بسته سوالات مراقب سلامت ویژه آزمون فراگیر

۳ نظر

بسته سوالات مراقب سلامت، ویژه آزمون فراگیر و آموزش و پرورش

 

دارا بودن منابع مطالعاتی و سوالات تخصصی ویژه آزمون فراگیر یکی از دغدغه‌های مهم کارجویان و متقاضیان آزمون‌های اختصاصی است. از آنجایی که مهمترین رُکن موفقیت در آزمون را می‌توان تمرین در تست‌زنی دانست، تیم آموزشی وبسایت «ای استخدام» با تدوین بسته آموزشی تحت عنوان «بسته سوالات مراقب سلامت، ویژه آزمون فراگیر و آموزش و پرورش» اقدام به پاسخگویی به این نیاز اساسی متقاضیان محترم نموده است.

خرید و دانلود بسته سوالات مراقب سلامت 

ویژگی‌های بسته سوالات مراقب سلامت:

بسته ویژه نمونه سوالات مراقب سلامت «ای استخدام» دارای ویژگی‌های ممتازی از جمله دارا بودن سوالات عمومی آزمون‌های آموزش و پرورش به همراه پاسخنامه تشریحی در کنار اصل سوالات اختصاصی به همراه پاسخنامه است. سایر ویژگی‌های این بسته به شرح زیر است:

 1. بخش عمومی (۱۱۸۳ تست عمومی با پاسخ تشریحی):
  • ۱۵۹ تست درس ریاضی
  • ۱۵۹ تست درس هوش و استعداد تحصیلی
  • ۱۴۳ تست درس مهارت‌های هفتگانه و ICDL
  • ۲۲۱ تست درس اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی
  • ۱۸۸ تست درس معارف اسلامی
  • ۱۸۶ تست درس زبان و ادبیات فارسی
  • ۱۲۷ تست درس زبان انگلیسی
 2. بخش اختصاصی (۴۰۲ تست با پاسخ تستی)
  • کلیات خدمات بهداشتی
  • آموزش بهداشت و ارتباطات
  • تعذیه و بهداشت مواد غذایی
  • آخرین دستور العمل برنامه ایمن سازی کشور
  • کمک‌های اولیه

خرید و دانلود بسته سوالات مراقب سلامت

دلیل اهمیت بسته و نمونه سوالات استخدامی

آزمون آموزش و پرورش به عنوان بخشی از آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و یا همان آزمون فراگیر استخدامی آزمونی است که هر ساله همانند کنکور برگزار می شود و افراد و علاقمندان ورود به حرفه معلمی و دیگر مشاغل دولتی در آن با یکدیگر به رقابت می پردازند. یکی از مسائل و مشکلات اصلی متقاضیان شرکت در آزمون‌های استخدامی و آزمون استخدامی آموزش و پرورش پیدا کردن سوالات آزمون استخدامی است. در این صفحه ما سوالات آزمون استخدامی ۹۹ و ماقبل از آن را با جواب منتشر کرده‌ایم. سوالات آزمون استخدامی به صورت سوالات چهار گزینه ای طرح می‌شود. از این رو داشتن منابع مطالعاتی و منابع آزمون آموزش و پرورش از یکسو و داشتن سوالات آزمون استخدامی و سوالات آزمون آموزش و پرورش از سوی دیگر می‌تواند کمک شایانی به متقاضیان آزمون در راستای موفقیت آنها انجام دهد.

در بسته سوالات «ای استخدام» اصل سوالات آزمون آموزش و پرورش در قالب PDF موجود است. این بسته‌ها در قالب بسته سوالات PDF مراقب سلامت در این صفحه وجود دارد. به کمک حل کردن این نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش در رشته مراقب سلامت، می‌توان تا حد خوبی با کم و کیف سطح سوالات مراقب سلامت در آزمون استخدام آموزش و پرورش آشنا شد.

یکی از نکات خوب این بسته دارا بودن سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ و ما قبل از آن با جواب به همراه سوالات ادوار دیگر است. جواب های سوالات آزمون استخدام آموزش و پرورش در این بسته به صورت تستی بوده و در بخش سوالات عمومی مانند پی دی اف سوالات استخدامی اطلاعات عمومی و پی دی اف سوالات استخدامی هوش همگی دارای پاسخنامه تشریحی هستند.

دارا بودن نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در زمینه آمادگی متقاضیان جهت آزمون اصلی یکی از نقاط عطف مطالعاتی اشخاص است. همچنین دارا بودن جزوه آموزشی هر کدام از دروس عمومی آزمون استخدامی مانند جزوه اطلاعات عمومی و جزوه هوش نیز می‌تواند در این فرایند بسیار مفید فایده واقع شود. اگر تا این لحظه نمیدانید برای استخدامی آموزش و پرورش چی بخوانید و به دنبال منابع مطالعاتی آزمون آموزش و پرورش می گردید کافی است در بخش نظرات سایت نام رشته خود را بنویسید تا مشاور آموزشی «ای استخدام» لینک منابع مفید مطالعاتی جهت آزمون استخدام فراگیر و دستگاه های اجرایی به همراه لینک منابع مطالعاتی برای آموزش و پرورش را به شما نشان دهد.

از تجربیات دیگران استفاده کنید!
مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.
تجربیات شرکت کنندگان

۳ نظر برای بسته سوالات مراقب سلامت ویژه آزمون فراگیر

 • م
  مراقب سلامت
  ۴ تیر ۱۴۰۱، ۱۰:۲۳
  عالیه خیلی ممنون
  • ح
   حسین سهرابی
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۰۲:۱۹
   من رشته کارشناسی بهداشت هستم
   • ب
    بهارک
    ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۷:۰۲
    اگر سوالات تخصصی هم با توجه به سرفصل ها دسته بندی میشد بسیار عالی بود

    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

    ثبت پاسخ