استخدام شهرداری مرکزی (استخدام جدید)

۷۴ نظر

استخدام شهرداری مرکزی

اخبار و استخدام‌های شهرداری مرکزی به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های شهرداری مرکزی، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام شهرداری مرکزی و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

 

خبر ۱۸ آبان ۱۴۰۲- اطلاعیه تعویق آزمون استخدام نیروی قرارداد کار معین شهرداری‌ها سال ۱۴۰۲

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند، بر اساس هماهنگی به عمل آمده، آزمون استخدامی شهرداری‌ها در تاریخ مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام(۲۶ آبان ماه) برگزار نخواهد شد. بدیهی است تاریخ جدید پس از اخذ مجوزهای لازم، هماهنگی با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و استانداری‌های تابعه از طریق اطلاعیه رسمی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اطلاع رسانی خواهد شد.

خبر ۶ آبان ۱۴۰۲- تمدید ثبت نام استخدام نیروی قرارداد کار معین شهرداری‌ها سال ۱۴۰۲

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شهرداری‌ها سال ۱۴۰۲ به اطلاع می رسانیم، ثبت نام آزمون تا ۱۰ آبان ۱۴۰۲ تمدید شد.

خبر ۲۷ مهر ۱۴۰۲- استخدام نیروی قرارداد کار معین شهرداری‌ها سال ۱۴۰۲

استانداری های خراسان جنوبی،زنجان،سیستان و بلوچستان، قزوین،کرمان، مرکزی و هرمزگان باستناد مجوزهای خذ شده ازسازمان شهرداریها و دهیاری های کشور به منظور تامین بخشیار نیروهای انسانی مورد نیاز شهرداریهای استان،از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی و آزمون عملی برای مشاغل عملیاتی آتشنشانی و پس از طی مراحل گزینش صورت قرارداد کار معین دعوت به همکاری مینماید.

برای مشاهده دفترچه آزمون اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

شرایط عمومی و اختصاصی

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدام شهرداری مرکزی
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام شهرداری مرکزی
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما میتوانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
سوالات متداول

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۷۴ نظر برای استخدام شهرداری مرکزی (استخدام جدید)

 • س
  ساغر
  ۳ فروردین ۱۴۰۳، ۱۵:۱۶
  پنج ماه گذشت از ثبت تاممون ولی هنوز نه خبری از آزمون هست نه خبری از عودت مبلغی که ازمون گرفتن ، کسی ام پاسخگوی ما نیست
  • ز
   زهرا مجیدی پور
   ۹ فروردین ۱۴۰۳، ۲۰:۲۳
   سلام.مگه اعلام نکردن که خرداد ماه ازمون هست؟
   • س
    ساغر
    ۱۱ فروردین ۱۴۰۳، ۱۱:۳۴
    سلام ، من خبرشو از منابع معتبر نشنیدم ، اگر منابع معتبر اعلام کرده ممنون میشم به منم اطلاع بدین ..
  • م
   مجیدیه
   ۲۷ دی ۱۴۰۲، ۰۹:۴۲
   سلام
   آزمون شهرداری بالاخره برگزارشد یانه؟
   • ا
    الهام
    ۵ آذر ۱۴۰۲، ۱۱:۵۴
    لطفا یه تاریخ مشخص کنید برای امتحان . واقعا یه ذره خودتونو بزارین جای ما استرس امتحان از این طرف آزمون های دیگه هم داریم انقد پشت گوش میفته ک یادمون بره اصلا امتحانی وجود داشته اگه قراره برگزار نشه بگید تکلیف خودمونو بدونیم
    • G
     God
     ۲۵ آبان ۱۴۰۲، ۱۰:۲۶
     پستیبان محترم ازمون فردا به تعویق افتاده؟
     • مشاور «ای استخدام»
      ۲۵ آبان ۱۴۰۲، ۲۳:۴۵
      کاربرعزیز
      طبق اطلاعیه زیر که در تاریخ 18 آبان منتشر شده است ، این آزمون به تعویق افتاده است .
      به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند، بر اساس هماهنگی به عمل آمده، آزمون استخدامی شهرداری‌ها در تاریخ مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام(26 آبان ماه) برگزار نخواهد شد. بدیهی است تاریخ جدید پس از اخذ مجوزهای لازم، هماهنگی با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و استانداری‌های تابعه از طریق اطلاعیه رسمی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اطلاع رسانی خواهد شد.

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

     ثبت پاسخ