افزایش وام اشتغال مددجویان به ۳۰۰ میلیون تومان

۳ نظر

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: با موافقت شورای پول و اعتبار، سقف وام اشتغال مددجویان و نیازمندان در رسته‌های شغلی مشخص، به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

به گزارش بازارکار از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مرتضی فیروزآبادی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: در سال ۱۴۰۰ طبق مصوبه شورای پول و اعتبار، سقف وام اشتغال نیازمندان از محل تبصره ۱۶ معادل ۱۰۰ میلیون تومان تعیین شده بود.

وی با اشاره به درخواست کمیته امداد برای افزایش وام اشتغال مددجویان در سال جاری، اظهار کرد: با توجه به تورم و شرایط اقتصادی و همچنین جهت‌گیری کمیته امداد برای گسترش مشاغل با کیفیت و درآمدزا برای مددجویان، درخواست افزایش مبلغ وام برای بخشی از اعتبارات اشتغال کمیته امداد را به شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی ارائه دادیم.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از موافقت شورای پول و اعتبار با افزایش سه برابری تسهیلات اشتغال مددجویان در سال جاری خبرداد و تاکیدکرد: پنج هزار میلیارد تومان از کل تسهیلات اشتغال تبصره ۱۶ به صورت تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی مقرر شده است که در اختیار مددجویان قرار گیرد.

فیروزآبادی خاطرنشان کرد: تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی اشتغال با هدف ارتقای کیفیت مشاغل و افزایش درآمد مددجویان در اختیار مجریان رسته‌های شغلی خاص همچون کشاورزی پیشرفته، مشاغل دانش‌بنیان، حمل بار و مسافر و دیگر مشاغل پایدار که سرمایه بالاتری نیاز دارند، قرار می‌گیرد.

منبع : بازار کار

برای مشاهده آخرین اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آخرین اخبار کمیته امداد اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آخرین اخبار وام اشتغال اینجا کلیک نمایید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳ نظر برای افزایش وام اشتغال مددجویان به ۳۰۰ میلیون تومان

 • س
  سید مرتضی حسینی محلی
  ۷ مهر ۱۴۰۱، ۰۲:۵۰
  سلام.معازه پوشاک دارم .الان 4 ماهه منتظر وام تبصره 18 کمیته امداد هستم.پرونده من تکمیل شده هست و منتظر معرفی به بانک هستم که پرسنل امداد می گویند اعتبارش نیومده،و این وامهارو به آشناهاشون میدند تا به افراد نیازمند،اگه هدف این وام برای ارتقای کیفیت مشاغل و افزایش درآمد است پس چرا به دادما نمیرسن.خواهشان پیگیری کنید تو مازندران ( ساری ،امداد منطقه 2) مشکل از کجاست.ممنونم
  • س
   سرشار
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱، ۱۲:۱۶
   سلام من وام 200تومن لازم دارم تحت پوشش بهزیستی هستم چکارکنم؟
   • م
    مهدی کدخدایی
    ۴ شهریور ۱۴۰۱، ۱۲:۱۹
    انشالله خانم سرشار که موفق باشید

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ