت است که شهید مطهری به آن درجه رسید، بیان کرد: شهید مطهری در علم و دانش، مردم‌پروری، شاگردپروری و مبارزه انقلابی با استبداد سرآمد بود، او رهبر انقلاب و مدیر میدانی انقلاب در داخل کشور در زمان تبعید امام راحل بود.

او با اشاره به اینکه خانواده شهدا همه معلم هستند و رسالت انبیا را دارند، افزود: گرچه کشور در شرایط فعلی با مشکلات عدیده‌ای مانند تحریم و تورم، بهداشت و درمان، مشکلات اقتصادی و اشتغال مواجه است، اما شاهد اقدامات خوبی در دولت رئیسی برای مرتفع کردن این مشکلات هستیم. مهار تورم، افزایش حقوق، افزایش سرانه درمان، تامین تجهیزات تخصصی و تسهیلات اشتغالزایی از جمله این اقدامات انجام شده است.

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه با شرایط شبیخون فرهنگی مواجهیم، ادامه داد: همواره در طول تاریخ، دشمنان با تهاجم و شبیخون فرهنگی درصددند تا مردم را از مبارزه با نظام سلطه دور کنند.

وی با اشاره به اینکه نرخ بیکاری در جامعه ایثارگران دو برابر دیگر اعضای جامعه بود، افزود: در پایان سال ۱۴۰۲ با اجرای این طرح، نرخ بیکاری به زیر ۹ درصد رسید. انتظار داریم با این روند، تا آخر دولت رئیسی به زیر پنج درصد برسد.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱ نظر برای همه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد بدون شغل به استخدام دولت درمی‌آیند

 • ی
  یا مهدی
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۰۷:۰۵
  دیروز، پنجشنبه 13 اردیبهشت 1403
  ... مازندران معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به اینکه همه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد بدون شغل به استخدام دولت درمی‌آیند، گفت: برای نخستین بار در طول تاریخ انقلاب، این شرایط در دولت سیزدهم فراهم شده است و حتی افراد زیر دیپلم هم استخدام می‌شوند.
  سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امروز (12 اردیبهشت ماه) در مراسم تجلیل از معلمان، جانبازان، خانواده شهدا و ایثارگران بابل، اظهار کرد: برای اینکه این افراد فرصت شرکت در آزمون را داشته باشند، این آزمون دو بار تمدید شد که این مهم در طول تاریخ انقلاب بی‌نظیر بود.

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ