بسته سوالات دبیر هنر ویژه آزمون فراگیر

۴ نظر

بسته سوالات دبیر هنر، ویژه آزمون فراگیر و آموزش و پرورش

 

دارا بودن منابع مطالعاتی و سوالات تخصصی ویژه آزمون فراگیر یکی از دغدغه‌های مهم کارجویان و متقاضیان آزمون‌های اختصاصی است. از آنجایی که مهمترین رُکن موفقیت در آزمون را می‌توان تمرین در تست‌زنی دانست، تیم آموزشی وبسایت «ای استخدام» با تدوین بسته آموزشی تحت عنوان «بسته سوالات دبیر هنر، ویژه آزمون فراگیر و آموزش و پرورش» اقدام به پاسخگویی به این نیاز اساسی متقاضیان محترم نموده است.

خرید و دانلود بسته سوالات دبیر هنر

ویژگی‌های بسته سوالات دبیر هنر:

بسته ویژه نمونه سوالات دبیر هنر «ای استخدام» دارای ویژگی‌های ممتازی از جمله دارا بودن سوالات عمومی آزمون‌های آموزش و پرورش به همراه پاسخنامه تشریحی در کنار اصل سوالات اختصاصی به همراه پاسخنامه است. سایر ویژگی‌های این بسته به شرح زیر است:

 1. بخش عمومی (۱۱۸۳ تست عمومی با پاسخ تشریحی):
  • ۱۵۹ تست درس ریاضی
  • ۱۵۹ تست درس هوش و استعداد تحصیلی
  • ۱۴۳ تست درس مهارت‌های هفتگانه و ICDL
  • ۲۲۱ تست درس اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی
  • ۱۸۸ تست درس معارف اسلامی
  • ۱۸۶ تست درس زبان و ادبیات فارسی
  • ۱۲۷ تست درس زبان انگلیسی
 2. بخش اختصاصی (۳۷۸ تست با پاسخ تستی)
  • مبانی هنرهای تجسمی
  • طراحی
  • خلاقیت تصویری
  • درک عمومی هنر

خرید و دانلود بسته سوالات دبیر هنر

دلیل اهمیت بسته و نمونه سوالات استخدامی

آزمون آموزش و پرورش به عنوان بخشی از آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و یا همان آزمون فراگیر استخدامی آزمونی است که هر ساله همانند کنکور برگزار می شود و افراد و علاقمندان ورود به حرفه معلمی و دیگر مشاغل دولتی در آن با یکدیگر به رقابت می پردازند. یکی از مسائل و مشکلات اصلی متقاضیان شرکت در آزمون‌های استخدامی و آزمون استخدامی آموزش و پرورش پیدا کردن سوالات آزمون استخدامی است. در این صفحه ما سوالات آزمون استخدامی ۹۹ و ماقبل از آن را با جواب منتشر کرده‌ایم. سوالات آزمون استخدامی به صورت سوالات چهار گزینه ای طرح می‌شود. از این رو داشتن منابع مطالعاتی و منابع آزمون آموزش و پرورش از یکسو و داشتن سوالات آزمون استخدامی و سوالات آزمون آموزش و پرورش از سوی دیگر می‌تواند کمک شایانی به متقاضیان آزمون در راستای موفقیت آنها انجام دهد.

در بسته سوالات «ای استخدام» اصل سوالات آزمون آموزش و پرورش در قالب PDF موجود است. این بسته‌ها در قالب بسته سوالات PDF دبیر هنر در این صفحه وجود دارد. به کمک حل کردن این نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش در رشته دبیر هنر، می‌توان تا حد خوبی با کم و کیف سطح سوالات دبیر هنر در آزمون استخدام آموزش و پرورش آشنا شد.

یکی از نکات خوب این بسته دارا بودن سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ و ما قبل از آن با جواب به همراه سوالات ادوار دیگر است. جواب های سوالات آزمون استخدام آموزش و پرورش در این بسته به صورت تستی بوده و در بخش سوالات عمومی مانند پی دی اف سوالات استخدامی اطلاعات عمومی و پی دی اف سوالات استخدامی هوش همگی دارای پاسخنامه تشریحی هستند.

دارا بودن نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در زمینه آمادگی متقاضیان جهت آزمون اصلی یکی از نقاط عطف مطالعاتی اشخاص است. همچنین دارا بودن جزوه آموزشی هر کدام از دروس عمومی آزمون استخدامی مانند جزوه اطلاعات عمومی و جزوه هوش نیز می‌تواند در این فرایند بسیار مفید فایده واقع شود. اگر تا این لحظه نمیدانید برای استخدامی آموزش و پرورش چی بخوانید و به دنبال منابع مطالعاتی آزمون آموزش و پرورش می گردید کافی است در بخش نظرات سایت نام رشته خود را بنویسید تا مشاور آموزشی «ای استخدام» لینک منابع مفید مطالعاتی جهت آزمون استخدام فراگیر و دستگاه های اجرایی به همراه لینک منابع مطالعاتی برای آموزش و پرورش را به شما نشان دهد.

از تجربیات دیگران استفاده کنید!
مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.
تجربیات شرکت کنندگان

۴ نظر برای بسته سوالات دبیر هنر ویژه آزمون فراگیر

 • م
  میم.ر
  ۳ تیر ۱۴۰۱، ۱۹:۱۸
  با سلام و عرض ادب.
  ایا کارشناس ارشد طراحی صنعتی هم می‌تواند در رشته‌ی دبیری هنر ثبت نام کند؟
  متاسفانه نامی از این رشته در دفترچه‌ی استخدامی آموزش و پرورش نیست، درحالیکه بقولی تاپ‌ترین رشته‌ی هنر محسوب میشود.
  • م
   م
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۲۰:۳۴
   سلام خسته نباشید .سوالات مال امسال هست یا نه
   • ا
    امیر حسین
    ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۰۱:۳۱
    سلام و خسته نباشید سوالات تخصصی برای سالهای آزمون فراگیر سال‌های قبل هستش؟ و یا اینکه سوالات تالیفی هستن؟
    • مشاور «ای استخدام»
     ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۰۱:۵۷
     کاربرعزیز
     تمامی سوالات ، اصل سوالات آزمون های ادوار گذشته می باشد.

    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

    ثبت پاسخ