استخدام سازمان میراث فرهنگی سال ۹۸(خبر جدید)

۱۸۷ روز قبل ۴۹ نظر

استخدام سازمان میراث فرهنگی

 

خبر ۲۴ اردیبهشت ۹۸ - ایجاد ۲ هزار اشتغال در استان اردبیل

مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: تعهد اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در سال ۹۸، ایجاد ۲ هزار اشتغال در حوزه‌های مختلف این مجموعه است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۴ دی ۹۷ - افزایش ظرفیت سربازان امریه در میراث فرهنگی

فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از افزایش سهمیه سربازان امریه در این سازمان خبر داد.
به گزارش ایسنا، سردار امیر رحمت الهی در نشست تخصصی فرماندهان معاونین و مدیران یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی که پیش از ظهر امروز با حضور معاون رئیس جمهور در محل ستاد ناجا برگزار شد، اظهار کرد: بنابر آمارها بیش از ۳۲ هزار اثر تاریخی در کشور داریم، ۲۳ اثر غیرمنقول داشته و ۲۲۲ موزه در کشور ما فعال است که تامین امنیت این اماکن و فضاها بر عهده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۳ آبان ۹۷ - تسهیلات فروش صنایع دستی در اختیار هنرمندان این حوزه قرار می گیرد

معاون توسعه سازمان میراث فرهنگی گفت: ارائه تسهیلات مناسب با نرخ سود کم برای ایجاد کارگاه های کوچک و کارآفرینان با هدف رونق بازار فروش محصولات هنرمندان در دستور کار است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۷ خرداد ۹۷ - ایجاد ۱۴۰ هزار فرصت شغلی با اجرای طرح اشتغال فراگیر

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اجرای طرح اشتفال فراگیر گفت: با اجرای این طرح سازمان میراث فرهنگی مکلف به ایجاد ۱۴۰ هزار شغل شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ آبان ۹۶ - جایگاه جدی سازمان میراث‌فرهنگی در طرح اشتغال روستایی

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: این سازمان جایگاه جدی در طرح اشتغال روستایی دارد، ۱۰ درصد از این اعتبار به حوزه صنایع‌دستی و ۱۰ درصد به حوزه گردشگری اختصاص یافته است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۰ خرداد ۹۶ - آزمون استخدامی سازمان میراث فرهنگی سال ۹۲ ابطال شد

خبرگزاری تسنیم: هیئت عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رای وحدت رویه اعلام کرد که آزمون استخدامی سال ۹۲ سازمان میراث فرهنگی از طریق نشر آگهی عمومی صورت نگرفته و لذا مغایر قانون مدیریت خدمات و قانون برنامه پنجم توسعه است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ فروردین ۹۶ - بررسی ظرفیت‌های اشتغال و تولید در سازمان میراث‌فرهنگی

خبرگزاری صدا و سیما: ظرفیت‌های اشتغال و تولید در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ مرداد ۹۵ - اشتغال ۱۴۰هزار زن در اولویت سازمان میراث فرهنگی

خبرآنلاین: مشاور امور بانوان و خانواده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فراهم سازی ۱۴۰ هزار فرصت شغلی برای بانوان را از برنامه های سال جاری این سازمان دانست.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ خرداد ۹۵ - میراث فرهنگی باید نسبت به استخدام نیروی انسانی اقدام کند

باشگاه خبرنگاران جوان: فرماندار بناب گفت: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری باید نسبت به استخدام نیروی انسانی اداری و نیروی یگان حفاظت برابر چارت سازمانی اقدام کند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۳ خرداد ۹۵ -۱۲ هزار فرصت شغلی د ر حوزه میراث فرهنگی ایجاد می شود

فرصت اشتغال برای ۱۲ هزار نفر در قالب فروشگاه های صنایع دستی در سال جاری ایجاد می شود. معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به خبرنگار ما گفت: با توجه به  اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومانی از محل اعتبارات ملی در سال جاری به منظور برپایی فروشگاه های صنایع دستی برای ۱۲ هزار نفر، به صورت مستقیم و غیرمستقیم فرصت اشتغال ایجاد خواهد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ اردیبهشت ۹۵ - ایجاد ۳۰۰۰ شغل در گروی اتمام پروژه‌های گردشگری گیلان

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: با اتمام پروژه‌های نیمه تمام استان گیلان ۳۰۰۰ شغل به صورت مستقیم در بخش گردشگری ایجاد خواهد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۵ - رشد ۱۴.۵ درصدی اشتغال بخش گردشگری گیلان    


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: بیش از ۶۰۳۲ نفر در تاسیسات گردشگری استان گیلان اشتغال دارند که این رقم در مقایسه با سال ۱۳۹۲ رشد ۱۴.۵ درصدی را نشان می‌دهد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان؛ رضا علیزاده گفت: با وجود محدودیت و تنگناهای اقتصادی که در کشور حاکم بوده، در سال ۱۳۹۲ بیش از ۱۲۰۲ واحد گردشگری با ظرفیت ۶ هزار و ۱۰۹ تخت و ۱۷ هزار ۹۶۲ تخت فعالیت داشته‌اند که این رقم در سال ۱۳۹۵ با یک رشد ۳۲ درصدی به تعداد ۱۸۲۹ واحد گردشگری با ظرفیت ۷ هزار و ۸۳۰ اتاق و با ظرفیت ۲۴ هزار و ۵۸۷ تخت رسیده است.
علیزاده گردشگری را بهترین فرصت برای اشتغال دانست و گفت: در حال حاضر در تاسیسات گردشگری استان ۶۰۳۲ نفر شاغل هستند که این تعداد را ۴۹۲۶ نفر از آقایان و ۱۱۰۶ نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.
وی تصریح کرد: از مجموع فعالان حوزه گردشگری ۱۳۳۲ نفر در هتل‌ها، ۱۳۶ نفر هتل آپارتمان‌ها، ۸۱۸ نفر در مجتمع‌های گردشگری،۲۷۱ در مهمانپذیرها، ۱۲۱۰ نفر در واحدهای پذیرایی بین راهی و سفره‌خانه‌های سنتی، ۲۰۲۰ نفر در خانه مسافرها، ۲۴۵ نفر در دفاتر خدمات مسافرتی استان به صورت مستقیم اشتغال دارند و این وضعیت در مقام مقایسه با سال ۱۳۹۲ یک رشد۱۴.۵ درصدی را نشان می‌دهد.
وی حوزه صنایع دستی استان گیلان را یکی دیگر از بخش های تعیین کننده در بخش اشتغالزایی استان خواند که در حال حاضر در حدود ۱۸ هزار ۶۵۰ نفر دارای پروانه تولید هستند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ابراز امیدواری کرد: با اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام استان گیلان ۳ هزار شغل به صورت مستقیم در بخش گردشگری ایجاد خواهد شد و این مهم ضرورت حمایت تسهیلاتی بانک‌ها را دارد.

خبر ۵ بهمن ۹۴ - استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ آبان ۹۴ - دعوت به همکاری مشاورین معماری و طراحی تاسیسات گردشگری


اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در نظر دارد جهت اجرای پروژه های گردشگری در سطح استان از تجربه و تخصص مشاوران معماری و طراحی استفاده کنند.
به گزارش روابط عمومی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری این اداره کل گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد در نظر دارد جهت اجرای پروژه های گردشگری در سطح استان از تجربه و تخصص مشاوران معماری و طراحی استفاده نماید تا شاهد رونق صنعت گردشگری در این خطه باشیم.
محمدرضا نصیری عنوان کرد: با توجه به روند رو به رشد سرمایه گذاری در تاسیسات گردشگری و آغاز تحرکی جدید در این بخش در نظر دارد پروژه های موجود به مشاوران معماری و طرح دارای مجوز، رتبه و گواهینامه فعالیت جهت طراحی و مشاوره ارائه کنند.
وی خاطرنشان ساخت: شرکت هایی که تمایل به همکاری در این بخش دارند می توانند رزومه کاری خود را به آدرس خیابان امام خمینی (ره) ـ خیابان شهید ابراهیمی ـ اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری و یا پست الکترونیکی syazd@chmail.ir ارسال کنند.

خبر ۶ آبان ۹۴ - درخواست جذب ۴ هزار نیروی حفاظت از میراث فرهنگی     

خبرگزاری مهر : فرمانده یگان حفاظت از میراث فرهنگی کشور گفت: در برنامه ششم توسعه قصد داریم تا چهار هزار نفر نیروی یگان حفاظت میراث فرهنگی به ظرفیت موجود اضافه کنیم.
سرهنگ محمد کربلایی به خبرنگار مهر گفت: همکاران ما در برنامه ششم توسعه در تلاش هستند تا نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی را افزایش داده و این تعداد را به ۴ هزار نفر برسانند به همین دلیل این درخواست به سازمان برنامه و بودجه کشور داده شده است.
وی گفت: این تعداد نیرو در مدت ۵ سال به نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی موجود در کشور افزوده می شود. پس از اجرایی شدن این درخواست طرح تقسیم نیروها انجام خواهد شد. این تقسیم بندی براساس نیاز و اولویت هر استان در محوطه ها و بناهای تاریخی و موزه ها انجام می شود.
سرهنگ کربلایی در سال ۹۳ گفته بود که ساختار پیشنهادی جدید یگان حفاظت را به دستور سازمان میراث فرهنگی رساندیم و می خواهیم آن را برای تصویب نهایی به معاونت راهبردی ریاست جمهوری ارائه کنیم تا اگر به تصویب رسید ساختار این بخش از سازمان ارتقاء پیدا کند. همچنین  تا آخر امسال این ساختار تغییر پیدا می کند.

خبر فروردین ۹۴- هیچ نیرویی در این سازمان تعدیل نمی شود

معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تعدیل نیرو در این سازمان را رد و اعلام کرد که هیچ نیرویی تعدیل نمی شود.
به گزارش روز شنبه ایرنا سمیع الله حسینی مکارم افزود:هیچ تعدیل نیروی انسانی در این سازمان اتفاق نخواهد افتاد.
به گفته وی،این سازمان در دولت یازدهم به دنبال افزایش ظرفیت کارشناسی خود است و در این راستا کسانی که در این سازمان مشغول کار هستند، در اولویت استخدام قرار دارند.
وی گفت:در دولت یازدهم ، بدنه کارشناسی این سازمان تقویت می شود و سازمان در این دولت به دنبال افزایش این ظرفیت است.
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت:این سازمان هم اکنون به دنبال کسب مجوز برگزاری آزمون استخدامی است.
به گزارش ایرنا،تعدادی از کاربران شبکه های اجتماعی در تعطیلات نوروزی،با شایعه پراکنی، از تعدیل نیروهای استخدام شده دولت گذشته، در دولت یازدهم خبر داده بودند،که نام سازمان میراث فرهنگی نیز در این شبکه ها اجتماعی آمده بود.
در این شبکه ها اعلام شده بود، که قرار است در سال ۹۴ تعدادی از استخدامی های دولت گذشته تعدیل شود.
حسینی مکارم یادآور شد:این سازمان رایزنی های اولیه خود را با سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام داده است و در صورت صدور مجوز ،این آزمون استخدامی برگزار می شود.
به گزارش معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان بازرس ویژه ستاد خدمات سفر های نوروزی به شهرکرد سفر کرده بود.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

استخدام سازمان میراث فرهنگی سال ۹۲

خبر مرداد ماه - ایجاد ۷۰۰ شغل در اداره کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان

معاون صنایع دستی میراث فرهنگی و گردشگری سیستان و بلوچستان از ایجاد ۷۰۰ شغل در این استان در سال جاری خبر داد.

مهدی اوکاتی در گفتگو با فارس در زاهدان اظهار داشت : سال گذشته نیز تعهد ایجاد اشتغال در این اداره کل، ۷۰۰ شغل بوده که موفق شدیم این رقم را تا ۱۰۰۰ افزایش دهیم.

 

۴۹ نظر برای استخدام سازمان میراث فرهنگی سال ۹۸(خبر جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید