دانلود رایگان سوالات آموزگار ابتدایی

۲۴۶ نظر

دانلود رایگان سوالات آموزگار ابتدایی

در این صفحه تیم آموزش «ای استخدام» مجموعه سوالات رایگان و ویژه، جهت آمادگی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش را تدارک دیده است. شما میتوانید با استفاده از فهرست مطالب تعبیه شده نسبت به دانلود رایگان سوالات آموزگار ابتدایی و یا خرید سوالات اختصاصی آموزگار ابتدایی اقدام فرمایید.

دانلود بسته سوالات ویژه آموزگار ابتدایی (۳۵,۰۰۰ تومان)

بسته ویژه آموزگار ابتدایی «ای استخدام»، کامل‌ترین بسته آموزشی موجود در سایت جهت آمادگی و جمع‌بندی تست های چهار گزینه ای با پاسخ تستی و تشریحی آموزگار ابتدایی جهت آزمون استخدام آموزش و پرورش است.

 

خرید بسته آموزگار ابتدایی

 

 • ویژگی‌های بسته سوالات آموزگار ابتدایی «ای استخدام»:

این بسته ویژه سوالات اختصاصی آموزگار ابتدایی شامل سوالات پرتکرار ادوار مختلف آزمون آموزش و پرورش بوده و در قالب دو بخش تدوین شده است:

 1. بخش عمومی (۱۱۸۳ تست عمومی با پاسخ تشریحی)
  • ۱۵۹ تست درس ریاضی
  • ۱۵۹ تست درس هوش و استعداد تحصیلی
  • ۱۴۳ تست درس مهارت‌های هفتگانه و ICDL
  • ۲۲۱ تست درس اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی
  • ۱۸۸ تست درس معارف اسلامی
  • ۱۸۶ تست درس زبان و ادبیات فارسی
  • ۱۲۷ تست درس زبان انگلیسی
 2. بخش اختصاصی (۲۷۴ تست اختصاصی با پاسخ تستی)
  • تست درس اندازه‌گیری و سنجش
  • تست درس تعلیم و تربیت
  • تست درس روانشناسی پرورشی
  • تست درس روانشناسی رشد
  • تست درس روش و فنون تدریس

 

دانلود سوالات رایگان سایر سازمان‌ها و رشته‌ها

 

 دلیل اهمیت بسته و نمونه سوالات استخدامی

آزمون آموزش و پرورش به عنوان بخشی از آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و یا همان آزمون فراگیر استخدامی آزمونی است که هر ساله همانند کنکور برگزار می شود و افراد و علاقمندان ورود به حرفه معلمی و دیگر مشاغل دولتی در آن با یکدیگر به رقابت می پردازند. یکی از مسائل و مشکلات اصلی متقاضیان شرکت در آزمون‌های استخدامی و آزمون استخدامی آموزش و پرورش پیدا کردن سوالات آزمون استخدامی است. در این صفحه ما سوالات آزمون استخدامی ۹۹ و ماقبل از آن را در دوقالب به صورت بدون جواب رایگان و با جواب منتشر کرده‌ایم. سوالات آزمون استخدامی به صورت سوالات چهار گزینه ای طرح می‌شود. از این رو داشتن منابع مطالعاتی و منابع آزمون آموزش و پرورش از یکسو و داشتن سوالات آزمون استخدامی و سوالات آزمون آموزش و پرورش از سوی دیگر می‌تواند کمک شایانی به متقاضیان آزمون در راستای موفقیت آنها انجام دهد.

در بسته سوالات «ای استخدام» اصل سوالات آزمون آموزش و پرورش در قالب PDF موجود است. این بسته‌ها به صورت دانلود رایگان PDF سوالات آموزش و پرورش در رشته آموزگار ابتدایی و هم در قالب بسته سوالات PDF آموزگار ابتدایی در این صفحه وجود دارد. به کمک حل کردن این نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش در رشته آموزگار ابتدایی، می‌توان تا حد خوبی با کم و کیف سطح سوالات آموزگار ابتدایی در آزمون استخدام آموزش و پرورش آشنا شد.

یکی از نکات خوب این بسته دارا بودن سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ و ما قبل از آن با جواب به همراه سوالات ادوار دیگر است. جواب های سوالات آزمون استخدام آموزش و پرورش در این بسته به صورت تستی بوده و در بخش سوالات عمومی مانند پی دی اف سوالات استخدامی اطلاعات عمومی و پی دی اف سوالات استخدامی هوش همگی دارای پاسخنامه تشریحی هستند.

دارا بودن نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در زمینه آمادگی متقاضیان جهت آزمون اصلی یکی از نقاط عطف مطالعاتی اشخاص است. همچنین دارا بودن جزوه آموزشی هر کدام از دروس عمومی آزمون استخدامی مانند جزوه اطلاعات عمومی و جزوه هوش نیز می‌تواند در این فرایند بسیار مفید فایده واقع شود. اگر تا این لحظه نمیدانید برای استخدامی آموزش و پرورش چی بخوانید و به دنبال منابع مطالعاتی آزمون آموزش و پرورش می گردید کافی است در بخش نظرات سایت نام رشته خود را بنویسید تا مشاور آموزشی «ای استخدام» لینک منابع مفید مطالعاتی جهت آزمون استخدام فراگیر و دستگاه های اجرایی به همراه لینک منابع مطالعاتی برای آموزش و پرورش را به شما نشان دهد.

از تجربیات دیگران استفاده کنید!
مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.
تجربیات شرکت کنندگان

۲۴۶ نظر برای دانلود رایگان سوالات آموزگار ابتدایی

 • ر
  رشته معارف
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱، ۱۷:۱۳
  کسی معارف اهواز زده(مرکز استان،6نفر میخواد،آقا)؟
  بنظرتون با نمره50چقدر شانس قبولی هست با توجه به سهمیه 6نفر؟
  • ف
   فرزانه
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰، ۲۲:۱۶
   ادمین محترم این منابع که مربوط به تخصصی آموزگار ابتدایی نیست فقط فنون تدریس و روانشناسی تربیتی درسته
   امکانش هست رشد و فلسفه و سنجش ام بزارید؟
   • پشتیبان سه
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۰، ۲۲:۲۴
    کاربر گرامی،
    ضمن تشکر از حسن نظر و اعتماد شما به ای استخدام ،از آنجا که تیم آموزشی و تدوین کتاب و جزوات سایت ، فایل سوالات مختص با خواسته شما را در دست تهیه و اقدام دارد، خواهشمندیم تا آماده شدن و بارگذاری آنها بر روی وب سایت از لینکهای زیر که بی ارتباط با حوزه مورد درخواست شما نبوده و همپوشانی های قابل توجهی دارند، نسبت به مطالعه و کسب آمادگی نسبی اقدام فرمایید.
    برای مشاهده اینجا کلیک کنید
    بدیهی است تاکیدات لازم به گروه آموزشی، جهت تسریع در روند تهیه نمونه سوالات فوق و عرضه آنها در فرصت آتی ،خواهد شد.
    ضمنا لینک صفحه کلیه سوالات و جزوات موجود در سایت ای استخدام نیز جهت مشاهده و بررسی و انتخاب تقدیم حضورتان می گردد . برای مشاهده اینجا کلیک نمایید
    • م
     مرضیه
     ۱۷ فروردین ۱۴۰۱، ۰۱:۱۵
     میخوام بخرم ، برای شما به روز شده ؟؟
    • ز
     زندگی❤
     ۶ مهر ۱۴۰۰، ۱۵:۵۳
     دقیقا
     منم الان دانلود کردم
     همینطور بود که شما میفرمایید😒
     • N
      Nickidarzi
      ۱۹ مرداد ۱۴۰۰، ۱۳:۳۷
      سلام این آزمون برای کارشناسی و ارشد هست یا کسانی که دیپلم دارند میتوانند شرکت کنند؟
      • س
       سحر
       ۱۹ خرداد ۱۴۰۰، ۱۷:۳۳
       سلام لطفا منابع تخصصی را به روز کنید
       • س
        سحر
        ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۸:۰۱
        سلام سوالات تخصصی آموزگار ابتدایی رو به روز کنید لطفا تا دانلود کنیم
        • .
         ....
         ۱۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۱:۲۲
         سلام بهترین مطلب و جزوه برای اموزگار ابتدایی چ هست ممنون کمکم کنید
         • ر
          رویا
          ۱۳ مهر ۱۳۹۹، ۱۸:۴۷
          طبق منابع ک تو دفترچه زده رشته آموزگار ابتدایی روانشناسی پرورشی و روانشناسی رشد و باید بخونیم. من منابع تونو دانلود کردم

          لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

          ثبت پاسخ