آخرین اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی در سال ۹۸

۲ روز قبل ۱۴۳ نظر

آخرین اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست آخرین اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی موجود در این صفحه :


۲۵ تیر ۱۳۹۸
استخدام ۱۰۵ هزار مربی پیش‌دبستانی
سرپرست وزارت آموزش و پرورش خبر داد ۱۰۵ هزار مربی پیش‌دبستانی مشمول استخدام هستند و تاکید کرد کلاس‌های درس امسال بدون معلم نمی‌مانند.
ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۱۳۹۸
مربیان پیش‌دبستانیِ خوزستان خواستار تبدیل وضعیت هستند
مربیان پیش‌دبستانی استان خوزستان با مراجعه به آموزش و پرورش، خواستار تبدیل وضعیت خود شدندجمعی از مربیان پیش‌دبستانی استان خوزستان در تماس با خبرنگار ایلنا از شرایط شغلی خود انتقاد کردند.این مربیان می‌گویند: ما خواستار تبدیل وضعیت به حق‌التدریسی هستیم؛ این خواسته‌ی ما مطابق با مصوبات مجلس شورای اسلامی‌ست.یکی از این مربیان می‌گوید: سالهاست با کمترین سطح دستمزد، امنیت شغلی و خدمات رفاهی مشغول به کاریم؛ ما نسبت به آینده نامطمئن خود نگرانیم و امیدواریم مسئولان فکری به حال ما بکنند.
ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۸
نیروهای حق التدریس و پیش‌دبستانی استخدام رسمی می شوند
نماینده آبادان در مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش مکلف شده تا کلیه نیروهای حق التدریس و پیش دبستانی و آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی را طبق شرایط و ضوابط تا پابان برنامه ششم توسعه، به استخدام رسمی درآورد.
ادامه مطلب ...
۱۱ خرداد ۱۳۹۸
دستورالعمل اجرایی استخدام مربیان پیش‌دبستانی در انتظار تصویب دولت
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دستورالعمل اجرایی استخدام مربیان پیش‌دبستانی باید در هیات دولت مصوب شده و سپس به استان‌ها ابلاغ شود.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
جذب ۲۵۰۰۰ معلم حق‌التدریسی و پیش‌دبستانی در آموزش و پرورش
عضو هیئت رئیسه مجلس ‌با بیان اینکه سال آینده بیش از ۲۵ هزار نفر معلم حق‌التدریسی و پیش‌دبستانی جذب آموزش و پرورش می‌شوند گفت: ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای این کار در نظر گرفته شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۱۳۹۷
جزئیات برگزاری دوره‌های توانمندسازی مربیان پیش دبستانی
مدیرکل آموزش پیش دبستانی با اشاره به الزام شرکت در دوره‌های توانمندسازی مربیان، گواهینامه آن را فاقد اعتبار استخدامی دانست.
ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۱۳۹۷
استخدام نیروهای پیش دبستانی و حق‌التدریسی و پاره وقت‌ها را عملیاتی نمایید
نماینده مردم خدابنده در مجلس با انتقاد از قیمت‌گذاری خودرو در کشور تصریح کرد: گویی ایران‌خودرو و سایپا جزو شرکت‌های آمریکایی شده و قوانین تحریم را نسبت به ملت ایران اجرایی کرده‌اند.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
اشتغال مشروط مربیان در پیش دبستانی ها
حکیم زاده از تدوین چهارچوب صلاحیت های حرفه ای مربیان پیش دبستانی خبر داد و گفت: اگر مربیان پیش دبستانی دوره ها ی آموزشی را نگذرانند دیگر حق مربیگیری در پیش دبستانی ها را ندارند.
ادامه مطلب ...
۷ آبان ۱۳۹۷
جذب مربیان پیش دبستانی
مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان از جذب حداکثری مربیان پیش دبستانی در سال آینده خبر داد و گفت: ورود موسسات علمی آموزشی به مدارس ابتدایی خط قرمز آموزش و پرورش گلستان است.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
لزوم توجه به مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌ها
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ۲۵۰۰ روز اول زندگی هر فرد مطمئناً مهم‌ترین و ارزشمندترین دوران زندگی هر فرد است زیرا شخصیت هر فرد در ۷ سال اول زندگی ساخته می‌شود.
ادامه مطلب ...
۵ شهریور ۱۳۹۷
اصرار نمایندگان برای استخدام حق‌التدریس‌ها و مربیان پیش‌دبستانی
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه ما موافق تعطیلات زمستانی مدارس هستیم به شرط آنکه اجازه تغییر زمان شروع سال تحصیلی را داشته باشیم گفت: اگر مجلس قانونش را تغییر دهد و ما بتوانیم تاریخ شروع مدارس را به شهریور بیاوریم، می‌توانیم تعطیلات زمستانی هم داشته باشیم که مزایایی هم دارد.
ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
گام وزارت آموزش و پرورش برای تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس، نهضتی‌ها و پیش‌دبستانی‌ها
معاون منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش درباره گام این وزارتخانه برای تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس، نهضتی‌ها و پیش‌دبستانی‌ها پس از مصوبه اخیر مجلس توضیحاتی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
میانگین حقوق مربیان پیش دبستانی ۴۵۰تا۶۰۰ هزار تومان است
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: مدرک تحصیلی مربیان پیش از دبستان دیپلم و یا فوق دیپلم است زیرا میزان حقوق دریافتی آنها در شهرستان ها۴۵۰ هزار تومان و در تهران ۶۰۰ هزار در سال گذشته بود.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۶
۱۲۴۹ معلم پیش دبستانی لرستان در انتظار استخدام
خبرگزاری ایسنا : مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: ۱۲۴۹ معلم پیش دبستانی استان در انتظار استخدام هستند.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۶
جذب مربیان پیش‌دبستانی بومی و نهضتی در بازه زمانی سه‌ساله
خبرگزاری فارس:نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اذعان به اینکه مربیان پیش‌دبستانی و نهضتی‌ها در استان گیلان حدود ۲۷۰۰ نفر می‌باشند، تصریح کرد: آموزش‌وپرورش استان گیلان قدرت جذب یک‌ساله همه آن‌ها را به یک‌دفعه ندارد و قرار بر این است که آن‌ها در بازده سه‌ساله جذب شوند، زیرا استان گیلان از نیروی انسانی مازاد برخوردار است و ظرفیت یک‌باره را دارا نیست.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۶
بومی بودن از شرایط جذب معلمان پیش‌دبستانی
خبرگزاری فارس:رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: آموزش‌ و پرورش استان گیلان قدرت جذب یک‌ساله همه آن‌ها را به یک‌ دفعه ندارد و قرار بر این است که آن‌ها در بازه سه‌ ساله جذب شوند.
ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۱۳۹۶
جذب ۲۶۰ مربی پیش دبستانی و خرید خدمت در گیلان
خبرگزاری ایرنا:مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: در سال تحصیلی جدید ، ۲۶۰ مربی پیش دبستانی و خرید خدمت به صورت حق التدریسی در آموزش و پرورش استان جذب شدند.
ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۱۳۹۶
جذب و بکارگیری ۲۰ مربی پیش دبستانی در بردسیر
باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر آموزش و پرورش بردسیر از جذب و بکارگیری ۲۰ مربی پیش دبستانی بومی در مدارس دولتی این شهرستان خبر داد .
ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۱۳۹۶
بکارگیری مربیان پیش دبستانی مدارس دولتی و حق التدریس ها در کردستان
خبرگزاری ایرنا : رئیس امور اداری آموزش و پرورش کردستان گفت: تعدادی از مربیان پیش دبستانی، نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریس های سابق در استان، با رعایت ضوابط مربوطه به صورت حق التدیس جدید و در حد نیاز شهرستان ها و مناطق تابعه بکارگیری می شوند.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۶
جزییات جذب نیروی پیش دبستانی در آموزش و پرورش خوزستان
بازارکار: معاون ابتدایی آموزش و پرورش خوزستان گفت: فرزندان فرهنگیان در اولویت جذب به عنوان مربی پیش دبستانی قرار دارند.
ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۶
جذب ۴۰۰ مربی پیش دبستانی درآموزش و پرورش خراسان جنوبی
خبرگزاری مهر : مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از صدور مجوز برای جذب ۴۰۰ مربی پیش دبستانی در آموزش و پرورش استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۶
جذب هفت هزار نیرو با اجباری شدن پیش‌دبستانی در خوزستان
خبرگزاری ایسنا : مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از جذب هفت هزار معلم با اجباری شدن پیش‌دبستانی در استان خبر داد و گفت: در سه یا چهار سال اخیر با برگزاری آزمون‌ها نتوانسته‌ایم بیش از یک‌هزار نفر را جذب کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۱۳۹۵
انتقاد از لاینحل ماندن وضعیت استخدام معلمان و مربیان پیش دبستانی
 خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون عمران مجلس از لاینحل ماندن وضعیت استخدام معلمان و مربیان پیش دبستانی ابراز تاسف کرد و افزود: آقای دانش آشتیانی! شما در آغاز راهید لطفا تحرکی از خود نشان دهید تا قشر فرهیخته فرهنگی امیدوار به تصمیمات عقلانی دولت شوند.
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۵
وجود نیروی مازاد مربیان پیش دبستانی در مازندران
خبرگزاری ایسنا : معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران گفت: مازندران در حوزه مربیان پیش دبستانی مازاد نیرو دارد. سیدعیسی میرشفیعی در گفت‌گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: در حوزه پیش دبستانی قرار شد چنانچه آموزش و پرورش نیرویی نیاز داشته باشد بر اساس نیازش از طریق مربیان حق التدریس پیش دبستانی استفاده کند.
ادامه مطلب ...
۶ مهر ۱۳۹۵
جذب ۳۰۰ نفر از مربیان پیش دبستانی در خراسان شمالی
خبرگزاری تابناک : مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: امسال ۳۰۰ نفر از مربیان پیش دبستانی در خراسان شمالی جذب شدند.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
استخدام ۳۰۰۰ مربی پیش دبستانی در خوزستان
خبرگزاری مهر : مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد: ۳ هزار نفر مربی پیش دبستانی در آموزش و پرورش خوزستان استخدام شدند.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۵
آموزش و پرورش مکلف به کارگیری مربیان پیش‌دبستانی و خرید خدمت شد
خبرگزاری تسنیم : نمایندگان مجلس وزارت آموزش و پرورش را مکلف کردند مربیان پیش‌دبستانی و نیروهای خرید خدمت آموزشی را به کارگیری کند.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۵
اولویت استخدام برای مربیان پیش دبستانی
باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از توجه به جذب نیرو در رشته‌های مختلف برای آزمون استخدامی و نگاه ویژه به جذب نیروهای پیش‌دبستانی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۱۳۹۵
اجرای رتبه‌بندی مربیان پیش‌دبستانی در سال جاری
خبرگزاری ایسنا : معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از اجرای رتبه‌بندی مربیان پیش‌دبستانی در سال جاری خبر داد و گفت: باید به ارتقای صلاحیت‌های حرفه‌ای مربیان پیش‌دبستانی توجه شود.
ادامه مطلب ...
۲۰ مرداد ۱۳۹۵
برنامه‌ای برای استخدام مربیان پیش‌دبستانی نداریم
خبرگزاری ایسنا: معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ دستورالعمل راهبران آموزشی به استان‌ها در ظهر امروز خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۸ مرداد ۱۳۹۵
مربیان پیش‌دبستانی رتبه‌بندی می‌شوند
خبرگزاری ایسنا : مدیرکل دفتر آموزش پیش‌دبستانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مربیان پیش‌دبستانی بر اساس شایستگی‌های حرفه‌ای و تخصصی تعیین سطح می‌شوند و بر اساس رتبه کسب شده در این مراکز به فعالیت می‌پردازند.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۵
۱۳هزار دانشجو معلم آماده ورود به مدارس ابتدایی
قدس آنلاین : سرپرست دانشگاه فرهنگیان از پذیرش دانشجو در این دانشگاه بدون شرط معدل در سالیان پیشین، ابراز تاسف کرد. دکتر مهرمحمدی که در گردهمایی معاونان آموزش ابتدایی سراسر کشور در مشهد سخن می‌گفت، تاکید کرد: ما از سال ۹۳ به بعد علاوه بر شرط معدل که عدد ۱۵ است، شرط رتبه کنکور را با رتبه ۶ هزار و پانصد قید کردیم، زیرا معتقدیم دانشجویان این دانشگاه نباید بدون ضابطه و احراز شرایط لازم، وارد چرخه تعلیم و تربیت شوند.
ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۱۳۹۵
تزریق نیروی رسمی به مراکز پیش دبستانی‌
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر آموزش پیش‌دبستانی وزارت آموزش‌ و پرورش از تحقق تخصیص ردیف اعتباری ویژه به مراکز پیش‌دبستانی از سال تحصیلی جاری خبر داد و گفت: این اعتبار صرف توسعه مراکز پیش‌دبستانی در مناطق محروم و دوزبانه خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۱۳۹۵
استخدام بیش از ۱۰۰ معلم بصورت رسمی در مدارس و مهد کودکها
باشگاه خبرنگاران جوان : به منظور یکسان سازی آموزش و آماده کردن دانش آموزان خلاق برای تحصیل در مدارس پیش دبستانی ها تحت پوشش آمورش و پرورش قرار می گیرند.
ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۱۳۹۵
نظام جامع درجه بندی مربیان پیش دبستانی طراحی شده است
خبرگزاری مهر: انزلی- مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اجرای نظام درجه بندی مربیان پیش دبستانی گفت: با اجرای نظام فوق، مزایایی به مربیان پیش دبستانی تعلق می گیرد.
ادامه مطلب ...
۲۱ تیر ۱۳۹۵
تعیین سطح توانمندی مربیان پیش دبستانی براساس نظام شایستگی حرفه ای
خبرگزاری ایرنا: انزلی - ایرنا - مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش از تعیین سطح ارتقاء توانمندی مربیان پیش دبستانی براساس نظام شایستگی حرفه ای خبر داد.
ادامه مطلب ...
۸ تیر ۱۳۹۵
نامشخص بودن وضعیت مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش
خبرگزاری فارس: طرح تعیین تکلیف مربیان پیش‌دبستانی طی تابستان ۹۴ در مجلس مطرح می‌شود که از مربیان فعلا به عنوان معلمان حق‌التدریس استفاده شود که این طرح در مازندران به درستی اجرا نشد و تعداد بسیار زیادی از مربیان از حق خود جا ماندند.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۵
مجوزی برای استخدام معلمان پیش دبستانی مازندران صادر نشد
خبرگزاری ایرنا: معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران گفت که مجوزی برای استخدام معلمان پیش دبستانی که در مدارس غیر دولتی استان مشغول به کار هستند ، صادر نشده است .
ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۱۳۹۵
علت عدم شرکت مربیان پیش دبستانی در آزمون استخدامی
خبرگزاری ایسنا: نماینده خوی با انتقاد از وزیر آموزش و پرورش برای استخدام نشدن معلمان حق التدریسی گفت که چرا اجازه شرکت در آزمون استخدامی به مربیان پیش دبستانی داده نشده است؟
ادامه مطلب ...
۲۶ خرداد ۱۳۹۵
۱۶ هزار مربی پیش دبستانی جذب شدند که مهارت و دانش تخصصی ندارند
خبرگزاری پانا: محمد دیمه ور اظهار کرد: در دوره ابتدایی ۷۰۲ رشته تحصیلی برای جذب مربی داریم که باید دایره جذب مربیان با بیشتر شدن رشته ها افزایش یابد.
ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
جذب نیروهای پیش‌دبستانی در مناطق مورد نیاز گیلان
خبرگزاری فارس: مدیر کل آموزش و پرورش گیلان گفت: امسال قانون به ما اجازه می‌دهد در مناطق که نیاز داریم نیروهای پیش‌دبستانی و خرید آموزش را جذب کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
تبدیل وضعیت مربیان پیش‌دبستانی منوط به برگزاری آزمون
خبرآنلاین : فانی وزیر آموزش و پرورش: مجلس سال گذشته مصوبه‌ای داشت و در آن درباره به کارگیری نیروهای پیش‌دبستانی با رشته‌های مرتبط تاکید داشت و باید به استناد قانون مصوب مجلس عمل کرد.
ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
تاکید بر پرداخت معوقات فرهنگیان و جذب مربیان پیش دبستانی
خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون صنایع و معادن با تاکید بر پرداخت معوقات فرهنگیان و اجرایی شدن کامل قانون جذب مربیان پیش دبستانی از سوی وزارت آموزش و پرورش، گفت: مسئولان دولتی با دست اندازی ها و راه زنی آمریکا برخورد قاطع داشته باشند.
ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
حق‌التدریس معلمان پیش‌دبستانی استان آذربایجان‌ غربی پرداخت می‌شود
 خبرگزاری تسنیم: مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌ غربی گفت: حق‌التدریس معلمان پیش‌دبستانی استان آذربایجان‌ غربی از فردا پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
طرح رتبه بندی مربیان پیش دبستانی تنها برای ارتقای شغلی
خبرگزاری خبرآنلاین : طرح رتبه بندی برای مربیان پیش دبستانی تنها مسیر ارتقای شغلی آنها را فراهم می کند و حقوق آنها براساس قانون وزارت کار است.
ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۵
مربیان پیش‌دبستانی رتبه‌بندی می‌شوند
خبرگزاری ایسنا: معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از رتبه‌بندی مربیان پیش‌دبستانی به کمک دانشگاه فرهنگیان در سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۱۳۹۵
نیروهای پیش دبستانی که جذب آموزش و پرورش شدند ماندگار می شوند
خبرگزاری پانا: مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: در سراسر مناطق و نواحی آموزش و پرورش خوزستان خانه های کنکور شروع به فعالیت کرده اند و مشاورین صاحب نظر در این خانه ها مستقر هستند و به دانش آموزان مشاوره می دهند .
ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۱۳۹۵
مشکل معلمان پیش‌دبستانی هرچه سریع‌تر حل شود
خبرگزاری ایسنا : نماینده درود و ازنا در تذکری به منظور آموزش و پرورش بر لزوم حل مشکل معلمان پیش‌دبستانی و نیروهای خرید خدمت و خدمات آموزشی تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۱۳۹۴
مربیان پیش دبستانی و حق التدریس در صورت نیاز سال بعد جذب می شوند
خبرگزاری خبرآنلاین : برای سال آینده اگر آموزش و پرورش نیاز به جذب نیروی مربی پیش دبستانی یا حق التدریس داشته باشد براساس مدرک اقدام می کند.
ادامه مطلب ...
۹ اسفند ۱۳۹۴
شرایط جذب حق‌التدریسی مربیان پیش دبستانی در سال آینده
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال حدود ۱۶ هزار نفر از مربیان پیش دبستانی به صورت حق‌التدریس جذب شدند گفت: برای سال آینده نیز اگر آموزش و پرورش نیاز به نیرو داشته باشد می‌تواند با توجه به مصوبه اقدام کند.
ادامه مطلب ...

۱۴۳ نظر برای آخرین اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی در سال ۹۸

 • سعیده
  سلام وقت بخیر من کارشناسی علوم تربیتی هستم دوسال درمهدکودک کارکردم امامیخوام مربی پیش دبستانی مدارس دولتی کارکنم ب اموزش وپرورش هم مراجعه کردم گفتند فقط کسانی ک کلاس شرکت کردند ثبت نام میکنند میخواستم بدونم این کلاسهاکجا برگزار میشه ممنون اگه زودتر جواب بدید
  پاسخ
   • رامین امیری
    سلام والا من مربی پیش دبستانی هستم از سال 1392تا الان یک عده سابقه کذب براشون مدیران مدارس درست کردن که قبل 1391بعنوان مربی پیش دبستانی کارکردن درحالیکه بیشترشان 1392 شروع بکارکردن وخیلیاش یک روزم درس ندادن فقط چند نفر انگشت شمار از شست نفر مربی طرح بهشون میخورد این چه عدالتیه بخدا فشار روانی رومونه انصاف یکی حقوق آنچنانی بگیره ما حتی مردم که بهشون درس میدیم تو روستا یک هزار متن هم نمیدن فقط به امید بکارگیری کار میکنیم بقر ان بدادمون برسید
    پاسخ
         • سوادکوهی
          با سلام دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی هستم و باسابقه تدریس در دانشگاه و نهضت سواداموزی و از سال 1393 تا سال جاری در یکی از مدارس دولتی در پایه ابتدایی در سمت اموزگار چند پایه جز نیروهای خرید خدمات اموزشی مشغول به خدمت میباشم و از مهر سال گذشته تا کنون یعنی سال تحصیلی جاری فقط 600 هزار تومان حقوق دریافت کردیم و از وضعیت بیمه و اینده شغلی و استخدامی خبری نیست چرا نیروهای خرید خدمات اموزشی باتوجه به علاقمندی به کار و شرایط حقوقی از نظر امنیت شغلی تعیین تکلیف نمیشوند لطفا راهنمایی بفرمایید
          پاسخ
          • هلناز درویشی
           یک زن خانه دار وبا داشتن بچه کوچک وتحمل سختیها در سرما و گرما و11سال مربی پیش دبستانی بودن و باشرایط خیلی سخت درس دادن و امید داشتن به اینکه تکلیفمان معلوم شود و سروسامانی بگیریم همچنان به کار خود ادامه میدهم و حتی اسمم نیز در لیست اسامی تبدیل وضعیت بوده ولی همچنان سردرگم وبلاتکلیفیم و امیدوارم امسال ساماندهی شویم مسولین عزیز به خدا قسمتان میدهیم به فکر ماباشید و نگذارید بقیه عمرمان بیهوده تلف شود آینده مربیان پیش دبستانی را روشن کنید.
           پاسخ
          • آروین
           سلام خسته نباشید معلمان خرید خدمات آموزشی شهرستان دلگان واقعا زحمت میکشندخیلی خیلی از این نیروهای رضایت کامل راداریم
           ازطرف اهالی شهردلگان
           پاسخ
           • farnaz
            سلام من کارشناس علوم تربیتی هستم از سال 91 دنبال کار می گردم توی مهدکودکها مدارس غیر انتفاعی و مکتب القران کارورز بودم بدون یک ریال حقوق وانجام سخت ترین کارها مجبور بودیم برای همه ی بچه ها کاردستی درست کنیم کلاس وجمع وجور کنیم تازه بعد از مدتها توی یه مهد جا افتاده بودم حقوق می گرفتم مربی 3تا4 سال بودم که بخاطر ازمون استخدامی سال 94 از اونجا درومدم که مثلا بخونم قبول شم که خوندم اما قبول نشدم کارمو هم ازدست دادم همه ی ما شرایطمون سخته همه ی ما که دررابطه با اموزش تحصیل کردیم اما بازم توکل برخدا هرچی خدابخواد.
            پاسخ
             • بدون نام
              به نظر بنده باید کسانی استخدام بشن که 15 سال سابقه کار دارند نه اینکه طرف 5 یا 6 ساله میره بعد ادعا کنه که بتید استخدام بشه مرببان پیش دبستانی که میخوان استخدام بشن حدافل باید ده سال سابقه داشته باشند شوخی بازی که نیست بچه های مملکت باید زبر دست با سابقه ها بزرگ شن نه اونی که زیر 10 سال سابقه داره بعد ادعای استخدام شدن هم میکنه
              پاسخ
                • محمدمهدی
                 در پاسخ به آقا/خانم بدون نام که میفرمایی براجدب مربیان پیش دبستانی باید 10سال سابقه داشته باشن مربیانی که 5-6سال کارکردن نباید ادعای استخدام کنن.....متاسفم بااین طرز تفکر...مگه ما که 6سال کارکردیم دارای حداقل تحصیلات لیسانس نیستیم.وتوهمون سه سال اول هم تجربه کافی کسب کردیم..منصفانه حرف بزن...مگه عمریه جوون چندساله که ده سال بلاتکلیف باشه بعد ازده سال هم تاده سال دیگه حق التدریس بشه میشه 20سال بعدش که دیگه توان کارنداره که بخوادرسمی بشه...مگه تمام نهضتیها که اسمشون معلم نهضتی بود ودرواقع نه معلم بودن ونه سوادمعلم بودن (دیپلم داشتن) داشتن همه باحداقل یکسال کارکردن استخدام رسمی نشدن؟؟ماپنج سال توکلاس رسمی وباسخت شرایط حقوق ماهی 100تومان زحمت کشیدیم وتجربه کافی راهم داریم ..حالا نبایداستخدام شیم....پس سعی کنید درنظردادنتون هم انصاف داشته باشین هم تأمل بیشتری کنید..یه مشت آدمی مثل حضرتعالی باعث میشن که حق خیلیا ضایع بشه..البته باعرض پوزش ازدوستمون........خدابزرگه..هیچ برگی ازدرختی جدانخواهد شدمگه بااراده خداوندمتعال...ماهم خدایی داریم
                 پاسخ

                 لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید