اخبار وام اشتغال و دریافت وام در سال ۹۷ ( اخبار و اطلاعیه ها)

امروز ۶۹ نظر

 اخبار وام اشتغال و اطلاعیه های دریافت وام

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه در مورد وام اشتغال اعلام میشود

وام های ویژه خوداشتغالی و مشاغل خانگی

فهرست اخبار وام اشتغال در این صفحه :


۶ خرداد ۹۷
اختصاص ۱۴۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به فراشبند

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فراشنبد گفت: در سال جاری ۱۴۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب اشتغال فراگیر و پایدار روستایی عشایری به این شهرستان اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۲۶ اردیبهشت ۹۷
اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی برای ایجاد مشاغل خانگی به مددجویان

قائم‌مقام کمیته امداد گفت: هم‌ اکنون این نهاد برای ایجاد مشاغل خرد و خانگی با متوسط درآمد ماهانه دو میلیون تومان، به‌ طور میانگین ۲۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان پرداخت می‌کند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۷
افزایش سقف وام اشتغال روستایی به ۲۵میلیارد ریال

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری گفت: سقف وام طرح اشتغال روستایی از ۲۰ به ۲۵ میلیارد ریال افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۷
پرداخت ۱۳۵ هزار فقره وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد

خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: سال گذشته با هماهنگی دولت ۱۳۵ هزار فقره وام اشتغالزایی به مددجویان زیرپوشش این نهاد پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۷
اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی برای استخدام معتادان بهبود یافته

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: به هر کار فرمایی که از معلولین بهزیستی، زنان سرپرست خانوار یا معتادان بهبود یافته نیرو جذب کند ۲۰ میلیون تومان وام داده می شود.

ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۹۷
پرداخت ۸۲ میلیارد ریال وام اشتغال در گنبدکاووس

رییس صندوق کارآفرینی امید گنبدکاووس گفت: در سال گذشته ۸۲ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال وام با کارمزد اندک در حوزه اشتغال به متقاضیان در این شهرستان واقع در شرق گلستان پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۹۷
پرداخت بیش از ۲۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال

رئیس کمیته امداد دیر گفت: در یک‌سال گذشته ۱۵۲ فقره تسهیلات اشتغال‌زایی با اعتبار ۲۸ میلیارد و ۷۳۰ ریال برای راه‌اندازی مشاغل خدماتی، خیاطی و صنایع دستی به مددجویان پرداخت شد

ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۹۷
پرداخت ۶۰ میلیارد ریال وام اشتغالزایی در بجستان

فرماندار بجستان گفت: طی سال گذشته ۶۰ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در بخشهای مختلف این شهرستان پرداخت شد.
حسین ابراهیمی کردیانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این مبلغ هفت میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در حوزه مشاغل خانگی پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۷
تشریح شرایط و چگونگی پرداخت وام های اشتغال زایی روستایی

معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری شرایط و چگونگی پرداخت وام های اشتغال زایی روستایی را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۷
جذب ۹۸ درصد وام اشتغال روستایی در یزد

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: این استان با جذب ۹۸ درصد تسهیلات ایجاد اشتغال روستایی در اواخر سال ۹۶ موفق شد در میان پنج استان برتر کشور قرار گرفت.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۶
اعطای وام۸میلیاردی به روستاییان و عشایرمناطق مرزی

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از پرداخت وام با کارمزد ۴ درصد به روستاییان و عشایر مناطق مرزی تا سقف ۸ میلیارد تومان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۶
اعطای وام اشتغال پایدار و فراگیر برای اشتغال بانوان

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده : قبل از اعطای تسهیلات و امکانات مالی باید توانمندی لازم در زنان برای مدیریت بنگاه ها و کارآفرینی ایجاد شود.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۶
جزئیات و نحوه دریافت تسهیلات اشتغال زایی

تسهیلات اشتغال ب دلیل جلوگیری از انحراف منابع و هزینه کرد در محل اشتغالزایی، تنها به متقاضیانی ارائه می شود که مراحل اعلام شده را طی کنند.

ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۹۶
افزایش وامهای اشتغال مددجویان

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از افزایش وامهای اشتغال و ضروری مددجویان در سال آینده خبر داد و گفت: ۵۰۰ هزار خانوار پشت نوبتی در سال ۹۷ تحت پوشش قرار می گیرند.

ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۹۶
ثبت نام سه هزار و ۶۰۰ روستایی مازندران برای وام اشتغال

دبیر شورای اشتغال مازندران گفت که تاکنون سه هزار و ۶۷۴ روستایی در این استان برای برای دریافت وام اشتغالزائی روستایی ثبت نام کردند.

ادامه مطلب ...
۵ اسفند ۹۶
اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی اشتغال به مددجویان بهزیستی

مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور در امور بانوان و خانواده، از اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی ویژه اشتغالزایی، به مددجویان تحت پوشش خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۶
ثبت‌نام ۲۰ هزار پروژه اشتغال روستایى براى دریافت تسهیلات

معاون امور توسعه روستایی رئیس جمهور گفت: تسهیلات ویژه‌ای برای رفاه روستائیان و مرزنشینان اختصاص می‌یابد.

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۶
شرایط استفاده از وام اشتغالزایی برای روستاییان دشوار است

نماینده مردم نیشابور در مجلس از شرایط پرداخت وام اشتغال روستاییان انتقاد کرد.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶
پرداخت وام اشتغال به ۴۴ مددجوی بهریستی بهار

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهار گفت: وام اشتغال به ۴۴ مددجوی بهزیستی شهرستان بهار پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۶
پرداخت یک‌میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان تویسرکان

رئیس اداره بهزیستی شهرستان تویسرکان از پرداخت یک‌میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان تویسرکان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ دی ۹۶
اعلام کارمزد وام‌های اشتغال‌زایی مناطق روستایی و مرزی

معاون توسعه و محرومیت زدایی روستایی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه راه گریز از قانون بر روی تسهیلات گیرانِ وام های اشتغال زایی در روستاها بسته شده، میران کارمزد وام‌های اشتغال‌زایی در مناطق روستایی و مرزی را اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۹۶
آغاز ثبت‌نام متقاضیان وام اشتغال روستایی از امروز

معاون توسعه کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام متقاضیان وام اشتغال روستایی در سامانه کارا خبر داد و گفت : همه کارآفرینان و سرمایه گذاران روستایی ازامروز (دوشنبه ) می‌توانند برای معرفی طرح‌های خود در سامانه کارا ثبت نام کنند و وارد روند دریافت تسهیلات شوند.

ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۹۶
آغاز ثبت‌نام متقاضیان وام اشتغال روستایی از فردا

معاون اشتغال وزیر کار از آغاز ثبت نام متقاضیان وام اشتغال روستایی در سامانه کارا خبر داد و گفت: همه کارآفرینان و سرمایه گذاران روستایی از فردا می‌توانند برای معرفی طرح‌های خود در سامانه کارا ثبت نام کنند و وارد پروسه دریافت تسهیلات شوند.

ادامه مطلب ...
۲ دی ۹۶
پرداخت وام اشتغالزایی به ۵۰ معتاد بهبودیافته در هشترود

بازارکار: فرماندار هشترود با بیان اینکه موضوع اشتغال معتادان بهبود یافته نقش مهمی در جلوگیری از گرفتارشدن مجدد آنها دارد گفت: به ۵۰ نفر از معتادانی که بیش از یکسال از بهبود آنها می گذرد و پاک هستند تسهیلات اشتغالزایی با سود ۳ درصد پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۶
ابلاغ سهمیه نخست وام اشتغال روستایی

خبرگزاری مهر: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از ابلاغ ۲ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه به عنوان سهمیه مرحله نخست وام اشتغال روستایی خبرداد و گفت: دیروز سهمیه ۴ موسسه عامل ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ آذر ۹۶
پرداخت وام اشتغالزایی ۱۲۳ میلیونی در آمل

باشگاه خبرنگاران جوان : مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) آمل سه میلیارد و ۱۲۳ میلیون تومان وام اشتغال دریافت کردند.

ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۹۶
زنان روستایی در اولویت دریافت وام اشتغال پایدار از بانک توسعه تعاون

خبرگزاری صداوسیما : مدیرعامل بانک توسعه تعاون از تدوین طرحی در این بانک خبر داد که براساس آن زنان روستایی بویژه زنان سرپرست خانوار در اولویت دریافت وام اشتغال پایدار در قالب شرکت های تعاونی قرار دارند .

ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۹۶
ابلاغ دستورالعمل پرداخت وام اشتغال درهفته آینده

خبرگزاری مهر : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور از برگزاری نشست تعیین تکلیف تسهیلات وام اشتغال روستایی طی هفته آینده خبرداد و گفت: دستورالعمل پرداخت تسهیلات قطعا هفته آینده ابلاغ می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۹۶
افزایش وام اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد به ۲۱۰۰ میلیارد تومان

خبرگزاری ایرنا : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: اعتبار وام اشتغالزایی مددجویان این نهاد به همت دولت و مجلس شورای اسلامی در سال جاری از یک هزار میلیارد تومان به ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۷ آذر ۹۶
پرداخت ۲۸۰ فقره وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد تربت حیدریه در سال جاری

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته امداد تربت حیدریه گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال با اجرای طرح‌های اشتغال‌زائی کمیته امداد در این شهرستان، برای بیش از ۳۰۰ نفر شغل ایجاد شده است .

ادامه مطلب ...
۷ آذر ۹۶
جزئیات وام اشتغال روستائیان

خبرگزاری ایسنا : معاون سرمایه‌گذاری و اشتغال معاونت توسعه روستایی کشور با اشاره به طرح تسهیلات ارزان قیمت به اشتغال روستاییان، گفت: ابلاغ وام اشتغال روستاییان تا دهم آذرماه به بانک‌ها انجام می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۹۶
پرداخت ۸ میلیارد تومان وام اشتغال و کارگشایی به نیازمندان خراسان‌شمالی

خبرگزاری فارس: رئیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد خراسان‌شمالی گفت: در نیمه نخست سال ۹۶ دو هزار و ۴۵ فقره وام اشتغال و کارگشایی به افراد نیازمند مددجو و غیر مددجوی خراسان‌شمالی پرداخت‌شده است.

ادامه مطلب ...
۴ آبان ۹۶
اختصاص ۱۱ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد شتغال در گناباد

خبرگزاری فارس : فرماندار گناباد گفت: ۱۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی با سود ۴ درصد برای ایجاد اشتغال به این شهرستان اختصاص یافته است.

ادامه مطلب ...
۱ آبان ۹۶
اعطای۱۱۰۰ میلیارد وام کم بهره خوداشتغالی به مددجویان تهرانی

خبرگزاری مهر: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امسال کمیته امداد از طریق بانک های عامل ۱۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی ارزان قیمت و کم بهره به مددجویان خود در استان تهران پرداخت کرده است .

ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۹۶
چهار برابر شدن سهمیه وام اشتغال خانگی در اردستان

خبرگزاری ایرنا:فرماندار اردستان از افزایش چهار برابری سهمیه اختصاص یافته برای پرداختن تسهیلات در قالب اشتغال خانگی در این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶
مددجویان آبیکی برای دریافت وام اشتغال اقدام کنند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره بهزیستی شهرستان آبیک با بیان اینکه ۶۰ مددجوی زیر پوشش این اداره جویای کار هستند، گفت: مددجویان بهزیستی این شهرستان برای دریافت وام اشتغال و مشاغل خانگی اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶
پرداخت وام اشتغال به ۴۷۵ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بوبراحمد گفت: بانک کشاورزی از سال گذشته تاکنون به ۴۷۵ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان وام اشتغال‌ زایی پرداخت‌کرده‌ است.

ادامه مطلب ...
۲۸ شهریور ۹۶
اختصاص ۱۰۰۰میلیارد تومان وام اشتغال‌زایی به کردستان

خبرگزاری فارس : رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت ارائه طرح‌های کارشناسی شده می‌توان تا ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کردستان جذب کرد

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۶
پرداخت ۲۱۰ میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان محمودآبادی

باشگاه خبرنگاران جوان : ۲۱۰ میلیون تومان وام اشتغال از طریق صندوق امداد ولایت امسال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در محمودآباد پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۶
آغاز پرداخت وام ویژه اشتغال/ متقاضیان ثبت‌نام کنند

مدیرعامل بانک توسعه تعاون از آغاز پرداخت وام ویژه اشتغال به شرکت‌های تعاونی و سایر فعالان اقتصادی در سال ۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۹۶
پرداخت ۶۰ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد

خبرگزاری ایرنا : مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فردیس گفت: طی پنج ماه گذشته حدود ۶۰ میلیارد ریال وام اشتغال به ۴۲۰ مددجوی تحت پوشش این نهاد این شهرستان پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۶
نرخ سود وام‌های اشتغال روستایی ۶ درصد تعیین شد

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس با رفع ایرادشورای نگهبان به ماده‌ای از لایحه حمایت از توسعه مناطق روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی،نرخ سود میانگین ۶درصد را برای وام‌های اشتغال روستایی تعیین کردند.

ادامه مطلب ...
۲۲ مرداد ۹۶
پرداخت وام اشتغال و کارگشایی به مددجویان قشم

باشگاه خبرنگاران جوان : از ابتدای سال تاکنون سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال وام اشتغال و دو میلیارد و ۸۰ میلیون ریال وام کارگشایی به مددجویان قشمی پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۶
اولویت‌های پرداخت وام اشتغال مدد جویان کمیته امداد اعلام شد

خبرگزاری ایسنا : رئیس مرکز برنامه‌ریزی و پژوهش کمیته امداد مهم‌ترین رویکردهای حوزه اشتغال و خودکفای در بودجه مصوب سال ۱۳۹۶ این نهاد را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۶
پرداخت ۱۱هزار میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد کشور

خبرگزاری ایرنا : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت که سال گذشته ۱۱ هزار میلیارد ریال وام اشتغالزایی قرض الحسنه با نرخ سود چهار درصد به افراد زیر پوشش این نهاد حمایتی در تمامی استان‌ها پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۶
پرداخت۲۳ میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مدد جویان کاشان

خبرگزاری ایلنا : معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان از پرداخت بیش از۲۳ میلیارد ریال وام خوداشتغالی درقالب ۲۳۹ طرح به مددجویان بهزیستی این شهرستان طی سال گذشته خبرداد.

ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۹۶
پرداخت ۲۶۱ میلیارد ریال وام اشتغالزایی در بانک ملی ایران طی دو ماه نخست امسال

خبرگزاری ایسنا : بانک ملی ایران در دو ماه نخست امسال بیش از ۲۶۱ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه برای ایجاد اشتغال پرداخت کرده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۹۶
پرداخت وام اشتغال ۱۵ میلیون تومانی به کشاورزان استان تهران

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل کمیته امداد استان تهران از پرداخت وام اشتغال ۱۵ میلیون تومانی به کشاورزان استان تهران خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۹۶
پرداخت ۱۲۰ وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد شاهرود

خبرگزاری مهر : مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهرود با بیان اینکه ۱۲۰وام اشتغال به مددجویان این نهاد پرداخت شد، گفت: ارزش این وام‌ها ۱۴میلیارد و ۹۲۰میلیون ریال است.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۶
پرداخت ۸۰۰ میلیون تومان وام اشتغال‌زایی در فردیس

خبرگزاری فارس : مسؤول بسیج سازندگی فردیس گفت: سال گذشته مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان وام به منظور ایجاد شغل در این شهرستان توسط بسیج سازندگی پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۹۶
پرداخت ۳۶ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان‌

خبرگزاری تسنیم : رئیس کمیته امداد نهاوند گفت: در سال ۹۵ به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد نهاوند ۴۱۷ مورد وام خود‌اشتغالی به مبلغ ۳۶ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۶
پرداخت ۱۰ هزار میلیارد وام اشتغال‌زایی

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل پست‌بانک‌ گفت: پست‌بانک‌ایران در سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۰هزار میلیارد ریال تسهیلات در راستای اشتغالزایی،‌ حمایت از طرح‌های توسعه روستایی و کاهش شکاف اقتصادی بین شهرها و روستاها پرداخت کرده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۹۵
پرداخت۱۴۵۰میلیارد وام اشتغال در سال۹۵

خبرگزاری مهر : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به پرداخت ۱۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای امسال، از بررسی لایحه ۱.۵ میلیاردی صندوق توسعه ملی برای اشتغال تا پایان سال در مجلس خبرداد.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۵
تصویب لایحه اعطای وام اشتغال روستایی در کمیسیون صنایع مجلس

خبرگزاری فارس : سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای این کمیسیون با لایحه اعطای وام اشتغال زایی در روستاها به مبلغ ۱.۵ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی خبرداد.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۵
پرداخت وام اشتغال بعد از ایجاد اشتغال

خبرگزاری تسنیم : در حالی دولت درخواست برداشت ۱.۵میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد ۷۰ هزار شغل را دارد که وزیر کار اخیرا گفته است، “ابتدا صبر می کنیم شغل ایجاد شود و سپس تسهیلات را پرداخت می کنیم.”

ادامه مطلب ...
۳۰ آذر ۹۵
پرداخت ۴۳۳ فقره وام اشتغال به جوانان ساوجبلاغی

خبرگزاری مهر : فرماندار شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به اینکه ۴۳۳ فقره وام اشتغال به جوانان ساوجبلاغی پرداخت‌شده است، گفت: مبلغ ۴۹ میلیارد ۲۲۵ میلیون ریال در قالب وام اشتغال پرداخت‌شده است.

ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۹۵
ابلاغ ۵۰ میلیارد تومان وام اشتغال به بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در جریان سفر رئیس جمهوری به استان ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی به خانواده‌های تحت حمایت و دیگر اقشار نیازمند اختصاص یافت که از این مبلغ ۵۰ میلیارد تومان آن مصوب و به بانک‌های عامل ابلاغ شده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۹۵
اعطای وام اشتغالزایی در شهرستان بستک

باشگاه خبرنگاران جوان : مددجویان کمیته امداد بستک در ۷ ماه امسال ، ۶۷ طرح اشتغالزایی اجرا کردند .

ادامه مطلب ...
۱۰ آبان ۹۵
پرداخت۴۸۰میلیاردتومان وام خوداشتغالی

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه طی ۶ماه نخست سال جاری ۴۸۳ میلیار تومان در حوزه راه‌اندازی مشاغل پرداخت شده است گفت: فقط نیاز یک درصد از متقاضیان دریافت تسهیلات قابل تامین است.

ادامه مطلب ...
۳ آبان ۹۵
پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد سمنان

خبرگزاری فارس : سرپرست اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان از پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲ آبان ۹۵
پرداخت ۱۴۱۱ مورد تسهیلات اشتغالزایی در کردستان

خبرگزاری فارس : مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان از پرداخت یک‌هزار و ۴۱۱ مورد تسهیلات با صرف اعتباری بالغ بر ۱۶۵ میلیارد و ۵۷۷ میلیون ریال توسط این صندوق در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۵
اختصاص بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به اشتغال استان لرستان

خبرگزاری ایسنا : دبیر شورای هماهنگی بانک‎های لرستان گفت: بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به اشتغال استان اختصاص یافته است.

ادامه مطلب ...
۶ مهر ۹۵
عملکرد مثبت صندوق توسعه کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغالزا

خبرگزاری ایسنا : فرماندار بندرانزلی گفت: صندوق توسعه کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغال زا خیلی خوب عمل کرده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۹۵
اعطای وام ۳۰۰ میلیون ریالی با سود ۳ درصد به روستائیان برای اشتغال

خبرگزاری فارس: فرماندار هشترود از اعطای وام ۳۰۰ میلیون ریالی با سود ۳ درصد به روستائیان برای اشتغال خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۹۵
واگذاری تسهیلات اشتغال ۹۴۱ مددجو در آذربایجان غربی

خبرگزاری فارس : مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی از پرداخت وام اشتغال برای ۹۴۱ نفر مددجوی تحت پوشش کمیته امداد استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۵
تسهیلات بانکی کم بهره اشتغال‌زایی به روستائیان پرداخت می‌شود

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: تسهیلات بانکی کم بهره اشتغال‌زایی در قالب طرح‌های مشارکتی در روستاها با نرخ سود ۴ درصد پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵
پرداخت تسهیلات به واحدهایی که در روستاها ایجاد اشتغال کنند

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر روستایی و امور شهرهای استانداری فارس گفت: برای تشویق سرمایه‌گذارانی که در روستاها ایجاد اشتغال کنند تا سقف یک میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۹۵
ایجاد ۲۰۰ هزار شغل با پرداخت ۲۳ هزار میلیارد ریال وام طی ۳ سال

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اینکه در طول سه سال گذشته ۲۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال در بخش‌های مختلف اقتصادی پرداخت شده است گفت:در راستای این تسهیلات دهی بیش از ۲۰۰ هزار شغل پایدار ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۵
پرداخت ٧٣٠ میلیارد تسهیلات به واحدهاى تولیدى و صنعتى آذربایجان‌شرقى

خبرگزاری ایسنا: معاون امور اقتصادى استاندار آذربایجان‌شرقى از پرداخت ٧٣٠ میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک‌ها به واحدهاى تولیدى و صنعتى متقاضى دریافت تسهیلات تا به امروز خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۵
پرداخت تسهیلات در راستای سند توسعه اشتغال لرستان

خبرگزاری فارس: مدیر اقتصاد مقاومتی لرستان از پرداخت ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در راستای سند توسعه اشتغال استان توسط بانک‌های عامل خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۵
پرداخت ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان

خبرگزاری فارس : بانک توسعه تعاون امسال متعهد به پرداخت ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به منظور ایجاد اشتغال و توانمند سازی مددجویان کمیته امداد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۵
پرداخت ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در دهلران

خبرگزاری مهر : رئیس صندوق کار آفرینی امید دهلران از پرداخت ۳۳ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریالی این صندوق در دهلران به متقاضیان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ شهریور ۹۵
افزایش ۷۰ درصدی پرداخت تسهیلات برای ازدواج و اشتغال

خبرگزاری ایسنا: رئیس صندوق کارآفرینی استان کرمان گفت: در سه سال دولت تدبیر و امید یعنی از شهریور ۹۲ تا شهریور ۹۵ مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از سوی این صندوق برای ازدواج و اشتغال در استان کرمان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۸ شهریور ۹۵
ایجاد سالانه ۵۱ هزار فرصت شغلی توسط صندوق کار آفرینی کشور

خبرگزاری مهر : معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید گفت: سالانه این صندوق موجب ایجاد ۵۱ هزار فرصت شغلی می شود.

ادامه مطلب ...
۸ شهریور ۹۵
اعطای ۱۸۵ میلیارد تومان تسهیلات به بخش صنعت در چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری تسنیم : مدیر صندوق کارآفرینی امید چهارمحال وبختیاری گفت: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون در بخش صنعت ۱۲۳۰ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۸۵ میلیارد و ۷۱۶ میلیون تومان به متقاضیان اعطا شده است.

ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۹۵
پرداخت بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در کشور

خبرگزاری تسنیم : مدیر تجهیز صنایع صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: صندوق کارآفرینی امید کشور در سال ۹۴ بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال در کشور پرداخت کرده است.

ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۹۵
وام اشتغال‌زایی به ۱۰۰۰ مددجوی کمیته امداد پرداخت می‌شود

خبرگزاری فارس: قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی کشور گفت: در سال جاری وام اشتغال‌زایی با تأمین منابع مالی بانک‌ها به یک هزار مددجوی کمیته امداد پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۵
پرداخت بیش از ۳۸ میلیارد تسهیلات اشتغال زایی در چرداول

خبرگزاری ایرنا : رئیس صندوق کارآفرینی امید چرداول گفت: ۳۸ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در مدت یکسال گذشته به کارآفرینان این شهرستان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۹۵
بهره مندی سه هزار نفر از تسهیلات اشتغالزایی

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل بانک مهر اقتصاد کهگیلویه وبویراحمد گفت:بیش از۷۰درصد تسهیلات پرداختی بانک مهراقتصاد استان درحوزه اشتغال است.

ادامه مطلب ...
۲۰ مرداد ۹۵
صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی وام به جوانان پرداخت کرد

خبرگزاری تسنیم : مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان‌غربی گفت: این صندوق سال گذشته افزون بر ۳۱۲ میلیارد ریال وام اشتغال، ازدواج، و مشاغل خانگی به جوانان پرداخت کرده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ مرداد ۹۵
ارائه تسهیلات به طرح‌های اشتغالزای خلاقانه و مبتکرانه در خوزستان

خبرگزاری مهر : رئیس صندوق کارآفرینی امید خوزستان از ارائه تسهیلات به طرح‌های اشتغال زایی خلاقانه و مبتکرانه در استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ مرداد ۹۵
۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی توسط بسیج پرداخت شد

خبرگزاری تسنیم: معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و در قالب راه‌اندازی واحدهای کوچک و خانگی تولیدی، ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در کشور پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۵
سالانه ۴۰ هزار فرهنگی وام دریافت می‌کنند

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: بالغ بر ۴۰ هزار فرهنگی سالانه از خدمات این صندوق بهره‌مند می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۵
اعطای وام‌های اشتغالزایی ۳ درصد سود به روستاییان

مدیرکل امور روستایی استانداری کرمان از اعطای وام‌های اشتغالزایی سه درصد سود به روستاییان خبر داد.هادی شهسوارپور در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان رابر، پیاده کردن اقتصاد مقاومتی در روستاها را از اولویت‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و اظهار داشت: در راستای اشتغالزایی برای مشاغل خرد خانگی در روستاها طی تفاهم نامه‌هایی با دو بانک، وام‌هایی با سه درصد سود به متقاضیان اعطا می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۵
تسهیلات طرح‌های اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

خبرگزاری تسنیم: مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه‌ و بویراحمد گفت: در سال ۹۴ اعتباری بیش از ۲۸۶ میلیارد و ۵۴ میلیون ریال به متقاضیان طرح‌های اشتغالزایی در استان از سوی صندوق کارآفرینی امید در راستای اشتغالزایی پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۰ مرداد ۹۵
ارائه وام اشتغال به جوانان جویای کار در کرمانشاه

خبرگزاری میزان: نماینده مردم قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شده با کمک دولت به جوانان نیازمند کار در کرمانشاه وام اشتغال تعلق گیرد.

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۵
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به افراد ماهر در استان کرمانشاه

خبرگزاری مهر: کرمانشاه- در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کرمانشاه از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی صندوق کارآفرینی امید به افراد ماهر خبر داده شد.

ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۹۵
بیش از یک میلیارد تومان وام اشتغال‌زایی به مددجویان دهاقان اختصاص یافت

خبرگزاری تسنیم : رئیس اداره بهزیستی شهرستان دهاقان از اختصاص یک میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان وام اشتغال‌زایی از اعتبارات داخلی سازمان به ۱۵۰ نفر معلول و خانواده‌های نیازمند تحت پوشش بهزیستی دهاقان خبر داد و گفت: ۱۰ درصد از این میزان به معتادان بهبود یافته تعلق می‌گیرد.

ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۹۵
اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به روستائیان البرز

خبرگزاری مهر : مدیرکل امور روستایی و شوراهای استان البرز گفت: در سال جاری ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره برای اشتغال روستائیان استان مصوب شد.

ادامه مطلب ...
۲۹ تیر ۹۵
پرداخت ۱۵۰ میلیارد وام اشتغال به مددجویان بهزیستی یزد

به گزارش تابناک یزد، مدیرکل بهزیستی استان یزد از پرداخت ۱۵۰ میلیارد ریال وام اشتغال به یک هزار مددجوی بهزیستی این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۵
پرداخت ۴۸۵ میلیون تومان وام اشتغال به بهبودیافتگان اعتیاد در نهاوند

خبرگزاری تسنیم : رئیس اداره بهزیستی نهاوند گفت: سال گذشته ۴۹۵ میلیون تومان وام اشتغال به بهبودیافتگان اعتیاد در شهرستان نهاوند پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۵
۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اشتغالزایی بانوان کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری تسنیم : مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه‌وبویراحمد به طرح‌های اشتغالزایی بانوان از سال ۹۲ تا ۹۴ در استان اشاره کرد و گفت: به ۵۴۷ متقاضی در حوزه بانوان اعتباری بیش از ۶۰ میلیارد و ۵۶۲ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۹۵
پرداخت بیش از ۱۱ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی اردستان

خبرگزاری ایرنا : رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب وام خوداشتغالی به ۱۱۴ مددجوی بهزیستی این شهرستان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ تیر ۹۵
پرداخت۲۱میلیاردتومان تسهیلات اشتغالزایی به افرادمهارت دیده دراستان کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، گفت: امسال ۲۱ میلیاردتومان تسهیلات کم بهره اشتغال زایی به افراد مناطق محروم استان در عرصه اقتصاد مقاومتی اعطا می شود و این رقم سال گذشته ۲۷ میلیاردتومان بود.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۵
پرداخت تسهیلات به ۱۳۳۹ متقاضی طرحهای اشتغالزایی در حوزه روستایی

خبرگزاری مهر: یاسوج – مدیر صندوق کارآفرینی امید دراستان کهگیلویه وبویراحمد از پرداخت تسهیلات به ۱۳۳۹ متقاضی طرحهای اشتغالزایی در حوزه روستایی این استان خبرداد.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۵
پرداخت تسهیلات ۱۵هزار میلیارد ریالی برای اشتغال زایی

مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید از پرداخت ۱۵هزار میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال زایی در سال ۹۵ خبر داد و گفت: حمایت از ۵۰ هزار طرح کارآفرینی در دستور کار صندوق قرار دارد و خروجی آن ایجاد چندین هزار فرصت شغلی به صورت مستقیم و غیر مستقیم است.

ادامه مطلب ...
۹ تیر ۹۵
۴۰ وام مشاغل به علاقه مندان پرورش ماهی تزیینی در بروجرد اعطا می شود

رئیس شیلات بروجرد گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی با همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد ۴۰ وام مشاغل خانگی به علاقه مندان پرورش ماهی زینتی در بروجرد اعطا می گردد.

ادامه مطلب ...
۵ تیر ۹۵
پرداخت ۱۴ میلیارد ریال تسهیلات برای صنایع کوچک در بیله‌سوار

خبرگزاری فارس : فرماندار بیله‌سوار گفت: ۱۴ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال در قالب تسهیلات برای صنایع کوچک در شهرستان مرزی بیله‌سوار ارائه شده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۹۵
پرداخت ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان زنجانی

خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان زنجان از پرداخت ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان زنجانی خبر داد و گفت: این میزان وام طی سال جاری پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۹۵
اعطای تسهیلات اشتغالزایی حوزه خرما به جوانان آبپخش

خبرگزاری فارس : از دشتستان، علی مردانلو چهارشنبه شب در نشست شورای اداری بخش آبپخش اظهار داشت: رفع مشکل بیکاری یکی از رویکردهایی است که دولت تدبیر و امید با جدیت به آن توجه دارد و خدمات بسیار خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

ادامه مطلب ...

69 نظر برای «اخبار وام اشتغال و دریافت وام در سال ۹۷ ( اخبار و اطلاعیه ها)»


 1. سید

  سلام من سال 86مدرک فنی حرفه ای خیاطی گرفتم میخاستم بدونم ایاامسال یعنی درسال جاری میتونم برای گرفتن وام خوداشتغالی اقدام کنم؟اگه پاسخ مثبته لطفاراهنمایی کنیدکه چطوراقدام کنم ممنون

  پاسخ
 2. عباس محمدی

  با سلام.بنده میخوام یه کارگاه تولیدی جوراب راه اندازی کنم و تخصص لازم رو دارم ولی سرمایه کار ندارم اگه میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم یه وام برای این کار دریافت کنم ممنون

  پاسخ
 3. منصور

  باسلام بنده یک کارگر ساده وبیکار ومستاجرم وداری چهارنفرسرعاله هستم والان دوماه درخواست سی میلیون وام خوداشتغالی به کمیته امدادامام ره نوشتم دادم ویک نامه هم ازشورای شهربه کمیته بردم .ودوباربه تحقیق هم امدند ودیدن زندگیم درچه وضعی.اما نمیدن میگن برو یک ماه بعدازعید بیایید حالا منه بدبخت فقیرمستاجرچه کارکنم بخدازندگیم داردنابود میشود بغیر ازاین وام امیدی دیگر بغیرازخداندارم.توروخدا ازشمامسولین کمیته امداد امام خمینی ره خواهشمندم تقاضادارم نوکرشماهستم توروقران دستوربدهید تابه این زودی به سی میلیون خوداشتغالی بدهند تازندگیم نابود نشود وبتوانم نانی برای شکم بچهام دربیاورم متشکرم

  پاسخ
  • پشتیبان چهار

   با سلام
   کاربر عزیز این آگهی در قالب خبرنامه می باشد برای آگاهی از جزئیات با سازمان مربوطه ارتباط برقرار نمایید.
   با تشکر

   پاسخ
 4. شیلا

  سلام .من سال 86مدرک دیپلم آرایشگری رو از فنی و حرفه ایی گرفتم ..لطفا راهنمایی کنید که آیا میتونم الان وام بگیرم و اگر میشه شرایط اخذ وام رو توضیح بدید .باتشکر

  پاسخ
  • پشتیبان چهار

   با سلام
   کاربر عزیز این آگهی در قالب خبرنامه می باشد برای آگاهی از جزئیات با سازمان مربوطه ارتباط برقرار نمایید.
   با تشکر

   پاسخ
 5. سلیمان

  باسلام. من فارغ التحصیل علوم دامی هستم وقصد ایجاد مزرعه پرورش شترمرغ رو دارم. میخواستم درمورد مراحل دزیافت این وام بدونم واینکه درصد اون چقدره

  پاسخ
 6. محبوبه مشیری

  با سلام آیا برای اخذ وام جهت واحد تولید کارتونهای مقوایی تسهیلاتی تخصیص داده شده است اگه از شرایط این تسهیلات اطلاع کاملی دارید لطف بفرمایید راهنمایی کنید.

  پاسخ
 7. محمد

  لطفا اگه کسی میدونه زمان پرداخت تسهیلات صندوق کارافرینی امید کشور چه تاریخی پرداخت میشه ممنون میشم…خیلی طول کشید مهرم رسید الان چندماه امروز صبح میکنن نمیدونیم واسه کی حساب کنیم…ممنون

  پاسخ
 8. محمد

  با سلام…خواهش میکنم اگه کسی اطلاع داره راجب پرداخت وام صندوق کارافرین بگه زمان پرداختشون چه زمانیه چون چهار ماه در انتظاریم و خبری نیست…ممنون

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.