استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (اطلاعیه فراگیر)

۸ روز قبل ۵۳۴ نظر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سنجش مجری آزمون وزارت بهداشت با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (ویرایش جدید)

خبر ۲۳ دی ۹۸ - اطلاعیه ارسال مدارک آزمون استخدامی سی ام آبان ماه ۹۸ فراگیر هفتم

بـه اطـلاع افراد شرکت کننده در آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۸/۸/۳۰ این دانشگاه که توسط سازمان سنجش برگزار گردید می رساند نفرات مشروح در جدول پیوست می بایست با توجه به نکات ذیل و براساس ستون "تاریخ مراجعه" به ترتیب ذیل ، از ساعت ۸:۳۰ صبح لغایت ۱۴ بعد از ظهر مراجعه نمایند.

رشته شغلی هایی که مقرر گردیده در روزهای چهار شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ و پنج شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۶جهت بررسی مدارک حضور یابند می بایست به نشانیکرمانشاه - بلوار شهید بهشتی –ساختمان شماره یک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه –بیمارستان امام علی – سالن ورزشی مراجعه نمایند.

و رشته شغلی هایی که در فایل اکسل مقرر گردیده در روزهای شنبه مورخ۱۳۹۸/ ۱۰/۲۸ ویکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ جهت بررسی مدارک حضور یابند به نشانیکرمانشاه - بلوار شهید بهشتی –ساختمان شماره یک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه – نیروی انسانی مراجعه نمایند.

نکات قابل توجه :

۱ – درج اسامی معرفی شدگان در سایت به منزله پذیرفته شدن نهایی نبوده و صرفا جهت دریافت مدارک و مستندات ، بررسی آنها و تایید یا عدم تایید اطلاعات ثبت نامی ( خود اظهاری داوطلب در زمان ستای فرایند استخدام می باشد. لذا در صورت نقص مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تایید اطلاعات ، از افراد جایگزین شرکت کننده در آزمون استفاده خواهد شد.

۲- افرادی که اسامی آنها اعلام شده است موظفند شخصا و به صورت حضوری در تاریخ مذکور در جدول ذیل و با دردست داشتن مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده مراجعه نمایند . "بدیهی است در صورت عدم مراجعه در بازه زمانی تعیین شده، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده و از سایر افراد شرکت کننده در آزمون به جایگزینی وی استفاده خواهد شد."

۳- جهت جلوگیری از هرگونه اشکال در روند بررسی مدارک و تکمیل پرونده، شخص شرکت کننده موظف است با مطالعه دقیق این اطلاعیه ابتدا نسبت به تهیه تمامی مدارک مورد نیاز اقدام نموده و سپس به دانشگاه مراجعه نماید.در غیر اینصورت عواقب عدم تکمیل دقیق پرونده بر عهده فرد خواهد بود.

برای مشاهده اطلاعیه زمان بندی تحویل مدارک اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اینجا کلیک کنید

خبر ۸ دی ۹۸ - دریافت کارنامه نهایی آزمون قراردادی۹۸/۶/۱ علوم پزشکی کرمانشاه

کارنامه نهایی داوطلبین آزمون استخدامی تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱ صادر شد.

کلیه شرکت کنندگان در آزمون فوق می توانند با کلیک بر روی هریک از آدرس سایت های زیر نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

سایت kums.poorsam.ir جهت مجوز شماره ۳۳۶۵ به تعداد ۳۹ نفر

سایت azmoonkums.poorsam.ir جهت مجوز شماره ۱۵۵۸ به تعداد ۴۹ نفر

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ مرداد ۹۸ - دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به اطلاع میرسانیم، لینک دریافت کارت آزمون استخدام فعال گردید.

برای دریافت کارت اینجا کلیک کنید

خبر ۲۰ مرداد ۹۸ - اطلاعیه کارت ورود به جلسه آزمونهای استخدام قراردادی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

به اطلاع می رساند کارت ورود به جلسه آزمونهای استخدام قراردادی دانشگاه (موضوع مجوز استخدام ۲۰۹/۳۳۶۵/د تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۰ معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به تعداد ۳۹ نفر و همچنین مجوز استخدام ۲۰۹/۱۵۵۸/د تاریخ ۱۳۹۸/۳/۷ به تعداد ۴۹ نفر) در روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه تاریخ ۱۳۹۸/۵/۲۶ لغایت ۱۳۹۸/۵/۲۸ قابل دریافت می باشد.

ضمناً مکان و زمان برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون قید می گردد. لذا متقاضیان شرکت در آزمون که قبلا ثبت نام نموده اند می توانند با ورود کد رهگیری و کد ملی در سایت ثبت نامی جهت دریافت کارت اقدام کنند.

سایت kums.poorsam.ir جهت مجوز شماره ۳۳۶۵ به تعداد ۳۹ نفر می باشد.

سایت azmoonkums.poorsam.ir جهت مجوز شماره ۱۵۵۸ به تعداد ۴۹ نفر می باشد.

خبر ۱۲ مرداد ۹۸ - فراخوان جذب هیات علمی مشمول تعهدات قانونی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مستقر در کلان منطقه ۳ کشوری در غرب کشور به منظور تامین نیازهای آموزشی خود مطابق با مفاد ماده ۱۴ آیین نامه اداری استخدامی اعضای هیات علمی، فراخوان جذب هیات علمی مشمول تعهدات قانونی را در رشته های مورد نیاز برگزار می نماید.

برای دریافت اطلاعیه فراخوان اینجاکلیک کنید.

خبر ۹ مرداد ۹۸ - اصلاحیه آگهی جذب نیروی قراردادی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

براساس نامه شماره ۲۵۷۲۵ مورخ ۹۸/۵/۷ مدیریت نیروی انسانی دانشگاه اصلاحیه این آگهی بدین شرح می باشد:

به اطلاع می رساند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای تحت پوشش ، تعداد (۴۹) نفر از افراد واجد شرایط را به صورت قرارداد انجام کارمعین، با در نظر گرفتن شرایط ذکر شده در آگهی و از طریق آزمون کتبی (اعم از عمومی و تخصصی) و گزینش بکارگیری نماید.

متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از روز دوشنبه تاریخ ۱۳۹۸/۵/۷ لغایت روز پنجشنبه تاریخ۱۳۹۸/۵/۱۷ نسبت به ثبت نام و یا ویرایش ثبت نام از طریق سایت اینترنتی azmoonkums.poorsam.ir و همچنین سایت اینترنتی دانشگاه به آدرس www.kums.ac.ir اقدام نمایند.

لازم به ذکر است تاریخ برگزاری این آزمون همزمان با آزمون موضوع سهمیه استخدامی شماره ۳۳۶۵-۲۰۹-د مورخ ۱۳۹۷/۵/۲۰ معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع وزات بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به تعداد (۳۹) نفر به صورت قرار دادی (انجام کارمعین) می باشد.

 برای مشاهده متن آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ مرداد ۹۸ - آگهی جذب نیروی قراردادی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

به اطلاع می رساند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای تحت پوشش ، تعداد (۴۹) نفر از افراد واجد شرایط را به صورت قرارداد انجام کارمعین، با در نظر گرفتن شرایط ذکر شده در آگهی و از طریق آزمون کتبی (اعم از عمومی و تخصصی) و گزینش بکارگیری نماید.

متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از روز دوشنبه تاریخ ۱۳۹۸/۵/۷ لغایت روز پنجشنبه تاریخ۱۳۹۸/۵/۱۷ نسبت به ثبت نام و یا ویرایش ثبت نام از طریق سایت اینترنتی azmoonkums.poorsam.ir و همچنین سایت اینترنتی دانشگاه به آدرس kums.ac.ir اقدام نمایند.

لازم به ذکر است تاریخ برگزاری این آزمون همزمان با آزمون موضوع سهمیه استخدامی شماره ۳۳۶۵-۲۰۹-د مورخ ۱۳۹۷/۵/۲۰ معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع وزات بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به تعداد (۳۹) نفر به صورت قرار دادی (انجام کارمعین) می باشد.

 برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ تیر ۹۸ - ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان آزمون جذب نیرو

به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون جذب نیروی خدمات نظافت (تمیزکار) و نگهبان در "شرکت روژان سلامت افق" می رساند در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات مربوطه می توانند از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۲ شب امروز یازدهم تیرماه به سایت اینترنتی rojansalamat.poorsam.ir مراجعه کنند.

لازم به ذکر است شرکت "روژان سلامت افق" در راستای تامین نیروی انسانی برای انجام خدمت در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد ۱۰۶ نفر نیروی خدمات نظافت (تمیزکار) و نگهبان را از طریق آزمون عمومی و گزینش به صورت شرکتی جذب می کند که اطلاعیه جذب نیروی مربوطه پیشتر منتشر گردیده و زمان ثبت نام به پایان رسیده است .

خبر ۲۸ خرداد ۹۸ - استخدام شرکت روژان سلامت افق برای انجام خدمت در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

به اطلاع می رساند شرکت "روژان سلامت افق" در راستای تامین نیروی انسانی برای انجام خدمت در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد ۱۰۶ نفر نیروی خدمات نظافت (تمیزکار) و نگهبان را از طریق آزمون عمومی و گزینش به صورت شرکتی جذب می کند.

داوطلبان جهت ثبت نام از تاریخ ۲۸ خردادماه لغایت ۱۰ تیرماه به سایت اینترنتی rojansalamat.poorsam.ir مراجعه کنند.

 برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ فروردین ۹۸ - تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

مدیر منابع انسانی دانشگاه از تمدید ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه خبر داد.

محمدرضا خانی گفت: فرصت ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه با توجه به تعطیلات نوروز و وقوع بحران سیل و زلزله در روزهای اخیر و نیز درخواست تعداد زیادی از متقاضیان صرفا برای روزهای ۲۴ و ۲۵ فروردین تمدید شد.

وی گفت : متقاضیانی که به هر دلیل نتوانسته اند در موعد مقرر ثبت نام کنند می توانند در تاریخ های مذکور به این لینک ( سایت مربوطه ) مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

خبر ۵ اسفند ۹۷ - استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تحت پوشش خود طبق مفاد دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی از محل سهمیه استخدامی شماره ۳۳۶۵-۲۰۹-د مورخ ۲۰-۵-۱۳۹۷ معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اقدام به جذب و بکارگیریتعداد ۳۹ نفر از افراد واجد شرایط به صورت قراردادی (انجام کارمعین) نماید.

لازم به ذکر است این افراد با در نظر گرفتن شرایط ذیل و از طریق آزمون کتبی (اعم از عمومی و تخصصی) و گزینش جذب و بکارگیری خواهند شد.

لذا داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت kums.ac.ir و یا kums..poorsam.ir مراجعه نمایند.

ردیف عنوان رشته شغلی تعداد مورد نیاز جنسیت شرایط احراز محل جغرافیایی
زن مرد
۱ کارشناس اقتصاد سلامت ۲ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی اقتصاد سلامت یا اقتصاد بهداشت کرمانشاه
۲ کارشناس فناوری اطلاعات سلامت ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی فناوری اطلاعات سلامت
۳ کارشناس تجهیزات پزشکی ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی تجهیزات پزشکی
۴ پرستار ۲ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی پرستاری
۵ کارشناس راه ساختمان و شهر سازی ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی کنترل پروژه
۶ کارشناس معماری ۱ ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی عمران سازه
۷ کارشناس معماری۲ ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی معماری
۸ کارشناس تحلیلگر سیستم ۲ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته تحصیلی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار یا سیستمهای نرم افزاری
۹ حسابدار ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی حسابدار
۱۰ کارشناس امور اداری ۲ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در یکی از رشته های  تحصیلی مدیریت دولتی(تمام گرایشها) ،مدیریت بازرگانی(تمام گرایشها) ، مدیریت اجرایی
۱۱ کارشناس آزمایشگاه واکسن و سرم(۱) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی بیو شیمی
۱۲ کارشناس امور پژوهشی ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته تحصیلی شیمی تجزیه
۱۳ کارشناس آزمایشگاه واکسن و سرم(۲) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی ایمنی شناسی
۱۴ کارشناس بهداشت حرفه ای ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی بهداشت حرفه ای
۱۵ کارشناس آزمایشگاه غذا و دارو،بهداشتی ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی شیمی فیزیک
۱۶ کارشناس امور دانشجویان ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی آموزش عالی
۱۷ کارشناس آزمایشگاه واکسن و سرم(۳) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی شیمی آلی یا تجزیه
۱۹ کارشناس سلامت اجتماعی ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی علوم اجتماعی
۲۰ کارشناس برنامه ریزی ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس  در رشته  تحصیلی سیاستگذاری سلامت
۲۱ کارشناس سلامت روان(۱) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی روانشناسی
۲۲ مددکار بهداشتی درمانی ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی روانشناسی
۲۳ کارشناس امور فوق برنامه(۱) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی روانشناسی
۲۴ کارشناس امور فوق برنامه(۲) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته مشاوره
۲۵ کارشناس امور فرهنگی ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی امور فرهنگی
۲۶ دارو ساز ۱ · · دارا بودن مدرک دکتری عمومی در رشته تحصیلی داروساز 
۲۷ کارشناس مواد خوراک ، آشامیدنی ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس  در رشته  تحصیلی صنایع غذایی با پایه لیسانس صنایع غذایی
۲۸ کارشناس تجهیزات پزشکی ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی تجهیزات پزشکی با پایه تجهیزات پزشکی
۲۹ پژوهشگر سلامت(۱) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در یکی از رشته های  تحصیلی ژنتیک یا علوم سلولی مولکولی
۳۰ پژوهشگر سلامت(۲) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در یکی از رشته های  تحصیلی شیمی یا شیمی تجزیه
۳۱ پژوهشگر سلامت(۳) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی بیوشیمی
۳۲ پژوهشگر سلامت(۴) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی علوم سلولی مولکولی
۳۳ پژوهشگر سلامت(۵) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی روانشناسی بالینی
۳۴ کارآزمای آزمایشگاه تحقیقات سلامت ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی شیمی تجزیه
۳۵ کارشناس سلامت روان(۲) ۱ · · دارا بودن مدرک فوق لیسانس در رشته  تحصیلی روانشناسی بالینی
۳۶ پزشک عمومی ۱ · · دارا بودن مدرک دکتری در رشته تحصیلی پزشکی عمومی 
توجه مهم: ۱- دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با معدل حد اقل ۱۵ و بالاترحق شرکت در آزمون را دارند۲- داوطلبان رشته های شغلی داروساز و پزشک عمومی با معدل ۱۴ و به بالاتر حق شرکت در آزمون را دارند ۳- مرتبط بودن رشته تحصیلی داوطلبان در مقطع لیسانس با رشته تحصیلی آنان در مقطع فوق لیسانس الزامی است در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد و قبولی آنها در آزمون کان لم یکن تلقی می گردد.

خبر ۱۲ خرداد ۹۷ - آگهی جذب و بکارگیری کمک پرستار به صورت شرکتی

به اطلاع میرساند شرکت تعاونی طب پارس در راستای ارائه خدمات به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه و واحدهای تابعه در نظر دارد تعداد ۱۱۲ نفر کمک پرستار را از طریق آزمون و گزینش به صورت شرکتی از بین افراد واجد شرایط بکارگیری نماید.

بدیهی است آزمون یاد شده با نظارت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خواهد بود.
لذا از کلیه متقاضیان شرکت در آزمون دعوت بعمل می آید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ لغایت ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ به آدرس اینترنتیhttp://tebpars.poorsam.ir مراجعه نمایند.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک کنید

خبر ۳ خرداد ۹۷ - نتایج اولیه آزمون استخدامی بهورزی اعلام شد

نتایج اولیه آزمون استخدامی رشته شغلی بهورزی جهت بررسی مدارک اعلام شد.

افراد مشروحه در فایل ذیل می بایست از تاریخ ۵/۳/۹۷ لغایت ۹/۳/۹۷ با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مدیریت نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه واقع در بلوار شهید بهشتی جنب بیمارستان امام علی (ع) مراجعه نمایند.

گفتنی است این لیست ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز می باشد و متعاقبا" پس از بررسی مدارک مربوطه و انجام مصاحبه ، نفرات اصلی و ذخیره به هسته گزینش دانشگاه معرفی خواهند شد.

برای مشاهده لیست اعلام شده ۳ برابر ظرفیت اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ فروردین ۹۷ - زمان تحویل مدارک آزمون استخدامی یکم دی ماه اعلام شد

به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پیمانی مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۱ سازمان سنجش می رساند ضمن توجه به نکات ذیل ، از ساعت ۱۳ لغایت۱۷ بعد از ظهر روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱/۱۸ الی پنجشنبه ۱۳۹۶/۱/۲۳ جهت تشکیل پرونده ، تحویل مدارک و سایر مراحل اداری به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه به نشانی: بلوار شهید بهشتی ، جنب بیمارستان امام علی (ع) ،طبقه همکف مدیریت منابع انسانی ، واحد استخدام مراجعه نمایند.

برای مشاهده آزمون ۹۶ پیمانی تحویل مدارک اصلی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده لیست اسامی به ترتیب الفبا لیست اسامی به ترتیب الفبا اینجا کلیکک نمایید

خبر ۲۷ اسفند ۹۶ - زمان تحویل مدارک آزمون استخدامی یکم دی ماه اعلام شد

به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پیمانی مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۱ سازمان سنجش می رساند ضمن توجه به نکات ذیل ، از ساعت ۱۳ لغایت۱۷ بعد از ظهر روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱/۱۸ الی پنجشنبه ۱۳۹۷/۱/۲۳ جهت تشکیل پرونده ، تحویل مدارک و سایر مراحل اداری به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه به نشانی: بلوار شهید بهشتی ، جنب بیمارستان امام علی (ع) ،طبقه همکف مدیریت منابع انسانی ، واحد استخدام مراجعه نمایند.

برای دریافت مدارک اصلی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده لیست اسامی به ترتیب الفبا اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ اسفند ۹۶ - استخدام دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی کرمانشاه

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی کرمانشاه برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش، طبق مفاد دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز ، از محل سهمیه استخدامی مصوب صورتجلسه مورخ ۱۳۹۳/۰۲/۳۰ هیات امناء دانشگاه ( ماده ۲۰) و مجوز استخدام شماره ۷۸۲۹/۹۵/م تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲۲ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی وزارت متبوع، در نظر دارد از بین داوطلبان بومی در یک فضای رقابتی و با رعایت عدالت استخدامی، تعداد ۸۰ نفر از افراد واجد الشرایط را از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش در رشته شغلی بهورزی بصورت قرارداد کارمعین استخدام نماید.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ اسفند ۹۶ - استخدام دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی کرمانشاه

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی کرمانشاه برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش، طبق مفاد دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز ، از محل سهمیه استخدامی مصوب صورتجلسه مورخ ۱۳۹۳/۰۲/۳۰ هیات امناء دانشگاه ( ماده ۲۰) و مجوز استخدام شماره ۷۸۲۹/۹۵/م تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲۲ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی وزارت متبوع، در نظر دارد از بین داوطلبان بومی در یک فضای رقابتی و با رعایت عدالت استخدامی، تعداد ۸۰ نفر از افراد واجد الشرایط را از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش در رشته شغلی بهورزی بصورت قرارداد کارمعین استخدام نماید.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ آبان ۹۶ - شروع ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

کاربران عزیز ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای شما، به اطلاع میرسانیم ، شرایط استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۶ اعلام شد.

مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ می باشد

زمان برگزاری آزمون : کلیه رشته های شغلی به جز رشته شغلی پزشک متخصص جمعه ۹۶/۱۰/۰۱ می باشد

تبصره : زمان برگزاری آزمون برای رشته‌های شغلی پزشک متخصص شامل کد رشته‌های شغلی (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۲۲/۱۰/۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

برای مشاهده صفحه آگهی استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سنجش مجری آزمون وزارت بهداشت با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (ویرایش جدید)

خبر ۱۶ مهر ۹۶ -فراخوان دوم جذب دستیار پژوهشی (طرح نیروی انسانی و سرباز )

به اطلاع میرساند معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستیار پژوهش طرح نیروی انسانی / دستیار پژوهش سرباز می پذیرد.

برای مشاهده فراخوان جذب دستیار پژوهش طرح نیروی انسانی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده فراخوان جذب دستیار پژوهش سرباز اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ مرداد ۹۶ - کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

کاربران گرامی برای مشاهده کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه روی لینک زیر کلیک نمایید

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ تیر ۹۶ - استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی واحدهای تابعه خود با برگزاری آزمون و گزینش از بین افراد واجد شرایط تعداد ۱۷۲ نفر را در رشته های شغلی بهداشتی درمانی ،پشتیبانی وخدمات بصورت خریدخدمات (شرکتی) بکارگیری نماید. داوطلبان واجدشرایط می توانند بامراجعه به آدرس اینترنتی http://azmoon.poorsam.ir/ نسبت به دریافت آگهی مربوطه اقدام نمایند. ضمناً لازم به ذکر است ثبت نام ازتاریخ ۹۶/۴/۴ امکان پذیر است.

خبر ۲۵ آذر ۹۵ - زمان بندی تحویل مدارک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

خبرگزاری ایرنا : دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در اطلاعیه ای که بر روی پایگاه اطلاع رسانی خود منتشر کرده زمان بندی تحویل مدارک آزمون استخدامی ۲۱ آبان ماه سال ۹۵ را اعلام کرد

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ مهر ۹۵ - زمان دریافت کارت ورود به جلسه

به اطلاع داوطلبان گرامی شرکت در آزمون نگهبانی می رساند تاریخ برگزاری آزمون ۷ آبان ماه(۱۳۹۵/۸/۷) تعیین گردیده است لذا مقتضی است ، جهت دریافت کارت ورود به جلسه در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب۱۳۹۵/۸/۵.۴.۳به سایت register.poorsam.ir مراجعه نمایند.

 ۲۰ مرداد ۹۵ - استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

شرکت خدماتی و تعاونی ایمن بانان زاگرس در راستای تامین نیروی انسانی و ارائه خدمات به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه و واحدهای تابعه ، تعداد ۱۱۳ نفر نگهبان را از طریق برگزاری آزمون عمومی و گزینش به صورت حجمی (شرکتی) با در نظرگرفتن شرایط مندرج در جدول ذیل از بین افراد واجد شرایط بکار گیری می نماید .بدیهی است آزمون یادشده با نظارت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی برگزار خواهد شد. بدیهی است افرادی که قبلا فرم ثبت نام را جهت رشته شغلی نگهبانی تکمیل و کد رهگیری دریافت نموده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و تمامی شرایط مندرج در این آگهی نیز ، بر آنها تسری می یابد

 برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

 برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

۱ مرداد ۹۵ – شروع استخدام دانشگاههای ‌علوم ‌پزشکی ‌وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

دانشگاهها / دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

برای مشاهده متن کامل آگهی و فایل راهنما اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

خبر ۲۵ اردیبهشت ۹۵- اعلام نتایج آزمون بکارگیری نیرو در طرح حاشیه نشینی شهری

نتایج آزمون بکارگیری نیرو در طرح حاشیه نشینی شهری PHC اعلام شد. بر اساس اطلاعیه نیروی انسانی دانشگاه ۱.۵ برابر افراد مورد نیاز به گزینش معرفی شده اند تا گزینش دانشگاه از میان آنان افراد واجد صلاحیت را معرفی نماید.

 برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده اطلاعیه هسته گزینش اینجا کلیک نمایید

 

سوالات متداول

چگونه وارد دانشگاههای علوم پزشکی شویم ؟

استخدام دانشگاههای علوم پزشکی از طریق آزمون می باشد آخرین استخدام فراگیر در سراسر کشور در تاریخ ۳۰ آبان ۹۸ میباشد. همچنین دانشگاههای علوم پزشکی در استانهای کشور نیز به صورت جداگانه استخدام می نماید.

شرایط استخدام دانشگاههای علوم پزشکی چیست ؟

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور اینجا کلیک کنید

چگونه از زمان استخدام دانشگاههای علوم پزشکی مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی و تخصصی مفید برای موفقیت در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی چیست ؟

برای مشاهده بهترین سوالات برای آمادگی در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

چگونه برای مصاحبه استخدام دانشگاه علوم پزشکی آماده شویم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

۵۳۴ نظر برای استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (اطلاعیه فراگیر)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید