استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایلام (اطلاعیه جدید)

۱۶ روز قبل ۲۵ نظر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایلام

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سنجش مجری آزمون وزارت بهداشت با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (ویرایش جدید)

خبر ۲۷ اسفند ۹۸ - اطلاعیه مهم/قابل توجه پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی مورخه ۹۸/۸/۳۰ 

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، اطلاعیه پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی مورخه  ۹۸/۸/۳۰به شرح زیر اعلام شد

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۲ اسفند ۹۸ - اطلاعیه هسته گزینش قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی مورخ ۹۸/۸/۳۰ 

با سلام و آرزوی موفقیت برای داوطلبان گرامی توجه شما را به نکات ذیل جلب می نماید:

۱- صرف تکمیل فرم مشخصات فردی و تشکیل پرونده در گزینش و انعقاد قرارداد ۸۹ روزه به منزله پذیرش نهایی نبوده و گزینش پس از بررسی سوابق افراد با اعمال ضابطه انتخاب اصلح نسبت به اعلام اسامی نهایی داوطلبان جهت تمدید قرارداد اقدام خواهد کرد .

۲-به استناد تبصره ۲ ماده۲ قانون گزینش کشور به لحاظ کثرت تقاضا و محدودیت ظرفیت مجوزهای موجود ، ملاک پذیرش افراد ضابطه انتخاب اصلح خواهد بود .

۳-شرکت کنندگان پس از اطلاع از قبولی در آزمون علمی نسبت به دریافت فرم مشخصات فردی از طریق سایت هیات مرکزی گزینش به نشانی http:/selection.behdasht.Gov.ir اقدام و پس از تکمیل همراه با مدارک زیر به هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی مربوطه از طریق پست سفارشی یا نشانی الکترونیک ارسال نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده:

۱- فرم تکمیل شده مشخصات فردی

۲-کپی کلیه صفحات شناسنامه

۳-کپی کارت ملی( دوطرف کارت)

۴- سه قطعه عکس پشت نویسی شده که یک قطعه آن به فرم مشخصات فردی الصاق شود .

۵-گواهی مدارک ایثارگری (خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، ازادگان ، رزمندگان و اعضای نیروی مقاومت بسیج و...)

۶- کپی مدرک تحصیلی ( با ذکر معدل)

مدارک مورد نیاز جهت احتساب ملاکهای تقدم :

۱-مستندات مربوطه به مقالات علمی و پژوهشی ، تالیف کتاب و...

۲-مستندات مربوط به کسب رتبه های برتر علمی ، فرهنگی ، مذهبی و...

۳-تائیدیه سوابق کاری مرتبط

۴-گواهی آشنایی با فناوری اطلاعات ( مهارتهای هفت گانه (ICDL)

- نشانی پستی هسته گزینش : کد پستی ۶۹۳۱۵- ص-پ۱۱۷ تلفن ۰۸۴۳۳۳۳۷۵۴۳

نشانی الکترونیک هسته گزینش :http://eilam.selection.behdasht.gov.ir

برای مشاهده اطلاعیه در سایت دانشگاه علوم پزشکی ایلام اینجا کلیک کنید

خبر ۲۹ بهمن ۹۸ - دانشگاه ایلام در فراخوان اسفندماه سال جاری ۱۶ عضو هیات علمی جذب می‌کند

 دانشگاه ایلام در راستای تحقق برنامه ‌های دانشگاه، ارتقای کیفیت خدمات آموزشی و به منظور تکمیل کادر هیات‌ علمی، در فراخوان اسفندماه سال جاری ۱۶ عضو هیات علمی جذب می‌کند.

به گزارش روابط عمومی، دکتر محمد علی‌اکبری رئیس دانشگاه با اعلام این خبر، اظهار داشت: در راستای تحقق برنامه ‌های دانشگاه، ارتقای کیفیت خدمات آموزشی و به منظور تکمیل کادر هیات‌ علمی در دانشکده‌‌های علوم پایه، ادبیات و علوم‌ انسانی، پیرادامپزشکی، الهیات و معارف، فنی و مهندسی و کشاورزی از طریق فراخوان عمومی مرکز جذب وزارت علوم در اسفند ماه سال جاری تعداد ۱۵ نفر در رشته‌های تخصصی موردنیاز جذب دانشگاه می شوند.

رئیس دانشگاه، افزود: متقاضیان جذب هیات‌ علمی در رشته‌‎های زیست شناسی (فیزیولوژی جانوری)، تربیت بدنی و علوم ورزش (مدیریت ورزشی - فقط زن)، زیست شناسی (بیوتکنولوژی)، شیمی (شیمی آلی - ۲ نفر)، ریاضی (ریاضی مالی)، شیمی (شیمی تجزیه)، مرتع‌داری (شناسایی و اکولوژی مرتع)، علوم قرآن و حدیث، فقه و مبانی حقوق اسلامی، مهندسی نفت (همه گرایش‌ها)، مهندسی معماری، بهداشت مواد غذایی، دامپزشکی (بافت شناسی عمومی)، زبان و ادبیات انگلیسی و حقوق (حقوق خصوصی) می‌‌توانند با مراجعه به سامانه نور رضوی و ملاحظه شرایط عمومی و اختصاصی مورد نظر دانشگاه ایلام علاقمندی خود را اعلام نمایند.

دکتر علی‌اکبری ضمن استقبال از جذب اعضای هیات ‌علمی بومی در دانشگاه ایلام اظهار امیدواری کرد، که فارغ‌التحصیلان برجسته دانشگاه ‎های معتبر داخلی و خارجی و نخبگان و سرآمدان بومی بتوانند با احراز شرایط در کسوت هیات‌ علمی در دانشگاه ایلام جذب گردند.

رئیس دانشگاه، خاطرنشان کرد: فرصت ثبت‌نام در سامانه نور رضوی از تاریخ ۹۸/۱۱/۲۴ لغایت ۹۸/۱۲/۰۶ می‌باشد و بعد از آن مراحل بررسی پرونده‌‌های متقاضیان در هیات اجرایی جذب و گروه‌های آموزشی آغاز می ‌گردد.

برای مشاهده جدول رشته های مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ بهمن ۹۸ - اعلام زمان و مکان برگزاری تست آمادگی جسمانی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، زمان و مکان برگزاری تست آمادگی جسمانی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی اعلام شد

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ بهمن ۹۸ - برگزاری مصاحبه تخصصی ویژه رشته شغلی مددکاری بهداشتی درمانی 

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، برای اطلاع از جزییات برگزاری مصاحبه تخصصی ویژه رشته شغلی مددکاری بهداشتی درمانی کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ دی ۹۸  - قابل توجه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ دانشگاه علوم پزشکی ایلام

 داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی مورخ ۳۰/۰۸/۱۳۹۸ دانشگاه علوم پزشکی ایلام که طبق کارنامه دریافتی از سایت سازمان سنجش آموزش کشور، واجد شرایط جهت ارائه و بررسی مدارک شناخته شده اند جهت تحویل و بررسی مدارک طبق جدول زمانبندی ذیل و با در دست داشتن کلیه مدارک و مستندات به اداره برنامه ریزی، تامین و توزیع نیروی انسانی دانشگاه به نشانی: ایلام، میدان کشوری، بلوار آزادی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام، طبقه اول مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز

پرینت کارنامه آزمون مندرج در سایت سازمان سنجش
اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه ( یکسری)
اصل و تصویر کارت ملی ( پشت و رو در یک صفحه A۴)
دو قطعه عکس ۴ × ۳ با زمینه سفید پشت نویسی شده
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی ( دو برگ)

نکته: داوطلبان رشته های شغلی بهداشتی و درمانی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط با همان رشته ذکر شده است، لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع، گواهی مربوط به مقاطع تحصیلی قبلی خود را نیز حسب مورد برابر مفاد آگهی ارائه نمایند.

اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح (پایان طرح، معافیت از طرح، گواهی اشتغال به طرح و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی) ( دو برگ)
اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری، معلولیت و ...) ( دو برگ )
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (ویژه آقایان) ( دو برگ )
اصل و تصویر گواهینامه ب(۲) یا (پایه دوم) جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی ( دو برک )
اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه پرونده ( فرم ۵۰۲ )
اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تاییدیه برای نیروهای شرکتی

ساعت مراجعه ۸ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر

* تذکرات مهم*

۱- برای رشته های فوریت های پزشکی و مددکار بهداشتی درمانی تعداد نفرات به میزان سه برابر ظرفیت اعلام گردیده است که پس از بررسی و در صورت تایید مستندات ارائه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد. بدیهی است اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی بوده و مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی بر عهده شخص داوطلب می باشد.

۲- لازم به ذکر است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی فوریت های پزشکی و مددکار بهداشتی درمانی متعاقباً از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد گردید.

۳- عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف ا ز انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت به عمل خواهد آمد.

۴- سنجش قد و شاخص توده بدنی جهت داوطلبان رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی در روز تحویل و بررسی مدارک انجام خواهد شد. ضمناً محل تحویل مدارک داوطلبان این رشته های شغلی سالن ورزشی نشاط واقع در بانگنجاب، معاونت دانشجویی و فرهنگی، پردیس ۱ می باشد.

جدول زمانبندی مراجعه جهت تحویل و بررسی مدارک

ردیف رشته های شغلی تاریخ مراجعه بر اساس حروف الفبا ( حرف اول نام خانوادگی)
۱ کلیه  رشته ها  بجز رشته شغلی  کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی سه شنبه  ۲۴/۱۰/۱۳۹۸ الف - ب - پ  - ت
۲ چهارشنبه  ۲۵/۱۰/۱۳۹۸ ث  -ج  -چ - ح  - خ - د  - ذ  - ر - ز
۳ پنجشنبه  ۲۶/۱۰/۱۳۹۸ ژ  - س  - ش  - ص -  ض  - ط  - ظ  - ع  - غ  - ف
۴ جمعه    ۲۷/۱۰/۱۳۹۸ ق  - ک  - گ  - ل  - م  
۵ شنبه     ۲۸/۱۰/۱۳۹۸ ن  - و  - ه  - ی
۶ رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی یکشنبه  ۲۹/۱۰/۱۳۹۸ کلیه داوطلبان
۷ کلیه  رشته ها  بجز رشته شغلی  کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی دوشنبه  ۳۰/۱۰/۱۳۹۸ جهت داوطلبانی که در تاریخ های تعیین شده مراجعه ننموده و یا موفق به تکمیل  مدارک نگردیده اند


برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت علوم پزشکی ایلام اینجا کلیک نماید

خبر ۱۷ شهریور ۹۸ - فراخوان جذب دستیار پژوهشی(شهریور ۹۸) علوم پزشکی ایلام

به استحضار می‌رساند معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای راهبردهای کلان و اقدامات ملی سند راهبردی کشور در امور نخبگان از اواخر سال ۱۳۹۳ با مصوبه شورای معاونین وزارت بهداشت و هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت، برنامه جذب دستیار پژوهش (پزشک/ داروساز/ دندانپزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی) در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در دستور کار خود قرار داده است. این برنامه در دو بخش

۱- جذب فارغ التحصیلان برتر )پزشک عمومی، داروساز عمومی و دندانپزشک عمومی( برای گذراندن طرح نیروی ان سانی در مراکز تحقیقاتی و

۲- جذب فارغ التحصیلان برتر )فوق لیسانس وبالاتر کلیه رشته های دانشگاه های علوم پز شکی( برای گذراندن خدمت سربازی اجرا می شود. علاقمندان و دارندگان شرایط لازم می توانند به پورتال " برنامه جذب دستیاران پژوهشی به نشانی http://rap.hbi.ir مراجعه و اطلاعات بیشتر را مطالعه نمایند.

لازم به ذکر است جذب دستیار پژوهش )طرح نیروی انسانی ( در تمام طول سال انجام شده و محدود به زمان خاصی نیست ولی جذب دستیار پژوهش سرباز با توجه به تاریخاعزام که هر دو ماه یکبار است باید اطلاعات فرد حداقل ۵۰ روز قبل از تاریخ اعزام در سامانه مندرج در rap.hbi.ir وارد شده است. در حال حاضر ستاد نیروهای مسلح با جذب دستیار پژوهش سرباز در مراکز تحقیقاتی استان تهران، استان گیلان، استان مازندران، شهر اصفهان، شهر تبریز و شهر شیراز موافقت نکرده است و اطلاع‌رسانی در دانشگاه‌‌های شهرهای مذکور می‌بایست با هدف جذب متقاضیان در مراکز سایر دانشگاه‌ها انجام گیرد. هرگونه تغییر در پذیرش شهرها در خبرهای صفحه نخست سامانه برنامه درج و به روزرسانی خواهد شد.

معرفی برنامه

برنامه «جذب دستیار پژوهش»، برنامه ویژه پژوهشی برای پذیرش فارغ‌التحصیلان برتر علوم پزشکی در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت جهت گذراندن طرح نیروی انسانی و یا دوره سربازی است. اهداف اصلی این برنامه عبارتند از:

توسعه علم و فناوری در حوزه سلامت
تامین منابع انسانی مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی
تشویق فارغ‌التحصیلان برتر علوم پزشکی
کاهش روند مهاجرت نخبگان حوزه سلامت

این برنامه به دو شکل زیر اجرا می‌شود:

الف- جذب دستیاران پژوهش: مخصوص مشمولان خدمات موضوع قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (طرح نیروی انسانی)

معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر اساس توافق به عمل آمده با معاونت علمی- فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان در نظر دارد سالیانه ۱۰۰ نفر از فارغ‌التحصیلان برجسته گروه پزشکی را با عنوان «دستیاران پژوهشی» در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت جذب نماید تا خدمات مربوط به قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان خود را به عنوان محقق در این مراکز سپری کنند.

سهمیه سالانه برنامه «جذب دستیاران پژوهشی» حداکثر ۳۰ پزشک عمومی (خانم مجرد یا متاهل) و ۷۰ دندانپزشک عمومی (خانم/ آقا) یا داروساز عمومی (خانم/ آقا) است. شرایط جذب به شرح زیر است:

۱- معدل ۱۷ یا بالاتر

۲- حداقل یک مقاله منتشر شده و نمایه شده در ISI:Web of Science یا PubMed: MEDLINE به عنوان نویسنده اول یا مسوول یا حداقل دو مقاله منتشر شده و نمایه شده در نمایه نامه های فوق(بدون شرط نفر اول یا نویسنده مسئوول)

تبصره ۱:

پرونده افراد فارغ التحصیل از دانشگاه های تیپ ۱(تهران، شهید بهشتی، ایران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز، کرمان، اهواز) با معدل ۱۶، واجد شرط ۲ و با سوابق تحقیقاتی برجسته نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

تبصره ۲:

نحوه توزیع بر اساس رتبه‌بندی مراکز تحقیقاتی در ارزشیابی سالیانه که توسط معاونت تحقیقات و فناوری انجام می‌شود، صورت می‌گیرد.

فرآیند اجرا

ثبت‌نام و ارسال مدارک (اطلاعات و مدارک لازم برای ثبت‌نام)
بررسی مدارک متقاضی توسط مسوول برنامه در معاونت تحقیقات و فناوری (زمان‌بندی: حداقل یک روز و حداکثر یک هفته)
درصورت احراز شرایط متقاضی، ارسال معرفی نامه توسط معاونت تحقیقات و فناوری به اداره کل دفتر منابع انسانی وزارت بهداشت (زمان‌بندی: حداقل یک روز و حداکثر یک هفته)

ب- جذب دستیاران پژوهش سرباز: مخصوص مشمولین خدمت نظام وظیفه

معاونت تحقیقات و فناوری بر اساس توافق با دفتر ثبت‌نام پیام‌آوران بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سالیانه ۲۰۰ نفر از فارغ‌التحصیلان برجسته گروه پزشکی را با عنوان «دستیاران پژوهشی سرباز» در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت جذب می‌کند تا دوره نظام وظیفه خود را در این مراکز سپری کنند.

مشمولان خدمت سربازی واجد هر سه شرط زیر می‌توانند در برنامه «دستیار پژوهش سرباز» ثبت‌نام کنند:

فارغ التحصیلان پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی عمومی، PhD در رشته‌های علوم پزشکی و کارشناسی ارشد علوم پایه
معدل ۱۶ یا بالاتر
چاپ حداقل یک مقاله نمایه شده در نمایه‌ نامه‌های ISI: Web of science یا PubMed: MEDLINE و یا Scopus

تبصره :

در مراکز تحقیقاتی استان تهران، استان گیلان، استان مازندران، شهر اصفهان، شهر تبریز، شهر شیراز موافقت نشده است

فرآیند اجرا

در ابتدا لازم است افراد متقاضی در سامانه متمرکز ثبت‌نام پیام‌آوران بهداشت در آدرس http://tips.behdasht.gov.ir ثبت‌نام کنند.
در مرحله بعد، به منظور تعیین واجد شرایط بودن، افراد متقاضی در برنامه «جذب دستیاران پژوهش» در آدرسhttp://rap.hbi.irثبت‌نام کنند.
افراد واجد شرایط لازم است برگه آماده به خدمت را طبق شرایط مندرج در سامانه متمرکز ثبت‌نام پیام‌آوران بهداشت دریافت کرده باشند.
بررسی مدارک متقاضی توسط مسوول برنامه در معاونت تحقیقات و فناوری (زمان‌بندی: حداقل یک روز و حداکثر یک هفته)
درصورت احراز شرایط متقاضی، ارسال معرفی نامه توسط معاونت تحقیقات و فناوری به دفتر ثبت‌نام پیام‌آوران بهداشت (زمان‌بندی: هر دو ماه یک‌بار و حداکثر یک هفته قبل از تاریخ اعزام)

خبر ۲ تیر ۹۸ - فراخوان جذب دکتری بیوشیمی بالینی متعهد خدمت 

 به اطلاع می­رساند دانشگاه علوم پزشکی ایلام از بین افراد واجد شرایط از طریق مصاحبه علمی و تخصصی یک نفر دکترای بیوشیمی بالینی بصورت متعهد خدمت جذب می­نماید.

متقاضیان می­توانند مدارک خود را از طریق ایمیل به آدرس heiatelmi@medilam.ac.ir ارسال و یا از طریق شماره تلفن ۰۸۴۳۲۲۳۵۷۳۰ تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است مهلت ارسال مدارک حداکثر تا ۲۰ تیرماه ۹۸ می­باشد.

خبر ۲ خرداد ۹۸ - فراخوان جذب دستیاران پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام 

 به استحضار می‌رساند معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در راستای راهبردهای کلان و اقدامات ملی سند راهبردی کشور در امور نخبگان از اواخر سال ۱۳۹۳ با مصوبه شورای معاونین وزارت بهداشت و هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت، برنامه جذب دستیار پژوهش (پزشک/ داروساز/ دندانپزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی) در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در دستور کار خود قرار داده است.

این برنامه در دو بخش ۱- جذب فارغ التحصیلان برتر )پزشک عمومی، داروساز عمومی و دندانپزشک عمومی( برای گذراندن طرح نیروی انسانی در مراکز تحقیقاتی

۲- جذب فارغ التحصیلان برتر )فوق لیسانس و بالاتر کلیه ر شته های دانشگاه های علوم پز شکی( برای گذراندن خدمت سربازی اجرا می شود.

لازم به ذکر است جذب دستیار پژوهش )طرح نیروی انسانی ( در تمام طول سال انجام شده و محدود به زمان خاصی نیست ولی جذب دستیار پژوهش سرباز با توجه به تاریخ اعزام که هر دو ماه یکبار است باید اطلاعات فرد حداقل ۵۰ روز قبل از تاریخ اعزام در سامانه مندرج در rap.hbi.ir وارد شده باشد. در حال حاضر ستاد نیروهای مسلح با جذب دستیار پژوهش سرباز در مراکز تحقیقاتی استان تهران، استان گیلان، استان مازندران، شهر اصفهان، شهر تبریز و شهر شیراز موافقت نکرده است و اطلاع‌رسانی در دانشگاه‌‌های شهرهای مذکور می‌بایست با هدف جذب متقاضیان در مراکز سایر دانشگاه‌ها انجام گیرد. هرگونه تغییر در پذیرش شهرها در خبرهای صفحه نخست سامانه برنامه درج و به روزرسانی خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

خبر ۱۳ دی ۹۷ - اسامی قبول شدگان و افراد ذخیره آزمون فوریت های پزشکی 

بدینوسیله اسامی قبول شدگان و افراد ذخیره آزمون فوریت های پزشکی به شرح ذیل اعلام میگردد:

داوطلبان در صورت داشتن اعتراض،مراتب بصورت مکتوب و با ارائه مستند از تاریخ ۹۷/۱۰/۱۵لغایت ۹۷/۱۰/۱۷به ستاد دانشگاه - امور استخدام منابع انسانی مراجعه و ارائه نمایند.

داوطلبان پذیرفته شده از تاریخ ۹۷/۱۰/۱۵به مدت یک هفته فرصت دارند جهت تشکیل پرونده به امور استخدام دانشگاه مراجعه نمایند.

 برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ آبان ۹۷ - اطلاعیه شماره ۲ امور استخدام دانشگاه-آزمون فوریتهای پزشکی علوم پزشکی ایلام

بموجب این اطلاعیه به داوطلبان مشروحه ذیل که در آزمون فوریتهای پزشکی شرکت نموده اند و مدارک تحویل داده اند به مدت ۱۳ روز کاری از تاریخ ۵/۸/۹۷ لغایت ساعت ۱۳ روز اداری مورخ ۷/۸/۹۷ فرصت داده می شود که جهت رفع نقص پرونده شخصاً به امور استخدام دانشگاه مراجعه نمایند در غیر اینصورت و عدم مراجعه تحت هر شرایط به منزله انصراف تلقی و هیچ گونه اعتراضی وارد نخواهد شد.

 برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ مهر ۹۷ - اطلاعیه پذیرفته شدگان فوریت پزشکی علوم پزشکی ایلام

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول(چندبرابر ظرفیت) نیمه متمرکز سال ۹۷ در رشته فوریت های پزشکی

ضمن آرزوی توفیق به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت مقطع کاردانی فوریت های پزشکی این دانشگاه می رساند زمان ثبت نام و انجام مصاحبه روزهای شنبه و یک شنبه ۱۹ و ۲۰ آبانماه ۹۷ از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۳:۳۰ می باشد. خواهشمند است غیر از زمان اعلام شده به هیچیک از واحدهای دانشگاه مراجعه نفرمائید.

مدارک ثبت نام:

۱-۲ قطعه عکس تمام رخ (سال جاری)

۲- اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی

۳- اصل و تصویر مدرک متوسطه و پیش دانشگاهی و ریز نمرات

۴- همراه داشتن لباس ورزشی الزامی است.

۵- گواهی آموزش سلامت هلال احمر، فوریت های پزشکی، تربیت بدنی و ... (در صورت وجود)

۶- گواهی پایان خدمت و گواهینامه رانندگی (در صورت وجود)

خبر ۲۱ مهر ۹۷ - اعلام نتایج مرحله اول آزمون استخدامی فوریت های پزشکی استان ایلام

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر ایرج پاکزاد با بیان این خبر اظهار کرد: آزمون کتبی استخدامی فوریت های پزشکی استان که مورخه ۱۲ مهرماه سال جاری برگزار شد، امروز نتایج آن اعلام شد و بر روی سایت دانشگاه علوم پزشکی ایلام قابل مشاهده است.

 وی افزود: اسامی افراد انتخاب شده در مرحله اول آزمون استخدامی فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ، سه برابر ظرفیت اعلام گردیده است.

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: افراد قبول شده در مرحله اول این آزمون در مراحل بعدی در مصاحبه و آزمون عملی آزمون نیز حضور خواهند یافت.

 دکتر پاکزاد یادآور شد: شرکت کنندگان در این آزمون جهت اطلاع از نتایج اولیه آن به آدرس Azmoon.medilam.ac.ir مراجعه کنند و از نتایج منتشر شده و اسامی پذیرفته شدگان در این اطلاعیه آگاه شوند.

خبر ۲۰ مهر ۹۷ - اسامی مرحله اول(سه برابر ظرفیت)افراد واجد شرایط آزمون فوریت پزشکی 

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، اسامی مرحله اول(سه برابر ظرفیت)افراد واجد شرایط آزمون فوریت پزشکی اعلام شد

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ شهریور ۹۷ - استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایلام

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایلام در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود و درچارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون عمومی و تخصصی، موضوع تبصره ۵ ماده ۳۱ آیین نامه اداری و استخدامی اعضای غیر هیات علمی، از محل مجوز استخدامی شماره ۹۰۹/۲۰۹/د مورخ ۹۷/۰۲/۱۸ معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع در نظر دارد تعداد ۳۴ نفر ( مرد) از افراد واجدالشرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی، مصاحبه استخدامی و طی مراحل گزینش، به صورت قرارداد کار معین و به شرح جدول مندرج در آگهی به کار گیری نماید.

خبر ۲۵ شهریور ۹۷ - استخدام ۱۱۵ بهورز در استان ایلام

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: امسال مجوز جذب ۱۱۵ بهورز از طریق آزمون استخدامی این دانشگاه برای خدمت در خانه های بهداشت استان ایلام اخذ شده است.

دکتر ناصری فر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین در نیمه نخست سال جاری سه مرکز جامع سلامت روستایی با اعتبار ۶ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال و پنج مرکز جامع سلامت شهری با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در هفته دولت به بهره برداری رسید.
وی افزود: با توجه به آمار ثبت شده در سامانه یکپارچه سیب یا پرونده الکترونیک سلامت در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، از ابتدای سال تاکنون ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار خدمت توسط مرکز بهداشت استان ارائه شده و میزان رضایتمندی برابر گزارش سامانه سیب ۹۲.۳ درصد است.
دکتر ناصری فر خدمات ارائه شده توسط مرکز بهداشت استان را در گروه بهداشت محیط و حرفه ای در ایام نوروز و رمضان بازدید از مراکز تهیه و توزیع فروش مواد غذایی را ۹ هزار و ۱۴ مورد، یک هزار و ۹۹۴ مورد نمونه برداری از مواد غذایی و کشف و معدوم کردن ۶ هزار و ۳۷۴ کیلوگرم مواد غذایی اعلام کرد.
وی ارزیابی ایمنی و خطر مراکز بهداشتی در برابر بلایا در سطح استان توسط ۲۸۰ مرکز در فروردین و اردیبهشت ماه، اجرای طرح وارنیش فلوراید در مدارس و اعزام تیم سیار دندانپزشکی در مناطق محروم استان توسط واحد بهداشت دهان و دندان، آموزش مهارت های زندگی به جمعیت تحت پوشش برای گروهای هدف به تعداد هشت جلسه با حضور مدیران و مسئولان استانی در خصوص فرزند پروری و آسیب های اجتماعی و ارائه ۲۳۹ هزار و ۵۵۴ خدمت به ۸۲ هزار و ۴۳۳ نفر در گروه سنی بالای ۶۰ سال را از دیگر اقدامات مرکز بهداشت استان ایلام عنوان کرد.

 منبع : خبرگزاری ایرنا

خبر ۲۶ اسفند ۹۶ - اطلاعیه اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی ایلام 

پیرو اعلام نتایج آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش بدینوسیله از افراد مشروحه ذیل به تعداد یک و نیم برابر ظرفیت درخواست می شود جهت تحویل مدارک از تاریخ ۱۹/۱/۱۳۹۷ لغایت ۲۲/۱/۱۳۹۷ به آدرس : ایلام میدان شهید کشوری بلوار آزادی دانشگاه علوم پزشکی ایلام اداره کارگزینی مراجعه نمایند. که پس از بررسی مدارک بر اساس نمره فضلی و اعمال سهمیه های مربوطه نفرات اصلی انتخاب و از طریق همین سایت اعلام نتیجه قطعی خواهند شد.

تذکر۱: با توجه به اینکه  سهمیه ۵درصد ایثارگران و سه درصد معلولین بر اساس خوداظهاری داوطلبان اختصاص یافته در صورتیکه سهمیه های فوق الذکر بر اساس مندرجات مفاد آگهی تایید نگردد از نفرات بعدی به ترتیب نمره فضلی در سهمیه دعوت بعمل می آید لذا تاکید می گردد نتایج فوق الذکر نتایج اولیه بوده و احتمال ایجاد تغییر وجود دارد. تذکر۲: نتایج اعلام شده صرفاً جهت بررسی مدارک بر اساس خوداظهاری داوطلبان می باشد لذا در هر مرحله از آزمون خوداظهاری داوطلب با مفاد آگهی استخدام مغایرت داشته  باشد داوطلب از دیگر مراحل استخدام حذف خواهد شد. تذکر ۳: نتایج ذیل یک و نیم برابر ظرفیت و بر اساس نمره فضلی می باشند که بعداز بررسی مدارک، نفرات اصلی انتخاب می شوند.و دانشگاه هیچ تعهدی در قبال بکارگیری افراد بیش از ظرفیت رشته های شغلی مندرج در آگهی استخدام نخواهد داشت.

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده

  1. اصل و کپی مدرک تحصیلی یا گواهینامه موقت پایان تحصیلات
  2. اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه داوطلب
  3. اصل و کپی کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم(ویژه آقایان)
  4. مدارک دال بر ایثارگری(ویژه داوطلبان ایثارگر)
  5. مدارک دال بر معلولیت عادی(ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)
  6. مدارک دال بر بومی بودن
  7. نامه گواهی اشتغال از دانشگاه محل خدمت به همراه فرم خلاصه سوابق یا احکام قراردادی ویژه شاغلین قراردادی کارمعین برای محاسبه امتیاز شاغلین قراردادی
  8. گواهی پایان طرح و یا معافیت برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری
  9. حکم شروع به طرح برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در حال گذراندن طرح اجباری در واحدهای تابعه دانشگاه مورد تقاضا می باشند با تاریخ حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ دی ۹۶ - اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت چهل و چهارمین دوره پذیرش دستیار سال تحصیلی ۹۷-۹۶

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای شما ، به اطلاع می رساند ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و چهارمین دوره پذیرش دستیار این دانشگاه به صورت مراجعه حضوری ( جهت تحویل اصل مدارک ) بر اساس راهنمای ثبت نام صورت میگیرد. ۱- ثبت نام حضوری روز سه شنبه ۲۶/۱۰/۹۶ لغایت شنبه ۳۰/۱۰/۹۶ مطابق با مفاد این راهنما در محل واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه به نشانی:ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش – معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام– طبقه دوم -امور تحصیلات تکمیلی انجام می شود. ۲-با توجه به تاکید وزارت خانه ،شروع دوره دستیاران منوط به ارائه تعهد محضری می باشد. تذکر مهم : عدم ثبت نام در موعد مقرر و یا عدم شروع به آموزش در زمان اعلام شده و یا انصراف پس از شروع آموزش به منزله انصراف قطعی می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

۱- ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده ۲-اصل و یک سری فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه ، کارت ملی، (کارت پایان خدمت یا معافیت از نظام وظیفه برادران) . ۳- اصل وکپی پروانه دائم پزشکی ۴-اصل و کپی پایان طرح و یا معافیت از طرح نیروی انسانی. ۵- گواهی عدم بدهی به صندوق رفاه دانشجویان ۶- ارائه اصل مدرک استفاده کنندگان از سهمیه های رزمندگان و ایثارگران و مناطق محروم ۷-نامه تایید سند تعهد محضری از دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی ایلام( با توجه به سهمیه پذیرش ) ۸-نامه موافقت بدون قید و شرط درخصوص ثبت نام و ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اجرایی سازمان برای مستخدمین رسمی و پیمانی دانشگاه های علوم پزشکی ، وزارتخانه ها ، سازمانها و نهادها (ارائه حکم ماموریت آموزشی یا مرخصی بدون حقوق برای شاغلین به خدمت با تاریخ از ابتدای شروع دوره الزامی است.) ۹-گواهی موقت پایان تحصیلات مقطع پزشکی عمومی یا دانشنامه . ۱۰- اصل و کپی کارت نظام پزشکی ۱۱-کارنامه قبولی درآزمون با ذکر نمره و رتبه. ۱۲-ارائه گواهی فراغت از تحصیل تا ۳۱/۶/۹۶برای دانشجویان سال آخر یاافرادی که در حال گذراندن طرح نیروی انسانی میباشند راهنمای سپردن تعهد محضری پذیرفته شدگان دستیاری تخصصی چهل و چهارم سال ۱۳۹۶ ** دستیاران محترم لازم است درخصوص تعهدات محضری با دفتر حقوقی دانشگاه هماهنگ نمایند. آدرس دفتر حقوقی دانشگاه: ایلام میدان شهید کشوری بلوار آزادی ستاد مرکزی دانشگاه شماره تماس: ۳۳۶۴۵۲۲-۰۸۴۳

از کلیه پذیرفته شدگان بنا به نوع سهمیه پذیرش تعهد محضری اخذ خواهد شد

فرم های ثبت نام:

۱-فرم تعهد دستیاران سهمیه آزاد ۲-فرم وثیقه ملکی از دستیاران آزادکه ضامن ندارند ۳-فرم تعهد ماموریت آموزشی

مدارک لازم جهت سپردن تعهد

الف : اصل و تصویرکارت ملی و شناسنامه متعهد ب : اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه ضامنین ( ۲ نفر) ج : کپی برابر اصل آخرین حکم کارگزینی ۲ نفر ضامن که باید کارمند رسمی قطعی شاغل باشند.

تبصره ۱ : وضعیت استخدامی ضامنین می بایست رسمی قطعی باشد. لذا ضمانت کارمندان قراردادی پیمانی و ... قابل قبول نمی باشد. تبصره ۲ : ضامنین می بایست شاغل باشند (ضمانت بازنشستگان محترم مورد پذیرش نیست )

تبصره ۳ : ضامنین می بایست کارمند دولت باشند لذا ضمانت کارکنان شرکت ها و موسسات حقوقی و... مورد پذیرش نمی باشد.

تبصره ۴: صرفا حکم کارگزینی مورد پذیرش بوده و ارائه فیش حقوقی امکانپذیر نیست . تذکر: شرایط اخذ تعهد وشرایط ضامنین توسط وزارتخانه ابلاغ گردید و امکان تغییر شرایط توسط دانشگاه وجود ندارد.

*افرادی که برای ادامه تحصیل از ماموریت آموزشی استفاده می نمایند باید سند تعهد محضری را به دانشگاه محل استخدام خود بسپارند وکپی برابر اصل سند را به همراه تصویر حکم ما موریت آموزشی و نامه معرفی از دانشگاه محل خدمت ارائه نمایند.

*پذیرفته شدگان سهمیه مازاد یا مستخدمین نیروهای مسلح ملزم به سپردن تعهد محضری به محل استخدام خود می باشند. افراد مذکور می بایست تصویر برابر اصل سند و نامه معرفی از محل استخدام را ارائه نمایند

*دستیاران سهمیه مازاد استعداد درخشان ورزمندگان وایثار گران می بایست تعهد محضری آزاد بسپارند.

خبر ۲۵ آبان ۹۶ - شروع ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

کاربران عزیز ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای شما، به اطلاع میرسانیم ، شرایط استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۶ اعلام شد.

مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ می باشد زمان برگزاری آزمون : کلیه رشته های شغلی به جز رشته شغلی پزشک متخصص جمعه ۹۶/۱۰/۰۱ می باشد تبصره : زمان برگزاری آزمون برای رشته‌های شغلی پزشک متخصص شامل کد رشته‌های شغلی (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۲۲/۱۰/۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

برای مشاهده صفحه آگهی استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سنجش مجری آزمون وزارت بهداشت با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (ویرایش جدید)

۸ آبان ۹۶ - اطلاعیه پذیرفته شدگان فوریت پزشکی

قابل توجه پذیرفته شدگان نیمه متمرکز سال ۹۶ در رشته فوریت های پزشکی با آرزوی توفیق برای پذیرفته شدگان نیمه متمرکز مقطع کاردانی فوریت های پزشکی ، به اطلاع این عزیزان می رساند آزمون مصاحبه در آبانماه سال جاری طبق جدول زمانی زیر انجام می پذیرد لازم است پذیرفته شدگان محترم با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به نشانی: ایلام- انتهای بلوار پژوهش- مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی- ساختمان معاونت آموزشی طبقه دوم- اداره امور آموزشی دانشگاه مراجعه کنند.

 روز  ساعت  حروف الفبا
 یکشنبه ۹۶/۰۸/۲۱  ۸:۳۰ صبح  الف تا چ
 دوشنبه ۹۶/۰۸/۲۲  ۸:۳۰ صبح  ح تا ی

مدارک لازم:

۱- عکس ۲ قطعه (سال جاری) ۲- اصل و تصویر کارت ملی ۳- اصل و تصویر شناسنامه ۴- اصل و تصویر مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن ۵- گواهی ورزشی (کسب مقام)، گواهی دوره های آموزشی هلال احمر، فوریت های پزشکی (در صورت وجود) ۶- گواهینامه رانندگی (در صورت وجود) ۷- همراه داشتن لباس کامل ورزشی الزامی است. جهت دریافت اخبار و اطلاعیه های آموزشی به کانال تلگرام مدیریت امور آموزش و تحصیلات تکمیلی مراجعه کنید.

۱ مرداد ۹۵ – شروع استخدام دانشگاههای ‌علوم ‌پزشکی ‌وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

دانشگاهها / دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

برای مشاهده متن کامل آگهی و فایل راهنما اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

۱بهمن ۹۴ - آزمون استخدامی پیمانی بهورزی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایلام برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود بر اساس بند ب ماده ۲۰ قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی کشور از محل مجوز شماره ۲۵۹۳/۲۰۹/د مورخ ۲۳/۰۷/۹۲ معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و بر اساس بخشنامه شماره ۱۹۵۲/۲۰۹/د مورخ ۱۴/۴/۹۳ ، ۲۹۷۶/۲۰۹/د مورخ ۵/۶/۹۳ و ۶۲۹۱/۲۰۹/د مورخ ۱۴/۱۱/۹۳ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به تعداد ۶۱ از افراد واجدالشرایط را از طریق امتحان عمومی ، تخصصی ، مصاحبه و گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورزی به صورت پیمانی استخدام نماید

برای مشاهده شرایط و رشته های مورد نیاز استخدام اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ دی ۹۴ - استخدام ۸ بهورز در خانه های بهداشت سیروان 

سیروان نوین : معاون شبکه بهداشت و درمان سیروان گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام برای تامین نیروی انسانی بهورز مورد نیاز در خانه های بهداشت سیروان، تعداد ۸ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون استخدام می کند. "کوروش شیروانی"، معاون شبکه بهداشت و درمان سیروان در گفتگو با سیروان نوین گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام برای تامین نیروی انسانی بهورز مورد نیاز در خانه های بهداشت سیروان، تعداد ۸ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون استخدام می کند.

وی اظهار کرد: افراد واجد شرایط از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورزی به منظور خدمت در خانه های بهداشت( مناطق روستایی ) استخدام می شوند. معاون شبکه بهداشت و درمان سیروان افزود: این افراد در خانه بهداشت روستاهای  ورگچ، گوراب، لرینی، اسلامیه، علی آباد، شهرک جمهوری، چشمه پهن چشمه رشید و قنات آباد بکارگیری شده و متقاضیان باید بومی روستاهای مذکور باشند. شیروانی با بیان اینکه متاقضیان از ۲۶ دی ماه و به مدت ۱۰ روز می توانند ثبت نام کنند، عنوان کرد: متقاضیان ثبت نام جهت دریافت فرم ثبت نام به سایت دانشگاه علوم پزشکی ایلام مراجعه و سپس برای تایید وضعیت بومی بودن به خود به خانه بهداشت روستای مربوطه یا مراکز بهداشتی ودرمانی و مرکز بهداشت شهرستان مراجعه کنند.

وی بیان کرد: پذیرش افراد با مدرک تحصیلی کاردانی در یکی از رشته های بهداشت محیط، مبارزه با بیماریها و  حرفه ای برای بهورز مرد و دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی در رشته بهداشت خانواده و مامایی برای بهورز زن صورت خواهد گرفت. شیروانی با بیان اینکه سن داوطلب حداقل ۱۸ و حداکثر نباید از ۳۰ سال تجاوز کند، گفت: داوطلبین به منظور کسب اطلاع بیشتر در خصوص شرایط و نحوه ثبت نام می توانند از روز شنبه ۲۶ دیماه به سایت دانشگاه علوم پزشکی ایلام مراجعه کنند.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

سوالات متداول

چگونه وارد دانشگاههای علوم پزشکی شویم ؟

استخدام دانشگاههای علوم پزشکی از طریق آزمون می باشد آخرین استخدام فراگیر در سراسر کشور در تاریخ ۳۰ آبان ۹۸ میباشد. هممچنین دانشگاههای علوم پزشکی در استانهای کشور نیز به صورت جداگانه استخدام می نماید.

شرایط استخدام دانشگاههای علوم پزشکی چیست ؟

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور اینجا کلیک کنید

چگونه از زمان استخدام دانشگاههای علوم پزشکی مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی و تخصصی مفید برای موفقیت در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی چیست ؟

برای مشاهده بهترین سوالات برای آمادگی در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

چگونه برای مصاحبه استخدام دانشگاه علوم پزشکی آماده شویم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

۲۵ نظر برای استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایلام (اطلاعیه جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید