اخبار وام اشتغال و دریافت وام در سال ۹۷ ( اخبار و اطلاعیه ها)

۴ روز قبل ۷۲ نظر

 اخبار وام اشتغال و اطلاعیه های دریافت وام

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه در مورد وام اشتغال اعلام میشود

وام های ویژه خوداشتغالی و مشاغل خانگی

فهرست اخبار وام اشتغال در این صفحه :


۲۵ شهریور ۹۷
افزایش سقف اختیار استانها برای پرداخت وام اشتغال روستایی

سرپرست وزارت تعاون، کار و وفاه اجتماعی، از افزایش سقف اختیارات استان‌ها برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی از ۶ میلیارد به ۱۰ میلیارد تومان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۹۷
پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی به کارآفرینان زن سرپرست خانوار

مدیر شعب بانک توسعه و تعاون استان تهران گفت: صندوق توسعه ملی در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار به کارآفرینانی که دارای طرح توجیهی هستند، سقف تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۵ ساله ارایه می‌دهد.

ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۹۷
وام اشتغال دو برابر شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه 60 درصد مراجعه به کمیته امداد غیر مردمی و خارج از پوشش مددجویی است، گفت: امروز مراجعه مردم به مراکز امداد دو برابر شده است.

ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۹۷
تعاونی‌ها ۳۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال گرفتند

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون ۴۸۰۰ تعاونی در طرح اشتغال روستایی ثبت‌نام کرده و بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های تعاونی‌ پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۹۷
پرداخت وام‌های اشتغال روستایی به ۱۸ درصد رسید

دهمین کارگروه اشتغال خراسان شمالی با بررسی میزان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری و رسیدن به ۱۸ درصد سهم استان و نیازمندی به تلاش بیشتر دستگاه‌ها و بانک‌ها برای پرداخت بیشتر برگزار شد.

ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۹۷
۸۴۰میلیارد ریال وام اشتغال روستایی در بوشهر پرداخت شد

بوشهر- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: از 980 میلیارد ریال سهم اعتبار اشتغال روستایی و عشایری این استان 840 میلیارد ریال تاکنون پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۹۷
پرداخت ۷۸۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار به روستاییان مازندران

مدیر امور شعب بانک کشاورزی مازندران با اشاره به افزایش میزان اعطای تسهیلات این بانک به کشاورزان استان در سال گذشته، گفت: در یکسال اخیر ۷۸۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار به روستاییان مازندران پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۹۷
پرداخت ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در سلسله

فرماندار سلسله گفت: ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در این شهرستان پرداخت شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، شریف خسروی عصر امروز یکشنبه در شورای هماهنگی بانک ها و به مناسبت روز بانکداری اسلامی اظهار داشت: بانک ها به عنوان بازوی تامین اعتبار برای طرح های اقتصادی شهرستان مطرح هستند که باید از خدمات آن ها در راستای توسعه شهرستان بهره برد.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۷
ارزیابی عملکرد استان‌ها در پرداخت وام اشتغال روستایی

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به ارزیابی عملکرد استان‌ها و بانک‌ها در پرداخت وام اشتغال روستایی و عشایر، از تخصیص مرحله دوم منابع صندوق توسعه تا حداکثر یک ماه آینده خبرداد.

ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۹۷
اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیان

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیان خبرداد.
مهران منتظر مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز در گفت‌اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیانوگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: انجمن حمایت جهت ایجاد اشتغال خانگی توافقاتی را با بانک رسالت و بانک ملی انجام داده و در آن مقرر شده است بانک‌های مذکور جهت حمایت از تولید صنایع دستی خانواده‌های زندانیان به اعطای وام قرض الحسنه ۲۰ میلیون ریالی اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۷
پرداخت ۱۵ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد اصفهان

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: در ۴ ماه نخست امسال ۱۵ میلیارد تومان وام به ۷۷۱ نفر برای ایجاد اشتغال داده شد.
محمدرضا متین‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به اشتغال مدد‌جویان کمیته امداد اظهار داشت: در 4 ماهه نخست امسال، 771 طرح اشتغال به مبلغ 15 میلیارد تومان در استان ایجاد شد. در این بازه زمانی به هر مددجوی واجد شرایط، 20 میلیون تومان وام داده شد تا بتواند کسب و کاری برای خود راه بیندازد.

ادامه مطلب ...
۵ شهریور ۹۷
دریافت ۳۷ میلیارد ریال وام اشتغال،عشایر آذربایجان غربی

مدیرکل امور عشایر آذربایجان غربی گفت: 370 میلیارد ریال تسهیلات بانکی در سال جاری برای اشتغال پایدار روستایی و عشایری برای افراد مولد استان اختصاص یافته که تاکنون 10 درصد آن پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۵ شهریور ۹۷
جدیدترین جزئیات از پرداخت وام اشتغال روستایی

مدیر پروژه های طرح تسهیلات اشتغال فراگیر با اشاره به جزئیات طرح « بررسی اجرای طرح اشتغال روستایی و عشایری» گفت:طرح های ارسال شده به بانک ها در مجموع ۸۶هزار و ۴۳۹ طرح و تسهیلات ۱۷۴ میلیون و ۷۵۱ هزار با هدفگذاری ۲۷۶۸۵۰ اشتغال است.

ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۹۷
متقاضیان وام اشتغال ثبت نام کنند

سامانه ثبت طرح‌های متقاضیان وام اشتغال فراگیر و روستایی که پیش از این متوقف شده بود چند روزی است فعالیت مجدد خود را از سر گرفته است.

ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۹۷
اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای تحقق اشتغال روستایی

معاون پارلمانی رییس جمهور از اختصاص ۱.۵میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای تحقق اشتغال روستایی در کشور خبر داد.
به گزارش ایسنا، حسینعلی امیری در آیین افتتاح ۳۸ طرح آبرسانی روستایی آذربایجان غربی که با حضور مسئولین ارشد استانی و شهرستانی در روستای زاویه جیک سلماس برگزار شد، با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد رخنه اقتصادی در کشور، بیان کرد: هم اکنون شاهد راه اندازی اتاق جنگ اقتصادی در کشورهای استعمارگر علیه کشورمان ایران هستیم و مردم مطمئن باشند مدیران دستگاه های دولتی در سطوح مختلف با کار شبانه روزی به دنبال رفع مشکلات اقتصادی مردم هستند .

ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۹۷
تصویب پرداخت تسهیلات به ۸۷طرح اشتغالزای روستایی حوزه گردشگری

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: پرداخت تسهیلات به ۸۷طرح اشتغالزای روستایی حوزه گردشگری استان مرکزی از سوی بانک های عامل به تصویب رسید

ادامه مطلب ...
۲۰ مرداد ۹۷
اهدای ۴۵۰ وام اشتغال به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره)

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی از اهدای ۴۴۳ وام اشتغال به مددجویان در ۴ ماهه‌ی اخیر خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۷
پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی برای اشتغال روستاییان

مدیرکل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد گفت: این نهاد برای اشتغال پایدار در روستاها و شهرهای با جمعیت کمتر از ۱۰ هزار نفر، وام ۵۰ میلیون تومانی پرداخت می‌کند.

ادامه مطلب ...
۱۵ مرداد ۹۷
ایجاد بیش از ۲۰۰۰ شغل با پرداخت تسهیلات در روستاهای گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: 71 میلیارد تومان تسهیلات به روستاییان گلستان پرداخت شد که ایجاد بیش از 2000 شغل را به دنبال خواهد داشت.

ادامه مطلب ...
۱۴ مرداد ۹۷
پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی برای اشتغال روستاییان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران گفت: این نهاد برای اشتغال در روستاها و شهرهای با جمعیت کمتر از ۱۰ هزار نفر، وام ۵۰ میلیون تومانی پرداخت می‌کند.

ادامه مطلب ...
۱۴ مرداد ۹۷
نحوه گرفتن وام مشاغل خانگی

دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت کار با اشاره به اینکه به دنبال نگاه جدید در مشاغل خانگی هستیم گفت: طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در سه فاز انجام می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۰ مرداد ۹۷
کسب مقام اول پرداخت وام اشتغال روستایی توسط آذربایجان غربی

استاندار آذربایجان غربی گفت: این استان در آخرین ارزیابی کشوری در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۹۷
پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی برای اشتغال مددجویان بهزیستی

مدیر بهزیستی استان تهران گفت: برای اشتغال مددجویان بهزیستی ۲۰ میلیون تومان وام با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت ۵ ساله به آنها پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۹۷
تسهیلات اشتغال به ۴۶ طرح روستایی خراسان جنوبی پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از پرداخت تسهیلات اشتغال به ۴۶ طرح روستایی و عشایری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۷
هزارو۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در همدان پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: علاوه بر تحقق اشتغال در سال ۹۶ تا تیرماه امسال ۳۰ هزار شغل پیش‌بینی شده نیز محقق شد به طوری که تا تیرماه ۲۸ هزار و ۳۵۰ شغل جدید در استان ثبت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۷
پرداخت وام اشتغال زایی ۱۵ میلیون تومانی به مددجویان نهاوند

رئیس بهزیستی شهرستان نهاوند از پرداخت وام اشتغال زایی 10الی 15 میلیون تومانی به مددجویان این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۷
پرداخت ۲هزار میلیارد تومان وام اشتغال روستایی توسط بانک تعاون

عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون گفت: این بانک تعهد پرداخت ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات توسعه اشتغال روستایی با سود ۴ تا ۶ درصد و دوره تنفس یک ساله را دارد.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۷
اختصاص ۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به استان یزد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد با اشاره به فعالیت‌های دولت درزمینه اشتغال روستایی در کشور، گفت: در این زمینه 230 تسهیلات به استان یزد اختصاص داده شده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۹۷
متوسط وام برای اشتغال روستایی ۲۵ میلیون تومان است

رئیس کمیته امداد از پیگیری پرداخت ۱۰۰ هزار فقره وام برای اشتغال روستایی مددجویان این نهاد حمایتی خبرداد.
پرویز فتاح درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه بخشی کوچکی از اجرای تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۷ درخصوص هدفمندی یارانه ها به کمیته امداد امام ( ره) ارتباط دارد، گفت: ردیفی در بودجه از محل درآمد هدفمندی یارانه ها به میزان ۷ هزار میلیارد تومان برای جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی با هدف پرداخت مستمری در نظر گرفته شد، البته سال گذشته تصویب آیین نامه این بند تا آذرماه به طول کشید؛ خوشبختانه هفته گذشته معاون اول رییس جمهور اجرای این مصوبه را ابلاغ کرده است، البته برای ۳ ماه ابتدایی سال متاسفانه این قانون اجرایی نشد.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۷
مدیریت صحیح منابع در توزیع وام اشتغال روستایی

به اعتقاد یک کارشناس حوزه کار تا زمانی که بسترهای طرح اشتغال روستایی در استانها فراهم نشده نباید طرح‌های اشتغال را اجرا کرد.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۷
پرداخت۱۱۰میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون که یکی از بانکهای عامل اجرای طرح ملی اشتغال روستایی است، گفت: تاکنون ۱۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ۱۰۲۷ طرح پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۹ تیر ۹۷
۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در استان مرکزی پرداخت شد

مدیر شعب پست بانک استان مرکزی گفت: 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزای روستایی در بهار امسال توسط این بخش به 29 متقاضی واجد شرایط پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۲ تیر ۹۷
متقاضیان وام اشتغال که چک برگشتی دارند بخوانند

معاون وزیر کار درباره آن دسته متقاضیان وام اشتغال روستایی که به دلیل داشتن چک‌های برگشتی و بدهی سررسید شده، موفق به دریافت وام اشتغال نشدند، توضیحاتی ارائه کرد.

ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۹۷
دریافت متقاضیان اشتغال در مناطق مرزی وام 4 درصدی

مدیرسرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، از پرداخت تسهیلات ارزان قیمت اشتغال پایدار روستایی با سود چهار درصد در مناطق مرزی و 6 درصد برای سایر مناطق استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۷
اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ۲۰ میلیون تومانی به مددجویان و مجریان طرح‌های مشاغل خانگی و خوداشتغالی تحت پوشش کمیته امداد خمینی(ره) خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۷
پرداخت ۲۷۰ میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی در ۵ ماه

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به سهم ۲ هزار میلیارد تومانی این بانک از مجموع تسهیلات اشتغال روستایی، از پرداخت ۲۷۰ میلیارد تومان از این تسهیلات به طرح های مصوب اشتغالزایی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۷
پرداخت تسهیلات 1200میلیارد تومان برای توسعه اشتغال روستایی و عشایری

عیسی منصوری گفت: برای تثبیت اشتغال در مناطق روستایی و عشایری دو نکته قرار شد لحاظ شود؛ دسترسی به منابع وام تسهیل شود؛ و اینکه کمک به توسعه اشتغال صورت گیرد. در همین راستا، تاکنون از طریق موسسات عامل 1200 میلیارد تومان پرداخت تسهیلات صورت گرفته است.

ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۹۷
روستائیان ۳ ماهه تا ۳۰۰ میلیون تومان وام می‎گیرند

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: بروکراسی مسیر اشتغال روستایی بسیار کاهش یافته و فرد متقاضی ظرف ۲.۵ تا ۳ ماه می تواند برای اشتغال پایدار تسهیلات لازم دریافت کند.

ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۹۷
پرداخت ۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قائمشهر

مدیر جهاد کشاورزی قائم‌شهر از اعطای هشت میلیارد تومان وام اشتغال روستایی و معرفی ۱۰۷ نفر به بانک، خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۹۷
اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال‌زایی

مدیرکل اداره کار و تعاون تبریز از اختصاص مجموع ۴۰۰ میلیارد تومان وام به طرح‌های اشتغال فراگیر و روستایی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۹۷
استان آذربایجان غربی پیشتاز در پرداخت وام اشتغال روستایی شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پرداخت 360 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه اشتغال پایدار روستایی گفت: این استان علاوه بر کسب رتبه دوم کشوری در این خصوص، در شاخص های مختلف این طرح استان پیشتاز کشور شد.

ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۹۷
در نظر گرفتن ۱۶۰ میلیارد ریال وام اشتغال زایی برای روستاییان یزد

خبرگزاری شبستان: فرماندار یزد با اشاره به ارائه تسهیلات به روستاییان گفت: ۱۶۰ میلیارد ریال وام اشتغال زایی برای روستاییان یزد در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۹۷
اختصاص ۱۴۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به فراشبند

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فراشنبد گفت: در سال جاری ۱۴۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب اشتغال فراگیر و پایدار روستایی عشایری به این شهرستان اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۲۶ اردیبهشت ۹۷
اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی برای ایجاد مشاغل خانگی به مددجویان

قائم‌مقام کمیته امداد گفت: هم‌ اکنون این نهاد برای ایجاد مشاغل خرد و خانگی با متوسط درآمد ماهانه دو میلیون تومان، به‌ طور میانگین ۲۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان پرداخت می‌کند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۷
افزایش سقف وام اشتغال روستایی به ۲۵میلیارد ریال

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری گفت: سقف وام طرح اشتغال روستایی از ۲۰ به ۲۵ میلیارد ریال افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۷
پرداخت ۱۳۵ هزار فقره وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد

خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: سال گذشته با هماهنگی دولت ۱۳۵ هزار فقره وام اشتغالزایی به مددجویان زیرپوشش این نهاد پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۷
اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی برای استخدام معتادان بهبود یافته

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: به هر کار فرمایی که از معلولین بهزیستی، زنان سرپرست خانوار یا معتادان بهبود یافته نیرو جذب کند ۲۰ میلیون تومان وام داده می شود.

ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۹۷
پرداخت ۸۲ میلیارد ریال وام اشتغال در گنبدکاووس

رییس صندوق کارآفرینی امید گنبدکاووس گفت: در سال گذشته ۸۲ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال وام با کارمزد اندک در حوزه اشتغال به متقاضیان در این شهرستان واقع در شرق گلستان پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۹۷
پرداخت بیش از ۲۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال

رئیس کمیته امداد دیر گفت: در یک‌سال گذشته ۱۵۲ فقره تسهیلات اشتغال‌زایی با اعتبار ۲۸ میلیارد و ۷۳۰ ریال برای راه‌اندازی مشاغل خدماتی، خیاطی و صنایع دستی به مددجویان پرداخت شد

ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۹۷
پرداخت ۶۰ میلیارد ریال وام اشتغالزایی در بجستان

فرماندار بجستان گفت: طی سال گذشته ۶۰ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در بخشهای مختلف این شهرستان پرداخت شد.
حسین ابراهیمی کردیانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این مبلغ هفت میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در حوزه مشاغل خانگی پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۷
تشریح شرایط و چگونگی پرداخت وام های اشتغال زایی روستایی

معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری شرایط و چگونگی پرداخت وام های اشتغال زایی روستایی را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۷
جذب ۹۸ درصد وام اشتغال روستایی در یزد

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: این استان با جذب ۹۸ درصد تسهیلات ایجاد اشتغال روستایی در اواخر سال ۹۶ موفق شد در میان پنج استان برتر کشور قرار گرفت.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۶
اعطای وام۸میلیاردی به روستاییان و عشایرمناطق مرزی

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از پرداخت وام با کارمزد ۴ درصد به روستاییان و عشایر مناطق مرزی تا سقف ۸ میلیارد تومان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۶
اعطای وام اشتغال پایدار و فراگیر برای اشتغال بانوان

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده : قبل از اعطای تسهیلات و امکانات مالی باید توانمندی لازم در زنان برای مدیریت بنگاه ها و کارآفرینی ایجاد شود.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۶
جزئیات و نحوه دریافت تسهیلات اشتغال زایی

تسهیلات اشتغال ب دلیل جلوگیری از انحراف منابع و هزینه کرد در محل اشتغالزایی، تنها به متقاضیانی ارائه می شود که مراحل اعلام شده را طی کنند.

ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۹۶
افزایش وامهای اشتغال مددجویان

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از افزایش وامهای اشتغال و ضروری مددجویان در سال آینده خبر داد و گفت: ۵۰۰ هزار خانوار پشت نوبتی در سال ۹۷ تحت پوشش قرار می گیرند.

ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۹۶
ثبت نام سه هزار و ۶۰۰ روستایی مازندران برای وام اشتغال

دبیر شورای اشتغال مازندران گفت که تاکنون سه هزار و ۶۷۴ روستایی در این استان برای برای دریافت وام اشتغالزائی روستایی ثبت نام کردند.

ادامه مطلب ...
۵ اسفند ۹۶
اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی اشتغال به مددجویان بهزیستی

مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور در امور بانوان و خانواده، از اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی ویژه اشتغالزایی، به مددجویان تحت پوشش خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۶
ثبت‌نام ۲۰ هزار پروژه اشتغال روستایى براى دریافت تسهیلات

معاون امور توسعه روستایی رئیس جمهور گفت: تسهیلات ویژه‌ای برای رفاه روستائیان و مرزنشینان اختصاص می‌یابد.

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۶
شرایط استفاده از وام اشتغالزایی برای روستاییان دشوار است

نماینده مردم نیشابور در مجلس از شرایط پرداخت وام اشتغال روستاییان انتقاد کرد.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶
پرداخت وام اشتغال به ۴۴ مددجوی بهریستی بهار

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهار گفت: وام اشتغال به ۴۴ مددجوی بهزیستی شهرستان بهار پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۶
پرداخت یک‌میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان تویسرکان

رئیس اداره بهزیستی شهرستان تویسرکان از پرداخت یک‌میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان تویسرکان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ دی ۹۶
اعلام کارمزد وام‌های اشتغال‌زایی مناطق روستایی و مرزی

معاون توسعه و محرومیت زدایی روستایی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه راه گریز از قانون بر روی تسهیلات گیرانِ وام های اشتغال زایی در روستاها بسته شده، میران کارمزد وام‌های اشتغال‌زایی در مناطق روستایی و مرزی را اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۹۶
آغاز ثبت‌نام متقاضیان وام اشتغال روستایی از امروز

معاون توسعه کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام متقاضیان وام اشتغال روستایی در سامانه کارا خبر داد و گفت : همه کارآفرینان و سرمایه گذاران روستایی ازامروز (دوشنبه ) می‌توانند برای معرفی طرح‌های خود در سامانه کارا ثبت نام کنند و وارد روند دریافت تسهیلات شوند.

ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۹۶
آغاز ثبت‌نام متقاضیان وام اشتغال روستایی از فردا

معاون اشتغال وزیر کار از آغاز ثبت نام متقاضیان وام اشتغال روستایی در سامانه کارا خبر داد و گفت: همه کارآفرینان و سرمایه گذاران روستایی از فردا می‌توانند برای معرفی طرح‌های خود در سامانه کارا ثبت نام کنند و وارد پروسه دریافت تسهیلات شوند.

ادامه مطلب ...
۲ دی ۹۶
پرداخت وام اشتغالزایی به ۵۰ معتاد بهبودیافته در هشترود

بازارکار: فرماندار هشترود با بیان اینکه موضوع اشتغال معتادان بهبود یافته نقش مهمی در جلوگیری از گرفتارشدن مجدد آنها دارد گفت: به ۵۰ نفر از معتادانی که بیش از یکسال از بهبود آنها می گذرد و پاک هستند تسهیلات اشتغالزایی با سود ۳ درصد پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۶
ابلاغ سهمیه نخست وام اشتغال روستایی

خبرگزاری مهر: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از ابلاغ ۲ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه به عنوان سهمیه مرحله نخست وام اشتغال روستایی خبرداد و گفت: دیروز سهمیه ۴ موسسه عامل ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ آذر ۹۶
پرداخت وام اشتغالزایی ۱۲۳ میلیونی در آمل

باشگاه خبرنگاران جوان : مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) آمل سه میلیارد و ۱۲۳ میلیون تومان وام اشتغال دریافت کردند.

ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۹۶
زنان روستایی در اولویت دریافت وام اشتغال پایدار از بانک توسعه تعاون

خبرگزاری صداوسیما : مدیرعامل بانک توسعه تعاون از تدوین طرحی در این بانک خبر داد که براساس آن زنان روستایی بویژه زنان سرپرست خانوار در اولویت دریافت وام اشتغال پایدار در قالب شرکت های تعاونی قرار دارند .

ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۹۶
ابلاغ دستورالعمل پرداخت وام اشتغال درهفته آینده

خبرگزاری مهر : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور از برگزاری نشست تعیین تکلیف تسهیلات وام اشتغال روستایی طی هفته آینده خبرداد و گفت: دستورالعمل پرداخت تسهیلات قطعا هفته آینده ابلاغ می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۹۶
افزایش وام اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد به ۲۱۰۰ میلیارد تومان

خبرگزاری ایرنا : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: اعتبار وام اشتغالزایی مددجویان این نهاد به همت دولت و مجلس شورای اسلامی در سال جاری از یک هزار میلیارد تومان به ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۷ آذر ۹۶
پرداخت ۲۸۰ فقره وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد تربت حیدریه در سال جاری

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته امداد تربت حیدریه گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال با اجرای طرح‌های اشتغال‌زائی کمیته امداد در این شهرستان، برای بیش از ۳۰۰ نفر شغل ایجاد شده است .

ادامه مطلب ...
۷ آذر ۹۶
جزئیات وام اشتغال روستائیان

خبرگزاری ایسنا : معاون سرمایه‌گذاری و اشتغال معاونت توسعه روستایی کشور با اشاره به طرح تسهیلات ارزان قیمت به اشتغال روستاییان، گفت: ابلاغ وام اشتغال روستاییان تا دهم آذرماه به بانک‌ها انجام می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۹۶
پرداخت ۸ میلیارد تومان وام اشتغال و کارگشایی به نیازمندان خراسان‌شمالی

خبرگزاری فارس: رئیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد خراسان‌شمالی گفت: در نیمه نخست سال ۹۶ دو هزار و ۴۵ فقره وام اشتغال و کارگشایی به افراد نیازمند مددجو و غیر مددجوی خراسان‌شمالی پرداخت‌شده است.

ادامه مطلب ...
۴ آبان ۹۶
اختصاص ۱۱ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد شتغال در گناباد

خبرگزاری فارس : فرماندار گناباد گفت: ۱۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی با سود ۴ درصد برای ایجاد اشتغال به این شهرستان اختصاص یافته است.

ادامه مطلب ...
۱ آبان ۹۶
اعطای۱۱۰۰ میلیارد وام کم بهره خوداشتغالی به مددجویان تهرانی

خبرگزاری مهر: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امسال کمیته امداد از طریق بانک های عامل ۱۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی ارزان قیمت و کم بهره به مددجویان خود در استان تهران پرداخت کرده است .

ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۹۶
چهار برابر شدن سهمیه وام اشتغال خانگی در اردستان

خبرگزاری ایرنا:فرماندار اردستان از افزایش چهار برابری سهمیه اختصاص یافته برای پرداختن تسهیلات در قالب اشتغال خانگی در این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶
مددجویان آبیکی برای دریافت وام اشتغال اقدام کنند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره بهزیستی شهرستان آبیک با بیان اینکه ۶۰ مددجوی زیر پوشش این اداره جویای کار هستند، گفت: مددجویان بهزیستی این شهرستان برای دریافت وام اشتغال و مشاغل خانگی اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶
پرداخت وام اشتغال به ۴۷۵ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بوبراحمد گفت: بانک کشاورزی از سال گذشته تاکنون به ۴۷۵ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان وام اشتغال‌ زایی پرداخت‌کرده‌ است.

ادامه مطلب ...
۲۸ شهریور ۹۶
اختصاص ۱۰۰۰میلیارد تومان وام اشتغال‌زایی به کردستان

خبرگزاری فارس : رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت ارائه طرح‌های کارشناسی شده می‌توان تا ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کردستان جذب کرد

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۶
پرداخت ۲۱۰ میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان محمودآبادی

باشگاه خبرنگاران جوان : ۲۱۰ میلیون تومان وام اشتغال از طریق صندوق امداد ولایت امسال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در محمودآباد پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۶
آغاز پرداخت وام ویژه اشتغال/ متقاضیان ثبت‌نام کنند

مدیرعامل بانک توسعه تعاون از آغاز پرداخت وام ویژه اشتغال به شرکت‌های تعاونی و سایر فعالان اقتصادی در سال ۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۹۶
پرداخت ۶۰ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد

خبرگزاری ایرنا : مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فردیس گفت: طی پنج ماه گذشته حدود ۶۰ میلیارد ریال وام اشتغال به ۴۲۰ مددجوی تحت پوشش این نهاد این شهرستان پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۶
نرخ سود وام‌های اشتغال روستایی ۶ درصد تعیین شد

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس با رفع ایرادشورای نگهبان به ماده‌ای از لایحه حمایت از توسعه مناطق روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی،نرخ سود میانگین ۶درصد را برای وام‌های اشتغال روستایی تعیین کردند.

ادامه مطلب ...
۲۲ مرداد ۹۶
پرداخت وام اشتغال و کارگشایی به مددجویان قشم

باشگاه خبرنگاران جوان : از ابتدای سال تاکنون سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال وام اشتغال و دو میلیارد و ۸۰ میلیون ریال وام کارگشایی به مددجویان قشمی پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۶
اولویت‌های پرداخت وام اشتغال مدد جویان کمیته امداد اعلام شد

خبرگزاری ایسنا : رئیس مرکز برنامه‌ریزی و پژوهش کمیته امداد مهم‌ترین رویکردهای حوزه اشتغال و خودکفای در بودجه مصوب سال ۱۳۹۶ این نهاد را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۶
پرداخت ۱۱هزار میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد کشور

خبرگزاری ایرنا : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت که سال گذشته ۱۱ هزار میلیارد ریال وام اشتغالزایی قرض الحسنه با نرخ سود چهار درصد به افراد زیر پوشش این نهاد حمایتی در تمامی استان‌ها پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۶
پرداخت۲۳ میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مدد جویان کاشان

خبرگزاری ایلنا : معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان از پرداخت بیش از۲۳ میلیارد ریال وام خوداشتغالی درقالب ۲۳۹ طرح به مددجویان بهزیستی این شهرستان طی سال گذشته خبرداد.

ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۹۶
پرداخت ۲۶۱ میلیارد ریال وام اشتغالزایی در بانک ملی ایران طی دو ماه نخست امسال

خبرگزاری ایسنا : بانک ملی ایران در دو ماه نخست امسال بیش از ۲۶۱ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه برای ایجاد اشتغال پرداخت کرده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۹۶
پرداخت وام اشتغال ۱۵ میلیون تومانی به کشاورزان استان تهران

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل کمیته امداد استان تهران از پرداخت وام اشتغال ۱۵ میلیون تومانی به کشاورزان استان تهران خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۹۶
پرداخت ۱۲۰ وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد شاهرود

خبرگزاری مهر : مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهرود با بیان اینکه ۱۲۰وام اشتغال به مددجویان این نهاد پرداخت شد، گفت: ارزش این وام‌ها ۱۴میلیارد و ۹۲۰میلیون ریال است.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۶
پرداخت ۸۰۰ میلیون تومان وام اشتغال‌زایی در فردیس

خبرگزاری فارس : مسؤول بسیج سازندگی فردیس گفت: سال گذشته مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان وام به منظور ایجاد شغل در این شهرستان توسط بسیج سازندگی پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۹۶
پرداخت ۳۶ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان‌

خبرگزاری تسنیم : رئیس کمیته امداد نهاوند گفت: در سال ۹۵ به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد نهاوند ۴۱۷ مورد وام خود‌اشتغالی به مبلغ ۳۶ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۶
پرداخت ۱۰ هزار میلیارد وام اشتغال‌زایی

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل پست‌بانک‌ گفت: پست‌بانک‌ایران در سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۰هزار میلیارد ریال تسهیلات در راستای اشتغالزایی،‌ حمایت از طرح‌های توسعه روستایی و کاهش شکاف اقتصادی بین شهرها و روستاها پرداخت کرده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۹۵
پرداخت۱۴۵۰میلیارد وام اشتغال در سال۹۵

خبرگزاری مهر : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به پرداخت ۱۴۵۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای امسال، از بررسی لایحه ۱.۵ میلیاردی صندوق توسعه ملی برای اشتغال تا پایان سال در مجلس خبرداد.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۵
تصویب لایحه اعطای وام اشتغال روستایی در کمیسیون صنایع مجلس

خبرگزاری فارس : سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای این کمیسیون با لایحه اعطای وام اشتغال زایی در روستاها به مبلغ ۱.۵ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی خبرداد.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۵
پرداخت وام اشتغال بعد از ایجاد اشتغال

خبرگزاری تسنیم : در حالی دولت درخواست برداشت ۱.۵میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد ۷۰ هزار شغل را دارد که وزیر کار اخیرا گفته است، “ابتدا صبر می کنیم شغل ایجاد شود و سپس تسهیلات را پرداخت می کنیم.”

ادامه مطلب ...
۳۰ آذر ۹۵
پرداخت ۴۳۳ فقره وام اشتغال به جوانان ساوجبلاغی

خبرگزاری مهر : فرماندار شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به اینکه ۴۳۳ فقره وام اشتغال به جوانان ساوجبلاغی پرداخت‌شده است، گفت: مبلغ ۴۹ میلیارد ۲۲۵ میلیون ریال در قالب وام اشتغال پرداخت‌شده است.

ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۹۵
ابلاغ ۵۰ میلیارد تومان وام اشتغال به بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در جریان سفر رئیس جمهوری به استان ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی به خانواده‌های تحت حمایت و دیگر اقشار نیازمند اختصاص یافت که از این مبلغ ۵۰ میلیارد تومان آن مصوب و به بانک‌های عامل ابلاغ شده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۹۵
اعطای وام اشتغالزایی در شهرستان بستک

باشگاه خبرنگاران جوان : مددجویان کمیته امداد بستک در ۷ ماه امسال ، ۶۷ طرح اشتغالزایی اجرا کردند .

ادامه مطلب ...

72 نظر برای «اخبار وام اشتغال و دریافت وام در سال ۹۷ ( اخبار و اطلاعیه ها)»


  1. مجبد مومنی

    با سلام
    اینجانب از سال 84 فعالیت خود را در ضمبنه تراشکاری شروع کردم چند سال هم هست مجموعه هایی جدید برای شیلنگ هیدرولیک و تولید ان راه اندازی کردم تا به امروز هم هیچ وامی به من ندادند و نگرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید 200 میلیون وام بگیرم به چه صورت هست حداقل شرایط اسانی داشته باشد

    پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.