آخرین خبر از وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۸(کلیه اخبار)

۱۵ روز قبل ۱۱۱ نظر

اخبار وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار در مورد وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان موجود در این صفحه :


۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
نظام رتبه‌بندی معلمان بعد از ۶ سال به طور کامل اجرا نشده است
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان بعد از ۶ سال هنوز به طور کامل پیاده نشده است و از هیات دولت انتظار داریم، این لایحه به فوریت به مجلس ارسال شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
رتبه‌بندی معلمان در انتظار طرح در هیات وزیران
وزیر آموزش و پرورش از اتمام بررسی طرح رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت خبر داد و گفت: اکنون طرح رتبه‌بندی معلمان در نوبت بررسی و طرح در هیات وزیران قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرح رتبه بندی معلمان باید به موقع اجرایی شود
نماینده رودسر و املش در مجلس مطالبات و خواسته فرهنگیان را به حق دانست و گفت: طرح رتبه بندی معلمان باید به موقع اجرایی شود.
ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
رتبه‌بندی معلمان اولویت اول سند تحول بنیادین
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: اولویت سند بنیادین آموزش و پرورش رتبه بندی معلمان است.
ادامه مطلب ...
۸ فروردین ۱۳۹۸
نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۸ اجرا می‌شود
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، از تعیین اعتبارات لازم برای اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان در شش ماه اول سال ۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۷ اسفند ۱۳۹۷
فاز دوم رتبه بندی معلمان در سال ۹۸ اجرایی می‌شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: فاز دوم رتبه بندی معلمان در سال ۹۸ اجرایی می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
احتمال اجرای نظام رتبه بندی در سال آینده برای معلمان بالای ۲۵ سال سابقه کار
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب رقم ۲ هزار میلیارد تومانی برای اجرای نظام رتبه بندی در قانون بودجه سال ۹۸، تصریح کرد: با توجه به محدودیت بودجه‌‎ای این احتمال وجود دارد در سال نخست اجرای این طرح، نظام رتبه بندی برای معلمان بالای ۲۵ سال سابقه کار اجرایی شود.
ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
نظام رتبه بندی معلمان برای سال آینده لازم الاجرا است
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه اجرای نظام رتبه بندی معلمان در سال آینده بر اساس تکلیف قانون بودجه سال ۹۸ الزامی است، گفت: کمیسیون تلفیق بودجه رقم رتبه‌‎بندی معلمان را از سقف دوم به سقف اول بودجه منتقل کرد.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
رتبه‌بندی معلمان از مهر ۹۸ اجرا می‌شود
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دولت مصمم است تا رتبه‌بندی معلمان حتما تصویب و اجرایی شود، گفت: به لطف خداوند از مهر سال آینده، رتبه‌بندی معلمان اجرا می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
لایحه رتبه‌بندی معلمان تا پایان امسال به مجلس می‌رود
وزیر آموزش و پرورش گفت: هدف اصلی لایحه رتبه‌بندی، ارتقا و کیفیت بخشی معلمین است و نظام پرداخت برای معلمان تغییر و بخشی از مشکلات برطرف خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۱۳۹۷
لایحه رتبه بندی معلمان تا پایان سال به مجلس ارائه می‌شود
وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان تا پایان سال به مجلس ارائه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
استخدام ۲۵ هزار معلم تا سال آینده
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت گفت: بیش از ۲۵ هزار معلم در آموزش و پرورش جذب می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۱۳۹۷
نیاز طرح رتبه‌بندی معلمان و بازنشستگان در سال ۹۸ به اعتبارات بیشتر
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:‌ برای اجرای کامل طرح رتبه‌بندی معلمان و بازنشستگان در سال ۹۸ به اعتبارات بیشتری نیاز است.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
رتبه بندی فرهنگیان در انتظار تصویب قانون
معاون توسعه وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به روند رو به رشد تصویب قانون رتبه بندی، احتمال اجرای این طرح برای سال ۹۸ بالاست.
ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۱۳۹۷
برای رتبه‌بندی معلمان به بیش از ۱۲ هزار میلیارد تومان بودجه نیاز است
نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: در حالی که برای اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان به بیش از ۱۲ هزار میلیارد تومان بودجه نیاز است، دولت در لایحه بودجه ۹۸ فقط ۲۰۰۰ میلیارد تومان بودجه اختصاص داده است.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
تهیه آیین‌نامه قانون استخدام معلمان حق التدریس
وزیر آموزش و پرورش که معتقد است فعلا اعتبار ۲ هزار میلیارد تومانی برای اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان کافی است، افزود: نمی‌توان در شرایط کنونی توقع بودجه ۱۵ هزار میلیارد تومانی از دولت داشت.
ادامه مطلب ...
۱ دی ۱۳۹۷
طرح رتبه بندی معلمان از سال آینده در کشور اجرا می شود
وزیر آموزش و پرورش از اجرایی شدن طرح رتبه بندی معلمان در کشور از سال آینده خبر داد.به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد بطحایی عصر پنج شنبه طی سفر خود به کاشان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پرداخت حقوق نیروهای خرید خدمات با مشکل مواجه بوده است، اظهار داشت: متاسفانه در سال جاری حقوق افراد خرید خدمات چندین ماه به تعویق افتاد و در نظر داریم برای سال آینده این مشکل برطرف شود و با تدابیر اندیشیده شده حقوق معوقه آنها را نیز پرداخت می کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۷
نظام رتبه‌بندی فرهنگیان اجرا شود
نماینده مردم ملایر در مجلس خواستار اجرای طرح نظام رتبه‌بندی فرهنگیان از سوی وزارت آموزش و پرورش شد.به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،احد آزادی خواه در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۸ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر آموزش و پرورش درباره علت عدم اجرای بندهای (۱) و (۲) قسمت (الف) ماده ۶۳ برنامه توسعه ششم گفت: اجرای سند تحول بنیادین و نظام رتبه‌بندی یکی از مسیرهای نجات‌بخش کشور است.
ادامه مطلب ...
۲۴ آذر ۱۳۹۷
میزان افزایش حقوق فرهنگیان پس از اجرای طرح‌ رتبه‌بندی معلمان
وزیر آموزش و پرورش جزئیات جدید اجرای طرح رتبه بندی معلمان را اعلام کرد و گفت: چهار رتبه در این طرح تعریف شده است.سیدمحمد بطحائی در گفت‌وگو با ایسنا اظهارکرد: یکی از مسائلی که از دیرباز در آموزش و پرورش مورد توجه بوده رتبه‌بندی معلمان است.
ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۱۳۹۷
اختصاص ردیف مستقل ۲ هزار میلیاردی برای رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از اختصاص ردیف مستقل برای رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه ۹۸ با اعتبار ۲ هزار میلیارد تومان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۷
نظام رتبه‌بندی معلمان در حال پیشرفت است
وزیر آموزش پرورش گفت: نظام رتبه بندی معلمان در حال پیشرفت کار است و در بودجه ۹۸ هم پیش‌بینی‌هایی در این خصوص صورت گرفته است.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
پیشنهاد نمایندگان مجلس به دولت در خصوص نظام رتبه بندی معلمان
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تشریح آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان، پیشنهاد ۱۶۰ نماینده مجلس که در بیانیه‎‌ای خطاب به رئیس جمهور نامه زدند را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۸ آذر ۱۳۹۷
لایحه رتبه بندی معلمان تا ۲ هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود
وزیر آموزش و پرورش از تعیین و تکلیف وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان تا ۲ هفته آینده خبر داد.سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت خبر داد و گفت: بررسی این لایحه در دستور کار دولت قرار دارد و پس از بررسی بودجه ۹۸ در دستور کار هیات دولت قرار می‌گیرد تا به امضا رئیس جمهور برسد.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
تصویب لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت
عضو کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
نظام رتبه‌بندی فرهنگیان باید به ارتقا همه جانبه منجر شود
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان باید منجر به ارتقا حقوق، پژوهش و صلاحیت‌های فردی آنان شود گفت: اجرای این نظام باید به رضایت بیشتر آنان و دانش‌آموزان کمک کند نه اینکه فقط بار مالی داشته باشد.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دفتر هیات دولت تصویب شد
لایحه نظام رتبه بندی معلمان پس از دو ماه بررسی در کمیسیون تخصصی امور اجتماعی و دولت الکترونیک دفتر هیات دولت، به تصویب رسید و آماده سیر مراحل تصویب در هیات وزیران شد.
ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۱۳۹۷
استفاده از همه ظرفیت‌های مجلس برای تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: از تمام امکانات و ظرفیت‌ها برای تصویب و تامین اعتبار لایحه رتبه‌بندی معلمان استفاده می‌کنیم. حمید‌رضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با تاکید به ضرورت اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان گفت: از تمام امکانات و ظرفیت‌های مجلس برای تصویب وتامین اعتبار لایحه رتبه بندی معلمان استفاده می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
جزئیات آخرین وضعیت لایحه رتبه‌بندی معلمان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه قطعاً بار مالی لایحه رتبه‌بندی معلمان را در لایحه بودجه ۹۸ پیش‌بینی و پیشنهاد می‌کنیم، گفت: موضوع تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان و بودجه آن را توامان پیگیری می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
رتبه بندی معلمان در دستور کار مجلس قرار می گیرد
وزیر آموزش و پرورش گفت: بررسی طرح رتبه بندی معلمان با تاکید و پیگیری های صورت گرفته، به سرعت در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.
ادامه مطلب ...
۴ آبان ۱۳۹۷
لزوم ارسال لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس پیش از بستن بودجه ۹۸
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه اجرای نظام رتبه بندی معلمان انگیزه‌ی آنها را برای افزایش سطح سواد و توانایی افزایش می‌دهد، گفت: درصورتی که لایحه نظام رتبه بندی معلمان پیش از بودجه ۹۸ به مجلس ارسال نشود برای سال ۹۸ نیز اجرایی نخواهد بود.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
ارسال نظام رتبه بندی معلمان پیش از بستن بودجه ۹۸ به مجلس
رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به لزوم اجرای نظام رتبه بندی معلمان، گفت: دولت باید لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان را پیش از بستن بودجه ۹۸ به مجلس ارسال کند در غیر این صورت منابع لازم برای اجرایی کردن آن را در بودجه پیش بینی کند مادامی که منابع مالی برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان وجود نداشته باشد این نظام قابلیت اجرا ندارد.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
اجرایی شدن رتبه بندی معلمان از سال آینده
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس از اختصاص ۲۵میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی و تجهیز مدارس شرق مازندران خبر داد.به گزارش ایلنا، علی محمد شاعری پنجشنبه در جمع فرهنگیان بهشهر و در نشست صمیمی با آنان اظهار کرد: در مجموع برای کل کشور ۳ میلیارد دلار اعتبار تجهیز و نوسازی مدارس در برنامه ششم اختصاص یافته است که در سنوات مختلف در کل کشور اجرایی می شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۱۳۹۷
رتبه بندی معلمان در دستور کار دولت
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد : پیش نویس لایحه رتبه بندی معلمان آماده و هم اکنون در دستور کار دولت قرار گرفته است.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
لایحه رتبه بندی معلمان تا سه ماه آینده به مجلس می رود
وزیر آموزش و پرورش گفت: با اهمیتی که دولت برای رتبه بندی معلمان قائل است تلاش می کنیم این لایحه در سه ماه آینده به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
تصویب کلیات لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت
وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه‌بندی همسو با ارتقای شایستگی‌های نیروی انسانی و کمک به نظام پرداخت، تدوین و لایحه آن تنظیم در دولت تصویب شد.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
طرح رتبه بندی معلمان چشم انتظار مهر تایید دولت و مجلس
آموزش و پرورش در گامی جدید لایحه طرح رتبه بندی معلمان را به هیات دولت ارائه داده تا بعد از تصویب در کمیسیون های تخصصی به مجلس شورای اسلامی ارسال و هزینه های آن در بودجه سال آتی لحاظ شود.
ادامه مطلب ...
۴ مهر ۱۳۹۷
ضرورت ارائه لایحه نظام رتبه بندی معلمان تا ۱۵ آذرماه
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر ارائه لایحه جامع نظام رتبه‌بندی پیش از ارائه لایحه بودجه به مجلس تاکید و تصریح کرد: این لایحه نیاز به اختصاص ردیف بودجه در سال ۹۸ دارد.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
لایحه رتبه‌بندی معلمان به هیات دولت تقدیم شده است
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معلمان بر اساس مدرک تحصیلی، سابقه‌کاری، ابتکار، خلاقیت و میزان رضایتمندی از کارشان رتبه‌بندی می‌شوند، گفت: لایحه رتبه‌بندی معلمان به هیات دولت تقدیم شده است.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۷
لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان در دولت
وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: با حضور بدون تکلف در مدارس با مشکلات مدارس و معلمان از نزدیک و به طور مستقیم آشنا شوید.
ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۷
اجرای رتبه‌بندی موجب افزایش انگیزه معلمان می‌شود
رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش بیان کرد: اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان وهم‌ترازی آن‌ها با درجه‌های اعضای هیات علمی، موجب افزایش انگیزه فرهنگیان و بهبود عملکرد وزارت آموزش و پرورش می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۷
‌ارسال لایحه رتبه‌بندی معلمان به دولت
وزیر آموزش و پرورش گفت: بخشی از سرانه مراکز آموزشی (مدارس) را پرداخت کرده‌ایم.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
نظام رتبه‌بندی معلمان بدون نظر موافق دولت به جایی نخواهد رسید
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می‌گوید از آنجایی که طرح رتبه‌بندی معلمان بار مالی برای دولت داشت، به جایی نرسید؛ لذا دولت باید آن را در قالب لایحه ارائه کند.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
لزوم تسریع در ارائه لایحه نظام رتبه‌بندی فرهنگیان
۱۵۷ نماینده مجلس خطاب به رئیس‌جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار تسریع در ارائه لایحه نظام رتبه‌بندی فرهنگیان شدند.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۷
ارائه طرح «رتبه‌بندی معلمان» به دولت به‌زودی
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از طی مراحل پایانی آماده سازی طرح رتبه بندی معلمان خبر داد و گفت: طرح رتبه‌بندی کمتر از ۱۰ روز دیگر به دولت ارائه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
اجرای مرحله دوم رتبه بندی معلمان از مهرماه ۹۷
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش از اجرای مرحله دوم رتبه بندی معلمان از مهرماه ۹۷ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۷
اما و اگرهای اجرای رتبه بندی معلمان در سال ۹۷
سرپرست امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش از طی شدن مراحل نهایی طرح رتبه بندی در شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۱۳۹۷
اجرایی شدن رتبه‌بندی معلمان از مهرماه
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برای اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان به بیش از ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: بنا بر قول وزیر، این طرح از مهر ماه اجرایی می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۷
آخرین اخبار از رتبه بندی و حقوق معلمان و سربازمعلمان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سال گذشته ۳۱۵۰ میلیارد تومان پاداش پایان خدمت پرداخت کردیم که باید از محل بند ج تبصره ۱۹ سود شرکت‌ها تامین اعتبار می‌شد که تحقق نیافت گفت: بدلیل اینکه این رقم تامین اعتبار نشد به صورت تنخواه در اختیار ما قرار گرفت که همان بلای جان آموزش و پرورش شد.
ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
طرح سنجش صلاحیت و رتبه‌بندی معلمان
معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به جزئیات برنامه‌های آینده این شورا، گفت: طرح سنجش صلاحیت و رتبه‌بندی معلمان در دستور کار و بررسی این شورا قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۶
رتبه‌بندی مدارس غیردولتی از سال آینده
مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: پژوهش طرح رتبه‌بندی مدارس غیردولتی انجام شده است و از سال آینده اجرا می‌شود.
ادامه مطلب ...

۱۱۱ نظر برای آخرین خبر از وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۸(کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید