اخبار وام اشتغال و دریافت وام در سال ۹۷ ( اخبار و اطلاعیه ها)

۲ روز قبل ۸۰ نظر

 اخبار وام اشتغال و اطلاعیه های دریافت وام

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه در مورد وام اشتغال اعلام میشود

وام های ویژه خوداشتغالی و مشاغل خانگی

فهرست اخبار وام اشتغال در این صفحه :


۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر در مازندران پرداخت شد
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران گفت: تاکنون ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات در بخش اشتغال فراگیر در استان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۵۴۳ میلیارد ریال وام اشتغال مددجویی در آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: امسال ۵۴۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
پرداخت هزار میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان و نیازمندان از ابتدای سال
​مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از پرداخت ۱۰۵۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد و نیازمندان در ۱۰ ماهه سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۳۵ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان نکا
بریمانی از پرداخت حدود ۳۵ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان نکا در ۹ ماهه سال جاری خبر داد و گفت: با ارائه این وام ها و تسهیلات برای بیش از ۲۰۰ نفر اشتغال ایجاد شد.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به کارفرمایان کمیته امداد خراسان شمالی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان شمالی گفت: کمیته امداد برای ترغیب و حمایت از بنگاه‌های فعال و اشتغال‌زایی پایدار برای مددجویان، تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به کارفرمایان پرداخت می‌کند.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
اختصاص ۳۲ درصد تسهیلات اشتغال روستایی استان بوشهر به دشتستان
فرماندار دشتستان گفت: در سال جاری از محل اعتبارات تسهیلات روستایی و عشایری ۷۱۲ شغل جدید در روستاهای دشتستان ایجاد شد.به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع عصر سه‌شنبه در نشست کارگروه اشتغال شهرستان دشتستان اظهار داشت: دشتستان با ۲۵۳ هزار نفر جمعیت، دومین شهرستان پرجمعیت استان و همچنین پهناورترین شهرستان است و جایگاه رفیعی در تولید ناخالص ملی دارد.
ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۱۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات برای مشاغل روستایی و عشایری در اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: استان اردبیل در مرحله نخست پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری با پرداخت یک هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات توانست کارنامه موفقی از خود به جا بگذارد.
ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۱۳۹۷
اعطای ۱۸ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان یزدی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری ۱۸ میلیارد و ۶۲۶ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به ۸۴۴ مددجوی تحت حمایت اعطا شده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در آق قلا
فرماندار آق قلا از پرداخت ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در آق قلا در سال ۱۳۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۴۴۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در دشتستان
استاندار بوشهر گفت: ۴۴۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در دشتستان پرداخت شد.به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند یکشنبه‌شب در نشست جمع‌بندی سفر به شهرستان دشتستان با تاکید بر لزوم خدمات‌رسانی به مردم اظهار داشت: گره گشایی از مشکلات مردم و رفع دغدغه‌های مردمی مهم‌ترین وظیفه مسئولان است و باید در حد توان و ظرفیت موجود در این مسیر گام برداریم.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
پرداخت۲۶میلیاردی تسهیلات اشتغالزایی در لنگرود
جلسه کارگروه اشتغال گیلان در لنگرود در حالی برگزار شد که مسئولان با اشاره به پرداخت ۲۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در این شهرستان از ایجاد ۵۶۶ فرصت شغلی خبردادند.
ادامه مطلب ...
۲۳ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۱۴۸۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در بوشهر
به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز یکشنبه در دور سوم سفرهای شهرستانی خود در بازدید از هشت پروژه شهرستان دشتستان گفت:تسهیلات ابلاغی استان بوشهر در بخش اشتغال روستایی یکهزار و ۱۵۸ میلیارد ریال است که استان بوشهر تاکنون حدود ۲ هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال طرح مصوب داشته است که این میزان ۲۸ درصد بیشتر از سهم ابلاغی این استان است.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار به اشتغال عشایر کشور
عضو فراکسیون عشایر مجلس شورای اسلامی از تخصیص یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال عشایر از صندوق توسعه ملی در سال گذشته خبرداد.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در کردستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: از دی ماه ۹۶ تا ابتدای دی ۹۷ در مجموع ۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال خانگی به متقاضیان استان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
دریافت وام کارآفرینی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: سقف پرداخت تسهیلات کارآفرینی و اشتغال‌زایی به متقاضیان معرفی شده از طرف کمیته امداد استان بوشهر تا مبلغ یک میلیارد ریال با بازپرداخت ۵ ساله و با نرخ کارمزد چهار درصد است.
ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۱۳۹۷
۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در کردستان پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: از دی ماه سال ۹۶ تا اول دی امسال در مجموع ۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در قالب ۲۱۱ طرح به متقاضیان این استان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۷
تعیین سقف سنی ۵۰ سال برای پرداخت تسهیلات اشتغال
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به شرایط دریافت وام اشتغال روستاییان گفت: افراد بالای ۵۰ سال وام اشتغال روستایی دریافت نمی‌کنند.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۶۱ میلیارد ریال وام اشتغال روستایی در گنبدکاووس
جانعلی قورچایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان وام درقالب ۱۵۵ طرح که ۶۰ طرح آن از محل اعتبارات صندوق کار آفرینی امید و ۹۴ طرح دیگر آن از محل اعتبارات توسعه اشتغال روستایی بوده، پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۷
۸۹۳۳ روستایی در سیستان وبلوچستان تسهیلات اشتغال دریافت کردند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۸۲ میلیارد تومان تسهیلات با اشتغال پیش بینی شده برای هشت هزار و ۹۳۳ نفر از محل منابع اشتغال روستایی در این استان از زمان فعال شدن سامانه کارا تاکنون پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۱۳۹۷
اعطای ۶۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان استان اصفهان
 بیش از ۶۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به روستاییان استان اصفهان پرداخت شده است .
ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۱۳۹۷
پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در استان سمنان تقویت شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان، با اشاره به ضرورت همراهی بانک‌ها در استان، گفت: تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی باید تقویت شود.
ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۲۲ میلیارد تومان وام اشتغال به بانوان مددجوی اصفهان
کمیته امداد علاوه بر حمایت از مددجویان خود به آنها در ایجاد اشتغال کمک می‌کند، بسیاری از مددجویان پس از گذراندن دوره‌های لازم وام اشتغال دریافت کرده و ازچرخه حمایت خارج می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
جذب ۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در کردستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان از جذب ۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۱۴۸ میلیارد تومان وام اشتغال روستایی در استان بوشهر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: از ۱۱۵.۶ میلیارد تومان اعتبار اشتغال روستایی و عشایری ابلاغ شده در ۱۰ ماه امسال با افزایش ۲۸ درصدی نسبت به اعتبار ابلاغ شده ۱۴۸.۸ میلیارد تومان تاکنون در استان بوشهر پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۹۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در خمین
خمین - ایرنا -رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمین گفت: ۹۳ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و فراگیر در این شهرستان به متقاضیان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۷
پرداخت بیش از ۹۰ درصد تسهیلات ابلاغی توسعه اشتغال روستایی
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت : تا کنون ۹۳ درصد تسهیلات ابلاغی توسعه اشتغال پایدار روستایی و مناطق محروم به استان به متقاضیان طرح های مصوب پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۱۳۹۷
اختصاص تسهیلات ۱۷ هزار میلیاردی برای اشتغال روستاییان
اختصاص تسهیلات ۱۷ هزار میلیاردی برای اشتغال روستاییان/ میانگین نرخ باسوادی استان تهران ۹۲.۹ درصد است.به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در پنجمین نشست اداری استان که امروز (سه‌شنبه ۱۱ دی ماه) برگزار شد، اظهار کرد: فرمانداران شهرستان‌ها باید در حوزه خدمت خود ظرفیت ۳۰۰ نفری برای معتادان متجاهر فراهم کنند.
ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۱۳۹۷
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان چهارمحال وبختیاری
مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد چهارمحال وبختیاری خبرداد.
ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۱۳۹۷
پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی به۱۸۴ طرح
فرماندار شفت با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به ۱۸۴ طرح از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: با اجرای این طرح‌ها ۲۲۳ فرصت شغلی ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۱۴۰ درصد تسهیلات اشتغال پایدار در قزوین
مسعود بابایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تسهیلات به مبلغ یک هزار و ۴۱۷ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال توسط بانک های عامل پرداخت شده است که ۲ هزار و ۹۰۲ فرصت شغلی را در مناطق روستایی و عشایری قزوین ایجاد خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۹ دی ۱۳۹۷
مددجویان تهرانی پس از آزادی وام خود اشتغالی می گیرند
مدیرکل زندان های استان تهران گفت: در صورتی که مددجویان در سطح زندانهای استان پس از آزادی شرایط لازم را داشته باشند، این مرکز ۲۰ میلیون تومان وام خود اشتغالی به آنان اعطاء می کند.
ادامه مطلب ...
۹ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۳۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید درچهارمحال وبختیاری
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید درچهارمحال وبختیاری پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۷
۲۷ میلیارد ریال وام اشتغال مددجویی در مهاباد پرداخت شد
حسین خضری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با پرداخت این تسهیلات برای ۱۴۰ نفر از مددجویان و سرپرستان خانوار تحت پوشش زمینه اشتغال پایدار فراهم شده است.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۷
۲۶۳۰ میلیارد ریال وام اشتغال روستایی در آذربایجان غربی پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای اجرای طرح اعطای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی تاکنون، ۲ هزار و ۶۳۰ میلیارد ریال وام به متقاضیان در استان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۶ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۱۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی
به گزارش ایرنا علاءالدین ازوجی چهارشنبه شب در بیست و پنجمین نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان خراسان جنوبی افزود: این منابع در مرحله انعقاد قرارداد است که علاوه بر صندوق کارآفرینی امید، به سه بانک عامل کشاورزی، توسعه تعاون و پست بانک واریز خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۷
مرحله دوم تسهیلات اشتغال روستایی به زودی ابلاغ می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قزوین گفت: مرحله دوم تسهیلات اشتغال روستایی در مرحله ابلاغ به بانک ها است.به گزارش خبرنگار مهر، جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان روز چهارشنبه با حضور منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار و اعضای کارگروه تشکیل شد.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۷
افزایش تسهیلات اشتغال روستائی به ۱۷ هزار میلیارد تومان
معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: تسهیلات اشتغال روستائی به ۱۷ هزار میلیارد تومان افزایش می یابد.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۷
بررسی تخصیص وام ۱.۵ میلیاردی برای اشتغال روستایی و کم‌سرمایه
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به حضور معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه‌ امروز تخصیص وام ۱.۵ میلیارد تومانی برای مشاغل کم‌سرمایه‌ای و روستایی را بررسی کردیم.
ادامه مطلب ...
۳ دی ۱۳۹۷
تخصیص ۱۸ هزار میلیارد تومان برای اشتغال پایدار روستایی
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس گفت: براساس آمار ارایه شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۳۶ هزار طرح با رقمی حدود ۱۸ هزار میلیارد تومان برای اشتغالزایی ۳۷۴ هزار نفر در روستاها به تصویب رسیده است.
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۲هزارو ۱۳۰میلیارد ریال وام اشتغال روستایی در هرمزگان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از اول سالجاری تاکنون ۲هزارو ۴۹۰میلیارد ریال طرح برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی به بانکهای عامل در استان ارسال شده که از این میزان ۲هزارو ۱۳۰میلیارد ریال پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۷
وام اشتغال برای رفع موانع تولید هم باشد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به اینکه رویکرد توسعه و بودجه، اشتغال است گفت: وام خوداشتغالی علاوه بر ایجاد شغل ، باید برای موانع تولید هم پرداخت شود.
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۸۲ درصد تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان کرمان
استاندار کرمان گفت: از مجموع ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری تعیین شده برای این استان ، ۲۳۹ میلیارد تومان به استان ابلاغ شده و معادل ۸۲ درصد آن پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۶۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام
مدیر شعب بانک کشاورزی ایلام از پرداخت ۶۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۷
تسهیلات اشتغال‌زایی به رهاشدگان از بند اعتیاد پرداخت می‌شود
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان ایلام گفت: ایجاد گشت‌های قایق موتوری در دریاچه سد سیمره برای مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به رهاشدگان از بند اعتیاد، در دستور کار قرار می‌گیرد.
ادامه مطلب ...
۱ دی ۱۳۹۷
پرداخت ۷۷ درصد تسهیلات اشتغال روستایی در رشت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان با اشاره به سهم ۹۳ میلیارد تومانی رشت از تسهیلات اشتغال روستایی، گفت: ۷۷ درصد این تسهیلات پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۷
‌اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال عشایر کشور ‌
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: ۴۰۰ میلیارد تومان برای اجرای اشتغال در مناطق عشایری اختصاص می‌یابد.‌به گزارش ایسنا، ‌کرمعلی قندالی در نشست مدیران امور عشایر در هرمزگان افزود: این مبلغ به عنوان تسهیلات در مناطق برخوردار با سود ۱۴ درصد و در مناطق کمتر برخوردار با سود ۱۰ درصد به عشایر پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۷
پرداخت ۳۸ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اشتغال فراگیر و روستایی
مصطفوی گفت: ۳۸ میلیارد تومان تسهیلات با ۶۶۸ شغل در حوزه اشتغال فراگیر و روستایی(سامانه کارا) در شهرستان لنگرود پرداخت شده که در نوع خود در استان بی‌نظیر است.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۷
پرداخت ۸۰۰ فقره وام اشتغال به زنان بی‌سرپرست در استان کرمانشاه
مدیرکل بانوان استانداری کرمانشاه گفت: ۸۰۰ فقره تسهیلات اشتغال و مشاغل خانگی برای توانمندسازی زنان بی‌سرپرست و بدسرپرست توسط دفتر بانوان استانداری پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۱۳۹۷
پرداخت ۴۴۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به عشایر خراسان جنوبی
حسین حسین پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تسهیلات از سه محل مدیریت بحران برای جبران خسارت ناشی از خشکسالی، صندوق توسعه ملی برای زنجیره تولید گوشت قرمز و تسهیلات پایدار روستایی و عشایری پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ آذر ۱۳۹۷
متقاضیان ایجاد اشتغال در ابرکوه ۱۷میلیارد ریال وام دریافت کردند
احمد مقیمی روز شنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مبلغ به ۷۰ نفر در اجرای طرح های کوچک و بزرگ اشتغال‌ زایی و با باز پرداخت ۳۶ ، ۴۷ و ۶۰ ماهه پرداخت ‌شد .
ادامه مطلب ...

۸۰ نظر برای اخبار وام اشتغال و دریافت وام در سال ۹۷ ( اخبار و اطلاعیه ها)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید