بزرگترین فست فود زنجیره ای ایران کار خود را از سال 1380 با راه اندازی اولین شعبه در منطقه مرزداران استان تهران آغاز نمود و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و به مرور زمان زیرساخت های لازم جهت سنگ بنای مجموعه گسترده و پیچیده کنونی، گذاشته شد.
از سال 1393 و مقارن با Re Brand عطاویچ، رشد تصاعدی مجموعه آغاز گردید و تبدیل به جایگاه نخست و رهبر بازار فست فود ایران گردید.
از سال 1396 و به دنبال سیاست های توسعه بازار مجموعه، دو شعبه در شهر استانبول افتتاح گردید و بسترسازی و رایزنی ها برای اعطای Master Franchisee در کشورهای روسیه، عراق، کویت، گرجستان و ارمنستان صورت گرفته و تا کنون ادامه دارد.
در حال حاضر عطاویچ با 54 شعبه فعال در سراسر کشور، بزرگترین فست فود زنجیره ای ایران بوده و با در اختیار داشتن کارخانه تولید مواد اولیه (ایران گوشت)، سیستم زنجیره تامین و ناوگان مجهز ترابری، سیستم جامع تضمین کیفیت (QA)، سیستم تامین نیروی انسانی، سیستم نظرسنجی از مشتریانSmart Evaluation، مرکز تحقیق و توسعه محصول-بازار، واحد مستقل بازاریابی و فروش، واحد Branding، بخش راه اندازی و تجهیز شعب جدید (Fastfood Run)، سیستم پشتیبانی از شعب و سیستم های پیچیده نظارتی-کنترل؛ سازمان یافته ترین و پیشرفته ترین سازمان کشور در حوزه خدمات فست فود بوده و همچنان به فکر پیشرفت و بهبود مستمر مجموعه خود می باشد.

یک فنجان چای با طعم تجربه:
در ابتدای کار با افت و خیزها و چالش های فراوانی روبرو بود که با کمک و همراهی مادر و پشتکار بالاخره توانست آرزوی خود را که ایجاد یک برند غذایی معتبر بود ، تحقق بخشد.
عطا قطبی ، مالک برند عطاویچ، با دارا بودن حدود 35 شعبه در سراسر کشور ، میهمان ویژه «یک فنجان چای با طعم تجربه» یکشنبه 12 دی ماه مدرسه عالی کسب و کار ماهان بود.
قطبی از سال های 83 تا 86 به عنوان دوران آغاز به کار و معرفی عطاوبچ ، نام برد و در خصوص مشکلات پیش روی خود اظهار داشت: از همان ابتدای راه اندازی عطاویچ که فروشمان روی 300 و 600 هزار تومان بود من به فکر ایجاد برندی شبیه مک دونالد بودم که متاسفانه با بدهی 40 میلیون تومانی مواجه شدم ولی با استفاده از تجربیات مادرم و تنظیم چرخه درآمد - هزینه ای توسط وی توانستم نه تنها بدهی های خود را پرداخت بلکه دو شعبه دیگر از عطاویچ هم در تهران افتتاح کنم.
وی که پس از اشاره به نام مادر خود و تاکید مجری برنامه مبنی بر وجود بک زن دانا پشت مردان موفق، با تشویق حضار مواجه شده بود،اضافه کرد: به طور همزمان در آشپزخانه و به عنوان پیک هم کار می کردم که دوباره با ورشکستگی و بدهی مواجه شدم ولی دوباره موانع را برداشته و باتلاش فراوان فروش خود را که به دلیل ورشکستگی به شعبه مرزداران منحصر شده بود ، افزایش داده و باز موفق به ابجاد چندین شعبه دیگر در تهران شدم.

فست فود عطاویچ
فست فود عطاویچ
مسابقات عطاویچ
فست فود عطاویچ
کیفیت و سالمی
فست فود عطاویچ
خرید اینترنتی
مدیرعامل عطاویچ
جناب آقای عطا قطبی

قطبی می‌گوید: همانطور که می‌دانید عطاویچ از حدود 10 سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و در طول این مدت همیشه سعی کرد نوآوری و کیفیت را مدنظر داشته باشد به گونه‌ای که باعث شد تعریف جدیدی از فست فود و کیفیت آن در ذهن مشتریان ایجاد شود. این کیفیت در تمام 35 شعبه عطاویچ یکسان و طبق استاندارد برند عطاویچ است.

نشان برند محبوب

فقط یک تعریف معتبر از کسب و کار وجود دارد و آن هم، ایجاد مشتری و حفظ وفاداری آنها به برند شماست. برندهای محبوب این اعتبار و جایگاه را از مصرف کنندگان و مشتریان خود دریافت می نمایند.

محبوب بودن نشان دهنده سهمی است که برند شما از دل و قلب مشتریان بدست آورده است و مفهومی بسیار فراتر و تاثیرگذارتر از سهم بازار می باشد. برندی که سهم قلبی خوبی را از مشتریان در اختیار داشته باشد، زمینه توسعه بازار خود را در حد وسیعی فراهم آورده است و همراهی مشتریان را به عنوان مهمترین دارایی کسب نموده است.

این جایی است که مشتریان در نقش هوادار و حامی آن برند ظاهر می شوند و با توصیه برند محبوب شان به دیگران، جایگاه آن برند را در بازار، بیش از پیش تقویت می نمایند.

ششمین جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان روز دوشنبه مورخ 22 مهرماه 1398 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد

در طی این همایش، از "رستوران عطاویچ" که در بین 30 برند شرکت کننده در زمینه رستوران فست فود به عنوان برند محبوب مردم انتخاب شده بود، تقدیر به عمل آمد

فست فود عطاویچ