اطلاعیه شماره ۳ درباره نحوه رسیدگی به شکایات داوطلبین آزمون استخدامی آموزگاران ابتدایی

۲ نظر

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، با عنایت به اطلاعیه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی۱۴۰۱، ضمن تبریک به پذیرفته شدگان گرامی موارد زیر جهت اطلاع و اقدام مقتضی اعلام می‌گردد:

۱-با توجه به ماهیت رقابتی آزمون استخدامی در مراحل علمی و ارزیابی تخصصی حرفه‌ای و بررسی صلاحیت‌های عمومی داوطلبان و لزوم انتخاب اصلح و طبق فرایندهای تعریف شده قبلی مبنی بر اعلام چند برابری ظرفیت این آزمون ، پذیرفته شدن بخشی از داوطلبین امری بدیهی بوده و عدم پذیرش بخشی از داوطلبان نیز بیانگر عدم وجود شایستگی آنان نیست و علاقمندان می توانند از فرصت های قانونی پیش رو و سایر آزمون های وزارت آموزش و پرورش که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد، استفاده نمایند. همچنین براساس ظرفیت، نتایج اولویت سوم نیز به زودی اعلام خواهد.

۲- در اجرای مصوبات پیشین ستاد برگزاری آزمون، زمینه رسیدگی به شکایات آزمون استخدامی ابتدایی، برای اولین بار به صورت جامع و با استفاده از سامانه تخصصی شرایط ثبت اعتراض و شکایات فراهم گردیده و این ستاد نسبت به رسیدگی دقیق به تک تک شکایات اقدام خواهد نمود.

۳- داوطلبین محترمی که در ردیف قبولی نهایی آزمون قرار نگرفته‌اند و نسبت به عدم قبولی خود معترض می‌باشند از روز یکشنبه مورخ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ به مدت ۲۰ روز به سامانه اعتراض ارزیابی تکمیلی آموزگاران به نشانی http//jazb.sru.ac.ir//auth/login مراجعه نموده و اعتراض خود را ثبت نمایند. بدیهی است پس از اتمام مهلت یاد شده امکان ثبت مجدد اعتراض امکان‌پذیر نخواهد بود.اطلاع رسانی در خصوص نتیجه اعتراض داوطلبان پس از اتمام مهلت ثبت اعتراض و طی شدن فرآیندهای بررسی پرونده های شکایات در سطح استانها، از طریق همین درگاه صورت خواهد گرفت.

۴- در خصوص داوطلبانی که صلاحیت عمومی گزینش آنان مورد تایید قرار نگرفته و در ستون وضعیت قبولی کارنامه اعلام نتایج نهایی با کد ۱۹ مشخص شده ضروریست از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ لغایت تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ ضمن مراجعه حضوری به هسته گزینش استان محل ارزیابی شده خود نسبت به ارائه درخواست کتبی تجدید نظر اقدام نموده و مراحل بررسی پرونده خود ‌در فرایند تجدید نظر را از هسته مذکور پیگیری نمایند

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲ نظر برای اطلاعیه شماره ۳ درباره نحوه رسیدگی به شکایات داوطلبین آزمون استخدامی آموزگاران ابتدایی

 • ا
  اشکان
  ۶ مهر ۱۴۰۲، ۱۹:۴۶
  اول اینکه کاملا سلیقه ای نمره دادن وهیچ محاسبه ی حتی تقریبا دقیقی درکار نبوده ودر ثانی این اعتراضات همش فرمانیته هست وهیچ کس حتی به فایل داوطلبان نگاه هم نمیکنه ودر آخر همون نمره ی قبلی رو اعمال میکنن.
  • ن
   ناکام
   ۳ مهر ۱۴۰۲، ۲۲:۵۸
   سلام تکمیل ظرفیت رو به زودی میزارن ؟

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ