منابع مطالعاتی دبیری عربی

منابع مطالعاتی دبیری عربی

کاربران عزیز این منابع مطالعاتی حاصل تجربیات کاربران بوده و مجموعه «ای استخدام» در تولید و توصیه آنها نقشی ندارد. در این صفحه منابع مطالعاتی دبیری عربی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش گردآوری شده است. شما عزیزان می‌توانید منابع پیشنهادی خود را در بخش نظرات ثبت نموده تا دیگر همراهان عزیز وبسایت «ای-استخدام» بتوانند با یاری گرفتن از منابع پیشنهادی شما شانس موفقیت خود را در آزمون پیش‌رو افزایش دهند.

 

منابع مطالعاتی دبیری عربی
لینکهای مفید و کاربردی
کاربران عزیز جهت دانلود سوالات مفید برای موفقیت در آزمون های استخدامی به همراه جزوه های رایگان اینجا کلیک کنید، همچنین بخشی از پیوست‌ها و مطالب مفید با این بخش در لیست زیر قرار گرفته است

بازگشت به صفحه منابع مطالعاتی

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۷ نظر برای منابع مطالعاتی دبیری عربی

 • ب
  بهار
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱، ۱۳:۰۱
  سلام و وقت بخیر با مدرک کارشناسی مترجمی زبان عربی ایا امکان معلم شدن هست یا خیر؟ و برای ازمون استخدامی منابع مهم چه هستند؟
  • د
   دبیر عربی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱، ۱۷:۳۱
   سلام
   دوستان
   چی میخونید برا تخصصی ها
   از زنجان کسی هست
   • د
    دبیر
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۱، ۲۲:۳۶
    سلام شما از کدام شهر هستید
   • گ
    گلی
    ۱۷ شهریور ۱۴۰۱، ۱۵:۲۳
    سلام دوستان من امسال می خواهم قبول شم دبیری عربی. تاریخ الوجیز سوالات آخرش بخونم میتونم درشد خوبی بزنم یا کل کتاب بخونم؟.
    و اینکه صرف و نحو من ضعیفه چیکار کنم
    • ف
     فاعزه
     ۱۶ آبان ۱۴۰۱، ۰۱:۳۰
     دفعه اولتونه میخواید ازمون بدید؟مدرکتون چیه
    • ع
     علی
     ۱۳ اسفند ۱۴۰۰، ۱۳:۴۰
     سلام برای صرف و نحو جلد چهار مبادئ العربیه رشید شرتونی، بلاغت جواهر البلاغه برای ترجمه متون نظم شاهکارهای ادبی ، برای تاریخ ادبیات بهترین کتاب که همه مباحث داره و سوالات ارشد و دکتری عربی از اون همیشه سوال میاد نبذه من تاریخ الادب العربی هست که به مراتب کامل تر از الوجیزه که کارایی چندانی نداره و ترجمه هم ورشه التعریب و المصطلحات المتداوله فی الصحافه العربیه است... موفق باشید دوستان
     • ف
      فاعزه
      ۱۶ آبان ۱۴۰۱، ۰۱:۳۱
      ببخشید شما میدونید با مدرک مترجمی هم میشه ازمون رو شرکت کرد یا ن؟

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

     ثبت پاسخ