اخبار و جزئیات خود اشتغالی در سال ۹۸

۱۰ روز قبل

آخرین اخبار از جزئیات خود اشتغالی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار در مورد جزئیات خود اشتغالی در اسرع وقت منتشر خواهد شد.

لینکهای مرتبط

فهرست آخرین اخبار خود اشتغالی موجود در این صفحه :


۱۳ مهر ۱۳۹۸
ارائه بیش از ۶۰ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به ایثارگران زنجانی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۷ به متقاضیان وام خوداشتغالی بیش از ۶۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ارائه شده است.
ادامه مطلب ...
۸ مهر ۱۳۹۸
اعطای وام‌های خوداشتغالی به نیازمندان
به گزارش بازارکار مهری مکاری در گفت‌وگو با فارس در همدان با بیان اینکه مرکز موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در مشهد مقدس است که ۱۹ سال سابقه فعالیت دارد اظهار کرد: ۵۶۰ نمایندگی آن در سراسر کشور فعال هستند.
ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۸
ایجاد ۴ هزار و ۵۰۰ طرح خود اشتغال‌زایی برای مددجویان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در راستای اشتغال‌زایی برای مددجویان تا به امروز چهار هزار و ۵۰۰ طرح خود اشتغال‌زایی با هزینه یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در استان اجراشده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
سقف پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان افزایش یافت
معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی قم گفت: به‌منظور ایجاد اشتغال و خودکفایی معلولان و مددجویان تسهیلات خوداشتغالی کم‌بهره تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
پرداخت تسهیلات خوداشتغالی کم‌بهره به مددجویان بهزیستی استان کرمانشاه
معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: تسهیلات خوداشتغالی کم‌بهره تا سقف ۵۰ میلیون تومان به مددجویان پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۱۳۹۸
پرداخت وام خوداشتغالی به ۷۰ نفر از معتادان بهبود یافته در اردستان
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردستان از ‌پرداخت وام خوداشتغالی به ۷۰ نفر از معتادان بهبود یافته درشهرستان خبر داد.‌به گزارش ایسنا، مطلب زاده با بیان این مطلب گفت: طی یک سال گذشته تا کنون بالغ بر ۲میلیارد و ۳۷۵ میلیون تومان وام خود اشتغالی پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
تسهیلات خود اشتغالی بهزیستی ۲ برابر افزایش یافت
معاون امور مشارکت های مردمی، موسسات غیر دولتی و توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی گفت: تسهیلات خود اشتغالی این سازمان برای مددجویان تحت پوشش در سال جاری به ۲ برابر میزان سال قبل افزایش یافته است.
ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۱۳۹۷
خانواده‌های محروم کرمان تسهیلات خود اشتغالی دریافت می‌کنند
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از اعطای ۵۰۰ وام ۳۰ میلیون تومانی و ۵۰۰ وام پنج میلیون تومانی در جهت ایجاد اشتغال‌های کوچک به تعدادی از خانواده‌های محروم خبر داد و گفت: هدف کنگره توجه به قشر محروم و مستضعف جامعه است
ادامه مطلب ...
۲۳ دی ۱۳۹۷
خودکفایی یک هزار و ۴۲۴ مددجوی آذربایجان‌غربی با بهره گیری از وام های خوداشتغالی
معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد استان آذربایجان‌غربی گفت: یک هزار و ۴۲۴ مددجوی استان آذربایجان‌غربی با بهره گیری از وام های خوداشتغالی به خودکفایی رسیده و از حمایت کمیته امداد خارج شدند.
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۷
اعطای وام های خود اشتغالی به فعالیت های دامپروری در قلعه گنج
رییس بنیاد مستضعفان از طرح های دامداری که با هدف خوداشتغالی و کمک به کسب و کارهای کوچک، توسط این بنیاد تسهیلات اعطا شده بازدید کرد‌.
ادامه مطلب ...
۷ آذر ۱۳۹۷
پرداخت وام‌ خوداشتغالی به ۳۰۶ مددجو در ملایر
مدیر کمیته امداد ملایر از پرداخت ۳۰۶ مورد وام خوداشتغالی و خودکفایی به مددجویان و افراد نیازمند ملایر طی سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
پرداخت وام خود اشتغالی به افراد جویای کار در ابرکوه
۱۲۰ میلیارد ریال وام در این زمینه به بخش های تولیدی , کشاورزی , دامپروری , صنعت ومعدن , گردشگری اختصاص یافت
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۷
تقویت حوزه خوداشتغالی و کار آفرینی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: فارغ التحصیلان این دانشگاه متقاضی استخدام در هیچ نهاد دولتی نیستند و تقویت حوزه های خوداشتغالی و کارآفرینی از جمله رسالت‌های فارغ التحصیلان این دانشگاه است.
ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
پرداخت ۸ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی در سال ۹۶
رئیس کمیته امداد قروه از پرداخت ۸ میلیارد تومان تسهیلات خود اشتغالی برای مددجویان تحت پوشش در سال گذشته خبر داد و احداث مسکن روستایی را از برنامه های مهم این نهاد حمایتی دانست.
ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۱۳۹۷
اعطای ۲۲ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان مهریزی
رئیس بهزیستی شهرستان مهریز از اعطای ۲۲ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۱۳۹۷
۲۱ میلیارد تومان وام خوداشتغالی بانوان در تهران توزیع شد
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به در نظر گرفتن ۴۸ میلیارد تومان تسهیلات ۴ درصد از سوی دولت برای مشاغل خانگی گفت: از سال گذشته تا کنون ۲۱ میلیارد تومان تسهیلات خود اشتغالی بانوان کارآفرین در استان تهران توزیع شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
اجرا کردن ۲۶۵ طرح خود اشتغالی کمیته امداد حاجی آباد
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) حاجی آباد گفت: ۲۶۵ طرح خودکفایی و اشتغال به ارزش۴۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال سال ۹۶ در این شهرستان اجرا شد.
ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
پرداخت یک‌میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان تویسرکان
رئیس اداره بهزیستی شهرستان تویسرکان از پرداخت یک‌میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان تویسرکان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۶
پرداخت ۲۷ میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی در سلماس
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سلماس گفت: ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات از ابتدای امسال برای اشتغال مددجویان این نهاد پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۰ دی ۱۳۹۶
اجرایی شدن بیش از ۱۴۰۰ طرح خود اشتغالی در کمیته امداد خراسان جنوبی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی گفت: در ۹ ماهه امسال هزار و ۴۱۹ طرح خود اشتغالی در استان اجرا شده است.
ادامه مطلب ...
۲ آذر ۱۳۹۶
اجرای ۹۴۸ طرح خود اشتغالی توسط کمیته امداد خراسان جنوبی
خبرگزاری تسنیم : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: در مدت ۷ ماهه امسال ۲۵۵ طرح مشاغل خانگی و ۶۹۳ طرح خود اشتغالی اجرا شده است.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۶
اعطای۱۱۰۰ میلیارد وام کم بهره خوداشتغالی به مددجویان تهرانی
خبرگزاری مهر: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امسال کمیته امداد از طریق بانک های عامل ۱۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی ارزان قیمت و کم بهره به مددجویان خود در استان تهران پرداخت کرده است .
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۶
زمینه‌های خوداشتغالی در بخش‌های اقتصادی فراهم شد
خبرگزاری فارس: یک مقام مسئول با تاکید بر اینکه وزارت کار با ایجاد کارگروه‌هایی زمینه‌‌های لازم برای توسعه مشاغل روستایی و کوچک را فراهم کرده است، گفت: خوداشتغالی به عنوان مهمترین سرفصل مشاغل دنیا جای خود را در لایه‌های اقتصاد ایران پیدا کرده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۶
تخصیص ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان
خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره بهزیستی جغتای گفت: امسال ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی این شهرستان اختصاص یافته که نسبت به سال گذشته ۲ برابر افزایش دارد.
ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۶
ایجاد ۱۲۰ هزار فرصت شغلی در شرکت های تعاونی
خبرگزاری صداوسیما : قائم مقام اتاق تعاون ایران تعداد شرکت های تعاونی فعال در کشور را ۹۴ هزار شرکت با ۵۳۰ هزار شغل برشمرد.
ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۱۳۹۶
پرداخت۲۳ میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مدد جویان کاشان
خبرگزاری ایلنا : معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان از پرداخت بیش از۲۳ میلیارد ریال وام خوداشتغالی درقالب ۲۳۹ طرح به مددجویان بهزیستی این شهرستان طی سال گذشته خبرداد.
ادامه مطلب ...
۴ تیر ۱۳۹۶
پرداخت بیش از۴میلیاردریال تسهیلات خوداشتغالی
خبرگزاری مهر : جلسه کارگروه کمیته اشتغال زایی شهرستان صومعه سرا درحالی برگزار شد که مسئولان ازپرداخت چهارمیلیارد و۹۰۰ میلیون ریال تسهیلات خود اشتغالی وکارآفرینی سال گذشته دراین شهرستان خبردادند.
ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
پرداخت ۳۶ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان‌
خبرگزاری تسنیم : رئیس کمیته امداد نهاوند گفت: در سال ۹۵ به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد نهاوند ۴۱۷ مورد وام خود‌اشتغالی به مبلغ ۳۶ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
خوداشتغالی و توجه به اشتغال خانگی در دستور کار قرار گیرد
خبرگزاری فارس : معاون برنامه‌ریزی استاندار البرز گفت: برای کاهش معضلات بیکاری و افزایش کار باید طرح‌های خود اشتغالی و اشتغال خانگی را بیش از گذشته در دستور کار قرار دهیم.
ادامه مطلب ...
۹ فروردین ۱۳۹۶
اجرای ۲۵۱۶طرح خوداشتغالی توسط کمیته امداد
خبرگزاری ایسنا : معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال گذشته ۲۵۱۶طرح خود اشتغالی با اعتباری بالغ بر ۳۶۰میلیارد ریال از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان اجرا شد.
ادامه مطلب ...
۹ فروردین ۱۳۹۶
عملکرد سال ۹۵ کمیته امداد در اجرای طرح های خود اشتغالی
به گزارش تابناک : کهگیلویه و بویراحمد ، حمید رضا رحیمی نیا معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کهگیلویه و بویر احمد در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک سال جدید به همه مردم گفت : درسال ۹۵ تا پایان اسفند ماه ۲۵۱۶طرح خود اشتغالی با اعتباری بالغ بر ۳۶۰سیصد و شصت ملیارد ریال در استان از طریق کمیته امداد امام خمینی ر(ه) استان کهگیلویه و بویر احمد اجرا گردید .
ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۵
۲ میلیارد تومان وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد ملایر اعطا شد
خبرگزاری تسنیم : مدیر کمیته امداد ملایر با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخشی برای رفع محرومیت در جامعه است، گفت: ۲ میلیارد و ۵۲۴ میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد ملایر اعطا شد.
ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۱۳۹۵
تسهیلات خوداشتغالی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی کهگیلویه وبویراحمد
خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد گفت:از۱۰۰میلیاردتومان تسهیلات خوداشتغالی درسراسر کشور، سهم استان یک میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان بوده که بایدتوسط بانک رفاه پرداخت شود.
ادامه مطلب ...
۵ بهمن ۱۳۹۵
طرح های خوداشتغالی برای حل مشکل بیکاریِ خانواده شهداپیگیری می شود
خبرگزاری مهر : مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان های استان تهران از پیگیری طرح های خود اشتغالی باهدف رفع معضل بیکاری برای جوانان ومتقاضیان اشتغال درخانواده معظم شهدا خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۵
۴۵ طرح خوداشتغالی توسط مددجویان چاروسا اجرا شد
خبرگزاری فارس : رئیس کمیته امداد امام خمینی چاروسا گفت: ۴۵ طرح خوداشتغالی توسط مددجویان چاروسا اجرا شد.
ادامه مطلب ...
۱۶ آذر ۱۳۹۵
اجرای هزار و ۱۵۰ طرح خوداشتغالی کمیته امداد
خبرگزاری بسیج : هزار و ۱۵۰ طرح خود اشتغالی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه وبویراحمد امسال اجرا شده است. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در نشست بررسی مصوبات تفاهم نامه بین استانداری و کمیته امداد در سفر ریاست جمهوری و نیز بررسی اعتبارات تبصره ۲۶ قانون بودجه سال ۹۵ کمیته امداد با اعلام این خبر گفت: برای اجرای این طرحها ۱۶ میلیارد و ۴۱۱ میلیون تومان هزینه شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۵
پرداخت بیش از ۴ میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مددجویان اشکذر
خبرگزاری بسیج : رئیس کمیته امداد امام حمینی اشکذر گفت: در راستای کاهش وابستگی افراد تحت پوشش برای خانوارها اجرا شده است که در این راستا بیش از ۴ میلیارد ریال وام خود اشتغالی به ۳۲ خانوار تحت حمایت کمیته امداد اشکذر در نیمه نخست امسال پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۳ آذر ۱۳۹۵
پرداخت ۲۰ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان شهرستان نهاوند
خبرگزاری تسنیم : رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: ۲۰ میلیارد ریال وام خوداشتغالی و خودکفایی به ۱۴۵ خانوار از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد نهاوند پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۵
پرداخت حدود سه میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مددجویان کمیته امداد
خبرگزاری ایرنا : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بجستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۷ فقره وام خود اشتغالی به ارزش ۲ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال به مددجویان این نهاد در بخش های خدمات، دامداری و کشاورزی پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۷ آبان ۱۳۹۵
بهره‌مندی ۵۱ معلول جهرمی از تسهیلات خوداشتغالی
فارس آنلاین : عبادالله رامش‌خواه گفت: مهمترین دیدگاه‌های سازمان بهزیستی توانمندسازی جامعه هدف از طریق تامین اشتغال و مسکن بر مبنای مصوبات قانونی و حمایت‌های سازمانی است.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۵
تخصیص ۶ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی به شهرستان پارسیان
خبرگزاری فارس : فرماندار پارسیان گفت: ۶میلیارد تومان تسهیلات جهت خوداشتغالی در قالب طرح‌های صندوق توسعه به پارسیان اختصاص داده شد.
ادامه مطلب ...
۴ آبان ۱۳۹۵
پرداخت ۱۸ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان نهاوند
خبرگزاری تسنیم : رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: امسال تاکنون ۱۵۷ فقره وام خوداشتغالی به مبلغ ۱۸ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد شهرستان نهاوند پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۵
تسریع در پرداخت وام‌های خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی قزوین
خبرگزاری فارس : مدیرکل بهزیستی استان قزوین از تسهیل و تسریع در پرداخت وام‌های خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی در استان قزوین خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۳ مهر ۱۳۹۵
پرداخت بالغ بر ۳.۹ میلیون ریال وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد آستارا
خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد امام خمینی آستارا از پرداخت سه میلیون و ۹۶۰ میلیون ریال وام خوداشتغالی به ۲۳ نفر از مددجویان زیرپوشش این کمیته در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳۱ شهریور ۱۳۹۵
پرداخت ۲ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی در ایلام
خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه ناحیه ایلام از پرداخت ۲ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی به ایلام خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۵
پرداخت بیش از ۴ میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی در هریس
خبرگزاری ایرنا : فرماندار هریس تسهیلات خوداشتغالی پرداختی شهرستان در سالجاری را ۴ میلیارد و۶۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و خواستار همکاری و مساعدت بانک ها در اعطای تسهیلات اشتغالزایی شد.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۵
ارائه تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان دارای مدرک فنی کمیته امداد
خبرگزاری فارس: رئیس کمیته امداد چاروسا گفت: تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان دارای مدرک فنی کمیته امداد ارائه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۵
تلاش برای افزایش خوداشتغالی خانواده‌ها
خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم وزارت کشور گفت: مراکز عرضه محصولات کشاورزی باید توسط خود روستائیان و تولید کنندگان انجام شود و وظیفه دولت برداشتن موانع از پیش روی تولیدکنندگان است.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۵
۳ میلیارد ریال به مددجویان بهزیستی در خرمدره پرداخت شد
خبرگزاری تسنیم : رئیس بهزیستی خرمدره با تاکید بر همکاری بانک‌های عامل در ارائه خدمات به متقاضیان درخواست وام گفت: سال قبل میزان ۳ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی در خرمدره پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۵
پرداخت ۴۷ میلیارد ریال تسهیلات خوداشغالی به متقاضیان در گناباد
باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناباد گفت:از ابتدای دولت تدبیر و امید۴۷ میلیارد و ۹۴۶ میلیون ریال تسهیلات خوداشتغالی در این شهرستان به متقاضیان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید