آخرین خبر از وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)

۵۸ روز قبل ۱۰۸ نظر

اخبار وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار در مورد وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان موجود در این صفحه :


۳۱ اردیبهشت ۹۷
اجرای مرحله دوم رتبه بندی معلمان از مهرماه ۹۷

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش از اجرای مرحله دوم رتبه بندی معلمان از مهرماه ۹۷ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۷
اما و اگرهای اجرای رتبه بندی معلمان در سال ۹۷

سرپرست امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش از طی شدن مراحل نهایی طرح رتبه بندی در شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۹۷
اجرایی شدن رتبه‌بندی معلمان از مهرماه

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برای اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان به بیش از ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: بنا بر قول وزیر، این طرح از مهر ماه اجرایی می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۹۷
آخرین اخبار از رتبه بندی و حقوق معلمان و سربازمعلمان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سال گذشته ۳۱۵۰ میلیارد تومان پاداش پایان خدمت پرداخت کردیم که باید از محل بند ج تبصره ۱۹ سود شرکت‌ها تامین اعتبار می‌شد که تحقق نیافت گفت: بدلیل اینکه این رقم تامین اعتبار نشد به صورت تنخواه در اختیار ما قرار گرفت که همان بلای جان آموزش و پرورش شد.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۶
طرح سنجش صلاحیت و رتبه‌بندی معلمان

معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به جزئیات برنامه‌های آینده این شورا، گفت: طرح سنجش صلاحیت و رتبه‌بندی معلمان در دستور کار و بررسی این شورا قرار دارد.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۶
رتبه‌بندی مدارس غیردولتی از سال آینده

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: پژوهش طرح رتبه‌بندی مدارس غیردولتی انجام شده است و از سال آینده اجرا می‌شود.

ادامه مطلب ...
۳ دی ۹۶
اعتبار نداشتن نظام رتبه‌بندی معلمان در بودجه‌ ۹۷

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بودجه آموزش و پرورش در سال ۹۷ نسبت به سال‌های گذشته رشد محسوسی نداشته، گفت: دولت اعتباری برای نظام رتبه‌بندی معلمان منظور نکرده است.

ادامه مطلب ...
۸ آذر ۹۶
الزام قانونی برای اجرای صحیح نظام رتبه بندی معلمان تا سال تحصیلی آتی

خبرگزاری خانه ملت: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تعیین مهلت قانونی برای اجرای نظام رتبه بندی معلمان از سوی کمیسیون متبوعش، تصریح کرد: با مصوبه اخیر کمیسیون دولت مکلف به اجرای این طرح مهم تا سال تحصیلی ۹۸-۹۷ شد.

ادامه مطلب ...
۷ آذر ۹۶
لایحه «طرح جامع رتبه‌بندی معلمان» در دست تهیه است

خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه طرح جامع رتبه‌بندی معلمان توسط شورای عالی آموزش و پرورش در حال تنظیم است و پس از آماده شدن در دولت، به مجلس ارائه می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۹۶
لزوم اجرای کامل طرح رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری خانه ملت : نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس خواستار اجرای کامل طرح رتبه‌بندی معلمان و رعایت شایسته‌سالاری در انتخاب مدیران آموزش و پرورش شد.

ادامه مطلب ...
۱ آبان ۹۶
نظام رتبه‌بندی معلمان در اجرا ناکام ماند

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نظام رتبه‌بندی، معلمان را به جای ارتقاء از رسالت خود دور کرده است، افزود: نظام رتبه‌بندی حواس معلمان را از کلاس درس به جشنواره‌ها برده است.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶
الویت اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان و اعتلای دانش‌آموزان

خبرگزاری فارس:در پیام وزیر اسبق آموزش و پرورش آمده است: امیدوارم در سال تحصیلی جدید، سند تحول آموزش و پرورش، اجرایی شدن نظام رتبه‌بندی معلمان، اعتلای دانش‌آموزان و توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان در اولویت قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۶
جزئیات جدیدی از رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری ایسنا : مرحله اول طرح رتبه‌بندی معلمان در نیمه ابتدایی سال ۹۴ با بار مالی ۱۳۰۰ میلیارد تومانی به اجرا درآمد و طی آن حقوق فرهنگیان به طور میانگین تا ۴۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۶
رتبه بندی معلمان شاید از سال آینده به تدریج مستقر شود

خبرگزاری مهر : وزیر جدید آموزش و پرورش از برنامه ریزی برای ارائه لایحه به مجلس جهت رتبه بندی معلمان در ماه های آینده خبر داد و گفت: احتمالا از سال آینده بتوانیم رتبه‌بندی را به تدریج مستقر کنیم.

ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۹۶
تشریح رتبه بندی جدید فرهنگیان

خبرگزاری مهر : معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، مرحله جدید طرح رتبه بندی فرهنگیان را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶
طراحی نظام جدید برای طرح رتبه‌بندی معلمان

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش از طراحی نظام جدید برای رتبه‌بندی معلمان مبتنی بر شاخص‌های شایستگی محور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۹۶
لایحه نظام پرداخت معلمین اعم از رتبه‌بندی معلمان است

خبرگزاری خانه ملت : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه لایحه نظام پرداخت معلمین حل مشکلات وسیع‌تری از معلمان را در بر می‌گیرد، بر ضرورت تسریع در حل مشکلات فرهنگیان تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶
طرح رتبه‌بندی معلمان به کندی پیش می‌رود

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مستندسازی ۱۰۰۰ میلیارد تومان از سوءاستفاده‌های صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان تکمیل شده و به دنبال بررسی و مستندسازی سایر اموال هستیم.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۶
نظام رتبه‌‎بندی معلمان براساس شایستگی به دولت تلکیف شده است

خبرگزاری فارس: نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان و استقرار پرداخت براساس شایستگی برای داشتن آموزش و پرورش بدون دغدغه را به دولت تکلیف شده است.

ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۹۶
لایحه «نظام پرداخت معلمی» برای اجرای مرحله دوم رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از تهیه پیش‌نویس لایحه نظام پرداخت معلمی خبر داد و گفت: مرحله دوم طرح رتبه‌بندی را در قالب نظام پرداخت معلمی دنبال می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۶
دولت نظام رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه کند

خبرگزاری خانه ملت : نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس گفت: نظام رتبه بندی معلمان از سوی دولت به مجلس ارائه شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۹۵
طرح رتبه‌بندی معلمان ادامه دارد

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل امور اداری و تسهیلات وزارت آموزش و پرورش از تداوم در رتبه‌بندی معلمان برای سال‌های آینده خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۹۵
رتبه‌بندی معلمان ردیفی در لایحه بودجه ۹۶ ندارد

خبرگزای خانه ملت: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با انتقاد از اعتبارات در نظر گرفته شده برای آموزش و پرورش، تصریح کرد: دولت ردیف بودجه‌ای در سال۹۶ برای رتبه‌بندی معلمان در نظر نگرفته است.

ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۹۵
تاکید بر حرکت کارگروه‌های ارتقا معیشت فرهنگیان در مسیر اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است ایده تشکیل کارگروه‌هایی از سوی وزارت آموزش‌وپرورش با هدف تغییر در روال معیشت فرهنگیان درصورتی که به تزریق پول به این وزارتخانه منتهی شود قابل‌دفاع خواهند بود.

ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۹۵
نظام رتبه‌بندی معلمان با طرح اصلی فاصله دارد

خبرگزاری فارس : وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان که اجرایی شد با طرح اصلی فاصله دارد و دولت باید نظام رتبه‌بندی را به مجلس بیاورد و هر سال در بودجه سنواتی، اعتباری اختصاص دهد.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۵
ارزشیابی و رتبه بندی معلمان در فرصت برابر

خبرگزاری صدا و سیما : سید حسن حسینی مدیر امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش، سه شنبه ۵ بهمن، به برنامه «فرصت برابر» می آید.

ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۹۵
رتبه‌بندی معلمان در ۴ عنوان اعلام شد

طرح رتبه‌بندی معلمان در ۴ عنوان طبقه‌بندی شده که به ترتیب شامل پایه حرفه‌ای، ارشدحرفه‌ای، خبره حرفه‌ای و عالی حرفه‌ای …

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۵
استمرار اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۶

خبرگزاری مهر: مدیرکل اموراداری، تشکیلات و تحول اداری وزارت آموزش و پرورش از ادامه اجرای نظام رتبه بندی معلمان در سال ۹۶ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ آبان ۹۵
شیوه‌نامه رتبه‌بندی حرفه‌ای معلمان ابلاغ شد

خبرگزاری فارس: شیوه‌نامه رتبه‌بندی حرفه‌ای معلمان برای اجرا در سال ۹۵ با امضای سرپرست وزارت آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۵ آبان ۹۵
مصوبه کمیسیون تلفیق برای رتبه‌بندی معلمان

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم از مصوبه این کمیسیون برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، تهیه نظام رتبه بندی معلمان و توسعه و تسهیل سفرهای فرهنگی دانش آموزی و دانشجویی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۹۵
جزئیات جدید از طرح رتبه بندی فرهنگیان و معلمان

خبرگزاری فارس : سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا ضوابط رتبه بندی معلمان تغییر کرده است و آیا نیروهای خدماتی شامل رتبه بندی می‌شوند؟»

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۵
رایزنی برای رتبه‌بندی ۵۰ هزار نیروی خدمات

باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توزیع شیر مدارس تأمین شد، از رایزنی برای رتبه‌بندی ۴۰ تا ۵۰ هزار نیروی خدماتی این وزارتخانه خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۹۵
مهر ۹۵ ؛ گام دوم رتبه بندی معلمان

روزنامه ایران: رتبه‌بندی معلمان ماجرای پرپیچ و خمی است که حتی با ادعای آموزش‌وپرورش مبنی بر آغاز فاز اجرایی این طرح از مهر ۹۴ هنوز هم بسیاری از کارشناسان آموزشی بر این باورند خبری از اجرای آن نیست.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۵
کم و کیف فاز دوم رتبه بندی معلمان

وکیل ملت: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از استقرار بخشی از نظام سنجش صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان در سال جاری خبر داد و گفت: فاز دوم رتبه‌بندی معلمان امسال اجرا می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۵
طرح تکمیلی نظام رتبه‌بندی معلمان توسط مجلس در دست تدوین

خبرگزاری خانه ملت: نایب رئیس کمیسیون آموزش‌ وتحقیقات مجلس بیان کرد: طرح تکمیلی نظام رتبه‌بندی معلمان در مجلس به منظور رفع ایرادات طرح تنظیم شده از سوی دولت در دست تدوین است و بار مالی آن نیز در بودجه سنواتی لحاظ شده است.

ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۹۵
جزئیاتی از اجرای فاز دوم رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از استقرار بخشی از نظام سنجش صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان در سال جاری پرداخت و گفت: فاز دوم رتبه‌بندی معلمان امسال اجرا می‌شود.

ادامه مطلب ...
۹ شهریور ۹۵
بررسی طرح « نظام رتبه بندی معلمان »

به گزارش هشدارنیوزفریده اولادقباد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تشریح جلسه روز یکشنبه ۷ شهریورماه کمیسیون گفت:

ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۹۵
رتبه‌بندی ۴۰ هزار نیروی خدماتی آموزش و پرورش

خبر گزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال ۱۰ هزار نفر در دانشگاه فرهنگیان پذیرش می‌شوند و ۱۰ هزار نفر نیز از بین تحصیلکرده‌های مقطع کارشناسی در آموزش و پرورش پذیرش خواهند شد.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۵
اضافه شدن سه میلیون ریال به حقوق فرهنگیان طرح رتبه بندی مشاغل

خبرگزاری ایرنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: با اجرای طرح رتبه بندی مشاغل در مهرماه سال گذشته بطور میانگین سه میلیون ریال به حقوق همکاران فرهنگی و معلمان شاغل در این وزارتخانه اضافه شده است.

ادامه مطلب ...
۲۵ مرداد ۹۵
۴۰ هزار معلم رتبه بندی نشده اند

خبرگزاری ایرنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: حدود ۴۰ هزار نفر از معلمان تاکنون شامل طرح رتبه بندی نشده اند و در حال پیگیری هستیم تا از طریق سازمان مدیریت این موضوع به نتیجه برسد و از خجالت این همکاران درآییم.

ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۹۵
اجرای رتبه‌بندی مربیان پیش‌دبستانی در سال جاری

خبرگزاری ایسنا : معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از اجرای رتبه‌بندی مربیان پیش‌دبستانی در سال جاری خبر داد و گفت: باید به ارتقای صلاحیت‌های حرفه‌ای مربیان پیش‌دبستانی توجه شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ مرداد ۹۵
نظام رتبه‌بندی معلمان «بایگانی» و بیمه طلایی معلمان «زمین‌گیر» شده

خبرگزاری فارس: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: پاداش پایان خدمت معلمان از سال ۹۳ پرداخت نشده و نظام رتبه‌بندی واقعی معلمان هم بایگانی شده و بیمه طلایی زمین‌گیر شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ مرداد ۹۵
مربیان پیش‌دبستانی رتبه‌بندی می‌شوند

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل دفتر آموزش پیش‌دبستانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مربیان پیش‌دبستانی بر اساس شایستگی‌های حرفه‌ای و تخصصی تعیین سطح می‌شوند و بر اساس رتبه کسب شده در این مراکز به فعالیت می‌پردازند.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۵
اجرای طرح رتبه‌بندی حرفه‌ای معلمان کشور

خبرگزاری ایلنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه‌ای به مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور بر اجرای طرح رتبه بندی حرفه ای معلمان کشور تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۱۶ مرداد ۹۵
اعمال رتبه‌بندی در حقوق معلمان بازنشسته

همشهری : مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش از اعمال رتبه‌بندی در افزایش حقوق بازنشستگان فرهنگی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۵
الزام اجرایی شدن رتبه‌بندی معلمان بر مبنای سند تحول

باشگاه خبرنگاران جوان : دبیر کل شورای ‌عالی آموزش و پرورش گفت: سعی داریم رتبه‌بندی معلمان بر مبنای سند تحول بنیادین باشد.
مهدی نوید‌ادهم دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص وضعیت رتبه‌بندی معلمان و تعیین وضعیت فاز‌بندی این طرح گفت: از زمانی که طرح رتبه‌بندی مطرح شد قرار بر این بود که در سه فاز طی سال‌های ۹۴، ۹۵ و ۹۶ اجرایی شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۵
افزایش میانگین ۳۵۰ هزار تومان به حقوق فرهنگیان با طرح رتبه‌بندی

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام ۲۰۰ هزار نفر در آموزش و پرورش در دولت قبل آن هم در ۴ سال، مشکلاتی برای ما به وجود آورده است و برخی استان‌ها هنوز ادعا دارند که ردیف‌های استخدامی آنها در جای دیگری به کارگرفته شده است.

ادامه مطلب ...
۱۰ تیر ۹۵
دیدگاه معلمان درباره طرح رتبه‌بندی فرهنگیان

سلامت نیوز: طرح رتبه‌بندی فرهنگیان از سوی آموزش‌وپرورش از مهر ماه سال گذشته آغاز شده است. در حالی که این طرح معایب و مزایای خود را داشته اما نوع محقق شدن آن باعث نارضایتی طیفی از فرهنگیان نیز شده و اختلاف‌نظرها را افزایش داده است. بر این اساس برخی از معلمان و اعضای کانون صنفی نظرات خود را در این زمینه عنوان کردند.

ادامه مطلب ...
۶ تیر ۹۵
ضرورت جبران نواقص نظام رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری ایسنا: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید نواقص موجود در نظام رتبه‌بندی معلمان جبران شود.

ادامه مطلب ...
۱ تیر ۹۵
رتبه بندی موسسات غیرانتفاعی نهایی شد

خبرگزاری مهر : معاون آموزشی وزارت علوم گفت: رتبه بندی موسسات غیرانتفاعی نهایی شده و به زودی به این موسسات ابلاغ خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۲۹ اردیبهشت ۹۵
فاز دوم رتبه‌بندی و ارتقای معلمان مبتنی بر سنجش صلاحیت‌ها

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فاز دوم رتبه‌بندی و ارتقای معلمان در سال جاری مبتنی بر سنجش صلاحیت‌ها خواهد بود، از ابلاغ بخشنامه‌ای پیرامون چگونگی سنجش صلاحیت‌ها طی یک تا دوهفته آینده خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ اردیبهشت ۹۵
شرایط حرفه‌ای معلمان ریاضی تحت تاثیر چالش نظام رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری ایسنا: استاد ریاضی دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: آموزش، ارتقا و شرایط حرفه‌ای معلمان ریاضی تحت تاثیر چالش نگران‌کننده نظام رتبه‌بندی معلمان واقع شده است.

ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۹۵
فرد بازنشسته شامل رتبه بندی نمی شود

خبرگزاری پانا: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی باید دولت مجوز بدهد که در این خصوص هنوز مجوزی صادر نشده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۵
رتبه بندی معلمان ناقص اجرا شده است

خبرگزاری فارس : معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت افزایش ۶۷ درصدی میانگین حقوق فرهنگیان که مسئولان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده اند، مربوط به حقوق نیروهای ستادی این وزارتخانه است.

ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۹۵
آغاز مرحله دوم رتبه بندی فرهنگیان

خبرگزاری مهر: مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش از آغاز مرحله دوم رتبه بندی معلمان از فروردین ماه خبر داد و گفت: مرحله دوم رتبه بندی تفاوتی با مرحله اول ندارد.

ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۹۵
تلاش دولت برای رفع تبعیض با رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری ایرنا: تهران – ایرنا – سید محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در پاسخ به گلایه‌های معلمان در میزگرد روزنامه ایران گفت:در اجرای نظام هماهنگ پرداخت، نسبت به معلمان تبعیض وجود دارد که با رتبه‌بندی، به دنبال برابری هستیم.

ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۹۵
مقاومت دولت در اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه بحث نظام رتبه‌بندی معلمان در دو سال گذشته مطرح شد، گفت: اجرای این طرح با مقاومت دولت نیز مواجه شده و هنوز اتفاق نیفتاده، به شکلی تغییرات عمومی در کار معلمان اتفاق افتاده بود ولی نتوانست مشکلات این قشر را مرتفع کند.

ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۹۵
محرومیت معلمان کم‌سابقه از طرح رتبه‌بندی عادلانه نیست

خانه ملت: عضو کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با بیان اینکه رتبه‌بندی معلمان به دنبال ارتقای کیفیت نظام آموزشی، ایجاد انگیزه در میان جامعه فرهنگیان است، گفت: اگر این اهداف محقق نشود دیگر طرح رتبه‌بندی معنا پیدا نمی‌کند.

ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۹۵
سرنوشت طرح رتبه بندی معلمان در سال ۹۶

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون شورای عالی آموزش و پرورش از اجرای رسمی طرح رتبه بندی در سال ۹۶ و با توجه به دو نظام سنجش صلاحیت و طرح رتبه بندی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۷ اردیبهشت ۹۵
تشریح جزئیات رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری فارس : مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: بر اساس مصوبه رتبه‌بندی، افراد کمتر از ۶ سابقه مشمول این طرح نمی‌شوند.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۵
مشمولان جدید رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش درباره مشمولان جدید رتبه‌بندی معلمان در سال جاری اظهار کرد: طرح رتبه‌بندی معلمان در ۲۷ اسفند سال ۹۳ به تصویب دولت رسید و پس از تصویب در شورای توسعه مدیریت از ابتدای مهر سال ۹۴ اجرایی شد.

ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۹۵
نظام رتبه‌بندی معلمان از مهرماه سال گذشته اجرا شده است

خبرگزاری خانه ملت: روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اظهار می‌کند که نظام رتبه‌بندی معلمان از مهرماه سال گذشته به مرحله اجرا درآمده است.

ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۹۵
طرح رتبه بندی مربیان پیش دبستانی تنها برای ارتقای شغلی

خبرگزاری خبرآنلاین : طرح رتبه بندی برای مربیان پیش دبستانی تنها مسیر ارتقای شغلی آنها را فراهم می کند و حقوق آنها براساس قانون وزارت کار است

ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۹۵
جایگاه معلمان در طرح رتبه‌بندی مبهم است

خبرگزاری فارس: کارشناس تعلیم و تربیت گفت: معلمان جایگاه خود را در طرح رتبه بندی نمی‌دانند و هیچ چیزی عملاً تغییر نکرده است یعنی همان روند قبلی وجود دارد و فقط اعتباری در احکام معلمان به نام فوق‌العاده شغل صادر شده است.
عباس نجار کارشناس تعلیم و تربیت در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در خصوص طرح رتبه‌بندی معلمان اظهار داشت: در دولت قبل که رتبه‌بندی معلمان مطرح شد، بسته‌ای آماده شد و اعلام کردند جایگاه معلم نباید این چنین باشد.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۵
مربیان پیش‌دبستانی رتبه‌بندی می‌شوند

خبرگزاری ایسنا: معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از رتبه‌بندی مربیان پیش‌دبستانی به کمک دانشگاه فرهنگیان در سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۵
۱۵ شغل شامل طرح رتبه بندی معلمان می شود

خبرآنلاین: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش پاسخ داد که فعلا ۱۵ عنوان شغلی شامل طرح رتبه بندی معلمان می شوند.

ادامه مطلب ...
۲۴ فروردین ۹۵
بخشنامه ای برای حل مشکل ارتقای رتبه شغلی معلمان ابلاغ کردیم

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش گفت: احکام ارتقای شغلی فرهنگیانی که از مهر ۹۴ تا اسفند ۹۴ مشمول ارتقای شغلی می‌شدند، صادر می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۵
توضیحات وزیر درباره طرح رتبه بندی معلمان

خبرگزاری اییسنا : وزیر آموزش و پرورش از رشد ۶۷ درصدی دریافتی فرهنگیان در دولت یازدهم خبرداد و گفت: میانگین دریافتی فرهنگیان در دولت یازدهم برای برخی افراد بیشتر و برای برخی کمتر بوده است.

ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۹۵
چگونگی ارتقای شغلی معلمان به رتبه‌های خبره و عالی

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ نظام سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلمان به زودی تدوین می‌شود و براساس آن معلمان برای دستیابی به رتبه‌های ارشد، خبره و عالی باید امتیازهای لازم را کسب کنند.

ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۹۵
اجرای مرحله دوم طرح رتبه بندی معلمان در سال ۹۵

خبرگزاری صدا و سیما: علی اصغر فانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، از اجرای مرحله دوم طرح رتبه بندی معلمان در سال ۹۵ خبر داد و گفت: معلمان زیر ۶ سال سابقه که سال گذشته مشمول طرح رتبه بندی نبودند از امسال رتبه بندی شده و با توجه به امتیازاتی که کسب می کنند در یکی از رتبه های ارشد، خبره و عالی قرار خواهند گرفت.

ادامه مطلب ...
۱۴ فروردین ۹۵
نظام رتبه بندی معلمان؛ وعده‌ای همچنان تحقق نیافته

خبرگزاری خانه ملت: هیئت دولت نظام رتبه‌بندی معلمان را در سال ۹۲ تصویب و اجرای آن را طی ۴ مرحله و در طول سه سال مقرر کرد؛ آنچه از آن به عنوان فاز اول این نظام یاد می ‌شود در سال ۹۴ به‌طور محدود اجرا شد و البته دولت قصد دارد با بودجه‌ای معادل ۳۵۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۵ فاز دوم آن را اجرایی کند.

ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۹۴
رتبه‌بندی معلمان کمتر از ۶ سال سابقه در سال آینده

خبرآنلاین: رتبه‌بندی معلمان کمتر از ۶ سال سابقه در سال آینده انجام می شود.

ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۹۴
پیشنهاد مسکوت ماندن طرح رتبه‌بندی معلمان

«طرح رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان در مهرماه امسال آغاز شد و فاز دوم از سال ۹۵ آغاز می‌شود و تلاش داریم تا به بهترین شکل طرح رتبه‌بندی معلمان را اجرایی کنیم. پیگیر هستیم تا طرح رتبه‌بندی معلمان برای پرسنل اداری آموزش و پرورش نیز اجرایی شود و در این زمینه مذاکراتی انجام شده است. »

ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۹۴
رتبه‌بندی کامل فرهنگیان به سال آینده موکول شد

همشهری : درحالی‌که وعده‌های قبلی برای اجرای طرح رتبه‌بندی فرهنگیان هنوز محقق نشده، وزیر آموزش‌وپرورش اعلام کرد که طرح رتبه‌بندی بسیاری از فرهنگیان دارای سابقه زیر ۶ سال که مشمول رتبه‌بندی نشدند، سال آینده اجرا می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۹۴
اذعان وزارت آموزش و پرورش به اجرا نشدن طرح رتبه‌بندی معلمان

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش گفت: در جلسه امروز کمیسیون، نماینده وزارت آموزش و پرورش به‌رغم ادعای قبلی دولت مبنی بر اجرا شدن طرح رتبه‌بندی معلمان اقرار کرد که عملاً طرح اجرایی نشده است.

ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۹۴
نظر کارشناسی مرکز پژوهش های مجلس درباره طرح رتبه بندی معلمان

خبر آنلاین : براساس مصوبه دولت، معلمان در ۵رتبه مقدماتی، پایه، ارشد، خبره و عالی رتبه‌بندی حرفه‌ای می‌شوند اما هنوز در مورد میزان دریافتی ابهاماتی وجود داد.

ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۹۴
افزایش اعتبار رتبه بندی معلمان

وزیر آموزش و پرورش مهمترین اقدام این وزارت خانه در سال جاری را اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان دانست و گفت: با اعتباری معادل ۱۵۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۴ این طرح اجرا شد و در سال‌ آینده اعتبار اختصاص یافته ۳۵۰۰ میلیارد تومان است.
فانی بااشاره به دیگر اقدمات این وزارت خانه در سال جاری ادامه داد: در مناطق مرزی کشور حق مرزی را برای فرهنگیان که سال‌ها از تصویب آن گذشته بود، توانستیم محقق کنیم و از اول فروردین امتیازی که برای معلمان در قانون مدیریت خدمات کشوری لحاظ شده بود از ۷۰۰ امتیاز به ۱۵۰۰ امتیاز افزایش یافت.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۴
ای استخدام: اجرای فاز دوم رتبه‌بندی معلمان با ۳۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار

فانی به اجرای طرح رتبه بندی معلمان برای ۸۳۰ هزار نفر از پرسنل از ابتدای مهر اشاره کرد و گفت: هرچند باید اقدامات موثر دیگری صورت بگیرد تا بتوانیم بخشی از تلاش همکاران را پاسخگو باشیم.
وی با بیان اینکه ۱۳۵۰ میلیارد تومان بار مالی ناشی از اجرای طرح بود، افزود: فاز دوم با ۳۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار ادامه پیدا خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۹۴
ای استخدام: وعده وزیر برای اجرای بهتر رتبه‌بندی معلمان

وزیر آموزش و پرورش از اجرای مرحله دوم طرح رتبه‌بندی معلمان درسال۹۵ خبر داد، این در حالی است که بسیاری از معلمان همچنان به اجرای مرحله اول این طرح اعتراض دارند، برخی از آنها می‌گویند این طرح شامل آنها نشده و گروهی هم به اجرای ناقص آن انتقاد دارند.

ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۹۴
معلمان غیر دولتی؛ صلاحیت و شرایط شغلی برابر، دستمزد نابرابر

طرح رتبه بندی معلمان با سر و صدای زیادی در رسانه ها اعلام شد و در مدت زمان کوتاهی خیلی ها تصور کردند که قرار است وضع معیشت زندگی معلمان تغییر کند اما بعد از اجرا شدن طرح رتبه بندی، معلمان تغییرات چشمگیری را احساس نکردند.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۴
ای استخدام : پیگیری اجرای طرح رتبه‌بندی برای پرسنل اداری

وزیر آموزش و پرورش از پیگیری اعمال طرح رتبه‌بندی برای پرسنل اداری آموزش و پرورش خبر داد و خاطرنشان کرد: با آقای نوبخت مذاکراتی داشتیم که امیدواریم این مشکل نیز حل شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ بهمن ۹۴
اجرای ناقص رتبه‌بندی معلمان نارضایتی‌های زیادی را دامن زده است

کلام‌الله صفری عصر امروز در نشست با جمعی از فرهنگیان با اشاره به نزدیکی انتخابات پیش‌روی مجلس خبرگان و شورای اسلامی اظهار کرد: فرهنگیان با تمام توان بصیرتی و آگاهی بی‌نظیر خود و با حضور حداکثری در صحنه انتخابات حاضر شده و به شایستگان رأی می‌دهند.

ادامه مطلب ...
۵ بهمن ۹۴
ای استخدام: اجرای مرحله اصلی نظام رتبه‌بندی در سال آینده

سیدمحمد بطحایی با اشاره به استمرار اجرای نظام رتبه بندی در سال آینده گفت: مرحله مقدماتی نظام رتبه بندی در سال ۹۴ اجرا شد، اما مرحله اصلی رتبه‌بندی که استقرار نظام سنجش صلاحیت‌ها خواهد بود در دست طراحی و برنامه ریزی است که امیدواریم تا قبل از پایان سال جاری نظام نامه آن ابلاغ شود.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۴
معلمان مدارس غیردولتی فعلا شامل طرح رتبه بندی نمی شوند

کاربری در بیان مشکل خود نوشته است:” با سلام فرمودید برای معلمان غیرانتفاعی طرح رتبه بندی داریم ولی بر چه اساسی وقتی بعد از پنج سال کار هنوز بیمه ندارم و با حقوق اندک ساعت ۴ هزار تومان داریم کار میکنیم. روز های تعطیل هم محاسبه نمیشه و در دی و خرداد و ایام نوروز حقوق نداریم ما از حداقل ها محروم هستیم همه جا طبق قانون کار است ولی ما تمام هفته هم که بریم به پانصد تومان در ماه نمیرسه تازه شما طرح رتبه بندی رو که اجرا کنید مگر مدیران ترتیب اثر میدن تو رو خدا به وضعیت ما رسیدگی کنین. وقتی صحبت بیمه میشه همش،رو از خودمان میگیرند یعنی هر چی درآمد داشته یم باید بدیم بیمه. خواهشا رسیدگی کنید ما امنیت شغلی نداریم”

ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۹۴
میانگین افزایش حقوق معلمان رتبه‌بندی شده به ۳۰۰ هزار تومان رسید

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمانی که سابقه‌ خدمتشان کمتر از ۶ سال است، مشمول طرح رتبه بندی نشدند اما شایان به ذکر است معلمانی که تحت پوشش این طرح بودند ۳۰۰ هزار تومان بطور میانگین افزایش حقوق داشته‌اند.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۴
ای استخدام : مشمولان جدید رتبه‌بندی معلمان درسال آینده

طرح رتبه‌بندی معلمان که ارتقای مهارت‌های تخصصی معلمان را دنبال می‌کند با وجود تمام فراز و نشیب‌ها و حواشی که داشت سرانجام در مهرماه امسال برای بخش بزرگی از فرهنگیان به اجرا در آمد و مسئولان آموزش و پرورش در همان زمان اعلام کردند که امسال فاز اول رتبه بندی اجرا شده و در سال ۹۵ شاهد اجرای فاز جدیدی از آن خواهیم بود که تغییرات بسیاری با آنچه اکنون اجرا شده خواهد داشت.

ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۹۴
۶ ایراد به طرح رتبه‌بندی معلمان

سیدحسین نقوی حسینی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص مهم‌ترین مشکلات آموزش و پرورش اظهار داشت: وقتی در جمع فرهنگیان و مدارس حضور پیدا کرده و با آنها صحبت می‌کنیم، اظهار نگرانی جدی راجع به آموزش و پرورش، شرایط تعلیم و تربیت، نحوه ارزشیابی‌ها، شرایط اقتصاد آموزش و پرورش، منزلت و انگیزه‌های معلمی و فضای فرهنگی حاکم بر مدارس می‌کنند.

ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۹۴
طرح رتبه بندی شامل معلمان سرکلاس می شود

در حال حاضر طرح رتبه بندی و افزایش حقوق شامل معلمان و کسانی می شود که سر کلاس حاضر هستند و از این رو ۵ هزار نفر شامل این طرح نشده اند.

ادامه مطلب ...
۴ آبان ۹۴
توضیح آموزش و پرورش در خصوص افزایش حقوق ناشی از رتبه بندی فرهنگیان

اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای برخی شایعات مربوط به افزایش حقوق ناشی از رتبه‌بندی فرهنگیان و عدم محاسبه آن در میزان حقوق بازنشستگی را تکذیب کرد.

ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۹۴
بازنشستگانی که به خاطر چند روز از طرح رتبه بندی معلمان جاماندند

بسیاری از معلمانی که از طرح رتبه بندی به خاطر چند روز زودتر از اجرای طرح بازنشسته شدن بازماندند شکایتشان را در سرویس مشکلات مردم خبرگزاری ثبت کرده اند. یکی از آنها اعتراضش را اینطور بیان کرده: ما عده ای از بازنشستگانی هستیم که پایان شهریور ماه بازنشسته شدیم و بعد از این همه صبر کردن، طرح رتبه بندی از اول مهر اجرا شد! یعنی به خاطر چند روز این طرف و آن طرف از مزایای این طرح بازماندیم. آموزش و پرورش برنامه ای برای ما که به خاطر یک ماه از طرح جاماندیم ندارد؟

ادامه مطلب ...
۳۰ شهریور ۹۴
صدور احکام رتبه بندی فرهنگیان از فردا

طرح طبقه بندی مشاغل آموزش و پرورش همه کسانی که در این سازمان مشغول کار هستند را شامل می شود.

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۴
ای استخدام : وضعیت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۴ در طرح رتبه‌بندی

معاون توسعه و مدیریت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فرهنگیان بازنشسته مشمول طرح رتبه بندی نمی شوند گفت:افرادی که قبل از مهر بازنشسته می‌شوند را با اندکی تأخیر بازنشسته می کنیم .

ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۹۴
ای استخدام : تشریح ضوابط ومعیارهای رتبه‌بندی معلمان

رسول پاپایی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه ضوابط رتبه‌بندی ابلاغ شد، اظهار داشت: ضوابط رتبه‌بندی حرفه‌ای مشمولان طرح طبقه‌بندی مشاغل معلمان براساس مصول ۹ شهریور ۹۴ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به منظور اجرا از تاریخ اول مهر از طرف وزیر آموزش و پرورش ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۹۴
ای استخدام : رتبه بندی معلمان فقط برای معلمان بیش از۶ سال سابقه

معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان فقط مشمول معلمان بالای شش سال سابقه خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۹۴
۸۰ درصد معلمان در طرح رتبه‌بندی میانگین افزایش حقوق را دریافت می‌کنند

طرح رتبه‌بندی معلمان در شورای توسعه مدیریت تصویب شد و با ابلاغ آن به آموزش و پرورش قرار است از اول مهر کار صدور احکام فرهنگیان اجرایی شود. براین اساس افراد طبق شایستگی‌هایی تعریف شده بررسی و به آنها امتیازاتی داده می‌شود که در چهار رتبه پایه، ارشد، خبره و عالی طبقه‌بندی می‌شوند و به ترتیب از ۱۵، ۲۵، ۳۵ و ۵۰ درصد حق شغل بهره‌مند خواهند شد همچنین مدرک تحصیلی تأثیری در احراز رتبه توسط افراد تأثیری ندارد و سهم سوابق کاری پُررنگ لحاظ شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۹۴
ای استخدام : حقوق معلمان پس از اجرای طرح رتبه بندی افزایش می‌یابد

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: افزایش حقوق معلمان پس از اجرای طرح رتبه‌بندی آن‌ها صورت خواهد گرفت.

ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۹۴
رتبه بندی فرهنگیان از اول مهر اجرا می شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: احکام رتبه بندی فرهنگیان هفته آینده به تصویب شورای توسعه مدیریت می رسد و از اول مهر اجرا خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۴
زمان صدور احکام معلمان در طرح رتبه بندی

وزیر آموزش و پرورش از آغاز طرح رتبه بندی معلمان در نیمه دوم سال جاری خبرداد و گفت: این طرح آغاز یک راه برای پاسخ به خواسته معلمان باهدف ایجاد زمینه ارتقای مهارت های حرفه ای، افزایش حقوق و مزایا و کاهش فاصله دریافتی معلمان با سایرکارکان دولت و ارتقای منزلت و جایگاه معلمان در سطح جامعه اجرایی می شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ مرداد ۹۴
تکلیف بازنشسته های فرهنگی در طرح رتبه بندی معلمان چه شد؟

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام خبر افزایش ۳۵ درصدی حقوق نیروهای اداری آموزش و پرورش، درباره وضعیت بازنشستگان در طرح رتبه‌بندی گفت: تلاش می‌کنیم از طریق پاداش پایان خدمت حتی افرادی که شهریور امسال بازنشسته می‌شوند، آنها را از مزایای رتبه‌بندی بهره‌مندی کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۴ مرداد ۹۴
کدام معلم ها مشمول طرح رتبه بندی می شوند؟

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره دایره شمول طرح رتبه‌بندی گفت: تمامی معلمان بالای شش سال سابقه مشمول طرح رتبه‌بندی می‌شوند.

ادامه مطلب ...

108 نظر برای «آخرین خبر از وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)»


 1. عباس

  کاش ما نیروهای خدماتیه (قراردادی و پیمانی )رو میدادن به شهرداری حد اقل اینجوری می فهمیدیم از بدنه آموزش و پرورش جدا شدیم.نه رتبه بندی نه گروه نه رتبه نه کارت شناسایی نه اضافه کار نه حق شیفت نه حق سرایداری…..اصلا انگار ما جزء آموزش پرورش نیستیم.
  به خدا اگه یه مدیر یه هفته هم بره مرخصی هیچ مشکلی تو مدرسه به وجود نمیاد ولی اگه ما یه روزم نباشیم خودتون قضاوت کنید چی میشه………..
  در ضمن ما هفته ای 44 ساعت کار می کنیم……….

  پاسخ
 2. مجیدزارعیان

  باسلام بنده با 21سال سابقه با مدرک فوق دیپلم با کمبود 25 ساعت ضمن خدمت یکسال است که حدود 300 هزارتومان که می بایست به حقوقم اضافه شود پارسال که حدود 35ساعت کلاس گذاشتند بنده عمل جراحی دیسک کمر داشتم وتا حالا هیچ کلاس دیگری نگذاشته اند راه چاره بنده چیست؟ممنون اگر راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • خدمات

   با سلام آیا فکری به حال نیروهای خدماتی با مدرک دانشگاهی که تازه فارغ التحصیل شده اند ایا فکری خواهید کرد؟ممنون می شوم اگه خبر را منتشر کنید خیلی بخدا چشم انتظار هستن.تورا خدا جواب بدهید؟

   پاسخ
 3. بازنشسته فرهنگی

  رتبه بندی اولویت اجرای آن برای بازنشستگان فرهنگی بوده است زیرا هر فرهنگی با داشتن هر مدرک و سنوات خدمت و مدرک تحصیلی با صد الی دویست هزار تومان نوسان بازنشسته شده است و یک هرج و مرج و بی نظمی در حقوق دریافتی بازنشستگان فرهنگی بوجود آمده است که می بایست همه بازنشستگان فرهنگی رتبه و طبقه بندی شوند تا احقاق گردد و ترمیم حقوق بازنشستگان فرهنگی بر حسب معیار سنجی باشد نه آنکه مدیریت برنامه ریزی آقای نوبخت اعلام کرده است که فله ای است هر بازنشسته ای که کمتر از این مقدار حقوق می گیرد این قدر درصد اضافه شود و هر بازنشسته ای که بین این مقدار تا آن مقدار حقوق می گیرد فرض یک درصد معلومی اضافه شد که این برنامه ریزی محسوب نمی شود و اگر محسوب شود برنامه ریزی در نوع فله ای بدون داشتن معیار سنجش واقعی برای افزایش حقوق محسوب می شود که خود تبعیض و مشکلات جدیدی را در نوع پرداختی بوجود می آورد و معایب آن بیشتر از محاسن آن می باشد .

  پاسخ
 4. بازنشسته فرهنگی

  آقای فانی همین مقدار بودجه را دولت و وزارت آموزش و پرورش فقط بین شاغلین فرهنگی تقسیم کرده است و بازنشستگان فرهنگی را با داشتن سی سال خدمت فراموش کرده اند به طوری که شاغلین فرهنگی دو برابر بازنشستگان فرهنگی همتراز خود حقوق دریافت می کنند و هیچکس در فکر شان و منزلت بازنشستگان فرهنگی نمی باشد واقعاٌ خجالت آور می باشد که بازنشستگان فرهنگی را در این سال های پیری و کهولت و بیماری در شرایطی که به علل های گوناگون منجلمه بیماری هزینه های آنها روز افزون اضافه می شود باید نصف شاغلین همتراز خود حقوق بگیرند و حتی متاسفانه در خدمات دهی بیمه درمانی آنها نیز تبعیض وجود دارد واقعاٌ برای مسئولین دست اندر کار متاسفم و دولت تدبیر و امید در این مدت دوسال حقوق شاغلین فرهنگی را دوبرابر نموده است و متاسفانه اصلاٌ به حقوق بازنشستگان توجهی نکرده است و فاصله دو برابری حقوق شاغلین و بازنشستگان فرهنگی را به دیده اغماض نگاشته است .!!!!

  پاسخ
 5. ایرانی ومعلم

  اگه واقعا میخواهنند قشر فرهنگیان با روحیه باشند بجای شرط گذاشتن برای همه وکسانیکه حقوقشان مثل خدماتی کم است بیشتر افزایش دهند والکی شرایط نگذارند انصافا رسوا شدیم

  پاسخ
 6. مشتروي

  آیا خدمتگزارا فرهنگی نیستند . پس چرا این رتبه بندی شامل ما نشده . اول به حقوق ما نگاه کنید . ما با پایین ترین ردیف حقوق جزء قشر ضعیف جامعه فرهنگی هستیم . ولی دردم را به که بگویم . خدایا خودت شاهد باش

  پاسخ
 7. حلیمه یاری

  رتبه بندی خوبه . به شرطی که انصاف رعایت بشه . به خاطر رتبه بندی وضعیت عالی شدن مامعلوم نیست .میگن سایت بسته است . چون ما 7/1 نبودیم حکم عالی اجرانشد چرا ؟
  در شهر ما فقط دومدرسه روستایی داریم با 5 دقیقه فاصله از شهر و 7 دانش آموز . که همکار امتیاز بالامی ره ما درشهر 30 به بالا دانش آموز دارم . وسالیان زیاد روستای اول خدمت هم قبول نیست .حالا همکاران با 23 سال سابقه عالی شدند ولی ما نشدیم . در حالی که 4 مهر 24 سالم تمام شد .چرا سایت بسته است ؟

  پاسخ
 8. اسفندی

  چراحکم بازنشستگی عده ای را27اسفند93 زدنددرصورتی که مدارس تا28 اسفندبازبود واز29اسفندتا13فروردین مدارس تعطیل بود.چراحق این افراد ضایع شدوباحکم فروردین 93حقوق وپاداش دریافت می‌کنند. می بایست باتوجه به تعطیلی مدارس درنوروز حکم ایشان 14فروردین 94زده میشه. چراحقشان ضایع شدبعداز این همه سال زحمت برای آموزش وپرورش میهن اسلامی

  پاسخ
 9. منتصر

  دوستان با عرض شرمندگی در روایات اامده که احمق الرجال معلم الاطفال…لطفا انتظار نداشته باشید در کویر گل بروید چون انتظار جاهلانه ایست

  پاسخ
  • رقیه ابراهیمی پور

   مامعاونین اجرایی مدارس شش ماه از سال تحصیلی 94 را کارکرده ایم هنوز هم برای بستن دفاترامتحانات و غیره درگیرکار مدرسه هستیم چرا رتبه بندی فرهنگیان شامل حال ما نشده ؟ بعد از 30 سال تلاش و کوشش چقدر عالی ازما تقدیر به عمل آمد.

   پاسخ
 10. مهرگان

  با170_180هزارتومان مشکلی حل میشه. ای کاش این طرح اجرا نشه. وزارت نیرو 500هزار ت افزایش حقوق داشتند چرا ماباید اینهمه بدبخت باشیم. کل دنیا فهمید اندکی اصافه میشه به حقوق پایین ما

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.