راهنمای آمادگی برای آزمون استخدامی فراگیر ۷، آموزش و پرورش و وزارت بهداشت

امروز ۸۲۷ نظر

آمادگی برای آزمون استخدامی فراگیر۷ و آموزش و پرورش و وزارت بهداشت

کاربران گرامی در صورتی که قصد شرکت در آزمونهای استخدامی فراگیر ۷ و آموزش و پرورش و وزارت بهداشت را دارید، لطفا ۵ دقیقه زمان اختصاص دهید و این صفحه را تا انتها به منظور موفقیت در آزمون به دقت مطالعه نمایید.

بسته ها و کتابهای سوالات عمومی

کتاب جامع و یکپارچه آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» - تخفیف ویژه

این کتاب شامل درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی در هفت فصل، شامل اصل سوالات آزمونهای فراگیر، آموزش و پرورش و سازمانهای دولتی و بانکهای برگزار شده طی سالهای ۸۹ تا انتهای سال ۹۷ با مشخصات کلیدی زیر میباشد :

 • پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.(یعنی در هر مکانی قادر به مطالعه سوالات هستید)
 • قیمت بسیار پایین کتاب نسبت به سایر منابع و کتابهای مشابه
 • یکپارچه بودن درس و نکات آموزشی و سوالات آزمونها در یک مجموعه
 • به محض خریداری، می توانید از بسته استفاده کنید.
 • با دریافت این کتاب، ویرایش های بعدی کتاب به رایگان به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد.

برای دانلود و مطالعه سایر مشخصات کتاب الکترونیکی اینجا کلیک کنید

مجموعه سوالات آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش - تخفیف ویژه

همانطور که میدانید این دو آزمون توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد پس بهترین سوالات برای آمادگی، سوالات دوره های گذشته برگزار شده توسط سازمان سنجش میباشد بسته زیر شامل سوالات اصل دفترچه آزمونهای استخدامی زیر با پاسخنامه تشریحی میباشد که همگی این آزمونها در سالهای اخیر برگزار شده است.

برای دانلود و مطالعه سایر مشخصات بسته سنجش اینجا کلیک کنید

نکته مهم : در صورت خرید کتاب الکترونیکی جامع و یکپارچه نیازی به خرید این بسته نیست و تمامی سوالات بسته در کتاب موجود است.

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش

در صورتی که نیاز به تستهای بیشتری جهت آمادگی دارید این بسته نیز مناسب میباشد ۴۰۰ سوال زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخنامه ۳۴۰ سوال احکام و معارف اسلامی به همراه پاسخنامه ۳۶۰ سوال زبان انگلیسی به همراه پاسخنامه ۴۲۰ سوال کامپیوتر و مهارت های هفت گانه (ICDL) به همراه پاسخنامه ۴۴۰ سوال دانش سیاسی و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی به همراه پاسخنامه ۱۸۰ سوال هوش و استعداد تحصیلی مقدماتی به همراه پاسخنامه ۱۲۵ سوال هوش و استعداد تحصیلی پیشرفته به همراه پاسخنامه ۵۳۰ سوال آمار و ریاضی به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی

برای دانلود سوالات آزموش و پرورش اینجا کلیک کنید

دانلود سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی

در صورتی که نیاز به تستهای بیشتری جهت آمادگی دارید این بسته نیز مناسب میباشد ۴۶۰ سوال زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخنامه ۴۴۰ سوال احکام و معارف اسلامی به همراه پاسخنامه ۳۶۰ سوال زبان انگلیسی به همراه پاسخنامه ۴۲۰ سوال کامپیوتر و مهارت های هفت گانه (ICDL) به همراه پاسخنامه ۵۲۰ سوال دانش سیاسی و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی به همراه پاسخنامه ۲۰۰ سوال هوش و استعداد تحصیلی مقدماتی به همراه پاسخنامه ۱۲۵ سوال هوش و استعداد تحصیلی پیشرفته به همراه پاسخنامه ۵۳۰ سوال آمار و ریاضی به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی

برای دانلود سوالات دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

دانلود سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی

در صورتی که نیاز به تستهای بیشتری جهت آمادگی دارید این بسته نیز مناسب میباشد ۳۸۰ سوال زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخنامه ۳۴۰ سوال احکام و معارف اسلامی به همراه پاسخنامه ۳۸۰ سوال زبان انگلیسی به همراه پاسخنامه ۳۲۰ سوال کامپیوتر و مهارت های هفت گانه (ICDL) به همراه پاسخنامه ۴۱۰ سوال دانش سیاسی و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی به همراه پاسخنامه ۲۴۰ سوال هوش و استعداد تحصیلی مقدماتی به همراه پاسخنامه ۱۲۵ سوال هوش و استعداد تحصیلی پیشرفته به همراه پاسخنامه ۵۳۰ سوال آمار و ریاضی به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی

برای دانلود سوالات وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید

بسته های سوالات تخصصی

کاربران گرامی همانطور که میدانید تعداد رشته های اعلام شده در آزمونهای فراگیر و آموزش و پرورش بسیار زیاد میباشد به همین دلیل برای تمام رشته ها بسته های تخصصی موجود نمیباشد و تمام بسته های تخصصی موجود در ادامه آورده شده است که در صورت عدم وجود سوالات رشته شما بهتر میباشد زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.

اصل سوالات تخصصی رایگان رشته ها و مشاغل آزمونهای استخدامی

در صفحه زیر اصل سوالات تخصصی رشته ها و مشاغل مختلف گردآوری شده است برای دانلود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای مشاهده این صفحه اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات تخصصی فراگیر مناسب برای دستگاه اجرایی و سازمانهای دولتی

برای مطالعه محتویات و تعداد سوالات موجود در این بسته بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای دانلود این بسته اینجا کلیک کنید

سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

این بسته برای تمام آزمونهایی که شامل رشته کامپیوتر میباشد مفید میباشد برای مطالعه محتویات بسته و تعداد سوالات بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای دانلود این بسته اینجا کلیک کنید

سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها و سازمانهای دولتی با پاسخنامه تشریحی

این بسته برای رشته های برای رشته های حسابداری،مدیریت،بانکداری و اقتصاد میباشد.( این بسته برای آزمونهای تمام سازمانها نیز به دلیل اینکه مجری آزمونها معمولا مشترک میباشد بسیار مفید میباشد) برای مطالعه محتویات بسته و تعداد سوالات بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای دانلود این بسته اینجا کلیک کنید

بسته های تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرروش

۱- سوالات تخصصی آموزش و پرورش (آزمون سال ۸۹)

این مجموعه سوال شامل دفترچه عمومی و تخصصی آزمون سال ۸۹ آموزش و پرورش میباشد که به صورت تایپ شده، کاملا خوانا و مناسب برای پرینت در اختیار شما قرار میگیرد.

سوالات تخصصی تمام رشته ها (بیش از ۱۶۰۰ سوال تخصصی و ۳۱ فایل تفکیک شده به شرح زیر بدون پاسخنامه) با توجه به اینکه بیشتر رشته ها دروس مشترک دارند تمام سوالات تخصصی در اختیار شما قرار میگیرد تا علاوه بر مطالعه دروس تخصصی رشته خود، بتوانید دروس تخصصی مشترک رشته خود با سایر رشته ها را نیز مطالعه نمایید. همچنین میتوانید سایر سوالات را در اختیار دوستانتان که در موقعیت شغلی دیگری که قصد شرکت در آزمون آموزش و پرورش را دارند قرار دهید.

برای دانلود سوالات تخصصی آزمون سال ۸۹ اینجا کلیک کنید

۲-سایر بسته های موجود برای استخدام آموزش و پرورش

مجموعه های زیر برای مشاغل هنرآموز ابتدایی،هنرآموز حسابداری، هنرآموز حسابداری، استادکار کامپیوتر مناسب میباشد. برای مطالعه محتویات بسته و تعداد سوالات بر روی دکمه مقابل هر عنوان سوال کلیک کنید.

سوالات تخصصی آموزگار ابتدایی برای دانلود کلیک کنید
سوالات تخصصی هنرآموز حسابداری برای دانلود کلیک کنید
سوالات تخصصی هنرآموز کامپیوتر برای دانلود کلیک کنید
سوالات تخصصی استادکار کامپیوتر برای دانلود کلیک کنید

  اصل دفترچه آزمونهای فراگیر و آموزش و پرورش ارسالی کاربران

دانلود رایگان سوالات آموزش و پرورش سال ۹۷دانلود رایگان سوالات آموزش و پرورش سال ۹۶دانلود رایگان سوالات آموزش و پرورش سال ۹۵دانلود رایگان سوالات آموزش و پرورش سال ۹۴ دانلود رایگان سوالات فراگیر سال ۹۷ - ششمین آزمون دانلود رایگان سوالات فراگیر سال ۹۷ - پنجمین آزموندانلود رایگان سوالات فراگیر سال ۹۶ – چهارمین آزموندانلود رایگان سوالات فراگیر سال ۹۵ – سومین آزموندانلود رایگان سوالات فراگیر اسفند سال ۹۴- دومین آزموندانلود رایگان سوالات فراگیر خرداد سال ۹۴- اولین آزمونبرای دانلود رایگان سایر دفترچه های آزمونهای برگزار شده در سالهای گذشته اینجا کلیک کنید

 

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۸۲۷ نظر برای راهنمای آمادگی برای آزمون استخدامی فراگیر ۷، آموزش و پرورش و وزارت بهداشت

 • علی
  کاشکی آزمون رو چند روز دیر برگزار میکردن تا یکمی اوضاع شهرها که متشنج شده آروم بشه.اینجوری با استرس آزمون دادن اصلا خوب نیست این همه تلاش کردیم آخرش باید با استرس آزمون بدیم
  پاسخ
 • تربیت بدنی
  سلام پشتیبان و دوستان کسی اطلاع داره ماشین حساب ساده میشه ببریم؟ اگه نه پس چه جوری سوالای ریاضی رو جواب بدیم با این تایم کم؟
  پاسخ
 • مصی
  سلام حد نصاب نمرات چجوریه؟ من پارسال شرکت کردم خیلی از درسها رو سی درصد بیشتر نزدم ولی قبول نشدم بنظرتون باید درصد چقد بالا باشه😢
  پاسخ
  • احمد ناظمی
   لطف کنید درست فکر کنید و بیهوده به فکر این نباشید که فلان شهر استخدامی دارد و دیگرد ندارد چون اگر بومی گزینی اعمال شود چه بسا که تا چندین سال خیلی از شماها که الان موافق بومی گزینی هستید نتونید شرکت کنید. با بومی گزینی مخالفت کنید که همه بتونن شرکت کنن چون معلوم نیست سال بعد حتی شهرهای بزرگ استخدامی داشته باشن پس اگر بومی گزینی اعمال نشه همه میتونن شرکت کنن و با خوندن بیشتر قبول میشن ولی اگر اعمال بشه باید دست به دعا باشید که شهر یا استانتون یک نفر ظرفیت داشته باشه. این متن ارسالی بنده به شورای نگهبان هستش:
   با سلام و خسته نباشید . متاسفانه بر خلاف قانون اساسی نمایندگان مجلس در روز یکشنبه 19 آبان طرح یک فوریتی اعمال بومی گزینی در استخدامیهای کشور را تصویب کردند. این کار عین بی عدالتی و تبعیض در بین استانها است . به طور مثال در بسیاری از استانها همچون ایلام- لرستان- کرمانشاه- کردستان- قم – سیستان و بلوچستان- همدان و خیلی از استانهای دیگر بخاطر کمبود امکانات استخدامی ندارند در صورتی که هرساله کلان شهرها برای تما رشته ها استخدامی دارند این یعنی جوان روستایی و یا شهرستانی باید تا ابد بیکار بماند چون در کلان شهرها به دنیا نیامده است.خواهشا خواهشا با این طرح مخالفت کنید. نمایندگان به بهانه واهی که اگر غیر بومی استخدام شود انتقالی میگیرد این طرح را به مجلس آوردند و تصویب کردند در صورتی که فرد غیر بومی تعهد ده ساله محضری می دهد که انتقالی نگیرد
   پاسخ
   • خانم فریزل
    این درسته که به شما و استان های که نیروی کمی در آزمون استخدامی میخوان بی عدالتی میشه ،اما اگر طرح بومی گزینی حذف بشه به شهرهای محروم و جوانان تحصیل کرده اون هم بی عدالتی میشه!
    تقصیر من جوان خوزستان و سیستان که در محرومیت تمام زندگی میکنیم چیه که شما از استان خودتون باید بیاد و جای ما رو بگیرید ؟! استان های محروم جوانان تحصیل کرده زیادی داره،شما که در استان خوب خودتان زندگی کردید و با بهترین امکانات درس خواندین،با مای محروم رقابت کنید؟
    شما نباید چشم به حق ما بدوزید،حق خودتان را بگیرید !
    پاسخ
    • میرزا رضا
     خانم باور کنید که ما که توی استان مرزی زندگی نکردیم از نظر امکانات تحصیلی و معلم یا استاد تفاوت خاصی نداریم با استان های مرزی. متاسفانه معلم هامون اصلا درس رو بلد نبودن تا بخوان به ما آموزش بدن. استادها هم همین طور. البته من همینجا از همه معلم ها و اساتیدمون تشکر میکنم بخاطر زحماتی که کشیدن. اما ما به کلاس مدرسه بسنده نکردیم و به لطف خدا آستین هارو بالا زدیم و مطالعه کردیم و به لطف خدا روز به روز رشد کردیم. به نظرم حتی اگر ما بهترین معلم هارو هم داشتیم بازم پیشرفت نمیکردیم اگر خودمون دست رو دست میزاشتیم. 95 درصد موفقیت ها به تلاش آدم بستگی داره نه عوامل بیرونی. این منطقی هست که توی همه ادارات کشور باید افرادی که تخصص بیشتری دارن مشغول به کار بشن و نمیشه گفت که چون فلان استان محروم هست پس اشکال نداره که کارمنداش اطلاعات پایینی داشته باشن. این یعنی عقب گرد.
     پاسخ
    • فاطمه افشار
     سلام خسته نباشید، دانشگام روبه تمومیه شش واحد میمونه که ترم مهر اختیاری میگیرم میشه من میتونم تواین امتحان شرکت کنم!؟
     پاسخ
      • منا
       به الهه سلام منم سوال شمارودارم آزمون استخدامی کاردانی میخوادکه من کارشناسیم همون رشته س کاردانیم یه چیزدیگس پیراپزشکی ناپیوستهدهستم شمااطلاعی ندارین؟البته دانشجوی کارشناسی اون رشته هستم که کاردانیشواستخدامی زده توروخداکسی میدونه راهنمایی کنه
       پاسخ
      • مژگان
       سلام دوستان میخواستم ببینم برای قسمت هوش مخصوصا اون قسمت هایی ک متن های طولانی میذارن جزوه ای یا کتابی دارید معرفی کنید یا روشی که بشه چندتایی تست زد؟
       پاسخ
      • Saeed
       سلام. برای "کارشناس نگهداری ابنیه فنی راه" نمونه سوالی موجود هست از امتحان های سال های قبل، جززه چطور؟؟ (مواد امتحانی دفترچه: نشریه 280، ضابطه 308، اصول مهندسی پل و تونل، مبانی تعمیر و تقویت ابنیه فنی راه)
       پاسخ
         • پشتیبان دو
          با سلام
          کاربر عزیز منابع را هیچ سازمانی اعلام نمی کند. بطور کلی برای دروس عمومی کتب دبیرستان و دانشگاه و برای دروس تخصصی کتابها و جزوه های دانشگاهی بهترین منبع می باشد. همچنین برای مشاهده منابع مطالعاتی پیشنهادی کاربران از این صفحه استفاده نمایید و یا از کاربران در قسمت دیدگاهها راهنمایی بگیرید.
          موفق باشید
          پاسخ
         • دبیری هنر
          من سال96ارشدم تموم شدودفاع کردم.ولی مدرک موقتمونگرفتم دنباله کارهاشم وحدودیک ماه یادوماه ممکنه طول بکشه تاریخ فارغ التحصیلیمم رواسفمد97درصورتیکه دفاعم شهریور96بوده ممکنه مدرکم تاحاضرشه تاریخ فارغ التحصیلیوروامسال بزنن ودرصورت قبولی شغل روازدست بدم؟توروخداراهنمایی کنید.استرس دارم
          پاسخ
         • کارگزین
          سلام
          برا موارد امتحانی رده شغلی کارگزین تو سایتتون نمونه سوال ندیدم من براش
          سوالهای عمومی هارو چند دوره ازتون خریدم
          لطفا این دروسم نمونه سوالاشو موجود کنین تو سایتتون ممنونم
          1_تئوریهای مدیریت و تجزیه وتحلیل سیستمها
          2_مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی
          3_روانشناسی صنعتی و سازمانی
          4_قوانین مدیریت خدمات کشوری، کار و تامین اجتماعی
          پاسخ

         لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید