اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان (کلیه اخبار)

۲۲۲ روز قبل ۴۵۹ نظر

اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان اعلام میشود

فهرست اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان موجود در این صفحه :


۱۵ آبان ۱۳۹۷
خبر خوش برای ۵۰۰۰ داوطلب دانشگاه فرهنگیان
رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی از اخذ مجوز اشتغال به تحصیل بیش از ۵۰۰۰ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۶
جایگزینی فرزندان فرهنگیان بازنشسته درآموزش و پرورش دنبال می شود
خبرگزاری مهر: معاون آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: موضوع جایگزینی یکی از فرزندان فرهنگیان بازنشسته در آموزش و پرورش در حال پیگیری است.
ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۵
طرح استخدام فرزندان فرهنگیان در مجلس مطرح می‌شود
خبرگزاری ایسنا : ‌نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهم‌ترین دغدغه فرهنگیان طرح استخدام فرزندان آنها است که به‌زودی در مجلس این موضوع را پیگیری می‌کنم.
ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۵
چگونگی اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش
مشرق : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، چگونگی در اولویت قرار گرفتن استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۸ شهریور ۱۳۹۵
جذب فرزندان فرهنگیان سیاست اصلی آموزش و پرورش است
خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح تدریس زبان محلی از طرح‌هایی است که آماده شده و به رئیس جمهور برای ابلاغ و تصویب تحویل داده شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
امتیاز آموزش و پرورش برای فرزندان فرهنگیان
باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از امتیاز فرزندان فرهنگیان و چگونگی آن در آزمون استخدامی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۱۳۹۵
فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام قرار دارند
خبرگزاری تسنیم : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام هستند گفت: درمان و ترمیم مشکل بازنشستگان این وزارتخانه در بخش‌های درمان و حقوق، طی یک لایحه تنظیم و تقدیم مجلس خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
آغاز توزیع رفاه کارت و اتکا کارت بین فرهنگیان ۵ استان کشور
خبرگزاری فارس : مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: ادارات کل آموزش و پرورش ۵ استان کشور، توزیع رفاه کارت و اتکا کارت را آغاز کردند.
ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
از ظرفیت فرهنگیان در تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود
خبرگزاری ایرنا : استاندار قم با بیان ضرورت استفاده از ظرفیت های علمی فرهنگیان در راستای تدوین طرح های توسعه ای گفت: باید از ظرفیت فرهنگیان در تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام هستند
خبرگزاری فارس : هم‌زمان با دوازدهم اردیبهشت ماه و روز معلم، مراسم سپاس معلم در مدرسه شهیدان تقی زاده برگزار شد و پس از آن، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در نشست صمیمی با معلمان این مدرسه شرکت کرد.
ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۱۳۹۵
پیشنهاد اشتغال فرزندان به جای پاداش بازنشستگی
خبرگزاری فارس : نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد کردیم برای برخی اقشار به جای پاداش چند ده میلیون تومانی بازنشستگی، یکی از فرزندان شاغل به کار شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۴
لزوم تسریع در ارائه لایحه به کارگیری فرزندان فرهنگیان بازنشسته به مجلس
خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس ضمن انتقاد از وضعیت معیشتی فرهنگیان گفت: وزیر آموزش و پرورش باید اقدامات لازم جهت ارتقاء سطح معیشت فرهنگیان را انجام دهد.
ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۴
۱۵ هزار معلم جدید مهر ۹۵ وارد مدارس کشور می‌شوند
خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در سال آینده پس از اخذ مجوز خبر داد و گفت: بیش از ۱۵ هزار معلم در مهر ۹۵، از دانشگاه فرهنگیان فارغ‌التحصیل شده و وارد مدارس می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۴
اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان درشرکت های فرهنگیان
باشگاه خبرنگاران جوان : ایجاد حداقل یک شرکت اقتصادی درهر استان ، اولویت اشتغال دراین شرکت ها به فرزندان فرهنگی بومی استان تعلق می گیرد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند؛مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان کشور با بیان این مطلب گفت:ازبرنامه های انجام شده برای افزایش سود این صندوق حمایت غیرمستقیم به صندوق ازطریق ایجاد فضاهای سودآور اقتصادی است.
ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۱۳۹۴
بومی گزینی و اولویت به فرزندان فرهنگیان چاره ساز است؟
خبرگزاری ایرنا : جذب نیرو در آموزش و پرورش برای تکمیل بخشی از ظرفیت های خالی نظام تعلیم و تربیت به گفته مسئولان با جذب نیروی بومی و فرزندان خانواده فرهنگیان قابل رفع است. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا، آموزش و پرورش به دنبال رفع این معضل در نظام تعلیم و تربیت و با هدف جبران کمبود بخشی از معلمان مورد نیاز خود به ویژه در دوره ابتدایی و هنرستان ها، آزمون استخدامی را در شهریور ماه برای جذب پنج هزار معلم برگزار کرد.
ادامه مطلب ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۴
تشریح کارکرد‌های تک‌کارت فرهنگیان
خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تک کارت فرهنگیان در مرحله نخست به عنوان کارت شناسایی خواهد بود و در مراحل بعد در حوزه بیمه تکمیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سید محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش امروز در مراسم رونمایی از تک کارت سرمایه فرهنگیان که در ساختمان اصلی این وزارتخانه برگزار شد، اظهار داشت: تک کارت برای بهبود خدمات رفاهی به فرهنگیان رونمایی می‌شود زیرا یکی از سیاست‌هایی که در دولت یازدهم دنبال می‌شود، بهره‌وری در دستگاه‌هاست.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۴
فرزندان فرهنگیان در استخدامی آموزش‌وپرورش در اولویت قرار دارند
خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش گفت: فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام قرار دارند و در دانشگاه فرهنگیان و استخدام چند هزار نفری آموزش و پرورش نیز فرزندان فرهنگیان در اولویت هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، علی اصغر فانی امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بهار اظهار داشت: سال گذشته ۱۱۰ مدرسه در کشور تنها یک دانش آموز داشتند و هم اکنون ۹۹ درصد از روستاهای کشور زیر پوشش خدمات آموزشی قرار دارند.
ادامه مطلب ...
۱۴ مرداد ۱۳۹۴
دلایل اولویت داشتن فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
خبرگزاری فارس : مهدی نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «عنوان می‌شود در آزمون استخدامی آموزش و پرورش فرزندان فرهنگیان در اولویت هستند، نظر شورای عالی آموزش و پرورش در این خصوص چیست؟»، اظهار داشت: منظور وزیر آموزش و پرورش در خصوص اولویت‌ داشتن فرزندان فرهنگیان این است که فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شرایط یکسان با دیگران، در اولویت هستند اما انحصار استخدام با فرزندان فرهنگیان نیست.
ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۱۳۹۴
فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی اولویت دارند
خبرگزاری فارس : به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در نشست پرسش و پاسخ روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور با علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش و معاونان این وزارتخانه که در سی و دومین اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور در برج میلاد در حال برگزاری است، فانی در خصوص پیشنهاد یکی از شرکت‌کنندگان مبنی بر برگزاری کنکور قبل از ماه مبارک رمضان اظهار داشت: از علی زرافشان معاون آموزش و پرورش می‌خواهم که این موضوع را با سازمان سنجش کشور پیگیری کند.
ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۱۳۹۴
جزئیات استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر فرهنگیان
خبرگزاری مهر : رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش، گفت: از میان ۵ هزار نیروی استخدامی در آموزش و پرورش، ۱۳۰۰ فرزند شاهد و ایثارگر فرهنگیان نیز جذب خواهند شد. محمد حسین سلیمی جهرمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ۵ هزار استخدام نیرو در آموزش و پرورش که در اطلاعیه ۳ هزار و ۷۰۰ پذیرش نیرو اعلام شده است، اظهار کرد: از میان ۵ هزار نیرویی که قرار است در وزارت آموزش و پرورش جذب شود ۱۳۰۰ نفر جزو فرزندان شاهد و ایثارگر فرهنگیان هستند.
ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۱۳۹۴
ثبت نام از ۱۱ مرداد آغاز می‌شود
خبرگزاری فارس : قاسم احمدی‌لاشکی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان نوشهر اظهار کرد: براساس اعلام معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش تا ۴۸ ساعت آینده شیوه‌نامه چگونگی ثبت‌نام آن آماده و در سایت سازمان سنجش کشور قرار می‌گیرد.
ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۱۳۹۴
از سهمیه ۵ هزار، چه تعداد فرزند جانباز و شهید استخدام می‌شوند؟
باشگاه خبرنگاران : به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، محمدحسین کفراشی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در تشریح جزییات استخدام آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امسال آموزش و پرورش ۵ هزار نفر استخدام می‌کند، اظهار کرد: ماده ۴۸ قانون مقررات مالی دولت می‌گوید؛ هر دستگاهی که می‌خواهد نیرویی جذب کند، موظف است؛ فرزندان شهدا، جانبازان ۲۵ درصد و آزادگان شاغل متوفی دستگاه خودش را در اولویت قرار دهد.
ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۱۳۹۴
فقط تا ۱۹ تیر مهلت تکمیل فرم اطلاعات مشمولین ماده ۴۸ را دارید
این فرم به منظور جمع‌آوری اطلاعات مشمولین ماده ۴۸ «فرزندان شهداء ، جانبازان ۲۵ به بالاتر و آزادگان معزز آموزش و پرورش » واجدین شرایط ذیل نسبت به تکمیل فرم از تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ لغایت ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ اقدام نمایند .
ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۴
فرزندان فرهنگیان اولویت استخدام در وزارت آموزش و پرورش
خبرگزاری ایرنا : تهران – ایرنا – وزیر آموزش و پرورش در جمع بازنشستگان این وزارتخانه گفت: براساس آخرین تصمیم ها اولویت استخدام با فرزندان فرهنگی شاغل و بازنشسته است و در فرایند پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان، فرزندان فرهنگی دارای سهمیه هستند.
ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
ابلاغ دستورالعمل نقل‌وانتقال فرهنگیان در سال تحصیلی ۹۴-۹۵
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ابلاغ دستورالعمل نقل و انتقال فرهنگیان در سال تحصیلی ۹۴-۹۵ گفت:‌ طبق قانون برنامه پنجم توسعه انتقال نیروی انسانی به تهران و کلان شهرها ممنوع است. سید حسن حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به ابلاغ دستورالعمل نقل و انتقال فرهنگیان در سال تحصیلی ۹۴-۹۵ اظهار داشت:‌ بر اساس دستورالعمل نقل و انتقال،‌فرهنگیان متقاضی می‌توانند بر اساس شرایط بخشنامه اقدام به جابه جایی کنند.
ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
طرح استخدام یک نفر از فرزندان فرهنگیان بازنشسته در صحن مجلس‌
خبرگزاری فارس : وی از طرح استخدام یک نفر از فرزندان فرهنگیان بازنشسته در صحن مجلس خبر داد و گفت: در صورت تصویب مجلس این طرح را عملیاتی خواهیم کرد.‌
ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام ۵هزار مجوز جدید
خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش از صدور مجوز استخدام ۵هزار نیروی انسانی بالای لیسانس خبر داد و گفت: این موضوع به‌زودی ابلاغ می‌شود.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
مجوز استخدام پنج هزار نفر در آموزش و پرورش صادر شد
خبرگزاری ایرنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: پس از پیگیری های شش ماهه این وزارتخانه، روز گذشته (دوشنبه) مجوز استخدام پنج هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی به صورت کتبی اعلام شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا،علی اصغر فانی روز سه شنبه در گردهمایی بزرگ فرهنگیان شهرستان رزن استان همدان افزود: طبق دستورالعمل های موجود، فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام قرار دارند و این اقدامی بود که فرهنگیان سال ها متقاضی آن بودند که در این دولت محقق شد.
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
بازنشستگی هزار ۳۸ هزار فرهنگی در سال ۹۴
خبرگزاری ایسنا : وزیر آموزش و پرورش از تدوین نظام جامع نیروی انسانی، بازنشستگی ۳۸ هزار فرهنگی در سال جاری و افزوده شدن پایه‌های تحصیلی پنجم و نهم به ساختار آموزش و پرورش خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۴
جذب فرهنگیان و استخدام فرزندان آنان در اولویت قرار دارد
 باشگاه خبرنگاران : به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران بجنورد، بطحائی در نشست با معاونین و مسئولان پشتیبانی آموزش و پرورش استان خراسان شمالی با تاکید بر کاهش هزینه ها و افزایش منابع در این وزارت،افزود: باید در امور جاری هزینه ها را کاهش داده و به تناسب آن در آمد ها را افزایش دهیم.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۴
اولویت استخدام آموزش و پرورش با فرزندان فرهنگیان است
خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از نطنز، علی‌اصغر فانی عصر امروز در جمع فرهنگیان نطنز اظهار کرد: به زودی اطلاعیه استخدام ۵ هزار نفر نیرو در آموزش و پرورش منتشر می‌شود و پس از برگزاری آزمون، قبول‌شدگان با گذراندن یک سال مهارت معلمی در مدارس مشغول فعالیت می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۳
اولویت های دریافت وام ویژه فرهنگیان ‎
فرهنگ نیوز : مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بیمه آتیه سازان حافظ یکی از گزینه‌های بیمه‌ای آموزش و پرورش خواهد بود، گفت: امیدواریم تا پایان فروردین ماه شرکت بیمه گذار جدید فرهنگیان مشخص شود.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۳
نقل و انتقال فرهنگیان در سال ۹۴ هوشمند می‌شود
خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نقل و انتقال فرهنگیان در دست بررسی است و تلاش می‌کنیم سال آینده این موضوع به وسیله یک سیستم هوشمند انجام شود. سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش « بخشنامه نقل و انتقال فرهنگیان در سال ۹۴ چه زمانی ابلاغ می‌شود؟» اظهار داشت:‌ نقل و انتقال فرهنگیان در حال بررسی است و به دنبال این هستیم تا در سال آینده نقل و انتقال فرهنگیان به وسیله یک سیستم هوشمند انجام شود.
ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۳
قانون متعهدین خدمت لغو نشده است/فرزندان فرهنگیان دراولویت استخدام
خبرگزاری مهر : سمنان – وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این مطلب که قانون متعهدین خدمت دبیری لغو نخواهد شد، افزود: دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در صورت فارغ‌التحصیلی به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند. به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر فانی ظهر شنبه در نشست صمیمی به فرهنگیان استان سمنان که در سالن شهید مطهری سمنان برگزار شد ضمن اشاره به امضای مصوبه هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان از سوی رئیس‌جمهور اظهار داشت: بر این اساس حضور مدرسین دانشگاه فرهنگیان در هیئت علمی این دانشگاه قطعی شد.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۳
استخدام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش قطعی شد
خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از تصمیم قطعی دولت برای استخدام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: این تصمیم توسط وزیر آموزش و پرورش اعلام شده است. به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، علیرضا کریمیان ظهر امروز در همایش تربیت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی” جایگاه و اقتضائات در تربیت معلم” در استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: امروزه آموزش و پرورش محور توسعه پایدار بوده و این به این معنا است که اگر کشوری بخواهد در مسیر توسعه پایدار گام بردارد باید به آموزش و پرورش توجه ویژه‌ایی داشته باشد.
ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۱۳۹۳
فانی: ازدانشگاه هایی به جزدانشگاه فرهنگیان هم جذب می کنیم
خبر آنلاین : فانی گفت:‌ برنامه داریم علاوه بر فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان، از سایر دانشگاه‌ها معلم جذب کنیم. وزیر آموزش و پرورش گفت: اساسنامه دانشگاه فرهنگیان ملاک عمل ما است و بر این اساس، دو نوع مدل پذیرش معلمان وجود دارد. اجرای این طرح نیاز به مجوز سازمان مدیریت دارد.
ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۱۳۹۳
استخدام معلم بر مبنای اساسنامه دانشگاه فرهنگیان
خبرگزاری ایرنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: اساسنامه دانشگاه فرهنگیان ملاک عمل ما برای پذیرش دانشجو و استخدام معلم است به گزارش خبرنگار آموزش ایرنا، ‘علی اصغر فانی’ روز یکشنبه در حاشیه هفتمین مجلس دانش آموزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس اساسنامه این دانشگاه دو مدل پذیرش وجود دارد که در مدل اول داوطلبان دیپلم را جذب کرده و طی یک دوره چهار ساله در این دانشگاه، آنها را تحت پوشش قرار می دهیم که این شیوه اکنون نیز ادامه دارد.
ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
استخدام فرهنگیان بازنشسته و فرزندان آنها در طرح فرهنگ
خبرگزاری پانا : طرح فرهنگ به منظور تکریم و خدمت رسانی به فرهنگیان در مراجعه به فروشگاه های عرضه کالاهای اساسی، از فرهنگیان بازنشسته و فرزندان فرهنگیان در اداره بخش های مختلف این فروشگاه ها استفاده می کند.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
سهمیه استخدام فرزندان فرهنگیان در مجلس در حال بررسی است
خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: سهمیه استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش به‌عنوان یکی از حقوق تضعیف‌شده فرهنگیان در فراکسیون فرهنگی مجلس در حال بررسی و تعیین تکلیف است. نسخه قابل چاپ به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، امیر خجسته در آئین سی‌امین یادواره بزرگداشت مقام معلم و استاد شهید مرتضی مطهری، معلمان را تحول‌گرا و اثرگذار دانست و اظهار کرد:
ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین خبر استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش
خبرگزاری ایسنا : وزیر آموزش و پرورش با تشریح جزییات ساماندهی نیروی انسانی برای مهر ۹۳ از نهایی شدن بوم‌ها برای پذیرش در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان خبرداد. علی اصغرفانی در گفت‌وگو با خبرنگار«آموزش و پرورش» ایسنا، درباره ساماندهی نیروی انسانی به عنوان یکی از اولویت‌های مهم وزارت متبوع خود گفت: ساماندهی نیروی انسانی با توجه به اینکه در ارتباط مستقیم با افراد است موضوع مهمی است و طی یک سال نمی‌توان به اهداف پیش‌بینی شده در این‌باره رسید.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان استخدام فرزندان فرهنگیان در اولویت آموزش و پرورش
خبرگزاری ایسنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام فرزندان فرهنگیان اولویت آموزش و پرورش است که کلیات آن مورد موافقت رئیس جمهور قرار گرفته است. به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» ایسنا، علی‌اصغر فانی پیش از ظهر امروز در جمع معلمان نمونه گیلان در دهکده ساحلی بندر انزلی با بیان اینکه اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان در برنامه آموزش و پرورش دنبال می‌شود، اظهار کرد: رئیس جمهور با کلیات این امر موافقت کرده است.
ادامه مطلب ...

۴۵۹ نظر برای اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید