استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد (خبر جدید)

۵۲ روز قبل ۷ نظر

استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد

در حال حاضر شرکت پتروشیمی مهاباد هیچ گونه استخدام و یا آگهی جذب نیرو ندارد. وب سایت «ای استخدام» در صورت انجام استخدام بنابر رسالت اطلاع رسانی خود با هماهنگی و کسب اطلاع از روابط عمومی سازمان مذکور کاربران عزیز را مطلع خواهد کرد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


خبر ۹ اسفند ۹۶ – ۸ شرکت پتروشیمی آماده برگزاری آزمون استخدامی می‌شوند

در طول سه سال گذشته تاکنون با آماده بهره‌برداری شدن چندین طرح پتروشیمی شامل کردستان، مهاباد، لرستان، مرجان، فاز اول پتروشیمی بوشهر، فاز دوم توسعه پتروشیمی ایلام، اوره و آمونیاک لردگان، فاز سوم توسعه پتروشیمی پردیس، متانول کاوه و … در مجموع بالغ بر دو هزار نفر در صنعت پتروشیمی در قالب برگزاری آزمون‌های استخدامی جذب شده‌اند.طرح‌های در آستانه راه‌اندازی صنعت پتروشیمی زمانی‌که پیشرفت ساخت و عملیات اجرایی آنها به بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد می‌رسد به‌منظور تامین نیروی انسانی متخصص اقدام به برگزاری آزمون‌های استخدامی می‌کنند تا در فاصله یکسال مانده به آغاز بهره‌برداری تجاری با برگزاری آزمون نیروی انسانی مورد نیاز خود را جذب کرده و سپس با انجام دوره‌های آموزشی و کارآموزی تخصصی و عملیاتی، همزمان با راه‌اندازی عملا نیروی کارآزموده را هم در اختیار داشته باشند.

بر این اساس از نیمه دوم اسفند ماه امسال تا پایان سال ۱۳۹۷ دست کم هشت شرکت پتروشیمی با برگزاری آزمون‌های استخدامی اقدام به جذب نیروی متخصص در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف می‌کنند که پیش بینی می‌شود بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر در این شرکت‌ها به‌عنوان نیروهای فارغ التحصیل دانشگاهی جذب و مشغول به کار شوند.

در این راستا جدا از برگزاری آزمون استخدامی محدود پتروشیمی بوعلی‌سینا که پیش بینی می‌شود تا نیمه دوم اسفند ماه امسال اقدام به آغاز ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی کند در هشت طرح و شرکت دیگر پتروشیمی هم شاهد برگزاری آزمون‌های استخدامی کند.

در شرایط فعلی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس، متانول سبلان، الفین گچساران، پلی اتیلن میاندوآب، اوره و آمونیاک مسجدسلیمان، شیمیایی صدف عسلویه، اوره و آمونیاک هنگام و متانول دنا هشت پالایشگاه و طرح پتروشیمی هستند که همگی دارای پیشرفت اجرایی بین ۵۰ تا ۷۰ درصد بوده که تاکنون اقدام به برگزاری آزمون استخدامی برای جذب نیروی متخصص خود نکرده‌اند.

در این بین باید از متانول کیمیای پارس خاورمیانه و طرح توسعه (ABS) پتروشیمی جم هم به‌عنوان دیگر طرح‌های جدید پتروشیمی بوده که امکان جذب نیروی انسانی متخصص در این دو طرح با توجه پیشرفت ساخت بالا وجود دارد.

از سوی دیگر پیش بینی می‌شود در تمامی آزمون های استخدامی طرح های جدید پتروشیمی که از نیمه دوم اسفند ماه امسال تا پایان سال ۱۳۹۷ برگزار شود اکثر گرایش های شیمی، مهندسی شیمی، مواد، پلیمر، برق، فرآیند، ابزار دقیق، صنایع، عمران، ایمنی، محیط زیست، مکانیک، مدیریت، حسابداری، بازرگانی و کامپیوتر دارای بیشترین تقاضا برای جذب از طریق برگزاری آزمون های استخدامی باشند.

«انرژی نیوز» با تماس با شرکت‌ها و هلدینگ‌های پتروشیمی هماهنگی برای اطلاع‌رسانی درباره جزئیات برگزاری آزمون‌های استخدامی را انجام داده و امیدواریم نمایندگان محترم مجلس به جای اعمال نفوذ در جذب حداکثری ساکنان بومی با هدف کسب محبوبیت به دنبال اقدامات ریشه دارتری برای حل مشکل اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی حوزه انتخابیه خود باشند.

منبع : انرژی نیوز


استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد سال ۹۲

جزوه آموزش تخصصی جلسه مصاحبه استخدامی

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۸ آبان ۹۲ – قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کتبی استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد

۱۶ مهر ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مهاباد

۱۵ مهر ۹۲ – زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مهاباد

۴ مرداد ۹۲ – آگهی استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد سال ۹۲

۸ آبان ۹۲ – قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کتبی استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد

مصاحبه های استخدامی این شرکت از مورخ ۱۳ آبان ۹۲ در محل دفتر مرکزی پتروشیمی باختر آغاز خواهد شد. جهت اطلاع از تاریخ و ساعت مراجعه به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://mapc.ir/interview.aspx

آدرس و مدارک مورد نیاز

از آزمون های شرکت نفت و پتروشیمی ها جا نمانید

جزوه آموزش تخصصی جلسه مصاحبه استخدامی


۱۶ مهر ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مهاباد

داوطلبان محترم جهت اطلاع از نتیجه آزمون کتبی اینجا را کلیک کنید.

از آزمون های شرکت نفت و پتروشیمی ها جا نمانید

جزوه آموزش تخصصی جلسه مصاحبه استخدامی


۱۵ مهر ۹۲ – زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مهاباد

داوطلبان محترم جهت اطلاع از نتیجه آزمون کتبی از ساعت ۱۳ روز سه شنبه مورخ ۱۶ مهر ۹۲ به سایت مراجعه نمایند.

از آزمون های شرکت نفت و پتروشیمی ها جا نمانید

جزوه آموزش تخصصی جلسه مصاحبه استخدامی


۴ مرداد ۹۲ – آگهی استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد سال ۹۲

شرکت پتروشیمی مهاباد واقع در استان آذربایجان غربی، شهرستان مهاباد در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی (بصورت قرارداد مدت معین) در مقاطع و رشته های تحصیلی مختلف از داوطلبان واجد شرایط با رعایت الویت بومی استان آذربایجان غربی و استانهای همجوار (بر اساس تعاریف مندرج درتوضیحات ذیل) از طریق برگزاری آزمون کتبی؛ مصاحبه فنی/تخصصی، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

 

تاریخ های مهم
۹۲/۰۵/۱۲
تا
۹۲/۰۵/۲۶
ثبت نام و دریافت کد رهگیری
۹۲/۰۶/۰۴مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
۹۲/۰۶/۰۷آزمون
جهت دریافت اطلاعیه ها با ما همراه باشید

 

شرکت پتروشیمی مهاباد واقع در استان آذربایجان غربی، شهرستان مهاباد در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی (بصورت قرارداد مدت معین) در مقاطع و رشته های تحصیلی مختلف از داوطلبان واجد شرایط با رعایت الویت بومی استان آذربایجان غربی و استانهای همجوار (بر اساس تعاریف مندرج درتوضیحات ذیل) از طریق برگزاری آزمون کتبی؛ مصاحبه فنی/تخصصی، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

توضیحات :
– طبق دستورالعملهای موجود؛ حداقل ۵۰% جذب موضوع این آگهی به داوطلبان بومی استان آذربایجان غربی (مطابق تعریف ذیل)؛ در صورت ثبت نام متقاضیان بومی و کسب امتیاز لازم در آزمون؛ به اینگونه افراد اختصاص خواهد یافت.

 • تعریف بومی استان آذربایجان غربی: نیروی بومی استان آذربایجان غربی؛ شامل افرادی است که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

۱- محل تولد یا صدور شناسنامه خود یا یکی از والدین آنها دراستان آذربایجان غربی باشد .
۲- سابقه حداقل ۱۰ سال سکونت متوالی منتهی به زمان تقاضای کار ؛ به همراه خانواده و با تائید بخشداری محل در استان داشته باشد.

 • تعریف استانهای همجوار: متولدین و یا دریافت کنندگان مدرک تحصیلی دیپلم استانهای ((آذربایجان شرقی ، زنجان و کردستان))

الف – شرایط داوطلبان استخدام :
۱- شرایط عمومی:
۱-۱- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران ومتدین به دین مبین اسلام ویا یکی از ادیان رسمی کشور .
۲-۱- عدم سوء پیشینه کیفری .
۳-۱- داشتن تندرستی وتوانائی کامل جسمانی وروانشناختی .
۴-۱- دارا بودن برگ پایان خدمت یا معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان درزمان ثبت نام .
۵-۱- عدم اشتغال و تعهد کار بصورت پیمانی؛ آزمایشی و رسمی درسازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن .

۲- شرایط سنی :
حداکثر سن برای داوطلبان مقاطع کاردانی ۲۴ سال ( متولدین ۱/۵/۶۸ به بعد )؛ کارشناسی ۲۸ سال (متولدین ۱/۵/۶۴ به بعد) و کارشناسی ارشد ۳۰ سال (متولدین ۱/۵/۶۲ به بعد) می باشد .
۱-۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود .
۲-۲- مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و در زمینه صنعت نفت؛ گاز و پتروشیمی؛ حداکثر به میزان پنج سال به سقف سنی افزوده خواهد شد. ( ارائه گواهی سابقه کار معتبر الزامی است)
۳-۲- به حداکثر سن استخدام خانواده شهدا و مفقودالاثرها (همسر؛ فرزندان)؛ جانبازان و آزادگان تا میزان سه سال اضافه می شود.
توضیح: درهرحال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات کلیه بندهای مندرج در ردیف ۲ شرایط سنی از قسمت الف راهنمای آگهی برای کاردانی از ۲۹ سال؛ کارشناسی از ۳۳ سال و کارشناسی ارشد از ۳۵ سال نباید بیشتر باشد .

۳-شرایط معدل :
۱-۳- حداقل معدل برای داوطلبان با مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه های دولتی ۱۳ و دانشگاههای غیر دولتی ۱۴ و برای مقطع کارشناسی ارشد ۱۵ می باشد .
۲-۳- به داوطلبان شاغل که به هنگام ثبت نام بصورت قراردادی تمام وقت (یا مدت معین) حسب ضوابط مصوب به خدمت گرفته شده اند به ازای هرسال سابقه خدمت درصنعت پتروشیمی ۲% نمره و حداکثر ۱ نمره درشرط معدل آنان تقلیل داده می شود.
۳-۳- شرط معدل برای جذب یکی از فرزندان کارکنان جانباز ۲۵ % و بالاتر و آزاده صنعت پتروشیمی اعم از شاغل، فوت شده و عادی (در زمان فوت مشمول حالت اشتغال گردیده) یا از کارافتاده در مقاطع تحصیلی کاردانی؛ کارشناسی ۱۲ و کارشناسی ارشد ۱۴ می باشد .
تذکر ۱ : شرط فوق فقط برای یکبار و صرفا به یکی از فرزندان کارکنان موصوف تعلق گرفته و در صورت استفاده یکی از فرزندان از سهمیه جذب؛ این امتیاز شامل دیگر فرزندان نمی گردد .
تذکر ۲ : افرادی که از مزایای این بند بهره مند می گردند؛ حق استفاده از مزایای سایر بندهای مربوط به تقلیل معدل ندارند.
۵-۳- بر اساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد (فرزند شهید/مفقودالاثر رعایت حداقل معدل برای فرزندان شاهد داوطلب استخدام الزامی نمی باشد. لیکن رعایت سقف معدل مورد پذیرش وزارت علوم؛ تحقیقات و فناوری الزامی است .
۶-۳- دارندگان مدارک تحصیلی رشته های فنی درمقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاههای تهران؛ صنعتی شریف؛ صنعتی امیرکبیر؛ صنعتی اصفهان؛ تربیت مدرس؛ شیراز؛ علم و صنعت؛ خواجه نصیرالدین طوسی و صنعت نفت ازتقلیل یک نمره درشرط معدل بهره مند می شوند .

۴-شرایط مدرک تحصیلی :
۱-۴- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع ؛ رشته و گرایش تحصیلی؛ معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکرشده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود .)
۲-۴-تائید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم؛ تحقیقات و فن آوری الزامی است.
۳-۴-مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی یا آزاد و یا آزمون خاص سراسری دانشگاه جامع علمی– کاربردی که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدارک رسمی شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور؛ مدارک مورد تائید وزارت علوم؛ تحقیقات و فن آوری دریافت کرده باشند.
۴ -۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی دانشگاه مزبور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل صادر گردیده باشد.
۵-۴- مدارک تحصیلی تحت عناوین معادل؛ دوره های فراگیر؛ آموزش باز؛ مکاتبه ای و پودمانی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی با توجه به نحوه خاص پذیرش که خارج از آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی است قابل پذیرش نمی باشد.
تذکر ۱: فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده؛ مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پائین تر نخواهند بود. درصورت مشاهده بعنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
تذکر ۲ : مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعداز تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۵- شرایط شاغلین درپیمانکاری:
۱-۵-افرادی که در حال حاضر بعنوان نیروی پیمانکار در شرکت پتروشیمی مهاباد اشتغال به کار دارند؛ در صورت داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار مستمر از طریق پیمانکاری می توانند با رعایت شرط بومی؛ مشروط به داشتن سایر شرایط مندرج در راهنمای آگهی؛ ثبت نام نمایند و بدون شرکت در آزمون کتبی از آنان جهت انجام مصاحبه های تخصصی دعوت بعمل خواهد آمد.
۲-۵- افرادی که در حال حاضر از طریق پیمانکاری درشرکت پتروشیمی مهاباد اشتغال به کار دارند در صورت داشتن کمتراز ۳ سال سابقه کار مستمر از طریق پیمانکاری درشرکتهای یاد شده؛ می توانند با رعایت شرط بومی؛ مشروط به داشتن سایر شرایط مندرج در راهنمای آگهی ثبت نام نموده و در آزمون کتبی شرکت نمایند.
لازم به ذکر است سوابق کار پیمانکاری اینگونه شاغلین؛ می بایست به تائید امور اداری شرکتهای ذیربط (مطابق فرم شماره دو مندرج در راهنمای آگهی) رسیده باشد.
۳ -۵- به ازاء هر سال سابقه کار تمام وقت (از طریق پیمانکاری) یکسال به شرط حداکثر سن اضافه می شود.
۴-۵-حداقل معدل مورد نیاز جهت شرکت در آزمون برای مقاطع کاردانی ۱۲؛ کارشناسی ۵/۱۲ می باشد .
تبصره : داوطلبانی که از امتیازات فوق استفاده می نمایند مشمول استفاده از سایر بندهای مربوط به تقلیل معدل مندرج در بند ۳ راهنمای آگهی نمی گردند.

ب: جدول نیازمندیهای نیروی انسانی :

مقطعرشته تحصیلیگرایش تحصیلیتعدادجنسیت
مردزن
کارشناسی و کارشناسی ارشدمهندسی مکانیکهمه گرایش ها بجزمهندسی دریا**
مهندسی موادمتالوژی*
مهندسی صنایعهمه گرایش ها**
بهداشتبهداشت صنعتی**
مهندسی برققدرت وکنترل**
مهندسی الکترونیکابزاردقیق**
مهندسی تاسیسات*
مهندسی شیمیصنایع پتروشیمی ؛ پلیمر وصنایع نفت**
شیمیترجیحا کاربردی ؛ آلی ومحض**
ایمنی*
محیط زیست**
اداریکارشناسی مدیریت دولتی ؛ مدیریت صنعتی**
حسابداریمقطع کارشناسی**
مدیریت بازرگانیمقطع کارشناسی**
کاردانیمکانیکهمه گرایش ها بجز مهندسی دریا*
برقهمه گرایش ها*
شیمیهمه گرایش ها*

ج – نحوه ثبت نام برای شرکت درآزمون :
ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی انجام می گیرد. لذا داوطلبان درصورتی که واجد شرایط در آزمون باشند می بایست اقدامات ذیل را انجام دهند :
۱- داوطلب می بایست مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال بابت هزینه ثبت نام به حساب جام ۷۳۷۰۰۹۹۹۲۶ نزد بانک ملت شعبه دانشگاه امیر کبیر به نام شرکت تعاونی اساتید و کارکنان دانشگاه امیر کبیر (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملت سراسر کشور) واریز نماید.
۲- فرم ثبت نام بند رابطور دقیق و واقعی تکمیل نماید.

د- تاریخ ثبت نام برای آزمون :
داوطلبان پس ازمطالعه دقیق مفاد راهنمای آگهی استخدام و درصورت دارا بودن شرایط اعلام شده ؛ از روز شنبه مورخ ۱۲ مرداد ۹۲ لغایت ۲۶ مرداد ۹۲ می توانند ثبت نام خود را از طریق پایگاه اینترنتی به آدرس فوق الذکر انجام دهند. لازم به ذکر است تاریخ ثبت نام به هیج وجه تمدید نمی گردد و امکان ثبت نام داوطلبان بعد از موعد مقرر مقدور نخواهد بود.
ضمناً آزمون کتبی روز پنج شنبه مورخ ۷ شهریور ۹۲ در محلی که متعاقبا اعلام خواهد شد برگزار می گردد.
ه –مواد آزمون :
الف – مقطع تحصیلی کاردانی ؛ کارشناسی وکارشناسی ارشد :
۱- دروس عمومی ( ادبیات فارسی ؛ زبان انگلیسی؛ کامپیوتر)
۲- دروس تخصصی رشته مربوطه

و- نحوه تکمیل فرم ثبت نام :
داوطلبان گرامی پیش از تکمیل فرم ثبت نام ؛ نکات بسیار مهم مندرج در بند ح راهنمای آگهی را به دقت مطالعه نموده و سپس براساس دستورالعمل ذیل نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.
تذکرات :
۱- قبولی در آزمون کتبی منوط به صحت مندرجات فرم ثبت نام و کسب نمره لازم می باشد.
۲- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید با مشخص شدن عدم صحت مندرجات درمراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون واشتغال به کار)؛ موضوع استخدامی وی منتفی و مراتب از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری خواهد شد.
۳- کلیه داوطلبانی که قبلاً در شرکتها و سازمانهای دولتی شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری شرکتها و سازمانهای مربوطه اخراج شده اند؛ حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
۴- مبلغ فیش پرداختی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد .
۵-در مواردی که قسمتی از سابقه کار به یک ماه کامل نمی رسد درصورت دارا بودن بیش از ۱۵ روز سابقه کار؛ بعنوان یک ماه منظور گردد.

ز- الویت های ویژه :
الویتهای ویژه اجتماعی مربوطه طبق جدول شماره ۳ می باشد، که داوطلب در صورت دارا بودن شرایط می بایست در فرم ثبت نام اعلام نماید.

جدول شماره ۳- اولویت های ویژه اجتماعی

ردیفعنوان
۱فرزند شهید / مفقود الاثر
۲فرزند جانباز ازکارافتاده کلی*
۳برادر شهید / مفقودالاثر
۴همسر شهید / مفقودالاثر
۵فرزند کارکنان از کارافتاده ویافوت شده ناشی از کار درصنعت نفت
۶فرزند کارکنان ( شاغل ؛ بازنشسته ؛ ازکارافتاده وفوت شده عادی) صنعت نفت
۷فرزند کارکنان شهید صنعت نفت
۸فرزند کارکنان آزاده شاغل صنعت نفت
۹فرزند کارکنان جانباز ۲۵% وبالاترشاغل صنعت نفت
۱۰فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت
۱۱فرزند جانبازی که قبل از فوت مشمول حالت اشتغال گردیده
۱۲بومی استان آذربایجان غربی

* صرفاً فرزندان جانباز از کار افتاده کلی از امتیاز مربوطه بهره مندخواهند شد و فرزندان جانبازان عادی مشمول این امتیاز نمی گردند.
توضیح اینکه جانبازان از کارافتاده کلی؛ جانبازانی را شامل می شود که درصد جانباز بودن آنان ۶۵% و بالاتر می باشد.

ح- نکات بسیار مهم :
۱- استخدام صرفاً در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی ( بصور قرارداد مدت معین) می باشد.
۲- به ثبت نام داوطلبانی که اطلاعات غیر واقعی ارائه نموده اند؛ ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه این موضوع در هر مرحله از استخدام برای شرکت محرز گردد؛ افراد خاطی از طریق مراجع ذیصلاح قانونی تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

ط – مدارک مورد نیاز :
۱- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع؛ رشته؛ گرایش تحصیلی؛ معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد .
۲- تصویر صفحات شناسنامه .
۳- تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه (دو طرف) و یا معافیت دائم کامپیوتری .
۴- یک قطعه عکس ۴*۳ جدید با ذکر نام و نام خانوادگی در پشت آن.
۵- اصل فیش بانکی مبلغ واریز شده بابت ثبت نام.
۶- داوطلبانی که دارای سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی بصورت تمام وقت می باشند؛ لازم است گواهی سابقه کار که درآن تاریخ شروع؛ خاتمه و نوع کار ذکر شده باشد (مطابق فرم شماره سه مندرج در راهنمای آگهی) همراه با مدارک پرداخت حق بیمه را پس از امضاء توسط مقام ذیصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت در زمان مقتضی که متعاقباً اعلام خواهد شد به همراه داشته باشند (گواهی سابقه کار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل و همچنین در طول خدمت نظام وظیفه قابل قبول نخواهد بود)
۷-تصویر صفحه اول شناسنامه والدین
۸-گواهی سابقه حداقل ۱۰ سال سکونت متوالی منتهی به زمان تقاضای کار؛ به همراه خانواده و با تائید بخشداری محل استان آذربایجان غربی
۹-گواهی و مدارک معتبر برای آزادگان (با ذکر مدت اسارت و حضور در جبهه)؛ جانبازان (با ذکر درصد جانبازی و مدت حضور در جبهه و طول مدت درمان )؛ رزمندگان (با ذکر مدت حضور در جبهه)؛ فرزندان شهدا؛ مفقودین؛ جانبازان از کار افتاده کلی؛ افراد خانواده شاهد و مفقودالاثرها (همسر)؛ جانبازان ؛ آزادگان ؛ فرزندان کارکنان صنعت نفت (شاغل؛ بازنشسته و از کار افتاده؛ فوت شده عادی یا ناشی ازکار) فرزندان کارکنان شهید؛ آزاده و جانباز ۲۵% و بالاتر درصنعت نفت.
تذکر ۱ : گواهی فرزندان کارکنان صنعت نفت؛ باید از طریق امور اداری شرکت محل خدمت والدین صادر شده باشد.
تذکر ۲: با توجه به اینکه ثبت نام برای شرکت در آزمون کتبی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی انجام می شود از داوطلبان تقاضا می گردد از ارسال هر گونه مدرک خودداری نمایند و صرفاً پذیرفته شدگان آزمون کتبی؛ و فرزندان عزیز شاهد و شاغلین حداقل ۳ سال سابقه مستمر از طریق پیمانکاری درشرکت پتروشیمی مهاباد؛ موظف به ارائه مدارک مورد نیاز در زمان مقتضی که متعاقباً اعلام خواهد گردید می باشند.

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده یا ویرایش مشخصات خود اینجا را کلیک کنید

 

این آگهی مربوط به ۵۲ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین کلیه اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.
کارفرما

دانلود برنامه موبایل

7 نظر برای «استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد (خبر جدید)»


 1. عباس قبادی

  من چهارده سال سابقه H S E دارم و در حال حاضر مدیر آموزش و مدرس ایمنی یک پالایشگاه گاز در حال ساخت در عسلویه ام و متقاضی کار خارج از منطقه عسلویه

  پاسخ
  • پشتیان دو

   عباس عزیز سلام
   در صورتی که تمایل به دریافت آگهی های مرتبط با رشته خود هستید اولا از اینجا خرید اعتبار نمایید و ثانیا در قسمت تنظیمات دریافت آگهی های کل ایران را بلی انتخاب نمایید تا آگهی های خارج از شهر خود را نیز دریافت کنید.درصورتی که مشکل داشتید می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.