استخدام بانک رفاه کارگران

۳۱ روز قبل ۴۲۹۵۵ نظر

استخدام بانک رفاه کارگران

اخبار و استخدام‌های بانک رفاه کارگران به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های بانک رفاه کارگران، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک رفاه کارگران و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

 

بنابر پیگیری های سایت ای استخدام از روابط عمومی بانک رفاه کارگران خبر دعوت به همکاری متعلق به گذشته بوده و زمان آن منقضی شده است لذا دعوت به همکاری جدید صحیح نمی باشد . در صورت هرگونه اخبار و  استخدام جدید بانک رفاه در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد

فراخوان دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران (مهلت تکمیل فرم به پایان رسیده است)

با استعانت از خداوند متعال بانک رفاه کارگران در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی تخصصی مورد نیاز خود در زمینه IT از میان افراد واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات در کلیه گرایش ها، در چارچوب قوانین و مقررات جاری خود به صورت قراردادی، دعوت به همکاری می نماید.

از متقاضیانی که دارای شرایط عمومی و تخصصی مطابق فایلهای پیوست هستند خواهشمند است با انتخاب یکی از حوزه های تخصصی زیر نسبت به بارگذاری رزومه (فردی، تحصیلی و شغلی) خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است از افراد واجد شرایط همکاری جهت انجام مصاحبه تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.

برای تکمیل فرم دعوت به همکاری اینجا کلیک نمایید

خبر دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران (مهلت تکمیل فرم به پایان رسیده است)

با استعانت از خداوند متعال، بانک رفاه کارگران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی تخصصی مورد نیاز خود در زمینه حسابرسی از میان افراد واجد شرایط با
مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی ارشد در رشته ­های تحصیلی حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی و مدیریت بازرگانی در چارچوب قوانین و مقررات جاری خود به صورت قراردادی، دعوت به همکاری می­نماید.

متقاضیانی که دارای سوابق شغلی مطابق شرایط مشروحه ذیل بوده و تمایل به همکاری با بانک دارند، خواهشمند است نسبت به بارگذاری رزومه (فردی، تحصیلی و شغلی) خود اقدام نمایند.
شایان ذکر است، از افراد واجد شرایط همکاری جهت انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل خواهد آمد.

شرایط عمومی:

حداقل معدل ۱۶
متولدین ۱‏‏/۱‏‏/۶۰ به بعد
دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی، معافیت دائم غیر پزشکی (دارندگان کارت معافیت پزشکی بنا به صلاحدید بانک و منوط به تایید پزشک معتمد بانک مبنی بر عدم وجود مشکل و معلولیت جسمی در احراز توانائی‌های انجام امور محوله) برای آقایان الزامی می باشد.

شرایط تخصصی:

دارای حداقل۵ / پنج سال سابقه خدمت تخصصی مفید صرفاً در حوزه حسابرسی ( با اولویت حسابرسی شرکتها)

برای تکمیل فرم دعوت به همکاری اینجا کلیک نمایید

خبر ۱ دی ۹۹ - فراخوان دعوت به همکاری کارشناسان برنامه نویس 

بانک رفاه به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود از واجدین شرایط و براساس اولویت های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می نماید.

شرایط ثبت نام

سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشکان معتمد بانک.

نداشتن سوء پیشینه کیفری.

متخصص در زمینه های تولید نرم افزار به شرح ذیل:

Front-End Developer (CSS۳,HTML۵,React and Redux)

Back-End Developer (Python,Node.js and Express,scalable microservices, web crawlers, REST and Socket APIs, infrastructure modeling, AWS)

NoSQL Developers (MongoDB ,Couchbase, Cassandra, CouchDB)

متقاضیان سوابق خود را به پست الکترونیکی اداره حوزه مدیریت به آدرس ذیل ارسال نمایند.

Modiryat@bankrefah.ir

خبر ۱۵ آذر ۹۹ - نتایج مصاحبه استخدام بانک رفاه کارگران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک رفاه کارگران به اطلاع می رسانیم، نتیایج مصاحبه اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ آبان - انتشار کارنامه آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران سال ۹۹

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک رفاه کارگران به اطلاع می رسانیم،کارنامه آزمون کتبی استخدام منتشر گردید.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک کنید.

خبر ۷ مهر ۹۹ - اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در سال ۹۹

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک رفاه کارگران به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ شهریور ۹۹ - زمان اعلام نتایج مرحله آزمون کتبی اسخدام بانک رفاه کارگران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در سال ۹۹ به اطلاع می رسانیم، داوطلبان گرامی جهت آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج مرحله آزمون کتبی از روز ۹۹/۰۷/۰۷ به سایت ثبت نام مراجعه فرمایید.

خبر ۱۰ شهریور ۹۹ - دریافت کارت آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران سال ۹۹

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در سال ۹۹ به اطلاع می رسانیم، لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۰ مرداد ۹۹ - اطلاعیه استخدام بانک رفاه کارگران

به اطلاع می رساند، دارندگان کارت معافیت پزشکی مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون بوده و بدیهی است ادامه فرآیند استخدام منوط به احراز سلامت جسمانی و روانی مطابق با دستورالعمل پزشکی موجود و تایید پزشک معتمد بانک خواهد بود.
همچنین با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم آمادگی مدارک تحصیلی، تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان استخدامی تا مورخ ۳۰ مهر ماه ۹۹ تمدید گردید.

خبر ۱۲ مرداد ۹۹ - استخدام بانک رفاه کارگران سال ۹۹

بانک رفاه با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز بانک از میان افراد واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی جهت شغل بانکدار (تحویلدار شعبه) و کارشناسی ارشد جهت بکارگیری در مشاغل تخصصی، در استان تهران و سایر استانها، از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و رفتاری، تایید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی ها و سلامت کامل جسمی و روحی، به صورت «قراردادی» دعوت به همکاری نماید.

شرایط عمومی:
۱- داشتن تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران ( تابعیت مضاعف نداشته باشد)؛
۲- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ؛
۴- خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران از اولویت استخدام برخوردار خواهند بود؛
۵- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا داشتن کارت معافیت دائم غیر پزشکی حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد)؛
۶- دارابون حداکثر ۲۸ سال سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی (متولدین ۷۱/۵/۲۲ به بعد) و حداکثر ۳۰ سال سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد (متولدین ۶۹/۵/۲۲ به بعد) تا پایان مهلت ثبت نام؛
۱-۶- مدت خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن استخدام افزوده خواهد شد؛
۲-۶-در شغل بانکدار (تحویلدار شعبه) به ازای هر سال سابقه مفید خدمت صرفاً بانکی مورد قبول این بانک و در مشاغل تخصصی به تشخیص این بانک، یک سال به حداکثر سن تا سقف ۳ سال افزوده می گردد. لیکن؛ چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص گردد سابقه کار ارائه شده توسط متقاضی از نظر بانک مورد قبول نمی باشد؛ بانک مجاز است در صورتی که با لحاظ نمودن سابقه موصوف، سن استخدامی متقاضی مطابق با شرط سن (بند ۵) در بازه مورد قبول قرار گرفته است؛ فرآیند استخدام متقاضی را متوقف نماید.
۷- فارغ التحصیلان دوره کارشناسی‌ و کارشناسی ارشد با حداقل معدل ۱۵ تمام؛
۸- تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان استخدامی باید قبل از تاریخ انقضای مهلت ثبت نام باشد.
۹- مدارک تحصیلی متقاضیان، بر اساس قوانین و مقررات جاری بانک، می بایست مورد تایید مراجع ذیصلاح باشد؛
۱۰- دانشگاه‌های مورد پذیرش: کلیه دانشگا های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد؛
۱۱- افراد متقاضی استخدام در مقطع کارشناسی می بایست بومی استان مربوطه باشند، لذا؛ درصورت موفقیت در کلیه مراحل فرآیند جذب و بکارگیری هرگونه تغییر شغل و تغییر استان مربوطه به مدت ۱۰ سال امکان پذیر نبوده و از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری مبنی بر حضور در محل اشتغال، جهت شغل تحویلداری اخذ خواهد شد.
احراز بومی بودن داوطلبین استخدام به شرح یکی از موارد ذیل صورت خواهد پذیرفت:
- دارابودن مدرک دیپلم داوطلب از استان ایشان جهت اشتغال
- ارائه سند مالکیت ملک در استان محل سکونت جهت اشتغال بنام داوطلب و یا همسر، پدر و مادر و یا پدر بزرگ و مادربزرگ داوطلب
- ارائه اجاره نامه در طی ۵ سال گذشته قبل از زمان آگهی استخدام در استان محل سکونت، بنام داوطلب (و یا همسر، پدر و مادر داوطلب)
۱۲- برخورداری از سلامت جسمانی و روانی و توانایی لازم برای انجام کار در بانک به تشخیص بانک و مطابق با دستورالعمل پزشکی بانک؛
۱۳- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
۱۴- عدم اشتهار به سوء رفتار، فساد اخلاقی و نداشتن محکومیت کیفری موثر؛
۱۵- عدم محرومیت از استخدام در ادارات و سازمان های دولتی؛
۱۶- عدم اشتغال و نداشتن تعهد انجام خدمت در سایر سازمان ها ، موسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی؛
۱۷- تاریخ ترخیص از خدمت سربازی یا صدور کارت معافیت دائم غیر پزشکی باید قبل از تاریخ انقضای مهلت ثبت نام باشد؛

نحوه ثبت نام داوطلبین در آزمون کتبی:
۱- متقاضیان می بایست از تاریخ ۹۹/۵/۱۲ به سایت بانک رفاه کارگران به آدرس اینترنتی www.refah-bank.ir مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سامانه ( با عنوان آزمون استخدامی بانک رفاه) اقدام نمایند؛
تبصره: با عنایت به اینکه جهت جذب نیرو در استان " موضوع بومی بودن"، شهرستان های زیر مجموعه آن استان مد نظر بانک می باشد، لذا؛ اولویت استخدام با متقاضیانی است که شهرستان محل زندگی خویش را انتخاب می نمایند.
۲- حداکثر مدت ثبت نام از تاریخ درج آگهی بمدت ده روز می باشد. پایان مهلت ثبت نام تاریخ ۹۹/۵/۲۲ خواهد بود؛
۳- به درخواست هایی که بصورت کتبی، ایمیل، اینترنتی و... پس از مدت زمان تعیین شده ارسال گردد تربیت اثر داده نخواهد شد؛
۴- متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست مبلغ ۸۰۰۰۰۰ ریال (هشتصد هزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام پرداخت نمایند؛
۵- هزینه شرکت در آزمون و مدارک متقاضیان به هیچ وجه مسترد نخواهد شد؛
۶- کارت شرکت در آزمون متعاقباً برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مذکور در مواعد۹۹/۶/۱۰ و ۹۹/۶/۱۱ قرار خواهد گرفت.
۷- صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و شرایط احراز و مدارک داوطلبان بعد از آزمون، مجدداً بررسی خواهد شد؛
۸- محل برگزاری آزمون متعاقباً از طریق سایت موصوف اعلام و زمان برگزاری آن ۹۹/۶/۱۳ می باشد؛
۹- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد؛
۱۰- به همراه داشتن دستکش و ماسک در روز برگزاری آزمون الزامی می باشد.

تذکرات مهم
۱- لازم به توضیح است، استخدام نیروی انسانی مورد نیاز بانک، براساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل (مشتمل بر آزمون، مصاحبه تخصصی و رفتاری، گزینش، انجام معاینات پزشکی و ...) انجام خواهد شد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق حد نصاب یا رتبه لازم را کسب ننمایند موضوع ادامه مراحل استخدام آنان منتفی خواهد گردید؛
۲- بانک پس از برگزاری آزمون کتبی، ارزیابی رفتاری و مصاحبه تخصصی، نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان به ترتیب از بالاترین امتیاز کسب شده به میزان مورد نظر خود اقدام خواهد نمود، قبول شدگان نهایی پس از موفقیت در سایر مراحل جذب از قبیل گزینش، معاینات پزشکی و طی دوره‌های آموزشی به تعداد مورد نیاز انتخاب خواهند شد؛
۳- شایان ذکر است، موفقیت پذیرفته شدگان به تنهایی و در هر یک از موارد آزمون، مصاحبه تخصصی و ..... به منزله پذیرفته شدن فرد متقاضی نبوده، و مسئولیتی برای این بانک ایجاد نخواهد کرد و پذیرش فرد متقاضی صرفاً در صورت طی فرآیند کل استخدام در این بانک خواهد بود. همچنین بانک در قبال ادامه فرآیند استخدام افرادی که علیرغم عدم وجود شرایط احراز متقاضیان در آزمون مزبور شرکت نمایند، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت ؛
۴- در صورت وجود مغایرت مدارک اخذ شده و یا عدم تطابق شرایط فرد متقاضی با شرایط تعیین شده، بلافاصله / در هر مرحله از مراحل جذب، ادامه فرآیند جذب متقاضی متوقف و ادامه همکاری با وی منتفی خواهد شد.
۵- چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی و یا پس از استخدام و اشتغال به کار مشخص گردد متقاضی دارای مدرک تحصیلی بالاتر/ پایین تر درآزمون شرکت نموده از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.
۶- متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد می بایست، رشته تحصیلی ایشان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با یکدیگر مرتبط باشد.

آزمون کتبی:
- تعداد سوالات آزمون به تفکیک رشته های مورد نیاز در حوزه عمومی و تخصصی تعیین می گردد.
بدیهی است بانک رفاه کارگران در انتخاب هر یک از متقاضیان استخدامی بنا بر تشخیص خود و متناسب با نیازهای سازمانی بانک مختار است و گذراندن مراحل استخدام، هیچگونه حقی برای متقاضیان از جهت استخدام آنان ایجاد نخواهد نمود.
- رشته های مندرج در جدول شماره یک مختص متقاضیان در مقطع تحصیلی کارشناسی می باشد.
- رشته های مندرج در جدول شماره دو مختص متقاضیان در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد می باشد.

جدول شماره (۱) – دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس

ردیف عناوین رشته تحصیلی رشته تحصیلی
۱ مدیریت امور بانکی- بازرگانی- دولتی- صنعتی- فناوری اطلاعات- اجرایی- مالی- بیمه
۲ اقتصاد اقتصاد بازرگانی- اقتصاد نظری
۳ حسابداری کلیه رشته های تحصیلی حسابداری
۴ آمار آمار- آمار و کاربردها
۵ ریاضی ریاضی
۶ حقوق حقوق
۷ مهندسی صنایع مهندسی صنایع
۸ مهندسی کامپیوتر مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مهندسی کامپیوتر- سخت افزار
۹ مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی فناوری اطلاعات

مفاد آزمون عمومی دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس:

*زبان و ادبیات فارسی *هوش و استعداد (Gmat) * کامپیوتر (ICDL)
*زبان انگلیسی عمومی *اطلاعات عمومی بانکی، بازارهای مالی و سرمایه  

مفاد آزمون تخصصی دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس:

ردیف عناوین رشته تحصیلی رشته تحصیلی مفاد آزمون
۱ مدیریت امور بانکی- بازرگانی- دولتی- صنعتی- فناوری اطلاعات- اجرایی- مالی- بیمه رفتار سازمانی- مدیریت منابع انسانی- مبانی سازمان و مدیریت – اقتصاد خرد و کلان – آمار و کاربرد آن در مدیریت - بازاریابی
۲ اقتصاد اقتصاد بازرگانی- اقتصاد نظری اقتصاد خرد و کلان- تجارت بین‌الملل- پول و بانکداری- ریاضی و آمار – اقتصاد اسلامی
۳ حسابداری کلیه رشته های تحصیلی حسابداری مبانی سازمان و مدیریت- مدیریت مالی- قانون تجارت – اصول حسابداری ۱و ۲- ریاضی و آمار
۴ آمار آمار- آمار و کاربردها مفاهیم و روش‌های آماری- نمونه‌گیری- رگرسیون- احتمال- آمار ریاضی
۵ ریاضی ریاضی آمار ریاضی – مبانی آنالیز عددی- ریاضیات عمومی- مبانی کامپیوتر- احتمال – مبانی آنالیز ریاضی
۶ حقوق حقوق حقوق کار- حقوق مدنی- آیین دادرسی مدنی – حقوق تجارت – حقوق اداری
۷ مهندسی صنایع مهندسی صنایع مبانی سازمان و مدیریت – کنترل پروژه- تحقیق در عملیات ۱و ۲- آمار احتمال – اقتصاد مهندسی – تجزیه و تحلیل سیستم ها و روش ها
۸ مهندسی کامپیوتر مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مهندسی کامپیوتر- سخت افزار شبکه کامپیوتری وامنیت شبکه- هوش مصنوعی- ساختمان داده- طراحی الگوریتم- سیستم عامل- مدارهای منطقی
۹ مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی فناوری اطلاعات ساختمان داده- شبکه کامپیوتری وامنیت شبکه- طراحی الگوریتم- مهندسی نرم افزار- ساختمان گسسته

جدول شماره (۲) – دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس

ردیف عناوین رشته تحصیلی رشته / گرایش
۱ مدیریت مالی کلیه گرایشها
۲ مدیریتی دولتی کلیه گرایشها
۳ مدیریت بازرگانی بازاریابی
استراتژیک
۴ مدیریت فناوری اطلاعات هوشمندی کسب و کار
مدیریت فناوری اطلاعات
۵ مدیریت منابع انسانی مدیریت منابع انسانی
۶ حسابداری/حسابرسی حسابداری/حسابرسی
۷ آمار آمار ریاضی
۸ اقتصاد بانکداری اسلامی
۹ علوم ارتباطات اجتماعی علوم ارتباطات اجتماعی
۱۰ مهندسی مکانیک سیالات
۱۱ هنر ارتباط تصویری
تصویر متحرک (انیمیشن)
۱۲ زبان انگلیسی مترجمی زبان انگلیسی
۱۳ حقوق حقوق عمومی
حقوق جزا و جرم شناسی
حقوق خصوصی
۱۴ مهندسی کامپیوتر سخت افزار
نرم افزار
الگوریتم ها و محاسبات
هوش مصنوعی و رباتیکز
شبکه های کامپیوتری
رایانش امن
معماری سیستم های کامپیوتری
۱۵ مهندسی فناوری اطلاعات (IT) تجارت الکترونیک
امنیت اطلاعات
مدیریت سیستمهای اطلاعات
معماری سازمانی
طراحی و تولید نرم افزار
۱۶ مهندسی صنایع مدیریت نوآوری و فناوری
آینده پژوهی
مدیریت پروژه
مهندسی صنایع
۱۷ مهندسی برق مهندسی برق - الکترونیک
مهندسی برق- قدرت
مهندسی برق- مخابرات

مفاد آزمون عمومی – مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد

*هوش و استعداد (Gmat) * کامپیوتر (ICDL)
*زبان انگلیسی عمومی *اطلاعات عمومی بانکی،بازارهای مالی و سرمایه

مفاد آزمون تخصصی – مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد

ردیف عناوین رشته تحصیلی رشته / گرایش مفاد آزمون
۱ مدیریت مالی کلیه گرایش‌ها مبانی سازمان و مدیریت –ریسک و مدیریت سرمایه‌گذاری- بازارها و نهادهای مالی- اقتصاد خرد و کلان
۲ مدیریتی دولتی کلیه گرایش‌ها آمار و کاربرد آن در مدیریت- تئوری های مدیریت پیشرفته- نظریه ها و مبانی مدیریت دولتی – نظریه ها و مبانی خط مشی گذاری دولتی- رفتار سازمانی پیشرفته
۳ مدیریت بازرگانی بازاریابی آمار و کاربرد آن در مدیریت- تئوری های مدیریت- بازاریابی و مدیریت بازار پیشرفته- مدیریت استراتژیک پیشرفته – تحقیقات بازار
استراتژیک
۴ مدیریت فناوری اطلاعات هوشمندی کسب و کار آمار و کاربرد آن در مدیریت- مبانی سازمان و مدیریت- سیستم های اطلاعات مدیریت پیشرفته- مدیریت دانش
مدیریت فناوری اطلاعات
۵ مدیریت منابع انسانی مدیریت منابع انسانی آمار و کاربرد آن در مدیریت – تئوری های مدیریت پیشرفته - منابع انسانی پیشرفته- رفتار سازمانی پیشرفته – مدیریت مالی
۶ حسابداری/حسابرسی حسابداری/حسابرسی حسابداری مالی- حسابداری مدیریت- تئوری های حسابداری و حسابرسی- حسابداری و حسابرسی دولتی- حسابرسی – مدیریت مالی
۷ آمار آمار ریاضی احتمال- روش های آماری- نمونه گیری - رگرسیون - استنباط آماری
۸ اقتصاد بانکداری اسلامی اقتصاد خرد و کلان – اقتصاد پول و بانکداری- آمار و اقتصاد سنجی- تجارت الکترونیکی – اقتصاد اسلامی - بانکداری
۹ علوم ارتباطات اجتماعی علوم ارتباطات اجتماعی مبانی کلی ارتباط جمعی- اصول روزنامه نگاری- آمار و روش تحقیق- نظریه های ارتباطات
۱۰ مهندسی مکانیک سیالات مکانیک سیالات پیشرفته- ترمودینامیک پیشرفته- ریاضی مهندسی- انتقال حرارت
۱۱ هنر ارتباط تصویری فرهنگ، هنر و ادبیات ایران و جهان – نقد هنری و ادبی- ارتباط شناسی- گرافیک
تصویر متحرک (انیمیشن)
۱۲ زبان انگلیسی مترجمی زبان انگلیسی روش تحقیق در ترجمه- فرهنگ و جامعه شناسی در ترجمه – درک مطلب متون مالی و بانکی – واژگان – گرامر- نقد ترجمه
۱۳ حقوق حقوق عمومی متون فقه( معاملات) – حقوق اداری – حقوق اساسی – آیین دادرسی مدنی
حقوق جزا و جرم شناسی حقوق جزای عمومی- حقوق جزای اختصاصی – آیین دادرسی کیفری- جرم شناسی
حقوق خصوصی حقوق مدنی- حقوق تجارت- آیین دادرسی مدنی- متون فقه (معاملات)
۱۴ مهندسی کامپیوتر سخت افزار برنامه نویسی پیشرفته(c++)- شبکه های کامپیوتری و امنیت- مهندسی نرم افزار- معماری کامپیوتر- ساختمان داده و طراحی الگوریتم- سیستم های عامل پایگاه داده
نرم افزار
الگوریتم ها و محاسبات
هوش مصنوعی و رباتیکز
شبکه های کامپوتری
رایانش امن
معماری سیستم های کامپیوتری
۱۵ مهندسی فناوری اطلاعات (IT) تجارت الکترونیک ساختمان داده و طراحی الگوریتم - شبکه های کامپیوتری و امنیت- پایگاه داده پیشرفته- بازاریابی پیشرفته اطلاعات و داده کاوی- تجارت الکترونیک و آموزش الکترونیک
امنیت اطلاعات
مدیریت سیستم‌های اطلاعات
معماری سازمانی
طراحی و تولید نرم افزار
۱۶ مهندسی صنایع مدیریت نوآوری و فناوری اقتصاد عمومی- کنترل پروژه- اصول مدیریت و تئوری سازمان- اقتصاد مهندسی پیشرفته- تحقیق در عملیات ۱و ۲- تجزیه و تحلیل سیستم ها و روش‌ها
آینده پژوهی
مدیریت پروژه
مهندسی صنایع
۱۷ مهندسی برق مهندسی برق - الکترونیک مدارهای الکتریکی- بررسی سیستم های قدرت- کنترل- ماشین – اندازه گیری الکتریکی
مهندسی برق- قدرت
مهندسی برق- مخابرات

فهرست محل های خدمت مورد نیاز در شغل بانکدار (تحویلدار شعبه)

استان نام شهرستان نام شهر
خراسان رضوی مشهد مشهد
نیشابور نیشابور
سبزوار سبزوار
کاشمر کاشمر
سرخس سرخس
بردسکن بردسکن
خواف خواف
نیشابور خرو
کاشمر خلیل‌آباد
آذربایجان شرقی مراغه مراغه
میانه میانه
اهر اهر
سراب سراب
مرند مرند
جلفا جلفا
آذرشهر آذرشهر
بناب بناب
ملکان ملکان
شبستر شبستر
بستان آباد بستان آباد
تبریز سردرود
تبریز تبریز
شبستر صوفیان
اسکو اسکو
تبریز خسروشهر
عجب شیر عجب شیر
آذرشهر گوگان
اصفهان کاشان کاشان
خمینی شهر خمینی شهر
اصفهان اصفهان
شاهین شهر و میمه شاهین شهر
فلاورجان فلاورجان
مبارکه مبارکه
نائین نائین
فریدن داران
نجف آباد نجف آباد
نطنز بادرود
تیران و کرون تیران
فریدونشهر فریدونشهر
نجف آباد دهق
دهاقان دهاقان
سمیرم سمیرم
آران آران
بیدگل بیدگل
چادگان چادگان
کوهپایه کوهپایه
هرند هرند
فارس مرودشت مرودشت
کازرون کازرون
شیراز شیراز
اقلید اقلید
جهرم جهرم
گیلان رشت رشت
بندرانزلی بندرانزلی
لاهیجان لاهیجان
رودبار منجیل
آستارا آستارا
تالش هشتپر
فومن فومن
آستانه اشرفیه آستانه اشرفیه
صومعه سرا صومعه سرا
رودبار لوشان
سیاهکل سیاهکل
رضوانشهر رضوانشهر
شفت شفت
رشت خشکبیجار
ماسال ماسال
کرمانشاه سرپل ذهاب سرپل ذهاب
گیلان غرب گیلان غرب
قصر شیرین قصر شیرین
جوان رود جوان رود
اسلام آباد غرب اسلام آباد غرب
خوزستان آبادان آبادان
خرمشهر خرمشهر
شادگان شادگان
ماهشهر ماهشهر
هندیجان هندیجان
دزفول دزفول
اندیمشک اندیمشک
شوش شوش
سوسنگرد سوسنگرد
اهواز اهواز
بندرامام بندرامام
هفت گل هفت گل
بهبهان بهبهان
امیدیه امیدیه
رامشیر رامشیر
لالی لالی
باغ ملک باغ ملک
مسجد سلیمان مسجد سلیمان
ایذه ایذه
مازندران ساری ساری
بهشهر بهشهر
فریدونکنار فریدونکنار
قائمشهر قائمشهر
آمل آمل
بابلسر بهنمیر
مرکزی ساوه ساوه
محلات محلات
دلیجان دلیجان
شازند شازند
زرندیه مامونیه
اراک اراک
کرمان جیرفت جیرفت
کرمان کرمان
رفسنجان رفسنجان
بم بم
تهران تهران تهران
ورامین ورامین
ورامین قرچک
فیروزکوه فیروزکوه
دماوند رودهن
پیشوا پیشوا
اسلامشهر اسلامشهر
رباط کریم رباط کریم
رباط کریم گلستان
اسلامشهر چهاردانگه
شهریار اندیشه
شهریار قدس
سیستان و بلوچستان زابل زابل
ایرانشهر ایرانشهر
چابهار چابهار
سراوان سراوان
نیک شهر نیک شهر
یزد یزد یزد
اردکان اردکان
میبد میبد
بافق بافق
مهریز مهریز
ابرکوه ابرکوه
آذربایجان غربی میاندوآب میاندوآب
سلماس سلماس
نقده نقده
ارومیه ارومیه
ماکو ماکو
ماکو پلدشت
خوی خوی
مهاباد مهاباد
تکاب تکاب
سمنان سمنان سمنان
گرمسار گرمسار
شاهرود شاهرود
دامغان دامغان
ایوانکی ایوانکی
اردبیل خلخال خلخال
گرمی گرمی
بیله سوار بیله سوار
پارس آباد پارس آباد
گلستان بندرترکمن بندرترکمن
علی آباد علی آباد
آزادشهر آزادشهر
گنبدکاووس گنبد کاووس
آق قلا آق قلا
کلاله کلاله
مینودشت گالیکش
گرگان گرگان
قزوین قزوین قزوین
تاکستان تاکستان
آبیک آبیک
کردستان سنندج سنندج
دیواندره دیواندره
بانه بانه
مریوان مریوان
همدان نهاوند نهاوند
ملایر ملایر
تویسرکان تویسرکان
رزن رزن
لرستان بروجرد بروجرد
درود دورود
الیگودرز الیگودرز
خرم آباد خرم آباد
دلفان نورآباد
کوهدشت کوهدشت
هرمزگان بندرعباس بندرعباس
بندرلنگه کیش
بندر لنگه بندر لنگه
بندر خمیر بندر خمیر
زنجان زنجان زنجان
ابهر ابهر
البرز کرج کرج
ساوجبلاغ هشتگرد
کرج کمالشهر
فردیس فردیس
نظرآباد نظرآباد
قم قم قم
چهارمحال و بختیاری شهرکرد شهرکرد
بروجن بروجن
فارسان فارسان
شهرکرد فرخشهر
لردگان لردگان
کهگیلویه و بویراحمد گچساران دوگنبدان
بویراحمد یاسوج
کهگیلویه دهدشت
خراسان شمالی بجنورد بجنورد
شیروان شیروان
اسفراین اسفراین
خراسان جنوبی نهبندان نهبندان
طبس طبس
بشرویه بشرویه
بوشهر بندر دیر بندر دیر
جم جم
عسلویه عسلویه
ایلام ایلام ایلام
آبدانان آبدانان
سرآبله سرآبله
مهران مهران
دهلران دهلران
ایوان ایوان


برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

آخرین اخبار استخدامی بانک رفاه کارگران
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک رفاه کارگران
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام بانک رفاه کارگران
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین استخدامی بانک رفاه کارگران
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی بانک رفاه کارگران در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۴۲٬۹۵۵ نظر برای استخدام بانک رفاه کارگران

 • خانم ف
  سلام دوستان ‌‌همکاران عزیز خسته نباشید.من یک ماهه که سرکار هستم در شعبه مشغول هستم و خانم هستم و‌متاهل‌ در مرکز استان شعبه درجه دو بنظر شما حکم من چند میخوره ؟خالص دریافتی بدون مزایا ‌‌اضافه کار رو میخوام بدونم.و سوال دیگه اینکه برای عقیدتی دعوت شدم هفته آینده اطلاعات سیاسی باید داشته باشیم حتما؟من هیچی نمیدونم اهل سیاسیت نیستم واقعا.
  همکاران لطف کنید اگر میدونید حکمم چند میخوره خالص دریافتی رو بگید واقعا لازمش دارم.به شما بعد از چه مدتی حقوق دادن؟درسته که میگن به برج از حقوقتون رو برمیدارن نمیدن؟؟؟؟؟
  پاسخ
  • تجربه
   در نهایت هم بگم دوستانی که مصاحبه عقیدتی سیاسی میرن اصلا نگران نباشند همون مطالبی که توی کلاس های بدو خدمت و در کلاس گزینش به ما گفتند و جزوه هایی که احتمالاً دانلود کردید از همونا بخونید براتون آرزوی موفقیت دارم
   پاسخ
  • تجربه
   در مورد افتتاح حساب هم دقت کنید که طرف چه حساب می خواد از چه سرفصلی باید استفاده بکنید کم‌کمپایا و ساتنا کار بکنید و به مرور و با مراجعه مشتری شما همه کار یاد می گیرید گرچه خود بنده هم الان خیلی از چیزها رو بلد نیستم اما خدا را شکر چیزهایی که بلدم را با دقت انجام میدم و حتی یک ریال هم کم و کسر نیاوردم ..چیزی که باید براتون مهم باشه فقط دقت دقت و دقت هست در کمال احترام به مشتری اما اصلا به این فکر نکنید که باید سریع کار طرف راه بندازید مشتری میتونه 10 دقیقه منتظر باشه و این خیلی بهتره از اینکه شما یک دفعه یه اشتباه جبران ناپذیر بکنید..اگه ده تا مشتری جلوی شما ایستادن فکر کنید که فقط یک نفر اونجاست و با آرامش کار کنید ضمنا حتما کارت ملی ازشون بخواید برا هرکاری
   پاسخ
   • تجربه
    سلام عزیزان من الان 4 ماه سرکار هستم و می خواستم مطالبی رو بگم تا استرس تون کم بشه بخصوص دوستانی که ذخیره بودند و به سلامتی میخوان تازه مشغول باشند که بهشون تبریک میگم.. ببینید دوستان شما یک هفته و تا دو هفته اول هم هر چیزی که یاد می گیرید سریع فراموش می کنید بابت این اصلاً استرس نگیرید ..بنظر من شما طی دو هفته اول فقط باید هر روز نسبت به روز قبل استرس کمتری داشته باشید همین
    .. ضمنازمانی‌که کد خودتون اومد و شروع به دریافت و پرداخت کردید چیزی که نگاه می کنید توی سیستم اسم طرف مانده حسابش و مبلغی که ازتون‌میخواد باشه ..به این که حسابش مسدود یا فعال هست هم دقت کنید یعنی حتماً روی گزینه اطلاعات تکمیلی بزنید و عجله نکنید
    پاسخ
     • میلاد
      کار خاصی لازم نیست بکنید، یه نامه خطاب به رییس شعبه می نویسید و دلیل استعفا رو میگید و تمام، اگر قرارداد بستید قانونا یک ماه قبل از ترک پست باید رسما و طی نامه اعلام کنید که قصد ترک پست رو دارید. (اگر شهر انتخابیتون با شهری که برای خدمت براتون تعیین شده یکی نیست و قرارداد نبستید، هیچ نامه یا دست نوشته ای ندید و سعی کنید با مراجعه به اداره منابع انسانی و صحبت کردن و ... مشکل رو حل کنید)
      اینم بگم من برای شهر خودمون آزمون داده بودم و به شهر دیگه ای (که در استان هیچ همکاری حاضز نیست اینجا کار کنه) فرستاده شدم، روز دوم استعفا دادم ولی بهم امید دادن که بمونم و ممکنه شرایط جوری پیش بره که بتونم برگردم شهر خودم ولی الان حدود 5 ماه هست که اینجا هستم و شدیدا در عذابم، پیگیرهای که هر روز انجام دادم هم فعلا به نتیجه ای نرسیده.
      اگر جزو افراد ذخیره هستید و تازه اومدید زودتر تصمیم قطعی برای موندن یا رفتن رو بگیرید تا کمتر عذاب بکشید، بدترین چیز بلاتکلیفی هستش
      اینم بدونید با گذشت زمان بیرون اومدن سخت تر میشه
      پاسخ
      • میلاد
       استان ما در بعضی شهرستان ها کمبود نیرو شدید داره ولی افراد ذخیره همون شهرستان ها هم جذب نشدن (با وجود اینکه افراد اصلی هم هر کدوم به طریقی از فرایند استخدام حذف شدن)، همه چیز بستگی به مدیریت شعب استان داره که چقدر پیگیر جذب نیرو باشه
       پاسخ
       • من
        سلام خدمت همه همکارای جدیدم. دوستانی که تازه رفتین سر کار استرس نداشته باشید . من الان حدود 4 ماهه سر کارم ، تقریبا یه هفته اول رو کنار همکارا مینشستم و یاد میگرفتم ، از هفته دوم دیگه خودم مشغول تحویلداری شدم . سعی کنید هرچی بهتون یاد میدن یاد بگیرید ، استرس نداشته باشید و کدتون رو به کسی ندید اصلا . من همون چند روز اول کاریم 1 تومن کسری اوردم و از جیب دادم ، بعدش با کلی بررسی اشتباهارو‌پیدا کردم و کسریم شد 550 ، روزای اول که درامدی نداشتم خیلی ناراحت بودم و حتی تصمیم گرفته بودم ول کنم شغلمو ، ولی ادامه دادم و الانم خیلی راضی ام از شغلم ، خداروشکر از بدو استخداممون هم حقوقامون خوبه و اصلا همچین کسری هایی دیگه به چشم ادم نمیاد . همه چی میفته رو روال ، بهتون لباسم میدن ، حقوقاتونم سر وقت میدن و همه چی اوکی میشه .
        فقط ادامه بدین و کم نیارید.
        راستی چندتا نکته رو هم بهتون بگم : بابت مصاحبه عقیدتی حتما مطالعه داشته باشید ( تو دوره فایل گزینش داده بودن راجب سوالا حتما بخونیدش و احکام و اینارو دقیق بلد باشید )
        و اینکه سر کار سعی کنید روابط اجتماعی بالایی داشته باشید
        یه گوشه کز نکید که فقط کار کنید، همکاری اومد سلام علیک کنید.(این موردو خیلی پشت تازه واردا میگن )
        یه مورد دیگه بدون کارت ملی کار کسی رو راه نندازید اینروزا خیلی زیاد شده ادمایی که از حساب کس دیگه میان استفاده غیر قانونی دارن .
        پاسخ
        • فاطمه
         سلام انشالله موفق باشیدببخشید شما نمیدونید ایا امکان داره بانک رفاه بازهم از نیروهای ذخیره نیرو جدید برداره؟بنظرتون الان کمبود نیرو داره بازم؟یا دیگه ما امیدی نداشته باشیم؟؟
         پاسخ
           • فاطمه
            سلام دوست عزیز انشالله موفق باشید ممنون بابت صحبت های دلگرم کنندتون.دوست عزیز حقوقمون تقریبی چقدره ؟حدودش رو میخوام بدونم من یک ماهه مشغولم هنوز دریافتی نداشتم .اگر دوس نداشتید حقوق رو نگید ولی بگید تقریبا چند وقت گذشت که ‌حقوقتون رو دادن
            پاسخ
           • ناشناس
            سلام، دوستان ذخیره همه استان ها مشخص شده؟؟؟؟ دیگه هیچ امیدی من نداشته باشم؟؟لطفا و خواهشا اگر که کسی چیزی میدونه بگه
            گرچه دارم میخونم برای ازمونای دیگه و ی مصاحبه در پیش دارم ولی منتظر ذخیره ها هم هستم 😔😔
            پاسخ
              • فاطمه
               حقوق بانک بهتره هرکی هم بگه نه الکی گفته ولی کار تامین خیلی راحته حقوقش بالاست ولی اصلا به اندازه بانک‌ نیست من فیش حقوقی چندتا روسای تامین دیدم با کارمند معمولی بانک مقایسه کردم واقعا حقوقشون زیاد نیست ولی خب به نسبت کاری که خودشون میکنن خیلی خوبه واسه همینم همه میگن تامین چون استرس ‌فشار کاری نداره.اگر حقوق مزایا و وام خوب مد نظرتونه بانک بهتره البته باید تحمل بدرفتاری بعضی مشتری هارو داشته باشید من خودم هردو قبول شدم با خیلی همکارا مشورت کردم گفتن تامین بعدا فهمیدم بخاطر این بوده میخواستن حتی شده یه نفر از مجموعه کم بشه که مزایا و اضافه کاری خودشون بالا بره فیش حقوقی هارو دیدم مطمن شدم بانک بمونم
               پاسخ
              • ماه گل
               دوستان ازهمون روزاول پشت باجه نشستین و کار انجام دادین یا اینکه ی مدت طول کشید تا کارارو بهتون بسپرن من دوسه روزه میرم پشت باجم کارت صادر میکنم‌واریزی انجام میدم و....یکم استرس دارم ممنون میشم جواب بدین ک شمام روزای اول این کارارو انجام دادین
               پاسخ
               • ترنم
                سلام بله دوست عزیز، منم از روز اول کم کم انجام میدادم کارارو، ولی بازم بستگی ب شعبه و همکارا داره، خیلی از دوستان تا چندین هفته هیچ کاری انجام نمیدادن و فقط نگاه میکردن رو دست همکار یا باند کردن پول و...
                استرس نداشته باشید، هرچیزی براتون مبهم بود حتما سوال کنید از همکاران.
                پاسخ
               • نقطه
                بله منم از روز اول پشت باجه نشوندن
                بستگی به همکاراتون داره و اینکه چجوری بخوان یادت بدن
                استرس هم طبیعیه،من الان هفته سومه پشت باجه ام و استرسم کم شده، روزای اول زیاد بود طبیعتا
                نگران نباشید
                کد شما اومد؟ کد منو امروز بهم دادن
                پاسخ
                 • نقطه
                  والا هرچی بیاد میزنیم😀البته اگر باجه بقیه همکارا شلوغ باشه منم انجام میدم بهشون کمک کرده باشم،تحویلداری نقدی انتقالی،شبا،ساتنا،صورتحساب،پرداخت سود،کارای مدیریت کانال مثل پیامکو همراه بانکو اینا،بعضی وقتا هم کارای atm
                  البته کار اصلی خودمون فقط باید تحویلداری باشه ولی خب خوبه همه کارارو کم کم یادبگیریم
                • Zha
                 سلام میشه منابعتون رو معرفی کنید
                 و اینکه بگید سطح سوالا چجور بود
                 بنظرتون بازاریابی رو نخونده میشه جواب داد
                 اگه سوالی یادتون میاد میشه بگید
                 پاسخ

                لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید