اخبار فرهنگیان و معلمان در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

۱۳ روز قبل ۳۷ نظر

اخبار فرهنگیان و معلمان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه اخبار فرهنگیان و معلمان اعلام میشود

فهرست اخبار فرهنگیان و معلمان موجود در این صفحه :


۱۱ فروردین ۱۳۹۸
جذب ۵۵۰ نیرو در سازمان آموزش و پرورش استثنایی
قدمی با اشاره به نیرو‌های سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: باید حدود ۵۵۰ نفر را از آزمون استخدامی جذب این سازمان کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۱ فروردین ۱۳۹۸
حقوق معلمان در سال ۹۸ چقدر خواهد شد؟
رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس می‌گوید دو گام جدی برای افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۸ برداشته شده است.حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص روایت‌های مختلف از مصوبه افزایش حقوق‌ها در سال ۹۸ گفت: آنچه که مجلس مصوب کرد و به قانون تبدیل و به دولت ابلاغ شده؛ عبارت است از افزایش ۴۰۰ هزار تومانی به علاوه ۱۰ درصد برای سال آینده.
ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
پرداخت ۷۱۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان تا پایان سال
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت ۷۱۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان تا پایان سال خبر داد و گفت: سازمان امور اداری و استخدامی با استخدام ۵۵ هزار نفر در آموزش و پرورش موافق است.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
شرایط نقل‌وانتقال فرهنگیان در سال ۹۸ اعلام شد
آموزش‌وپرورش شیوه‌نامه نقل‌ وانتقال فرهنگیان در سال ۹۸ را ابلاغ کرد و براین اساس تعیین تکلیف نهایی متقاضیان انتقال دائم و موقت درون‌استانی حداکثر تا تاریخ ۳۱ فروردین ۹۸ و برون‌استانی حداکثر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۹۸ پایان پذیرد.
ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
برگزاری آزمون کتبی اصلح مهارت آموزان ورودی ۹۶ و۹۷ در تیرماه ۹۸
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، از برگزاری آزمون مهارت آموزان ورودی ۹۶ و ۹۷ در تیرماه سال ۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
نیاز به اعتبار ۲۵۰۰ میلیارد تومانی برای پرداخت معوقات فرهنگیان
معاون مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از رایزنی برای تامین اعتبار ۲۵۰۰ میلیارد تومانی پرداخت معوقات فرهنگیان تا اسفند ۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
لزوم زمینه سازی، سرمایه‌گذاری و بهبود وضعیت جذب، آموزش و استخدام دانشجو معلمان
بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی طی نامه‌ای به سید محمد بطحایی وزیر محترم آموزش پرورش بر لزوم زمینه سازی، سرمایه‌گذاری و بهبود وضعیت جذب، آموزش و استخدام دانشجو معلمان تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت ۹۵ درصد از مطالبات فرهنگیان تا پایان امسال
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از پرداخت ۹۵ درصد از مطالبات فرهنگیان تا پایان امسال خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۷
تلاش برای پرداخت ۷ ماه حقوق معلمان اعزامی به خارج از کشور تا پایان سال
قائم‌مقام وزیر و رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور گفت: در تلاش هستیم تا بتوانیم ۷ ماه حقوق معلمان اعزامی خارج از کشور را پرداخت کنیم که پرداخت حقوق معلمان اعزامی منقضی خدمت را در این موضوع لحاظ کردیم و امیدواریم تا پایان سال تسویه شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت حق الزحمه و خرید خدمت معلمان تا چند روز آینده
وزیر آموزش و پرورش گفت: مسئله پرداخت حق‌الزحمه و خرید خدمت معلمان حل شده و تا چند روز دیگر پرداخت می‌شود.به گزارش ایلنا، سید محمد بطحایی وزیر آموزش پرورش امروز در گردهمایی مشترک مدیران و نمایندگان معلمان مدارس استان اصفهان با وزیر آموزش و پرورش در فلاورجان با اشاره به پرداخت حق الزحمه و خرید خدمت معلمان تا چند روز آینده گفت: در جلسه ای که با محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس برنامه و بودجه کشور داشته ایم مسئله پرداخت حق الزحمه و خرید خدمت معلمان حل شده و تا چند روز دیگر پرداخت می شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
نحوه محاسبه ۱۷.۵‌درصد فوق‌العاده ویژه در طرح‌ معلم‌ تمام‌وقت
مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش نحوه محاسبه ۱۷.۵ درصد فوق‌العاده ویژه در طرح معلم تمام وقت را توضیح داد.
ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت معوقات حقوق معلمان خارج از کشور تا آخر سال
رئیس مدارس خارج از کشور از پرداخت معوقات حقوق معلمان اعزامی تا آخر سال خبر داد. غلامرضا کریمی (قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور) در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به پراخت حقوق عقب افتاده معلمان خارج از کشور گفت: حقوق عقب افتاده معلمان خارج از کشور تقریبا به اندازه سه ماه واریز شده و برای برخی دیگر هم در حال انجام است.
ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۱۳۹۷
سازمان امور اداری استخدامی مجوز استخدام دانشجو معلم را پیمانی کرد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مجوزهای استخدام «پیمانی» برای دانشجو معلمان ورودی سال۹۷ از سوی سازمان امور اداری استخدامی کشور اعلام شده است.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
پرداختی معلمان خرید خدمات به روز می شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، اظهار امیدواری کرد پرداختی معلمان خرید خدمات نیز مانند معلمان حق التدریس و سرباز معلمان به روز شود.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
«فوق‌العاده مناطق درگیر» برای فرهنگیان مشمول به‌زودی پرداخت می‌شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: «فوق‌العاده مناطق درگیر» برای فرهنگیان مشمول به‌زودی پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۱۳۹۷
وضعیت آزمون اعزام معلمان به مدارس خارج در سال جاری
رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور از بودجه ناکافی مدارس خارج از کشور در سال ۹۸ با توجه به افزایش قیمت ارز خبر داد و گفت: در سال تحصیلی جاری آزمون اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور نداریم.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
کمبود سالانه ۵۰۰ معلم در مدارس استثنایی
رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: با توجه به تعداد نیروی ورودی و شرایط بازنشستگی هرساله ۵۰۰ کمبود معلم را شاهد هستیم.
ادامه مطلب ...
۲۳ دی ۱۳۹۷
بازنشستگی بیش از ۶۰ هزار معلم تا پایان سال
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس از نبود بانک اطلاعاتی مناسب برای جذب معلم در آموزش و پرورش انتقاد کرد و گفت: بیش از ۳۰۰ هزار معلم تا سال ۹۹ بازنشسته می شوند.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
آموزش و پرورش سالانه ۷۰ هزار معلم نیاز دارد
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان گفت: آموزش و پرورش سالانه ۷۰ هزار معلم برای تعلیم و تربیت دانش آموزان در تمامی مقاطع نیاز دارد.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
مشکل معوقات معلمان طرح خرید خدمات تا خرداد حل می‌شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مشکل معوقات معلمان طرح خرید خدمات تا خرداد حل می‌شود، بودجه تسویه حساب در نوبت خزانه است و اولویت پرداخت هم با معلمان خرید خدمات است.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۷
تخصیص پرداخت معوقات اسفند تا خرداد خرید خدمات آموزشی را گرفتیم
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و گفت: تخصیص پرداخت معوقات اسفند تا خرداد ماه طرح خرید خدمات آموزشی را گرفتیم.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۷
طرح معلم تمام وقت بزودی ابلاغ می شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح معلم تمام وقت از جمله محورهای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و با هدف تقویت نقش محوری معلم است که به امضای رئیس جمهوری رسیده و بزودی ابلاغ می شود.
ادامه مطلب ...
۳ دی ۱۳۹۷
قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر شاغل امضا شد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از امضای قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر شاغل به همراه افراد تحت تکفل آنان با شرکت بیمه دی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۱۳۹۷
کمبود شدید نیروی انسانی در مدارس استثنایی
رئیس سازمان آموزش و‌پرورش استثنایی کشور کمبود شدید نیروی انسانی در مدارس به ویژه در طرح فراگیر را مهم‌ترین چالش دانست.
ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۱۳۹۷
مذاکره برای حل مشکل سنوات خدمت و تغییر صندوق‌های بازنشستگی معلمان مدارس استثنایی
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: پیگیر مشکل سنوات خدمت و تغییر صندوق‌های بازنشستگی معلمان آموزش و پرورش استثنایی هستیم و مذاکرات متعددی نیز انجام شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۱۳۹۷
اعلام جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان تا ۱۰ روز دیگر
معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه جزئیات بیمه تکمیلی کمتر از ۱۰ روز دیگر به عموم فرهنگیان اعلام می‌شود، گفت: ۳ گزینه به فرهنگیان پیشنهاد می‌دهیم و هر فرهنگی با توجه به سطح استفاده از خدمات و نوع خدمات، یکی از این ۳ گزینه را انتخاب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۸ آذر ۱۳۹۷
افزون بر ۹ هزار معلم از دانشگاه فرهنگیان دانش آموخته شدند
معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان بابیان اینکه مهمترین وظیفه اصلی این واحد آموزش عالی تامین و تربیت نیروی متخصص برای آموزش‌ و پرورش است ، گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۷ این واحد، ۹ هزار و ۲۰۰ معلم دانش آموخته را در اختیار وزارتخانه گذاشت .
ادامه مطلب ...
۲۷ آبان ۱۳۹۷
اختصاص فوق‌العاده ویژه برای ماندگار شدن معلمان در مدارس عشایر
نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی معتقد است برای ماندگار شدن معلمان در مدارس عشایر در حقوق آنها فوق العاده ویژه در نظر گرفته شود.
ادامه مطلب ...
۲۷ آبان ۱۳۹۷
وزیر آموزش و پرورش درباره بیمه تکمیلی فرهنگیان به کمیسیون آموزش گزارش دهد
عضو کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش باید درباره بیمه‌های درمانی فرهنگیان به کمیسیون آموزش گزارش دهد، گفت: ارائه خدمات بیمه‌ای متناسب با هزینه‌های پرداختی معلمان نیست.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
معلم تمام وقت راهکار آموزش و پرورش برای جبران کمبود معلم و بهبود معیشت فرهنگیان
عضو کمیسیون آموزش مجلس معتقد است آموزش و پرروش با اجرای طرح معلم تمام وقت به دنبال جبران مشکل کمبود معلم و بهبود معیشت فرهنگیان است و معلمان نباید نگران افزایش ساعت موظفی خود باشند.
ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۱۳۹۷
گرفتن تمام مجوزهای طرح «معلم تمام وقت»
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: شکل صندوقی بیمه تکمیلی با استقبال همراه نبود که ان‌شاءالله شکل بیمه‌ای دیگری را وارد می‌کنیم اما محدودیت‌هایی داریم و خیلی از هزینه‌های پزشکی افزایش پیدا کرده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۱۳۹۷
معلمان حق‌التدریسی تا سال آینده جذب آموزش و پرورش می‌شوند
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:‌ با خروج نیروهای بازنشسته و جایگزینی نیروهای جدید،‌ تا سال آینده تمامی معلمان حق‌التدریسی کشور جذب آموزش و پرورش می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۱۳۹۷
لزوم تعیین مشوق‌های ویژه برای افزایش ماندگاری معلمان عشایری
نماینده مردم شیراز در مجلس بر ضرورت تعیین مشوق‌های ویژه برای افزایش ماندگاری معلمان عشایری تاکید کرد و گفت: معلم عشایری باید در زمره مشاغل سخت و زیان آور قرار گیرد.
ادامه مطلب ...
۱۸ آبان ۱۳۹۷
درخواست از وزارت علوم برای تکمیل ظرفیت ۴ هزار نفری
رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی با اشاره به رسیدگی به اعترضات داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: رسیدگی‌های لازم در این زمینه انجام شد تا حق کسی ضایع نشود.
ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۱۳۹۷
اخذ مجوز جذب ۵ هزار دانشجومعلم جدید در دانشگاه فرهنگیان
براساس تصمیم وزارت علوم و با توجه به شرایط دانشگاه فرهنگیان، مجوز پذیرش ۵ هزار دانشجومعلم جدید برای بهمن ۹۷ صادر شد.
ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۱۳۹۷
لزوم افزایش بودجه آموزش و پرورش از سال آینده
یک سوم مدارس کشور نیاز به نوسازی دارند.لزوم افزایش بودجه آموزش و پرورش از سال آینده به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز فارس، رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: با وجود تلاش ها، در حوزه آموزش و پرورش به دلیل کاستی‌ها و کمبود اعتبارات شاهد مشکلات فراوانی هستیم که باید برای حل آنها تمهیداتی اساسی اندیشیده شود.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
بازنشستگی ۶۰ هزار نفر از فرهنگیان در سال جاری
وزیر آموزش و پرورش در جمع فرهنگیان خوانسار از بازنشستگی ۶۰ هزار نفر در سال جاری، افزایش دومیلیونی جمعیت دانش آموزی در شش سال آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
تعیین تکلیف قرار داد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان تا نیمه آبان ماه
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در واکنش به انتقادات وارده به طرح معلم تمام وقت گفت: اگر افراد این طرح را مطالعه کنند از زیر و بم آن آگاه می‌شوند. منتقدان به دنبال این هستند که اقتدار خود در فضای رسانه حوزه آموزش و پرورش را حفظ کنند.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
پیگیری وضعیت استخدامی معلمان نیروهای آزاد
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت استخدامی معلمان نیروهای آزاد گفت: پیگیری وضعیت معلمین نیروی آزاد به این معنی نیست که از اکنون حقی برای این عزیزان در استخدام ایجاد شود.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
ابلاغ دستورالعمل معلم تمام‌وقت به استان‌ها در این هفته
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از ابلاغ دستورالعمل «معلم تمام وقت» به استان‌ها در این هفته خبر داد.علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره طرح معلم تمام وقت، اظهار کرد: در حال نهایی کردن دستورالعمل هستیم و تا چند روز آینده ابلاغ می‌شود.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
بسته حمایتی از فرهنگیان در راه است
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه "طرح تنظیم مقررات مالی و اداری آموزش و پرورش" یک بسته‌ای حمایتی از فرهنگیان است، گفت: از آنجا که قدرت خرید فرهنگیان کاهش پیدا کرده، موکول کردن ارتقاء معیشت آن‌‎ها به بودجه سال آینده اشتباه است.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
دائمی شدن استفاده معلمان از تسهیلات صندوق ذخیره فرهنگیان
محمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات اظهار داشت: در طول اجرای قانون برنامه توسعه، از حقوق کارکنان وزارت آموزش و پرورش که عضویت صندوق ذخیره فرهنگیان را پذیرفته اند کاسته و به صندوق واریز می شد تا از مزایای این صندوق بهره مند شوند، از آن طرف نیز دولت معادن این بکسری به حساب فرهنگیان واریز می کند.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
جزئیات طرح «معلم تمام‌ وقت»
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش به تشریح جزئیات طرح «معلم تمام‌وقت» پرداخت و گفت: این طرح نهایتاً اوایل آبان ماه به استان‌ها ابلاغ می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
کاهش تعداد معلمان اعزامی به مدارس ایرانی خارج از کشور به دلیل مشکلات ارزی
رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور از کاهش تعداد معلمان اعزامی به مدارس ایرانی خارج از کشور به ۷۰ نفر به دلیل مشکلات ارزی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
منعی برای بکارگیری مدیران بازنشسته در مدارس وجود ندارد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدیران مدارسی که بر اساس قانون بازنشسته می شوند می توانند به عنوان نیروی آموزشی ادامه خدمت دهند.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۷
تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان تا هفته آینده
 معوقه ۱۰۰ میلیارد تومانی آموزش و پرورش به بیمه آتیه‌سازانمعاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش از تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان برای دوره جدید تا پایان هفته آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۱۳۹۷
کمبود ۷۰ معلم در مقطع آموزش ابتدایی در آموزش و پرورش بردسکن
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیر آموزش و پرورش بردسکن گفت: "هر چند امسال ۴۵ فرهنگی به فرهنگیان کمبود ۷۰ معلم ابتدایی در بردسکناین شهرستان اضافه شده است اما ۱۰۵ نفر از همکاران نیز بازنشسته شده اند و با کمبود ۷۰ معلم در مقطع آموزش ابتدایی مواجه هستیم".
ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۱۳۹۷
ورود ۱۳ هزار معلم جدید به کلاس درس از مهر ۹۸
رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: ۱۳ هزار مهارت آموز ورودی امسال از مهر ۹۸ در کلاس های درس آماده تدریس هستند. سوالات آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش نیازمند بازنگری است. حسین خنیفر‌ رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره روند آموزش مهارت آموزان ماده ۲۸ که از طریق آزمون استخدامی امسال در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شدند، اظهار کرد: دوره‌‌های آموزشی مهارت آموزان از اول آبان ماه در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور برگزار خواهد شد و مهارت آموزان حدود یکسال در این دور‌های آموزشی شرکت می‌کنند.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
اولویت‌گذاری برای پرداخت سنوات ارفاقی معلمان استثنایی
اللهیار ترکمن گفت: برای پرداخت سنوات ارفاقی معلمان اولویت بندی بر مبنای سابقه کاری را در نظر گرفتیم.
ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۱۳۹۷
آزمون اصلح فرهنگیان برای تامین نیاز‌های آموزش و پرورش
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: با توجه به اینکه در ۲ سال گذشته و ۴ سال پیش رو به شدت با بازنشستگی فرهنگیان رو به رو هستیم.
ادامه مطلب ...

۳۷ نظر برای اخبار فرهنگیان و معلمان در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید