آخرین خبر از وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)

امروز ۱۰۸ نظر

اخبار وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار در مورد وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان موجود در این صفحه :


۲۶ آبان ۱۳۹۷
لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دفتر هیات دولت تصویب شد
لایحه نظام رتبه بندی معلمان پس از دو ماه بررسی در کمیسیون تخصصی امور اجتماعی و دولت الکترونیک دفتر هیات دولت، به تصویب رسید و آماده سیر مراحل تصویب در هیات وزیران شد.
ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۱۳۹۷
استفاده از همه ظرفیت‌های مجلس برای تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: از تمام امکانات و ظرفیت‌ها برای تصویب و تامین اعتبار لایحه رتبه‌بندی معلمان استفاده می‌کنیم. حمید‌رضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با تاکید به ضرورت اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان گفت: از تمام امکانات و ظرفیت‌های مجلس برای تصویب وتامین اعتبار لایحه رتبه بندی معلمان استفاده می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
جزئیات آخرین وضعیت لایحه رتبه‌بندی معلمان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه قطعاً بار مالی لایحه رتبه‌بندی معلمان را در لایحه بودجه ۹۸ پیش‌بینی و پیشنهاد می‌کنیم، گفت: موضوع تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان و بودجه آن را توامان پیگیری می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
رتبه بندی معلمان در دستور کار مجلس قرار می گیرد
وزیر آموزش و پرورش گفت: بررسی طرح رتبه بندی معلمان با تاکید و پیگیری های صورت گرفته، به سرعت در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.
ادامه مطلب ...
۴ آبان ۱۳۹۷
لزوم ارسال لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس پیش از بستن بودجه ۹۸
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه اجرای نظام رتبه بندی معلمان انگیزه‌ی آنها را برای افزایش سطح سواد و توانایی افزایش می‌دهد، گفت: درصورتی که لایحه نظام رتبه بندی معلمان پیش از بودجه ۹۸ به مجلس ارسال نشود برای سال ۹۸ نیز اجرایی نخواهد بود.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
ارسال نظام رتبه بندی معلمان پیش از بستن بودجه ۹۸ به مجلس
رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به لزوم اجرای نظام رتبه بندی معلمان، گفت: دولت باید لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان را پیش از بستن بودجه ۹۸ به مجلس ارسال کند در غیر این صورت منابع لازم برای اجرایی کردن آن را در بودجه پیش بینی کند مادامی که منابع مالی برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان وجود نداشته باشد این نظام قابلیت اجرا ندارد.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
اجرایی شدن رتبه بندی معلمان از سال آینده
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس از اختصاص ۲۵میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی و تجهیز مدارس شرق مازندران خبر داد.به گزارش ایلنا، علی محمد شاعری پنجشنبه در جمع فرهنگیان بهشهر و در نشست صمیمی با آنان اظهار کرد: در مجموع برای کل کشور ۳ میلیارد دلار اعتبار تجهیز و نوسازی مدارس در برنامه ششم اختصاص یافته است که در سنوات مختلف در کل کشور اجرایی می شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۱۳۹۷
رتبه بندی معلمان در دستور کار دولت
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد : پیش نویس لایحه رتبه بندی معلمان آماده و هم اکنون در دستور کار دولت قرار گرفته است.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
لایحه رتبه بندی معلمان تا سه ماه آینده به مجلس می رود
وزیر آموزش و پرورش گفت: با اهمیتی که دولت برای رتبه بندی معلمان قائل است تلاش می کنیم این لایحه در سه ماه آینده به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
تصویب کلیات لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت
وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه‌بندی همسو با ارتقای شایستگی‌های نیروی انسانی و کمک به نظام پرداخت، تدوین و لایحه آن تنظیم در دولت تصویب شد.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
طرح رتبه بندی معلمان چشم انتظار مهر تایید دولت و مجلس
آموزش و پرورش در گامی جدید لایحه طرح رتبه بندی معلمان را به هیات دولت ارائه داده تا بعد از تصویب در کمیسیون های تخصصی به مجلس شورای اسلامی ارسال و هزینه های آن در بودجه سال آتی لحاظ شود.
ادامه مطلب ...
۴ مهر ۱۳۹۷
ضرورت ارائه لایحه نظام رتبه بندی معلمان تا ۱۵ آذرماه
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر ارائه لایحه جامع نظام رتبه‌بندی پیش از ارائه لایحه بودجه به مجلس تاکید و تصریح کرد: این لایحه نیاز به اختصاص ردیف بودجه در سال ۹۸ دارد.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
لایحه رتبه‌بندی معلمان به هیات دولت تقدیم شده است
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معلمان بر اساس مدرک تحصیلی، سابقه‌کاری، ابتکار، خلاقیت و میزان رضایتمندی از کارشان رتبه‌بندی می‌شوند، گفت: لایحه رتبه‌بندی معلمان به هیات دولت تقدیم شده است.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۷
لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان در دولت
وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: با حضور بدون تکلف در مدارس با مشکلات مدارس و معلمان از نزدیک و به طور مستقیم آشنا شوید.
ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۷
اجرای رتبه‌بندی موجب افزایش انگیزه معلمان می‌شود
رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش بیان کرد: اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان وهم‌ترازی آن‌ها با درجه‌های اعضای هیات علمی، موجب افزایش انگیزه فرهنگیان و بهبود عملکرد وزارت آموزش و پرورش می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۷
‌ارسال لایحه رتبه‌بندی معلمان به دولت
وزیر آموزش و پرورش گفت: بخشی از سرانه مراکز آموزشی (مدارس) را پرداخت کرده‌ایم.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
نظام رتبه‌بندی معلمان بدون نظر موافق دولت به جایی نخواهد رسید
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می‌گوید از آنجایی که طرح رتبه‌بندی معلمان بار مالی برای دولت داشت، به جایی نرسید؛ لذا دولت باید آن را در قالب لایحه ارائه کند.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
لزوم تسریع در ارائه لایحه نظام رتبه‌بندی فرهنگیان
۱۵۷ نماینده مجلس خطاب به رئیس‌جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار تسریع در ارائه لایحه نظام رتبه‌بندی فرهنگیان شدند.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۷
ارائه طرح «رتبه‌بندی معلمان» به دولت به‌زودی
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از طی مراحل پایانی آماده سازی طرح رتبه بندی معلمان خبر داد و گفت: طرح رتبه‌بندی کمتر از ۱۰ روز دیگر به دولت ارائه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
اجرای مرحله دوم رتبه بندی معلمان از مهرماه ۹۷
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش از اجرای مرحله دوم رتبه بندی معلمان از مهرماه ۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۷
اما و اگرهای اجرای رتبه بندی معلمان در سال ۹۷
سرپرست امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش از طی شدن مراحل نهایی طرح رتبه بندی در شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۱۳۹۷
اجرایی شدن رتبه‌بندی معلمان از مهرماه
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برای اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان به بیش از ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: بنا بر قول وزیر، این طرح از مهر ماه اجرایی می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۷
آخرین اخبار از رتبه بندی و حقوق معلمان و سربازمعلمان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سال گذشته ۳۱۵۰ میلیارد تومان پاداش پایان خدمت پرداخت کردیم که باید از محل بند ج تبصره ۱۹ سود شرکت‌ها تامین اعتبار می‌شد که تحقق نیافت گفت: بدلیل اینکه این رقم تامین اعتبار نشد به صورت تنخواه در اختیار ما قرار گرفت که همان بلای جان آموزش و پرورش شد.
ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
طرح سنجش صلاحیت و رتبه‌بندی معلمان
معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به جزئیات برنامه‌های آینده این شورا، گفت: طرح سنجش صلاحیت و رتبه‌بندی معلمان در دستور کار و بررسی این شورا قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۶
رتبه‌بندی مدارس غیردولتی از سال آینده
مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: پژوهش طرح رتبه‌بندی مدارس غیردولتی انجام شده است و از سال آینده اجرا می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳ دی ۱۳۹۶
اعتبار نداشتن نظام رتبه‌بندی معلمان در بودجه‌ ۹۷
خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بودجه آموزش و پرورش در سال ۹۷ نسبت به سال‌های گذشته رشد محسوسی نداشته، گفت: دولت اعتباری برای نظام رتبه‌بندی معلمان منظور نکرده است.
ادامه مطلب ...
۸ آذر ۱۳۹۶
الزام قانونی برای اجرای صحیح نظام رتبه بندی معلمان تا سال تحصیلی آتی
خبرگزاری خانه ملت: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تعیین مهلت قانونی برای اجرای نظام رتبه بندی معلمان از سوی کمیسیون متبوعش، تصریح کرد: با مصوبه اخیر کمیسیون دولت مکلف به اجرای این طرح مهم تا سال تحصیلی ۹۸-۹۷ شد.
ادامه مطلب ...
۷ آذر ۱۳۹۶
لایحه «طرح جامع رتبه‌بندی معلمان» در دست تهیه است
خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه طرح جامع رتبه‌بندی معلمان توسط شورای عالی آموزش و پرورش در حال تنظیم است و پس از آماده شدن در دولت، به مجلس ارائه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۶
لزوم اجرای کامل طرح رتبه‌بندی معلمان
خبرگزاری خانه ملت : نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس خواستار اجرای کامل طرح رتبه‌بندی معلمان و رعایت شایسته‌سالاری در انتخاب مدیران آموزش و پرورش شد.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۶
نظام رتبه‌بندی معلمان در اجرا ناکام ماند
خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نظام رتبه‌بندی، معلمان را به جای ارتقاء از رسالت خود دور کرده است، افزود: نظام رتبه‌بندی حواس معلمان را از کلاس درس به جشنواره‌ها برده است.
ادامه مطلب ...
۱ مهر ۱۳۹۶
الویت اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان و اعتلای دانش‌آموزان
خبرگزاری فارس:در پیام وزیر اسبق آموزش و پرورش آمده است: امیدوارم در سال تحصیلی جدید، سند تحول آموزش و پرورش، اجرایی شدن نظام رتبه‌بندی معلمان، اعتلای دانش‌آموزان و توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان در اولویت قرار گیرد.
ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۶
جزئیات جدیدی از رتبه‌بندی معلمان
خبرگزاری ایسنا : مرحله اول طرح رتبه‌بندی معلمان در نیمه ابتدایی سال ۹۴ با بار مالی ۱۳۰۰ میلیارد تومانی به اجرا درآمد و طی آن حقوق فرهنگیان به طور میانگین تا ۴۰۰ هزار تومان افزایش یافت.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۶
رتبه بندی معلمان شاید از سال آینده به تدریج مستقر شود
خبرگزاری مهر : وزیر جدید آموزش و پرورش از برنامه ریزی برای ارائه لایحه به مجلس جهت رتبه بندی معلمان در ماه های آینده خبر داد و گفت: احتمالا از سال آینده بتوانیم رتبه‌بندی را به تدریج مستقر کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۶
طراحی نظام جدید برای طرح رتبه‌بندی معلمان
باشگاه خبرنگاران جوان : معاون دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش از طراحی نظام جدید برای رتبه‌بندی معلمان مبتنی بر شاخص‌های شایستگی محور خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۱۳۹۶
لایحه نظام پرداخت معلمین اعم از رتبه‌بندی معلمان است
خبرگزاری خانه ملت : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه لایحه نظام پرداخت معلمین حل مشکلات وسیع‌تری از معلمان را در بر می‌گیرد، بر ضرورت تسریع در حل مشکلات فرهنگیان تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرح رتبه‌بندی معلمان به کندی پیش می‌رود
خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مستندسازی ۱۰۰۰ میلیارد تومان از سوءاستفاده‌های صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان تکمیل شده و به دنبال بررسی و مستندسازی سایر اموال هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
نظام رتبه‌‎بندی معلمان براساس شایستگی به دولت تلکیف شده است
خبرگزاری فارس: نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان و استقرار پرداخت براساس شایستگی برای داشتن آموزش و پرورش بدون دغدغه را به دولت تکلیف شده است.
ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
لایحه «نظام پرداخت معلمی» برای اجرای مرحله دوم رتبه‌بندی معلمان
خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از تهیه پیش‌نویس لایحه نظام پرداخت معلمی خبر داد و گفت: مرحله دوم طرح رتبه‌بندی را در قالب نظام پرداخت معلمی دنبال می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
دولت نظام رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه کند
خبرگزاری خانه ملت : نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس گفت: نظام رتبه بندی معلمان از سوی دولت به مجلس ارائه شود.
ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۱۳۹۵
طرح رتبه‌بندی معلمان ادامه دارد
باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل امور اداری و تسهیلات وزارت آموزش و پرورش از تداوم در رتبه‌بندی معلمان برای سال‌های آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۱۳۹۵
رتبه‌بندی معلمان ردیفی در لایحه بودجه ۹۶ ندارد
خبرگزای خانه ملت: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با انتقاد از اعتبارات در نظر گرفته شده برای آموزش و پرورش، تصریح کرد: دولت ردیف بودجه‌ای در سال۹۶ برای رتبه‌بندی معلمان در نظر نگرفته است.
ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۵
تاکید بر حرکت کارگروه‌های ارتقا معیشت فرهنگیان در مسیر اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان
خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است ایده تشکیل کارگروه‌هایی از سوی وزارت آموزش‌وپرورش با هدف تغییر در روال معیشت فرهنگیان درصورتی که به تزریق پول به این وزارتخانه منتهی شود قابل‌دفاع خواهند بود.
ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۵
نظام رتبه‌بندی معلمان با طرح اصلی فاصله دارد
خبرگزاری فارس : وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان که اجرایی شد با طرح اصلی فاصله دارد و دولت باید نظام رتبه‌بندی را به مجلس بیاورد و هر سال در بودجه سنواتی، اعتباری اختصاص دهد.
ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۵
ارزشیابی و رتبه بندی معلمان در فرصت برابر
خبرگزاری صدا و سیما : سید حسن حسینی مدیر امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش، سه شنبه ۵ بهمن، به برنامه «فرصت برابر» می آید.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۵
استمرار اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۶
خبرگزاری مهر: مدیرکل اموراداری، تشکیلات و تحول اداری وزارت آموزش و پرورش از ادامه اجرای نظام رتبه بندی معلمان در سال ۹۶ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۵
شیوه‌نامه رتبه‌بندی حرفه‌ای معلمان ابلاغ شد
خبرگزاری فارس: شیوه‌نامه رتبه‌بندی حرفه‌ای معلمان برای اجرا در سال ۹۵ با امضای سرپرست وزارت آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های سراسر کشور ابلاغ شد.
ادامه مطلب ...
۵ آبان ۱۳۹۵
مصوبه کمیسیون تلفیق برای رتبه‌بندی معلمان
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم از مصوبه این کمیسیون برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، تهیه نظام رتبه بندی معلمان و توسعه و تسهیل سفرهای فرهنگی دانش آموزی و دانشجویی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۵
جزئیات جدید از طرح رتبه بندی فرهنگیان و معلمان
خبرگزاری فارس : سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا ضوابط رتبه بندی معلمان تغییر کرده است و آیا نیروهای خدماتی شامل رتبه بندی می‌شوند؟»
ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۱۳۹۵
رایزنی برای رتبه‌بندی ۵۰ هزار نیروی خدمات
باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توزیع شیر مدارس تامین شد، از رایزنی برای رتبه‌بندی ۴۰ تا ۵۰ هزار نیروی خدماتی این وزارتخانه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۵
مهر ۹۵ ؛ گام دوم رتبه بندی معلمان
روزنامه ایران: رتبه‌بندی معلمان ماجرای پرپیچ و خمی است که حتی با ادعای آموزش‌وپرورش مبنی بر آغاز فاز اجرایی این طرح از مهر ۹۴ هنوز هم بسیاری از کارشناسان آموزشی بر این باورند خبری از اجرای آن نیست.
ادامه مطلب ...

۱۰۸ نظر برای آخرین خبر از وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)

 • عباس
  کاش ما نیروهای خدماتیه (قراردادی و پیمانی )رو میدادن به شهرداری حد اقل اینجوری می فهمیدیم از بدنه آموزش و پرورش جدا شدیم.نه رتبه بندی نه گروه نه رتبه نه کارت شناسایی نه اضافه کار نه حق شیفت نه حق سرایداری…..اصلا انگار ما جزء آموزش پرورش نیستیم.
  به خدا اگه یه مدیر یه هفته هم بره مرخصی هیچ مشکلی تو مدرسه به وجود نمیاد ولی اگه ما یه روزم نباشیم خودتون قضاوت کنید چی میشه………..
  در ضمن ما هفته ای 44 ساعت کار می کنیم……….
  پاسخ
  • مجیدزارعیان
   باسلام بنده با 21سال سابقه با مدرک فوق دیپلم با کمبود 25 ساعت ضمن خدمت یکسال است که حدود 300 هزارتومان که می بایست به حقوقم اضافه شود پارسال که حدود 35ساعت کلاس گذاشتند بنده عمل جراحی دیسک کمر داشتم وتا حالا هیچ کلاس دیگری نگذاشته اند راه چاره بنده چیست؟ممنون اگر راهنمایی کنید.
   پاسخ
   • خدمات
    با سلام آیا فکری به حال نیروهای خدماتی با مدرک دانشگاهی که تازه فارغ التحصیل شده اند ایا فکری خواهید کرد؟ممنون می شوم اگه خبر را منتشر کنید خیلی بخدا چشم انتظار هستن.تورا خدا جواب بدهید؟
    پاسخ
    • بازنشسته فرهنگی
     رتبه بندی اولویت اجرای آن برای بازنشستگان فرهنگی بوده است زیرا هر فرهنگی با داشتن هر مدرک و سنوات خدمت و مدرک تحصیلی با صد الی دویست هزار تومان نوسان بازنشسته شده است و یک هرج و مرج و بی نظمی در حقوق دریافتی بازنشستگان فرهنگی بوجود آمده است که می بایست همه بازنشستگان فرهنگی رتبه و طبقه بندی شوند تا احقاق گردد و ترمیم حقوق بازنشستگان فرهنگی بر حسب معیار سنجی باشد نه آنکه مدیریت برنامه ریزی آقای نوبخت اعلام کرده است که فله ای است هر بازنشسته ای که کمتر از این مقدار حقوق می گیرد این قدر درصد اضافه شود و هر بازنشسته ای که بین این مقدار تا آن مقدار حقوق می گیرد فرض یک درصد معلومی اضافه شد که این برنامه ریزی محسوب نمی شود و اگر محسوب شود برنامه ریزی در نوع فله ای بدون داشتن معیار سنجش واقعی برای افزایش حقوق محسوب می شود که خود تبعیض و مشکلات جدیدی را در نوع پرداختی بوجود می آورد و معایب آن بیشتر از محاسن آن می باشد .
     پاسخ
     • بازنشسته فرهنگی
      آقای فانی همین مقدار بودجه را دولت و وزارت آموزش و پرورش فقط بین شاغلین فرهنگی تقسیم کرده است و بازنشستگان فرهنگی را با داشتن سی سال خدمت فراموش کرده اند به طوری که شاغلین فرهنگی دو برابر بازنشستگان فرهنگی همتراز خود حقوق دریافت می کنند و هیچکس در فکر شان و منزلت بازنشستگان فرهنگی نمی باشد واقعاٌ خجالت آور می باشد که بازنشستگان فرهنگی را در این سال های پیری و کهولت و بیماری در شرایطی که به علل های گوناگون منجلمه بیماری هزینه های آنها روز افزون اضافه می شود باید نصف شاغلین همتراز خود حقوق بگیرند و حتی متاسفانه در خدمات دهی بیمه درمانی آنها نیز تبعیض وجود دارد واقعاٌ برای مسئولین دست اندر کار متاسفم و دولت تدبیر و امید در این مدت دوسال حقوق شاغلین فرهنگی را دوبرابر نموده است و متاسفانه اصلاٌ به حقوق بازنشستگان توجهی نکرده است و فاصله دو برابری حقوق شاغلین و بازنشستگان فرهنگی را به دیده اغماض نگاشته است .!!!!
      پاسخ
       • ایرانی ومعلم
        اگه واقعا میخواهنند قشر فرهنگیان با روحیه باشند بجای شرط گذاشتن برای همه وکسانیکه حقوقشان مثل خدماتی کم است بیشتر افزایش دهند والکی شرایط نگذارند انصافا رسوا شدیم
        پاسخ
         • مشتروي
          آیا خدمتگزارا فرهنگی نیستند . پس چرا این رتبه بندی شامل ما نشده . اول به حقوق ما نگاه کنید . ما با پایین ترین ردیف حقوق جزء قشر ضعیف جامعه فرهنگی هستیم . ولی دردم را به که بگویم . خدایا خودت شاهد باش
          پاسخ
          • حلیمه یاری
           رتبه بندی خوبه . به شرطی که انصاف رعایت بشه . به خاطر رتبه بندی وضعیت عالی شدن مامعلوم نیست .میگن سایت بسته است . چون ما 7/1 نبودیم حکم عالی اجرانشد چرا ؟
           در شهر ما فقط دومدرسه روستایی داریم با 5 دقیقه فاصله از شهر و 7 دانش آموز . که همکار امتیاز بالامی ره ما درشهر 30 به بالا دانش آموز دارم . وسالیان زیاد روستای اول خدمت هم قبول نیست .حالا همکاران با 23 سال سابقه عالی شدند ولی ما نشدیم . در حالی که 4 مهر 24 سالم تمام شد .چرا سایت بسته است ؟
           پاسخ
          • اسفندی
           چراحکم بازنشستگی عده ای را27اسفند93 زدنددرصورتی که مدارس تا28 اسفندبازبود واز29اسفندتا13فروردین مدارس تعطیل بود.چراحق این افراد ضایع شدوباحکم فروردین 93حقوق وپاداش دریافت می‌کنند. می بایست باتوجه به تعطیلی مدارس درنوروز حکم ایشان 14فروردین 94زده میشه. چراحقشان ضایع شدبعداز این همه سال زحمت برای آموزش وپرورش میهن اسلامی
           پاسخ
               • رقیه ابراهیمی پور
                مامعاونین اجرایی مدارس شش ماه از سال تحصیلی 94 را کارکرده ایم هنوز هم برای بستن دفاترامتحانات و غیره درگیرکار مدرسه هستیم چرا رتبه بندی فرهنگیان شامل حال ما نشده ؟ بعد از 30 سال تلاش و کوشش چقدر عالی ازما تقدیر به عمل آمد.
                پاسخ
              • مهرگان
               با170_180هزارتومان مشکلی حل میشه. ای کاش این طرح اجرا نشه. وزارت نیرو 500هزار ت افزایش حقوق داشتند چرا ماباید اینهمه بدبخت باشیم. کل دنیا فهمید اندکی اصافه میشه به حقوق پایین ما
               پاسخ

                لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید