اخبار استخدام جانبازان و ایثارگران در سال ۹۷

۱۷ روز قبل ۳۹ نظر

اخبار استخدام جانبازان و ایثارگران در سال ۹۷

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه اخبار استخدام جانبازان و ایثارگران اعلام میشود

برای مشاهده صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک کنید

فهرست اخبار استخدام جانبازان و ایثارگران موجود در این صفحه :


۵ آبان ۱۳۹۷
نحوه محاسبه دوران رزمندگی جبهه برای دریافت تسهیلات سربازی
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از احتساب سه چهارم معادل ۷۵ درصد مدت خدمت وظیفه عمومی سربازان دوران جنگ به عنوان خدمت داوطلبانه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
فراهم کردن زمینه اشتغال ۱۷ هزار ایثارگر در سال
پاکدل» با اشاره به فعالیت بنیاد شهید در راستای اشتغال ایثارگران گفت: از سال ۹۲ تاکنون به طور میانگین سالانه زمینه اشتغال ۱۷ هزار نفر از ایثارگران را فراهم کرده‌ایم.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
پیگیری بنیاد شهید نیشابور برای اشتغال فرزندان شهدا
امضاء تفاهم نامه های مشترک با شرکت های خصوصی برای استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران نیشابور از مهم ترین اقدامات بنیاد شهید این شهرستان است.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
استخدام ۱۰۰ نفر از فرزندان شهدای کهگیلویه و بویراحمد در دستگاه‌های اجرایی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد از استخدام ۱۰۰ نفر از فرزندان شهدای استان با مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم در دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد و گفت: ۵۴ نفر از این افراد تا پایان امسال توسط دانشگاه علوم پزشکی استخدام می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
اختصاص ۲۵ درصد از ظرفیت سهمیه استخدامی به خانواده های ایثارگران
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از تسهیلات مختلف برای تحصیلات علمی و مادی به خانواده شهدا و ایثارگران خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ علی نمازی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در نشست شورای هماهنگی مدیران امور اقتصادی و دارایی استان اشتغالزایی ۶۰ درصد از ایثارگران در اداره کل در پست‌های مدیریتی، تخصیص ۲۵ درصد از ظرفیت سهمیه استخدامی به ایثارگران، اجرای قوانین ایثارگری و اجرای ماده ۵۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از جمله اقدماتی است که برای ایثارگران اداره کل اموراقتصادی و دارایی استان انجام شده است.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۷
اعلام وصول قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان انقلاب اسلامی
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان انقلاب اسلامی اعلام وصول شد.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
معاف از رزم‌ها معاف از نگهبانی نیستند
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از امکان تبدیل کسری ۹ روزه به ۱۲ روزه برای فرزندان ایثارگران و جانبازان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
ثبت اطلاعات معاف از رزم روی کارت پایان خدمت
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از ثبت اطلاعات پزشکی معاف از رزم‌ها روی کارت‌های پایان خدمت خبر داد.
ادامه مطلب ...
۹ مهر ۱۳۹۷
امکان استفاده همزمان برادرها از کسری خدمت سربازی پدر ایثارگر و جانباز
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برادرانی که پدرشان هم ایثارگر است و هم جانباز می‌توانند همزمان از کسری خدمت سربازی بهره‌مند شوند.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
اجرای کسر خدمت ایثارگری برای سربازان حین خدمت
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: اجرای کسر خدمت ایثارگری فقط شامل کارکنان وظیفه حین خدمت می شود و گواهی مربوط صرفا در صورت اشتغال به خدمت، توسط سازمان های نیروهای مسلح صادر می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۷
متقاضی شغل ۳۳۰۰ فرزند شاهد و ایثارگر همدان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: با وجود اختصاص ۲۵ درصد از سهمیه‌های استخدامی دولت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، ۳۳۰۰ نفر متقاضی شغل از فرزندان شهدا و جانباز داریم.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
معافیت‌های استخدامی خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان در قالب طرح در مجلس
مجلس با شمولیت بند «و» ماده ۴۴ قانون استخدامی به جانبازان، آزادگان و همسران شهدا و جانبازان و آزادگان در قالب طرح استفساریه برنامه پنجم توسعه مخالفت کردند.
ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
اعلام ۷ منطقه برای دریافت گواهی کسر خدمت ایثارگران نیروی زمینی ارتش
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اسامی مناطق هفت گانه صدور گواهی کسر خدمت، معافیت و گواهی مدت منطقه عملیاتی برای پرسنل نیروی زمینی ارتش در ۷ استان کشور را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۷
جزئیات و نکات مهم از کسرخدمت‌های ایثارگری سربازی
رییس اداره سرمایه‌ انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح به پرسش‌ها و ابهامات درباره کسرخدمت‌های جدید ایثارگری پاسخ داد. ​سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اجرای قانون کسرخدمت‌های جدید ایثارگری اظهارکرد:‌ همانطور که در خبرهای قبلی آمده است، بالاخره بعد از جلسات مختلف میان نمایندگان مجلس و مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح این قانون تعیین تکلیف شد و بر اساس آن به ازای هر یک ماه اسارت و رزمندگی و همچنین هر یک درصد جانبازی والدین، فرزندان سربازشان می‌توانند ۱۲ روز کسر خدمت دریافت کنند.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
جزئیات اجرای قانون جدید کسر خدمت ایثارگری
جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: به ازای یک ماه جبهه، یک درصد جانبازی و یک ماه اسارت والدین، ۱۲ روز کسر خدمت به مشمولان تعلق می گیرد.
ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۱۳۹۷
ایجاد ۹۵ هزار شغل برای جامعه ایثارگری
رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران گفت: در طول دولت یازدهم و دوازدهم در مجموع ۹۵ هزار فرصت شغلی برای جامعه ایثارگری به ویژه فرزندان شهدا و جانبازان ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
آغاز اجرای طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگران
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از آغاز اجرای طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
کسر خدمت ۱۲ روزه فقط شامل مشمولان در حال خدمت می‌شود
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص آخرین جزئیات طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگران و اینکه این طرح فقط شامل افرادی می‌شود که در حال خدمت هستند و به غایبین تعلق نمی‌گیرد سخن گفت.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
ضوابط جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام شد
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از ابلاغ ضوابط جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران به نیروهای مسلح خبر داد.
ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۱۳۹۷
اعلام زمان اجرای مقررات کسرخدمت‌های جدید سربازی
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا زمان اجرای طرح جدید کسرخدمت‌های رزمندگی، ایثارگری و آزادگی را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۱۳۹۷
همه جزئیات طرح جدید کسری خدمت ایثارگران
خبرگزاری فارس: همه جزئیات طرح جدید کسری خدمت ایثارگران/ هیچ محدودیت سنی وجود نداردجانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گفت: با توجه به تصویب طرح جدید کسری خدمت ایثارگران در مجلس، فرزندان همه ایثارگران به ازاء هر ماه سابقه ایثارگری ۱۲ روز کسری خدمت دریافت خواهند کرد.
ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۱۳۹۷
کسر خدمت بدون سقف به ازای هر ماه جبهه، هر ماه اسارت و درصد جانبازی
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان؛ به دنبال جلسه امروز مسئولان ستاد کل نیرو‌های مسلح با اعضای کمیسیون امنیت ملی مقرر شد در راستای اجرای بند د. ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه، به ازای هر ماه جبهه، درصد جانبازی و هر ماه اسارت، ۱۲ روز کسر خدمت بدون سقف داده شود.
ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۱۳۹۷
نتیجه کسرخدمت جنجالی فرزندان ایثارگران سه شنبه مشخص می‌شود
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با اعلام خبر برگزاری جلسه‌ای درباره نتیجه مذاکرات ستادکل با کمیته دفاعی مجلس در روز سه شنبه اعلام کرد: اگر توافق شود از طریق ستاد کل، پیگیری شود، انشاءلله در مرداد، امکان اجرای آن فراهم خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۱۳۹۷
جزئیات طرح اشتغال وارائه تسهیلات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران
رئیس ستادکل نیروهای مسلح از اختصاص ۲۵ درصد از سهیمه اشتغال دستگاه‌ها به خانواده شهداء و ۵ درصد به ایثارگران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۵ تیر ۱۳۹۷
اشتغال ایثارگران؛ از اولویت‌های بنیاد شهید
سرپرست بنیاد شهید لرستان با اشاره به قوانین موجود در جامعه در رابطه با استخدام خانواده‌های شهدا و ایثارگران، اظهارکرد: این قوانین توسط استاندار به تمام دستگاه‌ها ابلاغ شده است کمااینکه موضوع اشتغال ایثارگران از اولویت‌های ماست.
ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۱۳۹۷
۴۰ هزار فرصت شغلی برای ایثارگران ایجاد می شود
«رضا ریاحی» مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران، گفت: تا پایان امسال ۴۰ هزار فرصت شغلی برای ایثارگران از طریق تسهیلات خوداشتغالی و اعطای وام ویژه اشتغال در مناطق روستایی ایجاد می شود.
ادامه مطلب ...
۹ تیر ۱۳۹۷
جذب ۲۰۱ ایثارگر در خراسان رضوی در بخش غیردولتی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: طی یک سال اخیر ۲۰۱ نفر از اعضای خانواده شاهد و ایثارگر در این استان در قالب وامهای خوداشتغالی و استخدام در بخشهای غیردولتی مشغول کار شده اند.
ادامه مطلب ...
۵ تیر ۱۳۹۷
استخدام ۱۱ هزار نفر از ایثارگران در سال ۹۶
مهدی ایزدی گفت: در سال گذشته ۱۱ هزار نفر با استفاده از ظرفیت استخدامی شاغل شدند و ۶۵۰۰ نفر از اعتبارات صندوق اشتغال بهره‌مند شدند.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۷
تعیین تکلیف خدمت سربازی 20هزار نفر از فرزندان ایثار‌گران
حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا نایب رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از نشست مشترک این فراکسیون با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد و گفت: این جلسه احتمالا در هفته جاری برگزار می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۷
تعلل یک ساله ستاد کل در اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر
نایب رییس فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح موظف به اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران است، گفت: در صورت بی توجهی از تمامی اهرم های قانونی برای برخورد با دستگاه های متخلف استفاده خواهیم کرد.
ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۷
سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌ها
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری پنجمین آزمون ادواری دستگاه‌ها در تیرماه سال جاری توسط سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ایثارگران در این آزمون استخدامی حداقل ۲۵ درصد سهمیه دارند.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۷
اجرای طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران تا یک ماه آینده
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: امیدواریم طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران تا یک ماه آینده ابلاغ و اجرایی شود.
ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۱۳۹۷
برگزاری جلسه کمیته دفاعی مجلس درباره معافیت سربازی فرزندان ایثارگران
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این کمیته عصر امروز درباره معافیت سربازی فرزندان ایثارگران جلسه تشکیل می دهد.
ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
اشتغال ۶۰۰۰ نفر از ایثارگران از طریق تسهیلات صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به افتتاح صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد اشاره کرد و گفت: سال گذشته شش هزار نفر از خانواده شهدا و ایثارگران از طریق تسهیلات اعطایی این صندوق مشغول کار شدند.
ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
ابلاغ دستورالعمل تبدیل وضعیت شغلی ایثارگران فرهنگی
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل نحوه تبدیل وضعیت کلیه نیروهای رسمی آزمایشی، پیمانی، قراردادی و شرکتی مشمول ماده (۲۱) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را به استان‌ها ابلاغ کرد.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۷
اولویت‌های بنیاد شهید در سال ۹۷ اشتغال و درمان ایثارگران
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: دو اولویت اقدامات بنیاد شهید در سال ۹۷ حل مسأله اشتغال و درمان ایثارگران و خانواده‌های آنان است.
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۷
اشتغال ایثارگران از دغدغه های اصلی بنیاد
زرین جویی:در جامع ایثارگری لرستان ۵۵۰نفرفرزند شهید بیکار وبیش از ۳هزار نفرفرزند جانباز وآزاده بالای ۲۵درصدبیکار وجود دارد
ادامه مطلب ...
۵ فروردین ۱۳۹۷
۴۰ هزار ایثارگر از تسهیلات اشتغالزایی بهره مند می شوند
معاون تعاون و رفاه بنیاد شهید و امور ایثارگران، از پرداخت تسهیلات در قالب طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی به بیش از ۴۰ هزار نفر از ایثارگران در سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۶
دستگاه های اجرایی قوانین مربوط به استخدام ایثارگران را اجراکنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی دستگاه های متولی مکلف به اجرا کردن قوانین مربوط به جذب و استخدام ایثارگران در این استان هستند.
ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۶
جزئیات اخذ گواهی کسر خدمت فرزندان ایثارگران
سردار ابراهیم کریمی در خصوص آخرین اخبار از کسر خدمت ایثارگری اظهار کرد: در اجرای قانون کسرخدمت ایثارگری مورد اشاره در بند (د) ماده (۸۸) قانون پنج ساله برنامه ششم توسعه کشور، مشمولانی که سابقه جبهه و یا تجمیع جبهه، جانبازی و آزادگی والدین آنان به امتیاز ۲۸ و ۲۹ می‌رسد، می‌توانند با مراجعه به یگان خدمتی والدین، گواهی کسرخدمت را دریافت کنند.
ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۶
کسر خدمت و معافیت فقط برای ایثارگران ۲۸ و ۲۹ ماهه
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: طبق اصرار مجلس شورای اسلامی و با توجه به برنامه پنجساله امسال فقط ۲۰ هزار نفر کسانی که دارای ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری باشند معاف می‌شوند؛ طرح کسری خدمت که تا قبل از این بود ملغی شده است.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
جزئیات کسر خدمت ایثارگران اعلام شد
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح جزئیات کسر خدمت فرزندان ایثارگر را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
طرح دو فوریتی مجلس برای اصلاح قانون برنامه در خصوص کسری خدمت فرزندان ایثارگران
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از طرح دو فوریتی مجلس برای اصلاح قانون برنامه درباره رفع تبعیض درخصوص کسری خدمت فرزندان ایثارگران خبرداد.
ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
۲۰ درصد مشمولان اعزام به خدمت سربازی غایب هستند
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۱۵ تا ۲۰ درصد مشمولان اعزام به خدمت سربازی در اغلب اعزام‌ها غایب هستند.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۶
لیست ۲۰ هزار نفره ایثارگران اعلام نشده،دارندگان ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری، ثبت‌نام کنند
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص ابهامات موجود برای ثبت‌نام در مرحله دوم طرح کسری و معافیت خدمت ایثارگران گفت: لیستی از ۲۰ هزار نفر افرادی که امسال مشمول طرح کسری و معافیت خدمت می‌شوند اعلام نکرده‌ایم؛ همه افرادی که ۲۸ یا ۲۹ ماه ایثارگری دارند برای اخذ گواهی اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۶
آغاز مرحله دوم ثبت‌نام طرح کسری خدمت و معافیت ایثارگران از امروز
مرحله دوم ثبت‌نام در طرح کسری خدمت و معافیت ایثارگران از امروز با اخذ گواهی جبهه از سازمان‌های نیروهای مسلح برای ۲۰ هزار نفر منتخب مرحله اول کلید می‌خورد.
ادامه مطلب ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۶
اعلام شرایط استخدام رسمی کارمندان پیمانی و ایثارگران
مصوبه هیئت وزیران درباره ضوابط مربوط به استخدام رسمی کارمندان پیمانی و ایثارگران اعلام شد. به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، هیئت وزیران در جلسه ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ به پیشنهاد شماره ۱۴۴۷۰۴۵ مورخ ۱۳۹۶/۷/۲۲ سازمان اداری و استخدامی کشور و به استناد تبصره (۳) ماده (۴۶) قانون مدیریت خدمات کشوری ـ مصوب ۱۳۸۶ ـ آیین‌نامه اجرایی ماده یادشده را به‌شرح زیر تصویب کرد:
ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۶
آغاز ثبت‌نام طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران از ۲۳ بهمن
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص آخرین جزئیات و تصمیم‌گیری در خصوص طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران و زمان ثبت‌نام آن سخن گفت.
ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
نامه‌نگاری با رئیس مجلس برای تعیین تکلیف کسرخدمت ایثارگری
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس و طرح سه موضوع در خصوص کسرخدمت ایثارگری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۶
ایراد در نحوه کسر خدمت فرزندان ایثارگران
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا درباره آمار ۲۰ هزار نفر کسر و معافیت فرزندان ایثارگران، گفت: ۲۰ هزار نفر انتخاب شده‌اند اما ایرادی در کار وجود دارد و باید روشی اتخاذ کنیم که همه ایثارگران از این طرح سهم ببرند.
ادامه مطلب ...

۳۹ نظر برای اخبار استخدام جانبازان و ایثارگران در سال ۹۷

 • ش.خزایی
  سلام، فرزند شهید هستم. شاغل در بانک بلاخره با عنایت و اجرایی قوانین استخدام رسمی شدم. خواستم با ارائه این نظریه به عزیزانی که کمی با ناباوری این مسئله رو دنبال می‌کنند بگم اینگونه نیست، شاید کم لطفی از عوامل اجرایی محل کارتون باشه وگرنه قانونگذار بند مربوطه رو اعمال کرده. با آرزویی بهترینها برای همگی شما عزیزان✌️
  پاسخ
  • علیرضا علی
   فرزند جانباز 25 درصد هستم.چند جا امتحان دادم.دو جا قبول شدم ولی اخل مصاحبه رد شدم.خسته شدم.الکی الکی شدیم نزدیک سی سال هنوز کار ندارم!!!! اخه چکار کنم...
   پاسخ
   • حدیثه
    باسلام و احترام
    پدرم سابقه 8 سال حضور در مناطق عملیاتی جبهه را داشته بنده در شرکت نیمه دولتی مشغول بکارم با سابقه 20 سال خدمت بصورت شرکتی آیا میشود با امتیاز پدرم قراردادم وضعیتش بهتر شود ؟
    پاسخ
    • دهقان
     سلام جانباز بالینی هستم بیش از یکسال جبهه بسیجی دارم سالهاست درد و رنج اعصاب و روان رامتحملم ناشنوایی هردو گوشم از50/گذشته است برای دارو ودرمانم درمانده ام پس کی قانون حمایت از آنها اجرایی میشود برای رضای خدا آنها را در یابید
     پاسخ
     • فاطمه
      با سلام،من پدرم ۲۶ ماه سابقه جبهه دارند وزمانیکه به جبهه رفتند شاغل در سپاه بودند آیا من میتونم از قانون رزمندگان داری حداقل ۶ماه سابقه جبهه برای تبدیل وضعیت خودم از قراردادی به رسمی در دستگاه ها استفاده کنم، من لیسانس پرستاری دارم و الان به صورت قراردادی مشغول ب کار در بیمارستان میباشم
      پاسخ
      • داریوش بهزادنژاد
       باسلام به همه مسولین محترم ودلسوز لطفا نظری هم به جانبازان اعصاب وروان بکنیدچرا که هرچه درمجلس مصوب میشود بنیاد زیر بار نمیر. ومیگوید دروغ است چرا
       پاسخ
        • رامین نصرتی اسکویی
         شما در خصوص معاف شدن فرزندان کادری لایحه گذاشتین ولی سربازان خیر .اخه کدام سرباز در ۲۴یا۲۸ماه خدمتش سی ماه حضور جبهه داشته .من با سی وهشت درصد مشکلات جسمی بعد از حضور پانزده ماه خدمت در گردان شهادت لشکر بیست ویک معاف از رزم شدم بعد از سی ویک سال نه کارت جانبازی به من تعلق گرفته نه مزایایی حال تمام مزایا برای کادر پس برای چی باید بزارم پسرم بره خدمت که مثل خودم ناقص برگرده ودر موقعی که به سن من برسه هزار مشکل بدنش داشته باشه وبرای کسی مهم نباشه نه دیگربس است من یکی ناقص شدم بسه
         پاسخ
         • یارعلی مومیوند
          سلام خسته نباشید یک سوال دارم من پدرم 22 ماه جبهه داشته وکارت ایثارهم داشت وبرای کسرخدمتم اقدام کردم وکارت ایثارش را کم کردن چرا ؟وب 11ماه 5روز گفتن بعد قطنامه دیگرجبهه حساب نیست چرا؟تمام خدمت درمنطقه جنگی بوده درل 28 کردستان که بعدقطنامه بازم جنگ بوده وب این خاطران موقع 22ماه جبهه وکارت دادن خواهشمندم راهنمایی کنید باید چکارکنه که دوباره همان کارت ا ولی رابگیره چطوری. ممنونم
          پاسخ
          • عمران
           سلام وقت بخیر. اینجانب در حال حاضر در حال خدمت سربازی هستم و سه برادر دیگرم کارت پایان خدمت دارند. پدرم 14ماه و 26روز جبهه دارن. یکی از برادرهام سال 95 از کسر خدمت جبهه استفاده کرد که اون زمان حدود چهار ماه کسری به ایشان تعلق گرفت. حالا که به ازای هر ماه جبهه یک ماه کسری تعلق میگیره آیا به بنده کسری تعلق میگیره؟
           پاسخ
                 • جک
                  رزمندگان ایثار گر جنگ تحمیلی
                  با سلام و درود بی پایان به همه شما رزمندگان عزیز
                  در بخش 16 برنامه ششم مربوط به ایثارگران (رزمندگان) قید گردیده که افرادی که 6 ماه در زمان جنگ در جبهه های حق علیه با طل شرکت نموده اند و هم اکنون شاغل یا بازنشسته می باشند از مزایای یک مقطع تحصیلی برخوردار خواهند شد.
                  همچنین در این بخش آمده معافیت فرزندان رزمندگان به ازاء هرماه جبهه یک ما ه کسر خدمت و سقف آن از 30 ماه جبهه برای هر فرزند به 12 ماه جبهه برای هر فرزند کاهش یافته است .
                  همچنین با توجه به تدبیر مقام معظم رهبری وفرماندهی کل قوا (مدظله العالی)وابلاغیه شماره 11/40/206/ط مورخ 1388/10/21ستاد کل نیروهای مسلح وماده 3 آیین نامه اجرایی نحوه تعیین فوق العاده ایثارگری سه چهارم مدت خدمت کارکنان پایور ووظیفه که توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران -سپاه پاسداران انقلاب اسلامی -کمیته -شهربانی وژاندارمری (نیروی انتظامی)وزارت سپاه ووزارت دفاع وجهاد سازندگی سابق به جبهه ومناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شده اند//داوطلبانه تلقی می گردد.//
                  وبرابر جدول شماره 4بند 4 فصل یکم دستور العمل شماره 200/14593 مورخ 1388/2/21 معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی رییس جمهور از فوق العاده ایثار گری برخوردار میگرند .
                  و سه چهارم خدمت سربازی در جنگداوطلب محسوب شده وبرای معافیت فرزند از خدمت بهره مند می گردد .
                  پاسخ
                   • یارعلی مومیوند
                    سلام خسته نباشید یک سوال دارم من پدرم 22 ماه جبهه داشته وکارت ایثارهم داشت وبرای کسرخدمتم اقدام کردم وکارت ایثارش را کم کردن چرا ؟وب 11ماه 5روز گفتن بعد قطنامه دیگرجبهه حساب نیست چرا؟تمام خدمت درمنطقه جنگی بوده درل 28 کردستان که بعدقطنامه بازم جنگ بوده وب این خاطران موقع 22ماه جبهه وکارت دادن خواهشمندم راهنمایی کنید باید چکارکنه که دوباره همان کارت ا ولی رابگیره چطوری. ممنونم
                    پاسخ

                  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید