استخدام دانشگاه های افسری ارتش سال ۱۴۰۲- ۱۴۰۳

۱۰۵۸۱ نظر

استخدام دانشگاه های افسری ارتش

متقاضیان محترم استخدام در دانشگاه های افسری ارتش سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳می‌توانند در این صفحه تمام اطلاعات مورد نیاز جهت استخدام در این سازمان، به همراه مشاهده و بررسی وضعیت استخدامی دانشگاه های افسری ارتش را مورد بررسی قرار دهند.

آخرین وضعیت  استخدام  دانشگاه های افسری ارتش سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون دانشگاه های افسری ارتش ۱۴۰۲-۱۴۰۳ به اطلاع میرسانیم، زمان ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه افسری  در پاییز سال آینده خواهد بود.

لینک ها و صفحات مرتبط با اعلام نتایج

 • ثبت  نام  آزمون استخدام دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در پاییز سال آینده خواهد بود و شما می‌توانید با مراجعه به بخش شرایط عمومی و اختصاصی استخدام افسری ارتش  نسبت به ثبت نام آزمون اقدام نمایید.
 • جهت آمادگی برای استخدام در دانشگاه های افسری ارتش، مطالعه و مشاهده بهترین منابع آمادگی برای آزمون استخدام می‌توانید از منابع مطالعاتی مفید برای استخدامی دانشگاه های افسری ارتش استفاده کنید.

 

شرایط عمومی، اختصاصی آزمون
آخرین اخبار استخدام دانشکاه افسری

چگونگی استخدام شدن در دانشگاه های افسری ارتش

دانشگاه افسری ارتش، یا همان آجا محلی برای تربیت افسران آینده ارتش جمهوری اسلامی ایران است. این دانشگاه به از آن به عنوان دانشگاه جنگ نیز یاد می‌شود از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های آموزش نظامی در کشور است. دانشگاه افسری ارتش، هر ساله از طریق ثبت نام افراد و با برگزاری آزمون استخدامی نیاز خود به نیروی انسانی و دانشجوی جدید را برطرف می‌کند.

افرادی که متقاضی استخدام خلبانی ارتش هستند نیز باید مراحل استخدام شدن خود به عنوان خلبان را از طریق استخدام دانشگاه های افسری ارتش پیگیری نمایند. به این منظور مشتاقان خلبانی کافی است در زمان شروع ثبت نام دانشگاه های افسری ضمن رعایت شیوه‌نامه‌های ثبت نام، پس از تمکیل فرم‌ها و ثبت‌نام در آزمون دوره‌های تکمیلی را در دانشگاه افسری ارتش طی نمایند.

کارجویانی که متقاضی استخدام شدن در دانشگاه های افسری ارتش سال ۱۴۰۲- ۱۴۰۳هستند، می توانند شرایط عمومی و اختصاصی استخدام دانشگاه های افسری که می تواند شامل یکی از دانشگاه های امین ، افسری سپاه و... باشد مطالعه نمایند و اقدام به ثبت نام در دانشگاه افسری نماید .همچنین برای مشاهده زمان استخدام دانشگاه افسری می توانید به این صفحه مراجعه نمایید

برای مطالعه شرایط استخدام دانشگاه افسری ارتش، مراحل استخدام دانشگاه افسری ارتش،  زمان استخدام دانشگاه افسری ارتش، مدارک لازم برای استخدام دانشگاه افسری ارتش  سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳می‌توانید به صفحه شرایط استخدامی مراجعه نمایید.

کاربران عزیز «ای استخدام» دانشگاه افسری ارتش سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳می‌توانند برای آمادگی در آزمون استخدامی از منابع مطالعاتی مفید در این خصوص استفاده نمایید و بعد از قبولی در مرحله کتبی و راه یافتن به مرحله گزینش و استخدام دانشگاه افسری ارتش برای آشنایی با سوالات گزینش دانشگاه افسری ارتش از بسته کتاب جامع گزینش، مصاحبه و عقیدتی استفاده کنند.

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی دانشگاه های افسری ارتش
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام دانشگاه افسری ارتش
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین دانشگاه افسری ارتش
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی دانشگاه های افسری ارتش در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۰٬۵۸۱ نظر برای استخدام دانشگاه های افسری ارتش سال ۱۴۰۲- ۱۴۰۳

 • ر
  رسول
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲، ۰۲:۵۰
  سلام
  من مدرک کارشناسی ناپیوسته مکانیک خودرو دارم 27سالمه میتونم برای دانشگاه افسری ثبت نام کنم
  • ه
   هرچی خدا بخاد
   ۴ فروردین ۱۴۰۲، ۱۹:۰۹
   سلام دوستان با کارشناسی تربیت بدنی میشه دانشگاه افسری وارد بشیم فرزند جانباز هستم؟؟دیپلمم فنی هس
   • ح
    حمیدرضا
    ۲۰ اسفند ۱۴۰۱، ۱۴:۱۴
    سلام من دیپلم تجربی با معدل 12.97 صدم دارم میتونم ثبت نام کنم خدمت هم رفتم امدم
    • س
     سیدسلمان
     ۱۱ اسفند ۱۴۰۱، ۱۴:۲۳
     سلام بنده فرزند ایثارگر جنگ تحمیلی هستم کاردانی ساخت و تولید گرایش ماشین ابزار 33سالمه شرایط سنی استخدام به من نمیخوره...
     • ا
      ابوالفضل
      ۶ اسفند ۱۴۰۱، ۱۹:۳۸
      با سلام عرض وادب خدمت دوستان
      دانشکده افسری رشته فنی حرفه ای قبول میکند یا باید نظری باشد؟؟
      • مشاور «ای استخدام»
       ۶ اسفند ۱۴۰۱، ۲۰:۰۴
       کاربرعزیز
       ثبت نام صرفا با مدرک دیپلم نظری می باشد .( ریاضی‌فیزیک ، تجربی و انسانی )
      • d
       ddddddddddddddddddddd
       ۲۸ بهمن ۱۴۰۱، ۲۰:۲۲
       سلام مجدد
       ضمن تبریک به افرادایی که قبول شدن.
       یک نکته ای من بگم.
       کسانی که ارشد هستن و با کارشناسی شرکت کردن یا دکتری هستن با ارشد شرکت کردن. نیاز به انصراف نیست فقط نباید چیزی بگید معمولا میگن استعلام میگیریم ولی نمی‌کنند. .تمام دوستان من دانشجوی دکتری بودن سال 96 و با ارشد شرکت کرده بودن کسی هم انصراف نداد.
       فقط یه نکته ای هست ترم یک و دو نباشید چون معمولا مرخصی نمیدن برای حضور در دانشگاه. ولی اگر دور پایان نامه هستین و نیازی به دانشگاه ندارین مشکلی نیست.
       • d
        ddddddddddddddddddddd
        ۲۸ بهمن ۱۴۰۱، ۲۰:۲۵
        ببخشید این مربوط به ازمون دیگه هست
        • d
         ddddddddddddddddddddd
         ۲۸ بهمن ۱۴۰۱، ۲۰:۳۲
         این مطعلق به ازمون یکی از بانک هاست.
        • م
         محمد
         ۱۱ بهمن ۱۴۰۱، ۱۲:۴۰
         سلام خوبین دوستان بخدا این چه ظلمیه درحق دیپلم های فنی و حرفه‌ای و کاردانش میکنین چرا دیپلم مارو دانشگاه افسری نمیخاد ماهم امتحان میدم دیگه 3 سال جوانی مون هدر شد بچه ها خواهش میکنم نرین رشته های فنی و کاردانش

         لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

         ثبت پاسخ