زمان اعلام نتایج آزمون های استخدامی کیفیت بخشی و آموزگاری

۵ نظر

معاون حقوقی و پارلمانی وزیر آموزش و پرورش گفت: درخصوص طرح همسان سازی منتظر هستیم ایراداتی که شورای نگهبان عنوان کرده رفع و ابلاغ نهایی شود.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و پارلمانی وزیر آموزش و پرورش ظهر امروز در حاشیه افتتاح و کلنگ زنی از طرح‌های شهرستان شازند در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح همسان‌سازی حقوق فرهنگیان، اظهار کرد: در برنامه هفتم توسعه بر همسان سازی حقوق فرهنگیان و بازنشستگان توجه شد و باید طی دوره سه ساله انجام شود، طرح همسان سازی به صورت پلکانی برای سه سال پیش بینی شده است که امسال ۴۰ درصد، سال آینده ۳۰ درصد و سال ۱۴۰۵ نیز ۳۰ درصد افزایش وجود دارد که اکنون منتظر هستیم ایراداتی که شورای نگهبان عنوان کرده رفع و ابلاغ نهایی شود.

وی با اشاره به تعداد جذب معلمان در سال جدید افزود: امسال آزمون ابتدایی برگزار و نتیجه اعلام شد و باید ۲۸ هزار و ۸ نفر را جذب کنیم این در حالی است که جذب سه برابر افزایش پیدا کرده و از روز گذشته مصاحبه‌ها آغاز شده و تا دو ماه این آینده اعلام نتیجه نهایی می‌شوند.

معاون حقوقی و پارلمانی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: چهاردهم اردیبهشت آزمون دیگری جهت کیفیت بخشی معلمان پرورشی، مشاور، مراقب سلامت و معلم ورزش برگزار شد که ۱۹ هزار و ۱۷۶ نفر و سه برابر ظرفیت تا ماه آینده اعلام نتیجه می‌شوند و توسط ارزیابی حرفه‌ای کار مصاحبه آغاز می‌شود.

احمدی لاشکی بیان کرد: مجدد بیست و هشتم اردیبهشت ماه آزمون دیگری برای دوره دبیری برگزار می‌شود که بیش از ۲۴ هزار نفر ظرفیت جذب در این آزمون وجود دارد، ضمن اینکه ششم و هفتم اردیبهشت ماه ازمون دوره دانشگاه فرهنگیان برگزار شد که در این آزمون بیش از ۳۰ هزار نفر در دانشگاه فرهنگیان و بیش از ۲ هزار نفر در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی جذب شدند.

وی‌ با اشاره به پروژه‌های افتتاحی آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: در طرح شهید رجایی ۲۱۰۰ پروژه زمین چمن مصنوعی افتتاح شده است، قطعا بدون کمک خیرین نمی‌توان حرکتی انجام داد، ما مدیون خیرین هستیم، سال ۱۴۰۰ نیز ۴ هزار میلیارد تومان مشارکت خیرین وجود داشت که این رقم سال گذشته به ۸ هزار میلیارد تومان رسید و هر اندازه که خیرین مشارکت داشته باشند دولت باید همسان آن مشارکت داشته باشد.

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۵ نظر برای زمان اعلام نتایج آزمون های استخدامی کیفیت بخشی و آموزگاری

 • B
  Bm
  ۳ خرداد ۱۴۰۳، ۰۲:۲۱
  سلام،ایا تکمیل ظرفیت اموزگلری1403 خواهد بود؟
  • پشتیبان سه
   ۳ خرداد ۱۴۰۳، ۰۸:۲۶
   کاربرعزیز
   این مورد از قبل مشخص نیست و به میزان ظرفیت های باقی مانده بستگی دارد . به محض انتشار اخباری در این خصوص از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد .
  • م
   معلم 1403
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۰۹:۰۳
   سلام ای استخدام من پرورشی سبک زندگی شرکت کردم نمی‌دونم واسه مصاحبه معیارشون چی هست و چی باید بخونم
  • 😎
   😎علی
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۷:۴۶
   بعد از اوایل و اواخر و اواسط هفته و ماه و...
   عبارت « تا ماه آینده » هم به الفبای اعلام نتایج اضافه شد تبریک میگم

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ