دانلود سوالات آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت

 در این صفحه تیم آموزش «ای استخدام» مجموعه سوالات ویژه، جهت آمادگی برای آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت را تدارک دیده است. شما میتوانید با استفاده از فهرست مطالب تعبیه شده نسبت به خرید سوالات اختصاصی بانک قرض الحسنه رسالت اقدام فرمایید. همچنین سوالات و بسته‌های رایگان مناسبی نیز جهت یاری رسانی به متقاضیان استخدام در بانک قرض الحسنه رسالت در این صفحه قرار داده شده است.

دانلود بسته سوالات ویژه بانک قرض الحسنه رسالت (۶,۹۰۰ تومان)

بسته ویژه بانک قرض الحسنه رسالت «ای استخدام»، یک بسته آموزشی مناسب در سایت جهت آمادگی و جمع‌بندی تست های چهار گزینه ای با پاسخنامه جهت آزمون استخدامی این سازمان است.

دانلود سوالات آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت

مشخصات بسته : ( تمامی سوالات دارای پاسخنامه میباشد)

 • ۳۴۵  سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۳۲۵ سوال احکام و معارف اسلامی
 • ۲۸۵ سوال زبان انگلیسی
 • ۳۱۵ سوال کامپیوتر
 • ۳۲۵ سوال مسائل اجتماعی ، سیاسی و مبانی قانونی
 • ۲۶۵ سوال هوش و استعداد تحصیلی
 • ۴۵۰ سوال آمار و ریاضی

 

دانلود سوالات عمومی و تخصصی بانک قرض الحسنه رسالت به همراه اصل سوالات رایگان بانکها

منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت چیست؟

دارا بودن منابع مطالعاتی مناسب برای شرکت در آزمون استخدامی یکی از کلیدی‌ترین گام‌ها در مسیر شرکت در آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت است. آزمون‌های استخدامی درست مانند کنکور ورود به دانشگاه دارای منابع مطالعاتی هستند. اما از آنجایی که سازمان‌های متولی برگزار کننده آزمون‌های استخدامی اقدام به معرفی منابع طرح سوال خود نمی‌کنند، کارجویان «ای استخدام» که سابقه شرکت در آزمون‌های استخدامی و موفقیت در آن را دارند اقدام به معرفی منابع مطالعاتی خود جهت شرکت در آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت کرده‌اند. تیم آموزش «ای استخدام» نیز با گردآوری این منابع مطالعاتی سعی می‌کند تا دستیابی کارجویان به منابع مطالعاتی مناسب را تسهیل نماید. اگر شما هم متقاضی شرکت در آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت هستید، می‌توانید از طریق کلید زیر به صفحه منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت دست یابید.

منابع بانک قرض الحسنه رسالت

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی آزمون‌های استخدامی

از آنجایی که هدف تمام کارجویان متقاضی شرکت در آزمون‌های استخدامی، کسب موفقیت و قبولی در آزمون‌های استخدامی است؛ مطالعه و حل اصل تست های چهار گزینه ای سوالات آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت را می‌توان یکی از روش‌های موثر و کارآمد در این مسیر دانست. کارجویان محترم می‌توانند با استفاده از سوالات رایگان قرارداده شده در این صفحه که همان اصل سوالات آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت است، گامی محکم جهت قبولی خود در آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت بردارند.

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی

 دانلود رایگان جزوات و دفترچه‌های سوالات استخدامی

در این بخش به منظور تجمیع سوالات ارسالی کاربران شامل سوالات آزمون‌های برگزار شده توسط سنجش و یا سازمان‌های دیگر، جزوه‌های کاربردی و فایل‌های درسی و ... در یک صفحه، طراحی شده است. کاربران محترم می‌توانند با ارسال فایل‌های سوالات، جزوات، دفترچه‌ها و... خود از طریق ایمیل وبسایت «ای استخدام» به بروزماندن این صفحه کمک نمایند.

بخش جزوات و دفترچه‌های رایگان

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱٬۵۲۹ نظر برای استخدام بانک رسالت (تجربه های آزمون)

 • ف
  فربد
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۱، ۰۰:۲۰
  باسلام
  ایا این بانک در سال1402استخدام داره?
  در چه ماهی احتمالش هست که اگهیش بیاد
  • ب
   بیتا
   ۱ آبان ۱۴۰۱، ۱۴:۵۵
   دوستان کسی از شرایط کار در بانک رفاه اطلاع داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
   • ا
    اقتصادخوانده
    ۱ مرداد ۱۳۹۹، ۲۲:۳۸
    سلام دوستان
    از کجا استخدامی های بانک هارو سریع متوجه بشم؟؟ معمولا تاریخش چه وقتی هست؟؟
    من شدیدا به کار نیاز دارم، لطفا جواب بدید

    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

    ثبت پاسخ