استخدام شهرداری آذربایجان شرقی

۶۱۷ روز قبل ۷۵ نظر

استخدام شهرداری آذربایجان شرقی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود رایگان مجموعه کامل قوانین و مقررات مرتبط با شهرداری اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود رایگان جزوه آموزش آتش نشان داوطلب اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود رایگان مجموعه کامل قوانین و مقررات مرتبط با شهرداری اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی شهرداری آذربایجان شرقی سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی (بهمن ماه ۱۳۹۴)

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در بهمن ماه سال ۱۳۹۴ را اعلام کرد.
بر اساس اعلام دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، نفرات پذیرفته‌شده اصلی در این آزمون برای طی مراحل بعدی استخدام به هسته گزینش استانداری معرفی خواهند شد.
دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همچنین اعلام کرده است که با نفرات اصلی از طریق شهرداری انتخابی و یا هسته گزینش استانداری تماس تلفنی گرفته می‌شود.

برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک کنید


اسامی قبول‌شدگان و مردودین مرحله بررسی مدارک داوطلبان دعوت شده دارای حد نصاب آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان (بهمن ۱۳۹۴)

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اسامی قبول‌شدگان و مردودین مرحله بررسی مدارک داوطلبان دعوت شده دارای حد نصاب آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان (بهمن ۱۳۹۴) که به عنوان جایگزین نسبت به تحویل مدارک اقدام کرده بودند را اعلام کرد.

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید


نتایج بررسی اعتراض داوطلبان در مرحله بررسی مدارک آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان (بهمن ۱۳۹۴)

استانداری آذربایجان شرقی : دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای نتایج بررسی اعتراض داوطلبان در مرحله بررسی مدارک آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان در بهمن ۱۳۹۴ را اعلام کرد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


اعلام برنامه زمان‌بندی مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شهرداری‌های استان (بهمن ۱۳۹۴)

استانداری آذربایجان شرقی : دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای، برنامه زمان‌بندی مرحله مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در بهمن ماه ۹۴ را اعلام کرد.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


 نتایج استخدام شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی اعلام شد

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


آگهی استخدام پیمانی در شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی

استانداری آذربایجان‌شرقی در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی شهرداری های ترک – سراب – ممقان – قره آغاج – سیس – شندآباد – خامنه – دوزدوزان – هادیشهر – خاروانا – آذرشهر – تسوج – خدافرین – کلیبر – مهربان – شبستر – خسروشاه – میانه – مراغه – عجب شیر –  اسکو و بخشایش استان آذربایجان شرقی از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۸/۷/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۲۹/۷/۹۴ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، علمی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذیل استخدام ‌نماید.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


نتایج آزمون استخدامی شهرداریهای تازه تاسیس استان آذربایجان شرقی

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی و ذخیره آزمون استخدامی شهرداری‌های تازه‌تاسیس استان در سال ۱۳۹۳ در مشاغل آتش‌نشانی را اعلام کرد.

برای مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های آذربایجان شرقی تازه‌تاسیس اینجا کلیک کنید


استخدام در آتش‌ نشانی‌ های استان آذربایجان‌ شرقی

استانداری آذربایجان شرقی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری‌های استان (به غیر از شهرداری تبریز) در مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی، تعداد ۴۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون علمی تخصصی، عملی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می‌کند.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ اسفند ۹۳ – نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان شهرداری تازه‌ تاسیس

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شهرداری‌های جدیدالتاسیس استان در سال ۱۳۹۳ را اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است: اسامی ذیل جهت ادامه مراحل استخدامی به مراجع ذیربط معرفی شده و متعاقبا با پذیرفته‌شدگان این آزمون تماس گرفته خواهد شد.

 برای مشاهده نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان شهرداری تازه‌تاسیس اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ آذر ۹۳ – اخذ مجوز برگزاری آزمون جدید استخدام در شهرداری‌های آذربایجان شرقی

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مرتضی موحدنیا بعد از ظهر امروز در همایش شهرداران آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه هم‌اکنون در ۵۸ درصد از شهرهای استان هیئت عالی سرمایه‌گذاری تشکیل یافته است، اظهار کرد: در این بین در حدود ۲۰ شهر استان نیز این هیئت تشکیل نشده و چند شهر دیگر استان نیز در حال راه‌اندازی این هیئت عالی هستند که از شهرداران شهرهای مورد نظر درخواست داریم تا نسبت به راه‌اندازی این هیئت عالی سرمایه‌گذاری اقدام کنند

وی با بیان اینکه از شهرداران درخواست دارم در بودجه‌ریزی کار کارشناسی بیشتر انجام تا در تحقق بودجه مورد نظر با مشکلات مواجه نشوند، افزود: در ۶ ماهه اول سال ‌جاری شهرهای تیمورلو، ممقان، بستان‌آباد، گوگان و خواجه از جمله شهرهای هستند که بیشترین تحقق بودجه را داشتند.
موحدنیا ادامه داد: همچنین شهرهای هشترود، تسوج، سهند، جلفا، ملکان و هادیشهر نیز جزو شهرهای هستند که کم‌ترین تحقق بودجه را داشته‌اند.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود از اتصال تمام شهرداران استان به شبکه دولت تا آخر هفته آینده خبر داد  و اظهار کرد: با اتصال شهرداران به شبکه دولت دیگر نیازی به مکاتبات کاغذی نیست و شهرداران می‌توانند از طریق این شبکه مکاتبات خود را انجام دهند.
وی همچنین تاکید کرد: شهرداری‌ها می‌توانند نیروی انسانی مورد نیاز خود را به دفتر امور شهری اعلام کنند چرا که مجوز برگزاری آزمون جدید استخدام در شهرداری‌ها اخذ شده و تا پایان سال این آزمون برگزار می‌شود.


اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری های تازه تاسیس

استانداری آذربایجان‌شرقی برای تامین نیروی انسانی شهرداریهای آچاچی-تیمورلو- جوان قلعه – خواجه –کوزه کنان –مبارک شهرو وایقان استان آذربایجان شرقی از محل سهمیه استخدامی  شماره ۱۸۸۸۱۴/۹۲/۲۲۰مورخ ۱۴/۱۱/۹۲ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و مصوبه شماره ۳۵۰۳۰مورخ ۱۷/۱۲/۹۲شورای توسعه مدیریت وسرمایه انسانی شهرداریها ودهیاریهای کشور,در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی, علمی , مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذیل استخدام ‌نماید.

برای مشاهده متن کامل آگهی و مطالعه شرایط استخدامی  اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ مرداد ۹۳ – استخدام ۳۳ نفر در هفت شهرداری جدیدالتاسیس

خبرگزاری مهر : تبریز – خبرگزاری مهر: مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از استخدام ۳۳ نفر در هفت شهرداری جدیدالتاسیس استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی موحدنیا ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تامین نیروهای انسانی شهرداری های جدیدالتاسیس استان شاهد برگزاری آزمون استخدامی برای جذب این افراد خواهیم بود.
وی ادامه داد: ۲۴ نفر از طریق این آزمون ها به استخدام شهرداری درمی آیند و ۹ نفر بقیه نیز سهمیه خانواده‌های شهدا و ایثارگران خواهد بود.
موحدنیا در خصوص شایط استخدام سهمیه خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیز افزود: برای استخدام این ۹ نفر نیز از بنیاد شهید و امور ایثارگران خواسته ایم تا افرادی را به استاندازی معرفی کنند.
وی با اشاره به جزئیات آزمون استخدامی گفت: ثبت‌نام آزمون استخدامی این شهرداری‌ها از روز چهارشنبه ۲۹ مرداد به صورت اینترنتی آغاز خواهد شد.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری ادامه داد: نیروهای قراردادی و شرکتی شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته، می‌توانند با مراجعه به سایت استانداری آذربایجان شرقی نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال مدارک خود اقدام کنند.
موحدنیار در پایان اظهار داشت: با برگزاری این آزمون و جذب این تعداد نفر می توانیم نسبت به تامین نیازهای نیروی انسانی شهرداری ها و به خصوص شهرداری های تازه تاسیس قدم برداریم.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام شهرداری آذربایجان شرقی سال ۹۰

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی اسامی دو گروه دیگر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شهرداری‌های استان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، دفتر امور شهری استانداری با صدور اطلاعیه‌ای اسامی ۹۳ نفر از قبول‌شدگان آزمون استخدامی شهرداری‌های استان را که هسته گزینش استانداری اشتغال آنان را تایید کرده است اعلام کرد.

بنا به اعلام این دفتر این افراد باید با مراجعه به شهرداری مربوطه نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز و تشکیل پرونده استخدامی اقدام نمایند.

دفتر امور شهری همچنین اعلام کرده است اسامی بقیه پذیرفته‌شدگان این آزمون به تدریج و در هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.

آزمون استخدامی شهرداری‌های استان روز ۲۲ مهر سال ۹۰ با رقابت بیش از ۳۶ هزار داوطلب در ۱۸ حوزه امتحانی در ۴ شهر استان برگزار شد که طی آن ۸۰۰ نفر به استخدام شهرداری‌های استان درخواهند آمد.


برای دریافت فهرست پذیرفته‌شدگان گروه اول آزمون بر روی لینک زیر کلیک کنید:

اینجا را ببینید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

75 نظر برای «استخدام شهرداری آذربایجان شرقی»


 1. فیروز

  باسلام
  می خواستم بدونم امکان داره نتایج اولیه (لیست نفرات اصلی و ذخیره)آزمون استخدامی شهرداری های شهرستان هریس(هریس،کلوانق،زرنق،بخشایش) در سال 90 رو برا م ایمیل کنید .اگه امکان نداره راهنمایی کنید از کجا میتونم به لیست نفرات دست پیدا کنم.خیلی ممنون از همکار یتون

  پاسخ
 2. مریم

  سلام خسته نباشیدازشماخاهش میکنم باتحقیق ازمحله ومحل کارقبلی ازقبول شدگان راهم انجام دهیدتامثل بقیه استخدامی ها شخص لایق قبول بشه که فرداکارمروم راشخص ظالم انجام نمیده

  پاسخ
 3. مریم

  ازشمامسول محترم تقاضادارم باتحقیق ازمحله ازقبول شدگان راهم ملاک قراربدهیدالتماس میکنم فرداکارمردم به شهرداری میفته براگزینش میخونیم میاییم اما تحقیق حق مردم است که بگن

  پاسخ
  • مریم

   ازشما مسول محترم تقاضا دارم حق قبول شدگان ومردم باتحقیق شماست فردی باش خدمت گذارمردم وکشورباشه باتحقیق مشخص میشه ازمحل کاروزندگی براگزینش میخاستم میایم ببینیم تاحالا نمازجمعه شرکت کرده اصلا اهل خداوپیامبراست اگه هست پس داشت کارمیکنه

   پاسخ
  • مریم

   فقط نمره ملاک نیست بین قبول شدگان ندارم ارسالی مهم است اگه درست نباشه چی میشه شایدیکی معدلش زیادنوشته یابومی بودنش راقبول شدبعدمتوجه شدن مشکلی پیش نمیاد

   پاسخ
  • mina

   دوسا عزیزم من بدون هیچ سهمیهای قبول شدم برا تحلیلگر سیستم.راستش میدونستم قبول میشم ازمونو عالی موشته بودم منتها باور نداشتم نتایج رو درست اعلام کنن میگفتم پارتی میکنن بازبرا همین اصلا برا مصاحبه نخوندم تا اینکه دیدم قبول شدم الان دارم واسه مصاحبه آماده میشم انشالله تو اینم مرحله هم عادلانه برخورد بشه تا هر کس لایقش هست بره سر کار.

   پاسخ
 4. احسان

  سلام کسی از خبر داره نتایج ازمون کی مییاد ؟
  کسی هست ازمون کاردان اتش نشانی شرکت کرده باشه ؟
  سوالارو چجور زدین ؟سخت بود بنظرم

  پاسخ
 5. فرناز

  آگهی شهرداری خیلی گنگه.
  دروس عمومی که اصلا مشخص نکرده. شرط معدل هم ندارن. تفکیک جنسیتی هم نکردن. سقف سنی سی و پنج سال هم یه کم مشکوکه. آخه الان دیگه اکثر استخدامیا تا سی سال قبول می کنن. نمی دونم شرکت کنم یا نه؟
  بچه ها لطفا راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • محتوا گذار هشت

   با سلام
   کاربر عزیز لطفاً شرایط استخدامی را با دقت مطالعه نمایید و در صورت داشتن سؤال یا ابهام با منابع انسانی سازمان یا مسئولین برگزاری ازمون تماس بگیرید تا پاسخ صحیح دریافت کنید.
   باتشکر

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.