اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز (اطلاعیه جدید)

دیروز ۱۵۸۱۶ نظر

اخبار استخدام فرزندان شهید و جانباز

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

خبر ۳۱ خرداد ۱۴۰۱- اعلام زمان تحویل مدارک و تکمیل پرونده آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاددرصد وبالاتر موضوع تکلیف بند(ج) ماده (۸۷) قانون برنامه ششم توسعه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،‌ عباس کرکه آبادی با بیان خبر فوق گفت: با توجه به اعلام تکمیل ظرفیت نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، پذیرفته شدگان آزمون مذکور در شهرداری ها می بایست به منظور طی مراحل استخدام شامل بررسی صلاحیت های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های عملی مشاغل عملیاتی آتش نشانی؛ با توجه به شغل محل انتخابی در آزمون، برای تحویل مدارک و مستندات مربوط، از روز شنبه ۱۴۰۱.۴.۴ لغایت روز پنج شنبه ۱۴۰۱.۴.۹ در وقت اداری به نشانی های اعلام شده مراجعه نمایند.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ خرداد ۱۴۰۱-  جذب ۶۹۶۰ فرزند شهید و جانباز ۷۰ درصد در آزمون استخدامی

حسن‌زاده در خصوص اجرای بند «ج» ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه گفت: بر اساس این قانون همه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد باید استخدام شوند که بدین منظور آزمون اختصاصی برگزار شد. در مورد تامین اعتبار این استخدام در مرحله اول قبلاً دستور رئیس جمهور وقت به سازمان برنامه و بودجه ارسال شده بود و با سازمان برنامه و بودجه نیز طی چند ماه گذشته مذاکرات و مکاتباتی انجام شد اما پاسخی دریافت نشد و در این زمینه با رئیس جمهور هم مکاتبه‌ای داشتیم و ایشان به سازمان برنامه و بودجه دستور پیگیری دادند که از محل ۷۰ هزار بازنشسته دولت، تامین اعتبار صورت گرفته و امیدواریم این موضوع ظرف مدت یک ماه حل شود.

وی گفت: در مرحله اول این آزمون استخدامی ۵۵۱۵ نفر جذب صورت گرفت که در مرحله تکمیل ظرفیت به عدد ۶۹۶۰ نفر رسید و امیدواریم آزمون دوم به زودی با رفع مشکلات قبلی برگزار شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰

 نام سازمان  اطلاعیه
 پزشکی قانونی کشور مشاهده اطلاعیه
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشاهده اطلاعیه
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مشاهده اطلاعیه
سازمان هواشناسی مشاهده اطلاعیه
سازمان ثبت احوال مشاهده اطلاعیه
سازمان دامپزشکی مشاهده اطلاعیه
سازمان جنگلها و مراتع مشاهده اطلاعیه
شرکت فرودگاه‌های کشور مشاهده اطلاعیه

خبر ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱- اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰

پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار شد، می رساند که نتایج تکمیل ظرفیت آزمون مذکور امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد. پذیرفته شدگان در هر یک از رشته های شغلی برای هریک از دستگاه‌های اجرایی آزمون مذکور، لازم است برای اقدامات بعدی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ - اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۲، ضمن تبریک پیشاپیش حلول سال نو و بهار طبیعت، به اطلاع متقاضیان ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰ می‌رساند، با توجه به تعطیلات پیش رو و به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۰/۱۲/۲۶) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که بتوانند از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ لغایت روز شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

لذا متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شغل محل‌های مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۲، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام نموده اند در صورت تمایل می توانند در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و ویرایش شغل محل های انتخابی خود اقدام نمایند.

خبر ۲۲ اسفند ۱۴۰۰- اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ و همچنین اطلاعیه‌های مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱، ۱۴۰۰/۰۲/۰۵، ۱۴۰۰/۰۲/۱۲، ۱۴۰۰/۰۲/۱۵، ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ و ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ درخصوص آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع تکلیف بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه، موضوع آزمون استخدامی مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲)، به اطلاع می‌رساند:

در راستای اجرای بند (۱۲) بخش هفتم (تذکرات مهم) دفترچه راهنمای ثبت‌نام یاد شده و با توجه به اینکه ظرفیت برخی از شغل محل‌های دستگاه‌های اجرایی حاضر در آزمون یاد شده تکمیل نگردیده، بنابراین این امکان برای متقاضیان پذیرفته نشده‌ای که در آزمون استخدامی مربوطه شرکت نموده‌اند، فراهم گردیده تا در صورت دارا بودن شرایط احراز اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام، از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ تا روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و نسبت به انتخاب شغل محل‌های جدید از بین شغل محل‌های اعلام شده، اقدام نمایند.

متقاضیان، ضرورت دارد با در نظر داشتن نکات اصلاحی ذیل، جهت اطلاع از شرایط احراز تحصیلی و شرایط اختصاصی دستگاه‌های پذیرنده، دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر را مطالعه نمایند. لازم به توضیح است دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس می‌باشد.

اصلاحات دفتر چه راهنمای ثبت نام:

۱. در عناوین شغلی مامور اجرایی محیط زیست ۶-۱ و نگهبان سازمان حفاظت محیط زیست، با عنایت به ضوابط بند(ز) ماده ۴۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه شماره ۸۸۳۸۴/۴۴۱۷۸ مورخ ۸۹/۰۴/۲۲ از داوطلبان متقاضی، ارزیابی عملی سنجش سلامت جسمانی، روانی و توانایی انجام کار بعمل خواهد آمد.

۲. در شرایط احراز شغل " کاردان حراست " رشته تحصیلی " علوم انسانی" حذف گردیده است.

تذکرات مهم:

۱. با توجه به اینکه، این مرحله از آزمون صرفاً جهت تکمیل ظرفیت شغل محل‌های فاقد فرد پذیرفته شده نهایی در آزمون فوق‌الذکر می‌باشد، بنابراین صرفاً متقاضیانی که در آزمون استخدامی مربوطه شرکت نموده باشند، مشروط به دارا بودن شرایط ذیل مجاز به انتخاب شغل محل‌های اعلام شده می‌باشند:

الف- براساس ترتیب نمرات مکتسبه جهت مرحله بررسی مدارک به دستگاه‌های اجرایی معرفی نگریده‌اند.

ب- در صورت معرفی برای مرحله بررسی مدارک، به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام نگردیده‌اند.

۲. متقاضیان می‌توانند با توجه به شرایط احراز اعلام شده، نسبت به انتخاب شغل محل‌هایی که شرایط احراز آنها را دارند، به ترتیب اولویت، حداکثر پنج (۵) شغل محل از همان رشته شغلی که در جلسه آزمون آن شرکت نمودند، اقدام نمایند.

۳. در مرحله تکمیل ظرفیت، متقاضیان براساس ترتیب نمره مکتسبه در سقف هر یک از اولویت‌های انتخابی و با توجه به ظرفیت‌های اعلام شده در این مرحله پذیرفته خواهند شد. پذیرش متقاضیان در هر یک از شغل محل‌ها صرفاً براساس نمره مکتسبه آن‌ها و در رقابت با سایر متقاضیان ضمن درنظر گرفتن اولویت انتخاب شغل محل‌ها صورت خواهد پذیرفت.

۴. در صورت قبولی متقاضیان در هر کدام از اولویت‌ها، بعد از اعلام نتیجه امکان جابجایی و تغییر اولویت وجود ندارد، لذا متقاضیان محترم در خصوص انتخاب ترتیب اولویت‌ها دقت لازم را داشته باشند.

دریافت فایل فایل نهایی شغل محل های مرحله تکمیل ظرفیت آزمون بنیاد شهید سال ۱۴۰۰

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ بهمن ۱۴۰۰- اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰

پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ های ۱۴۰۰/۰۵/۲۴، ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ و ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار گردید، می رساند که نتایج آزمون مذکور برای دستگاه های اجرایی شامل: ۱-سازمان فضایی ایران ۲-شرکت سهامی هواپیمایی خدمات ویژه۳-وزارت کشور۴-وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی۵-سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور۶-سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ۷-سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد. متقاضیان هر یک از رشته های شغلی در هریک از دستگاه‌های اجرایی آزمون مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

ضمناً به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون سایر دستگاه های اجرایی کشور در آزمون مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد

خبر ۲۰ بهمن ۱۴۰۰- اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰

پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ های ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ و ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ برگزار گردید، می رساند که نتایج آزمون مذکور برای دستگاه های اجرایی شامل: ۱-سازمان هواشناسی کشور۲-وزارت راه و شهرسازی۳-سازمان فناوری اطلاعات ایران۴-سازمان دامپزشکی کشور۵-وزارت آموزش و پرورش۶-شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران۷-وزارت صنعت، معدن و تجارت۸-وزارت نیرو ۹-شرکت مادر تخصصی تولید برق نیروی حرارتی۱۰-سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور۱۱-سازمان شیلات ایران۱۲-سازمان ثبت اسناد و املاک کشور۱۳-سازمان بهزیستی کشور۱۴-سازمان پزشکی قانونی کشور۱۵-سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور۱۶-شرکت سهامی خدمات هوایی پست و مخابرات- پیام۱۷-قوه قضائیه۱۸-سازمان امور مالیاتی کشور ۱۹-وزارت امور اقتصادی و دارائی۲۰-وزارت جهاد کشاورزی۲۱-سازمان ثبت احوال کشور۲۲-وزارت امور خارجه۲۳-سازمان انتقال خون ایران ۲۴-مرکز آمار ایران۲۵-گمرک جمهوری اسلامی ایران۲۶-شرکت سهامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران۲۷-وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۲۸-حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی۲۹-وزارت ورزش و جوانان۳۰-بانک ملی ایران۳۱-سازمان مرکزی تعاون روستائی ایران۳۲-وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۳۳-سازمان تبلیغات اسلامی ۳۴- شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران۳۵-وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی۳۶-بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد. متقاضیان هر یک از رشته های شغلی در هریک از دستگاه‌های اجرایی آزمون مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

ضمناً به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون سایر دستگاه های اجرایی کشور در آزمون مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 خبر ۲۳ دی ۱۴۰۰- استخدام ۱۷ هزار فرزند شهید و جانباز بالای ۷۰ درصد

معاون ریس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۱۷ هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد امسال و سال آینده استخدام دولت می‌شوند.

به گزارش ایرنا امیرحسین قاضی زاده هاشمی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود :هم اکنون ۳۳ هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد فاقد شغل هستتد که از این میان ۱۷ هزار نفر به استخدام دولت درخواهند آمد.

وی با بیان اینکه در بعضی استان ها مانند لرستان نرخ بیکاری بیشتر است ادامه داد: دولت مردمی سیزدهم ۲ برنامه در حوزه مسکن و اشتغال را در دستورکار قرار داده است که همه وظیفه داریم برای اشتغال ایثارگران بخصوص در لرستان طی یک بازه چهار ساله با کمک بقیه دستگاه ها و محوریت استانداری اقدام جدی داشته باشیم.

وی گفت: برنامه ویژه ای برای فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد داریم که برای اشتغال حدود ۱۷ هزار نفر طی امسال و سال آینده ظرفیت سازی و تاکنون یک آزمون استخدامی برگزار شده است.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه در این راستا ۲ آزمون دیگر نیز برگزار خواهد شد تصریح کرد: این طرح مشکل بیکاری را برطرف نمی کند اما نرخ بیکاری را بشدت کاهش می دهد چراکه برنامه جدی دولت این است که در چهار سال؛‌ بیکاری در حد بسیار زیادی کاهش یابد.

وی همچنین گفت: ساماندهی گلزار شهدای کشور و لرستان که به بنیاد شهید واگذار شده تا سال ۴۰۲ به اتمام می رسد.

وی افزود: بخشی از شرکت های اقتصادی و وابسته به بنیاد طی گذشته دور در برخی پروژه ها سرمایه گذاری یا پیمانکاری کرده اند که امسال تیمی برای بررسی این طرح ها در سازمان اقتصادی کشور مستقر شده است که یا خاتمه پیمان دهند و یا با تجهیز منابع؛ این پروژه ها تا پایان سال تعیین تکلیف می شود .

قاضی زاده هاشمی بیان کرد:‌چندین پروژه در در بروجرد؛ خرم آباد و الیگودرز بوده که درست انجام نشده یا منابع طبیعی زمین مورد نیاز را واگذار نکرده است و از اقتصادی بودن خارج شده اند.

منبع : خبرگزاری ایرنا

خبر ۲ دی ۱۴۰۰- برگزاری دو آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران بالای ۷۰ درصد تاپایان امسال

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دو آزمون استخدامی برای فرزندان ایثارگران بالای ۷۰ درصد تا پایان امسال برگزار می‌شود.

قاضی‌زاده‌هاشمی تصریح کرد: چند مقوله در رابطه با استخدام ایثارگران و فرزندان‌شان طراحی شده و قانونی در رابطه با جانبازان بالای ۷۰ درصد و فرزندان‌شان وجود دارد که سهمیه استخدامی خاصی برای آن‌ها گرفته و یک مرحله آزمون استخدامی انجام شده است و دو مرحله آزمون دیگر تا پایان سال نیز برگزار خواهد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های تحویل مدارک آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر سازمان های مورد تقاضا

کاربران عزیز اطلاعیه سایر سازمان ها به محض اعلام در این جدول قرار داده میشود

ردیف استان‌ها آدرس سایت اطلاعیه پذیرفته شدگان
۱ آموزش و پرورش https://www.medu.ir

اطلاعیه ۴ شهریور ۱۴۰۰

۲ سازمان زندان ها www.prisons.ir

اطلاعیه ۴ شهریور ۱۴۰۰

۳ سازمان ثبت احوال https://www.sabteahval.ir اطلاعیه ۳ شهریور ۱۴۰۰
۴ سازمان ثبت اسناد و املاک https://www.ssaa.ir

اطلاعیه ۳ شهریور ۱۴۰۰

۵ سازمان انتقال خون https://www.ibto.ir اطلاعیه ۳ شهریور ۱۴۰۰
۶ سازمان محیط زیست https://www.doe.ir اطلاعیه ۳ شهریور ۱۴۰۰
۷ سازمان پزشکی قانونی https://lmo.ir اطلاعیه ۳ شهریور ۱۴۰۰
۸  وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی   https://www.mcls.gov.ir اطلاعیه ۳ شهریور ۱۴۰۰
۹ سازمان دامپزشکی https://ivo.ir اطلاعیه ۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۰ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی https://www.farhang.gov.ir اطلاعیه ۶ شهریور ۱۴۰۰
۱۱ سازمان بهزیستی https://www.behzisti.ir اطلاعیه ۶ شهریور ۱۴۰۰
۱۲ وزارت راه و شهرسازی https://www.mrud.ir اطلاعیه ۶ شهریور ۱۴۰۰
۱۳ سازمان شیلات http://www.shilat.com اطلاعیه ۶ شهریور ۱۴۰۰
۱۴ سازمان جنگلها و مراتع https://frw.ir اطلاعیه ۶ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ سازمان زمین شناسی https://www.gsi.ir اطلاعیه ۶ شهریور ۱۴۰۰
۱۶ شرکت فرودگاه های و ناوبری کشوری https://www.airport.ir اطلاعیه ۶ شهریور ۱۴۰۰
۱۷ سازمان هواشناسی https://irimo.ir اطلاعیه ۷ شهریور ۱۴۰۰
۱۸ مدیریت منابع آب ایران https://wnn.wrm.ir اطلاعیه ۷ شهریور ۱۴۰۰
۱۹ بنیاد شهید و امور ایثارگر www.isaar.ir اطلاعیه ۷ شهریور ۱۴۰۰
۲۰ سازمان امور مالیاتی https://www.intamedia.ir اطلاعیه ۸ شهریور ۱۴۰۰
۲۱ قوه قضاییه https://qazahrm.eadl.ir اطلاعیه ۸ شهریور ۱۴۰۰
۲۲ سازمان تبلیغات اسلامی http://ido.ir/ اطلاعیه ۸ شهریور ۱۴۰۰
۲۳ شرکت مادر تخصصی تولید نیروی حرارتی https://www.tpph.ir اطلاعیه ۸ شهریور ۱۴۰۰
۲۴ سازمان فضایی ایران https://isa.ir/ اطلاعیه ۸ شهریور ۱۴۰۰
۲۵ سازمان شهرداری ها و دهیاری ها https://imo.org.ir/ اطلاعیه ۸ شهریور ۱۴۰۰
۲۶ وزارت امور خارجه https://mfa.ir/ اطلاعیه ۸ شهریور ۱۴۰۰
۲۷ وزارت صنعت،معدن، تجارت https://www.mimt.gov.ir/ اطلاعیه ۸ شهریور ۱۴۰۰
۲۸ بانک ملی ایران https://bmi.ir/ اطلاعیه ۹ شهریور ۱۴۰۰
۲۹ سازمان فناوری اطلاعات https://ito.gov.ir اطلاعیه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
۳۰ وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری https://www.msrt.ir اطلاعیه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰
۳۱ سازمان فضایی ایران https://isa.ir/ اطلاعیه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

خبر ۷ شهریور ۱۴۰۰ - اطلاعیه بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد 

با توجه به طرح سوالات متعدد از فرایند پیگیری ثبت‌نام در دستگاه‌های پذیرفته شده از طرف بسیاری از فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد شرکت‌کننده در آزمون استخدامی ویژه این عزیزان و بروز پاره‌ای از ابهامات در راستای ادامه فرایند ثبت‌نام و ارائه مدارک و مستندات به دستگاه‌های مربوط برای این افراد ضمن آرزوی موفقیت برای همه ایثارگران در کلیه مراحل استخدامی خود موارد و نکات ذیل جهت آگاهی و شفاف‌سازی اعلام می‌گردد:

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ شهریور ۱۴۰۰- اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه)

پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ های ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ و ۰۲/۰۶/۱۴۰۰، به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۲/۰۴/۱۴۰۰ برگزار و نتایج آن، از روز دوشنبه مورخ ۰۱/۰۶/۱۴۰۰ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفت می رساند. متقاضیان هر یک از رشته های شغلی برای دستگاه‌ اجرایی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در آزمون مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ به آدرس درگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه سازمان مذکور، اقدام نمایند.

خبر ۱ شهریور ۱۴۰۰ - اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه)

پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۴، به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز شنبه مورخ ۱۲/۰۴/۱۴۰۰ برگزار گردید، می رساند که نتایج آزمون مذکور، از روز دوشنبه مورخ ۰۱/۰۶/۱۴۰۰ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد. متقاضیان هر یک از رشته های شغلی در هریک از دستگاه‌های اجرایی آزمون مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی از روز شنبه مورخ ۰۶/۰۶/۱۴۰۰ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ مرداد ۱۴۰۰- اطلاعیه زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰

 اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درباره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه)
به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر (موضوع بندج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) که در روز یکشنبه مورخ ۱۲/۰۲/۱۴۰۰ برگزار گردید، می رساند که نتایج آزمون مذکور، تا سوم شهریورماه سال جاری در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد.

خبر ۸ تیر ۱۴۰۰- دریافت کارت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

 آزمون استخدامی صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ در ۵۶ شهرستان برگزار خواهد شد.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ خرداد ۱۴۰۰- فرم خود اظهاری آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰

 داوطلب گرامی این سامانه ویژه داوطلبانی است که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری یا در منزل قرنطینه هستند)؛ این دسته از داوطلبان می توانند فرم خود اظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را بارگذاری نمایند، سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محل آزمون ایشان را در محل امن مورد تایید وزارت بهداشت در شهرهای محل برگزاری آزمون تعیین خواهد نمود و نتیجه را از طریق شماره تلفن همراه اعلام شده به اطلاع ذینفعان خواهند رساند
مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات: از روز یکشنبه تاریخ ۳۰ خرداد ماه تا پایان روز سه شنبه ۱ تیر ماه ۱۴۰۰ است
پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد

برای مشاهده فرم خود اظهاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۹ خرداد ۱۴۰۰- اطلاعیه درباره‌ تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰

به‌ اطلاع‌ می‌رساند آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰ در صبح روز شنبه مورخ ۱۲/۰۴/۱۴۰۰ در ۵۶ شهرستان (به شرح جدول شماره ۱ مندرج در ذیل این اطلاعیه) برگزار خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت ۸:۰۰ آغاز و درهای ورود به جلسه آزمون در ساعت ۷:۳۰ صبح بسته خواهد شد، لذا متقاضیان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

الف - نحوه و زمان تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ از روز چهار‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا متقاضیان‌ آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده ، شماره سریال و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام نماید. این امکان برای متقاضیانی فراهم می‌باشد که در سیستم پاسخگویی عضویت داشته باشند. لذا متقاضیان برای دستیابی به اطلاعات فوق، باید در ابتدا نسبت به عضویت در این سیستم برای بازیابی اطلاعات، اقدام نمایند.

ب‌ - درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، متقاضیان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱ ،۲ ،۴ ،۵ ،۶، ۷ ، ۱۱ و ۱۲ (شامل: نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، تاریخ فارغ‌التحصیلی، معدل مقطع تحصیلی) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۱۲/۰۴/۱۴۰۰ منحصراً به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایید .

۲- در صورتی که نسبت به بند ۳ (جنسیت) تفاوتی مشاهده نمودید ضروری است مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره ۲ مندرج در ذیل همین اطلاعیه) مراجعه نمایید.

۳ - چنانچه شماره داوطلبی شما به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می باشد.

۴- چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس می باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله: فاقد مُهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه نماید و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می‌گردد. ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی براساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود متقاضی تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.

ج - آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون

نماینده این سازمان در روز جمعه مورخ ۱۱/۰۴/۱۴۰۰ صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. برای اطلاع آن دسته از متقاضیانی که براساس توضیحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماینده رفع نقص کارت سازمان می‌گردند، شهرستانهای محل برگزاری آزمون به شرح جدول شماره ۱ (مندرج در ذیل همین اطلاعیه) می‌باشد که آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون هر شهرستان در جدول شماره ۲ (مندرج در ذیل این اطلاعیه) مشخص گردیده است.

د‍ - یادآوری های مهم‌

۱- در زمان حضور درجلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌ ،اصل کارت ملی ویا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

۲- فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۸:۰۰ (هشت‌) می‌باشد.

۳- درهای ورودی حوزه های امتحانی راس‌ ساعت‌ ۷:۳۰ (هفت و سی دقیقه) بسته خواهد شد، لذا متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

۴- هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. رد و بدل کردن این موارد در جلسه آزمون تخلف محسوب می شود.

۵- متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با متقاضیان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند «ح» آمده است، رفتار خواهد شد.

۶- به همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد.

۷- برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری لازم را بعمل آورید.

۸- حوزه های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه و ... معذور می باشند، بنابراین اکیدا توصیه می شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود.

۹- متقاضیان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ ۱۹/۰۴/۱۴۰۰ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی با این سازمان مکاتبه نمایند. درخواست های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

۱۰- متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ه‍- دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری فیزیکی و الزامات بهداشتی

ضمن آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت برای شما، براساس، آخرین اطلاعات درباره راه های انتشار ویروس کرونا و مخاطرات احتمالی آن در حوزه های برگزاری آزمون، انتظار می رود موارد زیر را مدنظر قرار داده و برای حفظ سلامتی خود، سایر متقاضیان و خانواده های محترم خود، آن را رعایت کنید.

۱- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. حوزه برگزاری آزمون از ساعت ۶:۳۰ صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور شما خواهد بود.

۲- برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول ننمایید.

۳- از تردد بی مورد در محل آزمون جداً خودداری نمایید.

۴- هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر متقاضیان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایید.

۵- همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی میباشد.

۶- در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر متقاضیان مجاور جداً خودداری نمایید.

۷- برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری کنید.

۸- از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری نمایید.

۹- هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده نمایید. در صورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.

۱۰- درصورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت نمایید.

۱۱- در پایان آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرایی همچنان بر صندلی خود مستقر باشید.

۱۲- به پیامهایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش کرده و به آن عمل کنید.

۱۳- سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می شود نظیر صندلی ها، دستگیره درب ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و... خودداری نموده و از دستمال کاغذی استفاده کنید.

 و- تکمیل فرم خوداظهاری:

 ۱- تکمیل فرم خوداظهاری ویژه متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا:

به منظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان این آزمون که دچار بیماری کرونا شدهاند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژهای اتخاذ نموده است. بر این اساس متقاضیانی که علائم بیماری آنها از تاریخ ۲۴/۰۳/۱۴۰۰ بصورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روز یکشنبه مورخ ۳۰/۳/۱۴۰۰ لغایت روز سه شنبه مورخ ۱۴/۰۴/۰۱۰۰ با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش سایر آزمون‌های استخدامی) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند. متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند براساس دستورالعملهای وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستانهای تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

۲- تکمیل فرم خوداظهاری ویژه همه متقاضیان آزمون:

متقاضیان این آزمون لازم است از روز یک‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir (قسمت سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا) مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام نمایند. اطلاعات متقاضیان در سامانه مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

ز- قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری

ماده ۵ - تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:

الف - ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی (حتی بصورت خاموش) و دستگاههای حافظه‌دار.

ب - ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون متقاضی را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:

۱ - ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.

۲ - تبانی با متقاضیان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سوال برای تخلف در آزمون.

۳ - ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای متقاضی اصلی.

ج - استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه‌دار.

د - کمک به متقاضی خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سوالات.

ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به متقاضیان یا استفاده غیرمجاز از آنها.

و - هرگونه تغییر غیرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌های متقاضیان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشای سوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.

ح - خرید یا فروش سوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.

ماده ۶ - هیات‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازاتهای زیر را درباره متخلفان دارند:

الف - در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده متقاضی و اعلام به مراجع ذیربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.

ب - در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی متقاضی در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.

تبصره - آراء هیات‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.

ماده ۷ - در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیات‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا یک میلیارد (۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.

ماده ۸ - ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.

ماده ۹ - رسیدگی در هیات‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیات‌های انتظامی اعضای هیات علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.

ماده ۱۰ - در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازاتهای مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی می‌باشند.

ماده ۱۱ - چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی متقاضی و سوابق تحصیلی وی مغایرتهای غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تایید هیات‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از متقاضی در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این متقاضی، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیات بدوی می‌باشد.

ماده ۱۲ - هر موسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی متقاضیان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد مجوز تاسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسوول آنها علاوه بر محرومیت دائمی از تاسیس و اداره این گونه مراکز به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند و چنانچه موسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد مجازات مدیران مسوول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) می‌باشد.

تبصره - در مورد آموزشگاههایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذیربط مدعی‌العموم نیز می‌تواند راساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

ح- نحوه اعلام گزارش تقلب و تخلفات

نظر به حساسیت آزمون مقتضی است تمامی اخبار و اطلاعات مرتبط با تخلف و تقلب در این آزمون را با مراجعه به درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org (قسمت گزارش تخلف در آزمون ها) و یا صندوق پست الکترونیکی (ایمیل) به نشانی Hefazatazmon@sanjesh.org و یا با شماره تلفن های ۰۲۶۳۶۱۸۲۱۵۱ و ۰۲۶۳۶۱۸۲۱۵۲ به اداره کل حراست و حفاظت آزمون های این سازمان منعکس نمایید.

ط - نحوه تماس و ارتباط با سازمان سنجش آموزش و کشور

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

در خاتمه اضافه می‌نماید که متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز شنبه ۱۲/۰۴/۱۴۰۰ همه روزه صبح از ساعت ۸:۰۰ الی‌ ۱۲:۰۰ و بعد از ظهر از ساعت‌ ۱۴:۰۰ ‌الی‌ ۱۶:۰۰ با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا در ساعات اداری با شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳ ( پیش شماره ۰۲۱) در میان بگذارند.

دریافت فایل جدول شماره ۱ - شهرستان_ محل_ برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان در قالب PDF

دریافت فایل جدول شماره ۲ - آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون استخدامی فرزندان شهدا سال ۱۴۰۰ در قالب PDF

خبر ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰- اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اصلاحات (سری چهارم) و اضافه شدن شغل محل های جدید به دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۱۹، و اطلاعیه های اصلاحی مورخ ۱۴۰۰/۱/۳۱، ۱۴۰۰/۲/۵ و ۱۴۰۰/۲/۱۲ با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر اضافه شدن شغل محلهای جدید به دفترچه راهنمای م ذکور، ضمن اعلام اصلاحات ذیل در دفترچه راهنما به اطلاع متقاضیان این آزمون می رساند آن دسته از متقاضیانی که تاکنون برای ثبت نام اقدام ننموده اند، می توانند تا روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۲/۱۷ نسبت به ثبت نام اقدام کنند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت زمانی باقی مانده، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناً باتوجه به شغل محل های جدید اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش کد شغل محل انتخابی خود اقدام نمایند. همچنین بعلت شرایط بیماری کرونا و شیوع مجدد آن تاریخ برگزاری آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

ـ اصلاحات دفترچه راهنما:

 • شرایط احراز کد شغل محلهای منتشره در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۲/۱۲ به شرح ذیل اعلام می گردد:

شغل های سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور

سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور
۱ کارشناس امور زمین
۲ کاردان جنگل و مرتع
۳ کاردان آبخیزداری

 

عنوان شغل: کارشناس امور زمین
شرایط احراز:
الف :کارشناسی: جنگل داری-مهندسی منابع طبیعی-جنگل داری باگرایش های (-جنگل داری-جنگل شناسی و اکولوژی جنگل- مهندسی جنگل- جنگل داری مناطق خشک- مدیریت جنگلهای غرب- مدیریت جنگل داری درپارکهای جنگلی- جنگل داری عمومی- جنگل داری شهری- مسائل اقتصادی اجتماعی جنگل) - جنگل داری و پارکهای جنگلی – جنگل داری جامع - مرتع وآبخیزداری- مهندسی منابع طبیعی- مرتع وآبخیزداری- مرتع داری – احیا و بهره برداری از مناطق بیابانی- محیط زیست- علوم باغبانی- زراعت و اصلاح نباتات با گرایش های ( زراعت – اصلاح نباتات)
ب :کارشناسی ارشد: مهندسی منابع طبیعی-جنگل شناسی واکولوژی جنگل- مهندسی منابع طبیعی- مسائل اقتصادی اجتماعی جنگل- مهندسی منابع طبیعی- مهندسی جنگل- مهندسی منابع طبیعی- جنگل داری- مهندسی منابع طبیعی-مرتعداری- مهندسی منابع طبیعی-آبخیزداری- علوم باغبانی با کلیه گرایش ها- زراعت- اصلاح نباتات
ج:دکتری: جنگل داری- علوم جنگل با گرایش های (جنگل داری- جنگل شناسی و اکو لوژی جنگل- مهندسی جنگل- مسائل اقتصادی اجتماعی جنگل)- علوم ومهندسی آبخیزداری- علوم مرتع- زراعت- اصلاح نباتات- علوم باغبانی با کلیه گرایش ها

 

عنوان شغل: کاردان جنگل و مرتع
شرایط احراز:
الف :کاردانی: تکنولوژی جنگل داری- تکنولوژی جنگل داری - جنگل- آبخیزداری - حفاظت وحمایت منابع طبیعی - جنگل داری - تکنولوزی مرتع و آبخیزداری - مرتع- احیاء و بهره برداری بیابان - کاردانی محیط زیست
ب:کارشناسی: جنگل داری-مهندسی منابع طبیعی-جنگل داری باگرایش های (-جنگل داری-جنگل شناسی و اکولوژی جنگل- مهندسی جنگل- جنگل داری مناطق خشک- مدیریت جنگل های غرب- مدیریت جنگل داری درپارک های جنگلی- جنگل داری عمومی- جنگل داری شهری- مسائل اقتصادی اجتماعی جنگل) - جنگل داری و پارک های جنگلی – جنگل داری جامع - مرتع وآبخیزداری- مهندسی منابع طبیعی- مرتع وآبخیزداری-- مرتع داری - احیا و بهره برداری از مناطق بیابانی- محیط زیست

 

عنوان شغل: کاردان آبخیزداری
شرایط احراز:
الف :کاردانی: تکنولوزی مرتع و آبخیزداری – مرتع- احیاء و بهره برداری بیابان- تکنولوژی جنگل داری- تکنولوژی جنگل کاری - جنگل- آبخیزداری - حفاظت وحمایت منابع طبیعی - جنگل داری - کاردانی محیط زیست- تکنولوژی آبیاری - انتقال آب - عمران اراضی کشاورزی نقشه برداری- فنی عمران با گرایشهای (آب شناسی - بهره برداری از منابع آب - عمران روستایی-آب-کارتوگرافی- پل سازی و ابنیه فنی- نقشه برداری ژئودزی- زیر سازی راه- ساختمانهای بتنی)
ب:کارشناسی: مرتع وآبخیزداری- مهندسی منابع طبیعی- مرتع وآبخیزداری- مرتع۲ داری - احیا و بهره برداری از مناطق بیابانی- عمران ( علمی کاربردی نقشه برداری- آبادنی و توسعه روستاها- نقشه برداری- عمران) - مهندسی مدیریت پروژه - مهندسی آبیاری- مهندسی کشاورزی،آب - انتقال آب گرایش مهندسی بهره برداری و نگهداری – علوم خاک- جنگل داری- مهندسی منابع طبیعی- جنگل داری باگرایش های (جنگل داری- جنگل شناسی و اکولوژی جنگل- مهندسی جنگل- جنگل داری مناطق خشک- مدیریت جنگل های غرب- مدیریت جنگل داری درپارکهای جنگلی- جنگل داری عمومی- جنگل داری شهری- مسائل اقتصادی اجتماعی جنگل)- جنگل داری و پارکهای جنگلی - جنگل داری جامع- احیا و بهره برداری از مناطق بیابانی


شغل های وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش
۱ هنرآموزی حسابداری
۲ هنرآموزی معدن
۳ هنرآموزی الکترونیک
۴ هنرآموزی تاسیسات
۵ هنرآموزی ساخت و تولید
۶ هنرآموزی نقشه کشی عمومی (معماری)
۷ هنرآموزی متالورژی
۸ دبیری شیمی
۹ دبیری تاریخ
۱۰ دبیری جغرافیا (دبیری جغرافیا)
۱۱ دبیری اقتصاد
۱۲ دبیری معارف اسلامی(فلسفه)

 

عنوان شغل: هنرآموزی حسابداری
شرایط احراز:
الف :کارشناسی: حسابداری کلیه گرایش ها
ب :کارشناسی ارشد: حسابداری کلیه گرایش ها

 

عنوان شغل: هنرآموزی معدن

شرایط احراز:

الف :کارشناسی: مهندسی معدن کلیه گرایش ها، مهندسی تکنولوژی استخراج معادن زیرزمینی

ب :کارشناسی ارشد: مهندسی معدن کلیه گرایش ها، مهندسی تکنولوژی استخراج معادن زیرزمینی

 

عنوان شغل: هنرآموزی الکترونیک
شرایط احراز:
الف :کارشناسی: مهندسی برق گرایش مخابرات - مهندسی علمی کاربردی برق الکترونیک - مهندسی تکنولوژی الکترونیک کلیه گرایش ها - مهندسی تکنولوژی برق گرایش الکترونیک - مخابرات، مهندسی برق گرایش الکترونیک
ب :کارشناسی ارشد: مهندسی برق گرایش مخابرات - مهندسی علمی کاربردی برق الکترونیک - مهندسی تکنولوژی الکترونیک کلیه گرایش ها - مهندسی تکنولوژی برق گرایش الکترونیک - مخابرات، مهندسی برق گرایش الکترونیک

 

عنوان شغل: هنرآموزی تاسیسات
شرایط احراز:
الف :کارشناسی: مهندسی مکانیک گرایش حرارت سیالات - مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی - تاسیسات گرایشهای حرارتی،تهویه و تبرید ،حرارت مرکزی و تهویه متبوع - مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی - مهندسی فناوری تاسیسات حرارتی و برودتی
ب :کارشناسی ارشد: مهندسی مکانیک گرایش حرارت سیالات - مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی - تاسیسات گرایشهای حرارتی،تهویه و تبرید ،حرارت مرکزی و تهویه متبوع - مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی - مهندسی فناوری تاسیسات حرارتی و برودتی

 

عنوان شغل: هنرآموزی ساخت و تولید

شرایط احراز:

الف :کارشناسی: مهندسی قالبسازی - مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید - مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید - مهندسی ماشین ابزار - مهندسی ساخت و تولید

ب :کارشناسی ارشد: مهندسی قالبسازی - مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید - مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید - مهندسی ماشین ابزار - مهندسی ساخت و تولید

 

عنوان شغل: هنرآموزی نقشه کشی عمومی (معماری)

شرایط احراز:

الف :کارشناسی: علمی کاربردی معماری - معماری داخلی - مهندسی معماری - مهندسی معماری گرایش شهرسازی - مهندسی تکنولوژی معماری

ب :کارشناسی ارشد: علمی کاربردی معماری - معماری داخلی - مهندسی معماری - مهندسی معماری گرایش شهرسازی - مهندسی تکنولوژی معماری

 

عنوان شغل: هنرآموزی متالورژی

شرایط احراز:

الف :کارشناسی: مهندسی تکنولوژی متالورژی ذوب فلزات - مهندسی مواد و متالورژی - مهندسی متالورژی (گرایش های متالورژی عمومی ،مواد ،ریخته گری ، ذوب فلزات ،آهن و فولاد) انتخاب و شناسایی مواد - مدلسازی

ب :کارشناسی ارشد: مهندسی تکنولوژی متالورژی ذوب فلزات - مهندسی مواد و متالورژی - مهندسی متالورژی (گرایش های متالورژی عمومی ،مواد ،ریخته گری ، ذوب فلزات ،آهن و فولاد) انتخاب و شناسایی مواد - مدلسازی

 

عنوان شغل: دبیری شیمی

شرایط احراز:

الف :کارشناسی: شیمی کلیه گرایش ها، دبیری شیمی، مهندسی شیمی کلیه گرایشها

ب :کارشناسی ارشد: شیمی کلیه گرایش ها، دبیری شیمی، مهندسی شیمی کلیه گرایشها

 

عنوان شغل: دبیری تاریخ

شرایط احراز:

الف :کارشناسی: تاریخ کلیه گرایش ها، تاریخ انقلاب اسلامی، دبیری تاریخ، سطح ۲ حوزوی، سطح ۳ حوزوی

ب :کارشناسی ارشد: تاریخ کلیه گرایش ها، تاریخ انقلاب اسلامی، دبیری تاریخ، سطح ۲ حوزوی، سطح ۳ حوزوی

 

 

عنوان شغل: دبیری جغرافیا (دبیری جغرافیا)

شرایط احراز:

الف :کارشناسی: ژئوفیزیک کلیه گرایش ها، دبیری جغرافیا، جغرافیا کلیه گرایش ها، علوم زمین شناسی

ب :کارشناسی ارشد: ژئوفیزیک کلیه گرایش ها، دبیری جغرافیا، جغرافیا کلیه گرایش ها، علوم زمین شناسی

 

عنوان شغل: دبیری اقتصاد

شرایط احراز:

الف :کارشناسی: علوم اقتصادی کلیه گرایش ها، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی

ب :کارشناسی ارشد: علوم اقتصادی کلیه گرایش ها، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی

 

عنوان شغل: دبیری معارف اسلامی (فلسفه)

شرایط احراز:

الف :کارشناسی: الهیات و معارف اسلامی کلیه گرایش ها، فلسفه کلیه گرایش ها، سطح ۲ حوزوی، سطح ۳ حوزوی

ب :کارشناسی ارشد: الهیات و معارف اسلامی کلیه گرایش ها، فلسفه کلیه گرایش ها، سطح ۲ حوزوی، سطح ۳ حوزوی


برای مشاهده جداول شغل محل های جدید و اصلاحات سری چهارم دفترچه استخدام فرزندان شهدا اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰- اطلاعیه در خصوص اصلاحات (سری سوم) و تمدید مجدد مهلت ثبت نام استخدامی خاص فرزندان شهید و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اصلاحات (سری سوم) و اضافه شدن شغل محل های جدید به دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهید و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰ و تمدید مجدد مهلت ثبت نام

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۱۹، و اطلاعیه های اصلاحی مورخ ۱۴۰۰/۱/۳۱ و ۱۴۰۰/۲/۵ با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر اضافه شدن شغل محلهای جدید به دفترچه راهنمای مذکور، ضمن اعلام اصلاحات (به شرح ذیل) در دفترچه راهنما به اطلاع متقاضیان این آزمون می رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۰/۲/۱۲) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۲/۱۷ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناً باتوجه به شغل محل های جدید اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش کد شغل محل انتخابی خود اقدام نمایند.

لازم به توضیح است با توجه به عادی نشدن شرایط انتشار بیماری کرونا، تعیین زمان برگزاری این آزمون منوط به تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خواهد بود. لذا به محض مشخص شدن تاریخ برگزاری آزمون از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان متعاقباً به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

ـ اصلاحات دفترچه راهنما:

ـ اصلاحیه مربوط به شغل کارشناس تغذیه وزارت بهداشت:

فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری تغذیه که مدرک کارشناسی آنها غیرمرتبط با رشته تغذیه است، تنها با داشتن شماره نظام پزشکی مجاز به شرکت در آزمون استخدامی می باشند.

ـ ظرفیت شغل محل های سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور به شرح ذیل اصلاح می گردد:

ـ ظرفیت شغل محل (۱۲۳۰۵) حسابدار یزد یزد از ۱ نفر به ۲ نفر اصلاح می گردد.

ـ ظرفیت شغل محل (۱۲۳۰۶) کارشناس آبخیزداری بوشهر بوشهر از ۱ نفر به ۲ نفر اصلاح می گردد.

ـ ظرفیت شغل محل (۱۲۳۲۶) کارشناس جنگل و مرتع همدان تویسرکان از ۱ نفر به ۲ نفر اصلاح می گردد.

ـ ظرفیت شغل محل (۱۲۳۲۷) کارشناس جنگل و مرتع گلستان مراوه تپه از ۲ نفر به ۳ نفر اصلاح می گردد.

ـ عنوان محل خدمت شغل محل های وزارت آموزش و پرورش به شرح ذیل اصلاح می گردد:

برای مشاهده جدول اصلاحات در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰- تمدید مجدد مهلت ثبت نام و اصلاحات سری دوم ثبت‌نام در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهید و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تمدید مجدد مهلت ثبت نام و اصلاحات سری دوم مربوط به دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهید و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۲۴/۰۱/۱۴۰۰ و اطلاعیه اصلاحی مورخ ۳۱/۰۱/۱۴۰۰، ضمن اعلام اصلاحات ذیل در دفترچه راهنما، به اطلاع می رساند به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که در بازه زمانی (۲۴/۰۱/۱۴۰۰ لغایت ۱۴/۰۲/۰۵۰۰) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که متقاضیان بتوانند تا روز یکشنبه مورخ ۱۲/۰۲/۱۴۰۰ نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. بنابراین ضرورت داردمتقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه مندرجات دفترچه راهنما، اطلاعیه فوق و همچنین این اطلاعیه بافراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

اصلاحات دفترچه راهنما:

۱- با توجه به اینکه محل استقرار ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ها در مراکز استان می باشد لذا محل خدمت تمامی پذیرفته شدگان این دستگاه در شغل های کارشناس برنامه ریزی ارتباطات و مخابرات و کارشناس برنامه‌ریزی فناوری اطلاعات (کد شغل محل های ۱۴۶۴۰ الی ۱۴۶۶۳) صرفاَ در مراکز استان های مربوط می باشد.

۲- محل خدمت شغل محل های ۱۳۹۰۹ الی ۱۳۹۱۸ مربوط به سازمان فضایی ایران از «تهران ـ تهران» به «تهران ـ ستاد تهران» تغییر می‌یابد.

خبر ۳۱ فروردین ۱۴۰۰- تمدید ثبت نام و اصلاحیه آزمون استخدام فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تمدید مهلت ثبت نام و اضافه شدن شغل محل های جدید به دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۲۴-۰۱-۱۴۰۰ ، با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر اضافه شدن شغل محلهای جدید به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۳۱-۰۱-۱۴۰۰) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت ‌نام اقدام نمایند.

ضمناً باتوجه به شغل محل های جدید اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش کد شغل محل انتخابی خود اقدام نمایند.

  فایل شغل محل های جدید دفترچه‌ ثبت‌نام در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر 

خبر ۲۴ فروردین ۱۴۰۰- انتشار دفترچه آزمون استخدام فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای بند (ج) ماده (۸۷ (قانون برنامه ششم توسعه به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی کشور، آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر با ضوابط و شرایط ذیل اعلام میگردد

بخش اول: تعاریف

مفاهیم و تعاریف برخی از اصطلاحات بکار رفته در این متن دفترچه به شرح ذیل است:
الف) دستگاه اجرایی:
کلیه دستگاههای موضوع ماده (۵ (قانون مدیریت خدمات کشوری دستگاه اجرایی نامیده میشوند.
ب) ایثارگران:
منظور از ایثارگران مشمول در این دفترچه فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر می باشد.
ج) بومی بودن:
داوطلب بومی فردی است که «متولد» یا «ساکن با سابقه ده سال سکونت» در همان شهرستان مربوط به شغل محل مورد تقاضا طبق بندهای زیر باشد.
تعریف بومی بودن:
۱ -شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
تذکر: با توجه به تغییرات تقسیمات کشوری در سالهای مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد، ملاک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود.
۲ -استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت بموجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی بر اساس فرم مندرج در آگهی ( ممهور به مهر نیروی انتظامی ) پاسگاه یا کلانتری محل (در شهرستان مورد تقاضا) خواهد بود.
تبصره ۱ :داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه میتواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.
تبصره ۲ :افراد بومی شهرستانی متقاضی بهره مندی از اولویت بومی، میبایست در زمان ثبت نام، گزینه، «من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم» را انتخاب نمایند و ارائه فرم استشهاد محل سکونت برای برخورداری از اولویت بومی منحصراً برای داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج آزمون برای مرحله بعدی استخدام به دستگاههای متقاضی معرفی می شوند، ضروری میباشد.
تبصره ۳ :مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت نام برای آزمون میباشد.
تبصره ۴ :نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراکز استان ها) در آزمون کتبی با ضریب یک و چهار دهم (۴/۱ (محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.

بخش دوم : شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران؛
۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند؛
۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر؛
۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
۹ .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
۱۰ .داشتن حداقل هجده (۱۸ (سال تمام برای فرزندان شهید و حداقل بیست (۲۰ (سال تمام برای فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر.
تذکر۱ :فرزندان شهید و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر از شرط رعایت حداکثر سن استخدام معاف می باشند.
تذکر۲: ملاک عمل در خصوص تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه، و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاریخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، کارت پایان خدمت) و همچنین در خصوص معافیت دائم (تاریخ مندرج در قسمت صدور کارت معافیت دائم)، آخرین روز ثبت نام آزمون (۳۱/۰۱/۱۴۰۰ (میباشد؛

بخش سوم : مواد آزمون عمومی

در این آزمون، سوالات در حیطه عمومی در مواد آزمونی زیر و به صورت چهار گزینهای با ضریب یک (۱ (بوده و به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد. ضمناً لازم به توضیح است مواد آزمون براساس مقاطع تحصیلی (دیپلم، کاردانی، کارشناسی و بالاتر) طراحی خواهد شد. در عناوین شغلی که از چند مقطع تحصیلی پذیرش انجام میشود، سطح مواد آزمون براساس پایینترین مقطع تحصیلی طراحی خواهد شد.
۱ .معارف اسلامی؛
۲ .زبان و ادبیات فارسی؛
۳ .اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
۴ .ریاضی و آمار مقدماتی؛
۵ .زبان انگلیسی عمومی؛
۶ .هوش و توانمندیهای ذهنی؛
۷ .فناوری اطلاعات (مهارتهای Word ،PowerPoint ،Excel و Internet(؛
تبصره: اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالهای معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون محاسبه خواهد شد.

بخش چهارم : ضوابط و امتیازات قانونی

بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، استخدام مشمولین بند «ج» ماده ۸۷) فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر) از طریق شرکت در آزمون و رقابت بین کلیه داوطلبان ایثارگر مشمول قانون یاد شده و بر اساس نمره مکتسبه در امتحان با رعایت ساز و کارهای ذیل صورت میپذیرد:
۱ .ایثارگران متقاضی جهت ثبت نام و بهرهمندی از سهمیه استخدامی بند «ج» ماده ۸۷ ، لازم است ابتدا اطلاعات خود را در سامانه سجایا (سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران) ثبت نموده و توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تایید گردد و در صورت عدم تایید بنیاد مذکور، مجاز به شرکت در این آزمون نمی باشند.
۲ .این مجوز استخدامی صرفاً مربوط به مشمولین بند «ج» ماده ۸۷) فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر) بوده و باقیمانده سهمیه مذکور در صورت عدم تکمیل ظرفیت برای مشمولین این بند قانونی محفوظ خواهد ماند.

سایر امتیازات:

الف) حافظین قرآن:
بر اساس مصوبه شماره ۱۳۷۳۶/۲۰۰ مورخ ۱۴/۰۶/۱۳۹۰ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، ۱۰ درصد به امتیاز مکتسبه حافظان قرآن دارای درجات (۱ تا ۳ (برای حافظین قرآن در مشاغل مربی امور تربیتی مدارس، دبیری معارف اسلامی، کارشناس فرهنگی و هنری، کارشناس امور دینی لحاظ خواهد شد. همچنین برای مشاغلی که شرایط احراز آنها دیپلم می باشد، درجه پنج حفظ قرآن به شرط دارا بودن گواهینامه پایان دوره اول متوسطه از لحاظ استخدامی همتراز دیپلم می باشد و امتیاز ذکر شده نیز به افراد واجد شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدامی منتشره تخصیص خواهد یافت.
ب) بومی:
نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی(به استثنای شهرستان تهران و مراکز استان ها) در آزمون با ضریب یک و چهار دهم (۴/۱ ( محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.

بخش پنجم: مراحل ثبت نام

در زمان ثبت نام، داوطلبان می توانند با توجه به شرایط احراز اعلام شده، نسبت به انتخاب شغل محل هایی که شرایط احراز آنها رادارند، به ترتیب اولویت، حداکثر سه (۳ (شغل محل اقدام نمایند.
تذکر مهم:
۱ -در این آزمون داوطلبان بر اساس ترتیب نمره مکتسبه در سقف هر یک از اولویت های انتخابی و با توجه به ظرفیت های اعلام شده پذیرفته خواهند شد. پذیرش داوطلبان در هریک از شغل محل ها صرفاً بر اساس نمره مکتسبه آن ها و در رقابت با سایر داوطلبان ضمن در نظر گرفتن اولویت انتخاب شغل محل ها صورت خواهد پذیرفت.
۲ -با توجه به اینکه هر داوطلب می تواند تا سه شغل محل را انتخاب نماید، بنابراین ضریب بومی در شغل محل های انتخابی داوطلب صرفاً بر اساس شهرستانهایی در نظر گرفته خواهد شد که مشمول مصادیق بومی بودن مندرج در بند "ب" دفترچه باشند.
۳ -داوطلبان در انتخاب شهرستان بومی خود دقت لازم به عمل آورند، چنانچه به هر دلیل داوطلب بدون توجه به مصادیق بومی بودن مندرج در صفحه ۱ دفترچه، شغل محل بومی خود را انتخاب نماید، بعد از معرفی شدن و عدم تایید آن توسط دستگاه استخدام کننده، امتیاز بومی مکتسبه داوطلب حذف گردیده و با توجه به تکمیل سایر ظرفیت ها امکان جایابی مجدد صرفاً در مرحله تکمیل ظرفیت احتمالی امکان پذیر خواهد بود و صرفاً پس از فرایند اعلام نتایج نهایی، در صورت وجود سهمیه باقیمانده احتمالی از ظرفیت شغل محل های فاقد داوطلب و یا تکمیل ظرفیت نشده، مجدداً با توجه به انتخاب افراد فرایند تکمیل ظرفیت انجام خواهد شد.
۴ -پس از پایان ثبت نام و امکان ویرایش اطلاعات در مهلت تعیین شده، امکان تغییر اولویت و یا درخواست جدید برای انتخاب های جدید وجود ندارد.
۵ -حداقل مدرک تحصیلی لازم برای شرکت در مشاغل ستاد مرکزی دستگاه های اجرایی کارشناسی ارشد و بالاتر می باشد.
۶ -داوطلب متقاضی استخدام باید در زمان ثبت نام آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.
الف) تهیه فایل عکس اسکن شده:
داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
عکس ۴ ۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ) فقط باید با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰ ۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰ ۳۰۰ باشد. تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد. حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد. حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد. حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تذکر (۱ :(اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و ...) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذکر (۲ :(عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تذکر (۳ :(با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام میشود رخ داده است. تاکید میگردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبتنامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما الصاق نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
ب) پرداخت وجه:
ثبت نام به صورت اینترنتی از روز سه شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ لغایت روز سهشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ انجام خواهد پذیرفت. مدت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.
متقاضیان واجد شرایط باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی org.sanjesh.www مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۰۰۰/۹۰۰ نهصدهزار) ریال به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
موکداً تاکید میگردد مدت زمان تعیین شده برای ثبت نام تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند. متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.
ج) تکمیل تقاضانامه ثبت نام:
- در ردیفهای ۱ ،۲ و ۳ ،داوطلب باید در محل مورد نظر نام خانوادگی (فامیلی)، نام و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطورکامل وارد نماید (از بکاربردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود)
- در ردیف ۴ ،داوطلب باید کد ملی خود را که ده رقم می باشد از چپ به راست در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید. ضمناً داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذ کارت ملی نشده اند برای اطلاع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای
۶۶۷۰۷۱۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.
- در ردیف ۵ ،داوطلب باید برحسب اینکه زن یا مرد می باشد منحصراً مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
- در ردیف ۶ ،داوطلب باید ازسمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و ازدرج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.
- در ردیف ۷ ،داوطلب باید تاریخ تولد خود را به صورت سال، ماه و روز درمحل مربوط درج نماید.
- در ردیف ۸ ،داوطلب باید بر حسب اینکه مجرد یا متاهل می باشد مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
- در ردیف ۹ ،داوطلب بایدکد استان و شهرستان محل تولد خود را با توجه به جدول مندرج درصفحه ۸۹ مشخص و در این محل درج نماید.
- در ردیف ۱۰ ،داوطلب باید با علامتگذاری در یکی از مربع ها، دین خود را مشخص نماید.
- در ردیف ۱۱ ،داوطلبان مرد باید وضعیت نظام وظیفه خود را با علامتگذاری در مربع مربوطه مشخص نمایند.
- در ردیف ۱۲ ،داوطلبان چپ دست باید این مربع را علامتگذاری نمایند
در ردیف ۱۳ ،داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران وضعیت ایثارگری خود را (فرزندشهیدو فرزند جانباز۷۰ درصد و بالاتر) در این بند علامتگذاری نماید.
- در ردیف ۱۴ ،مشمولان حافظان قرآن درجه ۱ تا ۵ این بند را علامتگذاری نمایند.
- در ردیف ۱۵ ،داوطلب باید آخرین مقطع تحصیلی خود را در این بند علامتگذاری نماید ( براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)
- در ردیف ۱۶و ۱۷ ،داوطلب باید عنوان رشته تحصیلی وگرایش خود را مشخص و در این محل درج نماید.
- در ردیف ۱۸ ،داوطلب باید دانشگاه یا موسسه محل اخذ مدرک تحصیل خود را درج نماید.
- در ردیف ۱۹ ،داوطلب باید تاریخ فارغ التحصیلی آخرین مقطع تحصیلی خود را به سال و ماه و روز در این قسمت درج نماید.
- در ردیف ۲۰ ،داوطلب باید معدل آخرین مدرک تحصیلی خود را درج نماید.
- در ردیف ۲۱ و ۲۲ ،داوطلب باید کد و عنوان استان و شهرستان جهت تعیین حوزه امتحانی با توجه به جدول مندرج در صفحه ۸۹ مشخص و در این محل درج نماید .همچنین آدرس دقیق پستی و کدپستی دقیق خود را که یک عدد ده رقمی می باشد در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید.
- در ردیف ۲۲ ،داوطلب باید کد پستی ده رقمی خود را درج نماید.
- در ردیف ۲۳ ،داوطلب شماره تلفن ثابت با کد شهر خود را در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف ۲۴ ،داوطلب شماره تلفن همراه خود را در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف ۲۵ ،داوطلب متقاضی می تواند آدرس پست الکترونیکی خود را درج نماید.
- در ردیف ۲۶ ،داوطلب میبایست کد و عنوان استان و شهرستان و آدرس محل سکونت خود را در این محل درج نماید.
- در ردیف ۲۷ ،داوطلب برای انتخاب سه شغل محل صرفاً از شغل محل هایی می تواند انتخاب نماید که هر شغل محل از نظر مقاطع تحصیلی مشابه و در یک سطح باشند. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع کارشناسی و بالاتر باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع کارشناسی و بالاتر باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع کاردانی باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع کاردانی باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع دیپلم باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع دیپلم باشد.
تذکر مهم ۱ :داوطلب برای انتخاب سه شغل محل صرفاً از شغل محل هایی می تواند انتخاب نماید که هر شغل محل از نظر مقاطع تحصیلی مشابه و در یک سطح باشند. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع کارشناسی و بالاتر باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع کارشناسی و بالاتر باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع کاردانی باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع کاردانی باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع دیپلم باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع دیپلم باشد.
تذکر مهم ۲ :داوطلبان بایددر انتخاب کد شغل محل به نام شغل، محل خدمت، جنس و ظرفیت پذیرش، جدول شرایط احراز توجه نمایند.

د) زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آن:

داوطلبان لازم است برای اطلاع از تاریخ پرینت کارت شرکت در آزمون و زمان برگزاری آزمون به اطلاعیهای که در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۲/۱۲ در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر میگردد مراجعه نمایند.

بخش ششم: نحوه اعلام نتیجه

با توجه به اینکه در این آزمون داوطلبان به سوالات آزمون عمومی پاسخ خواهند داد، بنابراین ملاک معرفی افراد به ترتیب نمره مکتسبه آنان (نمره آزمون عمومی و امتیازات قانونی مربوطه) و به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل صورت میپذیرد.

بخش هفتم: تذکرات مهم

۱ -با توجه به اینکه، دستگاههای استخدام کننده مدارک، مستندات و اطلاعات خوداظهاری داوطلبان را پس از معرفی آن ها توسط سازمان سنجش آموزش کشور بررسی خواهند نمود، لذا مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلامشده در مفاد آگهی و ارائه کامل مدارک و مستندات در زمان بررسی مدارک و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، ایثارگری و سایر اطلاعات خود اظهاری داوطلب در تقاضانامه ثبت نامی، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان (اعلام نتایج اولیه، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر میشود.
۲ -داوطلبان استخدام می بایست شرایط احراز مشاغل مندرج در این دفترچه آگهی استخدامی در شغل محل مربوطه را دارا باشند.
تبصره: با توجه به اینکه در این آزمون رشته تحصیلی ملاک بوده بنابراین داوطلبان استخدام از شرط گرایش تحصیلی صرفاً در این آزمون معاف می باشند و در صورتی که رشته تحصیلی داوطلب صرف نظر از گرایش تحصیلی در آگهی استخدامی درج شده باشد داوطلب می تواند در آزمون استخدامی ثبت نام نماید.
۳ -به منظور احراز مهارتهای پایه و عمومی فنّاوری اطلاعات افراد واجد شرایط جهت استخدام در مشاغل تخصصی، کارشناسی و بالاتر (موضوع تبصره دو ماده (۴۲ (قانون مدیریت خدمات کشوری) پذیرفتهشدگان نهایی موظفند حداکثر یک ماه پس از اعلام تایید گزینش، مدارک مربوط به کسب مهارتهای هفتگانه (ICDL )صادره از مراکز و موسسات تایید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور را ارائه نمایند. بدیهی است کسانی که فاقد گواهینامههای مذکور میباشند و یا گواهینامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمیباشد، موظفند برای شرکت در آزمون تعیین سطح و دریافت گواهینامه مذکور به یکی از مراکز تعیین صلاحیت شده در بخش اعتبار سنجی موسسات آموزشی (با عنوان موسسات تعیین صلاحیت شده) که در درگاه الکترونیکی سازمان اداری و استخدامی کشور با آدرس ir.gov.aro.www://https قابل مشاهده میباشد، مراجعه نمایند.
۴ -استخدام افراد با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، برای تمامی دستگاههای اجرایی به صورت رسمی خواهد بود.
۵ -دارندگان مدارک تحصیلی پایینتر از مقاطع تحصیلی اعلامشده در شرایط احراز هر یک از شغل محل های مذکور در این دفترچه حق شرکت در آزمون آن شغل محل ها را ندارند.
۶ -افراد دارای مدارک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلامشده، برای شرکت در آزمون میبایست مدرک (مقطع و رشته تحصیلی) ذکر شده در این دفترچه را داشته باشند. بدیهی است صدور حکم کارگزینی پذیرفتهشدگان بر اساس مقاطع تحصیلی مندرج در دفترچه ثبت نام میباشد.
۷ -حداقل مدرک تحصیلی لازم برای شرکت در مشاغل ستاد مرکزی دستگاههای اجرایی کارشناسی ارشد و بالاتر می باشد.
۸ -بر اساس بند(ز) ماده (۴۲ (قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه شماره ۸۸۳۸۴/۴۴۱۷۸ مورخ ۲۲/۰۴/۱۳۸۹وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک، داوطلبان استخدام میبایست سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند را داشته باشند در صورت عدم تایید توانایی داوطلبان استخدام توسط دستگاه مربوطه در مرحله بررسی مدارک و معاینه پزشکی، مرجع رسیدگی به اعتراض داوطلبان، شورای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان مربوطه میباشد.
۹ -اسامی پذیرفتهشدگان نهایی از طریق درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی org.sanjesh.www به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۱۰ -مدارک تحصیلی فارغالتحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون، حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه نهایی باید به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۱۱ -دستگاه اجرایی موظف است پس از وصول نظر گزینش، نسبت به اطلاع رسانی به پذیرفتهشدگان نهایی اقدام نماید.
۱۲ -در صورت عدم تکمیل ظرفیت در شغل محل های آزمون در دستگاههای اجرایی، تکمیل ظرفیت از بین سایر شرکت کنندگان
آزمون با رعایت قوانین و مقررات مربوط و به ترتیب نمره فضلی در شغل محل های مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

شرایط اختصاصی دستگاههای اجرایی:

قوه قضائیه:
۱ .پذیرفته شدگان شغل متصدی امور دفتری در محلهای تبریز – خوی – ایواوغلی – نازلو – انزل – اصلاندوز – نمین – برخوار - خمینی شهر- شاهین شهر و میمه – شهرضا – فلاورجان – لنجان – مبارکه - نجف آباد – کرج – فردیس – چهارباغ – ایلام – لواسانات - رودبار قصران – شهریار - شریف آباد – ملارد – بهارستان – قرچک – پردیس – فارسان – بروجن – درمیان – بیرجند - رازو جرگلان - مانه و سملقان – بجنورد – اهواز – بندرماهشهر – خرمشهر – آبادان – شوشتر – رامهرمز - بزینه رود – سمنان – زاهدان – زابل – خاش – شیراز – کازرون – اوز –فورگ – بیضا – اسفرورین - الموت غربی – بشاریات – کردستان – ماهان – سیرجان – کهنوج – زرند – کرمان – کرمانشاه – یاسوج – کهگیلویه – گچساران – گنبدکاووس – کردکوی – رودبار – رضوانشهر – میاندرود – آمل – بابل - عباس آباد – رامسر – چمستان – نوشهر – کلاردشت –ساوه – خنداب – اسدآباد – کبودرآهنگ – یزد در پست مسئول خدمات اداری بکار گرفته میشوند.
۲ .پذیرفته شدگان شغل حسابدار در محلهای لواسانات – پاکدشت – تایباد – کنارک – قروه – بانه در پست مسئول خدمات مالی بکار گرفته میشوند.
۳ .پذیرفته شدگان شغل مسئول ابلاغ و اجرا در محل کجور در پست مددکار اجتماعی بکار گرفته میشوند.
۴ .پذیرفته شدگان شغل متصدی امور دفتری در محلهای بیله سوار – نمین – برخوار – فلاورجان – لنجان - نجف آباد – کرج – لواسانات - رودبار قصران – شهریار – پاکدشت - شریف آباد – ملارد – بهارستان – قرچک – پردیس - رازو جرگلان –ندرماهشهر – خرمشهر – رامهرمز بزینه رود – زاهدان - زرین دشت – اشکنان – کرمان – رودبار - مرزن آباد – ساوه –بندرعباس – قشم – کبودرآهنگ – یزد در پست ماشین نویس بکار گرفته میشوند.
۵ .پذیرفته شدگان شغل کارشناس راهبری حراست در محل بجنورد در پست کارشناس بازرسی و نظارت بکار گرفته میشوند.
۶ .پذیرفته شدگان شغل کارشناس حراست فیزیکی در محل بجنورد در پست کارشناس حراست بکار گرفته میشوند.
۷ .پذیرفته شدگان شغل کارشناس حراست اسناد و مدارک در محل بجنورد در پست کارشناس حراست بکار گرفته میشوند.
۸ .پذیرفته شدگان شغل کاردان فناوری اطلاعات در محل ملارد در پست کاردان شبکه بکار گرفته میشوند.
۹ .پذیرفته شدگان شغل کارشناس امور ساختمان و تاسیسات در محل خنداب در پست کاردان تاسیسات بکار گرفته میشوند.
۱۰ .پذیرفته شدگان شغل مسئول ابلاغ و اجرا در محلهای عسلویه – دیر – دیلم – گناوه در پست تقریرنویس بکار گرفته میشوند.
سازمان انتقال خون ایران:
۱ .پذیرفته شدگان شغل کارشناس امور اداری در شهرهای اصفهان، تبریز، مشهد، ساری در پست سازمانی کارگزین بکار گرفته میشوند.
۲ .پذیرفته شدگان شغل کاردان امور مالی در شهرهای ایلام، تبریز، ارومیه، تهران، بجنورد، زنجان، سمنان، شیراز، قم، سنندج، کرمانشاه، یاسوج، خرم آباد و اراک در پست سازمانی جمعدار اموال مشغول بکار گرفته میشوند.
۳ .پذیرفته شدگان شغل کاردان امور مالی در شهرهای شهرکرد ، مشهد ، زاهدان ، قزوین و کرمانشاه در پست سازمانی مسئول انبار بکار گرفته میشوند.
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور:
پذیرفته شدگان شغل کاردان امور اداری، در پست بایگان بکار گرفته میشوند.

سازمان حفاظت محیط زیست:
۱ .شغل مامور اجرایی محیط زیست (۱ ،(برای پست محیط بان راننده در نظر گرفته شده است.
۲ .شغل مامور اجرایی محیط زیست (۲ ،(برای پست محیط بان نگهبان در نظر گرفته شده است.
۳ .شغل مامور اجرایی محیط زیست (۳ ،(برای پست محیط بان اسلحه دار در نظر گرفته شده است.
۴ .شغل مامور اجرایی محیط زیست (۴ ،(برای پست محیط بان جانشین در نظر گرفته شده است.
۵ .شغل مامور اجرایی محیط زیست (۵ ،(برای پست محیط بان در نظر گرفته شده است.
۶ .شغل مامور اجرایی محیط زیست (۶ ،(برای پست محیط بان قایقران در نظر گرفته شده است.
سازمان هواشناسی کشور:
۱ .طی نمودن موفقیت آمیز دوره های آموزشی تخصصی هواشناسی بمدت حداقل شش ماه در مرکز آموزش هواشناسی و علوم جو جهت دارندگان سایر مدارک تحصیلی (غیراز رشته تحصیلی هواشناسی) برای متقاضیان مشاغل اختصاصی هواشناسی الزامی است.
۲ .ارائه تعهدخدمت نوبتکاری (شیفتی) در شغل کارشناس هواشناسی همدیدی الزامی میباشد.
وزارت آموزش وپرورش:
طی دوره یکساله مهارت آموزی توسط پذیرفته شدگان با رعایت شرایط و ضوابط ذیل:
۱ .به استناد مجوز شماره ۳۸۹۹۵۷ مورخ ۱۵/۱۱/۱۳۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و مفاد ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته شدگان نهایی مشاغل آموزشی در آموزش و پرورش، ملزم به گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی (این دوره شامل مجموعه ای از دروس تربیتی، تخصصی و کارورزی (نظری، مهارتی) است که برای دانشآموختگان رشته های مختلف دانشگاهی و حوزوی پذیرفته شده در آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش برابر آییننامه خاص خود برگزار میشود)، در دانشگاه فرهنگیان (رشتههای شغلی دبیر، آموزگار، مربی امورتربیتی، مشاور، مراقب سلامت) و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (رشته شغلی هنرآموز) ، بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور میباشد.
۲ .مهارت آموزانی که از حضور در کلاس درسی، امتحانات مواد درسی خودداری نمایند به عنوان انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و مشمول پرداخت هزینه های دوره آموزشی و خسارتهای وارده خواهند بود.
۳ .بخشی از هزینههای برگزاری دوره یکساله مهارتآموزی (خدمات آموزشی و رفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه هریک از پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارتآموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش میتواند به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه های مربوط اقدام نماید.
۴ .شرایط، ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره یکساله مهارتآموزی بعد از قبولی نهایی و تایید صلاحیتهای عمومی توسط گزینش، از سوی دانشگاههای مجری دوره یکساله مهارتآموزی (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی) اعلام خواهد شد. رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی میباشد. پذیرفتهشدگان نهایی رشته های شغلی هنرآموز جهت اطلاع از نحوه ثبتنام و شرکت یکساله مهارتآموزی میبایست از طریق پایگاه اطلاعرسانی دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی به نشانی edu.srttu.www و پذیرفته شدگان نهایی رشته های شغلی آموزگار، دبیر، مراقب سلامت، مشاور، مربی امور تربیتی نیز از طریق پایگاه اطلاعرسانی دانشگاه فرهنگیان به نشانی ir.ac.cfu.www موضوع را پیگیری نمایند.
۵ .مدت دوره یکساله مهارتآموزی جزء سنوات خدمتی محسوب نخواهد شد و صرفاً به عنوان شرط استخدام رسمی در آموزش و پرورش میباشد. گواهی پایان دوره مهارتآموزی دارای ارزش برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نمیباشد.
۶ .محل مهارت آموزی دوره یکساله، براساس شغل محل پس از اعلام نتایج قطعی تعیین خواهد شد.
۷ .تغییر محل مهارتآموزی، صرفاً در صورت وجود شغل، با رعایت جنسیت از طریق دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
۸ .مهارت آموزان در زمان ثبتنام در مراکز مجری دوره یکساله مهارت آموزی ملزم به ارائه مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و مدرک ICDL میباشند، در غیراینصورت باید تعهد نمایند که قبل از اتمام دوره یکساله مهارت آموزی، مدارک مزبور را ارائه نمایند.
۹ .دانشگاههای مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امکانات و تقاضای افراد، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط امکانپذیر خواهد بود.
۱۰ .پذیرفته شدگان شغل محلهای آموزش و پرورش عشایری؛ بعد از گذراندن موفقیت آمیز دوره یکساله مهارتآموزی، جهت تعیین محل خدمت در اختیار اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت.
تذکرات مهم:
۱ .برخورداری از حُسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمی براساس شرایط احراز شغل در طرح طبقه بندی مشاغل معلمان.
۲ .تغییر منطقه محل خدمت تعیین شده در این دفترچه، بعد از قبولی نهایی و قبل از استخدام و اشتغال بکار، تحت هر شرایطی (تاهل، تجرد، تکفل، فوت والدین، تبعیت از همسر، همسر کارمند ارگان و یا نهاد خاص، استفاده سهمیه خاص و ...) ممنوع بوده و بعد از اشتغال بکار نیز تابع ضوابط و مقررات نقل و انتقال فرهنگیان خواهد بود.
۳ .صدور احکام و ابلاغ اشتغال به کار معلمان جدیدالورود به آموزش و پرورش، مشروط به ادای سوگند معلمی و امضای سوگندنامه  معلمی خواهد بود. متن امضا سوگندنامه در پرونده معلمان نگهداری میشود.
۴ .فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و فارغالتحصیلان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی که دارای تعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش میباشند حق ثبتنام در آزمون استخدامی را ندارند.
۵ .محل خدمت یک منطقه آموزشی است که حسب نیاز آموزش و پرورش جهت استخدام و اشتغال پذیرفتهشدگان نهایی، در این آگهی مشخص شده است.
۶ .منطقه آموزشی/ شهرستان محل خدمت در حکم براساس مفاد این دفترچه تعیین میگردد.
۷ .متقاضیان عناوین شغلی سرایداری، پس از قبولی، تنها دورههای بدو خدمت را طی خواهند نمود. سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور: خدمت در شغل مراقب اقدامات تامینی و تربیتی زندان ها به صورت نوبت کاری (شیفتی) در محدوده داخل بندها و زندانها و تابع دستورالعمل سازمان میباشد و دارا بودن حداقل قد ۱۶۵ سانتی متر برای آقایان و ۱۵۵ سانتی متر برای بانوان الزامی است.
۱ .الزامات ذیل در خصوص شغل مذکور و کارشناس حقوقی ضروری می باشد.
۲ .علاوه بر مصاحبه استخدامی، آزمون عملی به منظور سنجش آمادگی جسمانی افراد توسط سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور برگزار خواهد شد.
۳ .پذیرفته شدگان در مشاغل کارشناس حقوقی الزاماً می بایست قبل از شروع بکار، دوره آموزشی تخصصی مرتبط با شغل پیش بینی شده از سوی این سازمان را با موفقت طی نمایند.
سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور:
۱ .داوطلبان استخدام در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی علاوه بر آزمون علمی، می بایست در آزمون عملی نیز حائز شرایط لازم شوند.
۲ .پذیرفته شدگان شغل آتش نشان در استان آذربایجانغربی(سیلوانا و چهاربرج)، خراسان رضوی(نقاب)، البرز(هشتگرد) و خراسان جنوبی (طبس مسینا) در شغل راننده آتش نشان بکار گرفته خواهند شد. حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی:
۱ .از کلیه پذیرفته شدگان رشته شغلهای جدول فوق آزمون تخصصی عملی، گرفته خواهد شد.
۲ .پذیرفته شدگان شغل محل طراح در پست کارشناس معماری به کارگرفته خواهند شد.
پذیرفته شدگان شغل محل کارشناس امور پژوهش در پست کارشناس مطالعات فرهنگ و ادب پایداری بکار گرفته خواهند شد.

برای مشاهده دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

فهرست اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز موجود در این صفحه :


وضعیت استخدام فرزندان شهید و ایثارگر البرز مشخص نیست

نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهار باغ استان البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: تبدیل وضعیت ...
انتشار در ۱۱ تیر ۰۱

تبدیل وضعیت قرارداد بیش از ۳ هزار ایثارگر در قزوین

مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری قزوین از تبدیل وضعیت قرارداد ۳ هزار و ۷۰۰ ای...
انتشار در ۳۱ خرداد ۰۱

تاکنون ۶۰ هزار ایثارگر تبدیل وضعیت شده‌اند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حدود ۶۰ هزار ایثارگر در کشور تبدیل وضعیت شده‌اند که کار ۲۵ هزا...
انتشار در ۳۰ خرداد ۰۱

دستگاه‌ها قانون تبدیل وضعیت ایثارگران را اجرا کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک رضا ربیعی ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: بعد از ۴۰ سال از تاسیس بن...
انتشار در ۲۹ خرداد ۰۱

جذب ۶۹۶۰ فرزند شهید و جانباز ۷۰ درصد در آزمون استخدامی

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگوی زنده در شبکه‌های اجتماعی به سوالات...
انتشار در ۲۵ خرداد ۰۱

بررسی روند تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل

-با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل ، روند تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای ایثارگر شاغل...
انتشار در ۲۵ خرداد ۰۱

امسال ۶۷ محیط‌بان در کرمانشاه استخدام می‌شوند

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: ۶۷ نفر سهمیه از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان ...
انتشار در ۲۴ خرداد ۰۱

تبدیل وضعیت استخدامی یک هزار نفر از ایثارگران هرمزگانی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: تعداد ۱۰۰۰ نفر در استان هرمزگان تبدیل وضعیت شد...
انتشار در ۲۴ خرداد ۰۱

توضیحات قاضی‌زاده هاشمی پیرامون قانون تبدیل وضعیت حوزه ایثارگران

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:قصد داریم که بنیاد شهید و امور ایثارگران را به سازمانی مردم پای...
انتشار در ۱۹ خرداد ۰۱

ایجاد ساختار اجرایی برای امور ایثارگران دستگاه‌ها بررسی و پیگیری می‌شود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور روز سه‌شنبه ۱۷ خردادماه در یکصد و چهل و چه...
انتشار در ۱۸ خرداد ۰۱

از سوی وزیر نفت؛ لیست استخدام شده‌ها به شرکت‌ها ابلاغ شد

معاونت منابع انسانی وزارت نفت با ارسال مکاتبه‌ای به شرکت‌های تابعه در راستای تسریع و تسهیل در استخدا...
انتشار در ۱۱ خرداد ۰۱

اطلاعیه تمهیدات لازم برای بررسی مدارک معرفی شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان از سازمان اداری و استخدامی

تمهیدات لازم برای بررسی مدارک معرفی شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان از سازمان اداری و ا...
انتشار در ۱۰ خرداد ۰۱

۲۵ درصد؛ حداقل سهمیه استخدامی ایثارگران در آموزش و پرورش

مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور شاهد و ایثارگران گفت: بر اساس قانون حداقل تاثیر سهمیه ایثارگری از ۲...
انتشار در ۰۸ خرداد ۰۱

تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران تا ۲ سال آینده

رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران گفت: بحث تبدیل وضعیت ایثارگران دولت تا کمتر از ۲ سال آینده به...
انتشار در ۰۷ خرداد ۰۱

رفع حوزه اشتغال خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان بوشهر

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: با استقرار نماینده ایثارگران در شرکت های منطقه ت...
انتشار در ۰۴ خرداد ۰۱

سهمیه ۲۵ درصدی خانواده شهدا در آزمون استخدامی معلمان لحاظ می‌شود

وزیر آموزش و پرورش کشور گفت: سهمیه ۲۵ درصدی استخدام خانواده شهدا و ایثارگران در آزمون ماه جاری استخد...
انتشار در ۳۱ اردیبهشت ۰۱

بسترهای جذب ایثارگران در آموزش و پرورش مهیاست

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه لازم است دستگاه‌های دیگر به صورت عملیاتی در حوزه‌های مختلف به م...
انتشار در ۲۵ اردیبهشت ۰۱

تعیین تکلیف استخدام کارکنان و فرزندان ایثارگر شاغل در شوراهای حل اختلاف

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در تذکری کتبی به رئیس جمهور خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدام کارکنان...
انتشار در ۲۵ اردیبهشت ۰۱

۵۸۱ ایثارگر شاغل در خراسان جنوبی تبدیل وضعیت شدند

 رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی گفت: طی برنامه ششم توسعه، ۵۸۱ نفر از ایثارگران شاغل د...
انتشار در ۱۲ اردیبهشت ۰۱

۱۳ هزار و ۴۰۰ فرزند شهید استان تهران تا پایان سال استخدام می‌شوند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: بر اساس سیاست‌های دولت سیزدهم و در ر...
انتشار در ۰۶ اردیبهشت ۰۱

استخدام ۲۵ هزار نفر از ایثارگران تعیین تکلیف شد

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در زمینه تبدیل وضعیت استخدامی، مشخصات ۵۰ ...
انتشار در ۳۱ فروردین ۰۱

«شرط سن» از استخدام رسمی ایثارگران پیمانکاری حذف شد

مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و ‌استخدامی وزارت نفت ضمن اشاره به پیشنهاد معافیت فرزند و همسر ر...
انتشار در ۳۱ فروردین ۰۱

تبدیل وضعیت استخدامی همه ایثارگران ستادی وزارت صمت

مشاور امور ایثارگران وزارت صنعت، معدن و تجارت از اجرای قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران در ستاد ...
انتشار در ۲۹ فروردین ۰۱

تداوم تغییر وضعیت استخدامی ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی اردبیل

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: تغییر وضعیت ایثارگرا...
انتشار در ۲۹ فروردین ۰۱

همه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد استخدام می‌شوند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه دولت طبق قانون تا پایان برنامه ششم توسعه باید همه فرز...
انتشار در ۲۴ فروردین ۰۱

مخابرات برای استخدام رسمی ایثارگران با وزارت ارتباطات مذاکره می‌کند

پس از اعتراض مشمولان ایثارگر شاغل در مخابرات به اجرا نشدن قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در این شرکت، م...
انتشار در ۲۲ فروردین ۰۱

طرح استخدام فرزندان شهدا و جانبازان فوریتی شد

نمایندگان مجلس با بررسی یک فوریت طرح استفساریه استخدام فرزندان شهدا و جانبازان و آزادگان موافقت کردن...
انتشار در ۱۰ بهمن ۰۰

مشکل استخدامی ایثارگران شاغل در تامین اجتماعی برطرف شد

میرهاشم موسوی گفت: تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران سازمان تامین اجتماعی و مجموعه‌های تابعه معطل مانده...
انتشار در ۰۸ دی ۰۰

مشمولین قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران در سال آتی هم می‌توانند اقدام کنند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حل مشکل مسکن و اشتغال ایثارگران را یکی از اولویت‌های اصلی بنیاد شهی...
انتشار در ۰۴ دی ۰۰

برگزاری دو آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران بالای ۷۰ درصد تاپایان امسال

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دو آزمون استخدامی برای فرزندان ایثارگران با...
انتشار در ۰۲ دی ۰۰

ماده ۵ آیین نامه ساماندهی اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان ابطال شد

ابطال ماده ۵ آئین نامه ساماندهی اشتغال فرزندان شهید و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر موضوع یکی از مصوبات ...
انتشار در ۱۸ آذر ۰۰

تغییر وضعیت و استخدام ایثارگران وارد فاز اجرایی می شود

کرمان نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس از اجرایی شدن تغییر وضعیت و تحقق استخدام ایثارگران خبر داد...
انتشار در ۱۷ آذر ۰۰

استخدام رسمی ایثارگران شاغل در دستگاهها

بر اساس قانون دستگاه‌ها موظفند ایثارگرانی که بصورت تمام وقت شاغل هستند را بصورت رسمی استخدام کنند. ...
انتشار در ۱۰ آذر ۰۰

حل مشکل اشتغال ایثارگران از طریق صندوق حمایت از ایثارگران

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اهمیت استعدادیابی ایثارگران گفت: بای...
انتشار در ۰۸ آذر ۰۰

مشکلات استخدامی ایثارگران محیط زیست حل می شود

به گزارش خبرگزاری موج، علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در برنامه‌ای که صبح امروز به مناس...
انتشار در ۳۰ آبان ۰۰

دولت وضعیت استخدام فرزندان ایثارگران را پیگیری کند

نماینده مردم گرگان در مجلس از دولت خواست استخدام فرزندان ایثارگران که در بودجه سال جاری مصوب شده را ...
انتشار در ۲۶ آبان ۰۰

فرزندان شهدا و ایثارگران بالای ۷۰ درصد استخدام می‌شوند

 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور بابیان اینکه طبق قانون برنامه ششم توسعه فرزندان شهدا و ایثارگ...
انتشار در ۲۰ آبان ۰۰

برای استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران رایزنی می کنیم

 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از رایزنی با سازمان اداری و استخدامی برای اجرای قانون بکارگیر...
انتشار در ۱۹ آبان ۰۰

چگونگی محاسبه سهمیه ایثارگران در آزمون‌های استخدامی

با تعیین ضرایب کارشناسی و دقیق برای اولویت ایثارگران مشمول سهمیه استخدام، شایسته‌سالاری و شایسته‌گزی...
انتشار در ۱۵ آبان ۰۰

قبولی ۱۲۰۰ نفر از ایثارگران خوزستانی در آزمون استخدامی

«فرجیان» گفت: از بین ۱۲ هزار و ۶۰۰ شرکت‌کننده در سطح کشور، شش هزار و ۴۰۰ نفر از فرزندان شهید و جانبا...
انتشار در ۰۳ آبان ۰۰

آخرین اقدامات تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید آخرین وضعیت اجرای بند (د) تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور...
انتشار در ۳۰ مهر ۰۰

تشریح آخرین اقدامات تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران آخرین وضعیت اجرای بند (د) تبصره ۲۰ قانون بودجه...
انتشار در ۲۸ مهر ۰۰

آخرین وضعیت اجرای تبدیل وضعیت ایثارگران

محمول پاکدل معاون تعاون بنیاد شهید در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت تبدیل وضعیت فرزندان ج...
انتشار در ۱۱ مهر ۰۰

قانون استخدام فرزندان جانبازان بالای ۷۰ درصد اجرایی شود

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس قانون فرزندان جانبازان بالای ۷۰ درصد در ادارات د...
انتشار در ۳۰ شهریور ۰۰

اطلاعیه وزارت کار درباره پذیرفته شدگان آزمون اختصاصی فرزندان شهید، جانباز ۷۰ درصد و بالاتر

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با صدور اطلاعیه ای مدارک لازم برای تایید اطلاعات خود اظهاری پذیرفته ش...
انتشار در ۰۴ شهریور ۰۰

تبدیل وضعیت استخدامی نیرو‌های شرکتی مشمول قانون ایثارگران

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم از تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شرکتی دانشگاه‌ها، موسسات آ...
انتشار در ۰۲ شهریور ۰۰

ابلاغ بخشنامه تبدیل وضعیت ایثارگران آموزش و پرورش

بخشنامه تبدیل وضعیت ایثارگران آموزش و پرورش ابلاغ شد. این بخشنامه مربوط به تبدیل وضعیت فرزندان ایثار...
انتشار در ۱۳ مرداد ۰۰

بررسی تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران در جلسه کمیسیون اجتماعی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران در جلسه کمیسیون اجتماعی خبر داد.م...
انتشار در ۰۶ مرداد ۰۰

دستگاه‌ها به قانون تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران تمکین کنند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از امضای توافق سازمان بنیاد شهید و امور ایثرگران و وزارت راه و شهرس...
انتشار در ۲۳ تیر ۰۰

اشتغال حدود ۴۵۰ فرزند شهید و ایثارگر در شش ماهه اول سال

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به این‌که در سال جاری ۲۵۰ نفر از افرادی که در آزم...
انتشار در ۲۰ تیر ۰۰

لینکهای مفید برای استخدام در سازمانهای دولتی

آگهی های استخدامی منطقه ای

از تجربیات دیگران استفاده کنید!
مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.
تجربیات شرکت کنندگان

۱۵٬۸۱۶ نظر برای اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز (اطلاعیه جدید)

 • ع
  علی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱، ۰۱:۲۵
  سلام
  اقا من ب شخصه دگ بریدم
  پارسال ک ازمونو دادیم ی شهر دگ بودمو کارمو تو ی شرکت میکردم. ازمونو قبول شدمو خونمو جابجا کردم به شهری ک قبول شده بودم
  الان 9 ماه تمومه دارم از جیب میخورم ب امید اینکه فردا زنگ بزنن برا شروع بکار… تمام موهام ریخت از فشار عصبی. کاش از اول میدونستیم قراره بازیچه این افراد باشیم…
  • ش
   شیما
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۲:۴۹
   سلام دوستان محیط زیست کارشناسا خبری نیست؟
   • S
    Sajad
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۲:۱۸
    دوستان من از کاربر مجتبی پرسیدم اون موضوع نامه رو ایشون منظور شون همون نامه چند مدت قبل بود که من گفته بودم با سه شرط دستگاه ها نسبت به فرستادن اسامی نهایی اقدام کنند.این حرف کاربر مجتبی بود . حالا کاربر امید اگه پیام رو می‌بینید یه توضیح واضح تری در مورد پیامی که به اشتراک گذاشتید بدهید. موفق باشید
    • س
     سامی
     ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۲:۵۹
     اقا سجاد شما میفرماید که سازمانها اگه اون سه شرط رو قبول کردن بعد لیست بفرستن برای برنامه و بودجه که کارا رو انجام بده سازمان برنامه و بودجه؟؟؟؟
     • S
      Sajad
      ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۳:۴۷
      نه برادر اون یه نامه هست از طرف برنامه و بودجه که دستگاه ها باید طبق اون دستور عمل کنند و اسامی نهایی رو بفرستند تا برنامه و بودجه مجوز تامین اعتبار و به اونا بده.( نامه ای که از طرف اداری استخدامی و برنامه و بودجه به دستگاه ها ابلاغ بشه دستگاه ها باید انجام بدن)
      • م
       محسن
       ۱۲ تیر ۱۴۰۱، ۰۰:۴۰
       این قصه سر درازی داره 🤪
     • A
      A,a
      ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۱:۲۶
      کاربر امید کاش یه توضیح بیشتری میدادین .
      • ت
       تارا
       ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۱:۱۸
       دوستان ثبتی (اسناد)
       شایعه هست که درست شده؟اطلاعی دارید؟
       • م
        میثم
        ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۱:۵۹
        سلام اخرین بار چهارشنبه زنگ زدم تهران گفتن خبری نیست هنوز بودجه جوابی نداده ثبت اسنادم
        • ا
         اناهیتا
         ۱۲ تیر ۱۴۰۱، ۰۱:۰۵
         من امروز زنگ‌زدم، هیچ خبری نیست
        • ا
         امیرحسین
         ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۱:۰۷
         سلام کاربر امید کاربر مجتبی ومحمد شما چه اطلاعاتی دارید اینی که میگید شامل ازمون ماست یا برای تبدیل وضعیتی هاست اخه بعضی دوستان میگن شامل ما نمیشه برای تبدیل وضعیتی هاست جریان چیه لطفا اگر میشه بیشتر توضیح بدید ممنون
         • ر
          روژان
          ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۰:۲۹
          کسی نمیتونه بره پیش آقای نامداری اداره کل مالیات ازش سوال کنه ؟ اون جواب میده تامین اعتبار شدیم یانه
          • م
           مالیات
           ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۲:۲۴
           سلام.خوزستان قبول شدین؟ با ایشون نیست که. نامه تامین اعتبار باید بدست اموزمالیاتی کشور برسه بعد اونا نامه بزنن به استان ها.
          • م
           محسن
           ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۰:۲۲
           بابا من کار میخوام 😭😭😭
           • پشتیبان سه
            ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۰:۲۲
            با سلام
            کاربر عزیز برای اطلاع از آگهی های استخدامی متناسب با رشته،جنسیت،موقعیت شغلی در شهر خود در سایت ثبت نام نمایید.
            با تشکر
           • A
            A,a
            ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۸:۵۷
            میشه بفرمایید این که تامین بودجه از خود سازمان باشه بزای تبدیل وضعیت هاست یا این ازمون؟ یه مطلع جواب بده لطفا . کاربرsajad شما در جریان نیستید؟
            • S
             Sajad
             ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۹:۴۲
             دوست عزیز همانطور که خودتون در جریان هستید وزارت نیرو چندین بار نامه زده که ما نیرو ها رو از منابع داخلی خودمون تامین اعتبار میکنیم منتها اداری و استخدامی و برنامه و بودجه مجوز نامیده! واسه تبدیل وضعیتها ردیف مشخصه ولی واسه آزمون هنوز نه دارن منبع رو پیدا می‌کنن ومیگن از بازنشستگان. اداره شما حرف جدید نزده به شما ؟
             • A
              A,a
              ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۱:۲۴
              نه هیچ خبر جدیدی نیست همچنان منتظر
            • ا
             احسانی
             ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۸:۵۶
             سلام
             طبق منابع امسال دولت 70 هزار بازنشسته داره و بهممون هم میرسه بنابراین یه مقدار صبور باشیم و اعصاب همو خورد نکنیم
             • م
              محسن
              ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۷:۵۲
              پس چی شد این کار بابا من خسته شدم کارمیخوام 😭😭😭😭
              • م
               مصطفی
               ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۶:۵۵
               شاید همین فردا شروع به کار کنیم .ولی بعد از یکسال که همگی بایستی سرکار باشیم باشیم. تو بلاتکلیفترین و مبهم ترین حالت ممکنه ایم که از اون ریس کل تا این پایین پایینش هرکی یه چیزی میگه
               • س
                سامی
                ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۲۵
                دوستان خواهشا اینقد بازنشسته بازنشسته نکنید. وقتی سازمانی مجوز برای استخدام نیرو میگیره مطمئنا تعداد زیادی بازنشسته و بازخرید وو... داره که میخواد نیرو بگیره پس ایجور نیس که یه نفر بازنشسته بشه یکی بره جاش بعد منتظر بمونن تا یکی دیگه بازنشسته بشه یکی دیگه دوباره ببرن سرکار
                • M
                 Ma
                 ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۶:۱۷
                 دقیقا.
                 آخه این چه فکری هست که میگین یعنی یکی بره تا من جاش برم.
                 اصلا اینطور نیست.
                 هر سازمان کلی خروجی داره
                 • ز
                  زهرا
                  ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۸:۳۴
                  مگه ما گفتیم حرف خودشونه ، اگر به حرف ما بود که میگیم فردا دعوت به کار ، فردا دعوت به کار
                  • M
                   Ma
                   ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۹:۴۷
                   منظور من را متوجه نشدین.
                   یعنی هنوز که از بالا دستوری برای اداره ها نیامده.
                   از فکر و حدس خودشون یه چیزی به ما بگن.
                   که اون قابل قبول نیست.
                   تا دستور براشون بیاد
                   • ز
                    زهرا
                    ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۰:۱۰
                    منظور من کاربر سامی بود ، من که دیگه فاتحه این کار رو خوندم 😔
                 • ا
                  امید
                  ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۱۲
                  خدا میخواد و همه کارها به زودی انجام میشه،توکلتون به خدا باشه...
                  • ا
                   امید
                   ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۰۹
                   سلاااام به همگی.آقا بخشنامه رفته برای سازمانها که تامین بودجه باید از خود بودجه سازمانها انجام بشه این خبر قطعیه و هر سازمان موظف هست که از بودجه امسال استخدام‌هاشون رو انجام بدن وسلاااام این آخرین پیام بنده در این سایت بود یاعلی،امیدواران پیروز هستند چون به خدا دل بسته اند نه حرف بنده ی خدا...
                   • ف
                    فاطمه
                    ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۲۰
                    چرا به حرفی رو هوا میزنید
                    مستند صحبت کنید
                    • م
                     مجتبی
                     ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۷:۱۱
                     سلام فاطمه خانم درسته این خبر من هم دیدم این نامه رو کمی صبور باشید دیگه اخراشه
                     • م
                      مصطفی
                      ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۷:۴۰
                      سلام. واقعی اقا مجتبی. من دو دلن. یه شرکت میگه بیا قرارداد یه ساله ببند . میترسم این کار ازاد هم از دست بره. بتظرتون تا اخر تیر اوکی میشه با الکیه؟
                      • M
                       Ma
                       ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۹:۰۳
                       سلام.
                       این نامه رو اداره خودتان دیدین؟
                       • M
                        Ma
                        ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۲۰:۵۰
                        احتمالا همون نامه روی صفحه کامپیوتر باشه.
                        آن جدید نیست.
                      • ا
                       امیرحسین
                       ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۲۳
                       سلام ممنون کار بر امید خوش خبر باشید
                       شما هم موفق باشید
                       • ح
                        حامد
                        ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۲۶
                        خوش خبر باشی دوست عزیز ینی این هفته تماس بگیرن از سازمان هامون؟
                        • ف
                         فریبا
                         ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۳۲
                         پس چرا زنگ میزنم سازمان میگه منتظر تامین اعتباریم
                         • م
                          محمد
                          ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۶:۵۶
                          کاملا حرف شما صحیح هست به منم همین رو گفتن
                          • م
                           مصطفی
                           ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۷:۴۳
                           برادر محمد برا تبدیل وضعیتها اینو گفتن که بخشنامه رفته یا برا ما استخدامیا؟
                          • س
                           سامی
                           ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۷:۰۷
                           تبدیل وضعیت ها رو گفتن از محل بودجه خود سازمان تامین بشه ولی برای ازمون خودمون نمیدونم فعلا هیچی معلوم نیس
                          • م
                           مصطفی
                           ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۴:۴۲
                           دوستان انشالله که مصوب شد . و انش الله که تصویب شد و انشالله که امیدواریم واگه خدا بخواد ابلاغ شد و انشالله که بازنشست شدن . اونموقع اگه از گرسنگی تورم و گرانی نمردیم.انشالله ماششالله میریم برای کار
                           • M
                            Ma
                            ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۰۴
                            چی بگم
                            😂😂
                            • ف
                             فریبا
                             ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۰۶
                             😂😂
                             • ز
                              زهرا
                              ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۱۹
                              😁😁👍👍👍
                             • ز
                              زهرا
                              ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۴:۲۱
                              من تماس گرفتم سازمان خودمون ، گفتن به جای بازنشسته ها به کار گرفته میشین ، گفتم چقدر طول میکشه ، گفت باید تصویب بشه بعد که انشاالله مصوب شد ، ابلاغ میشه به سازمان ها گفت زمانش مشخص نیست که چقدر طول بکشه
                              • ا
                               اناهیتا
                               ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۶:۰۹
                               شما سازمان ثبت بودید؟
                               • ز
                                زهرا
                                ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۶:۲۹
                                نه عزیزم ، امور مالیاتی
                                • س
                                 سامی
                                 ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۷:۳۴
                                 دوست عزیز این همه ازمون فراگیر و این همه نیرو که این سالها سازمانها گرفتن همشون که بجای بازنشسته ها بود اینجور نیس که سازمانها اصلا خروجی نداشته باشن همش ورودی باشه
                              • ا
                               احسانی
                               ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۴:۰۵
                               پس هیچی دیگه ایشالله امام زمان ظهور فرمودن مام میریم سر کار
                               • a
                                abas
                                ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۳:۲۱
                                سلام دوستان
                                من با سازمان برنامه و بودجه تماس گرفتم
                                گفتن شما باید بجای بازنشسته های ارگان خودتون به کار گرفته بشین و این قطعی شده .
                                اینم تاکید کرد که چیزی به اسم تامین بودجه برای شما نداریم.این پروسه هم مشخص نیس چقدر طول میکشه.
                                اینو چند بار گفتن
                                • ف
                                 فریبا
                                 ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۳:۳۹
                                 ببخشید یعنی چی چقد طول میکشه یعنی ممکنه امسال نریم ‌؟
                                 • a
                                  abas
                                  ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۰۷
                                  مشخص نیس
                                 • A
                                  A,a
                                  ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۳:۴۱
                                  سلام . ینی اینکه بخواد ابلاغش بیاد مشخص نیست تا کی طول بکشه؟
                                  • a
                                   abas
                                   ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۰۷
                                   مشخص نیس
                                   • M
                                    Ma
                                    ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۵:۱۰
                                    دوستان باز میگم.
                                    خلاصه هر کاری بخوان بکنن .
                                    مجبورن که جواب رو به وزارتخانه ما بدن.
                                    هر جوابی که به وزارتخانه مربوطه بدن.
                                    ملاک هست.
                                    و بعد جوابی که اداره خودمان به ما میده.
                                    باید منتظر جواب اداره خودمان باشیم.
                                    اون هم نه حرف خودشان.
                                    جوابی که از بودجه بهشون داده باشن.

                                  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

                                  ثبت پاسخ